Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Na megjártuk a várost. A könyv kevesebb lett mint gondoltam, 10000 ft felett számítottam a végösszegre, de "csak" 9314ft lett.
Tiszta olcsó ez a suli :shock: a multkor tanszerekre 16000ft.-ot költöttem. :oops: és még hiányzik pár dolog.

Sziszi nagyon-nagyon örülök nektek :D
Vigyázz magadra, magatokra.

Musz én mostanában jobban vagyok kop-kop-kop
Gondolom a múltkori izgalom váltotta ki a múlt heti ujabb rosszullétet.
Ja, arra rájöttem, hogy "csupasz" dolgokat enni még rosszabb, mintha valami normálisat eszel. Próbáld ki a császárszalonnát, vesztenivalód nincs vele. Én sülve is imádom, ahhoz a kockázott bacont szoktam venni. Na, meg tojásrántottába.
Amúgy a leveseket kívánom nagyon, de mindíg igazán a friss esik jól, a másnapos már annyira nem, ezalól a húsleves a kivétel.
Rosszullétre sok helyen olvastam a gyönbéres dolgokat, de nekem nem jött be, sőt van aki a kólára esküszik, és a mentolosat is olvastam már. Van itt a babaneten belül kettő olyan fórum is ahol a kora terhesen jelentkező rosszullétekre adtak tippeket, és azokat is bóklásztam.

Bea olvastad a reggeli hozzászólásomat a tejbegrízről?

Gabi 12+5

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Azt majd a baba eldönti,hogy mikor akar kibújni!Lehet előbb is ,meg később is!!NYUGI!!!!!!!!!!!!!! :wink:

Kép
bea27
 
 


Igen!!De Hála Istennek már nincsenek gondok a székletemmel!!!Azért köszi!!Jól vagy??Van kép a babádról??

Kép
bea27
 
 

 
 

Hoppá: jelentkezz majd, gondolok rád!
Sziszi: egy halk gratula,hangosabb majd akkor lesz, ha elmentél orvoshoz! Nagyon örülök!
Musz: ne legyél ilyen kis " nyunyi ", eddig mindig Te bíztattad a kismamikat, tessék erre emlékezni. Ha hideget eszel, iszol nem enyhül a háninger? Vag kis citromos víz? Szokták még ajánlani a gyömbért is, akár keksz formájában is,nem próbáltad még?
Bea: várjuk a fotót.
Plútó: tőled is,ígérted, hogy lesz ma délután! Nagyon szép az új tickered!
Nika: hogy te is milyen " öreg" vagy már, ez tényleg hihetetlen, hogy megy az idő!
Vikike, Icus és a többi hiányzó csapattag merre van?

Andi
candi
 
 


Most jelenleg ott tartok, hogy majd lefényképezem a képet, és úgy feltöltöm a gépre.
Beszkenneltem az eredetit, le is kicsinyítettem, de hibát ír ki a Babanet. Legkésőbb holnap teszem, akkor viszont pocisat is. :wink:

Bea örülök, hogy megoldódott a problém,ád. Nekem most a szőlővel van gondom, főleg a vastagabb héjúval. Normál esetben meghajt, most meg....

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


most meg?????????????????,

Kép
bea27
 
 


[quote="bea27"]m írta:bea27ost meg?????????????????,


Most meg megfogja a székletemet.

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Nekem ne beszéljetek a rosszullétekről,mert én aztán megszenvedtem vele!!Még egy pohár viztől is égett a gyomrom!!! :( Aztán ajánlottátok a hűtött italokat,jég szopogatást,meg eljött a 15.hét,és elmúlt!
ANYUKÁK!!Tényleg a 7-8-9 hónapban visszatérnek a rosszullétek????Ugye nem????????????? :shock:

Kép
bea27
 
 


a székrekedés nem ritka a terhesség alatt!!

Kép
bea27
 
 


Okos voltam ugye??Főleg én!Akinek még gyereke sincs!
Kerüld a szőlőt!

