Új privát üzeneted érkezett!

Mamen

Ha nem a ti hibátokból nagy a fogysztás, akkor nem nektek kell fizetni!

málna2162
 
 


Sziasztok!

Anyusziszi!
Sajnálom :cry:

Mindenkinek köszönöm a megnyugató sorokat. :)

Kis_Plutó!
MAGNESII CITRICI-T(500MG) kell szednem napi 3x1-et.
Hányra mész ma az UH-ra?Kérünk ám majd beszámolót :D

Mamen!
Nekem eddig mindig hasi UH-t csinált.Most amiatt vizsgált meg,hogy zárt-e a máhszájam.

Meli!
Köszi a receptet,majd kipróbálom :D
Jó kirándulást :D

Bea!
Hova tűntél?Mész kirándulni a Meliékkel?

Mókuska!
Dani tényleg biztos magas lesz.Fiúknál ez csak jó :)

Zsizsik!
Biztos használni fog a gyógyszer,és összejön még idén az a hőn áhított 2 csíkos teszt. :P

Candi!
Sikerült már visszaszokni a munkába?

Akinek most külön nem írtam,puszilom :D

KépKép
takido
 
 


Na végre van írós ablakom!
Dóri: rázkódok vissza...nehezen!
Meli: köszi a receptet, jegyeztem..hétvégén ki is próbálom.
Mamen: szerintem sem ugorhat ilyen hirtelen meg a fogyasztás, az az áram valahová szökik, tényleg meg kéne nézni nem csapol e meg titeket valaki!
Ti kipihentétek magatokat?

Andi
candi
 
 

 
 

Dóri
sajnos a dokim magánrendelésen nem időpontra rendel, így kb. órákat várhatok majd :( Valamikor 3 óra körül lemegyek aztán majd jelentkezem.

Mamen
azt néztétek már, hogy minden áramfogyasztót lekapcsoltok, és úgy nézitek megy e az óra?
Mi ezen végigmentünk, le is cseréltettük az órát, persze saját költségre. :cry:

Végre elaludt a fiatalúr, kezdődhet a vasalás :twisted: :twisted:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Hát hello,
van egy nagyon rossz hírem: ha minden igaz, mégsem lesz babánk :cry: :cry: :cry: :cry:
Most voltam dokinál uh-n, először sima uh-val nézett, aztán hüvelyivel: azt mondta, ez csak egy 4-5 hetes terhességnek felel meg. Pedig most kellett volna, hgy a baba 8 hetes legyen... Szóval 2 hete is azt mondták 5 hetes, most sem több, valószíűleg akkor elhalt..............
szóval nem lesz babánk. Ez van, a sors nem akarja....

Hát ennyi :cry:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Hoppá

Nem is tudom,hogy mit mondjak... :cry: :cry:
De ez már biztos?Nem nézik meg mégegyszer?
Erős legyél!
Nagyon sajnálom.... :cry:

málna2162
 
 


Úgyhogy le is vettem a babaváró tickeremet. Lehet, hogy most majd egy darabig nem jövök, itt bőgök már egy ideje. Egy barom voltam, hogy elmondtam a suliban, mindenki tudta, gratulált... Baromi szarul érzem magam. Jövő hét hétfőn kell visszamennem dokihoz, ha akkor sem lát fejlődést, megnéz még egy másik doki is, és ha nem tapasztalható semmi jó, akkor küret. Mintha egy büdös k... lennék, akit egy kurta éjszakán felcsináltak volna.... Szörnyen érzem magam. Nem véletlenül írtam 2 hete is, amikor ráírták a papíromra, hogy élő terhesség, meg mondták, hogy ne izguljak, majd látjuk a szívhangot is... Hát ennyi. Bocs, ha megint tele(s)írtam a lapot, de ezt el kellett, hogy mondjam nektek. Talán ti tudtatok mindent, ami a mégsem élőő terhességemmel kapcsolatos (volt).


Alig látok, úgy potyognak a könnyeim.

Vigyázzatok magatokra.

