Új privát üzeneted érkezett!

Sziszi, Igazi párom vagy, mi is 4-én megyünk a dokihoz :D

Bea, Ádi baba nagyon édes, ahogy felénk néz, lehet, hogy kacsint is közben? És a dokid is ügyes, hogy sikerült elkapnia a pillanatot :wink:

Gabi, szépen növöget a pocid. A „kinti” gyerekeid pedig gyönyörűek! Micsoda kék szemek :shock: :D

Vvviki, itt már derül, délután még lehet fagyizás is.
A vérnyomásod tényleg híresen alacsony. Vörösbor? Kávé? Nekem a 110/70-hez tanácsolták, hogy kortyoljak ilyesmiket szorgalmasan.
Viszont így nehezen tudnak felhúzni :lol:
Nekem is megfordult a fejemben, hogy nem dolgozom, de nem bántanak és nem akarok a főnökömmel kiszúrni, szóval erőt veszek magamon. Bár minden reggel egyre nehezebb… :(

Andi, igazad van, készülődik a következő trió! Nagyon drukkolok mindenkinek :D

Én ma reggel nem tudtam felhúzni a nadrágom cipzárját, illetve ment, de nagyon nem esett jól, így most félig felhúzva, a gombot+gomblyukat befőttesgumival megbabrálva applikáltam magamra a nacimat :shock: Igazán szuperszexi :oops:
Normális ez, már a 6. héten?
(A mérlegre nem mertem ráállni…)

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


Ja!Csak most az izgat,hogy miért mondta,hogy mondjuk neki,hogy befordulhatna már!!!Szerintem annyira ráér még arra!

Kép
bea27
 
 


Bea, szerintem is ráér még - nem mintha túl mérvadó lenne a véleményem a témában... :roll:
Viszont a tickered azt mondja, Ádi most kezdi magára szedni a bébihájat. Lehet, hogy hájasan már nehezebb forgolódni, ezért mondta a doki :shock:

Musz

KépKép
muszkuru
 
 

 
 

Bea,
nagyon klassz az UH kép. Olyan jól látni rajta.
Gratulálok Ádikához, már most helyes kis fickó. :wink:

Musz
Én a dokim magánrendelésére megyek (Tompa u.). Te?
Vendég
 


Ja, Bea
a befordulásra ráér, de vannak a neten mindenféle trükkök, amik állítólag segítenek, ha nem akar magától. De a 32. hétig kell beforduljon, bőven van ideje.
Vendég
 


Sziszi!Megirod,hogy hol találom a praktikákat??Megpróbálom megforditani!

Kép
bea27
 
 


Sziszi, mi a MOM parkba megyünk este 20,20-ra, ott rendel a dokim.

Bea, én a négykézlábas kutyahát-cicahát pózok váltogatását olvastam erre a célra

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


Bea!
Gratulálok Ádihoz a 2 cm már nem semmi.


Hoppá!
Béna vagyok de a privit nem tudok olvasni se küldeni se.

Takido veletek mi a helyzet?

Sziszi!
hamar itt lesz a hétfő majd meglátod.

Muszkuru!
Ne aggódj nekem is gyorsan nőtt a méhem a pocimon még nem látszott a gatyáimon viszont éreztem. Kilóban nem híztam sőt fogytam 1 kilót.
Vérnyomásom 90/60 most utoljára 100/70 volt. Engem azért feltudnak húzni az emberek.

Kis_plutó!
Gyönyörűek a gyerekeid. Bütyikének mi lesz a születési dátuma?
A pocid már jól látszik.

Kép
nika04
 
 


Sziszi: bocsi félreértettem! :oops: Azóta ugye nem volt abszolút vérzés? Pocid sem fáj már ugye?
Musz: csini lehetsz, lassan otthonkában is átmehetnél a dolgozóba nem? Biztos a gázok puffasztanak fel, ilyenkor állítólag több van.
Plútó: dolgozz csak.... :)

Andi
candi
 
 


Sziasztok,tegnap nem volt már időm jönni,elmentünk apával Tescoba a mosodába.....No,a hőm még mindig 37fok,változatlanul fáradékony vagyok(tegnap 8 után ébredtem,este pedig már 9-kor aludtam!! :shock: )és folyton ennék!!!!!!!!!!!!!!!!!!Én ettől meghalok!!!!!!!Anyum azt mondja,hogy egyek bátran annyit és akkor amit és amikor megkívánok....de könyörgöm....állandóan????????, :roll: :roll: ja és persze a pisi...tegnap végignéztünk egy 2 órás filmet és én 5x voltam kinn WC-n....apa kész van tőlem...mindig csak nevet,hogy már megint??!!??Szóval a konklúzió:lehet,hogy igaza van annak,aki gyanúba kevert :lol:

Ági,a balatoni eset nem állhat fenn,az júni 22-én volt,azóta már mensiztem.....de ebben a hónapban minden kalkulátor egy időpontra jelölte a pé-met és előtte is és utána is szexeltünk...bármi lehet....már csapongok,lőjetek le!!!!!!!!!!!

Gabi,száp a pocid!!!!És a gyerekeid is gyönyörűek,főleg a hatalmas szemeik!!!!!!!!!!

Bea,Ádika is nagyon szép már és szerintem még korai befordulnia!!!2 cm-s kuki?????????Az már nem semmi!!!!!!!!!!!!!

Mindenkinek szép napot mára!!!!!!Puszika

Kép Kép
meli1118
 
 


Andi, legszívesebben egy szál hálóingben jönnék át. Az nem szorít sem mellben, sem derékban.
És ha elfáradok, simán ledőlhetek a recepción a bőrkanapéra durmolni egy kicsit, át sem kell öltöznöm... :lol: 8)

Nika, privit a hozzászólás alsórészében a pü gombocskára kattintva tudsz küldeni.

Kép

Olvasni pedig a feljécen ide kattintva:

Kép
Málna még "Tisza All Inclusivben" nyaral?

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


Szia Candi!!!!!!!!!!!Nincs még tickered!!!!!!Nem akarsz te eltitkolni valamit :lol: ?
Ja,tegnap megnéztük a Büszkeség és balítélet című filmet!!!Nagyon tetszett,kicsit vicces,romantikus,kosztümös....namost én egy picit sem vagyok romantikus alkat,de tegnap egy csomót picsogtam ezen a filmen....mert olyan szépnek tartottam.....szentimentális lettem!!!!!!!!Remélem nem csak gyártom itt magamnak a terhességre utaló jeleket!!!!!!!!!!

Kép Kép
meli1118
 
 


Behülyült a b.net!Látjátok,amit én??

Kép
bea27
 
 


Meli, ez már több, mint gyanús! :D
Hajrá! :D
A mamádnak igaza van, tényleg egyél, amit megkívánsz, csak arra figyelj, hogy mértékkel!
(Bagoly mondja verébnek... :lol: :lol: :lol: )

Én is az ilyen filmeket szeretem, mindig szépen vannak fényképezve, gyönyörű házak és tájak, és azok a ruhák... :roll:

Én hétvégén azon pityeregtem, hogy a National Geographicon nem lett az összes kis ebihalból kisbéka, mert néhányuk idő előtt elpusztult az élőhelyük szétcincálása miatt...

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


Bea, mit kellene látnunk? :shock:

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


Muszkru üizéjét!

Kép
bea27
 
 


Szóval!Hol találom azt az oldalt??

Kép
bea27
 
 


Én copyztam be Nikának a privi küldés és fogadás rejtelmeit

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


Szia Meli: nekem is gyanús a dolog, de már csak 5 nap a tickered szerint és megudjuk.
Én nem titkolódzom, látom, hog meg fog jönni holnap és utána csinálok újat jó?! Hacsak át nem vág és késik, mint előző hónapban. Most nektek drukkolok.
És egyél, mert nehogy később megbánd, mikor már nem is tudod mit ennél,semmi nem jó. :wink:
Musz: na az aztán szép látván lenne, nem baj mindjárt jönnek a vastagabb,mindent takaró ruhák és akkor gond nélkül elfér a pizsi a kabát alatt!
Bea: én látom, mit nem értesz? Na már biztos rájöttél amire én, Musz ügyesen beszerkesztette ide a segítséget Nikának!
Én meg még egy fránya képet sem tudok feltenni, irigy vagyok! 8)

Andi
candi
 
 


Szia Candi!Rég ahllotta felőled!!Jól vagy?? :wink:

Kép
bea27
 
 


Nemtudok már irni!!Jobb lesz ha megyek!!
Később jövök!Sziasztok!

Kép
bea27
 
 


Sziasztok!

Végre a végére jutottam az olvasni valóknak,hát Ti aztán tudtok írni! :shock:

Anyusziszi

GRATULÁLOK!!!!
(A clearblue egy 50 -es érzékenységű,de ha már ott is ott van,akkor tuti a baba!!)

Hoppá

Könnyes lett a szeme ahogy olvastalak.Nagyon erős vagy!De neked van ugazad!!Csak így lehet tovább lépni,és biztos,hogy hamarosan sikerülni fog és egészséges babátok lesz!

Kis_plutó

Nagyon helyesek a gyerekek,és a pocid is nagyon szép.

Muszkuru,Nika,és a többiek.Mikor kapunk pocis képet????

Meli

:shock: Felettébb gyanúúús vagy Te nekem....

Bea

A gyerekek minden pillanatban tudnak meglepetést okozni,gondolok itt a kéztörésre.Remélem hamar meggyógyul a kis ördög.Nagyon helyes Ádi!!
Mindjárt rakok képet Mátéról.
Tegnap reggel kb.10 percel a felébredés után!NO COMMENT:


Kép


Ilyenek lettek a képek:

Kép


Motoroztam:

Kép


És fura ízlésem van...Vaniliás krémtúró, pipi falatkával :shock: :shock:

Kép



Tiszta lázban égek.Lehet,hogy szombaton eladom a kocsimat és betudok szállni egy nagyobba,és jobba.
Persze ha összejön akkor nem megyünk Horvátországba,de hát valamit valamiért.
Van egy egri vevő akinek elég komolyak a szándékai.Remélem összejön.Minden esetre meghírdettem már máshol is,persze Ővé az elsőbbség,de jobb több vasat tartani a tűzbe!
A hőm botrány,legalábbis én annk látom,mondjuk elég stabil de igen fura...
Mindenkinek puszi.Itt vagyok de mégsem,majd néha benézek!!

málna2162
 
 


Sziasztok!

Látom alakulgatnak a dolgok,és ismét van kinek szorítani.Lányok rajtatok a világ szeme.Úgy látom babaözön lesz ebben a hónapban :D

Candi!
Honnan vagy te annyira biztos abban,hogy nem esélyes nálad ez a hónap?
Még nincs terv,hogy mi lesz a következő extrém helyzet.De nem tehetek róla,nem én szervezem ezeket a programokat :roll:

Muszkuru!
Úgy látom,rendesen dolgoznak nálad a hormonok :D

Vvviki!
Ne aggódj a vérnyomásod miatt.Az enyém az első védőnői vizsgálatkor 90/40 volt,és azóta se ment 90/60 fölé.Ugyhogy ne aggódj emiatt.Ja,és ettől függetlenül pörgök ezerrel :D

Kis_Plutó!
Tényleg szépen gömbölyödik már a pocid.A gyerkőcök nagyon szépek,és aranyosak :D Krisztike hogyhogy lányt szeretne?Ezen meglepődtem.

Nika!
Köszönöm kérdésed,mi megvagyunk.Jövő héten megyek a terheléses vércukor vizsgálatra.És azt még mindig nem tudjuk,hogy kisfiú,vagy kislány.de talán 2 héten belül kiderül,ha a dokim hajlandó lesz UH-t csinálni.

Hoppá!
Akkor fel is nézhetnek rád a fiúk :D Gyerekkorunkban minket is vitt apu,de a keszegnél nagyobb halat nem fogtam :( Igaz inkább sneciztünk,mert ott gyorsabban zajlottak az események. :D

KépKép
takido
 
 


Ági!!!Nekem a mértékletesség az abból áll,hogy este 6-kor pizzát rendelek :oops: :oops: bocs,de én a békák miatt nem sírok,azokat nem szeressem.....

Kép Kép
meli1118
 
 


Te Bea, most jut eszembe, a kukimérés beletartozik a standard UH protokollba? :roll:
Vagy külön kérésre mérik? :lol: :oops:

Andi, sikerült lezárni a biztosítós témát?
Vagy ne is hozzam föl, örülsz, hogy elfelejthetitek? :?

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


Málna, szépen sikerültek a képek (ez persze nálad természetes), és nagyon jó kereteket választottál hozzájuk :D

Máté nagyon menő a motoron :roll:
A krémtúrót pipivel most én is nagyon megkívántam :shock:

Drukkolok, hogy az autód szerető gazdára találjon. Úgy látom a megalománia másnál is dolgozik.
Én is egyre nagyobbat akartam. Anno egy kis Corsával kezdtem. A mostanit már nem lehet überelni, 4,82 m hosszú, hacsak nem szerzek be egy tankot, ami néha persze jól jönne… :twisted:

Hihi Málna, csak neked, csak most, csak itt teszek fel pocis képet… csak ki kell vonulnom a mellékbe megcsinálni. De a hajgumis haute couture-n kívül még túl sok minden nem látszik :oops:

Miért botrányos a hőd? :shock:

Meli, a békát magát én sem szeretem, az anyuéknál néhány hete majdnem ráléptem egyre a kertben, azóta inkább kerülöm a helyet (szó szerint, mert inkább megkerülöm a garázst, minthogy a rövid, de békás úton menjek). De az ebihal tééényleg cuki volt :D

Dóri, jól látod, tombolnak a hormonjaim, aminek következtében én is… :twisted:

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


Nem lenne sürgős lecserélni,de most még jó áron kitudok belőle szállni.A másik meg nagyobb.A Polo arra elég,hogy Mátéval közlekedjek.Ha bent van a babakocsi(amitől a kalaptartó nem zár rendesen)már szinte semmi nem fér bele(erős túlzással)de ha lesz még egy baba akkor meg úgyis kellene egy nagyobbMeg ha esetleg Apának elege lesz a cégből, és rájuk borítja az asztal akkor is lesz egy családi autónk.

Így nézek ki:

Kép

málna2162
 
 


Szia Málna!!!!!!!!!!!!!Miért gáz a hőd???Ha nem olyan,mint az ökörhugyozás,akkor nincs baj......jók a képek!!!!!

Ági,az üzletben van szép kerti tavunk,amiben tavaly egyik reggelre kikeltek ezek az istenverése ebihalak....millióan....tésztaszűrővel segítettünk nekik a természetes kiválasztódásban :roll:

Candi,miért vagy benne bizos,hogy meg fog jönni?????

Kép Kép
meli1118
 
 


Musz
a békákat én is útálom, csak örülök, ha kevesebb lesz :oops:
Nem vagy Te nagyfranc egy kicsit? Kukimérésen még most is röhögök, Kriszti meg nézi mi bajom van :shock:
Egyébként én is mind terhességkor így voltam, hogy nem tudtam elviselni ha valami szorította a pocimat.

Meli a spontán jövő tünet a jó tünet, ha valamit akkor érzel, ha pont babára gondolsz, az nem szokott az igazi lenni.

Kriszti Máté olyan szép. Az a motoros kép nagyoooon tetszik. :oops:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Málna
a lényeg, hogy akcióztatok egy csomót :wink:
Érdekes a görbe, de nem reménytelen, eddig nagyon szabályos volt, most majd ez lesz a tuti befutó, a nem épp tankönyvi :wink:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Kikértem a hőmérősők tanácsát.Bíztattak,azt mondták az a anyerő ha a pé után nem ingadozik a hő.Hát az enyémet lebetonozták :shock: Ha digitális hőmérőm lenne akkor gyanakodnék,hogy elromlott,de higanyossal mérek.
A fertyn is utána néztem ,és tényleg a legtöbb terhes görbében van egyenes hő.Úgyhogy reménykedhetek!!


És a púpos képet senki nem vette észre??Azt hittem elájulok amikor megláttam szegényt

málna2162
 
 


Szia Gabi!!!!!!!!!!!Ezt a spontán jeles dolgot még nem is vettem figyelembe...de most,hogy mondod....akkor tényleg én is gyanúba keverem magam :lol: :lol: Krisztike csak biztos örül,hogy ilyen jókedvű az anyuja 8)

Többiek,ebédeltek!???????????Gyertek már!!!!!!!!Én már bevágtam egy csokis csigát,most a körözöttel szemezek,amit reggel gyártottam :lol:

Icus,nagyon rég voltál????Te is lassan visszaszámolsz,nem ??????
Jelentkezz!!!!!!!!

Zsizsi,jössz hétvégén a lagziba??????? :lol: :lol: :lol:

Kép Kép
meli1118
 
 


Én láttam!!!!!!!!!Gondoltam is,hogy szegény,minek ment neki???????????????????????

Kép Kép
meli1118
 
 


Az ajtófélfa állította meg :shock:

Én mustáros vaddisznómájat fogok enni!

málna2162
 
 


Szia Málna!
Én is láttam,de gondoltam,ha a többiek nem veszik észre biztos én látom rosszul.Mi történt?
Az autócserét megértem,mi is akkor cseréltük le a Polo-t,mikor megtudtuk,hogy jön a baba.
Máté ízlése nem semmi,bár azóta én nem csodálkozom semmin,mióta az egyik rokonkislányt láttam,ahogy jóízüen falatozza felváltva a tejszínhabot,pörkölttel.
Múltkor meg akartam nézni a pelusos oldalon a bodykat,de nem nyitotta meg(a többit igen)Meg egy olyan kérdésem/kérésem lenne,hogy egy barátnőmnek van hordozókendője,de elveszett a megkötési útmutató,hogy nem tudsz-e esetleg küldeni egyet.
Egyébként a hőgörbéddel szerintem sincs semmi probléma.
:D :D
Meli!
Én is most fejeztem be az ebédet.Én zöldbabfőzeléket ettem.

KépKép
takido
 
 


Sziasztok!

Melikém nagyon gyanús vagy:)
az én hőm, hát én nem mérem rendesen, ami azt jelenti, hogy hétvégén én fel nem kelek 6 órakor:) amúgy mérek és általában 36,5 ettől feljebb nem megy, volt 36,5 napokig, aztán 36,2, 36,2, 36,3 és aztán újból 36,5, 36,4 változkozva, velem baj lehet. Pedig most iszom a cickafark teát, és tuti, hogy volt peteérésem, úgyhogy kíváncsi leszek erre a hónapra én is.:)
Málna szépek a képek, és nagyon helyes Máté! Én is szeretnék egy nagyobb kocsit, nekem egy kis háromajtós corsám van, bár szeretem, de kicsike, főleg majd a babakocsinak:)

Kép
Kép
nektarin
 
 


Akkor mindenkinek jó étvágyat!!!!Málna.....ezt nem kellett volna....imádom a vadkajákat!!!!!!!!!!Főleg a vadnyulat......de már nagyon régen ettem :cry: gondolj rám közben :lol:
Dóri,nálunk pénteken volt zöldbabfőzi...de én nem szeretem :oops:

Kép Kép
meli1118
 
 


Mi meg eleve kombit vettünk!!!!!!!!Nekünk a Nissan még tökjó lett volna,de úgy,ahogy Málna mondja,nagyon jó árat kaptunk érte és ezért megváltunk tőle...de nem bántuk meg a Peugeot akkora,hogy hátul simán elalhatnánk.....

Esztike,te egy jégcsap vagy????Pedig a fotókon nagyon is forróvérűnek tűnsz!!!!!!!De ha nálad ez a standard,akkor mindegy,a fő,hogy stabil!!!!!!!!!Jó sok esélyesünk van ebben a hónapban,remélem Málnának lesz dolga a táblával!!!!!!

Megnézem a hűtőt :oops: :oops:

Kép Kép
meli1118
 
 


Pocis kép még várat magára, mert közben a főnököm elrángatott magával ebédelni, a hozott kajám meg a hűtőben vigyorog…
Most csendesen pihegek, meg is lettem dicsérve, hogy milyen szépen eltakarítottam mindent a tányérjaimról az étteremben :D

Málna, én konstans 36,9 vagyok. Szóval… :D
Néztem én is a púpot, de Máténak ez is jól áll :oops:

Meli, tésztaszűrővel ebihalat fogni… :shock: Vajon mit szól ehhez Kata, ez milyen horgásztrükk :shock:

Az én ebédem zöldbableves volt (kicsit elsózták, most nem győzök inni), tavaszi ragus pulykahusi tésztával, az elmaradhatatlan káposztasalátával (teljesen káposztafüggő vagyok egy ideje...)

Ha fel bírok tápászkodni a székemből, elmegyek fényképezkedni

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


Miért Ági,olyan,mint a szák,csak kicsiben........

Kép Kép
meli1118
 
 


Meli, :lol: :lol: :lol:

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


Meli

Szolidalitást vállalok.Sült krumpli,csirke falatokkal.Oké?!

A Peugeot nekem is tetszik,meg a Citroen Picasso.Főleg a családi autók.Ez amibe beleszerettem egy Renault Scenic...
Szombaton minden eldől.Imádom a kis Polot is,mert mindenhol eltudok vele menni és könnyű vele parkolni,de már születése óta ilyen kicsi :lol: ,nem sok reményt látok rá,hogy megnő :lol:

málna2162
 
 


Én is ettem, fűrészporos fasírt, gumi krumplival, ez vaolt a kifőzdében! Na ettől sem lesz kívánós senki :o
Dóri: itt ez a jó taktika nem, ha leírod az adott hónapot?!
Musz:várjuk a képet. Micsoda csudi főnököd van, bédelni vitt ismét és még egészségeset is eszel?4 Csak nem sejt valamit ?
Biztosítótne is mond tegnap beajánlottak egy nevetséges összeget, valószínüleg nem is adnak többet, de próbálkozunk még feljebb tornászni. Új buszt már leelőlegeztük, de ebből az összegből csak az eleje jön ki. :evil:
Málna: látom jönek ki a Kisördög szarvai, hovásietett ennyire Máté? Milyen volt egyébként a hétvége, volt jó időtök is? Görbéd szerintem igen jól néz ki, remélem bepárosodsz itt a lányokkal!
Meli: ez az ebihalas történet...brrrr... És van aki kifejezetten békát kér a kerti tavába, mert az olyan szépen kuruttyol, ja aztán meg szépen szaporodik.
Jó volt eddig a mai menűd..mi lesz még?

Andi
candi
 
 


Málna: azért én még mindig azt mondom egy kis Polskit semmi nem múl alul,és én mégis imádtam és most is elfogadnám!
Meli: tésztatszűrőbő egyenest a lábasba, leves?

Andi
candi
 
 


Candi,most körözöttet eszek pogácsával.....mondom én,hogy nem vagyok normális..... :lol: :lol:

Kép Kép
meli1118
 
 


Még jóhogy!!!!!Tudod,milyen jó is az :x :x :x :x

Kép Kép
meli1118
 
 


Ebihalászlé :lol:

Candi

Kisfityó...Én csak bakkecsének hívtam,de szerettem én is.Utána trabim volt,na az se kutya.

málna2162
 
 


Nekünk még mikor kezdtük a virágozást Barkasunk volt....éles kanyarban kinyílt az ajtaja,ezért apu bedrótozta....fűtés meg nem volt benne hátul,ezért apu gégecsövön hátravezette !!Nagyon komoly volt,de kiszolgált minket 5 évig.....azzal hordtuk az árut sokáig....

Kép Kép
meli1118
 
 


Sziasztok,

Meli..... :D :D :D Egy jó kis bulira mindig készen állok .....! :wink: :lol:

Mikor is tesztelsz ?? Szerintem te vagy a befutó ebben a hónapban Anyusziszin kívűl......

Kriszti, tényleg érdekes ez a görbe....elég egyenes lett ahhoz képest, hogy görbe.... :lol: Kiváncsi leszek rád is !
Szegény Máté, :shock: biztos fájhatott a kis buksija.....
Még mindig azon röhögök időnként, hogy sima béka.... tudod, a hidi vásárban kapott békájára mondta, hogy nem teknős béka, hanem sima béka.... :lol: :lol: Nagggyon teccett... !

Anyusziszi, köszi, hogy leírtad a tüneteket, furi ez a 32. napi pé, de nekem is a 22.-ben volt (LH teszt szerint). És e te példád szerint működik a dolog.... !

Én tisztességgl szedem a gyógyszert, szép lassan emelem az adagokat, és ma este megyek egy endokrinológushoz (hormonorvos), hogy mondjon ítéletet felettem. Konkrétan legalizálni kellene a gyógyszer szedését, mivel eddig nem orvos által felírt módon szedem, hanem csak úgy, szinte a saját szakállamra..... szóval ez így nem teljesen igaz, egy doki megállapította a PCO-t, és meg is mondta, hogy mit kellene szednem, de ő nem írhatta fel a gyógyszert. Én szereztem gyógyszert, és most lassan szoktatom magam hozzá. Eredméyne már mindenképpen van, -bár az adag még csak közelít a normálhoz - volt egy bizonyított pé-m a 22. napon (Jónás módszer szerinti napon ! ) és volt akciónk is, de egyelőre nem látok még semmi jelet magamon..... bár ennek még csak 5 napja.... lehet, hogy kicsit korán várom a jeleket ?
A mai hőm 36,5 volt, ez tuti nem lesz jó, igaz ? Pé után fentebb kellene lennie, nem ?? Ki ért ehhez ??
zsizsik
 
 


Lányok nem lesz ma kép, mert az ámítógépem nem hajlandó dumcsizni a telefonommal, amivel készítettem a képet.
Azt hiszem újra kell installálnom a cuccot, de a CD otthon van.
Szóval most nem fogjátok látni a szupernadrággumizásomat :lol:

Nekünk is volt (pontosabban anyunak) Kispolszkink, azon tanultam vezetni. :roll:
Szééép narancssárga. Mire kirohadt volna alólunk, apu eladta.
Olyan ravasz volt, hogy néha nem töltötte a dinamó az akkumulátort. De ez csak akkor derült ki, amikor már elindultál vele, és nem tudál hazajönni...
Utána jött egy kis Citroen AX (rajta az öcsém tanult meg vezetni), utána a nagy-nagy szerelem, egy Toyota CarinaII (270,000 km-rel adtuk el, előtte még az öcsém megjárta vele Skandináviát 4 fővel, 1 hónapon keresztül, 4 ember cucca, sátro, 1 havi kaja, stb. minden baj nélkül) :D

Andi, ezúttal a másik főnököm volt - közös ló vagyok.
Egyrészt az ügyvezető igazgató asszisztense, másrészt HR munkatárs. Ráadásnak irodavezető. :roll:
Most a HR igazgatóval voltunk ebédelni, kibeszéltük a jóóó kis munkahelyi pletykákat :twisted: :lol:

Zsizsik, ez a hő tényleg alacsony egy kicsit, de ha megvan, tedd fel a teljes görbédet, hátha az többet mond nekünk.
A bizonyított PÉ mit jelent? UHval? Vagy ovulációs teszttel?

Musz

KépKép
muszkuru
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?