Új privát üzeneted érkezett!

Elbúcsúzom holnapig!
További szépet nektek!
Plútó: holnap beszámolsz ugye?

Andi
candi
 
 


Málna,ez nagyon szép,irtó ügyes vagy!!!!!
Candi,holnap talizunk!!!Bocsi lányok,hogy eltűntem az msn-ről,de vevőm volt,aztán meg anyu hozta az árut,meg csokroztam!!!!Mindenkinek további szép napot!!!
Nika,kitartás holnapra!!!
Mókuska,édes volt Lilike!!!!!!!!!!!
Puszika

BEA?????DÓRI?????Hová lettetek??????????

Kép Kép
meli1118
 
 


helló Mindenkinek !

csak most tudtam megnézni a topikot, mert egész nap dili vont bent a cégnél, a főnököm bejelentette, hogy nagyon hosszú távon számít rám - ő még nem tudja, hogy minden vágyam a reggeli hányás :)
párom megjegyezte, hogy mióta két hete kevesebbet foglalkozok a babakérdéssel és ez jó, mert nem rágom magam rajta folyton -
két hete vagyok itt ! szóval, máris jót tett a topik ! és ha most sikerül a projekt, akkor nálam boldogabb ember nem lesz a világon

tegnap az egyik barátunk bejelentette, hogy a felesége már a harmadikat várja, örültem de belül egy kicsit szomorkás lettem

Hoppá, nagyon nagyon nagyon drukkolok nektek !!!!!!!!!!!!!!

tudom én is, hogy nem szabad görcsösen akarni, de nem könnyű !

párom anyukája megint rákérdezett, hogy van-e már valami hírünk számára
nem akart rosszat, de a szívem összeszorult
anyukám nagyon jó fej, tudja, hogy babát szeretnénk, de nem kérdez, nem is céloz rá, tudja min megyek át, mert én két év próbálkozás után "jöttem össze "
amikor már majdnem feladták !

Mindenkinek a legjobbakat !
vvviki
 
 

 
 

Málna, csodaszép lett a babaszoba !!!!!
gratulálok !
én is ilyet akarok !
vvviki
 
 


Sziasztok!

na, túl vagyok az orvoson. Minden rendben, nagyon szépen látszódott minden, minden kis ujjacskája is.
CRL:58mm
NT:1,6mm
A terhesség 12 hetes 2 naposnak felel meg, márc. 4-re vagyok kiírva.
Képet kaptam, de csak hétfőn teszem fel, remélem akkor Kata is jó hírekkel jön majd.

Jó éjszakát:Gabi

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok! Itt az éjszakás 8)
Kata, egész nap rád gondoltam. Sajnos tudom, hogy min mész keresztül, a bizonytalanság a legrosszabb. De kitartás hétfőig!!!
Gabi, örülök, hogy minden rendben veletek :D Két barátnőm is március elejére van kiírva.Zsúfolt tavasz lesz :wink:
Málna, köszi a tanácsokat az áramról, bocsi, hog nem reagáltam, de Kata esete teljesen ledöbbentett. :cry:
Máté szobája szuper jó, nagyon ügyes anyukája van!
Candi, mi kipihentük magunkat a nyaraláson, de a babaproject nem volt túl heves mivel hárman voltunk. Bezzeg most :oops: A hőm még fent van, reménykedem.
Jó hétvégét mindenkinek! Mi megyünk a barátainkhoz ( 4 hónapos babájuk van) és jól elbabázgatok majd. :D
üdv. Mamen
mamen
 
 


Jó reggelt!

Málna
szép lett a szoba :wink: Micimackó nálunk is megy :wink:

Mamen
nem kell ahhoz sok együttlét, hogy ott legyen valaki. Mi is eléggé hanyagoltuk azt a hónapot amikor picuri jött. Akkor volt a foci VB :oops: , na meg minden összejött.

Na, hogy jártam, szegény apa hetek óta éhezett :oops: de amikor állandó hányingerem volt, hát, nem kívántam én a szexet sem. Na éjszaka viszont felköltöttem :oops: utána mutogattam neki kicsikénk képét, erre ő mit csinált(mármint a kicsi)? Elzavart rókázni egy sort :x éjjel 3 órakor :evil:

Vvviki
ha olyan helyen dolgozol, és a terhességgel is minden rendben van, akkor még pocakosan is dolgozhatsz egy darabig.

Na, majd délután jövök:Gabi

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Jó reggelt!
Plútó: Örülök, hogy minden rendben van és hog ilyn szép tavasz lesz feétek! :D :wink:
Azért nem semmi Bütyi, bemutatkozott az Apjának. Remélem szeretettel fogadta a Papa! :wink:
VVviki: ne szomorkodj mások miatt, lesz ez még úgy is és jövő hónapban már én irigyellek téged :wink:
Mamen: szia kis bagoly. Megfejtettétek az áram kérdést? Kicsi a bors de erős, ezek a kevés együttlétes hónapok itt be szoktak jönni. Drukk. Ha te sem leszel már,akkor neked is jó hétvégét!
Többieknek is jó reggelt, kevesen leszünk ma már, mindenki használja ki az utolsó nyaralós napokat!
Jövök még!

Andi
candi
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Málna, nagyon ügyes vagy! Igazi kis mesebirodalmat varázsoltál Máténak :D

Gabi, örülök, hogy minden rendben van :D
Az, hogy a terhesség mennyinek felel meg, az mit jelent? Ilyenkor a tényleges terhességet számolják (utolsó mensitől), vagy a baba korát? Mert ha jól emlékem két hét van a kettő között :shock:

Mamen, jó babázást! Gyakorolj :D

Vvviki, tőlem is állandóan kérdezgetik, mikor jön a gyerek. Sőt már idegenek is! (Pl. a cégnél a biztonsági őr...)
Én ettől nem szomorodom el, inkább dühös leszek. Lehet, hogy kedveskedésnek szánják, de mi közük hozzá?! :shock:
Pl mi van, ha egyáltalán nem lehet gyerekem? Akkor minden egyes ilyen kérdés, mint tőr a szívünkbe funkcionálna...
Én ezért még soha senkitől nem kérdeztem ilyet.

Viszont természetesen a családtag más. Szerintem a párod mamájának nyugodtan elmondhatjátok, hogy tervezitek, és most van folyamatban a kivitelezés :wink:

Tegnap este megtört a jég, és fél tízkor meglátogatott a róka.
Sajnos a várakozásaimmal ellentétben nem lett utána jobb... :(
De csatlakozva Meli optimista bandájához, igaz, hogy rosszabb sem lett :lol:

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


Muszkuru
nekem tegnap vérzéskimaradás 12 hét 1 nap volt, a kicsi a méretei alapján 12 hét 2 naposnak felel meg.
Az a 2 hét már a dokinál bele van kalkulálva, azzal együtt nézik a kort. :wink:
Róka nekem sem szokott jobb lenni utána, sőt ma megint olyan pocsékul érzem magamat, pedig egy pár napja már olyan jól voltam. :(
Hiába na, az albérlőm az úr, és erre figyelmeztet is :lol:
az a lényeg, hogy ő jól érezze magát odabennt :wink:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Jó reggelt!!!!
Ági!!!Ezt a felfogást már szeretem!!!!!!!!!Így is kell gondolkozni mindenkinek!!!!Lehet,hogy nem lett jobb...de rosszabb sem!!!!!!!!!!!!!!!

Mamen,Vvviki,tegyetek fel már végre egy vonalzót!!!!!!!!!!!!!Így nem tudjuk mi van veletek!!!!!!!!!!!

Nekem ma volt az első magas hős nap,37,05fok!!!Remélem úgy is marad jó sokáig!!!!!!!!!!Elméletileg még 9 nap van tesztig,de ha a leghosszabb ciklust veszem alapul,akkor még 14 nap van tesztig :shock: :shock: :shock: ezt tutti nem fogom kibírni :roll: :roll: úgyhogy ha 8-9 nap múlva még fenn lesz a hőm,akkor tesztelek!!!!Elvileg mostanában lehet a beágyazódás,ha felment a hő és elkeztem progeszteront termelni.....ne féljetek,jól eldumálok magammal :? :?


Gabi sajnálom,hogy te ilyen kis hányós rosszullétes vagy,de azért este legalább volt egy jó kis :oops: :oops:

Többiek?????Málna elindult már a Tiszához?????

Bea,Dóri????

Szia Candi!!!Jó munkát neked!!!

