Új privát üzeneted érkezett!

Nagyon, nagyon szepen koszonom a nevnapi koszontot :P Az ajandekot meg elfogadom :wink:

Kép
icus
 
 


Akkor Én is!!Boldog Névnapot!!!

Kép
bea27
 
 


Vasárnaptól jön a lehülés,hétfőtől meg az ősz!!Az előbb mondták a rádióban!!!!!
JUHÉÉÉÉJJJ!!!!!!! :lol: :lol:

Kép
bea27
 
 

 
 

Szép napot mindenkinek!

Sajna ma keresztülhúzták az alvási szándékaimat.Csörgött a telefon,és persze már nem tudtam visszaaludni :x
Bocsi,hogy ennyi olvasnivalót gyártottunk nektek :)

Icus!
Boldog névnapot :D És ne kenődj el,biztos hamarosan követed a barátnődet :D

Anyusziszi!
Ha tényleg a 25-32nap között volt tüszőrepid,akkor még bőven lehetett korai a teszt,nyugi,és pár nap múlva hidd el ott lesz az a hőn áhított 2 csík.Tudod,Muszkurunak még nincs párja,és eddig senki nem maradt pár nélkül :D

Kis_Plutó!
Remélem hamarosan elmúlik ez a rosszulétes időszakod.Én ma kolbászos bablevest,meg rakott kelt főzök.+van még maradék császármorzsám is :)

Bea!
Mi finomat reggelizel?
Ádi is élénken kezdte a reggelt?

Nika!
Pont kérdezni akartam,hogy Apa érezte-e már a pici mozgását...Szegény,inkább tényleg ne mond el neki,biztos rosszul érintené :cry:
A légzésfigyelőhöz annyit,hogy mi olyan ágyba,matrac alá rakhatósat kapunk.2v.3lapos-e azt nem tudom.

Málna!
Meg gondolom finomabb is a nagyi szilvalekvárja :D Én ezt már elbuktam :roll:
Ha nem kapnánk kölcsön,akkor is tuti,hogy szerznék valahonnan.Én is nyugodtabban fogok aludni tőle,az biztos.
Jó készülődést,és persze jó szórakozást,meg pihit a hétvégére.

KépKép
takido
 
 


Itt is eleg hideg van, de nem is baj, eleg volt mar a kanikulabol!

Tegnap cegis bucsuztato party-n voltunk.
Az egyik munkatarsam visszavonul Irorszagba es ot bucsuztattuk :cry: Nagyon aranyos, 61 eves es ugy donott hogy eleg volt mar neki a Londoni eletbol es visszavonul az anyafoldre. Jokat ettunk, ittunk es ittunk meg megint ittunk......
Megittam 2 poharka bort meg egy sort :oops:

A fonokom meg felvett egy uj kolleganot az Ir hapsi helyere.
Egy angol noci, velem egy idos es en ugyan nem lattam meg de allitolag akkora mint egy ketajtos szekreny (body builder) es sokan Mr.-nek szolitottak :oops: Rovid tusi haj es ferfi oltonyt viselt az interviewn :shock:
Biztonsagi ornek tuti jo lesz :wink:
Tegnap azzal b@sztattak hogy nekem kell betanitani, mert a fonokom szabin lesz es hogy a csaj szereti ha kezen fogva viszem korbe :shock: :shock: :shock:
Assszem leszbikus :!:

Kép
icus
 
 


Sziasztok!

:x :evil: :twisted: :x :evil: :twisted: :x :evil: :twisted: egy ma reggeli telobeszélgetés után ilyen a hangulatom. Nem részletezem... :roll:

Icus
Boldog névnapot!
Kép
Na és mégegy, h duplán hátha nagyobb szerencsét hoz :lol:
Kép

Anyusziszi
Sztem még ne add fel, ha a tüszőrepi akkor volt mikor gondolod lehet, h csak korán teszteltél! :wink: Hőmérőzéshez nem tudok hozzászólni, én soha nem mértem :roll:

Málna
Még alig értetek haza :lol: Én is mennék még vhová, legalább strandra, de autó nélkül 2 gyerekkel :evil: :roll:

Gabi
Mikor mentek anyuékhoz? Adri kiolvasta már a könyvet?

Nika
Nekem a melleim a terhesség vége felé ill. szoptatás alatt (inkább az elején) viszkettek nagyon-nagyon. Babaolajjal v. az Avon bőrfeszesitőjével kentem.

Takido
Mi most a nyaraláskor nem biztositást kötöttünk hanem kiváltottuk az európa kártyát. Azért azt mert ingyenes és csak 3 nap mentünk át Ausztriába.

Menni kéne a városba vásárolni vmi kajának valót :roll: Azt sem tudom mit kéne főzni :shock: Ráadásul most uuuutálok a városba menni a gyerkőcökkel mert az egész fő tér fel van turva, alig lehet babakocsival közlekedni :twisted:

Kép
Kép
mókuska
 
 


szegény Icus!!Sajnállak!!GUSZTUSTALAN!!!! :x
Dóri!!Bedobtam egy lekváros levelet,meg egy meggyest!Egy pohár tejjel!ahhoz képest,hogy nemszeretem az édességet,mostanában csak ilyesmiket reggelizek!! :?

Kép
bea27
 
 


Mókuska!!Vigyázz össze ne fuss a Győzikével!!!

Kép
bea27
 
 


Ádi nem volt aktiv ma még!!
Tényleg Dóri!!Hogy megy az alvás????

Kép
bea27
 
 


Mókuska!
Erről az európa kártyáról még nem hallottam :shock:

Bea!
Ha hagynak aludni,akkor semmi gondom.Neked gondjaid vannak az alvással?
Én mézeskenyérre gondoltam ma,de még nem tudom,hogy mi lesz belőle.

KépKép
takido
 
 


Icus!
Nem lehet,hogy csak poénkodtak?

KépKép
takido
 
 


Bea
:lol: :lol: :lol: Győzike :lol: :lol: :lol: Őt most tényleg nem szeretném látni :lol: A vendégeinket (Marosvásárhelyről jöttek) el kellett vinnem a házához mert amikor az ismerőseik megtudták, h St-ba jönnek a lelkükre kötötték, h nézzék meg. Na és ők is kiváncsiak voltak :roll: Sajnálták, h őt nem látták :roll: viszont a Gömbit igen(aki a házába költözött) és teljesen oda voltak :lol:

A gólyás képet egyébként mindenkinek küldöm, Anyusziszi, Málna, Meli, Mamen, Vvviki, Zsizsik, Candi huuu van még vki? Bocsi ha vkik kihagytam :oops:

Kép
Kép
mókuska
 
 


Rosszul irtam!!A fekvés és a terhes pocival való póz érdekelne,hogy-hogy megy neked!!??

Kép
bea27
 
 


Messze laknak tőletek?
Az asszonnyal sem szoktál találkozni???

Kép
bea27
 
 


Takido
A TB-ben lehet igényelni, ezzel igazolod minden EU-s országban h fizetsz a TB-nek. Ha ezekben az országokban ér vmi baj ami sürgősségi ellátást igényel nem kell fizetned csak annyi önrészt amit adott ország meghatároz (asszem igy van) 1 évig érvényes

Kép
Kép
mókuska
 
 


Elég sokat látom őket, St elég kicsi város. Egyébként nem messze laknak tőlünk, anyósomék utcájában és a barátnőmékkel szemben :twisted:

Kép
Kép
mókuska
 
 


HÚÚÚÚ!!Ez tök izgi!!Biztos nagyon nagyképű,gizda,megjátszósak!!

Kép
bea27
 
 


Mármint Győzikéék?

Kép
Kép
mókuska
 
 


Aha!!

Kép
bea27
 
 


Mókuska!
Köszi az infót.Ezt bezzeg nem reklámozzák :?

Bea!
Oldaltfekvős,-alvós típus vagyok,meg néha háton,ezért nem kényelmetlen.

KépKép
takido
 
 


Ez tök szemétség!!Nekem a hason fekvés a kedvenc pózom,és úgy már egy jóóó ideje nem hagy Ádika!!! :x

Kép
bea27
 
 


Elég ha annyit mondok, h nem tud ugy áthajtani a városon, h ne őrá figyeljen mindenki? Nagy győzikés feliratu zebracsikos peugeot+dübörgő zene ő meg vigyorog kifelé az ablakon...

Kép
Kép
mókuska
 
 


Egy igaz B..zi!!
Más téma:Neked miért ilyen szépek a gyerkőceid????

Kép
bea27
 
 


Bea!
Neked viszont nem keményedik a hasad.Cserélhetünk ha gondolod :D

KépKép
takido
 
 


Hát ezt én is szoktam kérdezgetni apától! Két csunya embernek hogy lehetnek ilyen szép gyerekei :lol:

Kép
Kép
mókuska
 
 


Hát,ne igazán!!Egyébként nem szedsz valami vitamint??
Nem is vagy csúnya!!Apádat meg még azthiszem nem láttam!

Kép
bea27
 
 


Bocs!!Az első fele a dórié,a második meg a mókuskáé!!

Kép
bea27
 
 


Megyek egy kicsit szétnézek,hogy mik itthon a teendőim!!
Majd még jövök!!

Kép
bea27
 
 


Én is megyek a gyerkőcökkel a városba. Du jövök :wink: mármint ide vissza :lol:

Kép
Kép
mókuska
 
 


Tegnap vettem MagneB6-ot reggel vettem be az első szemet,remélem használ :)

KépKép
takido
 
 


HElló Mindenkinek !

dolgozom, de a főnököm kajál, a másik pedig No-ban van.

olyan fáradt vagyok már egy hete, hogy most itt helyben el tudnék aludni

tegnap elaludtam a helyijáraton hazafelé !

mindenkinek a legjobbakat !

a pocaklakóknak különösen !
vvviki
 
 


van egy angol jóbarátom, és amikor megláttam a szüleit egy képen, azt hittem, hogy valami erős ember versenyre készültek !
vvviki
 
 


Icus, BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK!
Hát irigykedem. A te főnököd nem akarja az én főnökömet is elvinni magával egy kicsit?

Sziszi, ejnye-bejnye, ez nem pont a lesz@arom stratégia! Élvezd, hogy hármasban vagytok, felejtsd el a hőmérőt, és csak örüljetek egymásnak apával! Sokkal jobban fogod érezni magadat!

Vvviki, az álmosság nagyon jó jel.

Gabi, babgulyást fogok ebédelni, arról beszélgethetünk :wink:

Hú, tényleg, ebédidő, eltűnök egy kicsit…

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


Icus!
Nagyon Boldog Névnapot kívánunk!

Kis_plutó!
Én spagettit eszek jó kis bolognai húsival+ sajttal.

Vvikike
Mikor tesztelsz? Most hol jársz. Drukk!+ a gólya

Kép
nika04
 
 


Bea
hát, hogy miért ilyen szépek Mókuska gyerekei, hááát mert jó géneket örököltek :wink:
Látnád csak közelről a kék szemüket, na meg a szép szempillájukat :wink:

Én is nagyon kíváncsi vagyok rá, hogy a 3. milyen lesz. :roll: Ugye nekem teljesen más tipusúak, nagyon kicsinek volt köztük nagyobb hasonlóság, egyébként nincs. Max. a kék szem, viszont Adrinak sűrű fekete szempillái vannak hozzá, míg Krisztinek igazi csillagszeme van, kunkori szempillái miatt. :wink:

Édes-reggeli napok óta nutellás kenyeret eszek :shock: , de vacsira is :D

Vvviki
biztos ez az össze-vissza idő is okozza ezt a fáradtságot. Nálunk ma sincs szerencsére nagy meleg, viszuont hétvégére azt mond :( Olyankor utálok autóba ülni :x

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


na hová tünt mindenki?
Mindjárt megebédelek és megyek vasalni :x

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Kis_Plutó!
Küldhetek egy kis vasalnivalót :D

KépKép
takido
 
 


Itt vagyok!!Csak lemenetme a közértbe,és megebédeltem!!
Valamiért nemlehet sehol sem kapni szentkirályi mentest!!Ilyet........!

Kép
bea27
 
 


[quote="takido"]K írta:takidois_Plutó!
Küldhetek egy kis vasalnivalót :D


majd legközelebb, most nekem is rengeteg van, na meg mióta kettecskén vagyok jobban esne pihenni mint vasalni :oops:

Hogy nálatok már milyen késő van :twisted: nem semmi ez az időeltolódás :twisted:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Nika

Mi kölcsönöztük a légzésfigyelőt.De azért a pénzért ,akár vehettünk volna is.
Nekünk BABY CONTROLL figyelőnk volt.Most az ára kb.25.ezer.
Három különálló érzékelő lap van hozzá.Saját tapasztalatból ezt tudom ajánlani,mert berakhatod a kiságyba és én pl.beleraktam egy lapot a babakocsiba is amikor kint aludt a teraszon.Nem kell mindig az egészet hurcolni ha mondjuk utaztok,elég csak egy lapot vinni.

Csak hosszú hétvégézni megyünk.Vasárnap már jövünk haza!
Találkozom Zsiszikkel mert Ők is jönnek.

Most lépek a termékeny időszakomba :wink: Minden egybe esik a jónás, a korong és a pé-m is.Most már csak apát kell bekebeleznem!

Icus

Boldog Névnapot!!
Mi a helyzet Londonban?Apa megy szeptember elején...Nem vagyok nagyon nyugodt...
Mondtam neki,hogy ha már így alakult és menni kell,hozzon nekem szép szalvétákat,meg hímezni valót(keresztszemest).Van valami ötleted,hol tud ilyeneket venni?!




Muszkuru

Én holnap nem leszek.
DE NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK!!!!


málna2162
 
 


Málna!!Szia!!Csak úgy mondtam!! :x

Kép
bea27
 
 


Megyek egy kicsit lefexem,mert nagyon bekábultam a kajától!!Mi lehetett benne!!!! :shock:

Kép
bea27
 
 


Bea

Kép

Bocsi...Szét vagyok esve... :oops:

málna2162
 
 


Szép...................!Nembaj,jövőhéten már lesz a Candi!!

Kép
bea27
 
 


Málna!
Akkor mindent bele,és kapd el Apát :D

Bea!
Jó pihit.

Kis_Plutó!
Elhiszem,hogy a pihenés jobban vonz,mint mondjuk a vasalás.

KépKép
takido
 
 


Mentem!!majd még vagy délután,vagy este jövök!!Dóri!!leszel???

Kép
bea27
 
 


Málna, köszönöm szépen :D

Hát az ajándékot már megkaptam apától, de azért remélem meglep még valami MOST kézzelfoghatóval is :oops: :D
Vagy ne legyek telhetetlen? 8) :D

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


Muszkuru

Kézzel fogható??! :roll: Hmmm
Eszembe jutott egy dolog... :wink: :lol:

Mikor csinálsz vonalzót?!

málna2162
 
 


Bea!
Este nem leszek,mert buliba megyünk.

KépKép
takido
 
 


Takido

Igyexem!!
Jó bulit!

málna2162
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?