Új privát üzeneted érkezett!

Ja!!Rossz helyen keresem??!!

Kép
bea27
 
 


Bea: kit keresel? :shock:

Andi
candi
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
bea27
 
 

 
 

Bea, hol van a baba outlet? Milyen árban vannak a kismama ruhák?

Kép
vikike_
 
 


Valahol a soroksári úton!!Ird be,hogy www.babyoutlet.hu,és nézd meg!

Kép
bea27
 
 


További szép napot mindenkinek, én elmentem haza, holnap jövök csacsogni
Puszi

Andi
candi
 
 


ne mááár!!!!

Kép
bea27
 
 


babyoutlet.hu

Kép
bea27
 
 


Haliho!
Megjöttem a dokitól,és egy kissé csalódott vagyok.
Az UH,és a baba neme helyett mára hüvelyi vizsgálat és gyógyszer jutott.Mivel megemlítettem a haskeményedést,ezért mondta,hogy meg kellene nézni,hogy nem nyílott-e ki a méhszáj.Hát nem mondom,hogy életem legkellemesebb vizsgálata volt.A méhszáj szerencsére zárt,de a méhnyakam meg van rövidülve.Sokat kell pihennem+gyógyszert kell szednem. Hát ennyi :cry:

KépKép
takido
 
 


Bocs,hogy nem reagáltam.

Vikike!
Ez nagyon szupi lehetett,várjuk a holnapi vizsgálat eredményét,meg persze a képet.

Candi!
Milyen kérdésedre nem feleltünk? :roll: Bocs,de agyilag ma kicsit odavagyok.És ez mostanra még rosszabb lett :(

KépKép
takido
 
 


jó estét Mindenkinek !

bocsi, hogy nem jelentkeztem tegnap óta, de a munkahelyemen a főnököm állandóan körülöttem mászkált, most meg bevásárolni voltunk a párommal

már majdnem két hete vagyok fáradékony és álomszuszék !

tesztet még nem veszek, izgulok még egy kicsit

rájöttem, hogy miben hibáztam a projektünk legelején, nem lett volna szabad hiú ábrándokat kergetnem, hogy rögtön kisbabám lesz

nagyon örülök, hogy már ilyen sok pocakos van köztünk !

ha most nekem is sikerült, akkor ez tényleg egy mágikus topik !
vvviki
 
 


Hello, eddig olvastam. Termeltetek rendesen.

Anyusziszi, tuttti baba van a dologban. Én a pozitív tesztelés előtti estén bújtam össze apával, és ilyen barnás-piroas cuccocska jött belőlem. Mérges is voltam apára, hogy megindította a mensimet. De mégsem :lol: Szóval ne várass minket péntekig :?

Vvviki, én sem értem, hogy akartál tesztelni, ha mostanában van pé-d???

Candi, üdv itthon.

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Biztosra veszem, hogy én vagyok ma az első.

Hát nincsen baba, a hőm 36,7-re zuhant és már megint volt egy kis piroska. Teszt is negatív. Ennyi! :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Jó reggelt! Kép
Sziszi
nagyon sajnálom :cry: , pedig a csiga-biga már olyan jó messze volt a starttól :cry:

Vvviki
én mindenképp kívánom, hogy minnél előbb teljesüljön a vágyad, de itt sokan ugyanúgy első babával már hosszú hónapok óta próbálkoznak :cry: De azért egyre többen leszünk mindíg :lol: Egy kis segítség: Kép

Dóri
ne keseregj :!: :!: :!:
Ez, hogy megrövidül a méhszáj elég gyakori :( Nekem mind terhességemnél így volt, sőt általában félidőre 2100-as, ami ugye azt jelenti a külső méhszáj is nyitva ven egy ujnyira. :(
Ez nem jelenti azt, hogy előbb lesz meg a baba, de sajnos azt sem, hogy ha itt lesz az idő könnyebben nyílsz.
Pihenj sokat, de azért a napi sétákat iktasd be, az fontos.
Milyen gyógyszert kaptál :?:

Szép napot mindenkinek:Gabi 12

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Jó reggelt,

Sziszi, nem hiszem el!!! Pedig teljesen biztos voltam benne :? Bocs,hogy erőltettem a tesztelést.

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Dóri, nem hiszem, hogy ez komoly probléma lenne. Pihenjél sokat, és minden oké lesz :wink:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Sziszi
Annyira sajnálom :cry: , de fő az optimizmus és a következő hónap tuti befutó :wink:
Kép

Monique
Üdv itt a csapatban :lol: és mielőbbi bebabásodást Neked :wink:

Takido
Ne keseredj el, van akinek teljesen nyitva van a méhszáj a terhesség második felében és mégis kihuzza a végéig. Nekem Danival igen korán lett 2100-as, Tesóm és a barátnőm is mindjárt kérdezték, h ilyen korán???? nem mondott semmit a doki??
Pihizzél sokat és ne izgulj! :wink: :lol:

Vvvki
Ezt mostmár én sem értem :lol: Akkor most hol tartasz? Csinálj vonalzót h mi is képben legyünk :!: :lol:

Tegnap voltam Danival 1 éves státuszvizsgálaton.
10,56 kg és 77 cm! Jó magas kisfickó :lol:

Kép
Kép
mókuska
 
 


Jó reggelt!!!!
Sziszi,nagyon sajnálom,pedig én is tuttira biztos voltam benne!!!!!!!!!Semmi gond,szép az élet!!Szeressétek egymást nagyon és sokszor és minden OK lesz!

Vikike,ne haragugj....tényleg bekeveredtem a nevekkel!!!!

Vvviki, tényleg nem értjük ám!!!!!!!!!!!Ha most kellett akcióznod a félidőben,akkor tesztelni még tök fölösleges....ha megfogant a babód,a beágyazódásig még kell lennie pár napnak.Amíg nincs beágyazódás,addig nincs sárgatest hormon,nincs progeszteron-ergo nem lehet rosszullét.....szóval csináld meg légyszi azt a tickert,mert én speciel addig semmire sem megyek.....

Bea,nekem is van msn-m,elküldöm privibe,Candi,neked is!!!!!!!!!!

Kata,szegény apára haragudtál....ez jó...

Gabi,Mókuska,Dóri és a többiek!!!!!Óriási puszi!!!
Tegnap kaptam a szomszéd nénitől egy nagy szatyor szilvát,ma megpróbálok sütni egy sütit...csak a legegyszerűbb joghurtos receptet választottam ki....azt csak nem rontom már el!!!!!!!!Megyek bevásárolni,majd még jövöök!!!!!
Ja,tegnap két tökjó szoknyát turiztam....meg egy felsőt engedélyeztem meg magamnak,amit nem tudtam otthagyni.....de csak nyári cuccok voltak én meg azokból nem akarok most bevásárolni....
hellóka

Kép Kép
meli1118
 
 


Jó reggelt!
Hűűű, tiaztán nem bírtok sokáig aludni! :wink:
Dóri: nyugi, nincs nagy baj.Pihenj sokat és minden rendben lesz!
A kérdésem a találkozó volt :wink: . Kár, hogy nem láthattad Tüncit, mikor mész legközelebb?
Mókuska: Dani egy égi meszelő lesz? Ti is ilyen magasak vagytok?
Sziszi: én is szomorú vagyok :( , de bízzunk a következő hónapban!
Csak azt nem tudom ki lesz így Ági párja, van valaki akit gyanuba keverhetünk?
Bea: felkeltél már? Nem ér ennyit aludni, mikor a pórnép már dolgozik :P
Hoppá: köszi az üdvözlő szavakat én is üdv Téged!
Kisebb munkálataim után visszatérek!

Andi
candi
 
 


Meli: várom a címet!
Ha kész vagy a sütivel én szívesen próbakostolok!
Szólj, ha küldenél! :wink:

Andi
candi
 
 


Sziasztok,

szia Candi, de jó, hogy visszajöttél !!! Jól éreztétek magatokat ?

Sziszi, sajnálom, én olvasó üzemmódban izgultam érted..... :(

Melike, szia, remélem, sikerül a szilvás süti, imádlak az optimizmusodért....!!! Csak úgy ! :lol:

Puszi mindenkinek, a kismamiknak külön kettő, majd még jövök !

Ja, én jól vagyok, szerintem ez a hónap is szomorú véget ér, nem érzek semmit magamon, de most rmeénykedem, hogy ez a gyógyszer segít felszámolni a meglévő akadályokat és idén még én is pisilhetek csikosat... :wink:
zsizsik
 
 


Meli, az előbb azt akartam irni, hogy sikerülni fog a szilvás süti....
zsizsik
 
 


Jó reggelt!

Kép
bea27
 
 


Szia Zsizsi!!!!!Biztosan sikerül a szilvás süti és biztosan mindannyian pisilünk csíkosat az idén!!!!!!!!!!!puszi

Képzeljétek,ma 2-kor végzek a korrepetálással(már csak egy diákom maradt)aztán,ha apa korán kazaér elmegyünk kirándulni!!!Lehet,hogy megnézzük a macikat Veresegyházon!!!!

Kép Kép
meli1118
 
 


Szia Bea!!!Küldöm a címem!!!

Kép Kép
meli1118
 
 


Meli!!Én is mehetek veletek??

Kép
bea27
 
 


Meli!!Én is mehetek veletek??

Kép
bea27
 
 


persze,van,még két hely a kocsiban,ki van még pályázó??????????

Kép Kép
meli1118
 
 


Na mi volt tegnap PÖSTEN???????

Kép
bea27
 
 


KATERICSKA!!!Itt vagy????? :roll:

Kép
bea27
 
 


Dóri,Málna,Candi,Többiek!!Ki van itt????
Sziszi!!Most látom,hogy mi történt!Sajnálom!! :(
Ez a mensi jól megtréfál Téged!!!Mostmár aztán tényleg nehéz lehet belőni,hogy hány naposak a ciklusaid!! :(

Kép
bea27
 
 


Bea,olvass vissza :lol: :lol: :lol: :lol: kit keresel????!!!!???

Kép Kép
meli1118
 
 


Jó reggelt!

Anyusziszi
:cry: :cry:
Pedig úgy bíztam benne...

Szia Bejja!

Takido

Ne izgulj!Pihenj sokat,és egyed a magnéziumot!!

Meli

Mi itt lakunk Verers mellett!!!De ma nem leszünk itthon,úgyhogy ma negyertek!! :wink:
Egyébként se,mert tegnap nagy eső volt itt nálunk, és ilyenkor a medvesparkban is nyakig ér a sár... :shock:

vvviki

Hát én sem értelek :shock:

Tegnap valaki felvetette a Bp-i bababőrzét.
Én még nem voltam,de nem is vágyom.Egy napos az egész,és állítólag iszonyatos tömeg van!!


Muszkuru,Icus,Mamem,Nektarin
Nagyon hanyagoltok minket mostanában :twisted:

málna2162
 
 


Akkor mikor,és hol???
Ezt kellett volna visszaolvasni??

Kép
bea27
 
 


Jó reggelt Málna!! :lol:

Kép
bea27
 
 


Én itt vagyok, épp próbálok képet szerkeszteni, nem túl sok sikerrel!
Szia Zsizsik: elhárulnak az akadályok és tuti lesz ez az év, még van 4 hónapunk rá!

Andi
candi
 
 


Ki az a KATERICSKA?????

málna2162
 
 


A macskám!! :wink:

Kép
bea27
 
 


Sziasztok!
Megjöttem. Van új kismamink? Remélem már én is az vagyok csak még nem tudok róla :wink: Próbáltam visszaolvasni.
Musz, Boldog Szülinapot!
Icus, Boldog Névnapot!
Nika, részvétem a papád miatt. légy erős!
Monique, üdv. köztünk!
Candi, de jó, hogy újra itt vagy! Milyen volt a pihi?
Takido, ne izgulj, pihenj sokat!!! Nekem csak hüvelyi uh-ot csináltak 4 hónapig. Mind szörnyű volt, de ki kell bírni! Nemsokára már pocin nézik.
Meli, én is, én is! Bár nem biztos, hogy jól járnátok velem, mert mindig esik az eső, ha a macikhoz készülök.( Kétszer mentünk volna osztálykir.-ni, de elmaradt az eső miatt.)
Többieknek is jó reggelt! Legalább olyat mint az enyém :oops:
Üdv Mamen
mamen
 
 


Mamen

Meg olyat mint az enyém!! :oops: :wink:

málna2162
 
 


Candi!!Milyen képet akarsz feltenni??

Kép
bea27
 
 


Csajok,megyek főzni,apának zöldbabfőzeléket....és persze megcsinálom a sütit....

Kép Kép
meli1118
 
 


Málna, jóóóó reggelt neked is :wink: Máté nagyon aranyos a képeken.
Meli, jó főzést! Szerencsére tegnap duplát főztem, így ma nem fogok.
Sziszi, sajnálom, hogy nem sikerült, de kitartást!!! 3 hónapja mérem a hőmet és nem megy 37 fölé (csak két napon volt) mégis próbálkozunk, hátha sikerül. :D
Bea, mit jelent a macskád neve? :roll:

Körkérdés mindenkihez: Mennyi a havi villanyszámlátok? Tegnap 20 ezer forintos számlát küldtek, azt hittem elájulok. Eddig ált-ban 10 ezret szoktunk fizetni. Mitől lett most ennyi :?: Melyik eszköz fogyaszt a legtöbbet? (fagyasztó, mikró...) Bocs, hogy nem ide tartozik a téma. de teljesen kivagyok :twisted:
Mamen
mamen
 
 


Én havi 10 ezer körül fizetek.De most szerintem dupla lesz nekünk is, mert múlt hónapban nem diktáltam óra állást.Hasonlítsd össze a két óra állást, abból rögtön kiderül.Nem lehet,hogy tippeltek egy fogyasztást és azt szálmázták ki?!Lehet,hogy nem voltatok otthon amikor leolvasás volt,akkor csinálnak ilyet

málna2162
 
 


helló Mindenkinek !

tényleg hülye vagyok !

nem baj, szeptember elsején kell megjönnie, de nagyon remélem, hogy nem fog !
vvviki
 
 


Málna, sajnos a leolvasás jó, mert mi küldtük el interneten.Valami pörgeti az órát, most néztem meg 14 nap alatt már 106 kWh.nál tartunk.Mérgembe kihúztam a fagyasztót, úgyis le kell olvasztanom, de nem fogom visszakapcsolni. Mi is elfelejtettük bejelenteni párszor, akkor másfél hónapra fizettünk 17 ezret utána 22-t. Már akkor is gyanakodtunk, de most elég volt. Már írtam is nekik, de úgyis azt mondják majd, hogy nézessük meg szerelővel, ők csak utána jönnek ki.( Jó drágán!!!) Bocsi, hogy ilyen hosszú lettem.
Azért köszi, üdv. Mamen
mamen
 
 


AZ nem pörgethezi ennyire!!!
Nálunk is megy minden féle és mégsem dobja meg ennyire!!NEM LOPJA VALAKI AZ ÁRAMOT????

málna2162
 
 


neharagudjatok,de mennem kell!Majd jövök este!!

Kép
bea27
 
 


Málna!P.Ü.!!!

Kép
bea27
 
 


Na,itt vagyok,felvágtam és fini lett!Tudok sütni!!!!!!!!!
Hozzávalók:1 pohár natur joghurt
2 pohár liszt
0.5 pohár olaj
1 pohár cukor
1cs vaníliás cukor
0.5 cs.sütőpor
3 tojás
A joghurtot összekevered a tojásokkal,a cukorral,a van.cuk-al és az olajjal,jól eldolgozod.a lisztet külön edényben összekevered a sütőporral és ízlés szerint ízesíted fahéjjal,kakaóval....én csak fahéjat tettem bele.A joghurtba beledolgozod a lisztet és az egészet sütőpapírral bélelt tepsibe teszed,beleteszed a darabolt szilvát és 180fokos sütőben 20 percig sütöd.És hűlni hagyod.Jó étvágyat!!!Én legközelebb szőlővel csinálom meg!!!!!!

Szerintem mindenféle gyümölccsel jó!!!!!

Puszi moóindenkinek,mindjárt jön a diákom,aztán elmegyünk itthonról,nem biztos,hogy ma még jövök!!!!

Kép Kép
meli1118
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?