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Málna, a doki azt mondta, majd jövő hétfőn meglátuk, de kár beleélnem magam. Egy ekkora gyerek sem lehet mindig (hetek óta) 5 hetes :cry:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Hoppá

Tudom most ez legkevésbé sem vígasztal de bízzál,még a jövőhétben!!
Ne mondj ilyeneket magadról!Te nem tehetsz róla ha mégsem lesz baba!!Gondolj arra,hogy azt már tudod,hogy képes vagy teherbe esni!Elképzelhető,hogy valamilyen komoly problémája volt a picinek,később már sokkal nehezebb lenne,tudom most sem könnyű!!
Sírjál nyugodtan,sírd ki magadat!!
Próbálj pihenni,és legyél erős!Várunk!!!
Puszi

málna2162
 
 


Hoppá!
Én nem is tudom,hogy mit mondjak!!Ne sirj!!!!!!!!!!!!!! :?
Várd ki a jövőhét hétfőt!!!

Kép
bea27
 
 


Hoppá

Valamelyik oldalon hasonlót írt egy lány, és a következő vizsgálaton minden rendben volt!Próbálj megnyugodni,és pihenni!!

málna2162
 
 


Eggyetértek!!!Lehet,hogy nincs semmi baj!!NYUGI!!!
Mennem kell!
Dóri!!Itt vagy?

Kép
bea27
 
 


Kata: nagyon megrázó ami veled történik most,ezért én nem mondom, hogy ne sírj, sőt.
Azért a reményt még hagyd meg magadnak és várd meg a hétfőt!
Ha úgy érzed van kedved és erőd gyere közénk, beszéljük,sírjuk ki együtt.

Andi
candi
 
 


Hoppá!
Itt borzongtam a monitor előtt, tudom nem lehet ilyenkor semmi okosat mondani, de kitartás és bízz a jövő hétben.
Kitartás tényleg, légy erős, és nagyon sajnálom:(

Kép
Kép
nektarin
 
 


Kata, nagyon sajnálom.
Én is majdnem pityergek – mikor Candival beszéltem telefonon, akkor is közel voltam hozzá…
Sírd ki magad nyugodtan, és beszéld ki magadból, amit érzel, könnyebb lesz.

Amiket pedig a műtét miatt gondolsz, nagyon gyorsan verd ki a fejedből.
Egyrészt magad miatt sem szabad ilyet gondolnod, másrészt pedig hidd el a kórházban sem fognak ilyet gondolni rólad.
Aki veled fog foglalkozni, tisztában lesz a történtekkel, nagyon kedvesek lesznek.

Amikor polypműtéten voltam, együtt intéztek azokkal, akik abortuszra mentek (mindkettő a "kisműtét" kategória), de velem sokkal kedvesebbek voltak, nagyon-nagyon odafigyeltek rám!

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


Sziszi!
A következő hónap a tiéd!

Hoppá!
Sajnálom.
Kitartást! Bízzunk a hétfőbe.

Kép
nika04
 
 


Köszi az együttérzést, de egyszerűen nincs miért bízni, hiszen 3 hete látják azt, hgy 5 hetes. Ez pedig józan ésszel felfogva nem lehetséges :cry:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Szóval ezzel csak azt akartam mondani, hogyha be is következik a legrosszabb, akkor is vigyázni fognak rád.

Alig jöttem a héten, mert vak vezet világtalan módján SAP tréninget tartottam a cseh kolléganőmnek, az én gépemen, így nem mertem jönni 8)

Most raktam be a taxiba, jelenleg próbálom utolérni a 3 napos elmaradást.

A helyzet nyugaton változatlan, továbbra is émelygek, de nem jön a róka, a ma reggeli megbeszélésen majdnem elaludtam, a főnöknőm jót mulatott rajtam, de ő tudja az okot (hogy miért vánszorgok zöld fejjel az irodában... :roll: )

Már csak 12 nap a dokiig.
Holnap kezdem a 6. hetet.

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


Hoppá!
Hát ez hihetetlen,nem is akarom elhinni.Egyszerűen nem történhet ilyen.Kívánom,hogy legyél nagyon erős,és azért várjuk meg azt a hétfőt.Addig pedig tartsátok Apával egymásban a lelket,meg persze mi is segítünk ahol tudunk.

KépKép
takido
 
 


Hoppá
:cry: :cry: :cry: annyira sajnálom! Azért még ne add fel!
Ha bekövetkezne a legrosszabb gondolj arra, h vmi oka volt, h igy történjen és akkor inkább most mint később :cry: Tudom ez nem vigasztal...Esetleg beszélj Tesómmal, ő már kétszer átesett ilyen tragédián.