Kép
bea27
 
 


[quote="bea27"]
írta:
bea27ANYUKÁK!!Tényleg a 7-8-9 hónapban visszatérnek a rosszullétek????Ugye nem????????????? :shock:

nekem nem volt utána már rosszullét. Az első szülést azt viszont végighánytam :?
A másik kettőnél csak hányingerem volt, a nyílás bizonyos részein.
Nekem hajsak voltak, de a gyomrom csak kisidős terhesen égett, utána már az sem.

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Plutó!Tapasztalatad,hogy a lánybaba óvatosabban rugdos,mint a fiú baba??

Kép
bea27
 
 


Meli!!LÁTLAK!!!!!!!! :shock: :shock: :shock: :shock:

Kép
bea27
 
 


Szia te kis szemfüles :lol: :lol: nem bújkálok,csak takarítás közben időnként frissítgetek....meg olvastam a levelezésem :roll: ma nem vagyok valami jókedvű,nincs semmi bajom,csak olyan közömbös a kedvem...mindjárt jön a diákom,ma utoljára :? utána még jövök!!!puszi

Kép Kép
meli1118
 
 


OK!!Gyere!!Csak akkor én már nem leszek itt!!
Mindegy!!16:00körül (amikor visszaértem a Dokitól) mindenképp jelentkezem!!Mindenkinek,puszi!Bea

Kép
bea27
 
 


Andi, tudom, hogy akkor nagy volt a szám :oops: :lol:
Már mindent kipróbáltam, egyedül az működik, ha folyamatosan eszem. Meg kb utána 5 percig még jó... :(
És ráadásul tiszta zizi vagyok, mert hiába állok az éhhalál küszöbén, nem tudok mindent megenni, csak egy bizonyos dolgot, amit épp akkor megkívántam.

Hogy bebizonyítsam nektek, hogy nem vagyok normális, beszámolok a szombat délutánomról, amikor megnéztük a Super Szie Me című filmet, ami ugye a McDonald's ártalmas egészségkárosító kajáiról szól, a főszereplő, aki bevállalja, hogy egy hónapon keresztül csak mekis kaját eszik, teljesen kinyírja a szervezetét (a mája kampec lesz, a koleszterinszintje az egekben, 1 hónap alatt hízik 15 kg-t, stb...)
Nos hozzám a film üzenete nem jutott el, az én szemem előtt csak a hatalmas BigMac-ek lebegtek, úgyhogy addig nem nyugodtam, amíg meg nem kaptam a McChicken menümet...
Pedig a hűtő tele volt finomsággal, ehető és normális és egészséges kajával.
No comment :?

Meli, biztos az idő miatt van izé kedved. Olyan se napos, se felhős...
Meg a takarítás sem az a vidámító elfoglaltság...
(Az irodai munkáról nem is beszélve 8) )

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


Sziasztok,

Sziszi, halk GRATULA !!!! De izgi, megint egy kismama....!!! :lol: :lol: :lol: Remélem, pár nap múlva már kiabálva is gratulálhatok neked !!

Sziszi, ha a 32. napon fogant szerinted, akkor most hányadik napon vagy ? És éreztél már valamit, vagy volt valami gyanús jel, amire felfigyeltél ?? Bocsi, ha esetleg erről már írtál (biztosan írtál ), csak most nincs időm visszaolvasni.... :oops:
zsizsik
 
 


Itt vagyok!!!Csak egy pillanatig....

Ági,ha te nem vagy normális,akkor hallgass meg engem!Tegnap 11-kor keltünk a lánybúcsú után.Annyira kívántam a hot-dogot,hogy csináltam magamnak....utána addig nem bírtam magammal,amíg nemettem szőlőt....aztán eljött az este..ami számomra gyilkos volt,ugyanis tele a hűtő finomságokkal,imádom a mozarellás salátákat.....de én pizzát akartam!!!!!!!!És persze rendeltem is :oops: :oops: de én még nem is vagyok terhes!!!!!!!!!!!!Mi lesz velem így később???????

