Új privát üzeneted érkezett!

Na még ezt

Gratulálok Barnusnak, hogy ilyen hamar leszokik a pelusról, nagyon ügyes!!! Tök jóó ez! :-)
Szilpa még amit akartam, hogy a körömvágás az nálunk se menne, ezért Én mindig alvás közben vágom Gery körmeit. Csak így hagyja!
Vagy Kende felkel rá, ha akkor csinálod?
Nálunk eleinte ment a délutáni alvás alatt, de aztán elég éber volt alatta, így áttértem az éjszakai alvásra. Simán felkapcsolom a kislámpáját, megérkezem hozzá a kisollóval és vágom. Esetleg a kis szemét letakarom a kis rongyával, amivel imád aludni, vagyis alapkellék alváshoz, és meg se rezzen amíg vágom neki. :lol: :lol: :lol:

Sudi És

Kép
Kép
sudi
 
 


Sziasztok!

Boeske!
Nagyon ügyes nagyfiú Barna, hogy ilyen hamar leszokott a pelusról. :) :) Állvakaka érdekes lehet. :lol:
Remélem, Márk ennyivel megússza az oltást, és nem lesz más, komolyabb utóhatása. :)
Tanuláshoz kitartás! Majd szorítunk a vizsgádhoz! :wink:
Lakásmizéria: Drukk, hogy mielőbb túl legyetek rajta, és a szép új lakásban lehessetek már. :)

Sudi!
Köszi a képeket! :)
Nagyon drukkolok a vizsgádhoz! :wink: Biztosan menni fog, ügyi vagy te! Majd utána gyere, és mond el, milyen volt, hogy sikerült!
Azért nem hiszem, hogy a 3 napos láz, mert az mindig 3 napig tart, nem egyig, és a pöttyök sem jelentkeztek utána. De már mindegy, túl vagyunk rajta. :) Most épp folyik az orra, nyűgös, és taknyos, du megyünk megint dokihoz. Pedig sosem betegeskedünk. Lehet, hogy most legyengült az immunrendszere, azért kapta el tőlünk ezt a nyavalyát. Anyu is, én is benne vagyunk. A múlt héten úgy is fogadott minket a dokinéni, hogy „Kende, hát te mit keresel itt?” :shock: . Szóval ennyire nem szoktunk betegek lenni, oda járni. :)
A fotelt a Corában is lehet kapni. Én ott is szoktam látni. Esetleg Tesco-ban is megnézheted, de nem tudom, hogy ott van-e, mi oda nem járunk. 5000 Ft körül van. De nálunk nagyon bevált, imádjuk. :)
Nagyon szép (és fárasztó) napotok lehetett. :P Ez az igazi kikapcsolódás! :) Várom a képeket!
Gyulai képeket majd kaptok akkor szépen egyesével, hogy ne legyen hirtelen sok. :wink:
Sajna felébred a körömvágásra :( . Persze Gyulán apának nyikkanás nélkül hagyta! :roll: Ébren!


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!!!

Jelentem ma levizsgáztam sikeresen rutinból is!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Nagyon happy vagyok, amúgy tiszta ideg voltam, izgultam mint atom, az agyvérzés kerülgetett, de aztán nagyon kis ügyi voltam!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Köszi a drukkokat csajok!!!

Itt a link, ahol megnézhetitek Geryt, ahogy épp csajozik a VárosLigetben!! :-) :-)

http://videa.hu/play.php?v=13bfGNwR8Lr6o7Ev

Sudi És

Kép
Kép
sudi
 
 

 
 

Ja és pár kép :

Kép Kép Kép

Sudi És

Kép
Kép
sudi
 
 


sziasztok!

Sudi, gratulálok! Ügyes vagy. :lol: Sajna nekem évek óta csak jogsim van :? :oops: , nem vezetek, lusta vagyok beülni és elindulni. :? :oops: Pedig néha jól jönne... :oops:

Teszek fel én is néhány fotót:
Németbányán:
Kép
Imád hintázni a srác:
Kép
Motorozás a kedvenc szórakozása:
Kép
Farasztó volt a játszón:
Kép
Kincső:
Kép
Rosszcsontok:
Kép
További képek a gyerekekről:
http://babaszoba.hu/services/albums?alid=26153
http://babaszoba.hu/services/albums?alid=24633

Hív a lencsefőzelék... :roll:

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 


Sziasztok!

Mi is megvagyunk ám, csak a jó idő.......... :oops: :lol:
Sajnos az olvasással is lemaradásban vagyok, csak bele-bele olvasgattam a hsz-ba. És persze megnéztem a képeket! Nagyon édik ezek a kis manók!

Edina! Kincsőnek nagyon aranyosak ezek a göndör fürtök!

Gyorsan dobok egy-két képet én is aztán holnap majd igyekszem bővebben beszámolni kalandjainkról! Kép

Kép Kép

füles

Kép
füles2006
 
 


Sziasztok!

Sudi!
Gratulálok! :!: :) Nagyon ügyi vagy!!
Kép
Megint jó képekkel jöttél. :) Nagyon édes Gery! :P

Ed!
Nagyon jó képek! :)
Barangó milyen vagányan áll a kocsinál! :D Az elalvós nagyon cuki. :P De a toplistás a rosszcsontok! :) :) Annyira édesek együtt!! :P

Füles!
A te képeid is nagyon jók! :) Úgy látszik, ez a jó képek napja.. 8)
Marci is olyan aranyos kis vagesz! :) Nekem a második kép tetszik a legjobban! :) Azok a kis zsivány szemek! :P :P
Várom a beszámolót! Lukad az oldalam! :)


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Végre lecserélhettem a vonalzóm.... :wink: :D

Füles???? Várunk!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Sziasztok!

Lopok egy kis időt a munkából egy gyors bejelentkezésre.

Roncsival voltunk a vesedokinál, szerencsére az utolsó pisilelete negatív volt, így majd csak egy hónap múlva kell megint mennünk. Ennek örömére múlt csütörtökön megkapta a 15 hónapos oltást, amitől egyelőre nincs láza, remélem nem is lesz, mert tiszta paranoiás vagyok már a lázaktól.

Továbbra is buzgón próbálkozik a járással, egész gyorsan bandukol, ha fogjuk a kezét, de egyedül csak otthon hajlandó menetelni. 7-8 lépést meg is tud már egyedül tenni, igaz még lassított felvételben, ezért ha megunja, négykézlábra vágódik, és úgy ’szalad’. Főleg, ha mondjuk neki, hogy ’gyere’, akkor még gyorsabb iramra vált, persze a másik irányba. Mániája, hogy egyedül sétálás közben a legnagyobb játékait cipelje, pl. a nagy plüssmackóját vagy a játékcsigáját, aztán ha elkezd velük billegni, akkor gyorsan leguggol. Nagyon kis óvatos.

Jelenleg 8..340g és 74 cm, kis kecses manó.

