Új privát üzeneted érkezett!

Takido!
Októberben megyek csak legközelebb UH-ra. Így is 4D-s maszeként. Pécsre a 28. hétben.
Egyébként a 32.hétben mennek nálunk a 18. hetes UH után.
Ott nem mutatta meg magát kis szégyenlős.

Kép
nika04
 
 


Nemtudom feltenni,mert a papir,amire kijegyzeteltem lépésről-lépésre,hogy mit kell csinálni nincs meg!!!Elegem van már a bénázásból!!Ebből csak délután lesz valami!! :cry:

Kép
bea27
 
 


Nika!
És nincs magándokid,akihez havonta jársz ellenőrzésre?
Nálunk is a 18 hetes UH után a 32. héten van a következő kötelező,de ettől függetlenül havonta járok a saját nődokimhoz,aki mindig megnéz UH-on.+26.héten van nálunk kötelező hüvelykenet vizsgálat.

Bea!
Nem baj,tudok várni.

KépKép
takido
 
 

 
 

Takido
Pénteken reggel megcsinálom a tesztet, persze ha nem jön meg addig. Folyton úgy érzem, mintha meg akarna jönni.

Az a baj, hogy mikor Tomival terhes lettem, nem is gondoltam, hogy az lehetek, ezért nem figyeltem a tünetekre. Így most fogalmam sincs, hogy mit kellene érezni vagy mit nem. Mert nagyon úgy tűnik. hogy vannak általánosságok, de ez is egyéni...

Szia Candi!!!!!!!!!
Már nagyon hiányolt a csapat.
Majd tegyél fel képeket a nyaralásról.
Vendég
 


Igen!!Ilyenről én is hallottam,hogy vannak olyan helyek (kórházak) ahol csak nagyon ritkán csinálnak UH-át!Ez azért van,mert azthiszik,hogy baja lesz a kicsinek a sok UH-tól!
Pedig nem!!Több Doki is rácáfol erre!!

Kép
bea27
 
 


Helló!!!A fél óra a minimum,amit ki szoktam bírni és előtte is elmegyel pisilni...de én rengeteget iszok és tegnap ráadásul bevágtam fél kiló szőlőt,úgyhogy utána csak 20 percig bírtam...de ha tudományosan közelítjük meg a dolgot,akkor az pont elég....ugyanis:Dr.Melinda következik!A spermiumok egy óra alatt 18 cm-t úsznak-fél óra alatt 9cm-t....a petesejt 6-7cm-re van tőlük....tehát elvileg elég 20 perc....na mindegy....ha lesz lesz,ha nem akkor majd lesz máskor elég a görcsölésből!!!!!!!!!Ennék valami finit...nem tudom mit...csak úgy ennék..

Kép Kép
meli1118
 
 


Az UH semmiképpen sem javasolt feleslegesen.
Nem lesz baja a babának, ha normális keretek között nézegetik. Nekem a nődokim felesége akkor volt terhes, mikor én. Ő is szívesen nézegette volna sokszor, de szerinte nem szabad túlzásba vinni.
Például nekem a 4D-t nem is javasolta, mert olyan klassz fotót kaptam a sima UH-on, hogy felesleges...
Majd megpróbálom feltenni.
Van egy, ahol a nagy kuki /répa van az egész képen és van egy az arcáról is.
Vendég
 


Nyugi Meli!!!Ha akar a baba felúszik a helyére,ha elmész pisilni,ha nem!!!!!!!!Nekem is kéne már reggelizni!!Nem éheztethetem Ádikát!!

Kép
bea27
 
 


Anyusziszi

Hű ez már kezd izgi lenni!Ne beszéld be magadnak ,hogy mindjárt megjön!Már csak 3-at kell aludni és itt a péntek!!!Szurkolok neked!!

Nika,Takido

Szerintem nagyon sok idő telík el a két UH között... :shock:
Én havonta jártam ellenőrzésre.

Nika
De ha nincs saját orvosod,akkor kinél fogsz szülni?!

málna2162
 
 


Anyusziszi!!Arra nagyon kiváncsi vagyok!! :shock:
Nekem is olyan sűrűséggel csinálják az UH-át,mint a Dórinak!Ha a Doki veszélyesnek gondolná NEM CSINÁLNÁ!!!!!

Kép
bea27
 
 


Nika
kell legyen saját dokid, az megnyugtató érzés, ha megbízol egy álatalad választott emberben. Persze, ha nem kell sos segítség, akkor a saját dokidnál szülhetsz.
Vendég
 


Helló Málna!!! :lol:

Kép
bea27
 
 


Meli

Isteni szőlős saliátát ettem hétvégén!!
A hozzávalók:

Szőlő,ananászkonzerv (darabolt),habtejszín,dió,vaniliáscukor
Hmmmmmmmmmmmmmm!!Isteni volt!!

Azt hiszem gyártok is ma a kiscsaládnak!

málna2162
 
 


Bea
Nekem szívhangot hallgatott minden havi vizsgálatnál és méhszájat tapogatott és a 36. hétig 5 hetente volt UH a kórházban /a kettő között 1 hét eltolódás volt/.
Vendég
 


Málna,
ez nagyon jól hangzik.Légipostán kaphatnék????
Vendég
 


Én minden formájában imádom a szőlőt!!!Tegnapi vacsora:szőlő és pannónia sajt....mint az urak a középkorban :lol: a te salátád is jól hangzik,kipróbálom :lol:

Kép Kép
meli1118
 
 


Értem!!Mostmár csak azt nemértem,hogy miért nem csinálsz tesztet??Mert TUTI,hogy valaki van ott bennt valaki!! :roll:

Kép
bea27
 
 


Sziasztok!

Van saját orvosom odajárok vizsgálatra. Maszek rendelésen nem szokott UH-s felvételeket készíteni. Most a szívhangját hallgattuk meg. Mivel ő az UH-s a kórházban ezért ott vizsgál meg.

A havi vizsgálat nálunk a szívhang+ a méhszáj zárva van-e vagy nincs. S eddig nekem is meg volt havi UH is.
Most telik el hosszú idő. Vidéken ez van.

A 4D-t azért várom, mert orvosi szakvélemény is, s megnézi az összes csigolyáját végtagját stb.

Kép
nika04
 
 


én is ezt mondom :lol: gyerünk Sziszi tesztelj!!!!!!!!!!!!!

Kép Kép
meli1118
 
 


Én már nebirtam volna ennyi ideig!!!
Szerintem ITT a többség igy van ezzel!!

Kép
bea27
 
 


Meli!!Hol van a következő lecke??

Kép
bea27
 
 


Takido

Diétás kakaós kalács:

60 dkg liszt,20 szem szacharin beáztatva 1 dl tejbe,5 dkg élesztő felfuttatva 2 dl (nem forró,de meleg)tejben,1 dl olaj.

Jól összedolgozzuk a hozzávalókkat,majd ketté vágjuk a tésztát.Az egyik felébe beledolgozunk: 3 ek.kakaó elkeverve tejben + 5 szem szacharin.Az egy-egy tésztát ismét félbevágjuk.Így lesz 2 fehér és 2 kakaós tésztánk.
Mindegyiket kinyújtjuk, és a kakaósat ráfektetjük a fehér tésztára, és összetekerjük.
2 órán át pihentetjük.Nem szabad túl nagy tekercsket csinálni,mert a pihentetés alatt még dagadni fog!!
35-40 percig sütjük,ha kész olajjal megkenjük.

málna2162
 
 


Anyusziszi

Szólók mikor nyisd az ablakot!

málna2162
 
 


Málna,az a 20 szem szacharin az nem túl sok???Nem lsz nagyon édes???
Bea!!!I'm going to go to Budapest today,because I would like to buy a nice dress for my friend's wedding.

Kép Kép
meli1118
 
 


Meliém!!Mikor jössz Budaoestre??
Nézel valami esküvői ruhát??

Kép
bea27
 
 


Meli

Nem.Nagyon jó volt.Van a társaságba cukorbeteg,direkt neki sütötték.
ezt már leírtad magyarul... :lol:

málna2162
 
 


Majd privibe küld el légyszi a többi nyelvleckét!!
Megyek,hajat kell mosnom,meg anyuval el kell mennem!!Sok kedvem mondjuk nincs hozzá,de.................!

Kép
bea27
 
 


igen tudom :oops: de nem jutott más hirtelen az eszembe :P
Bea!!Today

Kép Kép
meli1118
 
 


Szia Bea!!!!Nem baj,azt mondtad jólesett a kis séta!!!De a hajadat szárítsd meg,mert annyira fúj a szél,nehogy megfázz!!!!!!!!!!!

Málna,az a baj,hogy tökjól főzök,de sütni azt nem tudok....még egy mezei muffin is kifog rajtam :oops:

Kép Kép
meli1118
 
 


Meli!!Aztán rájöttem!!Várom amjd a privit,ha ráérsz!! :wink:

Kép
bea27
 
 


Jó,rendi!!!!

Kép Kép
meli1118
 
 


Meli

Próba szerencse!Ügyeskedjél!Megtudod csinálni.Itt nem kell semmilyen hókuszpók,csak gyúrni kell

málna2162
 
 


Aranyos vagy Meli,hogy ilyen figyelmes vagy!!
Mostmár tényleg megyek!!

Kép
bea27
 
 


Nem is!!Próba cseresznye!!

Kép
bea27
 
 


Sziasztok!

Dani nevében köszönöm a szülinapi köszöntéseket :lol:

Az ismerőseim megvannak, bár Ők még nem hivtak. Tegnap kora du. felhivtam a srác unokatesóját -Ő Pesten lakik, nála voltak ez alatt a pár nap alatt. Mikor beborult és el kezdett fujni a szél szépen elindultak haza, és bár eláztak semmi bajuk nem lett. Jó volt ezt tudni, mert az esti hirekben mondták, hogy a hajóról eltünk 2 személy áll. román házaspár :(

Szilváslepényt szivesen küldenék bárkinek, még van bőven :wink:

Musz
Legközelebb ha gombócot készitesz betöltés előtt egy kis darab tésztát tegyél forrásban lévő vizbe. Ha nem esik szét ok, készülhetnek a gombócok. Ha szétesik még egy pici lisztet tegyél hozzá :wink:

Sziszi
Péntek még olyan messze van!!! :wink:

Dani olyan édes volt reggel...Ébredés után az ágyban Lilivel elénekeltük Neki a boldog szülinapot, ő megy nevetve tapsikolt közben. :lol: Majd megzabáltam :lol:
Mennem kéne főzni. Nem tudom apa mikor jön haza, már hajnal 3-kor ment dolgozni. Du meg tanácsadásra kell mennem Danival-alvásidőben :twisted: :roll:

Kép
Kép
mókuska
 
 


Meli
Az előbb kimaradt. Pont a szülinapomkor házasodtatok :lol: szóval a legjobb napot választottátok :wink: :lol:

Kép
Kép
mókuska
 
 


Mókuska Danijának:

Kép

málna2162
 
 


OK,majd megpróbálom....apa a kókuszos sütit szereti,egyszer csináltam neki Bounty csokis muffint,de az szerintem csek azért nem sikerült,mert még nem ismertem a sütőmet,akkor költöztünk be...szóval szénné égettem :oops: ez olyan mélyre vágott.....hogy azóta nem mertem nekifogni a sütisütéshez :(

Kép Kép
meli1118
 
 


Csajok,
nyugi!

Nem azért nem tesztelek, hogy velem törődjetek :lol: vagy én legyek a középpontban :D , hanem mert van már két negatív tesztem ebben a hónapban és nem szeretnék túl nagy gyűjteményt.
Akkorra már mindenképpen ki kell mutassa még a legutolsó esélyes napot is. :shock:
Vendég
 


Málna!!!! :roll:
Márcsak rád várok!!Küldöd a képet??

Kép
bea27
 
 


Bea
Ezen az oldalon ingyen tudsz nyelvleckéket venni! Csak regisztrálj, jelöld ki az angolt és minden nap kapod a feladatsort, az oldalon pedig le tudod magad ellenőrizni
http://www.dint.hu/index.php

Kép
Kép
mókuska
 
 


De én ezt akkor sem birnám!!Főleg ilyen stabil,és magas HŐ mellett!!

Kép
bea27
 
 


Kép

málna2162
 
 


Málna!
Köszi a receptet,majd kipróbálom,bár egy unokatesóm szerint terhesség alatt kerülni kell a mesterséges édesítőszereket.hát nem tudom.Max.nem diétásat csinálok,hanem cukorral.De ki tudja,hogy 20 szaharin hány dkg cukornak felel meg?

Bea!
Jó nézelődést Anyuddal.

Nika!
Tényleg elég hosszú kihagyásnak tűnik,de akkor biztos minden rendben van,ha addig nem néz meg.
4D-t mi is tervezünk :)

Mókuska!
Jöhet a szilváslepény :D
Dani tényleg zabálni való lehetett :P

KépKép
takido
 
 


Málna!!Ez MI?????????? :shock:

Kép
bea27
 
 


Mókuska!!!!Nagyon boldog szülinapot Daninak!!!!!!!!!Pont a szülinapodon!!!Ez nagyon jó!!!Milyen véletlenek vannak!!!!!!!!!!!Majd ha lesz már nekem is egy kis töpörtyűm,akkor biztosan többet fogok a konyhában serénykedni....amíg csak ketten vagyunk nem főzök minden nap...sütni meg sose....ez mondjuk rossz szokás...de én meg mindig csinálok házi jégkrémet...na az is valami....


Szia Bea!!!!!!!!!

Kép Kép
meli1118
 
 


Szia Meli!! :D
Mókuska!!Happy BI a kis szépségnek!!

Kép
bea27
 
 


BEA

EZ A PIHENŐSZÉK !!!! :twisted: :twisted: :twisted:

Takido

HA nem kilószámra eszed a mesterséges édesítőt akkor szerintem nem okoz bajt.
És ha valaki cukros?Az csak ezt eheti,semmi cukor

málna2162
 
 


És köszönöm az infót az angolról!! :lol:

Kép
bea27
 
 


Aha!!KLASSZ!!! :?

Kép
bea27
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?