Bea,én meg már akkor nem leszek szerintem,mert el kell vinnünk apa öltönyét a tisztítóba(mértne az uccsó hétre kelljen az ilyesmit halasztani :x :x :x )

Zsizsi,veled álmodtam,együtt voltunk ott a barátnőm esküvőjén!!!!!!Fogalmam sincs,hogy ez hogy jutott eszembe :roll: de jót mulattunk együtt :P

Candi,drágám!!!!!Így hogy nincs tickered honnan tudjuk,hol tartasz???????

Kép Kép
meli1118
 
 


Sziasztok!

Szisz!

Gratulálooooook!
Irigykedem is!
Hoppá!
Nagyon örülök, hogy jobb a kedved!
Meliii!
Már izgulok én is, miattad is no meg magam miatt is.
Puszi mindenkinek!

Kép
Kép
nektarin
 
 


Meli,

és jó volt a buli ?? :lol: :lol: 8) Sokat ittam ?? Vagy csak táncoltam egyfolytában ??? :lol:
Te mondd:és nem lehet, hogy Te is terhes vagy ??? Illetve a zabálási rohamok a mensi előtt is meglephetik az embert, de azért gyanús vagy te nekem ....!! :wink:
zsizsik
 
 


Szia Eszti!!!!!!!!!!!már hiányoltalak!!!!Igen,mi nagyon egy hullámhosszon vagyunk!!!!És együtt is izgulhatunk!!!!!!!!!!!Van valami jeled?????

Kép Kép
meli1118
 
 


Zsizsi,arra határozottam emlékszem,hogy egy nagy körben táncoltunk sokan,amikor megismertelek és kérdeztem,hogy:Zsizsi???Erre te igen,én is megismertelek,csak nem mertem szólni.Aztán dumáltunk és táncoltunk és bemutattuk egymásnak a férjeinket és ők utána együtt járkáltak ki cigizni :shock: dohányzik egyáltalán a férjed??? :lol: :lol: szóval ennyi.... :lol: :lol:
Zabagép lettem!!!Ma reggel egyáltalán nem voltam éhes,aztán anyu hozott kóstolót a saját készítésű kenyeréből és ez újabb zabálási lavinát indított el!!!!!Most vagy tényleg terhes vagyok...vagy nagyon sokat fogok felszedni :twisted: de ha most megjön,akkor szeptemberben újra elkezdek valamit sportolni....

Kép Kép
meli1118
 
 


Heelo csajok,

Meli, te is gyanús vagy nagyon. Ez a zabainger nem szokványos. :wink: És hangulatváltozás? Ez is lehet jó jel Lehet, hgy már benned is lakik valaki :?: Várom a tesztelést!!!
Nektarin, nálad valami jel???

Nika, elküldtem megint az üzit, remélem most oaér.

Candi, kerestél, itt vagyok :roll: Veled mi van, hol a tickered???

Bea, Plutó, étvágygerjesztőnek nagyon jó a székrekedéses beszélgetés :wink: Hölgyeim és Uraim! Gondjai vannak a fogyással? Jöjjön hozzánk, székrekedéses beszégetésünk meghozhatja a kívánt hatást... Na nem mintha ilyen finnyás lennék, csak jó volt olvasgatni :wink:

Musz, mindig csak optimistán. Ha a Big Mac-et kívánod, hát adj neki, egyél. Ne törődj semmivel. Nekem azt mondták: ami neked jól esik, a babának is jó!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Szia Kata!!!!!!!Remélem ez nem csak gyanú.....még 5 nap....úristen ki sem bírom....ja még egy dolog...fáradékonyság...nem csak álomkór....takarítás közben állandóan le kell ülnöm :oops: :oops: hamar elfáradok...persze az is lehet,hogy csak nem bírja már a paraszt.....lehet,hogy én is elpatkolok :P

Kép Kép
meli1118
 
 