Továbbra is egyszerre több foga jön, az egyik már majdnem kibújt, 2 még útban, úgyhogy az éjszakáink változóak, bár az utóbbi pár egész jó volt. A jó időben szinte egész nap kint vagyunk a kertben vagy sétálunk, úgyhogy este szinte rögtön beájul az ágyba 9-kor, aztán szombaton is aludt egész hajnali ½ 6 –ig. Általában ½ 2 körül át szokott kéredzkedni hozzánk, de utána szépen alszik. Csak az a mániája, hogy keresztbe feküdjön, úgyhogy kitúr minket az apjával.

Képzeljétek megyünk nyaralni majd, augusztus végén Zakhyntosra 10 napra a sógornőmékkel hatosban. Így Roninak is lesz legalább gyerektársasága, a keresztfiúnk 3 éves, és szerencsére jól elvannak együtt. Nem tudom írtam-e már, de nagy görögmániásak vagyunk, ez lesz a 8. alkalom, hogy oda megyünk nyaralni. Tavaly is nagyon hiányzott a tenger, meg a megszokott görög hangulat, de most már Roni is elég nagy hozzá, hogy élvezni tudja a pancsikolást. Zakhyntoson már voltunk egyszer, és akkor is nagyon tetszett nekünk, remélem most is jó lesz. Bár most másik városban fogunk lakni, de nem is baj, hogy ez a hely állítólag kicsit nyugisabb, mint ahol 3 éve voltunk. Anno itt is jártunk, mert beutaztuk az egész szigetet, nem gondoltuk volna, hogy egyszer itt leszünk megint hármasban. Már nagyon várjuk.

Kíváncsi vagyok Roni mit fog hozzá szólni, kicsit tartok a repülőúttól. A tenger biztos tetszeni fog neki, mert most hétvégén ahogy apuék takarították a medencét, már ment volna bele, és fel volt teljesen háborodva, hogy nem engedem pancsolni.

Amin morfondírozom, hogy most lesz májusban 2 este is, amikor elvileg nem alszom otthon. Ha nagyon muszáj, haza tudok menni, de szívesen maradnék a többiekkel egy kicsit bulizni (nagyon jó céges bulijaink szoktak lenni), ugyanakkor lelkiismeret furdalásom van, hogy Roni még olyan kicsi, mások még javában otthon vannak egy ilyen kicsi gyerekkel, én meg amúgy is régóta dolgozom már, és akkor még este sem megyek haza, pedig úgy szokott örülni nekem, és egész este csak velem akar lenni. Ti voltatok már egy napot távol a bébiktől? Tartok tőle, hogy mit fog hozzá szólni, különösen, hogy este nem én fürdetem és altatom el, ahogy megszokta. Szóval elég nehéz a döntés.

Diverse, Roni még emyit sem beszél, mint Ricsi. Illetve egész nap szövegel, de az ő saját kis nyelvén, szótagokat mond. Pl. ha mérges, akkor azt mondja, hogy mammamam. Ha meg akar valamit, akkor csak nyekken egyet, hogy „hö” és mutogatja, hogy mit akar tőlünk. Illetve egy dolgot mond, de azt nagyon: nem-nem-nem, ha nem akar valamit.

Viszont megért mindent, pl. mutogatja a talpát, ha kérdezzük, hogy hol a tappancsa. És azt is eltanulta, hogy ha be van zárva az ajtó, akkor kopogni kell. Ezt onnan tudja, hogy pl. ha a fürdőben vagyok, mindig kopogni szoktam az apjának, hogy nyithatom-e vagy Roni ott áll az ajtóban. Innen eltanulta a kopogást.

Ha látja a bejárati ajtónk ablakából a nagyiékat (asszem írtam már, hogy egy kertben – két házban lakunk egy közös télikerttel elválasztva, és a konyhájukba lehet látni a bejáratunkból), akkor őrülten veri az ajtót, hogy vegyék már őt észre.

Sudi remélem meggyógyultatok. Gratula a rutinvizsgához! Nálunk szerencsére a körömvágás ébren is rendben van, bár Roni sem kedveli igazán, de ha gyorsan végzek, akkor nagy kegyesen hagyja levágni.

Edina mit mondott az ortopédus? Édesek a babák, és milyen gyönyörű csigás haja van Kincsőnek! Roninak is göndörödik, remélem neki is szép hullámos haja lesz, mint a férjemnek.

Szilpa, gyerekként én is nyaraltam egyszer Gyulán, de sajnos nem sokra emlékszem. A vár az tudom, hogy nagyon szép volt, ott laktunk mellette valamelyik szállodában. Remélem Kende meggyógyult azóta. Igen, Normaflore-t is adtunk Roninak + minden nap kap aloe verás készítményt, ami immunerősítő, meg az áfonyatartalma miatt állítólag kifejezetten véd az ilyen húgyúti fertőzések ellen. A vesedokink mondta, hogy emiatt a húgycsőtágulat miatt csak az otthoni medencében fürödhet ill. a tengerben, de pl. fürdőkbe nem mehetünk fürdeni. Nem mintha eddig annyira jártunk volna, csak a természetes vizeket kedveljük a férjemmel.

Boeske, gratula Barnusnak a pelus elhagyásához! Nálunk a keresztfiammal most próbálkozik a sógornőm több-kevesebb sikerrel.

Üdv:

Lilla

Kép
ren_25_nĂĄdaskay lilla
 
 


Sziasztok!

Na végre itt vagyok!

Sudi! Gartulálok a rutin vizsgához és a kresszhez is! Nagyon ügyi vagy!

Boeske! Hű de ügyi kisfad van! Épp most mondta a védőnő, hogyha elég érett a gyerkőc, akkor egy hét alatt szobatiszta lesz. Nem nagyon hittem, de most, hogy olvastam már elhiszem! :-)

Látom Ti sem írtok olyan sűrűn, gondolom a jó idő mindenkit vonz :-)

Minket mindenesetre igen. De és du is kimegyünk Marcival. 10 óra körül csak a közeli játszótérre egy órára, mert hamar elfárad, aztán a délutáni alvás után a Margitszigetre vacsoráig! Nagyon élvezi. Ilyenkor nagyon hiányzik a családiház kerttel.
Erről jut eszembe, Ed nagyon tetszik a házatok! Én is ilyen tornácosat szeretnék egyszer majd...........
Voltunk a margitszigeti állatkertben is. Első alkalommal Marci nagyon megijedt a kakastól és a pávától, kapaszkodott a lábamba és sírdogált, de másodszorra már bátor volt és még a kacsáknak is dobált zsemle darabkákat. Nagyon élvezte mikor bekapták amit bedobott. Hatalmasakat kacagott!

Voltunk doki néninél is, megkaptuk a 15 hós oltást, szerencsére semmi szövődmény nem volt. Mázsálás is volt: 11,5 kg és 80 cm a legényke!

Doki néni azt mondta, erőteljesebben kell huzogatnunk a fütyit, mert aztán nem lehet felhúzni és vágni kell. Hm... Szerintetek?????

És képzeljétek Marci manó mond már néhány szót is. Természetesen rém fontos szavakat: autó, lámpa, kuk = kukucs, kopp-kopp, vau-vau, tejci
Már várom mikor fogja mondani, hogy anya, apa :oops:

Egyébként pedig kezd nagyon kis huncut lenni :lol:

Mindenkinek boldog Anyák napját!

Füles

Kép
füles2006
 
 


Sziasztok!

Jó rég voltam megint... :oops:

Sudi!
Gratulálok a rutinhoz, ügyes vagy! :P Csak így tovább!
Én már évek óta tervezem, hogy felfrissítem a vezetési ismereteimet... Csak sajna sosem szerettem igazán vezetni, de most, hogy már kertvárosi részen lakunk, olyan messze van minden!

Nurofent én is csak ajánlani tudom, mindkét gyereknél bevált, főleg magas láznál (39 felett). Mi ezt használjuk, meg Panadol Baby-t, esetleg Germicid C-t (Annánál).

Anna most nagyon beindult a beszéddel, már két szót is összefűz néha: oda rá, oda le, oppá lele (= hoppá leesett). Az oltást végül is nem úsztuk meg simán: először csak hőemelkedése volt 2-3 napig, aztán két délután is 39 fölé ment a láza. El kellett vinnem dokihoz, vírusos "szövődmény" volt valószínűleg. Ja, és ugyanekkor kötőhártya gyulladása is volt. :cry:
Most viszont az orra folyik, ami nem meglepő, mert Ádám is beteg. Tüszős a mandulája és irtó rondán köhögött. Mivel múlt héten a szeme miatt nem volt oviban, már második hete itthon van.

Lilla!
Örülök, hogy Roni jól van! Görögország, de klassz!!! Én is szeretnék elmenni egyszer!
Mióta Anna megvan, nem maradtunk ki egész este-éjjel. De abszolút megértem, hogy szívesen buliznál! Ha férjed ott lesz Ronival, szerintem meg lehet próbálni, nem?

Szilpa!
Örülök, hogy jól sikerült a kiruccanás! :lol: Azt viszont szomorú, hogy Kendeapuval továbbra sem 100-as a viszonyotok.
A képek szuperek!

Ed!
Milyen nagy Bara! :shock: Már egész kisfiús! Az én Annám még nagyon kis babás! Olyan aranyosak együtt! :lol: Nálunk sajnos ilyen pillanatot nemigen lehet elkapni. :cry:

Képzeljétek, a hosszú hétvégén Apával kettesben sikeresen telepítettük az öntözőrendszert! Már csak egy kis eső kéne, hogy a csontszáraz, rögös földbe elszórhassuk a fűmagot. Talán majd most...

Na, megyek pihizni! Elnézést, ha valakit kihagytam, de két hét a két gyerekkel elég fárasztó volt! :wink:

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 


Szia Füles, látom Te is befutottál közben. :) Csak a fütyi-témához: nekünk a dokinéni mindig azt mondta, hogy ne erőltessük. Így is tettünk, és 3 éves kora után lett jól hátrahúzható. De ebben a kérdésben (is) nagyon eltér az orvosok véleménye.

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 


Szia Füles!
Igen én sem hittem volna, hogy Barnának ilyen jól fog menni. Bár azért még nem tökéletes a helyzet. Pontosabban a pisiléssel semmi gond, csak a "többi" megy a gatyába. (De az következetesen. :( ) Remélem ez csak átmeneti probléma.

Fütyi-huzigálás: 1 éves korig csak finoman néhány naponta fürdésnél, utána lehet kicsit erőteljesebben, ha kell.
A srácoknál már minden OK ilyen téren, úgyhogy nálunk ez bevált.

Szép hétvégét!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Sziasztok!

Nagyon boldog Anyák Napját mindenkinek!!

Én nagyon szép ajándékot kaptam tegnap: Egy meglepi kétcsíkos tesztet!! :) Úgy látszik, mi ragaszkodunk a januárhoz! :)

Még nagyon az elején vagyunk, de nem bírtam magamban tartani... :oops: Remélem, minden rendben lesz! :)

Ricsikém újabban elég hisztis, ezt még nekem is meg kell tanulnom kezelni. Két hete szalad, a babakocsiból nem is merem kivenni az utcán, ha csak ketten vagyunk, mert nem érném utol a babakocsival! Volt egy-két rázós helyzet! :) Velem csak az udvaron és a lakásban szaladgálhat. :)

Puszi nektek, most megyünk anyukámhoz és az egyik dédimamához Anyák Napját köszönteni!



Kép
diverse
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a fütyis hozzászólásokat. Remélem sima huzogatással mi is eredményesek leszünk. :-)

Diverse! De jó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: Biztosan minden rendben lesz! És tervezett baba?

Boeske! Biztosan hamarosan már a "többi" sem megy a gatyába! És bilibe vagy wc-be pisil?

Ludmilla! Jobbulást gyerkőcöknek!

Füles

Kép
füles2006
 
 


Diverse!
Ez aztán a meglepetés!!! Gratulálok!!!
Pont 2 év lesz a tesók közt.
Remélem 2 hónap múlva én is követlek, na meg Füles is. :)
Ugye Füles?

Barna már csak wc-be pisil, a bilit csak 1 hétig használtuk.
Egyébként holnap viszem beiratni az óvodába. :)

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Köszönöm! :) És őszintén remélem, hogy hamarosan ti is csatlakoztok!! :lol: :lol: :lol:

Egyébként így a legeleje teljesen más, mint két éve. Akkor a mellfeszülésen kívül semmi tünetem nem volt, most viszont már napok szédelgek-émelygek és folyton aludnék. Nem mostanra terveztük, de ez mit sem számít, nagy szeretettel várjuk az első pillanattól kezdve! A lényeg, hogy Ő minket választott és MOST választott minket. :) A párom - aki eleinte egy gyereket akart - nagyon boldog, vigyorog egész nap, öröm ránézni! :)

Most megyek, mert leragad a szemem, de holnap igyekeszem visszaolvasni!
diverse
 
 


Sziasztok!

Végre vége van a betegségnek, Kincső kapott el valami hasmenéses vírust, néhány napig ki volt ütve, de már minden ok. Azt viszont nem értem, hogy Bara miért nem lett beteg, de szuper, hogy így alakult. :lol: Talán a 15 hós oltás melékhatása??? :wink:
Az ortopédián minden ok volt, a dokinő nem értette, hogy egy egészséges gyereket miért viszek oda. De megnyugodtunk, hogy minden ok.

Diverse, gratulálok! De jó! irigy-irigy :oops: Na jó, nekem már 2 gyerkőcöm van. :lol:
Rázós helyzet? Húúúú! Én állandóan Bara után szaladok, lemotorozik a járdáról. :twisted: Du már babakocsi nélkül megyünk a játszóra, rohanok 2 gyerek után 20 felé. :lol: No majd meglátod, arany élet! :lol:

Boeke, Barna milyen ügyes nagyfiú! Mi holnap megyünk beiratkozni, ma elfelejtettem. :oops:

Ludmilla, jobbulást a gyerkőcöknek.

Majd teszek fel megint fotót, de Bara felébredt.

Hm... csend.

Képzeljétek, Bara már nem akar bébihintában hintázni. :wink: Úgy hintázik, mint a nagyok! Már próbálja hajtani magát. Amin még meglepődtem, hogy a bicajozással is próbálkozik, a legkisebb pótkerekesre fel kell ültetnem és próbálja tekerni. Ha így haladunk, nyáron már ő is bicajozni fog.

ezek a fotók Németbányán az udvarunkon készültek. Nem is látszik, hogy Kincső beteg lenne.
Kép
Kép

Füles, nemrég mi is voltunk a szigeten, szuper volt! Nekünk egész napos program szokott lenni, kb 10-fél5ig vagyunk kint. Legközelebb talizhatnánk, ha nektek is jó. EZ mindenkinek szól!
Hajrá tornácos ház! Nekünk is véletlenül jött a házvásárlás, ha valaki októberben azt mondta volna, hogy idén házat veszünk, kinevetem. De megvan az álomház, csak kérdés, hogy miből fogjuk felújítani, mikor fogunk költözni.

Ezt a fotót is megmutatom. Kincső kiült az udvarra, szemben hegy, erdő. Kitalálta hogy moziban vannak és filmet néznek. Hogy honnan vette, nem tudom, mert még nem voltunk moziban.
Kép

Elküldöm, mileőtt elszáll...

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 


Sziasztok!!!!!

Nagyon rég jártam az oldalon............. :oops: :oops:
Nincs sok időm.
Köszönöm mindenkinek a gratulát!! :lol: :lol:
A héten minden nap voltam vezetni, már nagyon élvezem!!!!! :lol: :lol: :lol: Az oktatóm is nagyon meg van velem elégedve! :lol: :lol: :lol:

Diverse Nagyon nagy Gratula a kistesóhoz!!!!!! De jóóó!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Legyen nagyon szép és örömteli a babavárásod, és szép, zökkenőmentes szülést előre is, bár ez azért még odébb van!!!! :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ricsi vajon mit fog szólni a növekvő pocidhoz!!!??? :D
Nálunk ahogy Gery szokta rugdosni a hasam, mellem, nem hiszem, hogy sok esélye lenne ott 'valakinek'! Már ha próbálkoznánk, de Én egyellőre egy babás vagyok, nem tervezek kistesót................... majd esetleg talán, ha Gery már olyan 4-5 éves forma lesz.....

A képek nagyon klasszak a gyerekekről!!! Mind!
Marci nagyon cuki, ahogy néz abban a kis csíkos sapijában!!!! :-))
És persze a rosszcsontok, Kincső és Barangó is édesek!
Ricsi is!!!!! :lol: :lol:
Többiek????


Mi megvagyunk, Gery meggyógyult, jönnek a 13. és 14. fogai.
Egész jó az étvágya, bár a husi valahogy nem mindig jön be neki. :shock: :? Banán még mindig nem, alma se igazán, eperrel is próbálkoztam, de végül kiköpte.
Sétálni nagyon szeret Gerus, néha már egész jól elviseli, ha fogom a kis kezét.
Ha a babakocsiban ül, minden szembejövő babának integet, gagyog nekik, mindenre mutogat.
Mostanában állandóan fésüli a hajamat a kis kezével, és teljesen lelassul közben, mintha meditálna azalatt. :shock: :D
Magasságra nagyon nő, már mindent elér az asztalokról.... :x
Persze a pakolás még mindig megvan, cipőit imádja széthurcolni. Ha mondom neki, hogy megyünk, akkor is hozza acipőjét, és viszi ahhoz a kis kosárhoz, amire felszoktam ültetni, amíg felvesszük a cipőt. :lol:
Hmmmm, mit is írjak még, most ennyi jutott eszembe!!!!

Szép napos délutánt mindenkinek!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Sudi És

Kép
Kép
sudi
 
 



Sziasztok! :)

Látom, pang a fórum rendesen!! Nem is csoda ilyen szép időben!! A mai sétánál 31 fok volt... mi lesz a nyáron??

Füles, nagyon jók a képek, igazi művészi fotók!! :)

Ed, tündéri ez a két gyerek!! És a kicsi hogy felnéz a nagyra, bálványozó szemekkel!! :D Mi is gondolkodunk egy kertes házon, de nem tudjuk, hogy belevágjunk-e... Gyerek szempontjából biztos, hogy sokkal jobb lenne.

Boeske, nagyon ügyesek vagytok! Akkor nem koptattátok el a bilit! :) Sikerült a a beiratkozás?

Sudi, köszi a gratulát! :) A korkülönbségről csak annyit, hogy mi is kezdettől fogva 4-5 évet terveztünk, aztán így alakult!! :D :D :D Többen is mondogatják a családban, hogy jajjj, majd nem fogok bírni két kicsivel, de én optimista vagyok és úgyis megodljuk! :)

Ricsi is hozza a cipőjét, ha sétálni akar. Megfigyeltem, hogy bent a lakásban sokkal hisztisebb, mint kint. Mondhatni kint semmi gond nincs vele, ha tehetné, egész nap sétálna.

Nálunk még csak 10 fogacska van, abból is a két felső kisőrlő már hetek óta bújik, de még most sincs kint teljesen.


Kép

Kép

Kép
diverse
 
 


Sziasztok!

Megvagyunk... Bara a vírusokkal. Sajna ő is elkapta... néha elég rosszul néz ki, de néha olyan, mint egy kisördög. Éjszaka is hányt és csak reménykedtem, hogy nem szárad ki.

Diverse, mi is megoldottuk a 2 picit, szerintem nagyon jó így. 2 gyerekkel sokkal könnyebb lesz, majd meglátod. :wink: Talán az eleje nehezebb, de nem vészes. Már játszanak együtt is. :wink: Ja, és a motorozás. szereztünk egy nagy motort Kincsőnek, azóta megy a verseny az utcán. :wink:
És így táncolnak együtt morcos (metal) zenére:
Kép
Kertes ház: egyenlőre nem tudom, milyen ott lenni, mert ritkán tudunk lemenni, napjinkat itt a ltp-n töltjük. Azért itt sem vészes, sok a játszó. :wink:

Sudi, Bara a cipőjét és a motorját hozza, ha sétálni akar. És üti a bejárati ajtót, miközben dünnyög. :lol:
Csak így tovább a vezetéssel! :lol:

5 óra, még alszanak a gyerekek, de lassan ébresztenem kellene őket, hogy legyen időnk játszóterezni.

További jó hétvégét!

Bonuszként 2 "evős" fotó :lol: :
Kép
Kép
http://babaszoba.hu/services/albums?alid=26566

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 



Ed! Milyen hüle vagyok, én teljesen azt hittem, hogy ti kertesben laktok, mert mindig olyan jó kis szabadtéri fotókat készítesz! :) Bocsi! Egyébként én sem elégedetlenkedem, szeretünk itt lakni és van szép kis (szomszédokkal közös) játszóterünk is.

Ez a táncolós kép nagggyon jó!! :D :D :D

Pont most néztem a vonalzóidat, hogy nálunk is ilyesmi korkülönbség lesz! :) Majd ha szakad a cérna, jövök tanácsot kérni! :D

(Még mindig nem merem magam túlságosan beleélni, annyira az elején vagyunk, de nagyon bízom abban, hogy nem lesz gond)

Kép

Kép
diverse
 
 


Diverse!
Persze, hogy nem lesz semmi gond. Miért lenne?
A beiratkozás megvolt, de hogy felveszik-e Barnát az óvodába, azt még nem tudom. Majd értesítenek.
Most a 3 éves oltáshoz gyűjtöm a bátorságom, előbb-utóbb muszáj lesz beadatni neki. (Barna még a régi rendszer szerint kapja az oltásokat. Most már nincs 3 éves, hanem helyette 18 hós van.)

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Sziasztok!

Diverse, semmi baj :lol: a ház már megvan, csak még nem lakható. :wink: Az igazság az, hogy nem szeretek bezárva lenni a lakásban és állandóan lent csövezünk valamelyik játszón. Szerencsére a nagytétényi ltp zöld, rengeteg fa van. Úgyhogy csak enni és aludni járunk haza. :lol:
Ne aggódj, nem lesz baj, ne is gondolj rá!

Boeske, Kincső már megkapta a 3 éves oltást, semmi gond nem volt vele. Én is beirattam az oviba, a hónap végén lesz eredmény.
BOLDOG 3. SZÜLINAPOT BARNÁNAK!

Bara még mindig nincs túl jól. Ez az 5. nap. Azon gondolkodom, hogy vigyem-e dokihoz. (mert mi mást tud mondani a doki, mint amit eddig is csináltam?)

Mennem kell főzni... zöldbableves + túrógombóc.

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 


Sziasztok!
Visszaolvasni nem tudtam most, így sajna fogalmam sincs, kivel mi a helyzet.

Viszont, amit nem lehet nem észre venni:
DIVERSE!
NAGYON ÖRÜLÖK! Sok boldogságot, jó egészséget nektek! GRATULÁLOK!!! :D :D :D
Kép

Rólunk:
Nálunk minden oké. Már ami a nagyfiút illeti.
Szerencsére nem beteg, ahogy eddig sem sűrűn.
Már 10 fognál tartunk.
A múlt kedden voltunk dokinéninél, 12,65 kg és 85 cm volt. :shock: És megkapta a 15 hós oltást is. Most tartunk a 8. napnál, és eddig sem pöttyök, se láz, még hőemi sincs. De nem akarom elkiabálni, még van pár napunk erre.
hihetetlenül hisztis, kényes, akaratos kis zsarnok lett. Mindenért ordít velem, vagy sír. Undokbéka mindenkivel, ha épp ő nem akarja, akkor még hozzá sem szólhatnak, mrt elrántja magát, és felmordul hozzá. Ha meg bármiért rászólok, mégcsak rám sem néz, úgy csinálja tovább a "dolgát". Vagy elkezd nyafogni. Ezeket a kirohanásait a mostanában eléggé labilsi anyukája nem viseli túl jól.
Mostanában 1-2* kel éjszaka, van hogy fel sem ébred, csak álmában nyafog, majd alszik tovább. Persze erre én ugyanúgy felkelek. Tegnap éjjel viszont nem tudom, miért, de remgetegszer felkelt. Akár fél óra-óránként is. És alg bírtam megvigasztalni. Pedig nem fájt semmi, inni nem akart. Lehet, hogy a front...
Egyébként egész nap fut, meg nem áll, és folyton eszik/enne. Rendes felnőtt adagokat bevág, nem válogatós. De van, hogy a 3 órát sem bírja ki, és már követeli a következőt.
Folyton dumál. Persze nem a mi nyelvünkön. Mostanában mondja már, hogy brümbrüm (autó, motor), meg már párszor kimondta, hogy Gó (gól). De ez utóbbit csak akkor, amikor ő focizik, kergeti a labdát, és ha belerúg, akkor néha jön utána a Gó.
Szóval szépen fejlődik, okos, ügyes ROSSZASÁG!

Én már nem vagyok ennyire tuti. Kész vagyok teljesen. Egészségileg, idegileg, lelkileg, szerelmileg, anyagilag. Szóval most épp minden összejött. Se türelmem, se időm gépezni, meg úgy általában semmihez. Kende tartja valamelyest bennem a lelket. De sokszor ki tud akasztani. Attól függetlenül imádjuk-szeretjük egymást.
Sokat sétálunk délutánonként, végre itt a jó idő. Menekülök itthonról is. Valamelyik nap olyan fasza légkört teremtettünk itt anyummal egymásnak, hogy le kellett meneküljek, mert már remegtem az idegtől, persze Maki is érezte a feszkót, így pluszban folyamatosan ordított. Éhes voltam, wc-zni kellett volna, de inkább leszaladtam Kendusszal, és haza sem akartam jönni. Csak fürdésre találtunk haza. Nagyon nem jó így.

Be is fejezem, nem panaszkodok itt tovább. Nem akarom rontani a levegőt. Nem ígérek semmit, majd jövök.
Sziasztok!


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Bocsi a sok hibáért!
Pedig átnéztem küldés előtt... :oops:


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Sütés a haverokkal:
Kép

Kényelmesen mamánál:
Kép

Kényelmesen tv-zek anya ágyán:
Kép

Sétáltam, megérkeztem:
Kép

Duna parton:
Kép

Kukucs! (Nézd, átnézek a lábam között):
Kép


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bekukk segítségkérésért egy ismerősömnek.

Van egy nagyon jó barátnőnk, aki 32. hétben van és a doki TERBUTALIN al retard tablettát ajánlott neki, hogy ne nyíljon tovább a méhszáj és megússzák a koraszülést.

Ez a gyógyszer csak Németországból hozatható be. max 10-14 napot kellene áthidalni, mert addigra biztos beérkezik.

Kérdésem: SOS meg tudjátok kérdezni a környezetetekben, hogy nincs-e valakinek elfekvőben, vagy megelőlegezésre min. 1 levélnyi (napi 2 db-ot kell belőle szednie!).

Ha tudtok segíteni, írjatok lszi.

Köszi:

Lilla

Kép
ren_25_nĂĄdaskay lilla
 
 


Sziasztok!

Végre péntek van, nekem meg nincs túl sok kedvem dolgozni, úgyhogy inkább írok nektek.

Először is Diverse gratulálok az örömhírhez, ennél szebb ajándékot el sem tudok képzelni!!! Remélem minden szép rendben fog alakulni, kíváncsi vagyok Ricsi mit fog hozzá szólni!

Mi sajnos a 15 hónapos oltást nem úsztuk meg láz nélkül, 2 napig hőemelkedése volt Roninak, meg az a csöpp étvágya is elment, így semmit nem evett 3 napig, de aztán szerencsére elmúlt az egész, mire elkezdtem volna parázni, hogy talán nem is ettől van. Nálunk sajnos csak a kúp működik lázcsillapítóként, mert Roncsi az összes sziruptól hány.

Már egész sokat gyalogol egyedül, aztán ha megunja, hogy nem halad olyan sebességgel, ahogy szeretné, gyorsan négykézlábra vágja magát, és teper. Rájött, hogy hogyan tud lejönni a lépcsőről (eddig csak felfelé tudott mászni), úgyhogy mostanság előszeretettel lépcsőzik megint mindenhol.

Képzeljétek megvolt élete első csókja! Kicsit korán kezdi a kisasszony! Barátnőmék kisfia odavan érte teljesen, nagyon szereti simizni, meg puszilgatni, és a múltkor adott a pocakjára, aztán a szájára egy puszit óvatosan. Annyira édes volt! Roni meg nagy kegyesen tűrte a kedveskedését. Kismiki mindig igyekszik a kedvébe járni, a múltkor is látta, hogy Roni nagyon nevet, amikor úgy rázza a fejét, mint egy rocksztár, onnantól kezdve folyton ezt csinálta neki, hogy imponáljon. Annyira helyes volt! Apa teljes frászban van, hogy már most üldözik a pasik a lányát, és mi lesz így később.

Annyira élvezzük a jó időt! Roni egész nap kint van, szinte csak fürdetésre meg aludni megyünk be vele. Vettünk neki homokozót, mert nagyon szeret pepecselni a homokban, meg örököltünk egy kis csúszdát is, úgyhogy megvan a játszótér otthonra. Nagyapa feltöltötte a medencét, már nagyon várjuk, hogy tudjunk pancsolni, Roni veri gyakran a tetejét, hogy menjünk végre már bele. Én is igyekszem időben hazakeveredni, hogy minél többet tudjak kint lenni velük a levegőn.

Roni szerencsére jól összemelegedett a kutyáinkkal is, bár eleinte elég bizalmatlan volt velük. Mondjuk nem csoda, a két németjuhászunk óriás hozzá képest. Főleg Lottival játszik sokat, aki mindig hozza neki a kavicsot, hogy dobja el neki. Aztán jókat kacag rajta, ahogy Lotti elkapja a kavicsot.

Aludni egész jól alszik, este 9-kor beájul az ágyba, aztán 2-3 felé átviszem magunkhoz, ahol reggelig alszik velünk. Bár mostanában egy félórával előbb fel szokott ébreszteni, valószínűleg mert belesüt a nap a szemébe, úgyhogy valamit ki kell majd találnunk a bambusz roló helyett. Erről a közös alvásról is le akarjuk szoktatni, de majd csak ha otthon leszek szabin, mert nem bírnék éjszakázni meg dolgozni is menni.

Nem tudom nektek mennyire hajlandó az etetőszékben enni, nálunk csak az első pár falat megy nyugodtan, aztán izeg-mozog, menne játszani. Inkább azt szereti, ha odajöhet hozzánk játék közben falatozni. Tudom, hogy ez nem jó, de időnként így eszik, mert a kaja helyett inkább játszik, még akkor is, ha éhes.

Mostanában próbálgatja, hogy meddig mehet el. Látszik rajta, hogy érti, ha mondjuk, hogy valamit nem szabad, de akkor is direkt csinálja, és közben sandít ránk, hogy mit szólunk hozzá. Aztán ha valami nem úgy történik, ahogy ő szeretné, akkor visít!!! Múltkor már leraktam a földre, és mondtam, hogy akkor most hisztizzen, aztán ha megunja, jöjjön játszani. Egy darabig fetrengett sikítozva, de aztán a hatáshiány miatt feltápászkodott, és megint normális lett, úgyhogy egyelőre ez a módszer tűnik célravezetőnek.

Végül a múlt héten lent maradtam a céges bulin, mert ¾ óra alatt hazaértem volna, ha gond lett volna, de szerencsére Roni nélkülem is simán elaludt, és jól tűrte, hogy az apja csinálja vele végig az esti ceremóniát. Tartottam tőle, hogy mit fog hozzá szólni, de zökkenőmentesen tűrte a csavargásomat, én meg egy jó nagyot buliztam. Úgyhogy ennek örömére jövő héten is egy napot távol leszek, megyünk kvadozni a többiekkel.

Ludmilla, hogy van Anna és Ádám? Remélem meggyógyultatok! Sikerült a füvesítés? Nálunk is apukám csinált öntözőrendszert a kertünkbe, mert meglehetősen nagy a terület, így sokkal könnyebben megy a locsolás.

Boeske, csak így tovább, majd a nagydolog is a helyére kerül! Felvették Barnát az oviba? Nálunk annyira nagy a jelentkezés, hogy tavaly konténerekből csináltak még egy „legoovit” a régi ovi kertjében, mert nem tudták felvenni még azokat sem, akiket kötelező lett volna. A barátnőm szerette volna bölcsibe adni Kismikit, de Érdre nem vették fel, Pesten is várólistán vannak.

Edina, annyira édesek a fotók! Tündériek, ahogy Bara meg Kincső produkálja magát a ház előtt! Meggyógyultatok? Nem is tudtam, hogy itt laktok a közelben, mi diósdiak vagyunk.

Sudi hogy haladsz a vezetéssel? Én most már több mint 10 éve vezetek, pedig eleinte meg sem akartam tanulni, utáltam az egészet. De aztán jól belejöttem, főleg mióta céges autóval járok dolgozni. Szeretek vezetni, de ugyanakkor érzem magamon, hogy nagyon elkényelmesedik tőle az ember, piszkosul hozzá lehet szokni a jóhoz.

A pakolás nálunk is folyamatosan megy, tiszta romhalmaz a lakás, mikor hazaérek, de semmi értelme rendet rakni, mielőtt Roni elaludna, úgyis újrakezdi, nem bírja elviselni a rendet. Az integetés nálunk is nagy kedvenc, főleg miután rájött, hogy mindenki dicsérgeti, meg ütyürüpütyürüzik neki, ha integet, ezért előszeretettel élvezi ennek előnyeit.

Szilpa, Kende nagyon édi a fotókon. Sajnálom, hogy mostanában ennyire sötét a hangulatod. remélem ez a jó idő a téged is jobb kedvre derít.

Bár látom azóta nem járt senki errefelé, sikerült a gyógyszert megszerezni a barátnőnknek, remélem így továbbra is még pár hétig pocaklakó lesz a baba.

Üdv:

Lilla

Kép
ren_25_nĂĄdaskay lilla
 
 


Sziasztok!

Szilpa!
Sajnálom, hogy rosszul alakulnak a dolgaid.
Azért gyere néha!!!!

Lilla!
De jó, hogy jelentkeztél!
És annak is, hogy sikerült gyógyszert szerezni.

Már megint várom a vonalzócserét, és valahogy nagyon ideges vagyok. :oops:

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Sziasztok!!!

Pár kép Gerusról. Mostanában alig fotózom.....sajna!
Ha minden igaz 30-án vizsgázom, remélem sikerül is, és megkapom a jogsimat végre!

Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Puszi mindenkinek!!!!!!!!!!!!

Sudi És

Kép
Kép
sudi
 
 


:oops:
:D

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bekukk, néhány kép erejéig.

De először is Boeske GRATULÁLOK a jóhírhez!!! Nagyon örültem a meglepetésnek és remélem minden úgy fog alakulni, ahogy szeretnéd! Kép Sporty lady Kép Nagyon szeretem, ha talicskában utaztatnak Kép A mackóim nélkül sehova se megyek Kép Nagyon szeretek pancsolni a nagykádban Kép Egész nap kint időzök a kertben Kép Lotti alig várja, hogy kavicsozzak vele Kép Verem az ajtót, ha meglátom a nagyiékat Kép Azonnal engedjetek ki a szennyestartóból

Kép
ren_25_nĂĄdaskay lilla
 
 


Sziasztok!

Boeske, micsoda hír, de jó! :lol: :lol: :lol:

Lilla, igen, szomszédok vagyunk. :lol: Remélem, hogy a barátnőddel minden ok lesz, drukkolunk neki!

Sudi, Lilla, Szilpa, nagyon aranyosak a gyerkőcök! Majd én is dobok fel újabb fotókat. :lol:

Sudi, csak ügyesen, egy nagy kalappal! :lol:

dörög az ég, hogy lesz ebből játszózás?
Ébresztenem is kellene Kincsőt...

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 


Lilla, most látom az erkélyről, hogy nálatok vihar van. dörög, villámlik, esik... jó lehet nektek...
Lassan mennénk a játszóra, jó lenne, ha idáig nem jönne el az a csúnya fekete felhő. Azért beszedem a ruhákat az erkélyről.

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 


Sziasztok!

Hááát, nekem is meglepetés volt a pozitív teszt, mert ezt a hónapot még ki kellett volna hagynunk, de már 1 hete éreztem, hogy mégis baba lehet a dologban.

Lilla!
Roncsi nagy kópé. A szennyestartós kép tetszik a legjobban.

Ed!
Le tudtatok menni? Mi pont a vihar előtt voltunk még kinn.

Ja, Barnát felvették az óvodába, és jó óvónénihez került.
És ma megvolt az első bilibe kaki.
Szóval jól alakulnak a dolgok. (Kivéve azt, hogy kitörött a fogtömésemből egy darab. :()

Szép estét!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Kedves Mamák,

Bocsánat, hogy ismeretlenül zavarlak titeket, de mivel régi „topicoló „ vagyok, kislányommal való terhességem óta, ezért merem veletek bátran és örömmel megosztani, hogy megnyitottuk a www.biofalva.hu webáruházunkat. Csupa csupa egészséges étel, naturkozmetikum, babaápolás, kényeztetés a babának és mamának. Kislányunk inspirált az egész létrehozásához, mivel neki nagyon nehezen vadásztam le ezeket az egészséges dolgokat.
Ha van kedvetek nézzetek be hozzánk. További szép napot kívánok mindenkinek.
Johanna
johanna1975
 
 


Sziasztok!

Gyorsan bekukkantottam, mostanában alig van időm.

Boeske!
Ez váratlan vonalzócsre volt! :) De jó, vigyázz magatokra nagyon!
Barna nagyon ügyes lett végül a szobatisztasággal! Ovihoz gratulálok, biztos élvezi majd!

Szilpa!
Sajnálom, hogy ilyen rossz a kedved! :cry: Remélem, most már valami jó korszak következik, megérdemelnéd!

Lilla!
Köszi, jól vannak a gyerekek. Bár Ádám már 2. hete itthon van fül és torokproblémák miatt, de ez mindössze abban nyilvánult meg, hogy múlt héten 1 napig fájt a füle. A doki mondta, hogy tartsuk még itthon.
Füvesítés sikerült, öntözőrendszer is működik. Büszkék vagyunk magunkra! :lol: Már készülünk az első nyírásra!
Roncsi nagyon aranyos a képeken! Nem csoda, ha már tetszik a pasiknak! :lol: Barátnőd jól van? Remélem, sikerül kitartania még pár hétig!

Anna is elég akaratos mostanában, bent sokat nyafog. Ha elmegyünk vele, elszórakoztatja a látnivaló, az emberek. Ha bejövünk az udvarról, balhézik!
Ő is kis okos, tudja, ha valamit nem szabad. Mondja is, hogy ne-ne! De azért csinálja! :roll: Szól, ha bekakilt. :) 12 fogú, kb. 10,5 kg. Voltunk vele a bölcsiben: Ádámnak az oviban évzárója volt, és a leendő gondozónénik már nagyon látni akarták Annát. Így a bölcsibe is benéztünk. Persze az oviban is sikere volt a kisasszonynak.

Most ennyi, férjem vár a gépre. :cry:
Majd igyekszem sűrűbben bekukkantani!

Jók legyetek!

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 


Majdnem elfelejtettem: Sudi, sikerült a vizsga???

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 


Sziasztok!!!!

Először is Boeske nagyon Gratulálok!!! :lol: :lol: :lol: De jóó, milyen hamar sikerült a baba!!!! :lol: :lol: :lol:
Vigyázzatok magatokra!
Diverse Ti hogy vagytok?????? :lol:
Roncsi milyen édes a képeken, a kutyival biztos jól elszórakoztatják egymást! :wink:

A vizsgám eltolódott, vagyis nem fértem bele 30-ába, úgyhogy 6-án szerdán vizsgázom, ez már tuti!!! Csak lennék már túl rajta! Köszi az érdeklődéseket és drukkokat, rám fog férni szerdán!!!

Gerynek kibujt a 13. és 14. foga is.
Sokat gagyorászik, próbálja utánozni amiket mi mondunk szavakat.

Kende is édes, kész nagyfiúú!
Szilpa hogy vagy? Fel a fejjel, remélem rendeződnek a dolgaid, sok vidámságot és jókedvet kívánok nektek!!! :lol: :lol:

Most ennyire volt időm, megyek apát ébreszteni.

Jó hétvégét mindenkinek :!: :!: :!: :!: :!: :lol: :lol: :lol:

Sudi És

Kép
Kép
sudi
 
 


Sziasztok!!!!

Először is Boeske nagyon Gratulálok!!! :lol: :lol: :lol: De jóó, milyen hamar sikerült a baba!!!! :lol: :lol: :lol:
Vigyázzatok magatokra!
Diverse Ti hogy vagytok?????? :lol:
Roncsi milyen édes a képeken, a kutyival biztos jól elszórakoztatják egymást! :wink:

A vizsgám eltolódott, vagyis nem fértem bele 30-ába, úgyhogy 6-án szerdán vizsgázom, ez már tuti!!! Csak lennék már túl rajta! Köszi az érdeklődéseket és drukkokat, rám fog férni szerdán!!!

Gerynek kibujt a 13. és 14. foga is.
Sokat gagyorászik, próbálja utánozni amiket mi mondunk szavakat.

Kende is édes, kész nagyfiúú!
Szilpa hogy vagy? Fel a fejjel, remélem rendeződnek a dolgaid, sok vidámságot és jókedvet kívánok nektek!!! :lol: :lol:

Most ennyire volt időm, megyek apát ébreszteni.

Jó hétvégét mindenkinek :!: :!: :!: :!: :!: :lol: :lol: :lol:

Sudi És

Kép
Kép
sudi
 
 


Sziasztok!

Hoztam képeket:

Kép

Kép

Kép

Kép

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Sziasztok!

Először is hatalmas gratula Boeskenk! Nagyon nagyon ügyik voltatok, úgy látszik nálatok már nagyon szeretne jönni az a baba!!!! Én is, én is, én is!!!!
Na azért mi még egy kicsit vigyázuk.......... :-)
Bár júni 9.-én a 6. házassági évfordulónk alkalmából Marci nélkül :cry: :lol: megyünk 2 napra férjemmel ünnepelni, kikapcsolódni! Örülök is és nagyon izgulok is, hogy mi lesz velünk Marci nélkül és ő hogy bírja majd!

Sudi! Hajrá, hajrá vizsga! Bizti sikerülni fog!

Szilpa! Merre vagy? Ne szomorkodj ott a távolban!!!! Remélem hamarosan rendbe jön minden!

Ludmilla! Nálunk is pont ez a helyzet! Marci is tudja, mit nem szabad, de azért csak csinálja tovább. Nagyon szelektív a hallása :lol: Néha sikerül elterelnem a figyelmét a rosszaságról, de van, hogy annyira érdekes az a rosszalkodnivaló, hogy muszáj visszamenni. (Na ezt aztán jól leírtam!)

Lilla! Gyönyörű szép szemei vannak Roncsinak! Nagyon édes! Marci is imád talicskázni!

Bocsi hogy nem ragáltam mindenkinek, de felébredt Manó. Majd még jövök.........

Füles

Kép
füles2006
 
 


Füles!
Mi is vigyáztunk. :) Csak utólag kiderült, hogy nem eléggé.... :)
Még meddig "vigyáztok"? 1-2 hónap?

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Szia Boeske!

Úgy terveztük, augusztustól indul újra a "projekt"! :lol:

Remélem hamar sikerül. Marcira majd egy évet vártunk........

Utólag is boldog szülinapot Barnának!
Te vagy vele a képen??? Ti is építkeztek? Biztosan írtad, de valahogy kiröppent a fejemből. :oops:

Füles

Kép
füles2006
 
 


Füles!

Igen, én vagyok Barna mellett.
És építkezünk, ez lesz a teraszunk a nappali mellett.

Hát, remélem ezúttal nem kell hosszú hónapokat várnod a kistesóra.
De jó, hogy egy kicsit kettesben tudtok lenni a házassági évforduló alkalmából. Nekünk az 5. lesz, mi is szerettünk volna 2 napra elmenni, de a két srácot nem vállalta senki éjszakára. :(
Na, majd talán, ha nagyobbak lesznek.

Du. megyek orvoshoz, remélem most minden rendben lesz.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Szia Boeske!

Azért kérdeztem, mert nagyon ismerős vagy, de nem tudom honnan ??? :lol:

Biztosan minden rendben lesz, csak próbálj meg minél többet pihenni!

De kár, hogy Ti nem tudtok elutazni :cry:

Füles

Kép
füles2006
 
 



Sziasztok!

Először is hatalmas gratula Boeskének!!!!!!!!! :D :D :D Jujjj, de örülök!!! Jól számolom, hogy még ő is belefér a januárba? :D

Fülesnek pedig nagy drukk, hogy most ne kelljen egy évet várni, sőt semennyit ne kelljen várni!! :D :D :D

Szilpa, merre vagy??!! Remélem, már jobban vagy lelkileg!!!

Még nem olvastam vissza teljesen, csak nem bírtam szó nélkül hagyni ezt az örömhírt. :D

Remélem, mindenki jól van! Én sajnos nem mondhatnám, eléggé megvisel most ez a babavárás. Ricsivel semmi bajom nem volt, most viszont folyton émelygek, szédelgek és álomkóros vagyok. Nem is lenne ezzel gond, de itt van ez a kis örökmozgóm, aki azért teljes embert igényelne, én pedig most nem érzem magam teljesnek. Holnap megyek a 8 hetes UH-ra, két hete voltam utoljára, akkor volt 3 mm a baba és már vert a szívecskéje! :) Remélem, minden rendben lesz. Csütörtökön kell mennem a védőnőhöz a kiskönyvért, lesz mindenféle vizsgálat, vérvétel, stb...

Ricsikém egyre akaratosabb, ha lehet még fokozni, viszont szinte mindent megért, így "meg lehet vele beszélni" a dolgokat. Mármint én beszélek, ő pedig hallgatja, mert beszélni egyelőre nem nagyon akar, leszámítva pár hangutánzót (brumm, vauvau, brekk). Az éjszakáink változóak, szegénykémnek most megint egyszerre jönnek a fogai, ami sokszor megviseli. (10 bújt ki eddig teljesen és 3 folyamatban van...)

Bocs, hogy most szinte csak magunkról írtam :oops: , megyek és visszaolvasok, remélem, Ricsi még engedélyez egy kis időt nekem. :) A fotókat megnézegettem, nagyon édesek! :)

Kép

Kép

Kép
diverse
 
 


Sziasztok!

Diverse!
Örülök, hogy minden rendben Veletek. A rosszullétek meg majd lassan enyhülnek.

Nálam sajnos megint nem túl bíztató a helyzet, a petezsákomnak 1 hetes lemaradása van. Embriót még nem láttunk UH-n. Egy hét múlva újra kell mennem.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Kedves Szülők!

Német reklámfilmbe (pampers) keresünk 6-9 hónapos,lehetőleg sötét hajú s szemű babákat szereplőnek!Forgatás Németországban lesz (szállás,útiköltség fizetve) + honorárium (1oo ezres nagyságrendű !! ) 2-3 nap elfoglaltságot jelent.
Válogatásra a VII.ker. István u.18 szám alá lehet jönni (ARMADA ÜGYNÖKSÉG)-hétfőn és kedden 1o-17 óra között.
E-mail: armada@gyor.net
Tel:472-1192

Köszönettel: S.Réka
armada
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: