Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok

Itthon vagyunk, mert Levi lebetegedett. Szombaton éjjel köhögött párat, de vasárnap semmi nem volt, ezért elvittük tegnap az oviba. erre tegnap mikor megyek érte, az óvónéni majd lenyelt, hogy mennyire köhög a gyerek. Pont ott jött ki rajta. Felírt a drnő ilyen ultrahangos inhalátort, állítólag nagyon jó, majd kipróbáljuk. Tavaly nagyobb értelme lett volna, mert sokat volt beteg, de állítólag nemcsak gyereknek jó, hanem nekünk is, ha náthásak vagyunk.

Linda, előre is boldog szülinapot, én végülis kaptam 3 pár cipőt, a Deichmann-ban akciós volt, féláron volt 2 pár 6 ezerért, és ezért adtak ajándékba még egyet.

Mosogatógép: nekünk Bosch van, egy teljesen alap darab, csak 2 program van rajta, meg egy öblítés, ha sokáig állnának benne a cuccok, akkor lehetne beindítani, hogy ne száradjon rá a cucc. Nem értek hozzá, hogy igazából mit is kellene tudni egy mosogatógépnek, mik lehetnek ilyen extra programok, de a Boscht merem ajánlani, mert az egyik barátnőmnek valami nem is tudom, milyen van, de azt mondja, nagyon rondán mosogat, mindig rajtamarad valami trutyi. Nekem csak akkor, ha nagyon teletömöm. Pedig nem is használok mindig ilyen márkás tablettákat, van, amikor teszkósat, az is elmosogat :wink: Mi nagyon régen vettük, még internetünk se volt,így nem igazán tudtam utánanézni a dolgoknak, meg boltkiürítési akció volt, így olcsó volt, ezért ez mellett döntöttünk. Ja, és nekünk azt mondták anno, hogy vízlágyító só nélkül be se kapcsoljuk, hiába többfunkciósak ezek a tabletták, só mindenképpen kell bele. Így ezt be is tartom. Időnként öblítőt is rakok bele, mert néha elnézem a tablettát, és nincs benne öblítés, de az öblítő meg nagyon sokáig elég, évek óta megvan egy Lidl-is, és még nem fogyott ki.

"Mást elmondani nem tudok, az általam elmondottakat a jkv helyesen tartalmazza, melyet elolvasás után helybenhagyólag aláírok" :lol: :lol: (Na ez poén akart lenni, beugrott hirtelen a régi rendőrségi jkv záradéka, de hülyevagyok 8) 8) )

Ildi
Kép
Kép
Kép
true
 
 


Még valami beugrott a mosogatógéppel kapcsolatban: a hangja is nagyon fontos, mivel úgy emlékszem, nálatok is egyben van a nappalival a konyha. A miénk nagyon halk, tök egy térben vagyunk, és este simán bekapcsolhatom, nem zavarja a tévézést. De legtöbbször éjjel szoktam bekapcsolni, és akkor sem kelünk fel rá, szinte alig van hangja.

Képzeljétek, kiváltottuk ezt az ultrahangos párásítót. Recept nélkül 25 ezer lett volna, így recire 4400 :? még ez is nagyon sok, viszont úgy nézem, nagyon jó. Levinek már kezd is felszakadni, pedig nagyon sokat szoktunk vele kínlódni. Azt írták a neten, nem is kell köptető, annyira jól felszakítja a váladékot.

Többiek? Hol vagytok elveszve? Aki olvas bennünket, írjon már pár sort, mi van velük.

Ildi
Kép
Kép
Kép
true
 
 


Mi, aki olvas Titeket, nagyon szeretünk itt olvasni. A kezdetektől olvasunk. Rá is szoktunk. Vagy rátok. Nekünk is hiányoznak Santos beírásai. (A többieké is.)

A kisfiam 3 éves 4 hónapos. Nálunk is lesz farsang holnap az oviban. A karácsonyi ünnepségen nem volt hajlandó fellépni, sírva fakadt és végig ott ült az ölemben, nyafogva.
Ezért holnapra nem is tervezek semmilyen beöltözést. Van egy "Bobamester" sisakja, azt megpróbálom ráadni, de ha nem megy, akkor nem. Lesz még farsang jövőre is. Nagyon szereti az ünnepségi előkészületeket. Boldogan részt vett a karácsonyin is, csak amikor élesben megy, inkább beül az ölembe.

Októberben kezdtük az ovodát és hálistennek, a gyerek könnyen elfogadta. Korábban írtam, hogy amióta ovodás, szívesebben van otthon, nem igen akar sétálni. Annak idején elvittem orvoshoz is, csináltattunk vérképet. A HUMET-R-t adom neki. Ezen kívül, csináltattunk lúdtalp betétet. Most már biztos vagyok abban, hogy az ovoda okozott neki akkora traumát, hogy nem szívesen megy el otthonról. Ezért békén hagyom. Csak akkor sétálunk, ha kéri, hogy menjünk el. Rájöttem, hogy jobban szeret célzottan sétálni. Ha pl elindulunk a közeli tanyára, ahol vannak állatok, oda mindig szívesen jön. Vagy ha elmegyünk a játszótérre sétálni. De csak úgy, céltalanul kódorogni már nem szeret. Hát, istenem, soha ne legyen nagyobb bajunk. A gyerekek állandóan változnak.

Változatlanul itthon dolgozom (fordítok), és tulajdonképpen nagyon kényelmes. Főleg, amikor náthás a gyerek és nincs gond azzal, hogy itthon maradjon. De azért olyan szívesen felvenném a magassarkú cipőt és kisminkelném már magam és csak úgy jólesne egy közösséghez tartozni. De itt, vidéken, nem igen van számomra munkalehetőség.

Gondoltam kinézek valami álláshírdetést, akármit elvállalhatnék, végül is, bármilyen adminisztratív munkát. De aztán eszembe jut, hogy az oviban is van nyári szünet és nincs nagymama a közelben.

Valamelyik nap először életemben sütöttem túrós buktát, de ott kellett hagyni a tepsiben, mert közben elmentem oviba a gyerekért, aki aznap pont sétálni akart. Mire hazajöttünk, már vagy 2.5 órája kelt a tészta. Megsütöttem és állítom, életem legjobb kelt tésztája lett belőle. Annyira habkönnyű és puha volt hogy nem bírtuk abbahagyni az evést. Aznap éjjel nemcsak kigyókkal, de elefántokkal is álmodtam. A férjem úgyszintén.

Viszont ki akarom próbálni a fasírtos buktát. Nem lehet rossz.

True, ha tudnád hány ilyen jegyzőkönyvet fordítottam, amiből éppen idéztél :D
rifu
 
 

 
 

Rifu: emlékszem rád, nagyritkán szoktál írni. Írhatnál sűrűbben, ha szoktál olvasni, látod, hogy itt nagyon megfogyatkoztunk. Szerintem ha Linda nem lenne, már megszűnt volna a topic...

Merrefelé laktok? Bizony, nem könnyű munkát találni....
Én már el sem tudnám képzelni, hogy itthon legyek. Persze az otthonlétnek is megvan a maga előnye és hátránya.
Most jó volt 3 napot itthon, de holnap megyek dolgozni, mert apa csúsztat és itthon tud maradni a kicsikkel.
De rájöttem, hogy én nagyon ellustulok itthon. Mindent halogatok, mondván magamnak, hogy úgyis itthon leszek holnap. Az asztalon a teáspoharak, mert minek rakjam el, úgyis kell egyfolytában.... Én nem tudom, de most, hogy itthon voltunk, a gyerekeiem egyfolytában esznek-isznak. Reggel gabonapehely... kicsit később szendvics. Utána ebéd, uzsi, vacsi, soha nincs rend.
Ha dolgozok, akkor legalább este rendberakok mindent, ja és természetesen magamat is. Most, hogy itthon voltunk, egész végig melegítőben voltam, zsíros haj, stb. Nekem kell valami ösztönzés, rájöttem.

Nem könnyű megoldani, nálunk sincs nagymama, de mindig meg tudjuk oldani. A nyáron 6 hetet ki tudtunk venni a férjemmel felváltva, a többit jártak oviba. Úgy osztom be a szabijaimat, hogy jusson mindig tavaszi szünet, őszi, nyári. Jövő nyáron is így fogjuk. Pedig nekünk igazán nem könnyű a helyzetünk, mivel más városban dolgozunk a férjemmel, én buszozok, ő kocsival megy, mivel viszi a gyerekeket. Nem semmi reggel és délután a két kicsit elrendezni, főleg ezt az overallos időszakot utálom már nagyon :(
De most állítólag jön a tavasz juhhéj

Bizti fini lehetett a bukta, én is imádom a kelteket. Múltkor pizzás csigát csináltam, az is nagyon jó lett, a gyerekek falták.

Ildi
Kép
Kép
Kép
true
 
 


Helló!

Na az én nagyobbik csemetém is itthon vab,ma nincs ovi,továbbképzés van a az ovónéniknek,s aki megoldhatja az inkább vigyázzon otthon a kölökre.Megoldottam :mrgreen: de már nyaggat,mikor megyünk már a boltba,Bernike mikor eszik?menjünk már.... :roll: :lol:

Ildi,de ari vagy :D de nélküled sem lenne topik élet :wink:
Én is bírnám a pörgős napokat,mert tényleg úgy van ahogy írtad,ha itthon van az ember,el lustul.Bár én már a konyhában az összes szekrényt,fiókot kimostam,átpakolta, a nem használt dolgokat kidobtam.Unalmamban,már annyira ki vágyom az udvarra én is.
Na a tavasztól fáj is a fejem,legyen már tartós akkor az időjárás.
Köszi a szülinapos köszöntést(ma van :lol: )Holnap lesz torta,dobos,gyári.Vasárnap meg kókuszos süti illetve találtam kávékrémet pohárba.
A mosogatógép infókat is köszi,majd nemsokára meglesz az is.

Rifu,de jó hogy írtál.Hogy hívják a kisfiadat?
Az én Laurám is olyan kis gátlásos volt az oviba,de mostanra kiengedett,megszokta az új helyzetet,elég sokáig tartott. :roll:
Sétálni ő nagyon szeret,bár mostanában mindig motorral akar jönni.
Hát tényleg nagyon nehéz állást találni,de neked akkor tök jó munkád van hogy otthon intézheted.Mindennnek van jó/rossz oldala.
Hál Istennek alkalmanént én is melózom,most megyek majd nőnapkor a virágboltba,meg vasárnap.
Bukta reci jöhet,sósat még sosem ettem.

Edi,minusz 4 kiló nekem is eddig,lassan de biztosan haladok.

most megyek,nehéz kettőnek megfelelni.

Linda

Kép

Kép
czmelinda
 
 


hahó!

Merre vagytok??
Mi nemrég értünk haza az oviból,olyan jó idő van hogy kint maradtunk egy kicsit,Lau motorozott,meg homokozott,Berni meg nézelődött a babakocsiban. Képzeljétek hátrafelé tolat Berni,sőt emelgeti a popóját s négykézlábra is áll,olyan ügyi,csak lestünk!Közben ezerrel nyáladzik.Egy hete kap kis gyümipempőket,egész jól megeszi.
Ma borsőfőzit főztem,Lau megevett két tányérral,pedig mostanában nem szereti a főziket,s az oviban is ebédelt :shock: :lol: (az uzsiját rendszerint én eszem meg,hacsak nem yoghurt,vagy sütiféle van)
Kicsit náthás mindneki,de nem vészes.

na megyek,mennek aludni a gyerekek,én meg ablakot pucolok szerintem.....

Linda

Kép

Kép
czmelinda
 
 


Szia Linda!

De jó nektek! Hát nálunk meg utálatos, gusztustalan eső van, és bőrig áztam, mire hazaértem!!! :cry: Már mindenütt nyálkát és nedvességet érzek, annyira vágyom már egy kis melegre és napsütésre! Megvan a mosigéped?

Nálunk is köhörésztek a gyerekek, de úgy gondolom, már múlóban van. Én is kicsit náthás vagyok.

Megyek, mert nagyon fáradt vagyok.
Puszi

Ildi
Kép
Kép
Kép
true
 
 


Sziasztok!

Ennyit arról, hogy mindjárt jövök, csak sajnos elaludtam és utána nem úgy alakultak a dolgok, ahogy szerettem volna és nem tudtam jönni. Pár sort írok, nem olvastam az uccsó hsz-m óta.
Kata először beteg lett, hörghurut. Itthon voltam velük, nem volt könnyű...A 90 napost sem csinálom, immel-ámmal csak, egyszerűen nem ment, hogy mit főzzek és mkinek jó legyen, így sok szénhidrátot ettem csak úgy. Délig, ebédig próbálom tartani, de este megy a szendvics.
Aztán a másik, a rossz hír, hogy papám stroke-ot, agyvérzést kapott, ment a kórházba, mindig idegeskedtem milyen hírt kapunk stb. terveztem, hogy írok, de nem ment. Most vmennyire jobban van, 82 éves egyébként...
Volt alkalmam a Leg-magic-et kipróbálni, tetszett. ha lesz alkalmam szerzek, de csak jó áron. Igaz felső testre, hasra kellene gyúrni, de a lábmozgásokat meg szeretem.
Hirtelen ennyi, megyek pihenni, iszonyú fáradt vagyok. Dávid néha éjjel felkel akár 2x is, kap tápszer, de nem mindig megy a visszaalvás csak a szenvedés...
Kata is 11 fele alszik el, így megint korábban altatunk, tegnap fél 10-kor aludt el, 8-tól ment a mese stb.
Dávid egyébként 3. napja hisztizik, dobálja magát, nem lehet kibírni amit művel. Nem akar enni. Szerintem annyira fáradt, hogy hamarabb kell etetnem, olyan 3/4 11-11 fele. Akkor lett kész a hami, amire kihűlt minden, bepöccent. Így elaludt, sírt sokat, nem evett. Gondolom hamar felkel, mint tegnap mert éhes, bár akkor sem evett, kiflit evett csak...Nem tudom mi van vele.
Olvasok és majd vmikor jövök.
Edit

Kép
Kép
edi78
 
 


Jajj mindenki de el van tünve..... :cry:

Épp ideültem,de sajna nem tudok sokat írni,mert Bernus egyáltalán nem akar aludni(ha alszik akár egy ici picit is az ovi-ig,utána délután képtelenség hogy aludjon,ez ma is így volt,csak szenvedőzik,s kb 6 felé fog kidölni,így muszáj lesz elmennünk egyett babakocsival ha Lau felébredt :? )
Na mindegy,ez van.Legalább Laura alszik :lol:
Fáj a fejem egy kicsit,lehet jön a hideg?Egyenlőre ezerrel süt a nap reggel óta.
Fogyi még megy,muszáj,ma oldalast sütöttem.(persze mindig bűnözök,de Berni miatt :lol: hisz van még szopi,igaz nem sok,de azért ami van azt csak egye meg,apropó evés,szépen eszi a gyümitrutyikat,s ma kapott egy kis főzit(sütötök+krumpli)az is ízlett neki.

Edi,papádnak jobbulást.
Dávidnak lehet a foga jön?Néha én is alig bírom ki ha Berni sír,de álatlában azért van mert nem, vagy éppen aludni akar. :roll:
Iszik tápit Dávid?

Ildi,még nincs meg a m.gép.de azzonnal jelzem ha meglesz.Nagyon kéne már de Attilám nagyon sokat dolgozik,reggel 7 kor indul,sokszor 8-ra ér haza,én csinálok mindent,s ettől tök kivagyok :roll: most két napot elmegyek a virágboltba s ott kikapcsolok végre!!

Légyszi írjatok egy ovis napról,nálatok milyen,legközelebb én is leírom.

Írjatok,régiek és újjak is légyszi!!

Linda

Kép

Kép
czmelinda
 
 


Sziasztok

Én is mindig csak kukkolok, hogy ír-e valaki...

Edi, a férjem nagypapája 92 évesen kapott stroke-ot, és felépült utána, igaz, néha nem igazán tudta, mi a helyzet, mindig elkérdezgette a gyerekeket: ez fiú? ez lány? :o de azért aranyos volt. 95 éves koráig élt.

Hú rossz lehet a nyűgi, én már el is felejtettem ezeket a dolgokat... Nekem ez a másféltől 2,5 éves korig volt mindig szenvedés, akkor nem akart enni egyik sem. Szóval nem sírom vissza egyáltalán. A barátnőm most szült meg, 41 évesen a második babát. A doki azt mondta neki, hogy ha nem lesz semmi komplikáció, akkor szülhet simán (az első császár volt, de csak amiatt, hogy rövid volt a köldökzsinór). Erre mikor bement fájásokkal a kórházba, egyből mondta neki a doki, hogy nem hagyja szenvedni, megcsászározza. Még poénkodtak is, hogy milyen jó, munkaidőben sikerült a császár. Hát én ezen ki voltam akadva. Nem néztek neki semmiféle hegvastagságot, semmit, úgy volt nekik kényelmes azt annyi. Ez valahol olyan szomorú szerintem, hiszen a szülés a természetes nem? Szerintem csak akkor szabadna császárt, ha valóban veszélyben van valaki, na mindegy...

Linda, elhiszem, hogy nehéz egyedül, nekem szerencsére apa nagyon sokat segít mostanában. Így én se pampogok a sok gitározásért :wink: már ő is rájött, így jobban jár...

Ki vigyáz a gyerekekre, ha virágboltban vagy?

Na megyek, most jöttem haza amúgy a melóból, mert határidős munkám van, és rossz volt a gépem, igaz, délután mentem be, mert úgyse tudtam volna melózni gép nélkül.

Van egy halvány melóreményem, de még semmit nem akarok elkiabálni, szorítsatok nagyon.

És írjatok már tényleg!!!!

Ildi
Kép
Kép
Kép
true
 
 


Sziasztok!

Most írom a diplomámat a csecsemők táplálkozásáról. A szakdolgozatom megírásához szükségem van kutatásra, ezért szeretnélek kérni titeket, hogy segítsetek nekem azzal, hogy a kérdőívet kitöltitek és visszakülditek nekem.

Itt megtekintheti a közzétett űrlapot: https://spreadsheets.google.com/viewfor ... blI0WVE6MA

Segítségeteket előre is köszönöm!

Gazsi Krisztiánné Kosicsár Ágnes
gigike22
 
 


Ildi,olyan jó te mindig írsz ha valaki ír. :lol:
Anyucim lesz a bébicsősz ,mind a két nap már januárban közöltem vele a nőnapi hercehurcát.Egyik nap Györökön lesznek a gyerekek,másnap meg itthon.

Most megint rohanok,de jövök még az ovis nappal.Bernit viszem aludni,utána meg főzők finom főzeléket.Berninek meg krumplit almával :? :lol: Lau meg kókuszgolyót kért,a francba nem bírok majd ellenállni neki :mrgreen:

Ildi,drukkolok,hogy legyen álom melód:kevés munka,sok lové,sok szabadidő!!!!!!(Attila is vette egy gitárt még az ősszel,sajna mostanában nincs sok ideje pengetni)

Linda

Kép

Kép
czmelinda
 
 


Szia Linda! Megint ketten levelezünk :wink:

Hát olyan meló nincs is szerintem, amiről te írsz :lol: de ha ez sikerülne, akkor nagyon örülnék. Egyenlőre babonából nem mondok róla semmit :)

Én ma pacalt főztem, de most lett kész :? ilyen fagyasztottat vettem,de délelőtt óta fő, igaz, közben volt egy áramszünet is.... Így délben csak rétest ettünk, túrósat meg tejfölös-hagymás-bacon-ost csináltam fini házitóróból.