én ma nem leszek valami sokat,mert délelőtt dolgozok,délután meg indulok a Korálra!!!!!!!!!!
Puszi mindenkinek

Kép Kép
meli1118
 
 


Sziasztok!

Bocs a tegnapi eltünésért,de "tanácsadás" volt az utcában.Itt volt védőnő unokatesóm,meg a sógornője(neki májusban volt 1 éves a fia)meg a szomszéd lány,aki szintén terhes.Ment az információ csere rendesen.

Hoppá!
Várjuk ám,hogy jelentkezz.Remélem sikerült elérned a régi dokidat.Több szem többet lát.
Mi nagyon drukkolunk.

Meli!
Jó bulizást.Biztos jó lesz a koncert,na meg a lánybúcsú is :D
Szorítok,hogy kb.9 hónapig maradjon ez a hőmérséklet :)

Kis_Plutó!
Örülök,hogy minden rendben volt az UH-n.Én is pont 12+2 napos voltam akkor.És hasonlóak voltak az értékeink:CRL: 56 mm,NT: 1,5 mm.
Róka komát sajnálom.Remélem azért ez a 12.hét vízválasztó lesz,és jobban leszel.

Muszkuru!
Sajnálom,hogy téged is meglátogatott róka,és még jobb sem lett utána :( Azért szed csak továbbra is a vitaminokat.Vagy legalább a folsavat.

Mamen,VVViki!
Csatlakozom Melihez,jó lenne,ha csinálnátok tickert :)

Mókuska!
Édi a kislányod. :D

Málna!
Nagyon szép lett Máté szobája.

Candi!
Hova tünt a tickered?

KépKép
takido
 
 


Pluto, ez nem hangzik túl jól
Én úgy várom a 12. hetet, mint a Messiást.
Már hetekben, napokban, és órákban is kiszámoltam, hogy mennyit kell még kibírnom addig.

És akkor lehet, hogy nem is múlik el? :shock:

Meli, nagyon jó mulatást kívánok a gyereknapi ajándékhoz, és jó bulizást a lánybúcsúztatóra!

Dóri, még van egy fél levél Elevitem, azt még megeszegetem, de utána csak folsav+magnézium kombinnációt fogok csemegézni.
Bár, mint megtudtam tegnap este, ha engedek a természetnek, akkor sem lesz jobb
Szóval nem tudom... :shock:
Olyan bizonytalan vagyok... :shock:
Vagy mégsem? :shock:

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


Muszkuru
Háááát vízválasztó, vagy sem...
Én is bíztam benne, vagy abban, hogy ha majd megmozdul akkor elmúlik. Elvileg nekem az sincs már olyan messze :roll:
Viszont hallottam már olyant is, hohgy valaki végig rosszul volt, na ez nem szeretnék én lenni :oops:

Én úgy elfáradtam. Egész délelőtt égettem a kertben, örülhettek a szomszédok :twisted: de olyan feküdhetnékem van, alig várom, hogy a kisherceg lefeküdjön, akkor én is ledőlök egy kicsit :shock: :D

Azért este letesztltem, hogy a gesztenyepüréhez mit szól a pocaklakó, eddig azt mind szerette, na neki is tetszett, a kilók meg... majd lemennek :D

azért én is megcsodáltam a barátnőm pufi kislányát, most még oda is bújt hozzám, sírás nélkül. Hízott ám a májam, máskor kéreckedik ha hívom, utána ránéz az anyjára és elkezd ordítani :oops: 6 hónaposan 9 kg felett van, olyan jól bele lehetne markolni :oops:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Ja, megkérdeztem a vitamint a dokimtól, és azt mondta, hogy nekem az előzmények miatt szedni kell, mindegy, hogy milyen fajtát.
Na, meg tesóm esetéből kiindulva, inkább mint utána hónapokig a fejfájás, és szédülés.

Nekem az afp miatt sem kell majd sokáig izgulnom, de le fogják venni, délután meg megyek a dokihoz az eredményért :wink: Na, jól hangzik nem?

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Hello csajok, sajna visszaolvasásra nincs időm.

Na, voltam ma reggel a régi dokimnál, sajna elhalt a baba. Azt mondta a doki, jobb is így -bármennyire hülyén hangzik-, hogy mst ment el, nem pedig "hibás" gyerekem születik. Szóval ilyen okos a testem, ha nincs rendben, inkább most szól". Na szóvak, szerdán befekszem, csütörtükön megműtenek. Csak 10 perces műtét. Azt is mondta a doki, a jó hír, hogy ez nem ismétlődik, tehát ettől akármennyi ép, egészséges gyermekünk lehet. Minimum 3 hónapot kell várni a köv. próbálkozásig. De a jó, hogy képes vagyok teherbe esni, apa pedig babát nemzeni. Innentől fogva előttünk a lehetőség.

Ha hiszitek, ha nem, kezdem magam túltenni rajta. Sajnos a sors így volt megírva, mégjobban meg kell szenvednünk a babáért, de rajtunk nem múlik. Apával még jobban egymásba szerettünk, és még erősebb lett köztünk a kötelék. Már ezért megérte. (perze ez így egy hülyeség, de a lényeg, együtt erősebbek vagyunk). Na, hát ennyi, ma már vettek is tőlem vért, legalább megtudom, milyen a vércsoportom. Foggggalmam sincs, mivel soha nem vlt rá szükségem.

Ja, hétfőn még visszamegyek a másik dokihoz is uh-ra, de lehet, hogy elég a mai leletem is. Kedden altatóorvoshoz kell mennem, szerda reggel meg kórház. Hát ennyi röviden. Most viszont megyek vissza a suliba egy kicsit dolgozom, aztán jövök haza pakolni. Megyünk ugyebár Háromfára pecázn. Ja, a tesómék már lent vannak, telefonált, hogy vigyünk nekik télikabátot, sapkát, mert 14 fok és orkán erejű szél van. Hurrá, hiszen nyár van!!! Na. megyek, nem tudom, ma jövök-e még. Megpróbálok.

Addigis vigyázzatok magatokra és érezétek jól egymást :wink:

Puszilok mindenkit.

Ja, és babszi, csatlakozz hozzánk nyugodtan, itt meleg fogadtatásban lesz részed :wink:

Puszi

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Szia Hoppá,

jó, hogy jöttél.
Sajnálom.
Most olyat fogok írni, amit tényleg komolyan is gondolok, bármilyen furcsa. Örülj neki, hogy küreted lesz, mert utána többszörösére nő a teherbe esés esélye. :!:
A kolléganőmnek azt mondták a Káliba, hogy nem lehet gyereke normál úton, mert nem tapad meg. Beültetése volt, elhalt, kaparás. Első hónapban terhes lett, pedig kiszállással odafigyeltek. Egy bajnok rögtön célba ért az előváladékból! :wink:

Neked is ezt kívánom.
Vendég
 


Ja, állítólag 5-ből 3 nőnek a terhességhez semmi más nem kellene csak egy kaparás, hogy a lerakódott cuccokat leszedjék a méh faláról és 1-2 hónap regenerálódás után szinte a 90% terherbe eshetne.
Ezt valahol olvastam...

Már nekem is megfordult a fejemben.
Vendég
 


Kata, nagyon örülök, hogy már jobb egy kicsit.
A három hónap ripsz-ropsz elrepül, és bár nagyot néztem azon, amit Sziszi írt, lehet benne igazság. Sok sok jobb kedvre derítő puszit küldök!

Mára végetért a munkaidőm, megyek haza.
A hétvégém szerintem az előzőekhez hasonló élménydús lesz, miszerint fekszem az ágyon/kanapén/hintán és jajgatok apának, hogy SZARUUUUUUUUUUL VAGYOOOOOOOOOOOK

Ja, habként a tortán az állandó hőemelkedésem (36,9 és 37,2 között). Süt a testem...
De a láz nem tesz jót a szervezetnek nem?
Lehet, hogy elpatkolok?

Na befejeztem a nyavalygást, megyek haza (és otthon folytatom apának :twisted: )

Pusz

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


Jó hétvégét mindenkinek!
Musz: kicsit jobbat mint az előző
Hoppá: tisztellek az erős lelked miatt és kapcsolódj egy kicsit ki a hétvégén.
Az orvos nagyon jól mondta, még, ha keményen is fogalmazott, hogy jobb, hogy így jelezte a szervezeted a bajt és nemhagyta az Angyalkát szenvedni.
Amit Sziszi írt abban szerintem is van igazság, de ebben ugy is Ti fogtok dönteni.
Sok-sok vigasz simi és gondolat neked tőlem, puszi.
Dóri: tickert nem csináltam erre a hónapra, nem volt értelme, mert nem figyeltem magamat. Az előző meg nem élt már, de jövő hónapban lesz jó?
Puszi mindenkinek: Andi

Andi
candi
 
 


Itthon vagyok, de pakolok ezerrel. Köszi a bíztatást, jól esik. Kezdem magam teljesen túltenni ezen az egészen.

Nika, pár napja írtam neked privit. Elolvastad már?

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


helló Mindenkinek !

Hoppá, kitartás !!!!!AKKOR IS LESZ BABÁD !

a nagyim mesélte, hogy neki az első baba nagyon nehezen jött össze, majd elhalt a magzat, de utána hat gyerekük született !
ha egy üzlet beindul :)

megcsináltam a tickert de jött főnököm és gyorsan kiléptem az oldalról

hogy tegyem fel ide ?

segítsetek !

itt Egerben háromszor volt zuhé, és most sincs az a kánikula..
terhesség alatt nő vagy csökken a vérnyomás ?
az enyém állandó jelleggel alacsony, néha csak egy pohár kóla tud életet verni belém
apropó, olvastam valamelyik internetes oldalon, hogy a koffein csökkenti a teherbeesés esélyeit !
vvviki
 
 


megcsináltam a tickert megint, a 28 napos ciklusom 22 napját "taposom"

6 nap múlva kell tesztelni
de hogy tudom ide beszúrni a tickert ?
vvviki
 
 


kisütött a nap !
mindenkinek küldök ebből a csodaszép nyárvégi napsütésből !

vigyázzatok magatokra
vvviki
 
 


Sziasztok!

Nálunk is nagy a próbálkozás, de egyenlőre eredménytelenül. Májusban(anyák napján) volt egy missed-em a 9.hétben, el kellett venni a picit, most újra próbálkozunk. Az a baba másodikra összejött, most valahogy ez nem sikerült. De nem adjuk fel. 25 éves vagyok, a szervezetem a csúcson van, vagy mi. Össze kell jönnie harmadikra, vagy negyedikre, vagy hetedikre....!
évibaba
 
 


Sziasztok!

Látom nem volt valami nagy a forgalom :(

Évibaba!
Üdv a topikban,és mielőbbi babásodást kívánok. :D

Hoppá!
Örülök,hogy kezditek túltenni magatokat a történteken.Sajnálom,hogy ez történt,de abban igaza van a dokitoknak,hogy jobb,hogy most.
És reméljük úgy lesz,ahogy Anyusziszi írta,és 3 hónap múlva újra zebrás tesztről számolsz be. :)

Muszkuru!
A terhesség alatt végig fent van a hő.Ne ijedj meg,nem betegség miatt van.Nekem is 37 körül állandósult :)

Candi!
Jó lesz a ticker jövő hónapban is :)

Vvviki!
A tickered kódját be kell másolnos a profilodba az aláírás részhez.A profil-od a segédletek legörbülő menünél találod fent. :D
Remélem érthető voltam.

KépKép
takido
 
 


Sziasztok, megjöttünk. Kicsit fáradt vagyok, de azért pihentünk. Ma fogtam két halacskát, én voltam a "sztár". a fiúk csak néztek :wink:

Párszor jutott csak eszembe a szomorú tény, de ez természetes. A 2 nap alatt csak most hazafelé sírdogáltam pár percet, aztán jobb lett.

Lassan szerda lesz, akkor befekszem, csütörtökön meg jövök haza este 6 körül. Majd gondoljatok rám.... Bár addig még úgyis "találkozunk".

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Sziasztok,

nagyon halványan van KÉT CSÍKOM!!!! :lol: :lol: :lol:
Szorítsatok, mert reggel megismétlem Gabriel-lel.

A történet úgy szól. hogy 44-dik nap megjött kicsit és 45. nap délben el is múlt. Ma este meg egy valami DM-s tesztem halványan pozitív lett.

Nem merjük bele élni magunkat, de olyan jó lenne!!!!!!!!!!! :twisted:
Vendég
 


Ez az ördög meg hogy kerül ide? Én a felette lévőt választottam, de már az előbb hosszabbat is írtam, de elszállt.

Szóval :P
Vendég
 


Jó reggelt!
Sziszi
nagyon-nagyon szorítok!!!!!!!!!!!!!

Évibaba
először is Kép Az előzményeket sajnálom, viszont csak "lazán".Mielőbbi babásodást!

Hoppá
nagyon örülök, hogy jobban vagy. Kitartás, még erre a pár napra.

Vvviki
elvileg a héten Te is tesztelsz :wink: Neked is megy a drukk.

Muszkuru
hogy telt a hétvégéd? Jobban vagy már? Enni tudsz?
Nálam egy olyan "csodaszer" kaja van ami mindegyik rösszullétes időszakban jó volt, és az a császárszalonna, de most házitepertőt ettem, az is jól esett.
Egyszer olvastam, hogy gyerekeknek is nagyon jó a szalonna, mert sok értékes tápanya is van benne, olyanok amik az anyatejben is.

Dóri
haskeményedés jobb a gyógyszertől?
Ezt a fajtát nem ismerem, de amit én szedtem az olyan szívdobogást csinált. :cry:

Bea
este én is tejbegrízt ettem, és akkor jutott eszembe, hogy Te sokszor eszel.
Nem tudom azt tudod e a tejbegrízről, hogy amiatt vigyázni kell vele, mert a bélben úgy "csinál" mint a betonban a cement, megköti a székletet, és gyönyörű székrekedést okoz :(
A barátnőm kislánya nagyon szorulásos, és gasztroenterologus mondta ezt, és őt le is tiltotta a tejbegrízről.

Málna
hogy telt a hétvégétek?Most még nagyon jó idő volt rátok :wink:

Bocsánat,hogy most mindenkinek már nem írok külön, de tegnap sem küldte el az üzimet a rendszer :evil: hátha a rövid jobban megy.
Mi délelőtt megyünk Adrika könyveiért. Kíváncsi vagyok most mennyi lesz.
Amúgy jól vagyunk, most már én is naponta szedek Mg+Ca tablettát. Nem is hasam miatt csak, de reggel is be akart görcsölni a vádlim.
A fáradékonyságom még megvan, de már várom, hogy tele legyek energiával :twisted:
Ablakunk továbbra sincs, nézzétek kivárják az őszt, és az esős időt :evil: Festéskor is szuper lesz, nem tudjuk majd hova tenni a bútorokat. Bíztam pedig benne, hogy sulikezdésre mindennel készen leszünk.

Szép nhapot mindenkienk:Gabi

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Jó reggelt,

Anyusziszi, nagyon-nagyon-nagyon szorítok neked! Remélem mindjárt itt vagy a következő pozitív teszttel!!!! :wink:
Nagyon várlak már, gyere! Ébresztő!!!!!! :lol:

Plutó, nőtt már a pocid? A képet pedig tedd fel, amit kaptál, hadd nézzük Bütyikét! :wink:

Többi kismama? Pocis kép? Tegyetek fel ti is!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Sziszi:+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Gyere várunk!
Hoppá: addig is , akkor is és azután is gondolunk rád és szorítunk érted...sok puszi
Plútó: Adri várja már a sulit? Kivánsi vagyok én is, hogy most mennyi lesz a könyvetek
Évi: üdv köztünk, gyere máskor is beszélgetmi
Dóri: milyen volt a csónakázás?
Próbálok még jönni, mert kíváncsi vagyok nagyon valakire.....+++++

Andi
candi
 
 


Sziszi!
Szorítunk! Nekem is egynapra mintha megjött volna utána semmi aztán megint minta megjött volna aztán semmi s két csíkos teszt.
Kívánom neked is így legyen.

Hoppá!
Nem kaptam privit :( Nagyon erő vagy. Így tovább.
A temetésen sikerült erős maradnom nekem is.
Csütörtökön már aggódtam, mert a picurom mozgását nem éreztem.
Pénteken se. Szombat óta viszont nagyon intenzíven újra jelentkezett. Igen a magzat mindent érez. Gondolta nem akar zavarni, pedig mesét is olvastam neki mindkét este, hogy érezze nincs elhanyagolva.

Évi!
Üdv köztünk

Málna!
Nagyon szép lett a dekoráció!

Kis_plutó!
Kitartást mindjárt itt az aktív legszebb időszak a második trimeszter.

Muszkuru!
a rókavadászathoz kitartást tudod nem Angilában vagyunk?

Puszi mindenkinek.


Bea, Vikike többiek?

Kép
nika04
 
 


Jó reggelt,

vett apa este egy Clearblue nevű hiperérzékeny tesztet, ami 1.600 Ft. Ez is halványan, de láthatóan POZITÍV lett.

Annyira örülünk!
Mindenkinek köszi a bíztatást, talán velünk is rendben lesz minden.
A dokihoz hétfőn munka után megyek. De tickert, csak az UH után csinálok.

Egyébként 32. nap jött össze, anyukám szülinapján!!!
Vendég
 


Jó reggelt csajok!!
Anyusziszi!!Nagyon örülök!!Most jönne az a szöveg,hogy UGYE ÉN MEGMONDTAM!!
GRATULÁLOK!Ugye lehet már???
Nekem is ez volt!!Előbb halvány,aztán rá egy hétre jóóóó erős két csik!!A clear Blue teszt nagyon jó!! :wink:

Kép
bea27
 
 


Meli!!Mit ir a vonalzómon Ádira?

Kép
bea27
 
 


Szia Sziszi!
Az élet ismétli önmagát én is ilyen tesztet vettem aztán 4 nap után megismételtem annak már nem tudom a nevét. De az is kb. ennyibe került.
Gratula!

Kép
nika04
 
 


Sziasztok!!!!!
Sziszi,nem is gondolod,mennyire örülök!!!!!!!!!!!És már küretben gondolkoztál!!!!!!!!!!!!!!!Látod,milyen fura az élet?Akkor jön össze valami,amikor már lemondanak róla??!!!

Kata,örülök,hogy ahogy tudtad feldolgoztad!Mindenkinek igaza van,hogy "joob"ez így,mint egy sérült gyermek!És IGEN!!!!!Képesek vagytok gyereket nemzeni!!!!!!!!Sokan közülünk ezt még nem is tudják.....

Vvviki,kb.2 oldallal ezelőtt leírtam részletesen,hogy hogyan kell tickert készíteni!!!!Olvasd vissza! :D

BEA :P :P

Nagyon jó volt a Korál is és a lánybúcsú is,onnan reggel 5-kor kerültem ágyba....csak egy baj volt,hogy éjszakára olyan hideg volt,hogy szerintem meg is fáztam kicsit...remélem alulról nem fáztam fel....kb.15fokkal volt hidegebb,mint nappal.....

6 napom van tesztig...de szombat reggel csinálok egyet,ha még mindig magas a hőm és nem jön meg!!!Az esküvőre jó lenne 3-an menni :P :P :P

Nálunk egész éjjel és most is szakadt az eső...nincs kedvem kimozdulni sem.....ráadásul takarítanom kell :x :x :x

Mindenkinek nagyon jó napot!!!Puszi

Kép Kép
meli1118
 
 


Sajnos tegnap baleset történt a Családban!A Dominicnak csúzdás ágya van,és az Eric lecsúszott rajta,és nem is értem,hogy-hogy,de a karjára esett!Nem panaszkodott,aztán rá egy jó rára,már sirt,hogy fáj neki! :( Végül a Tesóm bevitte a kórházba,és el van töre!Begipszelték!!!!SZEGÉNYKÉM!!!!!!!!!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
bea27
 
 


Vvviki, nagyon-nagyon szorítok, hogy a ti „üzletetek” is mielőbb beinduljon :wink:
A vérnyomás elvileg esik – valahol ilyesmit olvastam, én érzem is magamon, eddig sem volt túl magas, de most szédelgek, mint akit jó alaposan fejbenyomtak…
:shock: Ilyenkor vigyázni kell a hirtelen felállásokkal, tapasztalatból beszélek :(

Kata, ügyes vagy! Mi készült a halacskákból? Milyen halakat fogtál? :D

Sziszi, GRATULÁLOOOOK!!!!!! :D :D Hurrá, te vagy a párom, Szomszédasszony! :D
Látod, mindenki mondogatta itt, hogy nagyon gyanús vagy, és igazunk lett :D

Évibaba, üdvözöllek közöttünk. :D

Hm, Gabi, ma egy üres zsömlét gyömöszöltem magamba, lehet, hogy harapnom kellene mellé egy kis szalonnát is? :D
Öncélú kérdés: Jobban vagy már? :roll:

Nika, nagyon aranyos a babócád, és milyen figyelmes a mamájával. :D

Hát az én hétvégém kicsit rosszabbra sikeredett, mint az előzőek.
Szombat este sírógörcs jött rám, hogy milyen szarul vagyok már három hete folyamatosan és hogy már nem bírom ezt, és hogy nem akarok terhes lenni. :cry:
Szegény apa nem tudott mivel vigasztalni, csak egyre hajtogatta, hogy ez gyorsan el fog múlni.
Tegnap este pedig barnáztam egy kicsit :(
Bebeszéltem magamnak, hogy ez csak a szervezetem emlékezőtehetsége miatt van, mert nemsokára pirivel randiznék...

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


Muszkuru

jó lenne, ha nem csinálnál sűsűn ilyeneket, szegény apa nem fogja tudni kezelni ezt sokáig.
Én Tominál 7 hónaposan is hánytam. :( Állandóan égett a gyomrom, még az utolsó hónapban is. Viszont kitapasztaltam, hogy az alma után elmúlik órákra. Próbáld megtalálni, hogy Te mitől vagy jobban.
Én minden étkezés után almát ettem... :lol:
Kicsit többet pihenj és ne ijesztegesd a párodat!!!

Szia Évibaba, sok sikert.

Hoppá
örülök, hogy már jobban vagytok és jó volt olvasni, hogy még közelebb kerültetek egymáshoz.

Bea
szegény kissrác, sajnálom, nem kellemes a gipsz ilyen mozgékony korban.

Nika
én nem is tudtam, hogy neked is így volt :? :shock:
Vendég
 


Ja!Nem is tudom,hogy igy engedik-e az oviba!
Ma megyek az UH-ra!!!Megnézzük ezt a SUPER MOZGÉKONY babát!! :lol:
Remélem kapok képet,és akkor Ti is láthatjátok!
:?

Kép
bea27
 
 


Bea, szerintem Eric még az egészet egy nagy kalandként fogja fel, csak vigyázzatok rá, hogy tényleg kímélje a karját!

Sziszi, az az igazság, hogy én ennél többet már nem tudok pihenni, az egész hétvégét ágyban töltöttem, kivéve egy órát, amikor elvánszorogtunk kismama melltartót venni.

Mindig azt mondogatom apának, hogy csináljon már valamit, mire ő:
Hát én már csináltam :oops: :wink: :lol: :lol: :lol:

Megyek almáért...

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


Mi nemtudunk innen,mert németország kicsit messze van,de azért drukkolunk a Kis szarosnak,hogy jól viselje a gipszet! :?

Kép
bea27
 
 


Most telefonáltam a Dokinak,és JÓÓÓÓÓ lett a vércukor eredményem!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
bea27
 
 


Sziszi!
Ha visszamész a 39.oldalra ott megtalálhatod az én esetemet.
A csajok + te is bíztattak. S bejött.

BEa!
örölük, hogy jó lett a vércukrod.

Muszkuru!
A hangulatingadozás természetes dolog. jó, hogy apuci ilyen megértő.

Kép
nika04
 
 


El sem hiszem,hogy már 20 hetes vagy!!!
Én most a héten kezdem a 24.hetet!!Belépem a 6.hónapba!!!Olyan furcsa!!Már nincs is olyan sok hátra!!
Nika!Te mikorra vagy kiirva??

Kép
bea27
 
 


Sziszi, nagggyyon örülök, ügyesek voltatok! A gyanú beigazolódott :wink:

Megyek fürdeni, mert megyek vissza a dokihoz "ítélet-uh-ra". Mert kötelező mst is megnéznie, bár már a másk doki altatóorvosos, befekvős papírt is adott.

Mindenkit puszilok, majd estefelé írok a többieknek is.

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Hoppá!!Vigyázz magadra!!
Puszi,Bea

Kép
bea27
 
 


Bea!
2007. január 16-ra vagyok kiírva amiből szerintem jan.17-lesz. Mivel pontosan tudom az akció napját. ápr.24. vagy ápr.20, de akkor jan.12. Ha jól számolok.

Hoppá!

Gondolunk rád szorítunk.

Kép
nika04
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?