Új privát üzeneted érkezett!

BRILLLLLLLLLLLLL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D

HATALMAS GRATULA!!!!!!! NAGYON-NAGYON öRüLöK NEKTEK!!!!!


Es persze boldog evfordulot Nektek is!!!

Lanyok! :D

Köszönöm szepen mindenkinek a gratulaciot, nagyon rendesek vagytok!

nem olvastam most vissza a delutani termest, de a lenyeget lattam :D
Holnap jövök :)

Judit

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Pankaa!!!

Először is jobbulást!!!

A Bioparox spray-t mindenképpen ajánlanám, ha baci, akkor az segít!

Aztán Te homeópárti vagy. Onnan nem tudsz szedni vmi. gyogyit???

A láz pedig nagyon nem jó. Arra mindenképpen jó lenne vmi. A Panadol-t talán lehet szedni pocisan is. De ha reggelre sem javulsz, próbáld meg felhívni a dokidat, hogy ő mit ajánl!!!

Orrfújásnál + tüsszentésnél (meg a reggeli hányásnál) én ált. megtámasztottam a pocim az egyik kezemmel, akkor nem szúrt bele.

kacsa14
 
 


Sziasztok :)
Csibe :)
Megértelek, hogy egyedül érzed magad...
Próbálj meg egy kicsit sétálgatni, legalább addig míg ilyen szép idő van :)
Otthon ülős lukas órákban, meg van kedved kézműveskedj egy kicsit. Nekem ez nagyon bevált :) Bár igaz én még 10 perces fájásokkal is a cégben voltam :lol:

Juca :)
Írok levelet :)

Timi :)
Gratula a tesód kisfiához :)

Narco :)
Jó választás a légzésfigyelő :) Kis örömök is örömök :)
Szerencsés vagyok, mert Annamari szereti a sulit, sőt a nyár első hónapja után már azon nyávogott, hogy mikor mehet újra suliba :lol:

Kacsa :)
Ne aggódj a baba kiszívja belőled amire szüksége van :) A te egészséged miatt kell pótolni ásványokat, vitaminokat...
Nekem sem voltak nagy ciciim, nem is hordtam melltartót, felesleges lett volna :D Amikor már jobban nőtt (5-6 hónap körül) éreztem a szükségét és csak akkor vettem melltartót. Bármilyen jó, egy a lényeg hogy kényelmes legyen, lehetőleg merevités nélküli :)

KorekRéka :)
Sajnálom, hogy nem nagyon tudsz jönni, bár néha azért adj életjelet magadról :)
Akkor holnap teszek fel új képet Petikéről :)

Sziszka :)
Még mindig imádja a sulit, ma nagy hévvel csapott bele a lecóírásba :D

Jucmuc :)
Gratula az első házassági évforulótokhoz :)

BRILL :)
Nagyon-nagyon boldog vagyok :)
Drukkolok, hogy minden rendben legyen :)
Kép

Mátra :)
Drukkolok holnapra :)

CsHeni :)
Drukk neked is holnapra :)

Angie :)
Hánykor lesz a tali?

Na megyek is mert még vár rám egy nagy adag barack és nélkülem nem akar bemászni a mélyhűtőbe :lol:

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 

 
 

Brill!
Gratulálok :D :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Szóhoz is alig jurok úgy örülök Nektek! Nagyon boldog 8 hónapot kívánok!!!


Angie!
Köszi, hogy megírtad a nagy hírt sms-ben, nagyon jó kedvem lett tőle.

Bogi!
Gratulálok a kis Izabellához, sok boldogságot és egészséget kívánok Nektek!!


Nárcisz!
Köszi szépen az infót.

dido
dido
 
 


Sziasztok!

Tina!
Köszönöm!

Csibe!
Igyekszem szót fogadni Szmatona dokinak! :wink:
Mondtam is Neki, hogy ha tehetném Nála is szülnék... :wink: Azt válaszolta, "ha kivárom... :D ". Elgondolkodjak??? Kép

Nomi!
Az örömkönnyek megengedettek! :D :wink:
Soha nem írsz Magadról... Olyan sokszor akartam kérdezni, hogy jó a vonalzód? :?:

Hangyi!
Aranyos vagy! :D
18-án megyek UH-ra, ha erősen kapaszkodik és minden megfelelő ütemben halad, akkor már verni fog a szivecskéje! Kép
A vonalzófeltöltés magyarázatához talán nem én vagyok a megfelelő személy :lol: , de megpróbálom: Elkészíted vmelyik Neked tetsző oldalról a vonalzót... Azután profilodba kell beilleszteni, amit a "segédletek" menüpont legörgetésével érsz el. Az aláírás rublikába bemásolod a BBCodját... Elküld :)... Talán érthető volt. :roll:

CsHeni!
Örülök, hogy szimpi a doki! Nagyon fontos dolog sztem, hogy bízz Benne! :)
Holnap várom a híreket Rólad! :D És természetesen köszönöm Neked is! :)

Panka! :)
Gyógyulj meg! Sajnálom, hogy kinlódsz... :( A Bioparox tényleg jó és használhatod is!

Zsu!
Millio puszi! Holnap írok (ha odaférek a géphez, mert Apa még 3 napig itthon van velem :D )!

Jucmuc!
De jó lenne, ha Te is ilyen hírekkel jönnél már! :D
Sokszor leírtam ma..., de nem leszek rest ismételni, Neked is szívből köszönöm a gratulációt! :D

Annácska!
Mi is örülünk..., egyenlőre módjával. :lol:
Jó programod van éjszakára... barackhűtőzés... De jó, hogy nekem nem kell ilyesmit csinálnom... :oops:
Tali 10-től kifulladásig! :lol:

Aniko!
Tudod... drukkdrukkdrukk! :)
Kép

Mátra!
Detto. :D

Dido!
Most látlak a frissítésnél... Nagyon köszi... :D
Milyen lett az eredményetek?

Megkaptam 30 perce az első progiszurit is Apától. :D Megint tűpárna leszek... :lol:

Jó éjt Mindenkinek!
Puszó
Brill Kép

Kép
brill
 
 


Kép Kép Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Jo reggelt mindenkinek! Kép
Megprobáltam három részletben feltenni a táblát mert a felső rész nagyon nagy és már tul homályos a kicsinyitésnél!Némi kivánnivalot hagy maga után a mai de a holnapi már jobb kesz! :wink:

Csibe! :D
Hogy vagy ma?Nst-re jársz?

Lányok köszönöm a szoritást!Most már zabszem efektus van! Kép

Jucmuc,Brill! :D :D
Nagyon boldog házassági évfordulot kivánok! Kép

Mátra!
Ma ezerrel drukkolok neked! Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Jó Reggelt!

Brill!
Rolly kérte, hogy adjam át neked gratulációját. Ő is nagyon meglepődött, és nagyon örült a hírnek.
Vendég
 


Lányok!

Nekem még ma is tart a jó kedvem, remélem csak fokozódik!

Kacsa!

Megpróbáltam minden idegszálammal visszaemlékezni. Szóval chips, meg sósmogyoró meg mandula, szóval magok. Almakompót. Ja meg spártai módon én mindent megettem, csak leginkább semmi sem maradt lenn, de ha mégis, akkor nagyon örültem. Én a szagokra nem voltam érzékeny annyira, és úgy voltam vele, hogy inkább mindent lenyomtam, fűszereset, sósat. Menza konyhán ettem délben, aztán a büfében, meg a büfében, és volt, hogy harmadszorra is a büfében. Volt, hogy egész délután ropit rágtam, úgy festettem, mint egy hörcsög, aki éppen télre raktároz, csak éppen a hörcsi nem hajigálta ki magából a javakat :wink:
Tudom, hogy nehéz, hidd el a félidőtől legkésőbb könnyebb lesz! Inni igyál, mert azt nagyon kell, a többit meg megoldja a szervezet. Ja és nem szégyen bevallani, hogy nehéz!

Nekem az orvosom a szülés után mondta, hogy kevesen szenvedtek ennyit, és milyen derekasan végigcsináltam (hányás mintegy 30 héten át, toxémia, műláb stb. :-)) meg áll. a szülésnél is ügyes voltam, hát nem tudom, ezt szerintem csak udvariasságból mondta. Egy dolog lebegett mindig a szemem előtt, hogy nincs visszaút, és ha panaszkodok fűnek fának sem lesz könnyebb. Viszont a lányok a tanúim, hányszor fakadtam, ki a hányástól, tettem fel lábfotót, meg, hogy már letérdelni is alig megy, de aztán vettem egy levegőt, és mentem tovább. Hidd el, mikor megszületik a baba, ezek eltörpülnek majd mind!

tjuca
 
 


brill.hatalmas gratula.igazan megerdemeltetek ezt a csodat.nagyon oruléok nektek:)

Kép
monyoka
 
 


juca.a fogaim.hat igen.a dokino szerint vegyuk ki.Bolcsifogak.
kesobb ha bedurannnak akkor nagyobb lesz a gaz.mar rosszan jottek ki:(

Kép
monyoka
 
 


Anikó!

Nem járok még Nst-re.
Azg.21-én voltam a dokinál, akkor azt mondta, hogy egy hónap múlva szeretne látni.Kicsit furcsáltam is, de ő tudja. :shock:
Jövő héten mindenképpen felhívom,mert akkor már 36.hetes leszek.
Azt olvastam itt a neten, hogy 32.hét után 2 hetente kell orvoshoz járni.Mindegy remélem tudja mit csinál!Megbízom benne!

Annácska!
Én annyira ügyetlen vagyok kézügyesség szempontjából, hogy sajnos nem szeretek semmi ilyet csinálni!Sőt tanítani sem szeretem se a rajzot, se a technikát! :oops:
Ráadásul az én dolgozó szobámból csináltunk gyerekszobát és minden iskolai felszerelésemet gondosan becsomagoltam, bedobozoltam és elraktuk.Legközelebb min.2 év múlva akarom csak elővenni!

Majd még jövök lányok!

Csibe, Gábor és Péter

Kép
Kép
csibe78
 
 


Sziasztok!

Brill!

Nem találok szavakat, egyszerűen fantasztikus ez a hír. Igaza van a lányoknak annyi erőt és hitet tudtál adni, hogy természetesen is teherbe lehet esni, hogy most megint újra pozitív vagyok (és hála Mátrának), boldog 8 hónapot kívánok Nektek!

Angie!

Úgy néz ki, hogy jó a tali időpont! Javítanál a táblában?

Juca!

Egyszer írtad, hogy valahol lehet venni 3 ezerért ovulációs tesztet, de már elfelejtettem. A patikában 5 ezer felett van. Közeledik a középidő és a szex mentes időszakunk. :D Tudnál segíteni?

Anikó, Mátra!

Minden erőm és drukkom a Tiétek!


Zsúka
zsúka
 
 


Sziasztok!

Brill!

Nem találok szavakat, egyszerűen fantasztikus ez a hír. Igaza van a lányoknak annyi erőt és hitet tudtál adni, hogy természetesen is teherbe lehet esni, hogy most megint újra pozitív vagyok (és hála Mátrának), boldog 8 hónapot kívánok Nektek!

Angie!

Úgy néz ki, hogy jó a tali időpont! Javítanál a táblában?

Juca!

Egyszer írtad, hogy valahol lehet venni 3 ezerért ovulációs tesztet, de már elfelejtettem. A patikában 5 ezer felett van. Közeledik a középidő és a szex mentes időszakunk. :D Tudnál segíteni?

Anikó, Mátra!

Minden erőm és drukkom a Tiétek!


Zsúka
zsúka
 
 


Bocsi, de elsőre nem jelent meg az üzim.
zsúka
 
 


Juca!
Nekem is tart még a jó kedvem :D

Mátra!
Gondolok rád már 8 óta. Most biztos pont nézeget a doki. Várom a híreket.

Csibe!
Már nagyon kevés van hátra! Gondolom, ilyenkor néha beparázik az ember, de ez természetes. Kitartást!

Anikó!
Még 2 nap!! Nem fáj semmi?

Annácska!
10-kor talizunk. De mostmár a táblába is beleírtam. Valamiért kimaradt. Jó lesz már talizni veletek is.

Brillanyu! Kép
Te még ilyenkor nagyban horpasztasz. Számomra még mindig hihetetlen a dolog.

Zsúka!
Merre vagy? Csaknem megint lebetegedtél a hétvégén. Pedig itt olyan jó hírek várnak rád.

Puszó Kép
Vendég
 


Zsúka!
Én a DM-ben szoktam venni. 5 db van benne, és van, amikor le van árazva 1999 ft-ra. Általában 2300 ft-ba szokott kerülni. Én nagyon szeretem a DM-ben kapható Corax márkájút. Elég megbízható. Nekem 4-ből 4 hónapban pontosan kimutatta. Pont 15 napra megjött a pozitív tesztem után.
Vendég
 


Zsú!

Most meg nem mondom, de azt hiszem a Rossmannban lehet venni, de azért ha van időd nézd meg a DM-et is. Valamelyikben a kettő közül. Lányok, ha valaki biztosra tudja, segítsen! Lehet, hogy már többe kerül, én több, mint egy éve használtam. Megy a drukk! :P

Még meg sem köszöntem! Sikerült!!! Megkaptuk a részletfizetést!!! Köszi köszi köszi! Jó, hogy jössz a talira!

Lányok én annyira be vagyok most zsongva a tali előtt, jó sokan leszünk :-) Csak vissza nem mondani!!!

tjuca
 
 


lanyok lenne egy kerdesem.
mar regen gondolkozom rajta hogy nyitnek egy topikot legalul.vajdasagi kimamamak
es probalkozok neven,vagy valami ilyesmi.
az otlet onnan ered hogy itt nalaunk nincs magyar ilyen tarsalgo,szerb oldalon meg nem igazan nyitnek magyar topikot.
kicsit faj a szivem hogy ti talalkoztok meg sms-tek en meg nem:(
talan irna valaki es akkor meg tudnam beszelni vele azokat a dolgokat amiket veletek nem.doki,gyogyszer nalatok minden mas.
mi a velemenyetek?kicsit felek hogy mit szolnanak a tobbiek.

Kép
monyoka
 
 


Mónyóka!
Nagyon aranyos vagy, hogy megkérdezted a véleményünket.
Szerintem nyugodtan nyithatsz egy új topikot, mert tényleg nagyon sokat jelent, hogy személye kontaktus is van közöttünk, és így teljesen másképp lehet örülni és sírni a másikkal.
Persze, távolból is működhet a dolog, de a személyes kontaktus egy plusz ráadás.
Ha pedig kibontakozna egy jó kis topik a környékeden élőkkel, akkor az biztos több erőt tudna adni neked.
Én áldásomat adom rá :wink:
DE, feltételt is szabok :wink: , néha azért benézel hozzánk, és elmeséled, hogy mi van veled :) :)
Puszi,
Angie
Vendég
 


Monyó!

Ez remek ötlet!!! Bátran! Mielőbb!
Ja ha a bölcsességfogaidról van szó, az más. Sajnos a fene nagy evolóciós fejlődés az embernél azt jelentette, hogy kicsit túlfejlődtünk. Ugyan van bölcsességfogunk, de mivel nem használjuk a legtöbb embernek ki sem bújik, vagy ha igen, akkor már szuvas, és csak a galiba van vele. Sőt az emberek nagy többségének nem férnek a fogai szájába :-( Így vagy kapák, mint az enyémek, vagy szabályoztatni kell, meg egészséges fogat kihúzni, hogy elférjenek. Kitartást, és most szerintem előbb gyógyulj meg. Nekem a fogorvos, és a fogfájás mumus, nemhogy huncutkodásra nem tudok ilyenkor gondolni, de még épkézláb módon sem tudok beszélni :x
És csatlakozom Évihez, megszültem egy gyereket, de a fogorvos előtt már vitustáncot roptam, hogy jaj mi lesz :roll:

tjuca
 
 


Jó reggelt!
Jelentem már jobban vagyok!Csak egy kis takonykór van még hátra. :(
De azt már kibírom, csak a torkom ne fájjon!Én a Tantum Verde nevű cukorkát szopogattam, torokfertőtlenítő, és csodákra képes, és lehet pocisan is szedni!

Mátra!
Nagyon kíváncsi vagyok!Remélem minden rendben van!

Monyóka!
Szerintem nyugodtan nyiss új topikot, aztán majd látod, hogy működik-e?Csak az alján nem tudom mennyire lehet majd észre venni, mert sokmindenki szerintem nem görgeti végig, ha csak nem keres vmit.Szerintem olyan címet válassz, ami "a" betűvel kezdődik, így jobban szem előtt lesz :D

Én is sajnálom, hogy nem tudok menni a talira :cry: , pedig nagyon vártam a 23.-át :cry: De talán legközelebb!

Pupy!
Nagyon el vagy veszve!Remélem jól telt a nászút!

Csajok!
Most megy a Spektrumon egy film, amiben egy nő hármas ikreket vár.A 22. héten megszülte az egyik babát, aki sajnos még életképtelen volt, és a másik 2 csak 3 hét múlva szülte.Én azt hittem, ha egszer beindul a a szülés, akkor mindegyik baba megszületik.De látom ez nem így van.Csak elcsodálkoztam ezen.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Zsúka!

LH tesztben én a Rossman-ost ajánlanám, Babymark, már csak azért is, mert a DM-essel szemben ez csak egy papír csík és egy éles ollóval hosszában ketté tudod vágni és akkor 2,5 e Ft-ért nem 5, hanem 10 teszted van!

Juca!

Köszi a visszaemlékezést és a vígasztaló szavakat.
Reggel Apával ágybahozattam a reggelimet, de nemigazán értette, hogy erre most miért van szükség, eddig nem volt gond, de most picit úgy éreztem, hogy lusti, tohonya disznónak tart, mert csak fekszem + nyafogok ...
Na, de majd csak jobb lesz, nő Pöttöm is, majd UH-n integet az Apukájának + én is jobban leszek és akkor majd visszarendeződnek a dolgok.

kacsa14
 
 


Pankaa!

Szombat este már láttam egy részét a filmnek, de az pont kimaradt ...

Az ikres műsor is aranyos, bár nem tudom, hogy megy-e még a Spektrumon.

kacsa14
 
 


Angie, Juca, Kacsa!

Köszönöm az információkat. Ebédszünetben azt hiszem be is vásárolok. :D

Juca!

Nagyon szívesen, bár azt hiszem nem igazán rajtam múlt, biztos szupi volt a szöveg. :D
Köszönöm a drukkokat, tudom, hogy nekem is össze fog jönni, ha nem most, akkor a következő hónapba. :D


zsúka
zsúka
 
 


Lányok!
Mi történt, hogy ennyire befagyott a topik?!
Sehol senki? Nahát!!! :cry:
Vendég
 


Itt vagyok és ragyogok! :D
zsúka
 
 


Zsúka!
Úgy látom, téged is feltöltött Brill híre!
Örülök, hogy tudsz jönni a talira. Be is írtalak a táblicskuba :)
Van hozható Aloe fióka?
Vendég
 


Sziasztok!

Lagalább 2 óra volt, amíg netet varázsoltam a gépre. :evil: Most sem túl szuper, de remélem rendeződika helyzet. Úgy néz ki, hogy az USB portok teljesen kinyiffantak. Úgyhogy egyenlőre pocis kép sincs. Egyszerűen csak képzeljetek el egy bálnát, akinke púp nőtt az elejére, és máris nem kell a kép. :lol:

Telcsiztem a MÁV-ba. Az éhgyomri vércukrom 4,4 lett, a 2 órási pedig 6,5. Na ehhez mit szóltok??? :lol: Tiszta meglepi.

Zsúka!
Mi megyünka talira 16-án. Sőt Tomi is jön. Balázs??? Legalább informatika tali is lesz :)

Pankaa!
Mi még vasárnap néztük a műsort, és borzalmas, ami történt velük, nem? A vége sem túl szívderítő, nagyon sajnálom őket.... :(

Monyo!
Szerintem is nyugodtan nyissál új topikot, ha szeretnél, hiszen tényleg így vagytok közelebb. Kívánom, hogy találjátok meg ott is egymást.

Annácska!
Akkor ez igen jó.:) Remélem Annamari lelkesedése a későbbiekben is kitart majd. de úgy gondolom, hogy csak a amegfelelő tanítónénit kell megtalálni.

Dido!
Nagyon szívesen, hiszen tudod, hoyg bárkinke bármit. Igaz most nem tudtam, olyan igazán jó tanácsot adni, mert nem vagyok jártas ebben.

Csibe!
Akkor ezt én sem értem. Bár lehet, hoyg minden rendben halad, azért nem találkoztok gyakrabban, vagy a 36. hét után? Akkor nem is mondott semmi konkrétat?

Kép
narco
 
 


Narco!

Tök jók a vércukor értékeid!!! Gratula hozzá!!!

Épp hétvégén bambultam a TV-t és a Mindenttudás Egyetemében a cukorbetegségről volt szó és nagyon megjegyeztem, hogy az éhgyomorinak 6 alatt, a terheltnek meg 11 alatt kell lenni. Szóval a Te értékeid tényleg szuperek!!!

kacsa14
 
 


Angie!

Hát persze, hogy lesz aloe fióka! :D Képzeld megvettem a Csodakert szeptemberi számát és nincs benne az eredményhirdetés, semmi, mérges vagyok. :twisted:

Nárcisz!

Tökéletes eredmény, csak így tovább. Csajok ne higyetek Narconak, mert nagyon kis formás, irigylésre méltó pocija van. :wink:
Balázsra nem gondoltam, de ha Tomi is ott lesz............. :D , rákérdezek.

zsúka
zsúka
 
 


Kacsa!

Terheltnek 11 alatt??? Ez meglep, mert nekem mindig azt mondták, hogy 7,8 alatt kell lennie :roll:

Narco!

Grat! Kofa is jön, infós.

tjuca
 
 


Juca!

A bácsi aszonta a TV-ben, direkt figyeltem rá ...

De akkor lehet, hogy vagy ő mondta rosszul vagy az én agyam kombinált ...

Javítsatok nyugodtan, ha tényleg én vagyok a béna, hogy ne rossz adatot raktározzak.

Pedig olyan büszke voltam, hgoy meg tudtam jegyezni ezt a két számot. :( (könvelő létemre iszonyat rossz számmemóriám van)

kacsa14
 
 


Zsúka!
Az hogy lehet, hogy meghírdetnek valamit, és mégsincs úgy? Még utalás sincs rá, hogy valamilyen ok miatt nem tudták publikálni? Hát ez tényleg nem szép.
Pedig a te kerted igencsak esélyes.
Ja és az Aloe-t pedig nagyon-nagyon köszönöm. Már alig várom!

Nárcisz!
Hát ez szuper hír!

Úgy látszik, beindul a topikban a jó hír áradat. Hamarosan Anikó is bejelenti, hogy lebabásodott. Aztán meg Ági hogy spontán neki is összejött, utána meg én, Zsúka, és így szépen sorban :lol: :lol: :lol:
Ja és a jó hírhez hozzátartozik, hogy a férjem most vette ki a pajzsmirigy eredményemet, és ezt írták rá "Szuper", egy orvosi leletre!! Hallottatok ti már ilyet?

Mátra!
Folyton eszembe jutsz, és türelmetlenül várlak a jó hírrel, hogy előkerült Mátrababa :)

Milyen szépen süt a nap!!!
Kép
Vendég
 


Angie!

Abból a napocskából küldj ide is, mert itt eléggé gyűlnek a felhők!

kacsa14
 
 


Na megyek, megetetem a kölköt még mielőtt rámküldi a hányingert! :)

kacsa14
 
 


Csajok!

Hát az úgy van, hogy egy átlagos embernél, ha megcsinálják ezta terheléseset, akkor 6 alatt kell lennie az éhgyomrinak. 2 óra után, ha 6-8 között van, akkor csökkent inzulin toleranciának hívják, ekkor még diétáznia kell, de a cukorbetegségre hajlamos. 8-11 között pedig cukorbeteg.
Egy kismamánál azért veszik 7,8 alá, és nincs több érték, mert ígyis-úgyis diéta lesz belőle. Inzulint cska nagyon ritka esetben alkalmaznak.
Azt hiszem, hoyg ez így van, de nem vagyok benne teljesne biztos, mert mindenhol másképp tanítják.

Majd még írok, csak kajcsizok brokkolit :)

Kép
narco
 
 


Nem is, mert 8 alatt jó a két órási, 8-11-ig csökkent tolerancia és 11 fölött nem jó. Közben ezen gondolkodtam...


Angie!
Igen, jó lenne, ha sok-sok jó hír lenne. :)

Zsúka, Juca!
Fiúknak külön babanetes party :lol:
Legalább elfgolalják magukat a fiús dolgaikkal :)

Zsúka!
Túlontúl aranyos vagy, köszönöm.
Nagyon büszka vagyok egyébként a pocimra :) :oops:
Végül is, nem akármit nyeltem le :)
Persze nektek másféle formája lesz, nem iylen kétpupu.

Duddu!
Még mindg nem válaszolsz?

Kép
narco
 
 


Narco!

Ha lenyelted volna, akkor most nem lennének ott Moszatkák! :D :oops: (bocsi, de ezt nem lehetett kihagyni ...)

Na, akkor a bácsi csak nem mondott hülyeséget, csak ő ugye normális emberekről beszélt, nem kismamikról ...

A brokkloli fincsi + tele van vitaminnal is (vassal vagy mivel?). Milyen formában eszed?

Én ettem 2 szelet kenyérbelet (a haja nem jön be) jó sok túróval és paprikával. Most igyekszem bent tartani.

kacsa14
 
 


Narco!

Első tali előtt megkérdeztem Kofát, hogy jön-e. Mire a válasz: jóhogy, ahol ennyi csaj van, ott az én helyem:-) Úgyhogy kanmurizni is fog, de azért sasol majd :twisted: Még egy hete is úgy volt, hogy Annácska Petijével lesznek egyedüli pasik, de már látom, hogy külön pasibrancs alakul!

tjuca
 
 


Juca!
Ja, aztán majd kitalálják a babanetes csajok pasijainak a találkáját. :lol:

Kacsa!
Amikor elküldtem, akkor már rájöttem, hoyg ez igen magas labda volt. Na de sebaj. :lol:
A brokkolit megfőzöm, és forrón leborítom lapkasajttal, mert abban csak 1-2 g szénhidrát van, plusz a brokkoli sem túl sok. És sokáig kitart a beleimben. Plusz lehet hozzá sütni fűszeres natúr húst. Ez még elég is, mert sokat lehet belőle enni.
Azt hiszem, hoyg fúólsav van benne sok, plusz a vas is. Egyébként így minden főtt zöldség nagyon finom, és sok kalciumot, meg fehérjét tartalmaz.
De azérta csokit nem pótolja :(

Kép
narco
 
 


Megjöttem lányok!

Sajnos nem jó hírekkel. A baba lassan fejlődik, és ez is erős túlzás. Egyáltalán nem fejlődik.
holnap be kell feküdni a kórházba és valami másfajta eljárással, mint a kaparás megműtenek. Nem tudom hogy csinálják, nem hallottam, mit mondott az orvos, csak láttam, hogy mozog a szája. Foszlányok jutottak el, de erre visszakérdeztem. Valaszínű, az is, hogy a rákból maradt egy daganat a nyálkahártya alatt és az öli meg a babákat. Akkor aztán vége a dalnak. De ennyire előre még nem gondolkodom, most a túlélésre játszom ismét.

Ez alatt a pár hét alatt megjártam a pokol minden bugyrát. Volt mikor a prurgatóriumig is eljutottam, amikor azt hittem minden rendben. Köszönöm, hogy mellettem voltatok és segítettetek.
Most csak a fájdalmat érzem és várom, hogy 3 óra legyen és találkozhassak a párommal. Azrtán várom a holnapot és az altatást. Remélem soká tart. Most itthon mindenki azt várja, hogy mondjam el mit mondott az orvos. Képtelen vagyok beszélni róla. Nektek is más és a páromnak is. Ha minden igaz, akkor otthon is beszerelték már az internetet és tudok este is jönni. Most szükségem van rátok.
Jó lenne kibírni sírás nélkül és felállni hamar. De nem tudom hogy hogy lesz.
Most megint mélyen elkeserít, hogy vannak olyanok, akik visszaélnek a jóindulatunkkal vagy egyáltalán Istennek az adományával ésd kényük kedvük szerint játszadoznak vele, akár születés előtt, akár születés után.

Most egyelőre ennyi, aztán ha tudok, még jövök.
mátra
 
 


Timika!

Köszönöm szepen! :)
Gratulalok a tesodeknak, isten hozta Akoskat! :D

Angie!

Köszönöm szepen! Draga vagy! :D
Szept.21 mar mindjart itt van! Nagyon örülök, hogy alakulnak a dolgok nalatok!


Narcisz!

Neked is köszi, nagyon aranyos vagy!
Az az igazsag, hogy nekem el sem indul, de majd ma este a ferjem segitsegevel talan :shock:

Brill!

Meg mindig a jo hir hatasa alatt vagyok!!! Szuper!!! Ja, es a vonalzod is nagyon jo! :D
Azt szeretnem kerdezni töled, hogy mi az a metformin? Annyira belelkesültem most, mert tudod az en ferjemnek is rosszak voltak az eredmenyei es mostanra sokat javultak, hogy kezdek hinni en is a spontanba!

Szisszka!

Nagyon köszönöm neked is! :D

Szep napot mindenkinek!

Judit

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Mátra!
Nagyon sajnálom. :cry:
Nem tudom, hogy mit mondjak. Gondolom a szövettan birtokában majd okosabbak leszünk. Mindenesetre drukkolok, hogy ne legyen ott semmi baj.
Gyere majd és mesélj, ha hazaértél, hogy mi van.

Kép
narco
 
 


Nárcisz!
Köszönöm.
A doki sürgősre kérte a szövettant azt mondta 1 hét.

Anikó!
Kivennél a táblából?
mátra
 
 


Sziasztok!

Nálam ma reggel meg volt a vérvétel. Eredmény majd holnap délután. Remélem hogy minden rendben lesz.

Tina, Brill!!

Köszönöm a segítséget. egyenlőre még birkozom vele. :shock:


Mátra!

Nem is tudom,hogy mit mondjak. Nagyon nagyon sajnálom. :( :cry:


Hangyi
hangyolca77
 
 


Anikó!
Mármint felülről.
mátra
 
 


Mátra!

Nagyon sajnálom! Őszintén remélem, hogy ezt az elméletet megint vaktában vágta oda az orvos, és inkább az lehet a háttérben, amit beszéltünk.
Ne tartsd vissza a sírást, se előttünk, se a párod előtt, hiszen ez szönyű, ki kell mondani halálos tragédia!

Erős vagy meggyógyulsz, és hidd el, minden úgy lesz, ahogy azt a múltkor megbeszéltük! TUDOM és TE IS TUDOD! Csodák pedig vannak!

tjuca
 
 


Mátra!
Drága... Veled sír a lelkem... KépEgyszerűen nem tudom, miért kell Neked ilyen szörnyűségeken átmenned... Kép Kérlek, próbálj meg hinni, a történtek ellenére is, és nem letörni, bár most nagyon nehéz lehet... Ha sírnod kell, sírj, de ne tartsd Magadban. Nagyon drukkolok, hogy ne legyen ott semmi, aminek nem ott van a helye. Puszi és ölelés innen távolról is!

Narco!
Húúúú, ez a brokkolis dolog jól hangzik... :wink: Főleg, hogy nekem sem nagyon használ a "csoki-diéta"! :lol: És talán szopi alatt sem okoz gondot a brokkoli.

Monyó!
Szerintem is jó ötlet az új topik. Biztosan lennének, akik írnának onnan.

Kende épp az előbb mutatványozott: átfordult hasról hátra! Már csinálta néhányszor, de nem mindig sikerül eltalálnia a technikát... :D Ma délelőtt is aludt egy csomót, úgyhogy a délutáni alvás biztos megsínyli, de hát bánja a fene, a délután már úgyis az övé szokott lenni.

Most megyek, mert apa igényt tart a gépre... :D

Puszi Nektek!

Kép
Kép
norwell
 
 


Juca!

Igen, sokat gondolok arra a beszélgetésünkre. Tartja bennem egy kicsit a lelket.

Hangyi!
Aranyos vagy. Köszönöm.

Ne haragudjatok, hgoy csak magammal törődöm megint, mint már hosszú ideje. De már tudom mit főzök vasárnapra. Nárcisz, ez a brokkolis sajtos hús ez felkeltette a figyelmemet. Mert, ahogy Brill is mondta, az élet nem áll meg és meg kell etetnem a családomat. Mert ha még ők is éhen halnak, még csak nem is imitálhatom, hogy gyerekeim vannak...
Az élet csak pillanatokig áll meg, aztán gyorsan rohan tovább, én meg itt maradtam ülve. Majd felkapszkodom a vontra. Valamelyik 2. osztályxra.
mátra
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?