Új privát üzeneted érkezett!

Elérkezett az idő, hogy megnyissa valaki ezt a topicot is! A magam júni 2-i időpontjával már ide tartozom! Egyúttal indulok a legkisebb korkülönbség versenyben, mert NAGYlányom, Tímea Nóra 1 hete múlt 7 hónapos! :lol:
Várok mindenkit szeretettel!!!
Vendég
 


Szia!
Ahol mi beszélgetünk voltaképpen ugyan ez,csak az a címe"2008 júniusi kismamik".Én magam jun 18.
Én meg a legnagyobb korkülömbségek versenyen indulok :D :D :D :D :D :D :D
Vendég
 


De maradhaunk itt is,vagy ha van kedved gyere át ...
Vendég
 

 
 

Szia!

Lehet, hogy béna vagyok, de sehol sem találom a júniusi topicot... :oops:
Viszont ezt sem temetném el, mert lesznek júliusi, meg augusztusi babák. Csak még az anyukáik nem nagyon tudnak róluk! :-)
Vendég
 


Muzsikával az újszülöttekért
- jótékonysági gálakoncert a Gólyahír Egyesület javára -

Időpontja: 2007. november 03. szombat - 16h
Helyszíne: Otthon Művelődési Ház – Soroksár
Bp. XXIII. Ker. Szitás u. 112
(a Hősök terei Templomtól egy percre)

Műsorunkban felejthetetlen dallamok hangzanak fel
egyebek mellett Puccini - A bohémélet, Gounod - Faust, Donizetti - A szerelmi bájital
és Donizetti - Don Pasquale című operáiból!

Fellépnek a Magyar Állami Operaház művészei:

Cecília Loyd, Boross Csilla, Csák József, Szvétek László, Vághelyi Gábor, Ghillány Márta
Németh Mónika, Szentidai Szilvia, Töreky Katalin, Angyal Enikő, Czira Judit, Réder Katalin
Zongorán közreműködnek: Katona Anikó és Köteles Géza
„Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokan döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni e remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!”
Jegyek 2007. október 1-től válthatók 2000 Ft-os áron az Operaház jegypénztáraiban, vagy elővételben a Gólyahír Egyesületnél, számlára befizetve a jegy árát 2000 Ft/fő
név megjelöléssel, (a jegyek a koncert előtt a helyszínen vehetők majd át).
Érd és Vidéke Takarékszövetkezet: 64800073 - 10705005

Kép
kajla
 
 


Szia!
Pedig van :wink: de mindegy ez is jó itt még kevesen vagyunk...ott sokan...és valóban sokan még nem is tudják.
Vendég
 


pankimanki
szerintem azért nem találod a 2008 júniusi babákat, mert nem itt van, hanem a várandósság alatt. tényleg kicsi lesz nálatok a korkülönbség, de hallottam már ettől kisebbet is. :wink: :lol:
Mi is beszélgetünk már a kistesóról, de még nem léptünk a tettek mezejére. :wink: :oops: (csináltattam vérvételt múlt héten, vércukor, pajzsmirigy. szerdán megyek az eredményért. Mátéval a 20. héten derült ki hogy terhességi cukrom van, biztos akarok lenni, hogy nincs e gond most is a cukorral. aztán nőgyógyi rákszűrés és talán utána belevágunk. ami még aggaszt, a túlsúlyom. 153 cm, 68-70 kg. :oops: :oops: :( ez sem túl jó.)

Kép

Kép
syrynx
 
 


Szia!
Szerintem ez a túlsúly még nem az aggasztó kategória...
Vendég
 


bárány
köszi. úgy legyen. (igazából a szívem miatt aggódom, van szívritmuszavarom, a terhesség utolsó 2 hónapján időnként éreztem is hogy össze-visszakalimpált.nem tudom hogy még +10kg-t hogy viselné.)

ez mit jelent, amit fent írtál: "Én meg a legnagyobb korkülömbségek versenyen indulok" ?
szeretnétek 3. babát? vagy hogy Szilveszter és Szindi között viszonylag nagyobb a korkülönbség? :lol:
Nálunk a családban van Szilveszter, unokatesóm legkisebb fia (elég ritka név. ők Sziszinek becézik. és ti?) A lányát meg Eszternek hívják. :lol: :roll:

kíváncsi vagyok, mikor indul be ez a topik. a nyári babák most "készülnek", vagy most lesznek "készülőben."

Kép

Kép
syrynx
 
 


Szia!
Kb 6 hetes vagyok!!De azt csak viccből írtam,mármint a "korkülömbséget".A lányom és a születendő kicsi között 12,5 év lesz.De ez azért nem olyan nagy ritkaság...
Nekem elég súlyos szívritmus zavarom van,és szenvedek is vele eleget,de sajnos az enyém túlsúly nélkül is előjön :(
Vendég
 


Azt elfelejtettem,hogy Szilvinek becézzük.
:D És azt is ,hogy egy ilyen topik már van 2008 juniusi kismamik cimmel. De lehet,hogy ez is be fog indulni....végülis a nyár nem csak juniusból áll,és még aki juli, augusztusi lesz, az nem is tudja....
Vendég
 


Sziasztok!

Úgy néz ki, hogy nekünk is 2008 nyári kisbabánk lesz... :lol:
Vendég
 


Adja,gratula!!
És mikor??Vagy még nem kalkuláltad ki a kalkulátorral :?:
Vendég
 


Bárány
Orvosok által használt koronggal néztem... június 20 a célidő... :lol:
Vendég
 


Akkor nagyon egy cipőben járunk mert én 18 :D :D :D
Vendég
 


Sziasztok!

Úgy látom,van itt néhány ismerős már a 2008.júniusi topikból!!!

Én három gyermek után (1 lány,2 fiú után) a negyediket várom,időpont

JÚN.6.!!!!

Kép
orsitigris
 
 


Elvileg a www-nél vannak fenn képek rólunk
Vendég
 


Sziasztok!

Mi is jövőre várjuk második gyermekünket.
Elvileg június 5. nálam a céldátum, bár dokihoz csak ma délután megyek.
Marci fiam szeptemberben múlt két éves. Elég mozgalmas időszak ez vele, én viszont elég émelygősen viselem az első időket:( Izgalmas!


Panki! A barátnőm most félidős második babájával, náluk is kb. hét hónap lesz a korkülönbség!

Nóri
Vendég
 


Sziasztok!

De jó! Kezd beindulni a dolog! :-)

Nóri!
7hónap a korkülönbség??? Az ugye 7+9-et jelent??? :lol: :lol:

Mióta megtudtam, hogy útban van ketteske folyamatosan hányingerem van! Kb sütőtökön meg barackbefőttön élek! És rosszul vagyok az összes bébiétel szagától! :cry: Remélem 12-13 hetes koromra elmúlik!
Vendég
 


Panki!

Hát persze, hogy 7+9!!!! :shock: :lol:
Mondom én, hogy megvisel ez a terhesség!!!!
Ma iszonyú napom van, de tudom, hogy lesz még rosszabb is :?

Marcinál a 12. hét végén mintha elvágták volna a rosszulléteket, bár vele egyszer sem voltam úgy, mint most... Szóval még messze a vége ennek az időszaknak.

Üdv.
Nóri
Vendég
 


Sziasztok!

Jún.18-ra várjuk első babánkat:-)
Kicsit aggaszt, hogy influenzával fekszem itthon (nincs lázam, csak torokfájás, köhögés, nátha), és a házidoki mindenféle genetikai rendellenességekkel riogatott tegnap.

Üdv,
Vali
corleone
 
 


Szia Corleone.
A körzetid egy idióta,mert ezek a tünetek nem feltétlen influnzára utalnak főleg láz nélkül...Ma már minden takonykórra rásütik,hogy influenza,mert nem értnek semmihez(azért ment körzetinek)Egyébként milyen orvos az aki riogatja a betegeit????
A nőgyógyászod nem így fog nyilatkozni...
Egyébként én is 18-ra vok kiirva,és én is most másztam ki egy ilyen kórságból,és én is féltem...
Vendég
 


Sziasztok!

Húúúú, csak most találtam meg ezt a topikot :oops: Amúgy én is a Júniusiba írok :D Szerintem a Júliusiak is jönnek ide hamarosan :wink:
JA mi Júni 10-re várjuk :-)

Corleone,
ne figyelj az ilyen barmokra!! én is betegecske vagyok amúgy. A magas láz lehet egyedül necces, de az sem minden esetben!!! Nyugi!!! És gyógyulgass!!!!

Nóri,
nem csinálsz vonalzót? :D

PAnkimanki,
naaah te nyertél a kis korkülönbség versenyben... :lol: :P
Azért mi se vittülk túlzásba!! :wink:
Vendég
 


De jó! Szaporodik a társaság :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Betegeknek jobbulást!

Nekem még semmi "terhes" tünetem nincs....
Vendég
 


Sziasztok lányok!

Nekem is júniusi babáim lesznek pontosan 18.-a.De úgy sem maradnak bent addíg!Bár én nagyon drukkolok nekik!! :lol: :lol: :lol:

Kép
gina25
 
 


Ikrek? Már ilyen korán tudjátok?
corleone
 
 


Sziasztok mamik!
Ajánlok egy kismamaruhakészítőt!
Kinn lesz a börzén is!


Új kismamaruhák: nadrágok és felsők

Sztreccs kordbársony kismamanadrágok 3 színben: sötétbarna, sötétkheki és mályva színekben, 4 méretben: M, L, XL, XXL. Ára: 3900.-

Sztreccs farmer kismamanadrágok 2 színben: s.kék, s. barna,
szintén 4 méretben. Ára: 4500.-

Pamut, belül bolyhos melegítőnadrágok 3 színben: kék, kheki, homok, 4 méretben. Ára: 3900.-

A nadrágok pocakrésze pamut, sztreccs passzé, állítható kismamagumival,így a terhességed végéig hordani tudod őket.

Sztreccs pamut felsők 3 színben: kheki, mályva, drapp csíkos,
2 méretben. Ára: 3500.-

Egyedi méreteket rendelésre elkészítünk!
Árukínálatunk folyamatosan bővül!
Weblapunk hamarosan elkészül.

Elérhetőségünk: gwinike@hotmail.com
0620-581-6463
Budapest, XVIII. ker




Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Corleone!

Igen tudjuk mert lombikbabák! :roll: :roll: :roll:

Kép
gina25
 
 


Gina
Gratulálok!

UH-n akkor is látszana, hogy ikrek, ha nem lombikos... :wink:
Vendég
 


Ajda!
Biztos,én nem értek hozzá!Ehez az egész iker témához sem nagyon értek!Be vagyok tojva mint első nap a suliban! :oops: :oops: :oops:

Kép
gina25
 
 


Sziasztok!

CSajok nálam a hányinger helyzet valami szörnyű.... :roll: :roll:
Az elsőnél szinte semmi nem volt....
VALAMI TUTI TIPP?????????
Vendég
 


Sziasztok!

Én is szeretnék csatlakozni hozzátok!
Nagyon tetszik ez az ötlet, hogy egymáson segíthetünk, egymással lehetünk jóban-rosszban.
Én kb. a nyolcadik hétben vagyok, olyan korán voltam orvosnál, hogy még nem tudtak semmit mondani (ill. az utolsó menstuációból egy olyan dátumot kreáltak, ami elvileg kizárt). Szóval szerény számításaink szerint június elejére, középere várhatjuk az első csemeténket! Igazi szerelemgyerek ő, első próbálkozásra sikerült!
Nagyon várjuk és teljesen be vagyunk zsongva! Főleg az apuka!
December elején megyek 12 hetes ultrahangra, remélem akkor már sokkal többet tudunk!

Szerencsére eddig semmi komolyabb rosszullétem nem volt. Nem hánytam, csak apró hányingereim vannak, de a citromos víz csodákat tesz! A legnagyobb problémám, hogy annyira feszülnek a cicik, hogy nem tudok aludni tőlük, így fáradt vagyok egy kicsit napközben...

Most viszont nem vagyok túl jól. Ebben szeretném a segítségeteket kérni: hétvége óta gyengének érzem a végtagjaimat, fáradékony vagyok, s ma reggel óta fáj az egész hasam. Hazajöttem a munkahelyről, mert nem tudtam semmit csinálni. Itthon az is kiderült, hogy hőemelkedésem van. Voltam este házidokinál, aki semmit nem mondott, talán bújkál bennem valami vírus...még vizitdíjat is fizetnem kellett, mivel ez nem terhességgel kapcsolatos...vicces...nem vagyok náthás, nem fáj a torkom...
Volt esetleg valakinek hasonló tünete, tapasztalata? Vagy ennek tényleg semmi köze a terhességhez?

Köszönöm előre is a segítséget!

Most pedig megpróbálok vonalzót gyártani!

Remélem minél többen összegyűlünk!

Üdv Mindenkinek!

Vera
red poppy
 
 


Szia Vera!

Nálunk is hasonló a helyzet, elsőre összejött:-) És nekünk is minden e körül forog, ami szerintem tök normális!

Háziorvos semmi konkrétat nem mondott? Én is összeszedtem valami vírust, otthon voltam pár napot. Ez segített.
Én azt hallottam, hogy hőemelkedés normál ebben az állapotban. Viszont a dokinak körültekintőbben kellett volna Veled foglalkoznia. Az enyém pl. már szülésig táppénzbe akart venni...
Hogy fáj a hasad? Görcsös, mintha megjönne?
Egyébként ez teljesen normális a hormonális változások és a méh növekedése miatt.
Szerintem konzultálj a nődokiddal.

Üdv
Vali
corleone
 
 


Szia Vali!

Köszi, hogy írtál.
Elég érdekesen érzem magam. Továbbra is hőemelkedésem van, s a hasam tompán fáj, nem görcsösen. Ma egész nap nem fájt, most este kezdte el megint. A végtagjaim fájnak nagyon, nincs erőm semmihez. Ráadásul enni is alig ettem egész nap. Nem fáj a torkom, nem vagyok náthás, ezért vagyok tanácstalan. Ma már fel akartam hívni a nőgyógyászt, de mivel napközben nem fájt a hasam, ezért inkább elnapoltam a dolgot. Most este megint rosszabb lett, így a biztonság kedvéért csak fel fogom hívni holnap.
Nem is tudtam, hogy a hőemelkedés szokványos dolog...mondjuk olyan sok mindent nem tudok még. Sajnos eddig nem nagyon volt időm elmélyülni a témában...

Nálatok is ő lesz az első baba? Mikorra várjátok?
Huu, ebben is jó nagyot égtem...nem értettem, miért mondja a nődoki, hogy hat hetes terhes vagyok, amikor tudtam, hogy csak három hete fogant...így most már javítom előző levelemet, nálunk a szülés várható időpontja május 27. Mondjuk az még mindig zavar, hogy most 11 hetes vagyok és december 3-án megyek 12 hetes ultrahangra...hogy is van ez?

Köszi még egyszer a biztatást, holnap majd írok, hogy mi lett a dolival.

Üdv, Vera
red poppy
 
 


Sziasztok!

Én is csatlakoznék hozzátok. :D Én június 26-ra vagyok kiírva. Legalábbis ezt én számoltam ki. 12-én megyek uh-ra. Már nagyon várom, mert az előzön csak hasit tudtak csinálni ahol nagyon hallványan látszott. Nálam az a helyzet a rosszullétekkel, hogy 1-2 napig van aztán egy ideig semmi. Szerencsére jól érzem magam, csak sokszor nincs kedvem semmit sem csinálni. Ami nagy baj,mert a kisfiam igényelné, hogy foglalkozzam vele. Meg a lakás is igényelné a karbantartást. :D
A mellem nekem is fáj, de nem feszül, mert már Olivérnél megnött és így nincs miért feszülnie.
Olivérnél nekem is legalább 1-1,5 hónapig hozzá sem lehetett érni annyira fájt. Most annyira nem vészes, csak nem tudok ráfeküdni. :?

Ha van uh képetek tegyétek fel őket! Én is fel fogom, ha meglesz az első igazi. :D

Szép napot mindenkinek és jó pocaknövesztést mindenkinek! :D

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Sziasztok lányok!

Ha nem bánjátok én is csatlakoznék hozzátok! Mi Június 26-ra várjuk a babócát,a férjemmel és egy 14 hónapos gézengúzzal.Eredeti terveink szerint egy évvel későbbre időzítettük volna a picit,de ha már így alakult szeretettel várjuk! :D
Az ugye nem baj,hogy már majdnem 9 hetes leszek mire eljutok először dokihoz? Az első babánél 6 hetes voltam...
Ja,és gratulálok minden pocakosnak!
Üdv, Patrícia
patricia83
 
 


Sziasztok!Szeretnék csatlakozni ehez a jó kis oldalhoz.Nekem már van egy lassan 6 éves fiam Dominik.És úgy gondoltuk ideje hogy jöjjön már a kistesó.Hát most úgy néz ki hogy összejött a várva várt esemény!!!Bár még dokinál nem voltam ,mert kb 1 hete vettem észre az első jeleket .Nekem is fáj a mellem ,nagyon érzékeny lett.Na meg persze nem jött meg a mensim.Red poppynál olvastam hogy fáj a hasa .Nekem is fáj tompán,és mem tudom hogy miért.Jelezzétek légyszi ha valamelyikőtök tapasztalt ilyet és tud rá választ.Egy kicsit nyugtalanít.mivel Domival is 5 hetes terhesen bevéreztem 1 hét kórház lett a vége.Ha jól számoltam a babóca érkezését Július 13 mat mutat a nyil.de hát majd a doki megmondja ,jövőhéten megyek hozzá.Üdvözlök mindenkit,és gratula a babákhoz!!!Heni :D

KépKép
henka76
 
 


Kismamik ébresztő!Hát mindenki alszik? :D
Nekem segíthetne valaki vonalzó ügyileg.Bár megcsináltam a babafalván,el is küldték a kódot de innentől meghaltam :oops:
Hová kell bemásolni?És hogy??? :roll: Help!!!
patricia83
 
 


Vonalzó-készítés
www.lilypie.com
www.tickerfactory.com
www.wunschkinder.net
www.babafalva.hu
stb.

Elkészíted a vonalzót
Általában 2 kódsor jelenik meg- a BBCode sort (a babafalvásnál a PHPBB) kell kijelölni és másolni
Babaneten belépsz az oldalra, bejelentkezel
SEGÉDLETEK-nél lenyitod az ablakot-PROFIL megnyitása
Középtájon van egy ablak az aláírásnak, oda beilleszteni a kódsort
Bejelölni, hogy aláírást, BBCode-t engedélyezze- ELKÜLD-re katt a végén
Mikor a hozzászólást írod, itt is jelöld be az aláírás hozzáadását
Vendég
 


Sziasztok.
Uj vagyok meg itt es jelenleg eleg tanacstalan. szept.20-a volt az utolso mest. idopontja...eszerint 7 hetes terhes lennek, viszont ma voltam az elso Uh vizsgalaton ahol a doki azt mondta es en is lattam nagyon kicsi meg a terhessegem, szerinte 3 hetes.Lehet ekkora kulonbseg? Ill. tudom, hogy lehet, de akkor most melyik idopontal szamoljak? :roll:
Es kicsit lehangol hogy meg csak ilyen picuri, pedig en mar azt hittem milyen nagyok vagyunk es mar nem kell sokat izgulni a 12.hetig...erre tessek :(

Van/volt valaki hasonlo helyzetben?
Vendég
 


Angel
Mit látott a doktor pontosan?
Vendég
 


3 hetes terhesség... azt aztán nem lehet felismerni...
Terhességet az utolsó rendes menses 1 napjától számolják... 28 napos ciklusnál a 14. napon van peteérés (általában)... és a 3. héten ágyazódik be az embrió.
Vendég
 


Sziasztok!

angel12: Nekem is szeptember 20-án volt meg utoljára.
Nekem múlt héten szerdán azt mondta a doki, miután megvizsgált, hogy nem érzi nagyobbnak a méhemet, de puhább ami terhességre utal. Uh-t sajna nem tudott csinálni, oda hétfőn megyek. Nagyon kíváncsi leszek. A terhességet úgy is az utolsó mensi első napjától számítják és majd a baba kialakítja a többit.

Gondolj arra, hogy minden rendben van!

Jó pocaknővesztést mindenkinek! :D

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Sziasztok

Hogy mit lattunk az uh-n? Egy koralaku fekete maszatot korululotte egy feher gyurut es benne egy feher vonalat :P :oops:
A doki magyarazta mibol mi lesz, de mivel az angol tudasom minimalis, igy nem sokat ertettem belole.....a parom ertette de mire nekem el tudta volna mondani addigra elfelejtette.... :lol:
En egyebkent a magzatom korat 4 hetesnek gondolom, azt hiszem tudom melyik nap fogant....kicsit kesobb mint felido...okt.10-en. A ciklusom egyebkent is 30-31 napos szokott lenni.

Titanilla: ezek szerint mi jol kiegeszitjuk egymast :P nekem volt uh de semmi tobb semmi nogyogyaszati vizsgalat....neked meg csak az volt. Ha lesz uh-d ird meg ti mit lattatok.

A 12.heti hu idopontjat a magzat korahoz kepest szamoljak vagy az utolso menstruaciohoz?
Vendég
 


Sziasztok!

Gyors bekukk, mert rohanok etetni. Nekem csak 2 hét múlva lesz UH. De szerintem sem látszik a 3 hetes terhesség. De lehet félreértés is, mert sokan a +2 hetet nem mondják hozzá. De azzal együtt már 5hetes, nem 3...

Már bocs, de ma megvolt az első hányásom egy nagy pohár szénsavas málnaszörptől. Pedig úgy megkívántam. REGGELIRE!!!!

Angel!

Merre leksz USA-ban? Mi januárban költözünk. már szülni is ott fogok. Milyen az ellátás? Vizsgálatok? Nagyon érdekel minden. Hogyhogy nem tudsz angolul? Mióta élsz kint?
Vendég
 


Angel
Fehér gyűrű... petezsák lehetett, benne a fehér vonal az az embriócsomó...
Ez már legalább 5-6 hetes terhességnél látszik, jó felbontású UH-n...

12. heti UH... 11-13. hét közötti időben történik hivatalosan
Vendég
 


Sziasztok!Tegnap voltam uh-n,4 hetes terhes vagyok!Hasi ultrahangon nem lehetett látni,de hüvelyin tökéletesen.3,3mm nagyságú kicsi ,de ott van és ez a lényeg.3 hét múlva kell mennem a következő uh-ra,akkorr már látni lehet hogy dobog a kis szive a babának.Hétfőn megyek kiskönyvet csináltatni,a védőnőhöz.A doki kérdezte most mivel foglalkozom,mondtam egyedül vagyok egy kisboltban eladó,pénztáros,boltvezető 1ben.Erre ő akkor cipekedik?mondtam igen.Na mostantól nem fog.Ki is írt táppénzre.Mondjuk ennél közre játszott Dominál előfordult gondjaim.A főnök nem fog örülni,de nem sokat izgat,őt sem szokták izgatni a dolgozói gondjai.Erről ennyit.Ti dolgoztok még?KI hol?Írjatok magatokról is egy pár sort.Addig is vigyázzatok megatokra és a babákra!!!

KépKép
henka76
 
 


A másik vonalzót majd 3 hét múlva csinálom akkor már nagyobb lesz a baba.Majd a családnak is akkor szeretnénk megmondani.Domi előtt nehéz titokban tartani, ő azonnal elfecsegné.Már nagyon szeretne kistesót.Azt kért karácsonyra is .Tegnap kártyázott a sógornőmmel és ezt mondta neki:Az én kis lelkem érzi hogy lesz kistestvérem.Hát nem aranyos?

KépKép
henka76
 
 


Sziasztok!
Ha nem bánjátok, csatlakoznék. Ma teszteltünk, és bizony két csíkocskám lett. Lehet, még túl korai bejelentkezni, de nem bírok magammal az örömtől.
Van már egy kislánykám, augusztusban volt 2 éves. A dackorszak közepén járunk. Vagy nem is tudom, 2 hete (kb. akkor fogant a pici szerintem) lett nagyon-nagyon furcsa, totál akaratos, néha agresszív is, semmi sem jó neki. Lehet, hogy már most megérzi, vége lesz az egyeduralmának? Akinél van már csemete, nem tapasztalt hasonlót?
Tudom, még nagyon korán vagyok, meg akkor leszek nyugodt, ha látom az UH-on dobogni a kicsi szívecskéjét, de azért remélem jöhetek én is.
Évi
dunyi
 
 


Ajda: Koszi hogy megirtad. :P
Valamikor regen meg tanultam is ezeket, de most annyira laikusnak erzem magam es amiota nem dolgozom a szakmaban sokat felejtettem.(hivatalosan rontgenasszisztens vagyok) Szoval az biztos mar elso percre feltunt, hogy az uh gep amivel vizsgalnak eleg regi es nem egy nagy teljesitmenyu...ennel meg otthon az uzsokiban is sokkal jobb gepekkel dolgoztunk tavaly.

Pedig ez itt Amerika :lol: Persze nem a legjobb resze!
Pankimanki: Florida legdelibb kis szigeten elek ...egy karib gyongyszem :D ....a motto elni es elni hagyni. 1,5 eve jottem ki az elejen meg miami mellett laktam, egy csaladnal voltam babysitter. Aztan megtortent a nagy csoda az eletemben es decemberben megismerkedtem az interneten egy alom pasival :wink: (o is magyar)
Aprilisban hozza is koltoztem, ide erre pici szigetre es most meg jon is a baba, szerelmunk gyumolcse.....tavasszal mi hazamegyunk, nem akarunk itt szulni.....oszinten nem szeretem amerikat.....sot.....de errol hosszan tudnek meselni.
Ha tenyleg erdekel a tapasztalatom akkor irok majd priviben egy szep hosszu levelet rola. :lol:

Henka: szivem szerint en sem dolgoznek, de sajnos muszaj. Raadasul en takaritok egy szallodaban, ami nem a legjobb a vegyszerek miatt. :cry: De probalok vigyazni es a kollegaim is rendesek segitenek....a cipekedessel nincs nagy baj, mert en elotte is rendszeresen kondiztam, es most is, sot akarom csinalni mig olyan nagy nem lesz a hasam, hogy mar nem ferek be a gepek ala :lol: Persze csak lazan, lejjebb vettem a sulyokat es egy ora helyett csak fel orat nyomok egy nap.
Ti sportoltok valamit? Szerintem nagyon fontos a rendszeres testedzes!
Tudod a gyerekek meg sokkal nyitottabbak a spiritualis dolgokra....szerintem van ilyen, hogy megerzik a nagy valtozasokat :lol:
Dunyi kislanya is erzei :lol: Csak hat valaki orul a tesonak, van aki nem......

Na jo varakozast mindenkinek.... 8)
Vendég
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: