Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Gyanixi
Jobbulást neked!!!!
Remélem nem lesz szükség a műtétre. (2006-ban majdnem megtudtam én is, hogy milyen)

A Kínai naptár szerint lány abban az időszakban, a Jónás szerint váltakozik havonta.
Ellenőriztem és mindkettő szerint fiú Levi :P

Levi új "szava" : "kabbe" ...de semmi csúnyára ne gondoljatok :roll:

...és lassan 2 éves Réka :shock:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


kia:milyen műtéted volt majdnem?
Igen, mindjárt 2 éves Réka...nem tudom mit vegyünk neki.Nincs valami ötletetek?

Kép
gyanixi
 
 


Gyanixi
Laporoszkópia :?
2006-ban volt egy pozitív terhességi teszt
- aztán kórház (majdnem 1 hétig) - méhen kívüli :(
...de magától távozott szerencsére :wink:

Szülinapi ötlet?
....most hirtelen nem tudom, hogy pl. Levi mit kapna 2 éves korában :shock:
Mivel szeret sokat foglalkozni? mit szeret?

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 

 
 

Sziasztok!



Ma volt a 2. kontroll a Budai Gyerekkórházban. 11-re kellett menni.

Persze,hogy esett az eső!Jól kifáradtam,mert Gabikát is cipelhettem.

Minden ok,a múlt hét óta hízott fél kg-ot,kezd visszaerösődni és ez nagyon jó!Most 12kg!

Az esti inzulinadagját fél egységgel megemelték,így most 3,5-et kap,mert többször magasabb volt neki.

Legközelebb csak 3 hét múlva kell menni,mert minden rendben,nagyon jók a cukrai is.



Megkérdeztem a dokit a multivitaminról,mert a mi házidokink semmit nem tudodt mondani.Mire meg utána néz eltellik jó pár hét.

Szóval azt mondta,hogy nyugodtan adhatok neki rágótablettát,amiben van cukor,mert annyira kevés van benne,hogy az nála semmit nem folyásol be,tehát lehet!



Körül is nézek majd a patikában.



Párom kitalálta,hogy hétvégén menjünk fel anyjához!Gondolhatjátok mennyi kedvem van!

Beszélt is vele,hogy mennénk,erre közli a kedves mama,hogy szombaton ne keressük,mert már 1 hónapja nem voltak wellnesen,és muszáj elmenni,és csak vasárnap 4 után érnek haza,akkor már mehetünk.

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


sziasztok vagyunk mi is csak beteg Gergő

Olvastam hogy schjudit is babát vár szeptemberre :) gratula hozzá remélem nemharagszik meg érte

Judithhappy te hogy vagy?

többiek?

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Boszi
...micsoda Anyós :? többet ér a pihenés, mint a fia és családja :evil:
...de ezen már meg sem lepődünk...

Örülök, hogy Gabika jól van!

Nika
Jobbulást Gegének!

schjudit
Gratula!

Mi jól vagyunk... remélem így is marad.
3-án megyünk szurira - nem szeretném, ha beteg lenne.

Levi tud kacsintani (két szemmel egyszerre :lol: )

...az is előfordul, hogy ha bekakál mondja, hogy kaka :P

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok! :wink:


Vasárnap voltunk anyóséknál délután pár órát,de rá következő nap megint alakított!:twisted:Ez már nem fog sose elmúlni?

Hétfőn a párom nagy örömmel újságolta neki,hogy jó forgalmunk volt a webáruházban januárban!Erre ő: Lehetne jobb is,ha többet foglalkoznánk vele!Na persze,aki egész nap a gép előtt ül,mert még a vasalást meg mindent más csinál helyette,mert kényelmes,az nekem ne dumáljon!:twisted: Nekem a legfontosabb a gyerekem,és elsősorban vele foglalkozom,aztán ott a párom és a háztartás,és csak ez után a többi minden!


Na de ezek után megint amiket mondott,hát komolyan:


Elkezdi a páromnak mondani,hogy érezte vasárnap a feszültséget,mikor ott voltunk?:shock: Ő meg nem tudta miről van szó velem együtt.

Na aztán elkezdte,hogy nem bírja nézni,hogy a gyereket hagyjuk szenvedni!:evil: (mert nem adjuk neki az általa javasolt táplálékkiegészítőt,amit felnőtteknek javasolnak,meg a doki nem is javasolta)

Mert csak nem gondoljuk komolyan,hogy 10 fölé ugró cukrokkal sokáig fog élni?:evil: Na basszus! Ilyet mondani!

Mert majd mindene tönkremegy,és nem tudjuk mitől lesz szívbeteg!

B.........a meg(már bocsi),de a szövődményeket ki lehet védeni,ha odafigyelsz!

Mert hogy felháborítja,hogy nem próbáljuk meg a lehetetlent is a gyerek miatt? Mert,ha ő így tett volna a párom már nem élne!:evil:

A párom vesebeteg volt 10 évig,de az teljesen más,mint egy cukorbetegség!Nem kellene hasonlítatni.

Most ezzel az jön le,hogy mi nem akarunk jót a gyereknek,csak ő!

Mondja neki apjuk,hogy kis idő múlva majd több inzulint fog kapni,minden étkezés előtt.

Erre ő: Hát végülis is valakinek el kell adni azt is! :twisted:Gusztustalan egy nő!

Már hányingerem van!

Párom kijelentette határozottan,hogy mi az orvos tanácsait követjük!

Erre a kedves mama: Hát igen egy olyan orvosra kell hallgatni,aki még azt se tudja,hogy a gyereknek mennyi az őssejtje?!:twisted:

Mert igen ő tudja! Ő orvos!

Párom eléggé kiakadt,hogy mit okoskodik,meg dumál bele már megint! Kíváncsi lenne,ha a saját magáról,vagy a gyerekéről lenne szó! Mert könnyű okoskodni más gyerekével kapcsolatban!

Bocsi a sok panaszkodásért,de valakinek el kellett mondanom!

Ja és Gabikának kaptam multivitamint! :lol:
Actival Kids,ez cukrosoknak is való,s 5 íz van benne! 3 éves kortól ajánlják,de csak azért,hogy el tudja-e rágni. Gabika simán megeszi,sőt enne is még,de csak 1-et kaphat! :lol:

Hoztam pár képet:

Kép
Mire jó egy LEGO-s doboz?

Kép
Gabika vasal

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy betolakodom! Az AVKF óvodapedagógus szakán vagyok végzős hallgató, egy 8 hónapos kislány és egy 2 és fél éves kisfiú Anyukája.

Óvodás gyermekek Anyukáitól kérnék segítséget.
A szakdolgozatom témája az Egészséges életmódra nevelés az óvodában. Kutatást kell végeznem, ehhez állítottam össze egy kérdőívet.

A kérdőív kitöltésében kérem a segítségeteket.
Akinek lenne egy kis ideje arra, hogy ezt megtegye, kérem jelezzen az alábbi e-mail címen és küldöm a kérdőívet: zina81@citromail.hu

Természetesen név nélkül, teljes titoktartásban.
(A végén egy statisztika készül belőle)

Előre is köszönök minden segítséget!
További szép napot mindenkinek!!!!

Üdv.: Bea
vbea81
 
 


Sziasztok!



Kivel mi újság?


Mi jól vagyunk,csak hát mérgelődöm sokat,mert Gabika mindig levest enne,és nem csak azt kellene! Betegsége óta nagyon válogatós lett,és nem egyszerű amúgy se vele!

Most meg Somogyi Hatás érződik nála pár napja!

Pontosabban adott éjjel vagy délelőtt/nap valamelyik szakában egy alacsony 3 alatti vércukor,amire a szervezet reagál,és több órán át 10 feletti cukrok lesznek!

Szóval nem egyszerű ám ez!

Kontroll 2 hét múlva!

Nem tudom itt ki vett fel svájci frankos hitelt,de egyszerűen kiugrik a szemem sokszor,hogy mennyi a frank!85.000 Ft volt múlt hóban is a hitel!GYES alatt érdekes lesz az egész helyzet,pláne,ha nem intéződik el hamar!(egy ismerősömnek 3 hónap volt)

Nekem a jövő hét elején kellene beadni,de a munkahelyem nem érem el sehogysem,pedig tőlük is kellene papir!

Jövő péntekre bejelentkeztünk a fodrászatba Gabikával!

Apjuk is vágatt hajat.

Hát nagyon kíváncsi leszek,hogy tűri majd!



Ja és képzeljétek a vajszínű pihenőfotelunkat tollal összefirkálta!Most VANISH-ben ázik,de semmit nem használt neki még.

Holnap HYPO jön szerintem.

Tiszta ideg leszek,ha nem jön ki.

Nem tudja vki,hogy esetleg lehet-e huzatot venni ilyen fotelra?

Kép

Többiek?
Ettike?
Gyanixi?


Írjatok lányok!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Szia Boszibaba!

NEkünk is van ilyen székünk, ikeában lehet kapni huzatot rá.

Olvastam, hogy Gabika cukros lett. Sajnálom, jobbulást neki és sok kitartást neked.

(ne hari, de az utolsó kép alatt tudod mi van irva angolul? vagy én olvasom rosszul...??)
Vendég
 


ja boszi azon én is csodálkoztam de szerintem nem is olvastad el mi van odairva :)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!


Tényleg észre se vettem a szöveget! :shock:
Bacivili köszike,akkor megnézzük majd ott,hátha szerencsénk lesz! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


sziasztok.

megvagyunk mi is.apa beteg,nekem a fogam szarakodott a napokban.....szerencsére Patrik él és virul.

boszi:

nekünk is svájci frankos hitelünk van.már a dupláját fizetjük mint fél éve :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: pont jókor jött ez a szarság.de majdcsak tóléljük valahogy.

mennem kell mert apa meleg teát követel.és ő persze nem tudja megmelegíteni mert őőőő beteg :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
férfi........áááááááááááááá.

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok!

Matol van netunk, de meg a mi gepunk anyoseknal van, igy a szomszederol irok, de neki meg csak angol nyelvu a billentyuzete.
Holnap behozzak a mienket, igy mar majd tudok rola nektek VEGREEEEE beszamolot tartani!
Visszaolvasni meg nem volt idom, de ezen az oldalon lattam, hogy Nika kerestel!!!

Jo ejt!
Holnap majd irok!!!

Kép
Kép
judithappy
 
 


judit de jóóó végre te is itt vagy várjuk a beszámolót és persze képeket is :)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Néhány mondatot tudok írni csak. :(

Jól vagyunk mindannyian!Anyóséknál töltött majd 2 hónap elég hosszúnak tűnt, de jól zajlott.
2 hete lakunk itt, az új lakásban, s nagyon szeretjük!! :)
Bence is nagyon élvezi nagyobb tereket! :)
Terveinknek megfelelően minden úgy alakult ahogyan szerettük volna, még eddig semmire sem mondtuk azt, hogy rossz választás volt! :)

Titi baba nagyon jól érzi magát, egy szumós kiscsaj lakik a pocakban!
Holnap megyünk 4d-re, várjuk nagyon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ha kíváncsiak vagytok, s nem zavarlak titeket vele, akkor majd teszek fel képeket a lakásról+ a pocakról is, bár még egy fotóm sincs, még ezután készítem őket! :)

Bence már nagyon nagy fiú!!! Mindent beszél folyékonyan mondatokat alkotva, ragozással, mindennel. Néha ledöbbenünk miket mond/kérdez!!! :)
PL. valamelyik este a párom fürdés után kisgatyóban volt, odament, s lehúzta a gatyót, s közben ezt mondta: "Leveszem apa bugyiját!"
Kedden pedig ezt kérdezte:"Apa, hány óra van? " Férjem mondta, hogy tízóra, s azóta állandóan tízóra van!!!! :lol: :lol: :lol: S még sorolhatnám.
Imád táncolni, nagyon szereti a formaillesztőket, várat építeni, pecás játékot.
11,5 kg és kb. 84-85 cm. Nem egy húsgombóc, pedig jó étvággyal fogyaszt minden kajcsit. A legújabb szokása, hogy mindennap kér túrórudit.
Ha megszólítjuk, akkor azt kérdezi:tessék?Imádnivaló kis pasi!
Állandóan simogatja, puszilgatja a tesót, s odatéve a kezecskéjét közli, hogy mozog.Ha pedig napközben felhúzott pólóban közlekedek, akkor odajön, s lehúzza, s mondja, hogy tesó megfázik!!! :)Tünemény!!!
Ismeri és felismeri a színeket (kéket, zöldet, sárgát, pirosat), elmondja a számokat 10-ig, benti szandit egyedül veszi fel stb. Szóval nagyon ügyes!
Bízunk benne, hogy tesó is legalább ennyi boldogsággal ajándékoz majd meg minket! :)

Most mennem kell, majd még jelentkezem! :)
Puszi mindenkinek!!!!!

Kép
Kép
judithappy
 
 


Sziasztok!

Sajna nem jelentkeztem pár napja...
3 napja beteg vagyok (szédülés, nátha, köhögés, fejfájás, láz is volt..)
...de már gyógyulgatok!

Boszi
Jók a képek!
Gabika ügyesen vasal! :P

Ettike
Hogy van a fogad?
Apa gyógyulgat?
A pocaklakó nagy már?

A hitel - nekünk a kocsi lett 7000-rel több :(
Még jó, hogy a lakás forint alapú és köztisztviselői :roll:

Judit
GRATULÁLOK a pici LÁNYhoz és az új otthonhoz!!
Nagyon ügyes Bence! :P
A képeket várjuk! ...a 4d-ről is!

Levi 10,3 kg és 77 cm. Rengeteget beszél és még most is csak rohangál egész nap..
Már azt is mondja, hogy kettő (= tetn).. tud puszit adni, kacsint...stb
Szerencsére Ő még nem beteg - remélem nem is lesz az.
3-án megkapta a 2. Pneumo szurit. Másnap lázas volt. :?

Nika
A tesóról még nincs hír?

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


sajna még semmi de hamarosan remélem már csak a pocakfotókkal árasztalak benneteket el majd :):):):)) dolgozunk az ügyért

Judit tegyél képet persze kiváncsiak vagyunk :)

mi még továbbra sem beszélünk de a nem az nagyon tisztán megy neki meg ha játszik néha nyomatékos na az megy még :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Kép Kép

Sziasztok!
Tegnap esti Titi baba fotók.Sajna nem a legjobbak, mert fényképről fotóztam, de a lényeg sztem látszik!
Néhány fotó a nagyfiamról s rólam!
Pocis képek legközelebb! :)
Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
judithappy
 
 


Nika
++++++DRUKK++++++

Judit
Jók a képek - és tényleg látszik a lényeg , hogy jól van... és az arca :lol:
Bence nagyon nagyfiú....

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


én is itt vagyok, csak sok a meló és mindig van mit csinálni itthon is!
Holnap Réka szülinapja, este és hétvégén is tartjuk!
Most lettem kész a holnapi kajával, 4-ig meló, aztán Rékának bölcsiben szülői és 6-ra jönnek anyósék!
Réka mindent beszél folyékonyan, verseket, mondókákat és énekeket tud egyedül és imád énekelni...
Kilóra nem tudom mennyi, de 10 kg -ot mértem nála utoljára, nem egy husi viszont egyáltalán nem tünik vékonynak!
Judit, ettike: pocakfotó jöhetne!
Kia: jobbulást neked!
Írjatok!

Kép
gyanixi
 
 


szaisztok.

Rékának boldog 2. szülinapot :lol: :lol: :lol:

judit:

nagyon aranyos Bence a képeken.
és milyen ügyesen beszél már.simánn lekörözte Patrikot :lol: :lol:
hugi is édes.nevet választottatok már?

Patrik még mindig nem beszél,pont mint Gege :lol: :lol:
pár napja mondja hogy ta(tea).ezt is azért mert múlt hét kedd óta ezt a szót halja a legtöbbet :roll: :roll: :roll:
most én vagyok beteg.hétvégén a hasmenéses vírúst nyeltem be aztán meg elkaptam apától ezt a náthás cart.elég ramatyul vagyok.
ma dokihoz is elmegyek mert az utóbbi napokban nagyon sokat eményedik a pocim.szinte egész nap.nem fáj szerencsére csak feszül.azért inkább nézzen meg dokibá.

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok!

Gyanixi
Rékának
Kép

Ettike
Jobbulást!

Felébredt Manó.. majd jövök...

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Rékának BOLDOG 2. SZÜLETÉSNAPOT

Gergő beszéde a következő

Na
nem
pfuj
ana

ez a négy :):):):)) de megért mindent

ettike jobulást neked :) majd beszélnek a mi fiaink is csak győzzük őket hallgatni :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Rékának Nagyon Boldog 2. Születésnapot!

Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


köszönjük a köszöntést, majd dobok fel képet is, csak nagyon elfáradtam ma, munka, bölcsi szülői és vendégek.eddig le sem ültem!
ettike: próbálj azért pihenni is...
jó éjt!

Kép
gyanixi
 
 


Jó pihenést Gyanixi!

Kép - kicsit csúnya, mert az elem le volt merülve:
(csokit evett)
Kép Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


sziasztok.

jajj de édes Levi a maszatos pofijával :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

szigorú fekvésre vagyok itélve minimum a 36.-hétig :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
most még megy is mert apa itthol van de lessz holnap délutánn 5-től?????jajj.
Alex jól van és szerencsére nem is nyíltam.
éjjel mondjuk rendesen emelgettem Patrikot mert megint fosika volt fél 2 kor és a fürdőben kellett lemosdatnom mert még a hasa is kakis volt.és reggel is ezzel kezdtük.pedig másfél napig már nem volt hasmenése.
most vitte el apa a dokinénihez,még szerencse hogy anyum itthol van külömben mehettem volna én.olyan szerencsétlen párom van.mi lessz velem 2 gyerekkel.
tegnap is mindenért engem ugrasztott volna ha nem mondom hogy nem szabad.pelenkát nem képes Patrikon cserélni.éjjel megsértődött hogy felkeltettem hogy segítsen :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
mi a fenét csináljak vele hogy normális apuka legyen?????

na megint csak panaszkodom.bocs csak kicsuszott.de legalább megkönnyebültem kicsit.
megyek elfekszem.

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok!

Ettike
Vigyázz magatokra.
A szigorú fekvés nem lesz könnyű - inkább kérd meg Anyukádat, hogy gyakrabban menjen segíteni.
Peluscserét sem csinál?
Apa még akkor is kicseréli, ha kaka van :roll:

Levi:
Kép
Kép
Apa hozott lufit és virágot :lol:
Kép
A göndörödő haja:
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok! :wink:

Ettike sajnálom,hogy feküdnöd kell,de a babáért mindent!:wink:
Párod meg igenis segítsen,mert első az egészséged és a babáé! Ez nem eshet nehezére!
Remélem már jobban vagy. Már jó nagy pocid lehet!

Itt nagyon hideg van,meg lehet fagyni szó szerint,így nem is megyünk le nagyon sétálni se,ha nem muszáj.Pénteken itt is esett a hó,de nagyon erős szél társult hozzá,s elég kellemetlen volt.
A fodrászhoz is szó szerint szaladtunk. :?

Gabika nagyon jól viselkedett,pedig már fel voltunk készülve,hogy nem engedi még fésülni se magát. Néha megszólalt,és szépen ült és figyelt! :P
Nagyon csini pasi lett! :lol:

Apa ma itthon van végre,és majd csak kedden megy,pihengetünk. :wink:

Szerda-csütörtökön hájas sütit sütöttem életemben először apa kérésére,és nagyon jó lett.
Tegnap meg tortát Valentin napra! :P


Kép

Kép

S az eredmény:

Kép

Kép

Kép

Emlékbe tettük el:
Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Boszi
Nagyon jó kis pasi lett Gabika, jól áll neki a rövid haj. :P
Jó pihit 3-asban!

Ettike
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok! :wink:

Sziasztok!

Jajj panaszkodhatok megint,mert ANYÓS már kiborít:

Tegnap írt nekem egy levelet,aminek ez a lényege:

Mi az,hogy én megmakacsoltam magam,és nem adom Gabikának a táplálékkiegészítőt!
:twisted:
Mert ő tehetetlenül nézi,hogy hagyom,hogy tönkremenjen az unokája! :evil:
Merthogy más ember még a lehetetlent is megpróbálja!

Ezek után meg a páromat cukkolta MSN :x

Merthogy szégyenli helyettünk magát! :shock:
Merthogy neki az a dolga,hogy jó irány felé terelje a gyerekeit,vagyis a páromat! :shock: Tehát én vagyok a rossz irány! :twisted:
Mert elég szomorú,hogy a férjem helyesli a döntésem! :evil:
Gábor megmondta neki,hogy elég szomorú,hogy vele nem lehet normálisan beszélni,mert ezt mindig előhozza és csak a veszekedést szítja!
Mert nekünk nem tűnik fel,hogy a gyerek szeme piros,mint aki éhezik és álmos! :shock: Érdekes mi nem látjuk! :twisted:
Ja és a végén azt mondta,hogy belőle csak a jóindulat beszélt!
Na persze!
S még ezt meddig fogjuk hallgatni nem tudom?
Miért nem lehet elfogadni végre,hogy felnőttek vagyunk,és tudunk döntéseket hozni,amik persze szerinte nem jók! :twisted:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Ettike Nagyon Boldog Születésnapot! :P

Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Húúúú micsoda kép :P

Nagy itt a csend lányok, asszonyok.... :roll:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Lányok tényleg elég nagy a csend itt! :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!
Én most is csak gyors bekukk!
Réka múlthét végén benyelt valami hányós vírust és kórházban voltunk vele egy napot!Már jól van!
Én szerdán megyek végbéltükrözésre(esetleg ha valakinek van erről élménye, ossza már meg, plííz), mert valami fáj ott! Szal ennyi!

Kép
gyanixi
 
 


sziasztok.

velünk minden ok.kicsit többet keményedek a kelleténél és jóslóim is vannak már de a méhszájam keményen tartja magát.
Alex még mindig faros(szerintem így is marad)
imédja a báttyját rugsosni.apáját egyátálan nem amit nem is csodállok,szerintem egyátalán nem fogja "szeretni"
ahogy az apja sem :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: egyátalán nem érdekli hogy van.mintha nem is lennék terhes.........
ez van,megszoktam.

ha nem javul a helyzet mikor megszületik akkor komolyan elfogok gondolkodni azon hogy megéri-e nekem vele maradni.sajna ez van.jól kifogtam.de én nem fogom a gyerekem kitenni annak hogy lássa hogy az apja a tesót jobban szereti vagy valami.

gyanixi:

nekem szerencsére még nemvolt részem ilyesmiben,nem tudom miylen lehet.úgy hallottam kellemetlen,remélem hamar túlleszel rajt.

Kép unatkozó 34 hetes,már nagyon babázni akaró kismama ilyesmivel üti el az időt:):):):)
Kép pelenka is van rajt:)
Kép 34 hetes poci

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok!

Ettike
Széép nagy pocak :P

Sajnálom, hogy Apa olyan veletek... remélem megváltozik és ő lesz a legjobb apuka. :roll:
DRUKK!!

Alex még maradjon pár hetet!
Pihizz, ha tudsz! :wink:

A nyuszi :lol:

Gyanixi
DRUKK holnapra!
Sokat gondolok Rád!
Szerencsére még nem volt ilyen a családban.

Tegnap is (ma is ) szánkóztunk, Levi délben 4 órát aludt :lol:

Csüt-ön megyünk pár napra (nekem) haza - a másik nagyiékhoz... :P

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok! :wink:

Jól vagyunk,7vége egész jó volt,anyós nem szólt be,jól viselkedett!
Sógornőm első osztályú tortát sütött,isteni volt.:wink:
4 órára mentünk oda,anyós még aludt.:shock:
Képzeljétek vettek egy takarító robotot,ami helyettük takarít,mert nehogy már porszívózni keljen! :twisted:

Ez az :

http://www.myrobot.hu/termek/info/irobot-roomba-530

Ettike nem semmi pocod van! :shock:
Nyugi apa majd biztos megváltozik,ha meglesz a baba,ne izgulj! Sok rajta is a nyomás szerintem!

Gyanixi én is drukkolok neked holnapra! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


emlékeztek még barbamamira? megszületett a negyedik babója tamáska :):):) gratula neki :)

nika70
Salgótarján
 
 


Kép Kép Kép Kép

25,5 hetes pocak fotók+ egy kis családi kép! :)

Puszi mindenkinek!

Kép
Kép
judithappy
 
 


judith: te is csini kismami vagy, ahogy látom a képen is, minden okés veletek és virulsz...
Nálunk a helyzet nem túl rózsás: Rékával már péntek óta kórházban vagyunk, mert tüdőgyulladása lett, nagyon durva volt, ahogy vette a levegőt és köhögött. Pénteken meg már annyira bágyadt volt...
Mára talán jobb a helyzet, de enni egyáltalán nem eszik semmit és olyan beteg az arca, esik le róla a nadrágja, amúgy is olyan kis vékony a drágám.
Amúgy ma a kedve már nagyon jó volt, játszik is, csak még a tüdeje nagyon csúnyán szól és jó lenne ha enne is...
Velem: meg volt a tükrözés, nem volt vészes...találtak valami berepedést, remélem elmúlik hamar és tényleg ez okozza a fájdalmat.
Amúgy vsz én is elkaptam valami nyavaját, mert nagyon fáj a torkom is...
remélem legközelebb már jobb hírekkel jövök, bár állítólag 1 hét tuti a kórházban...
Mindenkinek szép, szebb napokat!

Kép
gyanixi
 
 


Sziasztok! :wink:

Judit szép pocakod van már! :lol:
Gyanixi nagyon sajnálom a történteket,s remélem legközelebb már jó híreket hozol majd csak! :wink: Jobbulást kívánok Rékának,s neked is,hogy minden ok legyen! :wink:

Én se voltam,mert a mamám kórházba került agyi érelzáródással! :?
Mama jól van szerencsére,de történt valami nagyon felháborító eset! A mamámat megverte egy nővér!Nagyott hall,s hangosabban mondott/kért valamit tőle,emiatt ő megütötte.Ráadásul még ki is gúnyolta,hogy egy ilyen nyomorékhoz ugyan már ki jön látógatoba?!Egész délután hasmenése van szegénynek,biztos emiatt!Senkinek nem tudott szólni,csak anyunak,mikor odaért. De őt is kérlelte,hogy senkinek ne szóljon,mert fél!De anyut nem kellett félteni,megkereste a nővért és jól kiosztotta! Persze a kollagője falazott neki,védte!Hát megáll az eszem,hogy mit meg nem tesznek???Holnap az Etikai Bizottság elnökét keresi meg panaszával,aki egyben az osztályvezető főorvos!Jó lenne valamit tennének,mert ilyen nővérnek nem a betegek mellett a helye!

Én is írom a panaszomat,mert hiszen akik ismertek,tudjátok,hogy min mentem keresztül Gabikávala kórházban. Hát most írni is fogok és kérem a kivizsgálást,már mindennek utána jártam!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Jobbulást kívánok minden betegnek!
(Gyanixi - Boszi)
Nem lehet könnyű nektek most...

Judit
Csini kismami vagy :wink:

Mi megvagyunk...
Levi állandóan megy és pakol valamit.
Szereti kiszedni - vagyis kidobálni az apja gatyáit, pólóit, a saját harisnyáit, zoknikat...stb...
én pedig csak pakolok visszafelé :(
...és szélpen motorozik, felül, leszáll egyedül :P

Ma kapta volna a 15 hós oltást, de délelőtt folyt az orra..

Már kint van a 10. fogunk is, így könnyebb rágni... de egy kicsit szenved vele.
Hasmenés... 1-2 alkalommal - hajnalban szinte sírt álmában - annyira fájt neki..
de bekenem és alszik tovább..

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Hogy vagytok?

Levi lassan meggyógyul.. már csak egy kicsit köhög...

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


sziasztok.

Judit:

nagyon csini kismami vagy,édesek a plüsseid :wink: :wink: :lol: :lol: :lol:

mi megvagyunk,egyben.doki bá pénteken azt mondta halkan,hogy megelőlegez egy 28-29.-ei szülést nekem,ezt abból gondolja hogy rövidülök,már csak 2000-es az értékem.
nem is csodálom,ennyi ideg és fájás utánn.úgy,hogy a házimunkát is meg kell csinálnom akármennyire is szarul vagyok.szóval pihenni nem tudok.a magnéziumot is abba hagyhatom,kivi leszek mi lessz nélküle.
kicsit jobban elkezdtem vizesedni,meg is látszik,2 hét alatt 3 kiló jött fel.de nembaj,megbeszéltük a védőnővel hogy csak a mérleg rossz,vagy ikreim lesznek és az eggyik gyereket eddig nem mérte :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
szerdáig nem szabad szülni,mert dokibá kötelező hülyeségen van(ezek az ő szavai)amúgy azt mondta bármikor megindulhat ő már nem állítaná le.a 20.-át nagyon benéztem magamnak.megne kérdezzétek miért.tegnapelőtt fürödtem és kérdeztem Alexot hogy mikor szeretne születni,becsuktam a szemem és elkezdett előttem egy 20-as pörögni :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: persze az is lehet hogy csak meghülyültem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
a rohampakkom mindenesetre készen van.a nagytáskát is elkezdem ma összepakolni,az úgyis lessz egy hét kb. mire minden belekerül.

Kép
Kép
ettike
 
 



Sziasztok!



Szóval a születésnap jól sikerült.

Gabika már akkor tiszta lázba volt,mikor látta,hogy apja lufikat fuj!

A buli 15-kor kezdödött.

Sajnos a sógornőmék nem tudtak eljönni,mert nagyon belázasodott a kislánya. Anyósék jöttek és a kis sógor.

Ők se maradtak sokáig,csak 30 percig,mert vki ment hozzájuk,és sietni kellett.

Így nagyrészt hárman voltunk a zsúron.

Anyóséktól Gabika egy távírányitós autót kapott,amitől fél!Nyomogatja a gombjait,de,ha elindul menekül előle!

Meg kapott egy univerzális távirányítót is,hogy tudjon mit nyomogatni.

Én is kaptam finom mogyórós desszertet Nőnapra.



A tortám nagyon jól sikerült,nem is gondoltam rá!

Diabetikus volt,de Gabika nem evett belőle,csak sajtosat rágcsált.

Készítettem még süniket is,annak is nagy sikere volt.

Recept,ha vkinek kell,be tudom másolni!



Tőlünk Gabika Play Dooh Bohócot,nyomdát és óriás puzzlet kapott,ami hangot is ad ki.

Ettike
ez izgi,akkor már nemsokára babaázol!
:lol: Ízgi lehet ez a várakozás!
Pocikép?

Gyanixi megvolt a műtét? Réka már jobban van? Otthon vagytok már?

Többiek?

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Hoztam képeket is:

Kép
Diabetikus gyümölcstorta

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Az összes szülinapi kép pedig itt érhető el:

http://picasaweb.google.hu/gabornekovats/Gabika 2SzulinapjaOtthon#


Egy videó az buliról:

http://www.youtube.com/watch?v=cU48TA6- ... annel_page

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Mi ez a csend itt??? :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: