Új privát üzeneted érkezett!

Most már összekapom magam, mert ma még normális hozzászólást nem írtam. :twisted:

Nárcisz!

Gratula a csajokhoz! Mondtam ugye, hogy mindketten kislányok?!

Timika!

Mikor beszéltünk telefonon böszme módon nem is gratuláltam a tesódék babájához :oops: Így most utólagosan is sok boldogságot és jó egészséget kívánok nekik!

Csibe!

Bocs :oops: :oops: :oops: Átérzem a helyzetedet, én is utálok egyedül lenni... Szerencsére én nem voltam sokat itthon, mert sokáig dolgoztam, de a vége felé már így is tele volt a gugám az egyedülléttel.

Norwell!

Kende igazi jó kisfiú, és már napirendje is van, ez jó! Legalább valamennyire tervezhető így a nap.

Angie!

Már nem kell olyan sokat aludni 21-ig! A Kaáliban mindenki vérprofi, de ezt már kismilliószor írtam, már tuti unjátok :) A te pocidba is raknak majd babát, ez biztos :) Vagy úgy jártok majd mind Unique és Brill :) Orvul bebabásodsz spontán :)

Kacsa!

Én melltartó nélkül nem érzem jól magam, így mindig van rajtam. Illetve éjszaka nincs, de csak amióta nem csöpögök éjjel. Szerintem a mell megváltozása szinte elkerülhetetlen, mert ha telítődik tejcsivel, akkor úgy feszül, hogy megcsípni se lehetne ratja a bőrt (és fáj, mint állat), ha meg kezelésbe vette a ded, és jót lakmározott belőle, akkor meg parittyázni lehetne vele, olyan kis "laza" :twisted: Ezt az ingadozást meg valószínűleg megsínyli szegény, de hát ez a dóóóga :?

Na, ennyi voltam, asszem jelenésem van a leszármazottnál :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Szisz!
Ne is dolgozz ma már! :lol:
Simi átadva!

Kacsa!
Anno Jucának is ajánlgattam a hideg szegfűszeges almakompótot... Ő ugyan nem ált neki az elkészítésnek (megértem :lol: ), így nincs bizonyíték rá, hogy ér vmit, de Apa szerint a szegfűszegnek nyugtató hatása van...és még hűvöd is... Esetleg próbáld meg, ha szereted.

Na, úgylátom mára én is jól itt ragadok a gép elött... :lol:
Brill

Kép
brill
 
 


Kéretik a zebracsordát errefele is irányítani :D
Vendég
 

 
 

Brill!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
YESYESYESYESYESYESYES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D Nagyon örülök, és drukkolok, hogy minden rendben menjen! Tessék csak szúrni, nehogy azon múljon!

Timika!
Örülök, hogy Kristóf jobban van... Én is pont azt mondtam a napokban apának, hogy ha ne adj' Isten beüt egy ilyen taknyos izé, kénytelenek leszünk egy porszívós orrszívót beszerezni, mert az a kézi, ami van, háááááááát, kutyafülit ér...

Kacsa!
Én a terhesség elején azért hordtam melltartót, mert fájtak a cickók, most meg azért, amit Juca is írt... :lol: Ja, és teszem hozzá, a szoptatáskor nem mindegy, milyen melltartó van rajtad, mert ha a simát felhúzod, elzárhatja a tejcsatornákat, a szopis meg épp jó helyen van. Bár szopisból nem érdemes előre bevásárolni, csak akkor, ha már beindult a tejci, mert nem tudjhatja az ember lánya, mekkorák lesznek a labdák...

Egyelőre ennyi, majd talán még jövök...

Kép
Kép
norwell
 
 


Narco!

Ikrekre nem adnak dupla GYED-et??? Hát ez szép, pedig 2 gyerek dupla kiadás, arról már nem is beszélve, hogy a segítségre (nagyszülői, apai, netán ápolónői, bébiszitteri) is nagyobb szükség van, mint egy babánál.

Én egyébként foglalkozási ártalomként évekig azt számoltam, hogy mikor hogyan mennyit kéne keresnem ahhoz, hogy majd jó gyed-et kapjak. De mára már feladtam. Beletörődtem, hogy attól mert vki. tisztességesen dolgozik még nem biztos, hogy tisztességes is vele a rendszer (értsd a nem bejelntett bérem miatt kieső összegeket). Mondjuk szerencsés vagyok abból a szempontból, hogy Apa viszonylag jól keres és az én majdnai GYED kiegészítésemmel azért elleszünk. De ma már fontosabb a nyugalom és az egészség!

kacsa14
 
 


Köszi Brill az almakompót tippet. Majd anyóst megdumálom, hogy csináljon. Én sem állnék neki Jucához hasonlóan ... Anyós viszont nagy kompót gyártó.

kacsa14
 
 


Brill!
Hát persze, hogy itt ragadsz. Ma rólad szól a topik!!!
Nem baj, hogy egy kicsit kotyogtam?
Egyébként visszanéztem, és ezt írtam neked: "Nagyon csendben voltál a hétvégén". Hát igen, megfogalmazatlanul, de éreztem, hogy valami van a csend mögött. De ezt álmodni sem mertem volna. Istenem!
Itt pofozgatom magamat, hogy elhiggyem, ami veled történt. Pont ezek adnak erőt, hogy tovább tudjunk lépni.

Évi77!
Köszönöm, de nálam nem szoktak bejönni ezek az utolsó perces véletlenek. Én inkább az inszemben hiszek, nekem már az is csoda lenne.
Vendég
 


Én is ideragadtam, bár éppen fürdőszobát takarítok, de mivel nincs ablaka, gondoltam, picit nem árt, ha kiszellőzik a levegő. Aztán majd folytatom a kád sikálással, utána megint szellőzés, utána jön a zuhanykabin. És hip-hop méris készen vagyok és még netezek is közben! :)

kacsa14
 
 


Brill! Kacsa!

Elfelejtettem. :? Én ugyan nem csoináltam, de leend nagyik literestűl gyártották. Persze hidegen faltam azt is :twisted:

tjuca
 
 


Brill!
Kihagyott a szemem pár bejegyzést....
Hát persze, hogy emlékszem, hiszen nagy hatást tettek rám azok a szavak, és én akkor el is hittem neked, hogy lesz babád, mert annyira tutira mondtad, hogy abban nem lehett kételkedni.
Vendég
 


csajok!

Az almakompótot nekem is ajánlotta a védőnő, az előtt, amikor még nem voltam cukros. Azt mondta, hogy jó vizesedés ellen. Ez igaz?

Kép
narco
 
 


Ja és Brill! Nagyon tuti a vonalzód! Látom, abból is sikerült olyat találni, ami másnak nincs :wink:
Vendég
 


:shock: BRILL! :shock:
Erre nem lehet mit mondani: teljes szívemből GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!!

Többieknek kitartást!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Brill:
Nem hiszem el ezt a csodát. Nagyon gratulálok neked.

Még elfelejtettem a születésnaposoknak gratulálni.

Most sajnos dolgzom, de mikor olvastama hírt, abba kellet hagyni és nem tudom én sem folytatni, csak olvasgatlak titeket.

Puszi Heni
szalai heni
 
 


Én is teljesen fel vagyok pörögve, és itt ragadtam, hátha ír valaki. Úgy felbolydult a topic, mint egy helyre kis méhkas :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Angie!
Már hívott is Mátra! :lol:
A vonalzódicséretet köszike... A Wunson vezetem a hőgörbéimet..., ott találtam.
Még bármi lehetséges Veled is! :D De, ha mostmár csak az inszemben hiszel, akkor úgy legyen! Elsőre! :wink:
Remélem, hogy hamarosan megoszlik ez a nagy figyelem, mert Ankio is pozitívozik, Pupy felrakja az esküvős képeit stb...

Nárcisz!
Kompót akkor tutira pipálva! :)
Esetleg fruktózzal???

Norwell!
Köszike! :)

Junko!
Nagyon köszönöm! :)
Nem térsz vissza közénk??? Néha-néha... :?:

Brill

Kép
brill
 
 


Évi!
Ja, igen nagyon tuti a méhkas :)

Kép
narco
 
 


Lányok!
Még egy jó hír! Hamarosan talizhatunk, és együtt örülhetünk Brillnek, személyesen.
Brill Drága! Így már tutira el tudsz jönni te is, mert nem fog Smatona doki ágynyugalomra utasítani "egyéb" dolgok miatt.

Egy tábla a biztonság kedvééért:
Kép
Vendég
 


Narco!

Vizesedésre: szülésznő tanácsa: heti 1 almanap alma ad libitum, meg egy kis Pannonia sajt vagy zeller. Nos víz maradt, mert toxémia volt, a sok almát meg kihánytam, így nem erőltettem. Anyunak túrót szárazon ajánlottak. Elképzelhető, hogy almakompót jó, hiszen ez majdnem almanap :-)

tjuca
 
 


Brill!
Hát nektek biztos ki lehet pipálni, mert több helyről is hallottam akkor, hogy jó :)
Én maradok a főtt zöldségeknél.....
Ja!!! Pupy még mindig nem rajta fel a képeit, pedig már tiszta lik az oldalam :)

Kép
narco
 
 


Nekem most kutyaséta..., mert az élet nem áll meg (csak egy picit :lol: ).

Brill

Kép
brill
 
 


Juca!
Igazából csak akkor voltak vizesedési gondjaim (ezt most le is kopogom), mert nem tudtam ellenállni a cseresznyének. :oops:
Csak azoknak raktam fel, akiknek esetleg lenne ilyen.

Kép
narco
 
 


Teljesen elforrt a tésztakifőzéshez feltett vizem :twisted: Most tettem fel másikat :twisted:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Brill!
Nekem nagyon tetszik ez a rád irányuló koncentrált figyelem.
Anikónak külön fogunk örülni, és nem oszlik majd az öröm, hanem majd termel még többet az örömforrás, hiszen van miből. Tudunk itt mi nagyon örülni ugyanazzal a koncentráltsággal egyszerre 10 zebrának is!
Nem igaz, lányok?!

Nárcisz!
Pupynak ma volt az első Loreal-os napja, és nagyon el van fáradva. Este már biztos fog jönni. Ezért bocsássd meg neki, ha még ma sem tud képet rakni.

Puszi Lányok!
Én most lelépek, bár annyira fel vagyok most pörögve, hogy ha otthon lenne gépen, biztos egész este "dumálnék" veletek!

Jó pihit, és csak így tovább!

Anikó!
Fel a fejjel, még pár nap, és téged is ugyan így fogunk ünnepelni.
Vendég
 


Évi77!
Nekem meg a főnököm mondta, hogy hívjak fel valakit neki, aztán fél óra múlva kiszólt, hogy na mi van, mikor kapcsolom (nem tudta szegény, hogy nekem sokkal fontosabb dolgom akadt :wink: :lol:)

Most már tényleg léptem...................
................
Vendég
 


Angie!
Természetesen nincs mit megbocsájtani Pupynak, de a fene a türelmetlen fejemet. :oops:

Kép
narco
 
 


Brill!

Kép

Szegény Angienak úgy a fülébe sikítottam... (mint neked) :P
Annyira örülök. A kocsiban ért a hír és elfelejtetttem befordulni anyámék felé, tovább mentem :oops: :oops: :oops:
nagyon boldog vagyok és teljes szívemből örülök neked.

Valaki kérdezte, hogy hány hetes kismama is vagyok. Bocs, de elfejtettem, hogy ki volt :oops: :oops: :oops: Minden estre ez az a kérdés, amire én is szeretnék választ kapni.
Holnap majd kiderül.

Brilllllllllllllllll!
Kép Kép
mátra
 
 


Mátra!

Hányra időzítsem holnap az extrahiperszuper drukkokat?

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Anikó, Mátra:
Nagyon szorítok. Eredményeket várok.

Többieknek kitartás a zebrák érkezéséig

Puszi
Heni
szalai heni
 
 


Évi!
Milyen tésztával probálkozol? Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Egyébként az én párom is valamilyen tésztát csinál, akkor forrt a víz, amikor beszéltem vele.
Már nagyon unom a memlót, de már csak fél órát kell kibírni és utána még egy óra utazást keresztült át a városon.
Remélem decembertől többet ülök én is a gép előtt.

Puszi
Heni
szalai heni
 
 


Brill! :D

Hát nem akaródzik, legalább is még nem (vagy már nem?). :? Olvaslak titeket, néha bekukkantok, aztán most ennyire fussa. :roll:

Nem is akarnék jönni, meg bezavarni. Meg úgy csinálni, hogy én most eltűnök, nagy búcsút sem akartam, se drámát, csak szépen kimaradozni.
Viszont ilyen hírekre muszáj. :)
Na most zavaros voltam de remélem értitek.

Velem semmi extra, de tényleg mindenkinek drukkolok ám.
Vendég
 


Évi!
Reggel 8-ra kell mennem, vérvétel, utána UH. Ha lesz eredméy azonnal megy sms. :)

Heni!
Köszönöm!

Csibe!
Pontosan értem, hgoy milyen lehet otthon ülni egyedül. Akik megszokták a folyamatos feladatokat és még szeretik is azokat a vásott kölyköket tud ám hiányozni. Próbáld meg ezeket a kreatív dolgokat. Olyan szépeket lehet készíteni a babaszobába is, és a lakás dekorálására is. Fantáziadáat is megmozgatja. Én a decupage dolgokat szoktam készíteni. Hihetelen jó. :)
A figyelmetlenségemért peig még egyszer ne haragudj.
mátra
 
 


Kutyiséta, lábmosás, etetés megvolt... és már megint itt ülök... :lol:

SzHeni!
Az elöbb nem láttam, hogy írtál :oops:
Köszi most akkor duplán! :D
Lassan Érted is izgulhatunk majd. :)

Angie!
:lol: Még jó, hogy a főnököd kedvel!
Talin ott leszek!
Köszi a hívást. :D
Persze, hogy többfelé is mehet a drukk ugyanolyan intenzitással! Meg még olyan pici a "történetünk". Szokatlan a tény, hogy spontán... és mégis... :)

Évi!
Pipikéd azért ne feledd! :lol:

Mátra!
Azét hazaértél rendben... :D Jobb, hogy túlmentél, mintha befordultál volna a seholnincs utcába... Azért vigyázz, ilyenkor érzékenyebb az ember a hírekre... Óvatosan kismami! :)
Holnap minél elöbb jelentkezz! Akár a doki gépéről is... :lol:

Junko!
Megértem... :(
Csak reménykedtem, hogy hátha.
Azért, ha már szívből úgy érzed, akkor gyere vissza! Jó? :D
Vagy legalább jó hírt közölni! :wink:

Brill

Kép
brill
 
 


sziasztok!

Brill!
Gratulálok!!!!

Anikó, Mátra!
Nagyon szorítok!
tina82
 
 


Egyébként már én rég meg akartam adni a számomat, ha valami van tudjatok írni.
06-20-419-14-83.

Puszi
szalai heni
 
 


Brill!

NAGYON-NAGYON ÖRÜLÖK NEKTEK ÉS GRATULÁLOK!!!!!!!
Kép
Vigyázz magatokra és mindenben tartsd be Szmatona doki utasításait!

Mátra, Anikó!
Drukkolok nektek ezerrel! :wink:

Mindenki!
Köszönöm a vígasztaló szavakat! Majd csak eltelik az idő! :oops:

Nárcisz!
Kézügyesség?Na, az tanító néni létemre nincs! :oops:
Nem is szeretek technikát és rajzot tanítani!

Mátra!
Valóban nagyon hiányoznak a "gyerekeim"!
Nagyon szerettem őket! :oops:


Na, megyek, hallgatok egy kis zenét pocaklakóval,mert még mindig egyedül vagyunk! :cry: Apuci dolgozik!

Csibe, Gábor és Péter

Kép
Kép
csibe78
 
 


Sziasztok, Lanyok!

Brill! Zebrasodasod hirere nem tudtam nem irni:) NAgyon-nagyon orulok nektek, gyonyoru pocakos honapokat, sok erot es egeszseget!
Hat ezt bizony en is megkonnyeztem:)

Lanyok! Rengeteg jo hirrel vartatok ma, egeszen felvillanyoztatok!
Puszi mindenkinek, megprobalok meg benezni ma.

U.I. Matra: a prividre ennyi: valoszinu a csajszi mar erezte a vesztet itt koztunk, es mar el is tunt:) Elvegre a hazug embert hamarabb utolerik, mint a santa kutyafajat!

Nomibogar
Kép
nomibogar
 
 


Elköszönök mára :( Bár lehet, hogy otthon meglepetés vár és kész a net.

Millió puszi éls holnap jelentkezem az eredményekkel.
mátra
 
 


Sziasztok!!


Brill!

Én is gratulálok!!!!! :D
Mikor mégy orvoshoz, hogy lásd is?

Valaki segítene, hogy hogyan készíthwetek és tehetek fel én is egy vonalzót?


Hangyi.
hangyolca77
 
 


Kacsa!
A hányinger ellen nem próbáltál még valamilye homepátiás készítményt? Lehet, hogy érdemes lenne kipróbálni. Itt van előttem a füzetecske és ott abban a Cocculine tablettát is javasolja többek között. Amikor én náthás voltam és tele volt váladékkal az arcüregem, akkor nekem nagyon beváltak ezek a golyócskák. :) Ha érdekel, írok még, de lehet, hogy a neten is találsz róluk. Vagy még egy lehetőség: B6-vitamin. Remélem nem értelmeztem félre a problémádat és jókat ítam.
tina82
 
 


Hangyi!

Próbáld meg a www.babafalva.hu oldalon!
tina82
 
 


Sziasztok!

Brill!
Tiszta szívemből gratulálok!!!

Anikó, Mátra!
Mindkettőtöknek teljes erőmmel szorítok, és én is küldöm a drukkokat!

Kacsa:
Én nem akarlak Téged elkeseríteni, de nekem semmi nem vált be, pedig mindent kipróbáltam. Talán ami a legkevésbé idézte elő, a fagyasztott meggy, de azzal vigyázz, meg ne fázz tőle!!

Ma beszéltem a dokival és nagyon boldog vagyok, mert egyből nagyon kedves volt, telefonon keresztül kérdezte, hogy mi a problémám, aztán mondott valamit, amit nem értettem (orvosi nyelven) és holnap szeretettel vár 2-re. Szóval már most nagyon izgulok, hogy minden rendben legyen! Remélem tényeleg valami enyhe hormon zavar, amit hip-hop rendbe rak és talán már ez a hónap a miénk lehet:) szorítsatok!

Puszi mindenkinek:

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Szia Tina!

Köszi a javaslatokat!

A homeós bogyókat már többen is javasolták, csak az a baj, hogy valahogy az összes nem hagyományos orvoslási mód közül a homeopátiában bízom a legkevésbé, azaz talán nem is jó szó a bizalom, valahogy annyi felemás véleményt hallottam már róla, hogy kicsit szkeptikus vagyok. Ha nem lennék babás, akkor talán próbálkoznék velük, de így babásan félek próbálkozni ... Legalábbis egyelőre, lehet, hgoy ha ez így folytatódik, pár nap múlva már más lesz a véleményem.

A B6-ot szedem Mg-al, de nem sok változást vettem észre ...

Most ment el a felmentősereg kaját hozni nekem (már megint sikerült jól kiéheznem, úgyhogy most megint szenvedek, de ez most az én hibám, mert nem ettem időben). Kérdezte Apa, hogy akkor, amit felírtam enni is fogom? Hát honnan tudjam? Tegnap sütöttem egyhatalmas tepsi meggyes rétest. Akkor frissen jót kajcsiztam belőle, azóta meg rá se bírok nézni. Csak akkor dőle el, hogy kell-e vmi., ha már beleharapok ... De egy egész hipermarketet mégsem rendelhetek ide.

Délbe tejbgrízt ettem. Azt írta a Kismama újság, hogy a pépes kaják még lehet, hgoy lecsúsznak, lehet, hogy holnaptól veszek vmi. babatápszert és azzal próbálkozom.

Na megyek, felkészítem magam lelkileg is az evésre.

Lányok! A franc gondolta, hgoy ez ilyen nehéz lesz!!! Persze, a cél szentesíti az eszközt + minden, de akkor is. Erre nem voltam lelkileg felkészülve ... Csak a szépet és a jót láttam ...

Na befejeztem a panaszkodást!

kacsa14
 
 


Nárcisz!

Írtam emilt!

Puszi
Vendég
 


Heni!

És akkor Te fagyi meggyet ettél napokig, hetekig???

A megfázáson már túl vagyok, úgyhgoy a hideg dolgokkal mostmár nagyon óvatos vagyok. A gabonapelyhet is picit langyos tejbe teszem ...

kacsa14
 
 


Kati válaszoltam.
de most kicsit eltűnök, mert összeomlott a gépünk......

várom a válaszodat. szerintem még a nap folyamán el tudom majd olvasni.

Kép
narco
 
 


Sziasztok!

Brill!
Nagyon-nagyon gratulálok, jó egészséget kívánok!Fantasztikusak vagytok!

Most egy kicsit panaszkodom, mert visszaolvastam ugyan, de agym szitább az alapnál, a szemem olyan táskás, hogy az egész ház beleférne.
Alig látok a náthától.Nem tudom hol fáztam meg ennyire, de tegnap este annyira fájt a torkom, hogy nyelni nem tudtam.
Már az jobb lett, de az orrom nagyon el van dugulva, így nem kapok levegőt+állandóan fújni kell, így nem aludtam egész éjszaka, és ma sem :cry: Mostanra már nagyon ki vagyok bukva, az ágyban fekvéstől már sajog mindenem, és a lázam is kezd felmenni.Enni is csak 1x ettem még.
Tud vki vmi tippet, hogy lázra mit lehet ilyenkor bevenni?Most veszek egy hűtőfürdőt.csak az miatt aggódom, hogy nagyon sokat fújom az orrom, és már izomláz van a hasamban.Nem árt ez a babának?A sok erőlködéd?Van vkinek elektromos orrszívója?Erre is gondoltam, de nem tudom mennyire hatékony.A porszívósnál egy kicsit szimpibb.Szóval tapasztalatokat várok, ha vkinek iylen.

Mátra!
Holnap nagyon drukkolok!

Bocsi, hogy panaszkodtam, de tanácsot is szerettem volna kérni a témában.
Köszönöm!
Ja, és ma nem volt netünk egész nap :twisted:

Puszi, próbálok enni vmit.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Szia Brill! :wink:

Köszönöm a mailt, válaszoltam is! Én már 2 hete éreztem, hogy a szülinapod "ajándéka" nem lehet véletlen!!! :lol: :lol: :lol: :lol: És hogy a házassági évfordulótokra is ekkora ajándékot kapjatok, ez már tényleg fantasztikus!!! Még egyszer millió puszi! :D Nagyon vigyázz magatokra!

Puszi
Zsu
valér
 
 


Sziasztok!
Én elteszem magam holnapra.
Jó éjszakát mindenkinek!
tina82
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?