Kép
Kép
mókuska
 
 


hoppá !

nagyon sajnálom és szorítok Neked, hogy minden rendben legyen és mégis baba legyen !

egy pozitív teszt után annyira reménykedtem, aztán az UH megmondta, hogy semmi
a mai napig nem tudom, hogy találtam ki a kórházból !

rögtön elindult a fantáziám, hogy milyen jó lesz pocakosnak lenni, milyen lesz a szeme stb.

aztán egy mondattal a földbe döngölt a doki, pedig nem rosszindulatból tette, neki ez a dolga

minden babás barátnőm azt mondja, hogy nem szabad görcsösen akarni, de mondani könnyű

néha még most is elkap a fantáziám, és álmodozok a babáról, de a párom visszarángat a földre

nagyon nagyon szorítok hogy minden jó legyen !
vvviki
 
 


Hoppá
tudod a remény hal meg utoljára.....sajnos tudom mit érzel, és min mégy most át, ilyenkor a napok is borzalmasan lassan telnek.
Nekem volt ilyen, hogy nem látszódott a baba,ill. szívdobogás de én akkor be is véreztem, görcsölni nem görcsöltem, de bevéreztem. :(
viszont nekem is vártak a végsőkig mert hiába gondolod Te pontosan mikor fogant az a baba, ő jöhetett később is.
Ha a petezsák széle még éles az jó.
A másik dolog, ha mégis bekövetkezik a legrosszabb akkor is próbálj meg beszélni róla, akár velünk is, mert az átsegít a legnehezebben. :cry: :cry:
ja, még annyit, hogy nekem is 8 hetesen nem látták a szívét, viszont szabályos volt, és nőtt tovább a petezsák, nekem végül a 11. héten volt a műtét.
Neked az előző Uh.-hoz képest most mekkora a petezsák?Azóta mennyit nőtt?

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Kata!
Még ne add fel! Minden lehetséges, bár gondolom ez most nem vigasztal. Sok erőt kívánok!
Mamen
mamen
 
 


Hoppá !

nagyon szorítok érted, hétfőn pedig különösen !!!!!!!!
vvviki
 
 


Jó reggelt, az éjszakám borzasztó volt, alig aludtam. Mindig ezen gondolkoztam. Ma felhívom a rég dokimat, aki aug 1-én vizsgált (és mondta, hogy szülést már nem vállal), nézzen meg ő is. A petezsák mérete nem tudom változott-e, de a "baba" "gombóc" formájában ott van az alján. Az aug 1-ei uh-n én csak a petezsákot láttam, benne szinte csak egy pöttyöt. De az is 22 napja volt. Azalatt bizts többet kellett volna nőnie.

Plutó, nem tudom, megtennéd-e ebben az állapotban, hogy leírod-priviben- veled akkor mi és hogyan történt... De tényleg csak akkor, ha nem tépek fel sebeket, mert ha igen, akkor ne írj semmit. Puszi

Ja, még egy félő dolog van: ha ott van bennem egy halott embri, nem lesz valami gond ebből????
Az a sz@r, hogy semmi jele nem volt, hogy baj lenne, nem véreztem egyáltalán, semmi, még pincuri barnázás sem.
Ja, és holnap elmegyünk hétvégére Háromfára pecázni. Kb 170 km... Mi van, ha ott kezdek el görcsölni, vérezni???

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Sziasztok,

Hoppá
Most olvastam mi történt, bár megfogadtam, hogy kerülöm egy kicsit a babanetet, de erre muszály reagálni.
Nagyon sajnálom, de legyél erős és bizakodj amennyire csak tudsz. Én vagyok itt a legpesszimistább (így tudom, hogy nehéz), de próbáld meg. Nagyon szorítok nektek!
Vendég
 


Ja, a ticker már nem jó, mert ma reggel elkezdődött piri.
Úgyhogy CD 1.
Vendég
 


Lányok, én mint örök pesszimista: lehet, hogy az Isten sem akarta, hogy feltegyem az uh képeimet? Emlékeztek, mondtam, hogy kiírja, hogy hiba történt, miközben töltöttem fel?!?!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Jó reggelt!
Hoppá: örülök, hogy jelentkezel. Egész este feléd jártak a gondolataim, ez tényleg egy jó gondolat, hogy megnézeted magadat a régi orvossal, erre még hétvége előtt lesz alkalom? Tőle biztosan megnyugtató választ kapnál ezekre a kérdéseidre.
Az első kérdésedrebiztos vagyok benne, hogy nem okozhat gondot, ha tényleg így van / tudod a remények / ezért nem várnak az orvosok tovább a jövő hétnél. A másikra nem tudom, egészségileg jobb lenne ha nem mennél ilyen meszire,de lelkileg meg biztosan szükségetek van rá. Ezt a kérdést mindenképpen beszéld meg az orvossal.
Nézzél be ha tudsz napközben aki tud biztosan ír okosakat még.
Sok puszi neked!

Andi
candi
 
 


Kata: azt, hogy a Jóistenke, vagy a Természet mit akar velünk nem tudhatjuk. Majd, ha jó sok év múlva visszanézünk talán megfejtjük mi miért történt.
Sziszi: :( pesszimizmusba ez a topic szerintem viszi a pálmát és én is tag vagyok.

Andi
candi
 
 


Sziasztok,tegnap nem jöttem vissza.Így csak ma olvastam a rossz hírt!!Drága Katám nagyon sajnálom!!!!!!!!De igazuk van a többieknek,még mindig van remény!!!!Ne add fel és ne is keseredj el véglegesen addig,amíg még legalább egy orvos meg nem vizsgál!!!!Pesszimisták figyelem:ez most nem az a hely,ahol ez megengedett!!!!Olyan fejlett az orvostudomány,így vagy úgy,de itt MINDENKI terhes lesz és egészséges,gyönyörű babát szül!!!!Kata,ez most legkevésbé sem vigasztal,de azt ne fejejtsd el,hogy szervileg képesek vagytok rá,hogy gyereketek legyen!!!Onna kezdve pedig már minden megoldható!!!Várjuk ki a hétfőt...vár rád egy nagyon hosszú hétvége,de menj el Háromfára és próbálj kicsit kikapcsolódni!!!Egy kis egészséges környezetváltozástól jobban fogod magad érezni!!!!És ne ostorozd magad,aki téged ismer,az tudja,hogy milyen küzdelmes az utatok és soha sem fog elítélni!!!Puszi

Kép Kép
meli1118
 
 


Meli, Kis Delfinem, mindenben egyetértek veled, a remény mozgat bennünket, nem szabad lemondani róla!

Sziszi, kedves Szomszédasszonyom, ne hagyj itt bennünket! Akkor hogyan kapok híreket a titkos szerelmemről?
És ha nem is koncentráltok ezerrel a babakészítésre, attól még bennünket - ugye csajok - nagyon is érdekel, hogy mi van veled/veletek!
Ezen a fórumon barátnők beszélgetnek, és nem csak a babaprojektről, hiszen mennyi minden egyéb téma szóba került már!

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


Muszkuru
az a helyzet, hogy a görcsölésmentesség nem megy, ha mindig ez a téma és folyton terhes nőkkel dumcsizok.
Engem fusztrál, írtam már, hogy a munkahelyemen is terhesek vesznek körül és a barátnőim közül is vannak terhesek, iszonyú érzés. Nem vagyok rájuk féltékeny, csak mindig sírhatnékom támad, ha látom őket. És mindig eszembe jut, hogy mi meg bénázunk...

Egyébként az volt a tervem, hogy ritkán jövök és csak kívülről szemlélem az eseményeket, de most Kata miatt biztosan jönni fogok még egy darabig.

Most próbál anyu szerezni nekem gyorsan hétfőre egy hormon beutalót, akkor lenne egy 5. napi eredményem. Aztán elmegyünk a dokihoz apával együtt. Apa megy sperma vizsgálatra is, megígérte.
Vendég
 


Ági,én az örök optimista csak tudom,hogy öntsek reményt a társaságba!!!!!!!!!!Kell az optimizmus,hogy mindig minden helyzetben meg tudd őrizni a humorérzékedet!Az én férjem is nagyon pesszimista tud lenni,bár ő azzal takarózik,hogy ő valójában realista....de ha elfelejted,hogy milyen szép az élet és már nem tudsz örülni annak,ha meglátsz egy szitakötőt a kertben,akkor elveszítetted a vidámságot az életedből!!!
És sziszi,hidd el,hogy apa is sokkal jobb kedvvel lenne együtt veled a babaprojektben,ha nem látná rajtad,hogy milyen elkeseredett vagy!Apa rajtam csak egy hónapban max.egyszer veszi észre,hogy csalódott vagyok,addig az 5 percig,amíg letisztul az agyamban az,hogy megint megjött!!!!De annál több nincs és én is úgy érzem néha,hogy most azonnal kell egy gyerek....de ha nem ilyen ember lennék,akkor már befordultam volna...és ha TI NEM LENNÉTEK ÉS NEM LENNE EZEKET GONDOLATOKAT AKI MEGHALLGASSA,AKKOR TELJESEN MÁS LENNE....EZÉRT NE HAGYJ ITT MINKET,MERT CSAK A KETTŐTÖK VISZONYA FOG ELMÉRGESEDNI!MI MINDIG MEGHALLGATUNK ÉS MINDIG VIGASZT NYÚJTUNK!De ha nem jön össze egy kis időn belül,akkor félő,hogy egymást fogjátok okolni és eljuttok arra a szintre,mint a sógorom,akit már nem érdekel,hogy lesz-e gyereke valaha,olyan jól elvan így....annyit nyösztette a sógornőm,hogy becsukta a kaput.....

Bocs,de ma érzelmes napom van :oops: puszi mindenkinek

Kép Kép
meli1118
 
 


Jó reggelt!

Kép
Anyusziszi

Azt hiszem az elöttem írók jól megfogalmazták,a gondolataimat (nekik köszönönöm :wink: ).Tényleg ne hagyj itt minket.Inkább itt"görcsöljünk"mint apáink idegeit rágjuk!!

Hoppá

Kép

Egy nagy ölelés neked.Tudom,hogy nehéz de próbálj meg pihenni egy kicsit.
A régi orvoshoz mikor mész?!
Most egy kicsit lehet,hogy kemény lesz amit írok,légyszi ne haragudj,de máshogy nem tudom:
Kérdezted,hogy nem lesz e gond...
Egyrészt még nem 100%,hogy a baba nem él!Ha mégsem él akkor az benne van a petezsákban és mivel már nincs keringés ,szerintem nem okozhat neked semmi problémát.Igazából nem bomlik,hanem felszívódik.De a biztonság érdekében csinálják a kisműtétet.

Hogy elmenj e- a hétvéhén messzebre?!
A lelketeknek biztosan jót tenne.
Ha elhalt a baba, szerintem már nem fogsz vérezni.Annak hamarabb kellett volna jelentkeznie.Ha most kezdenél görcsölni és vérezni, akkor nem 5 hetes lenne...

DE ADDIG AMÍG NEM VIZSGÁL MEG A RÉGI ORVOSOD,ÉS A HÉTFŐI UH-N SEM VAGY TÚL ADDIG MÉG VAN REMÉNY!!!!

És Melinek igaza van abban,hogy TE MÁR TUDOD?HOGY KÉPES VAGY ARRA ,HOGY TERHES LEGYÉL!!!!


Kép


Meli

Hogy sikerült a kirándulás?



Megyek kidekorálom Máté szobáját,majd hozok képet!!

Ja, nekem meg nem tudom mi van a ciklusommal,de a hőm még mindig lefelé megy :shock: Remélem holnap felugrik mert ha nem, akkor megfagyok :shock:

málna2162
 
 


Málna,nem mentünk el oda,mert fél 3-kor tudtunk csak elindulni és az már késő lett volna....szóval apa azt mondta,hogy majd a jövő héten elmegyünk egy egész napos kirándulás keretében.....Auchanba mentünk....

Hétvégém jó kis sűrű lesz,holnap Korál koncert,öcsém,anyu,anyu barátja+én!!!!!!!a Drágám nem szereti....ő baja...itthon marad!!!Anyuci vette nekünk a tesómmal gyereknapra,de ugye akko elmaradt és most lesz megtartva....másnap pedig a barátnőm leánybúcsúja!!!!!Azt hiszem vasárnap egész nap húzom a lóbőrt :roll: :roll:

Nagyon várom,biztos jó kis hétvége lesz!!!!!
Mit dekorálsz????Új deku ötlet :lol: ????

Kép Kép
meli1118
 
 


JA,de jó!Akkor jövőhéten akár össze is futhatnánk :roll:
?!
Korál!Én is csípem!
Vettünk tegnap a Bricoban Micimackós fali dekor matricát.Volt 63 db-os de végül a 45 db-osnál döntöttem.Szerencse.Így is alig van szabad falfelület,ami van az meg még kell a képeknek.Ja és most még elkezdtem keresztszemezni is.Azokat is felkell majd rakni.És a falvédőt is....

Mindjárt rakok képet!

málna2162
 
 


Este.Apa elvite a töltőt és lemerült gép. :twisted:

málna2162
 
 


elvitte :oops:

málna2162
 
 


Hú, Meli, ez jó sűrű program :D
A Korál még létezik? Bocs, ha hülyét kérdezek, ők a Homok a szélben banda? :shock:

Málna, jön a jégkorszak? :shock:
Kép
:lol: :lol: :lol:

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


Muszkuru

Neked nincs MSN-ed?

málna2162
 
 


Ági,igen,ők azok!!!!Dóri,megkaptad???

Kép Kép
meli1118
 
 


Málna: azért ne felejtsd el a képekt később feltenni, várjuk!
Musz: csészeölelgetés meg van?
Bea: hol vagy?
Dóri: te mikor mész e terheléses cukorra?
Meli: korált én is nagyon szerettem, ahol laktunk ott volt a próbatermük, éjjel nappal ott lebzseltem
Jó szórakozást neked hozzá!

Andi
candi
 
 


Málna, én a munkahelyemről rosszalkodom, ott elvileg minden le van tiltva, többek között a babanetre sem enged fel a tűzfal, de szerencsére van egy jó barátom, aki szoftverfejlesztő :wink: :D
Szóval az msn-nt végképp nem tudnám itt bent használni.
Otthon pedig nincs netünk, mert csak egy szolgáltatót lehet "választani", mert ők kábelezték be a társasházat, így övék a "madzag", de az egy akkora kretén banda :evil: , hogy a kábeltv-n kívül nem kell tőlük semmi :evil:

Candi, már nincs, feladtam.
Tök fölösleges tapogatnom, mert nem tudok produkálni semmit.
Már arra is gondoltam, hogy abbahagyom az elevit-magneB6-folsav reggeli tablettahalom bekebelezését, mert ezek valamelyike csökkenti a hányingert, és inkább engedek a természetnek.
Tényleg és komolyan úúúgy szeretnék h@nyni egy jót... :? :cry:

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


Én leléptem, délután céges ügyeket intézek irodán kívül.
Holnap jövök.
Mindenkinek kellemes napot és estét kívánok!

Pusz

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


Musz: dugd le az ujjad :wink: Tudod mindig ezt mondták gyerekkorunkben. De erre vártunk, nem?

Andi
candi
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek jó hétvégét, pihenést kívánok.
Holnap nem leszek már a temetés miatt.

Muszkuru!
Hajrá az ujj ledugás nekem is bejön + még a domestos illata.

Meli!
Jó koncertezést.

Málna!
A szoba kidekorálásról várjuk a képeket!

Hoppá!
Kívánom neked a legjobbakat.

Üdv a többieknek!

Kép
nika04
 
 


Sziasztok!

Olyan édes volt ma a kislányom (egyébként mindig az :lol: ) :lol:
Alváskor mindig kéri, h feküdjek mellé. Igy volt ez ma is ebéd után... még játszadozott egy kicsit az éppen aktuális alvótársával mire én mondom Neki, h aludjál kicsim mert anya is éhes. Erre Ő: akkor menjél enni anya, majd elalszom egyedül. Uuuuugy megpuszilgattam :lol:

Kép
Kép
mókuska
 
 


Ez aranyos volt Mókuska :D
Mesélte egy barátunk: Barátaiknál voltak, akinek 2 ikerfiúk van, akik kész ördögök. Mama egész nap egyedül velük, este nem tudja máshogy elaltatni őket,csak ha elfenekeli licsit őket. Szóval épp vendégség, vagy 10 ember, mikor kijön az egyik fiúcska, ..Na mi lesz Anya most jössz megverni minket, vagy alhatunk végre?
Nika: részvétem :cry: Várunk hétfőn
Muszkuru: akkor további szép napot neked is

Andi
candi
 
 


Kép



Kép

Kép


Kép

Kép

Kép


Ezek pedig zöld és bordó keretben lesznek:

Kép

málna2162
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?