Voltam délelőtt fodrásznál, jól megtépettem a hajam, mert már nagyon untam a búrafrizurát. Most penge lett :), viszont sötét, mert melírra nincs pénzem. Elment a fodrászom szülni, ez a másik sokkal drágább, de jó gyors, és elég jó is lett. Levinek is levágattam, mert múltkor hajvágás közben bekrepált a gépünk, így félig lett levágva a haja :) Cuki lett nagyon. Tegnap meg körmösnél voltam, készülök a tavaszra :wink:

Hogy érted ezt az ovis napot, hogy mit csinálnak az oviban?

Én 6.15-kor szoktam kelteni őket, fél -háromnegyed 7-ig kakaóznak, meg mesét néznek, amíg én felöltözök, akkor gyorsan összekapom őket, 7 körül indulunk itthonról együtt. Én kiszállok a központban, és busszal megyek tovább. Ők fél 8 előtt érnek be, apa gyorsan kiszórja őket az oviban (ha nagyon késésben vannak, Marci viszi be őket). Ott akkor reggeliznek,amikor éhesek, kb. fél 9-ig van 1-2 asztal megterítve. Addig játék is van, 9 körül éneklés nekik, és rendet raknak, utána van foglalkozás, szőnyegre körben ülnek, és mindig van valami téma. Fél 11 körül gyümit esznek, (amiket a szülők hoznak), utána udvar.

Dél körül ebéd, utána mese, és alvás fél 3-ig. De náluk mindig de mindig van valami érdekes program. A héten egészséghét volt, sajtot kellett vinni, tejtermékeket, mindennap volt valami, készítettek pudingot, de nagyon sokszor sütnek, főznek, múltkor fánkot készítettek, mindenki beszállhat. Voltak a héten a suliban is, a víz körforgásáról volt szó, kísérleteket csináltak. Náluk kompetencia alapú oktatás van, amit én se nagyon vágok, hogy micsoda :roll: de az a lényege, hogy szabályok helyett gyakorlatiasabban próbálják őket oktatni, egyéni kompetenciákat figyelembe véve. (Santos tantónéni ha erre járna, megmagyarázhatná pontosan.....) Szóval én nagyon bírom ezt az ovit, mert sose unatkoznak a gyerekek, mindig van valami...

Na megyek, mert úgyse olvassa senki, minek írok regényt .... (Mármint Lindán kívül :lol: :lol: :lol:

Ildi
Kép
Kép
Kép
true
 
 


Sziasztok,
Újra pocaklakóm van, nagyon fáradékony és hányingeres vagyok. De jól vagyunk ;)

Kép

KépKép
rizibizi
 
 


Ribizli! Nagyon örülök a hírnek, gratulálok. Remélem jól vagytok. Dolgozol még vagy állományban vagy? Veronika hogy bírja ovit? Ha lesz időd írhatnál pár sort. :)
E.

Kép
Kép
edi78
 
 


Sziasztok!

Riz,sok boldogságot!

Ildi,igen ilyen ovis-nap leírásra gondoltam,köszi.Tényleg jó kis ovi a tiétek ,de én sem panaszkodom.
Most pénteken lesz nyílt nap meg márc.15.-ikei ünnepség,lesz valami kis műsor,elvileg át tudok menni.
Lau ovis napja:9 körül tízóraiznak,addig játék,majd elpakolás.Kézmosás,pisi,kaja.Utána mindig van meseolvasás a szőnyegen,múltkor egész jól visszamondta a kőlevest,csak lestem :shock: Utána játszás,illetve kis csoportokban foglakozás.
Heti egyszer torna óra piros gatyában :lol: (utána Lau mindig itthon is elmutogatja hogy tornásztak)Ha idő engedi ebéd előtt kint vannak,fél egy után megyek érte,s itthon is eszik még 1x :roll:
Van egy faliújság,oda mindig kirakják mindenki művét,(kis jel alapján tudom melyik az övé)alkalomnak megfelelően.Most hóvirágok vannak kint,szép zöld a szárúk olyan mint amilyen a púlover újja volt,a viráguk úgy lett ragasztva,jól néz ki.Kreatívak az ovinők.Múltkor mindenki lerajzolta mi volt farsangkor,előtte hópihék voltak meg hóemberek papírgalacsinból.
Gyümit ők is akkor esznek ha visznek a szűlök,én havi 2x szoktam,de valamikor mondja Lau hogy nem hozott senki.
Most én is visszafestettem a hajam,lenőtt a melír meg nem volt kedvem megint elmenni,majd nyárra megint rakatok.
Tegyél majd képet a gyerekekeről,olyan régen láttuk őket!

Edi,te is tegyél képet majd.
Megoldódtak Dávid hisztijei?Ma mi is voltunk 6 hós státuszon,Bernike ínye meg van dagadva,ő is nyünyige mostanában :roll: De szépen eszik,főzit,gyümit.Víz nem nagyon megy.

Lau imádja a tavaszi szél vizet áraszt című éneket,egy nap 100x elénekeli :lol: Néha uncsizik,azt nem szeretem,de a legóval egész jól elvan.

Keresek képet én is.
Ez szülinapomkor készült:
Kép
Kép
Kép

Linda

Kép

Kép
czmelinda
 
 


Sziasztok!
Engedjetek meg nekem egy pici off-ot.
Ami nem is annyira off, hiszen babatéma. Hátha valakinek aktuális.
Kukk be :) http://www.ribizlifoto.blogspot.com
Köszönöm, további szép napokat!
Kata
Kép
lmkata
 
 


Sziasztok

Riz óriás gratula, remélem, minden rendben lesz, és könnyen viseled a terhességet! Ha otthon vagy, akkor írhatnál néha legalább! Veronikáról is rakhatnál fotót, ezer éve nem láttuk!!!

Linda ez a pici lány egy ici-pici Laura! Hihetetlenül hasonlít nekem Laura!

Ha minden igaz, akkor április 16-tól megyek melózni a férjem melóhelyére!!! Nem az ő osztályukra, hanem máshova. A pénz ugyanannyi lesz, szóval az nem a legjobb, viszont egész jó cafeteria van, azzal mindenképp több lesz, mert most nekem semmi sincs. De viszont az egész család együtt fog járni melóba, és ha a férjemnek túlóráznia kell, akkor a gyerekeket tudom rendezni. Szóval nagyon örülök. Azért nem felhőtlen minden, mert egy kismama helyére vettek fel, egyenlőre határozott idejű a dolog, de reménykedek benne, hogy minden rendben lesz, és azidő alatt lesz alkalom arra, hogy végleges helyem legyen.

Na most megyek, csak meg akartam osztani veletek a jó hírt :)

Ildi
Kép
Kép
Kép
true
 
 


hellóóóó csajok!

Most csak beugrottam, de holnap vagy a hétvégén írok bővebben is,végre lesz egy pár percem...(majd elmagyarázom a kompetencia...:) majd ha érdeklődtök...)
Ildi,
Juhéé végre meglett a hely! Főztél a kapitánynak?
Rizi,
Királyság!! De jó hírek vannak itt!
:lol: :lol: :lol: :lol:

most lépek csinálunk Rékával tepsis krumplit,ezt rendelte,apa koncerten (most épp túlzásba viszi,mert ma is meg holnap is és holnapután is szerintem hétfőn tökhülye lesz. :lol: de ez van,jön a tavasz.)

Zsuzs

Kép

Kép
santos
 
 


Ildi!
Tyúhééééé,éljen az új meló!Gratula!

Ma volt ovis nyílt nap,készítettem képeket is,majd jövök de most nem sajna,mert Laura nem aludt délután és itszta dinka :roll:

Santos,jó lesz ha már idedugod a képed :mrgreen:

Linda

Kép

Kép
czmelinda
 
 


Sziasztok

Santos te nagyon hülye :lol: :lol: :lol: :lol:
Rég voltál erre, a névnapodért bocsi, pedig nem voltál elfelejtve, csak mire odajutottam, hogy írok, másnap lett, így elmaradt sajna, szánom bánom. De azért utólagl boldog névnapot :lol: :lol:
Néha olyan jó lenne egy kis msn, de apa lepusztította a gépünket, mert annyira szar, semmi se fér el rajta. Írjá mááá
(apa egész nap Székesfehérváron próbán, holnap itthon, hétfő megint próba másik bandával, szerinted unom-e?.....)

Ildi
Kép
Kép
Kép
true
 
 


Na itt vagyok,kávézgatok és végre végre van pici időm írni
(dolikat kellene javítani,de nincs kedvem,piszkosul unalmas,inkább 1234 szer kitakarítok és felmosok minthogy ezeket csináljam...)

True,
Ne is mondd,próba hátán próba,jön a tavasz,a nyár fesztivál hegyek,nem tudom mennyit fogok itthon gubbasztani a kölyökkel...most az uramnál szünetel az egyik zenekar,de sebaj van másik persze,most elad valamit és vesz még egy gityót (nagyoooon fontos,tetszik érteni,a nélkül megáll az élet,pont 3 gitár kell vagy kettő vagy mit tudom én...)
Jajj lett új kocsink,már vezettem is,már úgy nem új,csak jobb mint a régi volt,talán merek vele közlekedni is. (persze még ez sem biztos,parasantos :oops: )

Kihisztiztem magamnak heti egy szabadnapot,mivel hétvégén soha nem tudok elmenni sehová, így hétközben van az egy akármitcsinálhatok és akármikorhazamehetek napom.

Muszáj lesz,mert ha suliba fogok járni,( Miskolci Egyetem...muszájból),akkor az 2 napot vesz igénybe,egy éjszakát,így hát bele kell lendülnie neki is Rékának is.
Egyelőre még csak szoktatás alatt van az uram,nehezen emészti, az akármeddig maradhatok a múlt héten fél 10 volt,eddig bírta,felhívott,hogy jöjjek haza,mert nem alszik a gyerek...

(Mondjuk lehet,hogy le kellett volna fektetni :mrgreen: ...sebaj előtte való héten minden rendben ment,csak fürdeni felejtettek el mind a ketten...Büdiúr és Kisbüdi...szóval most nem engedek a 21-ből,mégsem járja,hogy én soha sehová nem jutok el,csak ő.
Szóval megyek Metallicára,már van jegyem is,meg Suicidal Tendencies van még a tervben (ez majd nyáron lesz),plusz egy újabb tetkó,csak meg kell várnom,hogy levonják a lakástörlesztő részletem,én évente fizetek kezelési költséget,így most sokat vonnak le,nem is biztos,hogy marad pénzem.

(plusz szegény kölyöknek ellopták a bicaját a tárolóból,Peti bazidrága bmx-ét nem de a kisbicaj az persze kellett,káromkodtam egy sort,Réka nem értette,hogy a gonoszok miért az ő bringáját vették el...így még az is lehet,hogy bicajt kell hoznia a nyúlnak és anyuci lemondhat arról,hogy újabb mintákat találjon ki magának :lol:

Viszont végre 2 év alatt sikerült elérnem,hogy kipucolja az uram a sütőt,így hát sütésre adtam a fejem, pizza,pogi, már volt,ezer éve nem sütöttem de tök jók lettek,ma pedig fonott kalács uzsira ez van a tervben,de korántsem biztos,hogy még belesűríthető a vasalás,fürdőpucolás és dolijavítás közé....

Tegnap legókiállításon voltunk a Duna plázában, jó volt,csak mire odaértünk már a játszó-építő helyek bezártak,így csak megnéztük az építményeket.
Tegnapelőtt meg hamburgereztünk a Pólusban (na jó nem akarok plázacicát nevelni a gyerekemből..) csak volt tanítványok meghívtak,apa haldoklott a buli utáni másnaptól így vittem magammal Rékát is (szokás szerint) aki baromira élvezte,hogy utazhatott a srácok nyakában és lóghatott rajtuk nyúzta is őket rendesen,ezek meg élvezték...így hát jó kis délután lett végül.

Már vártam a jóidőt,hogy mehessünk ki meg ide,meg oda...

Na csajok lépek,most nézem 2 óra elmúlt van két szabad órám a házimelóra,aztán megyünk Réka kis barátjához....kell a program,ha itthon vagyunk folyton tv-t néz alig lehet elterelni onnan és valami kis kreatív dologra fogni,így hát megyünk ha kell ha nem,addig sem lóg a Tv-n.

Most óriási kedvenc a Dóra a felfedező,már vennem kellett Dórás bugyit meg zoknit,mert akkora imádat van,ha bekapcsolom a gépet egyből Dórát kell nézni,hosszútávon nem bírom....

na mentem puszika

Zsuzs

Kép

Kép
santos
 
 


Zsuzs,szia,olvaslak olvaslak,végigdaráltam frappáns írásodat,de a kompetenciáról nem szóltál :o :mrgreen: így Ildivel sosem tudjuk meg mi az :lol:
Végre írtál,te sem unatkozol ahogy mi sem.
Bicaj: :o :x :cry:
Tetkó:nem szoktad nézni a tv6-on a miami inket?Azok aztán....
Metalica:az én uramnak is fáj rá a foga,de sajna csak vad frutti-ra kapot kimenőt a hétvégén.
Gitár:az kell.Nekünk is van kettő.
Laura is Dora fun tag,kapott is egy 45 centis babát,persze nem játszik vele,de örült neki.Mondtam most sír a Dora-baba ,mert nem játszol vele.Erre ő:de ő nem tud sírni,mert nincs könnye :shock: :lol:

Ildi,jól hangzik a meló,jobb lesz talán így hogy együtt tudtok járni.
Nagyon örülök neki!!
Tegyél majd képet,rég láttuk Levit.

Na megyek,dobok képet az ovis ünnepről.
Laura a diófa középen:
Kép
kis huszárok:
Kép
mézes huszár díszítés:
Kép
itthon,két tepsi sütit egyedül kiszaggatot,s megdíszített,kis konyhatündér:
Kép
Linda

Kép

Kép
czmelinda
 
 


Sziasztok

Linda, nagyon édi a kis konyhatündér, talán van honnan ellesni a tudományt :wink:

Hannáék is nagyon szeretnek segíteni, múltkor cokies-t csináltunk, és ők szurkálták bele a mandulát meg mazsolát, meg teleszórták azzal az undorító cukorgyöngyökkel, amit mindenki utál csak a gyerekek nem :)

Zsuzsi olyan jó, hogy írtál, néha rávehetnéd magadat!!!

"Ne is mondd,próba hátán próba,jön a tavasz,a nyár fesztivál hegyek,nem tudom mennyit fogok itthon gubbasztani a kölyökkel...most az uramnál szünetel az egyik zenekar,de sebaj van másik persze,most elad valamit és vesz még egy gityót (nagyoooon fontos,tetszik érteni,a nélkül megáll az élet,pont 3 gitár kell vagy kettő vagy mit tudom én...) "

Ezt itt akár én is írhattam volna

Egy jó fél évig a hangszerfórum volt az isten, (még ha vendégek voltak, akkor se zavartatta magát, mert ugye félóránként frissíteni kellett, miket raktak fel) lett új erősítő, csőcserés lett, megcsináltatta, eladta, vett újat, nem tetszik, árulta, közben néhány pedál meg hangszedő meg kutyafasza került eladásra, kölcsönkapta az álomerősítőt, rájött, hogy az övé jobb, juhéjj, akkor azt nem adja el, de egy másik gitár kell, mert ugye 3 zenekarban játszunk istentudja hány hangfekvésben vagy miben lehangolt gitár, stb stb stb már kezdek beleőrülni. Reménykedek, hogy ha indul a paintball, akkor hanyagolós lesz a téma. Na meg a házon is van mit csinálni, csak éppen pénz kellene hozzá. De hétvégén mondtam neki, fát metszeni lehet pénz nélkül is. :mrgreen:

Levi nagyon ari, annyit de annyit beszél, be nem áll a szája, és hangfekvés is érdekes a hangerősségről nem is szólva. Van egy barátja, a "KISMILÁM" egy nagyon édi kisfiú, képzeljétek, tök hasonszőrű, mint ő, 3 gyerekes család legkisebbje, még külsőleg is hasonlítanak, csak a Milán szőke, és egyfolytában együtt játszanak. "Anya képzeld, versenyfutásban én vagyok az első, de cipőfelvevésben, kézmosásban és iszásban Kismilám". Ilyeneket nyomat.
Bocs, ha ezt már írtam, nem emlékszem, de rémlik valami, de lehet, hogy a barátnőmnek ....
Keresek gyorsan egy képet róla, aztán megyek, itthon vagyunk, mert Hannának hétvégén fájt a torka meg a feje, megnézettem a drnővel, de mehet oviba, így egy potyaszabit kivettem. Mindegy, mert akkora hegy vasalni valóm van, mint állat.

Rakok képet az új séróról is, majd ki fogom melíroztatni, mert fölül nagyon jönnek az őszek. :? Kép Kép ilyen jó gyerek Kép Kép

Ildi
Kép
Kép
Kép
true
 
 


Sziasztok!
Sajna melo mellett vagyok. Nincs időm egy darabig írni, mert állatira fáradt vagyok a terhességtől, és hányós. De majd ha már összeszedtem magam, akkor igérem, írok. Addig örülök, hogy a melora jut egy kis energia :o
sziasztok :)

KépKép
rizibizi
 
 


Ildi,váó,nagyon csini vagy,én is épp készülök befesteni a hajam.
Levi is cuki,jól megnőtt szerintem.Nem is lenne igazi gyerek ha nem lenne rossz. :lol:
Igen,mi sem szeretjük a cukigyöngyöket,de Lau nagy élvezettel díszítgette. :P
A "kukii" sütibe én bele szoktam keverni a mogyit,csokit,kókuszt.

Hét közepétől jön a tavasz,fáj is a fejem. :roll:

Jubi is jól eltünt,talán kivándoroltak.

Linda

Kép

Kép
czmelinda
 
 


Linda, elfelejtettem megkérdezni, hogy ez vegyes csoport? És ilyen kevesen vannak csak? Leviék 27-en vannak a csoportban.

Ildi
Kép
Kép
Kép
true
 
 


Ildi,igen vegyes,Lau a legkisebb :D most az ünnepségen elég kevesen voltak kb 15-en,(mindenki nem fért rá a képre),amágy 25 a létszám,de átlagban 18-20 fő van,van akit csak hébe-hóba hoznak be az oviba.Lau jobban érzi magát ha nincs tömeg nyomi :lol:

Nem is írtam,megszületett az egyik barátnőméknek a kis babájuk,hétfőn,Marci,aki lombik babuci. :D Ma megyünk látogatóba egy gyorsra a kórházba.

Ma 3 félét kell főznőm:Launak rizibizit a tegnapi hús mellé ,mert főzelék lesz az oviban és mostanában egyáltalán nem eszik ilyeneket,Berninek krumpli -répát,nekünk megy csilis babot zöldség napra :P

Csáó
Linda

Kép

Kép
czmelinda
 
 


Sziasztok

Mi ez a pangás, mindenki kint van a jóidőbe? :lol: :lol: Nálunk nincs is annyira jóidő, tök erős szél fúj. A ruhák 2 óra alatt teljesen megszáradtak, már ki is raktam a második adagot.

Azt akartam kérdezni tőletek, hogy ti nem szoktátok nézni a Lifenetwork-ön ezt a Szuperdada sorozatot? Nekem marhára tetszik, persze lehet, hogy azért, mert igazából én is ezt a nevelési elvet próbálom csinálni, persze én ösztönből, de sok dolgot ellesek belőle. Aki nem ismeri: iszonyúan lehetetlenül neveletlen, hisztis, káromkodó, verekedő, szüleit semmibe vevő hülye kölkök, akikkel nem bír az anyjuk, de jön a szuperdada... 1napig megfigyeli a családot, és elmondja, mi az, amit rosszul csinálnak. (Mondjuk ezek az angolok nem normálisak, semmit, de semmit nem fegyelmeznek a gyereken...) Általában az van, hogy van egy bünti lépcső, szoba, vagy szék, amire - előzetes figyelmeztetés után - ha rosszalkodik, le kell ülnie. Ahány éves, annyi percet kell ott tölteni egy alkalommal. Ilyenkor higgadtan elmagyarázzák neki, hogy miért kapja a büntit, és nem jöhet el onnan. Persze próbálkoznak, van, aki rúgkapál, felborigatja a bútorokat, üti-vágja az anyját, de akkor is ki kell tartani. És ezt következetesen csinálni.

Általában én is ezt csinálom, csak én az ágyra ültetem őket, bár rájöttem, hogy ez nem jó, mert az ágyuknak nem szabad negatív dolognak lenni, úgyhogy a lépcső jobb. Én sokat tanultam ebből, pl. arra eddig is rájöttem, hogy nem jó, ha az ember üvölt meg kiborul, mert ettől még inkább fegyvernek fogják használni a hisztit, muszáj megőrizni a higgadtságot. A másik, hogy nem szabad belemenni semmiféle vitába, mert akkor a gyereknek ez már félsiker. Akkor nem fog tisztelni, mert igazából lemész az ő szintjére, egy játszópajtásnak fog tekinteni. Úgyhogy nekem nagyon bejön, persze ez csak egy tévéműsor, és igazából lehet, hogy csak összevágják az egészet :lol: :lol: és úgy hülyítik a népet, de nagyon hatásosnak tűnik. Ráadásul nálunk bejön a dolog. Jó lenne kicsit következetesebbnek lenni, de akkor kb. minden órában egyszer ülhetnének :lol: :lol: de úgy látom, elfogadják ezt a dolgot. Ja, és ha letelt a bünti, bocsánatot kell kérnie, ölelés, puszi.

Nézzétek meg esetleg, ha érdekel, hétköznap délutánonként fél 6-kor van, de már hallottam, hogy más csatornákon is van hasonló.

Ildi
Kép
Kép
Kép
true
 
 


Hi,
Ildi basszus,nincs skype-om,msn em van,az is folyton kirugdal...hívtalak,de nem voltál "sehun"...
szóval,voltunk tegnap csillebércen,fogaskerekűn,kisvasutazni,ma meg Városliget,kacsaetetés,Vajdahunyad vára,Mezőgazdasági Múzeum,ahol tök jó húsvéti kiállítás van,játékkal,csináltunk csuhé-nyuszit,egyik nap sem aludt a babalány,úgyhogy nyolckor este már aludt...

Szuperdada (nem hiszed el Ildi,épp ma beszélgettem az egyik barátnőmmel,hogy tök jó ez a sorozat,én máshol nézem ugyan,de nagyon sok jól felhasználható dolog van,én a bünti-sarkot szoktam alkalmazni,ölelés puszi,nekem tetszik és többnyire beválik.)

most csak ennyit,megyek,mert egy órája értünk haza és még vasalnom kell,meg teregetek meg stb....még jó,hogy reggel megfőztem holnapra is...na majd még írok...

Zsuzs

Kép

Kép
santos
 
 


Helló!

Igen,mi sokat kint vagyunk az udvaron.
Bernus alszik,de nekem mindig ilyenkor annyi dolgom van,gyorsan főzni,meg takizni....

Ildi,én is szoktam nézni a műsort néha,nagyon durvák azok a gyerekek tényleg.
Nálunk az a bünti ,hogy nem nézhet Dora mesét,vagy nem kap túro rudit.Sokszor meg is kell zsarolnom néhány dolog miatt.Tegnap ezerszer mondtam el neki menj,hozz pzs-t,fújd ki az orrod.Már nem kiabálok,inkább büntit kap,na néha attól meg düh rohamot kap,vagy ellenkezik,hogy holnap sem fogad szót,meg soha többé..... :roll: ez van.

Na megyek,bocsi a röpke levélért.
Többiek is írhatnának.
Zöldbabfőzi lesz.

Linda

Kép

Kép
czmelinda
 
 


Sziasztok!

Jajj de nagy a pangás.....

Bernus alszik,Lau oviba,sütőbe a rizsfelfújt :P

Közben ügyet intézek,mert elb@...... ák a gyedes papíromat,ő miattuk jogtalanul fettem fel egy részét,s most vissza kell fizetni kamatóstól,utána tudnak csak utalni,s ráadásul nem is jól számolták ki,sűrűn bocsánatot kértek ,de mást nem.Az nem zavarja ám őket hogy február 11 óta egy vasat sem kaptam.... :x

Mind emellett készülünk a húsvétra.
Lesz sonka,töltött tojás,sült husi ,tepsis krumpli,sacher torta,kis linzerek meg még egy diós krémes torta,meg lehet sütök egy sima foszlós kalácsot,bár arra gondoltam hogy megsüthetné a kenyérsütő is,hisz nem baj ha nem fonott :lol:

Közben a kertet is rendezgetjük,végre egy részét be tudjuk füvesíteni,de az sem egyszerü,kell komposzt rá, beleforgatni.....

Launak a nyuszi egy duplo vonat készletet hoz(jó nagy dobozban van,lehet bele sem fér a vészekbe)
Az oviban csináltak kis bárányokat,amiknek a bundájuk pattogatott kukorica,olyan jó pofa,kint van az is a faliújságon.Oda holnap megy a nyuszi,aztán tavaszi szünet,majd csak szerdán kell menni legközelebb.Remélem jó idő lesz,most is sokat ,7-ig kint vagyunk az udvaron végre!Mióta óra átállítás volt azóta fél 8 ig alszik a banda reggel,végre!

most megyek,Bernus mocorog.

Írjatok!

Linda

Kép

Kép
czmelinda
 
 


Kellemes Húsvéti ünnepeket kívánok!
Jó készülődést!
Jó nem írást ide!

Alszanak a csajok,délután megcsináljuk a fészkeket :lol:
Mindennel végeztem,még a felmosással s a vasalással is.Most három napig semmit nem főzők!

Linda

Kép

Kép
czmelinda
 
 


Sziasztok!

Szedjétek össze magatokat s írjatok,mert haldoklik a topik.....

Linda

Kép

Kép
czmelinda
 
 


:( :o :? :x :cry: :roll: :shock:

Linda

Kép

Kép
czmelinda
 
 


Helló!

ÉBRESZTŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mível nem írtok,Ildivel kénytelenek voltunk magán babanetbe vágni, s jól el levelezgetünk! :mrgreen: :mrgreen:
Ha írnátok,újra csatlakoznánk....Pedig tök cuki képeim vannak,Bernus már mászik két hete,sőt tegnap felült egyedül...

Ildi,majd írok,de most leszaladok főzni,pussz!

Linda

Kép

Kép
czmelinda
 
 


Sziasztok

Tényleg nem írtok?
Én igen pár sort...

Jól vagyunk, 3 napja az új helyen vagyok, sokkal jobb így minden, a munkahely is szuper :wink:

Gyerekek is jól vannak, bár most Levi lebetegedett, tiszta ideg lettem, hogy pont mikor kezdek, de most apa megoldotta, délután dolgozik, így itthon van Levivel napközben, persze így meg este nincs, dehát ez van.

Én felhíztam magam mint egy malac, elkezdtem a 90 napost, de sajnos 2 azaz kettő nap után feladtam, mert rájöttem, hogy előtte való nap meg kell főznöm, hogy tudjak ebédelni, na és keményítőnapon csokis kuglófot sütni úgy, hogy ne egyek belőle.... :oops: :oops: Nahát ez nekem nem megy.
Úgyhogy most vacsimegvonáson vagyok. Igaz, így is főznöm kell másnapra, ma egyenlőre kibírtam. Na meg próbálok olyan kajákat csinálni, ami nem nagyon hizlaló, utóbbi időben tényleg elengedtem magam. Ma rakott zöldbabot csináltam.

Írjatok már, mi van veletek.
csao

Ildi
Kép
Kép
Kép
true
 
 


Szia True (Ildi) ! :) Azért valld be, a kávézások hiányoznak a régi helyedről!!! Ugye???? :lol: :lol: Örülök, hogy tetszik az új munkahely, a régin vannak ám fejlemények, majd mesélek neked, de nem itt, nem publikus, meg másokat sem akarok untatni vele.
dadomi
 
 


Naaaa te kis cseles :lol: :lol: :lol:

Többieknek (már ha olvasnak :? ) a régi melóhelyemen az új főnöknőm egy babanetes csaj lett :roll: :roll:
akinek köszönhetően az utolsó néhány hónap lényegesen jobb volt mint előtte :lol: :lol:

Igen, igen, a kávézgatások hiányoznak :))))
Írj wiw-en, majd kitárgyaljuk a banyát. Itt remélem mondhatom nyugodtan, ide úgyse talál sose :)))

Ildi
Kép
Kép
Kép
true
 
 


Sziasztok!

Tudom, tudom, de talan ha valaki .......
Olyan egeszseges 30 ev alatti not keresek aki sajat petesejttel vallalna terhesseget. Nem ingyen gondoltam.
egy.ket.esely@gmail.com
esely
 
 


Helló!

Írna már végre valaki???Hogy vannak a gyerekek,milyen volt az anyák napja,mivel játszanak mostanában,mit esznek és mit nem,dacolnak e ,bátrak vagy szerények,milyen büntetést kapnk az engedetlenségükért meg ilyenek??Légyszi!!Köszi

Linda

Kép

Kép
czmelinda
 
 


Ha már ennyire elfoglaltak vagytok, legalább 1-2 képet dobjatok már!!!!

Linda: írtam wiw-en, de lefagyott, úgyhogy újrakezdem majd!
pUSZI

Ildi
Kép
Kép
Kép
true
 
 


Szia Ildi!

Oké,várom majd :D
Csak egy ember van talpon e vidéken.......

Linda

Kép

Kép
czmelinda
 
 


Sziasztok!

Szeretném figyelmetekbe ajánlani, hogy jó minőségű használt babaruhát, kismamaruhát, gyermekruhát, esetleg megúnt, kinőtt- megnőtt felnőtt ruhát veszek és adok el.
Házhoz megyek Budapest és Pest megye területén és előzetes egyeztetés alapján méretre kiválogatott ruhákat viszek igény szerint.
A ruhákat 300 ft/kg-ért veszem meg. Az általam eladásra kínált holmiknak darab ára van.
A telefonszámom: 06-30-289-15-11. Hívjatok, ha tudok segíteni.

Köszönöm a figyelmet!

Juci

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Sziasztok

Minden augusztusi, szeptemberi babának boldog szülinapot kívánok.
Dobhatnátok legalább egy szülinapos képet.
Már persze ha valaha is jár itt valaki ebben a szellemtopicban.
Puszi

Ildi
Kép
Kép
Kép
true
 
 


Sziasztok,
már csak négy hetem van hátra, két napja egész nap jóslófájások gazdagítják az életem, minek következtében pihizek egész nap.
Holnap nst, doki....
Kicsit be vagyok tojva, az előző két szülésnél nem volt ilyen elő-fájdogálás.... Jó lenne kihúzni még ezt a négy hetet ;)
Valószínű megint kislány, Daniella.

Sziasztok
zi

KépKép
rizibizi
 
 


Kedves Riz!

Sok boldogságot és jó egézséget kívánunk!! :D

Linda

Kép

Kép
czmelinda
 
 


Köszi Linda!

Még mindig pocakban van a pici kismanó. Jól viselkedik, néha vannak jóslófájások, enyhék. Teljesen jól vagyunk :)

KépKép
rizibizi
 
 


Ildi,utólag is boldog szülcsi napot Levinek!!!!!!

Kép

Kép
czmelinda
 
 


Kedves Riz!
Várom majd a jó hírt!Kitartás :wink:


Ui:olyan jó lenne ha újra éledne a topik,olyan jó lenne ismét a kicsikről s nagyokról vicces képeket nézegetni!
Légyszi,köszi!!

Li

Kép

Kép
czmelinda
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: