Új privát üzeneted érkezett!

Mátra!

Örülök, hogy megelőztél, mert én nem lettem volna ilyen diplomatikus...

Lányok!

Biztos ti is rájöttetek, de valaki közülünk hülyére vesz minket... Azt hittem, mi megússzuk, de ide is idetalált, sajnos.

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok lányok!

Előkerültem én is :) Azt még tudjátok, hogy elmentünk Zalakarosra 1 hétre, ahol nagyon jól éreztük magunkat :D A szálloda gyönyörű volt, az ellátás szuper és volt velünk egy baráti pár is, akiknek a kisfiuk 10 nappal idősebb, mint Kristóf. Ők is járnak babaúszásra, így minden nap tartottunk egy kis foglalkozást a srácoknak :lol: Ami viszont nem hiányzott, az az volt, hogy a párom megfázott :( Először azt hitte, hogy a szokásos allergiája jött elő, de sajnos tévedett, mert Kristóf és én is elkaptuk és még mindig nem vagyunk teljesen rendben :( Szegény picimet sajnálom nagyon, mert minden egyes orrszívás egy horror :cry: :cry: :cry: Ma dél körül fog jönni a dokinéni, hogy újra megnézze őt.
Szóval hétfő délután jöttünk haza, de egészen tegnap estig nem volt netünk :evil: :evil: :evil:

[color=green] Megtenné nekem vki, hogy összefoglalja az elmúlt 2 hét fontosabb történéseit? Nagyon megköszönném, mert visszaolvasni biztos nem fogok tudni ennyit :oops: :oops: :oops:


Azt viszont láttam a táblából, hogy van 2 új babánk: Benedek és Izabella - Dina és Bogi, szívből gratulálok a babókhoz! Szüléstörténetet írtok majd?

Mátra :) Akkor mégis van babó? :lol:

Pupy drága :) Milyen volt a nagy nap? Állással mi újság?

Évi77 :) A te emiled is csak tegnap este olvastam. Szóval mi végül Römer King TS Plus gyerekülést vettünk, de még nem azzal mentünk Zalakarosra, mert a dokinéni azt mondta, hogy csak rövid utakra használjuk addig, amíg Kristóf nem ül rendesen. Azt hiszem, az árát kérdezted még - hát az elég húzós volt: 52e Ft.

Évi79 :) Neked beengedték a férjed a műtőbe? :shock: Vagy azokat a nagyon tündéri szülés utáni képeket nem ő készítette Virágról?

Na, egyelőre elköszönök, puszilok mindenkit! Képeket csak pár nap múlva fogok tudni feltenni, mert kölcsön adtam a gépet a párom tesójának.


[/color]Ja, és mégegy szupi hír, bár kicsit off-topik: ma hajnalban megszületett a tesómék kisfia, Álmos :lol:

KépKép

KépKép
timika
 
 


Sziasztok!

Jelentem tegnap betöltöttük a 9. hetet és a 2. minusz kilót.

Ma reggel úgy fogtam neki a reggelinek (pirítós + paradicsom), hogy muszáj megenni, Pöttömnek kell a kaja, de a második falatot kiköptem, a korábban lenyelt első meg jött utána már magától.

Marad a csokis duplajó, azzal eddig még nem volt gond.

Viszont aggódom picit, hgoy Pöttöm elég kajához jut-e a tartalékból???

kacsa14
 
 

 
 

timika gratula a tesodeknak:)

lanyok tundi30 rol tud valaki valamit?

Kép
monyoka
 
 


Sziasztok!

Szerintem ne diplomatáskodjaotok, mert úgy jártok, mint mi a szomszéd topikban. Amit ki kell mondani, azt ki kell mondani.
Ne hagyjátok!

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Sziasztok!

Juca, Anikó, Mátra!
Elnézést kérek, hogy "kifakadtam", de nagyon rossz napjaim vannak mostanában.Egész álló nap egyedül vagyok itthon(na jó pocaklakóval :lol: )és úgy éreztem itt is "elhagyott" mindenki. Borzasztó rossz, hogy nem kell mennem dolgozni, teljesen feleslegesnek érzem magam.És amikor jönne a hétvége, hogy végre együtt lehessek a férjecskémmel, akkor persze ez most nem lehet,mert szept.30-ig minden hétvégén lagziban fényképez.Most is de. 10-re ment.A barátnőm is megígérte, hogy felhív, azóta is hív. :evil:
Szegény anyukám nyakán lógok állandóan!
Már úgy várom, hogy teljenek a napok és végre babázhassak! :oops:
A nyagymamám mindig azt mondta, hogy csak a buta emberek unatkoznak, de már nem tudok mit csinálni!
Már annyit olvastam, mint még életemben soha!
Na, befejeztem a panaszkodást!
Úgy elmennék a talira is, de nem merek egyedül elindulni! :(

Mátra!
Nem értettem a prividet! :oops:

Timika!
Jó újra látni!Mielőbb gyógyuljatok meg!A testvérednek pedig minden jót kívánunk!

Gracey!
Nem igazán tudom mit írhatnék magamról.
Az utolsó heteket tapossuk és várom, hogy megszülessen életem értelme!

Nárcisz!
Nekünk is kókuszmatracunk van és Angelcare légzésfigyelőt kapunk ajándékba!Majd lemérem hány cm vastag.

Csibe, Gábor és Péter

Kép
Kép
csibe78
 
 


Sziasztok!!!

Megelőzött Vica,Én még gondolkodtam,hogy írjak-e???
Ne hagyjátok magatokat,mert nehéz lesz tőle meg válni.Bár most elég csendben van,furcsa...

Évi!!!!


Szerintem egyre gondoltunk!!!!!
csanita
 
 


Anita, Vica!

Szerintem is egyre gondoltunk... Azért én még reménykedem, hogy csendesen lelép, és nem kell kidobni innen...

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Csibe!

Értem én 8) Ismerős. Csak én hitelügyintéztem, meg lakásátírtam, na a Földhivatal foglalkoztatja ám az embert!
Menj csavarogni, most tök jó idő van. Vagy írj ide, hidd el lesz még úgy, hogy nem lesz időd ide írni :-)
Valahogy nem tudsz eljönni a talira? Rokonok ismerősök nem járnak erre? Csak hozdd magaddal a kiskönyved :twisted:
Az utolsó hetekben mindenki szenved, ha bevallja, ha nem. Ha itt lennél, én adnék neked elfoglaltságot nyugi :twisted:

Annácska!

Most törpölünk Kofával az akcióterveken. A másik címet is el tudod küldeni??? Kicsit bajos a b.....ó megszerzése, de megoldjuk! Még egyszer nagyon köszönöm, mailt is írok.

Timi!

Gratulálok Álmoshoz! Nálunk is játszott a betegség, de a tej egyelőre állja a próbát

Mátra!

Hát nem irigyellek fincsi az ügyintézés, de menni fog, ha meg egyszer laptopod lesz 8)

Monyó!

Nem lehet megmenteni azokat a fogakat? Még nagyon gyerek vagy, hogy ennyit kihúzzanak! :cry: Mondjuk nekem sem jók a fogaim, de ragaszkodok hozzájuk. Kicsit kapák, nagyon tömöttek, de azért az enyémek :wink: :lol:

tjuca
 
 


Sziasztok lányok!

Most érkeztünk mga a 2. terheléses vércukor vizsgálatról. Ismét egy élmény volt. :evil:

Juca!
Lázadó tinik! :) Milyen jó is volt annak lenni. De lagalább nem kokózni járnak, hanem templomba.
Közben vettünk két Angelcaret, de csak azt, ami légzésigyelős. A bébicsőszt majd csak később. Viszont iszonyat jó ára volt, mert 19800-ért volt kiírva, és törzsvásárlóként kaptunk még 5% kedvezményt, így még lejött a kettőből 2000 Ft. Sajna, amikor nagy tételben kell megvenni a dolgokat, akkor ez is számít.

Rolly!
Azért szeretettel várlak, ha jönni szeretnél. Megértem, ha pihenni akarsz.

Moni!
Én biztosan nem tartanáma gyerekemet utazó ágyban hosszabb ideig, vagy 1 hétnél tovább. Igen kényes vagyok a gerincproblémákra, így a legnagyobb kényelmet szeretnénk adni a babáknak.
december 25-re vagyok kiírva :lol: Anyukám népi vajákossággal kiszámolta a december 8-at. 2 baba lesz, két kislány :lol:
Mi végül is hamar kezdtük, mert nem tudom, hoyg meddig fogom bírni a piacokon, boltokban való sétálgatást. Így is nagyon nehéz már.

Annácska!
Akkor jót vettünk, megnyugodhatok :)
Annamarinak kitartást az iskolához. Pedig az általános nem is olyan nagyon gáz. :twisted:

Mátra!
Hogy vagy babaügyileg? Hányinger?

Timika!
Gyógyulást nektek. Azért örülök, hogy jó volt a nyaralás. Jó hely Zalakaros?

Kacsa!
Szegényke!
Hát ez engem is fogalalkoztatott, de állítólag a babók elveszik, ami kell nekik, csak nehogy a te rovásodara. Nem próbáltad meg azt, amit javasoltam?

Csibe!
Látod én is otthon vagyok. Sok dolog van, amivel elfoglalhatod magadat. Csak adj egy kis időt magadnak, hogy kialakuljona napi ritmus, hiszen az átállás nem túl egyszerű. Viszont ha nagyon nem, tudsz mit csinálni, akkor ha van kézügyességed, akkor bármit készíthetsz kézzel, dekor boltokban segítenek.
Közben elolvastam az Angelcare honlapját, és azt írja, hogy bármilyen matrac alá 12 cm-ig, ami nagyon jó :)

Kép
narco
 
 


Juca!
Mennék én csavarogni, de egyedül úgy utálok! :twisted:
Oké, szívesen mennék hozzád is! :lol:
Elbabáznék!
Tudom, hogy nem lesz időm írni olyan sokat, azért írok most! :lol:

Angie!
Megkaptam a prividet!Köszi!
Próbáltam rá válaszolni, de nem engedi valami hiba miatt!
A lényeg:most már értem, hogy miről van szó, köszi az informálást!
Puszi!

Na, megyek anyukámhoz ebédelni! :wink:

Csibe, Gábor és Péter

Kép
Kép
csibe78
 
 


Szia Narco!

Annyi minden javaslatot kaptam már, nem emlékszem, hogy Te mit javasoltál. :oops: De most figyelmesen hallgatlak és kipróbálok mindent, amit tanácsoltok és még nem próbáltam.

kacsa14
 
 


Sziasztok!

Gyors pötyi, míg Csöpp alszik, a husi meg sül magától... :) Előre is bocsi, hogy most csak ennyi, délután megpróbálok jönni!

Mátra!
Köszi a privit, elolvastam, és igen, azonnal kapcsoltam a név olvasata alapján... Akartam Neked küldeni privit, de a rendszer hülye, és nem enged... :evil: Csendes terror indul, hátha hatásos lesz... :twisted:

Csibe!
Most élvezd ki, míg lehet, hogy sok a szabadidőd, mert bizony lesz még olyan, hogy zuhizni is csak lopva, az éjszaka közepén mégy... :wink: Persze nincs is jobb egy kis éjszakai zuhanyzásnál, miközben a gyereked végre durmol az ágyában! :D

Timika!
Gratula a tesódéknak! :D

Narco!
Remélem, minden oké lesz a cukroddal!

Monyó!
Fogak: :(

Anita, Vica!
Köszönjük a riadót! :D

Kacsa!
Azért óvatosan, inkább többször keveset egyél, hátha jobban bennmarad... Nem irigyellek, én azon szerencsések közé tartoztam, akit egyetlen egyszer sem látogatott meg rókakoma... Vigyázz Magadra, mert most nagyon sok energiára van szükséged!

Mi jól vagyunk, és köszönjük a dicséretet. Utód most szunnyant a járókájában, ma már másodszor... :D Úgy tűnik, kezdünk beállni napirendileg, hogy a reggeli kelés után játék, aztán egy órányi szunya, utána megint fönn van, megint egy órányi szunya, és ha szerencsém van, még délután is alszik... :wink:

Most megyek, de ha tudok, még délután benézek!

Puszi mindenkinek!

Kép
Kép
norwell
 
 


Sziasztok!!

Mostanára sikerült visszaolvasnom az egyheti irásokat. Oda voltunk a Balatotnon nyaralni. Persze fürdeni azt nem tudtunk, olyan hideg volt a víz. :( A párommal mind a ketten megfáztunk. :( De gyógyszert nem merek bevenni, mert a pé-em a nyaralás alatt volt.

Ma megyek vissza nőgyógyászhoz. valószínűleg megkapom a következő vérvételre a beutalót.
Szerintetek a megfázás befolyásolhatja a hormon eredményeket???


Mátra!

Akkor te most hány hetes kismama vagy?

Anikó!

Drukk ezerrel!!!


Hangyi. :(
hangyolca77
 
 


Narco!!!

Szerettem volna írni neked priviben,de nem küldi el.

Megadnád a emaíl címed???

Itt az enyém:
csanitaa@vipmail.hu

Köszi
csanita
 
 


Sziasztok Lányok!

Jelentem, hogy a privát üzenetek elmennek, csak a rendszer valamiért hibaüzenetet jelez utána. Csibe! A tiedet kétszer is megkaptam :)

Puszi MINDENKINEK!

Tina!
Kép

Hangyi!
A megfázást sajnálom, viszont mindenképp kezelni kell. Igyál rengeteg mézes teát, többet, mint amit gondolnál hogy beléd fér, plusz dupla adag C vitamin. Csodákat lehet elérni vele. Ha nincs lázad, akkor antibiotikumokat lehet, hogy nem kell szedned. Ha pedig nem érzed jobban magad, mindenképpen menj el dokihoz.
Reméljük, hogy "sikeresen" telt az üdülésetek. Ha már egyszer úszni úgysem tudtatok, akkor gonolom volt egyéb Kép :lol: :lol: :lol:

Pupy!
Nászút? Képek? Hiányzol! Gyere!

Lányok!
Képzeljétek, szeptember 21-én megyek a Kaáliba Krizsa doktorhoz konzultációra. Addig meglesz a férjemnek a teljeskörü sperma eredménye (ők csinálják, jövő héten). Már nagyon várom! Szépen lassan elindulunk mi is az úton. Hú, már csak addig kell valahogy kibírni.

Brill!
Hétvégén nagyon csendben voltál. Még hány szuri van? Mi lesz a köv. lépés, és mikor?

Anikó!
Már csak két nap és vérvétel! Én már tudom, hogy ki fogja levenni a vért :) Rengeteget gondok rád és szoktam imádkozni is érted!

Rolly!
Hiányzol!

Duddu!
Nagyon eltüntél. Írtam e-mailt, plusz ide, de a másik topikban is már régen jelentkeztél. Légyszi adj életjelt magadról!!

Mátra!
Holnapra megy a sok drukk! Csalogasd elő Mátrababát! Mond neki, hogy ne szégyelje magát azért mert még olyan picike, ugyanis mi az ilyen ici-pici babákat is nagyon-nagyon szeretjük.

Móni!
34 voltam, amikor feliratkoztam a fórumba. Azóta már betöltöttem a 35-t. Az elsőt akkor te nagyon fiatalon szülted.

Ja és egy másik jó hír. A főnökömet véglegesítették a másik helyen, így hamarosan én is átköltözök (a helyszín és környezet változás miatt annyira nem örülök, mert itt szuper jó csapat van, de az új megbízásnak, és hogy fontosnak tartja a főnököm a munkámat, annak viszont örülök).
Vendég
 


Sziasztok! :)

Dina és Bogi :lol:
Üdv Izabellának és Benedeknek a nagyvilágban!! :lol: Sok boldogságot és tejcsit kívánok! :)

Anikó :) Drukk-drukk!!
:)

Mátra :) Nagyon szurkolok holnapra, és annyira jó, hogy úgy tűnik, hogy mégis babát vársz! :) És holnap már biztos látni is fogod!! :)

Monyóka :)
Ez a fog-dolog nem hangzik valami jól :( MIlyen gyogyót szedsz? Lehet, hogy a biztonság kedgvéért én kihagynám a helyedben ezt a ciklust, főleg, ha sokat szedsz. Javulást kívánok! :)


Csibe :) De jó, hogy már finiselsz! :) Megértem, hogy nehéz lehet egyedül otthon, én is rosszul viselném (bár nálunk igazán lenne mit tenni a lakásban olyan rémesen néz ki :oops: ), már nagyon várjuk mi is az újabb topik-baba érkezését :) (persze azért maradjon még pár hetet :)

Norwell, Évik, Juca, Annácska, Timika :) :) :)
Csodaszépek a gyerkőcök!! :) :) jó, hogy itt vagytok velünk, ha nincs időm olvasni, a fotókat mindig átfutom :)

Új topiktársak! :) Üdv!! :) Hát engem nem nagyon ismerhettek, szánom-bánom, elég ritkán jövök sajnos :oops:

Duddu, Dido, régi topiktársak :) Remélem jól vagytok! :)

Sajnos ehhez a pörgő topikhoz nemigen tudok hozzászólni, gondoltam is, hogy elbúcsúzzam, de elszakadni nehéz, megszoktam, hogy olvasgatlak Bennetek, követem, kivel mi történik, együtt örülök, bánkodom Veletek. Úgyhogy ez mégiscsak olyan búcsú-féle, de ha nem haragszotok, majd néha benézek. A táblából is vegyetek ki légyszi, nem mindig tudok időben szólni, ha megjön (mint pl. most is), és így megtévesztő, ha ott vagyok a tábla tetején.

Mindenkinek szurkolok továbbra is, hogy valóra váljon az álma :)

Sziasztok:

Réka

(Évi, Mátra, és mindenki, aki érti, én ezt a megtévesztősdit nem értem, vagyis nem vettem észre, így nem igazán tudom, mire/kire gondoltok...:()
korek
 
 


Sziasztok!

Anikó, Brill
Küldtem mailt :)

Rolly
Várunk :)

Gracey
Huh, mit is írhatnék...?
23 éves vagyok, tavaly május óta próbálkozunk a babóval.
Van két boxerünk.
Én is most próbálom felvenni a ritmust itt a topicban,
próbálok minél többször írni... csakhát a munka...

Annácska
Annamari hogy viseli a sulit, így nyári szünet után?
Remélem még mindig olyan lelkes és szereti a sulit :)

Monyóka
Jobbulást!!!

Mátra
Sok sikert az ügyintézéshez!
Jó dolog is a laptop :)
Én imádtam :)


Timika
Jó lehetett a nyaralás :)
Jobbulást nektek, gyógyuljatok meg hamar!
Gratula a tesódéknak a kis Álmoshoz! :)

Csibe
Kitartás! :)
Nah, én könnyen dumálok... :oops: még... egyenlőre...
Valószinűleg nem mondom majd ilyen egyszerűen ezt, ha
én is szülés előtt állok majd, főleg, hogy tudom magamról
hogy milyen hisztis vagyok :)
Remélem jövőre talán már hisztizhetek nektek, de ne
utáljatok majd miatta, jó? :oops: :oops:

Norwell
Örülök, hogy kezd beállni a napirend :)

Hangyi
Azért remélem jó volt a nyaralás :)

Szisz
szisszka
 
 


Tina!

Üdvözöllek a topicban! :D Mielöbbi babasodast kivanok Neked!

Narcisz!

Örülök, hogy minden jol ment a dietetikus doktornönel! :D A videot meg sajnos nem tudtam letölteni, biztos csodalatos erzes lehetett!
Mi volt a mai cukor meresen?

Bogica!

Gratulalok! Isten hozta a kis Izabellat! :D

Virag!

Nagyon sok boldogsagot kivanok Születesnapod alkalmabol! :D

Rolly!

Remelem jol vagy jo, hogy neha irsz! :D

Aniko!

Sokat gondolok rad, nagyon szoritok! :D

Matra!

Te is nagyon sokszor eszembe jutsz, :D mikor is kell menned uh-ra holnap ugye?

Brill!

Drukkolok neked is nagyon! :D

Moni!

Üdvözöllek en is köztünk, es sok sikert kivanok a lombikhoz! Szep nagy fiad van! :D

Angie!

Hogy vagy ma draga? :D

Kepzeljetek lanyok ma van az ELSÖ hazassagi evfordulonk! :D Szerdara pedig meglesz a kenet vizsgalat eredmenye, es remelem tudok idöpontot is egyeztetni a hiszterora ha a lelet negativ!

Puszi mindenkinek! :D
Judit

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Jucmuc!
Köszönöm kérdésed! Fentebb írtam magamról pár mondatot. 21-én megyek a Kaáliba konzultációra. Elindultak a dolgok!
Nagyon boldog házassági évfordulót!!!
Kép
Vendég
 


Aniko! :D

A medencet engedtük le + takaritottuk, öt oran keresztül! :D
Es a zölsegeskertben is volt dolog böven, sajnos nagyon sok paradicsom tönkrement az esözesek alatt, mindet kiszedtük, kivalogattuk amit lehetett megmentettünk, aztan beföztük...
Szombaton pedig kirandultunk a hegyekben, majd teszek fel kepeket rola!

NAGGYYON NAGGYYON SZORITOK!!!!!!!!!!!!!!!!

Puszi
Judit

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Kacsa!
Hát jad leírom máskor, vagy visszaolvasol?
Légkalapálnak az építkezésen, meg kopolnak, kicsit bekómáltam. Szétmegy a fejem. ez borzalmas........

Norwell!
Innen is lászik, hogy Kende baba milyen nagy fiú már. Tök jó, hogy kialakul a napirend, mert akkor már több időd lesz valamennyire, illetve tudsz rá számíteni.
Köszönöm, szerintem nem lesz joba cukrom, csak egyszerűen párolt zöldségek, meg korpás zsemle. Erre számítok, meg már nem is esik olyan rosszul.

Csanita!
Írtam mailt neked :)

Angie!
Ammeniyre lehet, eza Kaális nagyon jó hír. Gondolom, hogy most azért már megnyugodtál valamennyire. Nekem olyan jó volt csak megkapni az időpontot a genetikushoz, pedig még egy szót sem mondott, de valahogy úgy éreztem, hogy biztos kezekben vagyok, és nem lehet semmi baj :)

Réka!
Azért sajnálom. Biztos, hogy nem megy a topikozás gyakrabban? Pedig itt olyan jó.
De azért gyere néha, és mondd el mi van :)

Jucmuc!
GRATULÁLOK!!!!! Kép
Hogyhogy nem tudod letöltenia videót?
Mit csinál?
Hát a vérvétel elmegy, már nem csinálok balőle ügyet, majd az eredmény lesz lényeges. Most nem tudok ezzel kapcsolatban optimista lenni......
:(

Kép
narco
 
 


Sziasztok!

Aniko!
Kép Kép Kép

Csibe!
Tudtam, hogy azért az érzékenység, mert egyedül vagy hétvégén is... Már nem sokáig! :wink: Addig, meg lógj Anyudon, biztos nem fog szólni érte! :D

Juca!
Forrósodik... :wink: Kép

Mátra!
Én is utánaolvastam. :roll: Szomórú, hogy történnek ilyenek... :cry: Nem vagyunk egyformák... :(
Drukk holnapra!!! Kép

CsHeni!
Örülök, hogy jó volt a muri... :D
Nincs mit köszönni... Ezért is vagyunk.
Doki mit mondott?

Szisz!
Kutyifotókat megkaptam! :D Mééégggg!!! :lol:
Malac jól van, kicsit leteglózta ma az időjárásváltozás... Hűvös idő oké, de a meleg...
Drukkot köszi! Kép

Rolly!
Remélem mihamarabb úgyérzed majd!!! :D Kivárjuk!!! :wink:

Móni!
Nem kell félni! :wink: Minden rendben megy majd! Optimistán és kész...
Mindegy, hogy lassú a petevezető... azért remélem rádolgoztatok! :wink: Mert CSODÁK VANNAK!!! :D

Jucmuc!
Boldog évfordulót! :D
Nekünk pedig ma van a második !!! :wink:

Timika!
Gratula tesódéknak! :)
Nektek gyógyulást!

Hangyi!
Üdv újra! :D
Sajnálom, hogy nem volt jó időtök a Balcsin... :(

KorekRéka!
Sajnálom a mensit... és a döntésed... :cry:

Angie!
Hamarosan 21-e! :wink: Drukk!
9 szurit kaptam...
Itt vagyok... csak szompolyogtam két napig... :lol: :lol: :wink:


Rólam:
Talán emlékeztek rá, hogy 17.-én (a szülinapomon) volt egy 22 mm-es szép tüszőm... :D
Nem hagytuk veszni... Kép
Első teszt: szept. 2.
Kép
Második teszt: szept. 3. (Norwell, ez csk Miattad! :lol: )
Kép
Ma voltunk Szmatona dokinál a Kaáliban megerősítésért... Kép
HCGBÉTA: 269,80 mIU/l :D
Progester.: 176,90 nmol/l :D
Ennek ellenére a progiszurikat nem úszom meg... :( De vállalom! :wink: (Apa is :lol: )
18-án megyünk UH-ra...
Boldogok vagyunk, hogy sikerült spontán..., de nem éljük bele magunkat (okulva az előzőből :cry: ), mindenesetre nagyon-nagyon bizakodunk! :wink:

AnikoKedves! Ne haragúdj, hogy beelőztelek! :oops: Leszel a "párom"? Sőt... Te leszel a "párom"... :wink:

Mindenkinek köszönjük a folyamatos drukkokat! Nem felejtjük el! Kép Kép
Puszó
Brill Kép
brill
 
 


BRILL!

Ez annyira csodálatos!!!!
Vigyázz nagyon magadra!!!

Gratulálok!!!!!!


Kép

Kép
narco
 
 


Brill!

Alig látok a könnyeimtől!!!!! Nagyon-nagyon gratulálok!!! Olyan boldog vagyok! Minden elképzelhető szépet és jót kívánok az elkövetkezendő hónapokra (és évekre) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Brill
Ez fantasztikus :)
Szívből gratulálok!!!
A drukkok továbbra is mennek :)
És gratula az évfordulóhoz is :)
Azt hiszem, nagyon szép ajándékot kaptatok :)

Angie
Tök jó ez a Kaális hír :)
Drukkolok! :)

Jucmuc
Neketek is gratula a házassági évfordulóhoz!

Szisz
szisszka
 
 


Narco!

Visszakerestem. Majd megpróbálom az ágyban kajálást. Bár az az érdekes, hogy nem mindig reggel jön elő a dolog. Sőt, eddig inkább este volt gond. De azért megpróbálom, ha jól indul a nap, hátha tudom tartani majd egész nap a jó állapotot.

Most tejbegrízt ettem sok Nesquick kakaóval, arra gondoltam, hogy a kakaós cuccok lehet, hogy azért jönnek be, mert kicsit keserűek.

Meg teázgatok én is (citromos Nestea, tudom, hogy ez sem a legtutibb kismami lötty, de legalább cukros).

Részvétem a légkalapács miatt. Mellettünk is építkeznek már tavasz óta, reggel pontban fél 7-kor kezdenek néhányl jól hallható kopácsolással és fúrással. Remélem, hogy legalább haladnak és mire Pöttöm megérkezik befejezik, hogy legalább a kinti világot csöndben kezdhesse!

Szombaton nekem is nagyon fájt a fejem este + éjszaka. Vasárnap reggel el is küldtem Apát a patikába, hogy hozzon vmi. gyógyszert, úgy olvastam, hogy a Panadol még nagyjából elmegy. Aztán a gyogyitárban kb. azt mondták, hogy dögöljek meg, de ők nem nagyon adnak egy koraterhesnek gyógyszert ...

Hát nem tudom, de azért ez sem a legjobb megoldás! (Végül nem vettem be, mert elmúlt, lehet, hgoy beijedt a gyogyótól.) Jó, ne kapkodjon mindent összevissza az ember, de azért egy napos agyrepesztő fejfájás, mikor amúgy is hányós az ember szerintem nem a legtutibb a babának sem.

De mostmár rájöttem, hogy a kismami csak magára számíthat, mert a dokik félnek bármihez is nyúlni.

Épp azon gondolkoztam, hgoy aki jövőre szül, az majd dupla ágydíjat fizet? Mert ugye szülés után már ketten lesz ...

Na eldugultam! (és bocsi a politizálás miatt)

kacsa14
 
 


Brill!

Gratulálok én is!!!

Kép

kacsa14
 
 


Kacsa!
Hát most mit mondjak. Jól kib...sztak velünk. Mondjuk én személy szerint gyűlölöm ezt az egész convergenciának nevezett baromságot. Ami a legjobban dühösít, hogy én hajlandó voltam dolgozni, persze arról tudjatok, hogy a rászorulóknak megint minden ingyenes lesz.....Na erről ennyit.....

A cukrosokkal azért vigyázz, látod, hogy jártam én is. Nem érdemes kinyírni idő előtta hasnyálmirigyet.
Egyébként én mióta babás vagyok, és alőtte 3 hónapig nem vettem be semmilyen gyógyszert, kivéve a vitaminokat, és pótlásokat. Nekem is fájta fejem, de nem veszek ba azért sem semmit. Tudod később más dolgok fognak előjönni, és akkor sem vehetsz be semmit, kivéve a RENNIE-t. Szóval érdemes, ha hozzászoksz már most a gondololathoz.....

Kép
narco
 
 


Nárcisz!!!

Írtam!!!
csanita
 
 


Brill, b@sszus én nem bírok magammal... Annyira örülök a kis csodababátoknak :) Akkor te már ugye elhiszed, hogy szextől terhes lehet az ember lánya? :twisted: Csak vigyorgok, mint a töketlen kutya :) :) :) :) Hogy vagy? Vannak tünetek? Mesélj!!!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Narco!

Igen, igyekszem hanyagolni én is a gyógyszereket, de azért megnyugtat, hogy van itthon vmi., ha mégis nagyon fájna vmi.

És vigyázom a cukros cuccokkal is, csak most perpill. semmi rendes kaja nem megy le a torkomon, csak a csokis keksz + kakaós csiga. holnap megpróbálkozom majd reggel, az ágyban ismét vmi. sós kajával, hátha ...

A rászorulóknak mindig minden ingyért van. Ennél már az is jobb lenne, ha itt is az amcsi rendszer lenne, amennyi TB-t fizetsz, olyan ellátást kapsz. Csak itt még hiába fizeted meg a magándokit, attól még ugyanúgy egy koszos cigány mellé tesznek be frissen szülten és ha nem fizeted a TB-t még GYED-et sem kapsz.

kacsa14
 
 


Sziasztok! Sikerült a Törpét elaltani, remélem legalább addig nem ébred fel, amíg megírom az üzit :) Mindenkinek köszönöm szépen a gratulációt a tesómék nevében is! :D Volt nálunk délben a doktornéni és Kristóf gyógyulttá lett nyilvánítva :lol: Vége az orrszívásnak :twisted:

Brill :lol: Először alig akartam hinni a szememnek, fantasztikus hír, szívből gratulálok!!!!!! :lol: :lol: :lol: A progi szurik pedig csak használhatnak! :lol: Az meg külön varázslatos, hogy a szülinapodon fogant! :lol: :lol:

Monyó :) Én tartom a kapcsolatot Tündivel, de nem tudom, örülne-e, ha írnék róla, így inkább beszélek vele először. Szerintem annyi publikus, hogy hamarosan új munkahelye lesz, aminek nagyon örül és emiatt most Bp-n van, ott tanul be.

Juca :) Kinga volt beteg vagy te? Mi volt a probléma? Meggyógyultatok már? A tejcivel nálunk sem volt probléma szerencsére :D

Csibe :) Ha egyedül érzed magad, miért nem látogatsz meg? Itt még babázhatsz is :lol: (Bár Kristóf emelgetését nem ajánlanám :lol: :wink: )

Korek - Sajnálom, hogy nem tudsz gyakrabban jönni, de szerintem azért ne hagyj itt minket! A megtévesztősdit bevallom én sem értettem, de Évi felvilágosított :wink:

Szisszka :) Remélem is, hogy jövőre hisztizni fogsz nekünk! :wink: Hogy van a kutyuk?

Jucmuc :) Gratulálok a házassági évfordulótokhoz!

Pusszantás

KépKép

KépKép
timika
 
 


Lenne még egy kérdésem, ez picit más téma.
Szóval nincs nagy cickóm, alap állapotban kb. 75A, most meg fogjuk rá, hogy 75-80B. Szóval nem lettek még egyelőre hatalmasak.
A kérdés arra irányulna, hogy itthon nem hordok semmiféle cicfixet, csak csüngnek szépen a helyükön.
Szóval érdemes lenne alápóckolni őket (rendes cicifixxel vagy elég egy sportfix is) a későbbi megnyúlás érdekében vagy úgyis megnyúlik, ha akar, akármit is teszek vele?

kacsa14
 
 


Brill!
Én mindjárt elájulok!
Most itt bőgök a gép elött!
Annyira nagyon örülök,hogy azt egyszerűen nem is tudom elmondani!Ez egyszerűen hihetetlen és fantasztikus!
Ur Isten!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Brill!
Már régen éreztem ilyet!!!
Futkos a hátamon a hideg. Komolyan éreztem valamit veled kapcsolatban. Nem konkrétan ezt, de nem véletlenül kérdeztem meg, hogy hol voltál a hétvégén.......
.......
........
.........
Nincs szavam, de hitem viszont annál több lett most így hirtelenjében. Sosem felejtem el a szavaidat, amik az autódban hangzottak el "Nekem úgyis lesz babám".
..........
..........
...........
Még mindig nincs szavam, de hitem egyre több......
Ezek szerint az imáim nem szállnak el a levegőbe!!!!! .......

G R A T U L Á L O K ! ! ! ! ! ! ! ! !

Nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon vigyázz magadra. Sárgatest hormon!!! A szurik nem kavartak be? Gondolom, akkor most már le kell állnod vele.

Ezt nevezik Isten ajándékának!!!

Jaj, most úgy megölelnélek! Megérdemelted!
Vendég
 


Brill!

Nagyon örülök! Fennakadt a szemem a teszteken! Ez tényleg egy csodababa!!! Hihetetlen!!! Végre valami csodálatos, reméljük holnap Mátra, csütörtökön Anikó! Dejó lenne de jó lenne, persze csak csendben, csak halkan!

Kép

Millió pussz!

tjuca
 
 


Köszönjük szépen a gratulációkat!!!

Évi!
A szextől terhességben eddig én is kételkedtem... :lol: De azt hiszem, megváltoztatom az álláspontomat! :wink:
Hálát mondok a cinknek ( :lol: ) és a metforminnak! :D És persze a Csodánknak, hogy nem "zavarták" a szurik... Remélem jól kapaszkodik... :)
Tünetek? Napok óta húslevest ennék... és ez aztán egyáltalán nem jellemző rám! :lol: Megjegyzem, Apa most főzi... :wink:
:mrgreen:
Más tünetnek még nem merek hinni, ezeket mindig a gyógyszerre fogom... :wink:

Puszó
Brill Kép

Kép
brill
 
 


Brill!

Tudom, hogy te is kételkedtél, mert a talin beszéltünk erről. Emlékszem még a cinkos mosolyodra, hogy te sem hiszed, hogy így is lehet :twisted: Jó étvágyat a húsleveshez!
Úristen, de állat boldog vagyok!!!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Brill
Olyan nagyon boldog vagyok miattatok! :) :D :D
Azt hiszem ma már nem is vagyok hajlandó dolgozni :D
Marshallnak puszó+ buksisimi :)
A majmok is nehezen viselik ezt az időt, megy a hiszti,
hogy menjünk ki, aztán meg 5 perc múlva meggondolják
magukat és be akarnak jönni. Most épp nyugi van.

Lányok!
Remélem beindul a nagy zebraáradat :)

Évi meg többiek (akik értitek ezt a megtévesztősdit)
Valaki engem is felvilágosítana?
Én nem értem :( :oops: :oops:

Timika
Köszi. :) Aranyos vagy :)
Kutyusok jól vannak, most épp nyugiban, kiváncsi vagyok
meddig bírnak magukkal...bár az előbb kajcsiztak, most
fekszenek...

Nárcisz, Kacsa
Nem tudom, végülis ki számít rászorulónak? (tény, hogy
nem mindenki jogosan kap támogatást stb.)
De én azért nem bánom, ha anyukám kap egy kis támogatást,
reggel 6-tól talpon van, elinditja a tesóimat a suliba,
este 10-ig dolgozik, hogy 4 gyereknek egyedül mindent
meg tudjon adni, amit csak lehet...

Szisz
szisszka
 
 


Timi!

Nekem belobbant a torkom, de én voltam az első az ügyeleten, mert nincs lefejt tejcim. Bár szigorúan tilos, de bevettem lázcsillapítót, két paplan, és egy éjjel alatt kibekkeltem a bajt. Viszont Kofa másfél hétig szenvedett mandulagyulladással, nyomatta az antibiotikumot, de talán csak most jött helyre. Úgy értettem, hogy tejci állta a sarat, hogy Kinga nem lett beteg egyáltalán.

Kacsa!

Én alapjáraton is dúsabb keblekkel rendelkezem, de én tini koromtól melltartózom. Mint egyszer Évivel megbeszéltük, szüléssel és szoptatással megboldogult lánymellek eltűnnek. A folyamatos tejfeltöltés, leengedés megteszi a hatását. Nem azt mondom, hogy csúnya lesz a melled, hanem, hogy más. Én hordanék valamit, annál is inkább, mert lehet, hogy még fog növekedni. Szoptatáskor meg úgyis kell majd, ha csurog a tejci, akkor valamibe be kell tenned a melltartóbetétet. No meg egyéb fizikai strapának is ki lesz téve, pl. mikor a baba megtanul fogni, a cickó elkapása és megszorongatása külön öröm neki, te pedig nem fogod tudni meggyőzni az ellenkezőjéről. Szóval készülj fel arra, hogy apró kezek fogják, néha simogatják (az hihetetlenül jó érzés) vagy éppen apró lábak rúgják meg (pelenkázásnál, öltöztetésnél). Tehát nem csak a gravitáció veszi majd igénybe szegénykéket, de hát apa örömén kívül erre lettek teremtve! :-)

tjuca
 
 


Kép Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Aniko!
Remélem Neked is erőt ad és végre elkezdesz hinni a babáidban!!! :wink: Csak 1 hét a különbség, úgy mint Csibe és Dudu között :wink: ... Meggyőztelek???
Nagyon erős karámot kérnék szépen a zebrának!!! :lol:

Angie!
Nekem is futkosott a hátamon, amikor Szmatona dokit megkérdeztem a szobájába menet (nem bírtam megvárni, hogy leüljünk :lol: ), hogy "Örülünk???" Ő is örült! :D
Aranyos vagy, hogy ilyen dolgokra emlékszel! :)

Juca!
Kicsit féltem, hogy nehogy boxit kapjak megint... :lol: :wink: De úgy látom Te is érezted... Köszönöm a Zebrapintyőt! :D

Ki utazik legközelebb? :wink: Juca? Vagy Pupyéknak összedobunk egy nászwellneszes hosszabbítást... :lol:

Puszó
Brill Kép

Kép
brill
 
 


Brill!

Itt repkedek, nem térek napirendre a zebrádtól! Én is emlékszem a csevelyre. Csibe, Unique, és kik voltak még itt hasonló cipőben??? Na akkor mégis csak vannak csodák!!!

tjuca
 
 


Brill Drága!

Mi elmentünk táborozni csipetcsapatostul, meg is lett az eredménye, na meg Timi is Zalakarososn volt, Zsú Rodoszon, és sorolhatnám :-) De megyünk még az ősszel hosszúhétvégére lányok nyugi!

tjuca
 
 


Lányok azt hiszem a sors akarta reggel hogy ne tudjam feltenni a táblát! Kép
Erre a nagy hirre várt!
Megérte! :D

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Évi!
Húsleves még min 2 óra..., de azért köszönöm :D

Juca!
Akkor most idézek ValérZsu leveléből(remélem nem haragszik meg): "Hát akkor mindent bele, hátha Ti is úgy jártok, mint Unique!!! :wink: " Igaza lett!

Zsu!
Itt is köszönöm a rengeteg drukkot!!! :D :wink:

Aniko!
Rám várt a tábla... :wink:

Kép
brill
 
 


Timika!
Én annyira nagyon szégyenlem magam,hogy nem irtam ide a csajoknak egy sort sem rolatok! Kép
Valahogy az volt bennem,hogy én tudok mindent és akkor az ugy van rendben!
Tiszta hülye vagyok! Kép
Bocsánat! :oops: :oops: :oops:

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Szisszka!

Azt hiszem, egyikőnk sem az ilyen tipusú rászorulókra gondolt, hanem pl. a munkanélküliekre. És ott is a kvázi járulékcsaló típusokra. Könyvelőirodai múltamból számtalan olyan cégről tudok, ahol a munkavállalót időnként kirúgják, elmegy pár hónap munkanélkülire, mialatt tovább dolgozik, majd utána ismét felveszik, ja és lehet hgy pár hónap táppénz is közbeiktatnak még. És a gyerekgyártó segélyre pályázó romákról már ne is beszéljünk.

Juca!

Köszi a cicifelfogó véleményt! Persze, az OK, hogy szopisan hordok melltartót, csak még most gondoltam, amíg nincs vele gond. De akkor majd beszerzek vmi. kényelmes itthoni támasztékot.

kacsa14
 
 


Brill!
Igen ez olyan jó!
remélem ma elindult a zebracsorda ezzel, átkelvén Magyarországon. Sőt ma láttam az OTP-nek a zebrás reklámját először. Csúcs. :D

Szisz!
Arra gondoltam, hogy lassan én is rászoruló leszek, pedig dolgoztam. De hát nekem nem jár semmi, pedig két babával egy GYED-et fogok kapni. De nem panaszkodom tovább.

Juca!
Jó a cicis story :D

Kép
narco
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?