Meli, de dinka vagy ! Tudod lánykám, ez már több, mint gyanús.... ez a fáradékonyság, megspékelve kajálási rohamokkal...... csodálkoznék, ha nem lennél terhes..... 8) 8)
zsizsik
 
 


Hihi, Kata akkor te ezek szerint nem láttad a filmet... :lol:
Ami után minden épeszű ember messze kerülné a gyorséttermeket, sőt még levegőt sem venne a közelükben :D

Meli, ha úgy érzed fáradt vagy, és megteheted, pihenj le nyugodtan.
Ha van ott valaki, biztos örülni fog, hogy kényelmesen be tud fészkelődni, nincsenek zavaró körülmények, mint a takarítás... :wink:
Gyanús vagy te nekem, Kis Delfinem :D
A végén még bejön a balatoni elméletem a kiskatonák úszástudományáról - amikor még nem tudtam, hogy izé a halak nem úúúgy szaporodnak :oops: :lol:

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


Itt vagyok!!Minden a legnagyob rendben van Ádival!!Nagyon szépen növöget!!Már 2 cm a kukija!! :oops: :lol: :lol:
A Dóri mindjárt küldi a képet!

Kép
bea27
 
 


megint mondta,hogy szedjem a vasat!Úgyhogy el kell kezdenem!A jobb oldalon van a feje,kiflialakban van elhelyezkedve!De a Doki aztmondta,hogy nemártana,ha függőlegesen lenne már!!Folytatom..................!

Kép
bea27
 
 


a toxoplazma viszgálatra 36.héten kell újra mennem!Nem is jut hirtelen eszembe,hogy még mi volt!Majd a 28.héten megyek a 4D-és UH-ra!Holnap be is jelentkezem!Mindjárt jön a kép...............!

Kép
bea27
 
 


Sziasztok!

És íme Ádika:
Kép

Sziszi!
Nagyon örülök nektek.Látod én mondtam,hogy Muszkuru nem maradhat pár nélkül.

Hoppá!
Nem is tudtam,hogy ilyen nagy pecás vagy.
Majd jelentkezz,hogy mi volt.

Meli!
Már nagyon várom a szombatot.Remélem zebrás teszttel jösz te is.

Candi!
Köszönöm kérdésed,jó volt a motorcsónakázás.Igaz visszafelé kicsit pattogtunk a vízen,de így is élveztem :D

Muszkuru!
Ilyenek nálam is voltak.Ha a spenótról beszéltek,én azt is meg tudtam kívánni,és éjjel 10-kor nekiálltam főzni.

KépKép
takido
 
 


helló Mindenkinek !

nagyon szorgalmasak voltatok !!!

alig győztem elolvasni amit írtatok ! a tickeret mindjárt ide varázsolom
a vérnyomásomat tegnap megmértük anyukáméknál, 90/70, hát, szerintem van akit ennyivel már temetnek
három hete olyan vagyok mint az őszi légy lassított felvételen, de ez ezektől a rohangáló frontoktól van
itt Egerben zuhog az eső, pedig ma fagyizni akartunk a párommal
vvviki
 
 


Köszi Dóri!Szóval!A fején az a két csillag a két szeme!Belenézett az UH érzéklőbe!! :)
"sajnos " lassan már akkora lesz,hogy nem fér bele a képbe!!És a végén már akkora lesz,hogy csak a feje lesz a képen!

Kép
bea27
 
 


Köszi Dóri!Szóval!A fején az a két csillag a két szeme!Belenézett az UH érzéklőbe!! :)
"sajnos " lassan már akkora lesz,hogy nem fér bele a képbe!!És a végén már akkora lesz,hogy csak a feje lesz a képen!

Kép
bea27
 
 


Bea, örülök, hogy minden oké volt. Nem baj, ha már csak a fejét látod, a lényeg, hogy egészséges legyen! És látom, a legfontosabb méretét már kiemelted: a kukija már 2 cm-es. Még a végén amire megszületik, lehet, hogy 10 centis kukaca lesz :oops:

Musz, láttam a filmet, de csak kb feléig. Csak mesélték, hogy nem véletlenül szoták mondani rá, hogy "the same shit everywhere" (ugyanaz a sz@r mindenütt). De ha egyszer finom, hát finom. Nekem régebben a Zorba szendó volt a kedvencem, fetasajt volt benne.

Dóri, imádok pecázni, amióta együtt vagyok a férjemmel. Sőt, inkább amióta Háromfára "járunk". Ott mindig fogok én is halat. Most egy nagyobb kárászt és keszeget fogtam, de én voltam a nap hőse, mivel a fiúk csak lógattak, de nem fogtak semmit.

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


remélem, már a tickerem is itt van !

Hoppá, engem is a párom fertőzött meg a pecázással !

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


ment a tickerem ?

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


ment a tickerem ?

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


működik a tickerem !!!
mégsem vagyok olyan béna ! :)

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Anyusziszi gratula !

holnap megveszem a Clear Blue tesztet, aztán három nap múlva tesztelés !

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


[quote="bea27"]P írta:bea27lutó!Tapasztalatad,hogy a lánybaba óvatosabban rugdos,mint a fiú baba??

Nálam elhelyezkedésből adódó különbségek voltak. Adrika végig úgy feküdt, hogy fejvégű volt, és a háta ill. a feneke volt elől, szóval ő befelé rugdosott, néha a hasam aljánál kikönyökölt. Ő a fenekét rakosgatta, de a hasam teljesen félre volt, mondtuk is, hogy biztos táncosnőnek készül.
Kriszti harántfekvésű volt, a 34. héten fordult be, de akkor teljesen be is illeszkedett :wink:
Ő többet rugdosott, vagyos kifelé többet. Viszont a végére jól kinőtte a "lakását"és vele is folyamatosan félre volt a hasam. Ő a bal oldalamon volt, ott volt a feneke rögtön a szívem alatt. Ha hanyadt feküdtem félre húzta a hasamat :D
Ja, Adri előszeretettel rúgott a bordáim közé, addíg amíg jobban elfért :x
Szóval nem tudom, majd most megmondom mi a helyzet, remélhetőleg pici lánykám van :D Krisztike szerint az, és én is azt érzem, így halkan megsúgom nektek.

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


ma megint dilis napom volt, pedig nagyon nyugis vagyok, mégis felhúztam magam
ha lesz majd pocaklakóm, nem tudom, dolgozzak-e úgy még tovább

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Sziasztok!

Meliiii! Drukkolok ezerrel:)
Milyen nagyon jó lenne, most már nem is merek senkinek semmit sem mondani, mármint rajtatok kívül, bár ide is ritkán jutok el:)

Kép
Kép
nektarin
 
 


Jó estét!
Ma hol volt egész nap a Málna???
Tud valaki róla valamit??
Meli!!Én is nagyon szoritok neked!! :wink: Mi van a hőddel??

Kép
bea27
 
 


Jó reggelt!
Ismét lekicsítettem a képeket, remélem jók lettek :wink:
Kép
Bütyike 12+2 naposan
Kép
12+6 reggeli pocak :wink:
Kép
12+6 reggeli pocak ismét
bocsánat, ha nem tökéletes, de magamat fényképeztem :shock: :D

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Újra sziasztok!
Miután rájöttem, hopgy a Hp fotószerkesztőjével is tudok képet kicsinyíteni szórakoztatlak titekekt egy kicsit :wink:
Kép
a tündérem 7 és fél évesen :wink:
Kép
csábító nézés :shock:
Kép
csibészke
Kép
a pásztói romkertben

Most már leállok, hagyok helyet Krisztinek és Sziszinek is :wink:

Gabi 12+6

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Jó reggelt!
Bocsi, tegnap el kellett rohannom már elköszönni sem tudtam! :oops:
Plútó: nagyon jók a képek, Bütyi nagyott nőtt kívül, belül.
Kriszti csábos nézése meg mhhhhh...
Meli? Nektarin , VVViki nagyon együtt futtok, kíváncsi vagyok hármas csapat még úgy sem volt, épp it az ideje!
Sziszi: mi volt a dokinál, ugye tegnap Du voltál?
Bea: Hoppá megfigyelése igen találó, ekkora kukac? Szép szemei vannak Ádinak!
Dóri: örülök hogy tetszett a csónakázás, mi lesz a következő extrém kismama helyzet? :wink: Egyébként mi újság? Bableves elfogyott már?
Musz: Legközelebb valami kis görög filmet nézzetek meg, abban egészségesebbek a kaják, de a főzős műsorokat kerüld!
Zsizsik: micsoda kérdés " sokat ittam" ? :lol: Nálatok mi újság?
Hoppácska: A nagy hohoho ? Ha bírsz ma is jelentkezz be , jó?! Háromfán van egy kis nyaralótok? Merre van?
Málna: jelentkezz, ha megérkeztél!
Jövök vissza!

Andi
candi
 
 


Szia Zsizsik,

már szétszórva leírtam, de neked szívesen elmesélem újra.
A pé-met pont a szabira vártuk, Jónás szerint is aug eleje volt esélyes. Aztán aug 10 és 12 között volt, amikor már a 30-32. napon voltam. Valószínűleg ez a befutó, mert a 42. nap negatív volt a teszt és 44. nap meg is jött, csak kevés volt és furcsa színű. Olyan fakópiros, aztán meg barnás. 45. nap délben el is múlt.

Néha égett a gyomrom, de a negatív teszt miatt én már leírtam a hónapot. Mennem kellett volna tegnap a nődokihoz a kivizsgálás miatt, de előtte gondoltam csinálok egy tesztet, hogy ne nézzen hülyének, ha esetleg terhes vagyok... :lol:

Plutó
gratula a hasadhoz, már szépen megnőtt.
Ugye a többedik terhességnél hamarabb nő a pocak?

Candi
hétfőn szept 4-én megyek dokihoz munka után.

Többieknek puszi.
Vendég
 


Sziszi
igen előbb látszódik már a második terhességnél a pocak, mert állítólag nem tud már a méh eredeti állapotra visszahúzódni.
Nekem mondjuk az első terhesség után teljesen visszahúzódott, bár akkor nem is volt pocim, még 26 hetesen sem, csak kicsi :(
Adrival a hátrafelé hajló méhem miatt végig tudtam kisérni mikor emelkedik a méhem :wink:
Krisztivel is már 8 hetesen látszóott a pocim, a munkatársaim azt szúrták ki.
Most már nem volt lapos hasam, de kicsi volt, mensi előtt volt felfújódva, akkor volt nagyobb.

Na, megyek vasalok, na nem mintha sok kedvem lenne hozzá.

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Jó reggelt!
Plutó!Szép a pocid!És ahhoz képest,hogy két gyereket szültél nem is csikos!SZINTE!!Hogy csináltad??

Kép
bea27
 
 


[quote="bea27"]J írta:bea27ó reggelt!
Plutó!Szép a pocid!És ahhoz képest,hogy két gyereket szültél nem is csikos!SZINTE!!Hogy csináltad??

Az előlről fényképezett képen látszódik az összes :wink:
Én csak testápolóval kentem. Az a kicsi is azért van, mert Krisztiánnal 35 hetesen annyira feszült a bőr, hogy begyulladt, és nem krémezhettem utána. Kaptam szárító kencéket, meg fürdő krémet-
Adri után semmi nem volt.
Gondolom gén dolog. Tesómnak pl. már Lilikénél szétrepedt, fene tudja min múlik. Ő pedig olajozta, úgy tudom.

Ja, tesóm nincs mert megint nincs nekik net. Amúgy jól vannak, Sziszinek halkan ő is gratulál. Katának, meg sok erőt kíván.

Na, zavarjatok mááááár

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?