Új privát üzeneted érkezett!

Musz,nagyon gizda a gatyós kép!!!!!Még jó,hogy ilyen kis leleményes vagy!!!!!
Nika,köszi,olyan kedvesek vagytok!!!!!Néha már alig bírom ki ezt a néhány napot,úgy érzem rohanok tesztelni...de aztán kijózanodok és rájövök,hogy valszeg még akkor is negatív lenne,ha valójában pozitív.......szerintem ebből akár qartett is lehet!!!!!Persze Icus nem jelentkezik,de ott van még Candi,Mamen,Vvviki,Eszti,Málna...és végül én.....remélem nagy bébibum lesz :lol:

Gabi,én örülök,hogy apa nem bütykölős,mert ehhez nem ért annyira...viszont ő nagy agy a számítástechnikában....

Pusza

Kép Kép
meli1118
 
 


Jó reggelt!Meli!!Köszi,hogy legalább TE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:

Kép
bea27
 
 


Meli, tudod, szegény ember vízzel főz... vagy hozott anyagból dolgozik? :D

Nálunk apu volt a főbarkácsoló, a teszthalott használati tárgyakat is képes volt újraéleszteni :D .
Ezért nekünk 25 éves volt a tv-nk, a porszívónk, és a hűtőnk, 15 éves a mikrónk, a hajszárítónk pl. már nem is emlékeztetett hajszárítóra, de apu műtétei után újra és újra működött...

Manapság a használd, rövid idő után und meg, dobd el és vegyél újat szokás van divatban :evil: , de az én apukám kitartóan harcol ellene :lol:

(A másik őrület a "tegyük félre, ki tudja, mire lehet jó még" agymenés. A kertben már két sufnit kellett felhúznia ezeknek a kincseknek... 8) )

Musz

KépKép
muszkuru
 
 

 
 

Szép napot!
Kata: gondolok rád most is, remélem lasan már túl vagy a nehezén.

Musz: ez a gatya én is akarok ilyet, jó lenne ha ez lenne az új őszi divat, legalább is itt felénk :wink:
Mi volt a vacsi?
Meli: türelem, türelem, korai teszt= mensi tudod, inkább temessük a hónapot és akkor hirtelen :D :shock:
Bea: nem hiányollak, mert tudom merre járszés megtalállak :evil: :wink:
Plútó: én is rossz vagyok, biztos az idő, br a falat még nem firkálom. Tesónak üdv.

Andi
candi
 
 


Na véletlenül elküldtem pedig még szófosásom van! :oops:
Málna: merre vagy? Már alkotod a képeket? És ezek milyenek lesznek? Kocsival mi van?
Na most elfelejtettem mindent.
Bocsi, ha nem írtam mindenkinek, de nektek is sok puszi

Andi
candi
 
 


Szia Candi!!!Miért vagy rossz??!! :lol: :lol: De azért remélem nem mész vele apa idegeire??!!
Bea!!!! :lol: :lol: :lol:

Kivasaltam....nagy kaland volt....utálok és annyi halmozódott fel...azt hittem sose végzek....feltettem sülni a kaját,ha készen van indulok a rokonokhoz!!!!Este még talán benézek,de nem igérem!!!!

Puszi

Kép Kép
meli1118
 
 


Most hivtam a Brendont!Megyek a 4D-és UH-ra!Pontosan 2 hét múlva,16:00ra!!
Izgi!!!!!!!!!!!!!

Kép
bea27
 
 


Andi, annyira nem jó ez a gatya, állandóan húzogattam a blúzomat, nehogy kilátsszon a lehúzott sliccem... :shock:
Szóval én azt kívánom inkább legyen kismamagatyó a fórumegyenruhája mindenkinek :D

A vacsi az ebédmaradékom volt, meg egy kis májkrémes kenyér, mint mindig 8)

Meli, Andinak igaza van, én sem teszteltem korábban - bár nem is tudtam volna, mert a nyaralásra nem vittem magammal tesztet, bulgárul meg nem tudom, hogy kell mondani, hogy "egy terhességi tesztet kérek"
Andi, te tudod? :wink: :lol:
Szóval kénytelen voltam kivárni, míg hazaérek.

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


Nem is akarok!!!Csak néha annyira izgulok már,hogy úgy gondolom,majd így eldöntöm a dolgot.....persze ez jó nagy hülyeség lenne.....

Kép Kép
meli1118
 
 


Ja,Bea!!Ez nagyon jó lesz!!!Látszani fog minden porcikája,addigra a kuki is nőhet még :lol: :lol: szóval irigyellek most!!!!!!!!Kicsit.... :lol:

Kép Kép
meli1118
 
 


Majd valahogy eljuttatom hozzátok a DVD-ét!De ha képet kapok akkor csak a képet teszem fel!!Elég drága sajna!!Cakli-pakli:12.500Ft :oops:

Kép
bea27
 
 


Málna!!Hol vagy??
Láttam a Máté púpját!!SZEGÉNY!!Sirhatott!!! :x
Dóri??Felőled is régen hallottam már!

Kép
bea27
 
 


Bea,ez tényleg nem kevés,de én azt mondom,hogy ez annyira fantasztikus dolog lehet,hogy ne hagyja ki egy kismama sem,aki megteheti!!!!Én is ki fogom próbálni!!!!Most megyek,legyetek ma is nagyon jók....vagy kicsit rosszak :lol: :lol: puszika

Kép Kép
meli1118
 
 


Musz: pontosan nem tudom..talán Test Baby psss positiv, így megérthetik. Vegyél hosszabb blúzt,úgy is hideg van már.
Meli: kötözködő vagyok,de mikor nem,belémbújt a kisördög.
Jó rokon látogatást neked!
Bea: várni fogjuk a portrét Ádiról!
Jó étvágyat!

Andi
candi
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok csak glancolom a kocsim.Nem is tudtam ,hogy ennyire retkes :wink:

Candi

Majd este állok neki képeket csinálni.Anyu is telefonált,hogy bent a bankba is kértek! :wink:
Kocsi...Remélem összejön a buli.Most küldtem képeket a "leendő vevőnek".Sajnos egy kicsit húzta a száját,hogy 3 ajtós :evil:
Mondtam neki,hogy nézegessék,Anyuval rágják meg a dolgot.És ha lehet szóljanak vissza mert ha nem muszály,a semmiért nem autózom el Egerig.Na persze ezt nem ebben a stílusban,hanem szépen kultúráltan.

Muszkuru

Nem tudom, hogy te merre laksz pontosan,de tudok neked ajánlani egy nagyon jó varrónőt a gazdagréti lakótelepen.
Nekem a rendes nadrágjaimból csinált kismama nadrágot.Levágta a nadrág övrészét és arra vart rá gumis derekat,de egész magasat,hogy a pocakom ahogy nőt belefért.Majd keresek egy képet!
De egyébként a tiéd sem rossz megoldás :lol: De hol a pocak??!!

Hoppá

Kép

Meli

Ez a töltöt tök,nagyon jól hagzik.
Tegnap apa megvette Máténak a falvédőt.(Rakok képet)
Köszi a számod mentettem!

Bea

A púp megszerzése után nem volt sírás.Ordítás volt,már amikor jött ki hang a torkán.Már úgy kellett ráfújnom az arcára,hogy vegyen levegőt :?
Tényleg nem olcsó,de egy örök emlék!!

Kis_plutó

Máté folyamatosan ördög.Tegnap nekem is felborított egy virágomat.Két hajtás szépen le is tört.Teljesen zombi tud lenni.Biztos,hogy zavarja őket a front !

Anyusziszi

Orvoshoz mikor mész?Vagy voltál már?

Nekem a hőm ugyanúgy áll mint a beton.Se fől se le :roll: :shock:
Tegnap este apának zöldséget pároltam és majd elhánytam magam :roll: ,éjszaka meg pisilnem kellett.
Nem vonok le messze menő következtetéseket,majd meglátjuk



Kép


Kép


Kép


Kép

málna2162
 
 


Máolna: teljesen elálmosodtam ez a kuckót nézegetve, nagyon barátságos és hívogató!
Na beindul a bolt? Lesz itt munkád bőven! :wink:

Andi
candi
 
 


Sziasztok!
Végre vége az értekezletnek és itthon vagyok! Annyi hülye rendeletet hoztak, hogy képtelenség betartani, de büntetni persze fognak. Pl.: az ősz, tavaszi szünet csak a gyereknek jár, a tanárnak be kell járni akkor is.Minek??? :twisted:
Meli, köszi a segítséget, a vonalzóig eljutottam csak nem tudtam berakni.
Most megyek ebédelni, majd jövök.
üdv :Mamen
mamen
 
 


helló !!!!

bocsi, de melózok mint az őrült !

holnap tesztelés lesz !!!!!

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Málna, tündéri a szoba !

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Málna, tündéri a szoba !

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


én Elevitet szedek március óta, jó étvágyam van tőle, az orvosom is ajánlotta
kevés volt a vasam mindig és ez most helyrehozta

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


bocsi, hogy ilyen keveseket írok, de a főnököm itt sündörög

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Sziasztok!

Hoppá!
Sokat gondolunk ám rád :!:

Bea!
Köszönöm,hogy hiányoltál,elfelejtettem mondani,hogy kimegyek ma a munkahelyemre,meg meglátogattam a nyugdíjas kolléganőmet.Most értem haza,nem gondoltam,hogy eddig maradok :shock:
A 4D-ért én is irigy.Nekem még várnom kell rá.

Most nem sorolok fel mindenkit külön,hanem minden esélyesnek küldöm a drukkokat :D

Málna!
Tényleg nagyon helyes Máté kuckója :D

Muszkuru!
Én olyan jókat tudok nevetni rajtad :D :D

Biztos front van,mert 2 napja olyan szarul alszom.Mindig megébredek hajnalban,és csak reggel tudok visszaaludni.

KépKép
takido
 
 


Sziasztok,

Helyesek a képek Málna:) Elhatároztam, hogy én is hasonló gyerekszobát szeretnék majd, mármint, olyat amiben ennyi mindent én csinálok majd a lurkónak:)

Meli, már nagyon kíváncsi vagyok, most néztem, hogy már a 28. napon vagyok, úhhhh
bár a hőm ma is 36,4, nem mozdul 36,4, 36,5
na majd kiderül

Kép
Kép
nektarin
 
 


helló Mindenkinek !

már itthonról jelentkezem, és nagyon drukkolok Mindenkinek!
klassz lenne, ha hárman lennénk egyszerre babavárók !

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


laktózallergiás vagyok, tejet nem ihatok
ugye ez nem lesz gond majd a babavárás idején ?

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Málna, Máté továbbra is cuki, de alig találtam meg az első képen a kupacok között, csak másodszori blikkre jött le, hogy ott fekszik valaki :lol:

az én főnökök is itt sündörög, majd még jövök...

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


na, már megint én vagyok..
sajnos, beszélni is rengeteget szoktam, és nekem tartottak kommunikációs tréninget tegnap a cégnél !!
amilyen diliház volt ma is a cégnél, erősen gondolkodom, hogy ha bekopog hozzánk az a nagy darab piroscsőrű madár, akkor dolgozzak-e tovább
a GYED összegét a bruttó vagy a nettó bérből állapítják meg ?
minden pocaklakó jól van ?
tegnap láttunk a párommal egy tündéri szöszke két év körüli kisfiút, majd' elolvadtam !

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Apropó, bütykölés, a párom sajnos műszaki antitalentum, tehát a szöggel veri a kalapácsot

én vagyok a műszaki szakember itthon !

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Vvviki, annyira jót nevettem a párod műszaki "hozzáállásán" :lol:

Szerintem egy kommunikációs tréning nálam csak rontana a helyzeten. Én is kétszer álltam sorba, amikor a beszélőkét osztották...

De most megyek haza, egy kis májkrémes kenyeret vacsizni :lol:

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


már sokadik hete úgy kelek fel reggel, mint egy alvajáró, pedig időben fekszem, biztos ezek a rohangáló frontok a probléma

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Megyek vacsizni és kicsit pihenni.

Mindenki vigyázzon magára és a pocaklakókra is !

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Sziasztok! Nálatok is ilyen jó szeles idő van? Nagyon közeledik az ősz.
Vajon mi lehet Hoppával? Biztos jól van nem? Mit mondott mikor jelentkezik?

Málna nagyon szuper szobája van a kis lurkónak én is elfogadnám :D !

Muszkuru nagyon dizájjjjnos a gatyód :lol: . Én a nyaralást végig kigombolt rövid naciban húztam ki, persze a pólóm rá volt húzva :) . Jó étvágyat a májkrémes kenyérhez.

Én most a krumplis tésztát kívántam meg nagyon, imádom főleg ahogy anyu csinálja.

Ja én az Elevittől nem híztam sőt még egyáltalán nem híztam ami egy kicsit aggaszt, de ha rendben fejlődik a kis drágaságom akkor nincs gond. Az igazság az, hogy nem is kajálok egész nap, csak reggel délben és este, komolyan olyan mintha nem is lennék babás. De szerencsére azért jelzi most már, hogy nem vagyok egyedül :D .

Kép
vikike_
 
 


Meli

Megcsináltam a tököt.Isteni lett!!!
Máté szerinted mit evett???Vajaskenyeret... :twisted:
Megőrjít,ezen él már napok óta.

Kis_plútó;Anyusziszi

Nálatok is vannak ilyen problémák?!

málna2162
 
 


Jó reggelt!

Málna
engem mostanában azzal akaszt ki, hogy mindent szagol, és mondja arra ami nem nyeri el a tetszését, hogy fúúúj. :mrgreen: én meg robbanni tudnék.
Nálunk most neki a hamburgeres melegszendvics a menő.
tegnap a grízgaluska levest sem volt hajlandó még megkóstolni sem, csak babot evett, na de abban sem evett volna egy pici húst sem :(
Nekem most megint nagyon nyálaskodik. Valamelyik nap mint a babák az ujját rágta az ínyénél. Még 4 foga hiányzik, de nincs megduzzadva az ínye.

Sziszi
nektek mikor jött ki Tominak az utolsó 4 foga?
Te, hogy vagy?

Itt úgy fúj a szél. Így halad az idő lassan be kell fűteni esténként :shock: Tegnap a gyerekeim dzsekiben, és Krisztián sapkában volt kinnt az udvaron, augusztusban kicsit durva.

Meli
én is kiírtam ám a receptet, majd én is kipróbálom a jövő héten, addig szerzek be barnarizst :wink:
Én ilyen sült dologban nagyon imádom a krumplit, köretnek. Héjában megfőzöm a krumplit, de nem teljesen, utána kivajazatt tepsibe nokiszaggatóval belereszelem, közben só, és kb a felénél tejföl és sajt, a tetejére szintén.
Jó pirosra sütve, hurkához imádjuk.

Vitaminhoz hozzászólnék én is. Én Adrival az 5. terhességi héttől szedtem. 20. héten + 4 kg.-nál tartottam.26 hetesen be kellett 6 hétre feküdnöm a kórházba, na akkor kezdtek jönni a kilok rendesen :evil: . Krisztivel már teherbeesés előtt, és a 35. hétig. Vele havonta 1 kg híztam a magzatvízvételig, utána a sok fekvés, hiába sétáltam minden nap, megint rásegített a kilok gyűjtésében.
Most szintén javasolta a dokim, bár még nem vettem azóta semmit. Viszont akárhogy is nézzük a szervezetből sok mindent elszív a baba, ami később az anyára üthet vissza.
Tesóm tudna erről mesélni. Neki Dani vitamin nélkül is hatalmas lett, és ő elég sokára jött helyre annyira lemerült a szervezete. :cry: A barátnőm szintén így járt, bár ő nem igazán akarja ezt elfogadni :cry:
Nekem szülés után elég volt egy kis vaspótlás, nekem mire a kicsiel kimehettünk sétálni (2 hétre) addigra semmi bajom nem volt kop-kop-kop.
Adrival még ennyi sem. Döntse el mindenki saját maga, de annak, hogy valakinek mekkora babája születik sok más tényező is befolyásolja. Nálunk a gének is olyanok ugye, hogy számíthattam nagy babára, viszont lehet, hogy átlagon felüliek voltak, de nem nagyok. Kis formás fejük volt. :D

Muszkuru
jó a gatyód :D Neked is rendezi át a környezetét a pocaklakó :wink: Tudod, ha ő jól érzi magát Te is jól fogod :wink:

Mindenkinek szép napot:Gabi

Kata ma sokat gondolok Rád. Veled vagyunk mindannyian.

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok!
nem tudom, hogy emlékesztek-e rám..most rendkívüli hírrel jöttem. Mégis megtartottuk a babát! Tegnap kellett volna befeküdnöm, és ma műtét, de tegnap reggel még csináltak egy vizsgálatot, és a dokinőm közölte, hogy ez már kockázatos, és egy másik dokinak is meg kell vizsgálnia, mert nem dönthet egyedül. Dokibácsi is megvizsgált, ő sokkal vészjóslóbbnak tűnt, így megkértem, hogy mondja el az igazat. Ekkor azt mondta, hogy "Megmodnom őszintén magának, hogy inkább tartsa meg, mert ez már veszélyes!Feljlettségi szerint betölötte a 12hetet." Ekkor teljesen kétségbeesés, rohantam az apjához a hírrel...illetve előtte megírtam neki sms-ben, hogy gáz van. És már úgy fogadott, hogy most belátja, hogy tényleg nem piskóta a dolog, úh elfogadja, ha nem vállalom a műtétet. Ezutaán nagy sírások, vigasztalások, agyalások, és végülis megszületett a döntés: MÉGIS MEGTARTJUK A BABÁT! Ekkor uzsgyi vissza a kórházba, lemondtunk mindent, a nővérke majd kiugrott a bőréből örömében, és azt hiszem a doktornőm is örült. Itthon is bejelentettük, egyelőre nagy a káosz, ma elvisznek egy 3. dokihoz is, hogy hallgassam meg a véleményét, és utána döntsek....de ma reggel megmondtam anyámnak, hogy én már semmiképp nem változtatom meg a döntésemet.
Tudom, hogy nem így kellene egy babának elindulni, de én hiszek abban, hogy nincsenek véletlenek, és most örülök azért, hogy úgy alakultak a dolgok, ahogy a lelekem mélyén szerettem volna...bármekkora is most az ijedtség.
Csak ennyit szerettem volna írni! Remélem mihamarabb mindenki pocakos lesz közűletek! Őszintén szurkolok!
--------------------------------------------------------------------------------
Vendég
 


jó reggelt !

itt a tél ! jegesmedvékkel találkoztam az utcán !
Kisördög, hajrá !

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Jó reggelt mindenkinek!
Kata: remélem jól vagy és holnap már hallunk hírt felőled.
VVViki: várjuk a hírt, mi lett a teszt eredménye?
Plútó, Málna: miért csodálkoztok, igazi férfi módjára viselkednek a fiúk :wink:
Gabi: milyen az a hamburgeres melegszendvics?
Meli: milyen volt a vendégség?
Musz: hoztam reggelire májkrémet megkóstolom, mit szeretsz rajta annyira.
Szisz: hogy vagy? Írj!
Bea: Mi újság felétek, írj!
Dóri: itt a vonalzó, most már lekövethető vagyok :wink:
Elindult már az ovi? Tegnap ott voltál? Gyerekeiddel találkoztál?
Eszti: drukk neked is, fog még feljebb is menni az a hőmérséklet!
Viki:ne aggódj, hogy nem híztál, minden rendben oda bennt és majd beindulnak a kilók is, ezt úgy sem lehet megúszni :wink:
Kisördög: örülök, hogy pozitív kimenetele lett a dolgoknak és hogy végül a szíved szerint dönthettél. Remélem most már majd felhőtlenül telhetnek a hónapok és minden rendben lesz otthon is.
Majd jövök még!

Andi
candi
 
 


Kisördög
én természetesen emlékszem Rád.
Örülök a döntéseteknek, remélem a lehető legjobb döntést hoztátok :wink:
További problémamentes pocakosodást kívánok Neked!!!

Gabi

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Candi
látom a vonalzódat :evil: :evil: fránya piri.
Hamburgerkrémes melegszendvics, hogy pontosítsak :oops:
Nálunk egyébként is elég sok melegszendvics fogy, akár csak vaj, szalámi sajt összetételben is. :wink:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Jó reggelt!!!!
Reggeli hő stabilan 37fok,szombaton tesztelek....de a káosz a fejemben az leírhatatlan....eltűnt a jólismert magabiztosságom....tegnap pl.az unokatesómnál kijött egy pattanás a képemre....azt a kétségbeesést láttátok volna!!!!!Bea adott rá vmi kencét,még estére elmúlt....este görcsölve aludtam el,reggel görcsölve ébredtem és folyton fáj a hátam....most étvágytalan vagyok....igazi mensis görcsök,de semmi nem utal mensire....lányok,be vagyok parázva...apának nem mutatom,nem akarok benne reményeket kelteni,hátha fölösleges......annyira nagy a pofám,ha nem rólam van szó,de most teljesen magam alatt vagyok...ja és állandóan felmegy a savam és émelygek,de nem merek levonni semmilyen következtetést,mert félek,hogy csalódok....és olyan lassan telik ilyenkor az idő....nincs az üzletben különösen nagy forgalom és nem tudom semmivel sem lefoglalni magam....ma dögrovásos leszek,mindenkinek kívánok hozzám rengeteg türelmet!!!!!!!!Pusza

Kép Kép
meli1118
 
 


Szia Candi drágám!!!!Sajnálom,amit a tickereden látok!!!!!!!!!!!Ezt nem is hiszem el!!!!!!De jó őszi hangulatot idéz a ticker!!!!!
Gabi,a melegszenya nálunk is menő,pláne,ha lapított!!!!

Kisördög,én csak azt kívánom,hogy legyetek a babáddal nagyon boldogok és ha majd belenézel a kis szemébe,akkor mindig eszedbe jut majd,hogy milyen jól döntöttél.....

Kép Kép
meli1118
 
 


Sziasztok!
Kisördög: örölünk a döntésnek. Kívánom, hogy élvezd a terhességed minden percét.

VViki!
Drukkolunk.

Viki: ha babócád fejlődik nincs semmi gond. Örülj neki, hogy nem híztál. Ha jól érzed magad nem lehet semmi baj.

Musz:
Én is imádom a májkrémes zsemlét kenyeret paprikával vagy vöröshagymával mellé paradicsom. juj de éhes lettem. Én 3 naponta eszek ilyet. A gatyó ötletet én is átveszem, mert még nem jöttek meg az őszi kollekciók majd jövő héten.

Meli!
Mennyire vagy hulla?

Kis_plutó!
Régen volt egy barátom ő is mindent megszagolt.

Kata!
gondolunk rád légy erős.

Candi!
Jó munkát!

Málna!
Az én Csöppömnek nem lesz különszobája amíg ebben az 56 négyzetméteres lakásban lakunk. KB. 1,5 koráig jelen állás szerint, de az kis sarkát én is valahogy így szeretném berendezni. Ilyenkor legszívesebben már hazamennék s ezzel foglalatoskodnák. De még messze van. Nagyon ügyes vagy. Nekem két bal kezem van ehhez de hát az igyekezet számít.

Pocis kép:
holnap megyek a fényképezőgépért, s hétvégén már megmutatom mit növesztettem ebben a pár hónapban.

Sziszi!
Tünetek?

Puszi a többieknek is.

Kép
nika04
 
 


Candi!
Sajnálom de majd a következő hónap.

Kép
nika04
 
 


Jó reggelt!
Hála éjszaka most jól tudtam aludni! :)
Kisördög!Jól döntöttetek!!Hajrá!!
Meli!Még két nap!De a tüneteid nagyon-nagyon gyanusak!A hődről nem is beszélve!
Candi!Én itt vagyok,és Te????? :roll:
Dóri!Te meg még biztos alszol! :wink:
Málna!Mostanában alig látlak!Mi van veled??Hol vagy?

Kép
bea27
 
 


Sziasztok,

köszi az érdeklődést. Jól vagyok.
Szinte nincsen tünetem, teljesen oké minden. Néha ég a gyomrom. Hétfőn, kedden fájdogált a hasam, de azóta rendben van.
De ugye én még most lehetek az 5. héten, tehát nagyon kicsik vagyunk még. Egyik nap feszült a mellem.
Kb. akkor leszek 5 hetes (betöltött), amikor hétfőn megyünk dokihoz.
Mondtam is apának, hogy annyira minden oké, hogy már ijesztő.
De kedden csináltam csináltam még egy tesztet, az is + volt.

Remélem minden rendben lesz.

Candi
sajnálom, hogy piri megérkezett :cry:

Meli
szurkolok, mindjárt tesztelsz :shock:

Hoppá
remélem rendben vagy a körülményekhez képest

VVviki
Te aztán szeretsz beszélni... :lol: De nem baj, legalább van mit olvasnom, amikor kívülről szemlélem az eseményeket.
Vendég
 


Sziasztok!

Candi

:cry:
Megnéztem a szalvétaboltot...Kár volt... :wink:

Meli

:shock: Szerintem Te...!
Szombaton írjál!!Mindenképen!!
Szorítok neked!!+++++++++++++++++++++

Anyusziszi

Örülök,hogy minden rendben!!
Volt valamilyen tüneted?Vagy csak csíkosat pisiltél?

Hoppá
Gondolok rád!!

Szia Bea

Én itt vagyok,csak te jössz ritkán...

Nika

Meglátod,hogy sikerül majd szépen megcsinálni a picur szobáját.Benne lesz a szíved,lelked!
Máténak Másféléves kora ótavan különszobája,addig Ő is velünk volt.Vag ymi voltunk vele :roll:


Kis_plutó

Máté elötte megfogja a kaját,megsem kóstolja és már közli,hogy:nem Ja és mellé fintorog :evil:


Úgy látszik az autóknak is van lelkük.Az enyém pl. biztos megneszelt valami,mert tegnap elkezdett világítani az airbag lámpa.Elmentem reggel a szervízbe,megis találták a hibát potom10.000.- ért,majd közölték,hogy 2 nap alatt vagy 2 hét alatt tudják beszerezni az alkatrész, 38.000.-ért.
Mondtam,hogy jó majd visszaszólók.Kicsit ideges lettem,hogy egy szar kis alaktrészt nem tartanak raktáron, és ráadásul ennyire sokára tudják beszerezni.Mit ad isten, hazafelé belebotlottam egy Audi és VW (után gyártott, és bontott)alkatrészeket árusító üzletbe.És volt!!!7000.-ért.
Szóval addig álljanak féllábon a szalonban,amíg én telefonálni fogok.

Nem tudom velem mi van, a hőm még mindig egy egyenes vonal :roll:
Éjszaka megint pisilnem kellet,pedig nem szoktam.
A mellem is fáj.Igaz az lehet a tegnapi autó takarítától.Ha - ha
,nem a mellemmel mostam.De akkor is csak az egyik oldalon kéne,hogy mellizom lázam legyen ...és a másik oldalon is érzek valamit.
Szerintem csak terhes tüneteket kreálok.
Na megyek túrok valamit,mert ma még nem ettem semmit. :?

málna2162
 
 


Sziasztok,délután anyu hozza az árut,úgyhogy már nem hiszem,hogy jövök ma,nem lesz időm!!!!Mindenkinek további szép napot kívánok!!!!Puszika

Kép Kép
meli1118
 
 


Na itt vagyok

Eddig folyamatosan dolgoztam!!! Szörnyű, nem? :?

Kata, ha gépközelbe érsz, tudósíts kérlek, hogy vagy!

Vvviki, teszteltél?
Az nem baj, ha laktóz-allergiás vagy, csak figyelj oda, hogy gondoskodj megfelelő kalcium utánpótlásról, különben a fogaid bánják! A béresnek van kalcium tablettája, 30 db van egy dobozban, most hétvégén apa vett nekem a tescoban. én sem iszom túl sok tejet, gondoltam jobb megelőzni a bajt, nem akarom túl korán protkóval végezni…

Dóri, én elaludni nem tudok, de utána – ha összejön – akár műteni is lehet reggelig… :D

Andi, a Hamés az igazi májkrém, abból van, hogy egy teljes tégelyt beverek. (Utána persze jó rosszul vagyok, annak rendje és módja szerint…) 8)

Sziszi, irigykedem, hogy nincsenek tüneteid.
Én már el is felejtettem, milyen az, amikor nem vagyok rosszul… :?

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


Musz: hát nem ettem májkrémet, pedig jó lett volna, ha a bontót nem felejtem otthon, de az üres zsemle sem volt kutya.
Ennyit dolgozni!! :roll: Nem irigyellek két rosszullét között.
Sziszi: téged viszont irigyellek, de jó szívvel,remélem továbbra is ilen probléma mentes leszel.
Málna: nem volt jó a bolt, vagy túl jó volt?
Jókat kacarászok itt a melles autómosásodon, mennyivel többet érne a kocsi,ha így takarítanád mindig.
Meli: akkor szép estét majd neked!
Én is azt hiszem eltűnök holnapig, jók legyetek!

Andi
candi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?