Új privát üzeneted érkezett!

Rita
Fél a fodrásztól Bence?
Tegnap engem is megajándékozott egy ilyesmi hisztivel Marci. Cukiból jöttünk ki, fél kezemben a süti, másik felével Marcit fogom. Meglát a kirakatban egy buszt és elkezd kiabálni, hogy azt kéri, stb.
Majd mivel ugye nem kapta meg a földre vetette magát. Irtó pipa lettem tehetetlenségemben. Fölráncigáltam , mert nyilván a szép szó nem segített és aztán elbotorkáltunk a kocsihoz.
Itthon pedig elmondtam neki, hogy a Mikulás bácsi most nagyon mérges és szomorú és nem tudom, hogy fogom megmagyarázni, hogy Marcika amúgy jó kisfiú.
Apukájának már úgy mesélte el, hogy elestem(figyeled az árnyalatokat? :lol: ) és nagyon butaság volt. Édes pofa. De azért remélem nagyjából megértette, hogy ez nagy butaság volt. Persze nyilván még lesznek ilyen húzásai.
Elhiszem, hogy tuti ha a kettő egyszerre kiabál!

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Rita!
Aki látta a férjemet, tanúsíthatja, hogy ő a nyugalom szobra és sztem én is elég visszafogott vagyok élőben...a lányunk meg....
Bolti hiszti top one:
Egyember széles pincelejáraton kellett lemennünk, így oda nem toltam le az amúgy járni tudó gyermekemet a kocsival, hanem kinnt hagytuk a bolt előtt. Ezen annyire feldúlta magát, hogy akkorát zokogott, hogy csak na. Persze nem engedtek minket előre, így egyre jobban belehergelte magát Lili. Annyira, hogy a végén bpisilt, a kőre is jutott. Ekkor már éppen fizettem, de gondoltam nem szólok :oops: , feltakarítani úgyis fel kell, amit úgysem én végzek majd, akkor meg minek kapjka nyakamba még egy ordításhalmot is :oops: :oops: :oops: (és egyéként is lehettek volna figyelmesebbek). Na de egy öreg néni a hátunk mögött elkezdett rikácsolni: és még oda is pisiiiiiilt! Eszméletlenül gyorsan hagytuk el a terepet.....

ayse
 
 


Kedves Édesanyák, Édesapák!

Ezúton szeretném megköszönni bizalmukat azoknak a kedves látogatóknak, akik már írtak. Bízom benne, hogy sikerült megfelelő lelki támaszt nyújtanom azok számára, akiknek erre volt szüksége, és megoldást találni és kivitelezni azt mások esetében.

Továbbra is várom leveleiket a pszichotanacs@freemail.hu címre. További információkat a www.pszichologia.mlap.hu oldalon olvashatnak. Újabb értékes, érdekes gyerekdalok stb. kerültek feltöltésre a www.pszichologia.multiply.com oldalra – érdemes ellátogatni és kinek mi tetszik letölteni.

A legjobbakat kívánva: Nisreen
nisreen
 
 

 
 

Hiányoztok :cry: :cry: :cry:
Nagyon furcsa, hogy nem olvashatok többet Rólatok :(

Minden jót mindenkinek!

Kép

Kép
jucc33
Érd
 
 
 
 


Jaj mi történik itt, most látom. Lelkes olvasótok vagyok már az elejétől fogva, régebben írtam is vagy kétszer. Még a rossz afp eredményem miatt kezdtem el keresgélni vmi info után, úgy találtam erre fórumra. Nagyon sokat köszönhetek nektek én is, (tanácsok, ötletek, receptek) legutóbb az tartotta bennem a lelket Lujzi bölcsibe szoktatásakor, hogy Juci Marcija is beszokott, ha nem is ment neki könnyen. Szóval szeretem ezt a fórumot, nagyon szimpatikus csapat vagytok, szórakoztatóak az írásaitok. Ha van némi esély még hogy veletek tartsak annak nagyon örülnék. Ha nem, akkor minden jót Nektek. Egy kép rólunk, hogy kik vagyunk, Lujzi amúgy október 23-án volt két éves.
Sziasztok,
Teri
Kép
zsteri
 
 


Sziasztok!

Most már úgy látszik nyilvánvalóvá vált, hogy egy zárt fórum keretein belül folytatjuk tovább a beszélgetéseinket, ahogy erről itt már oldalokon keresztül szó volt. Az okokat is több ízben kifejtettük.
A lényeg, hogy mi, a fórum aktív tagjai, szeretnénk magunk között beszélgetni, megosztani örömeinket és bánatainkat egymással, egymás között, külső szemlélők, illetéktelenek (gondolok itt mindenféle pedofil hajlamú, nem kívánatos emberekere és egyéb szomszédokra) nélkül.

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


sziasztok,

hianyozni fogtok! irjatok majd meg ha megszulettek az uj topikbabak,jo?
drukkolok minden kismamanak, a nagyobb gyerkokhoz meg sok boldogsagot a tovabbiakban!

majola jottok a telapo unnepsegre ide a jatszohazba?en a nagyobbik lannyal megyek, remelem el tudtok jonni ti is.
space
 
 


sziasztok!

Na végre ide jutok, bocsánat, hogy ritkán jövök.
Próbáltam nagyjából visszaolvasgatni.

alvás: nálunk 2 hónapja nincs napközbeni, délben elég hisztis is emiatt már, de simán kibírja estig.
mindent bevetettem és nem aludt.Nem tudok mit tenni.
Este viszont 8-tól reggel 8-ig egyhuzamban, ébredések nincsenek, kb. 2x ha előfordult eddig.Ebben szerencsések vagyunk, mert ugye Lívi 2 hónapos kora óta átaludta végig az éjszakákat.

viszont nálunk evéssel vannak óriási gondok, mert a két 3dl tej reggel este ami biztos és ezenkívűl alig eszik, egy egy kanál főzelék, néha lecsúszik egy banán, virsli.
Nagyon rossz evő és ennek ellenére hatalmas, kicsit aggaszt azért a dolog, mert ugye nem alszik és egész nap pörög ezerrel, honnan van akkor energiája????


És még egy rossz szokás van nálunk, rengeteget iszik viszont és sajnos nem vizet, bár nem is cukoros löttyöket hanem a dobozos (amin csap van) 100%-os nektárokból.

De tényleg idegesít ez a dolog már, remélem nincs valami gond......szerintetek???

Lehet, hogy lelki????Vagy csak mert stresszelek és érzi????
Mit tegyek?

Amúgy minden ok, a szobatisztaság még folyamatban de már sokszor szól, de pl. tegnap 4x bepisilt simán.

Ti hogy álltok vele???

Majd keresek újabb fotót róla, ha megtaláltam felteszem.

Viszont Lívinek a duma az nagyon megy, nem hazudok de fetrengünk tőle és kb. 10 mondókát, versikét tud fejből meg neki a puzzle játékok mennek nagyon, hát szűz baba ugye:)))))

Viszont lusta kiscsaj, mármint ami a hosszú gyaloglásokat illeti, amúgy is óvatos kisgyerek, baleset sok nincs nálunk(lekopogom).
De olyan érdekes, mert ő picinek is ilyen volt.szóval már akkor úgy megvannak a különbségek köztük, nem???

Viszont most már sokkal jobb az anyaság, ugye én pici korában nem igen tudtam mit tenni sokszor, amikor sírt mert nem lehetett ringatni, sem megvigasztalni, egyébként ez ma is így van, ha kiakad hagyni kell, semmi sem segít....

De most már a kis barátom is egyben és nagyon élvezem a gyereknevelést, sokkal sokkal türelmesebb is lettem vele, ennek angyon örülök.

Bár nálunk továbbra is azért szigorúbb nevelés van, mint ált. a mai gyerekeknél.

Nincs is hiszti, meg követelőzés stb.

Rácsapni nem szoktam, én sajnos inkább a hangfelemelős anyuka típus vagyok, tudom nem jó de ilyen vok.
De iygekszem egyre jobban megtanulni a türelmet, és ebben angyon segít a lányom is :wink:

Ti milyenek vagytok a nevelésben???

Na jól fletettem egy körkérdést megint:)

Puszi szép napot Csajok!

Mea
mea
 
 


Mea,
Írtam neked privát üzenetet!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


ezt priviben akartam irni csak nem megy el... (de az is lehet hogy 3szor is elkuldtem)

Szia majola,

figyu jelentkeztel a telapo unnepsegre? mert holnap lesz 4kor a jatszohazban. mi megyunk. en elegge nehezen tudom megoldani a jatszohazasdit napkozben mert a kicsilanyom nem szivesen vinnem a nagyobb gyerekek koze. majd jovo tavasszal mar tuti megyunk szerdankent!
ha jelentkezni akarsz a telapo unnepsegre hivd fel a mikkamakkat.
nemttudom mar a telefonszamot mert kidobtam az ujsagot de a www.mikkamakka.hu oldalon tuti fennt van a gyomroi kontakt!

en is kivancsi vagyok ratok, a lanyaink tuti jol ellenenek :)
space
 
 


Sziasztok!!!

Kár hogy "eltűntetek"!!!!!!!!!!!!!!!! Hiányozni fognak az írásaitok!
Minden jót nektek!!!

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Kedves Édesnyák!

A napokban sok-sok karácsonyi zenével gazdagszik a www.pszichologia.multiply.com oldal. Lesz hangszerrel játszott zene, lesz magyar nyelvű és angol nyelven is – kicsiknek és nagyoknak egyaránt. A feltöltött zenék listáját itt is megtaláljátok az „Érdekességek” menüpont alatt: www.pszichologia.mlap.hu Mindenkinek kellemes időtöltést kívánok. Természetesen a tanácsadás lehetősége a továbbiakban is fennáll.

Barátsággal, Nisreen
nisreen
 
 


Sziasztok!!!

Egyáltalán nincs jó hangulata ennek az oldalnak már! Hiába nézek ide be nap mint nap....semmi.
Ez azt jelenti hogy aki eddig ide írt az mindenki ment a magánfórumba??? :roll: :roll: :roll:

És ha születnek babák azt még az itt olvasók fogják tudni vagy nem? Bár azt meg már minek, valószínűleg úgysem írnátok ide már semmi részleteset semmiről...na mindegy.
Olyan üres ez az egész. Majd még néha benézek hátha írtok ide, de azonkívűl már nem jövök én sem...minek is, ha ez a jó társaság elment innen...

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Furcs hogy 4-től 15-éig 4 hozzászólás történt, mikor régen egy nap 4oldal hozzászólás is teremlődött akár

:cry:

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Szia Davallia!

Honnan láttad hogy megszületett neki a babája???
De gratulálok neki!!! Minden jót kívánok nekik!!!


BOLDOG KARÁCSONYT KÍVÁNOK MINDEN RÉGI ÉS ÚJ TOPICTAGNAK ITT A 2005-ŐS ŐSZI BABÁKBAN!!!

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Szia Davallia és Noémi!

köszi a gratulációt! csak most vettem észre :oops: a két lány leköt rendesen ;)
Juli Júlia, és 3030 gr-mal született, minden rendben ment szerencsére, és szépen szopizik is :) szóval szép az élet két kislánnyal, de ezt gondolom nem kell bemutatni, igaz, Davallia? ;) :)

KépKép
KépKép
and
 
 


Minden kedves fórumozó számára kívánok egy nagyon boldog új évet, amely valóra vált sok-sok álmot, beteljesít minden vágyat! Jó egészséget és boldogságot a kicsiknek és a nagyoknak egyaránt!

2008.-ban is bővül a www.pszichologia.multiply.com oldal.
Pszichológiai tanácsadásért továbbra is a pszichotanacs@freemail.hu címen várom leveleiket. Bővebb információ: www.pszichologia.mlap.hu oldalon.

Barátsággal, Nisreen
nisreen
 
 


Sziasztok!

And!

Irtam egy privit neked.

Titi
titii
 
 


Ém íme:

Feme Fatale: Sándor Maja

Kép

Kép

Kép
Kép Kép
sildike
 
 


Bocsi csajok, ez félrement. :oops:

Kép
Kép Kép
sildike
 
 


Kedves Anyukák!

Egy különleges ajándékot szeretnék Neked ajánlani, bármilyen alkalomra! Slide-show(zenés fotóbemutató) készítését vállalom dvd-re szerkesztve menüvel, borítóval, 4000.Ft-tól fotómennyiségtől függően!
Eredeti ajándék Párodnak, Nagyszülőknek, Rokonoknak, Barátoknak gyermekedről, családodról készült fotókból!
Részletekért a milakmeli@freemail.hu címen érdeklődhetsz!
Én is egy itthon lévő, 16 hónapos kislányomat nevelő anyuka vagyok, és a Róla készült slide-show családunk minden tagjánál könnyekig ható örömet okozott, arról nem beszélve, hogy egy örök emlék!
Ha felkeltettem érdeklődésedet, várom leveled!
További szép napot kívánok Mindenkinek!
Melinda

zsebzebra
 
 


Sziasztok!

Először is elnézést a betolakodásért! Eredeti GAP ruhák baby-től a felnőttig. Ha érdekel a következő linken, megtalálod: http://www.vaterabolt.hu/index.php?page ... eID=170099

Üdvözlettel: rubin
rubin
 
 


Redfoxxy!
Te 2007 júniusa óta azzal szórakozol, hogy a kihalt topikokba beírsz 3 gondolatjelet? vagy a saját neved használod jelzőnek, hogy ide nem érdemes bekukkantani, mert nincs mozgás?

ayse
 
 


Davallia

Ezek a te lanyaid az ujsagban?? Annyira csodalatosan szepek!!!!

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Sziasztok!

Bocs, hogy betolakodok hozzátok, de lenne egy nagy kérésem.
Kislányom szeptembertől Dunaharasztin fog oviba járni. S a közeljövőben el kell döntenem, melyik oviba menjen. De sajnos nem tudok egyikről sem semmit, ezért szeretnék róluk infót gyüjteni.
Kérlek benneteket, aki a Dunaharaszti óvodákat ismeri (Mese Óvoda és Hétszínvirág Óvoda) írjon nekem az e-mail címemre. neras@freemail.hu

Segítségeteket előre is köszönöm.

Erika
akiren
 
 


Davallia
Koszi :lol: Hat igen, nagy csibeszek mar!! Megy is a vita allandoan, miota Balazs is dumal :lol: :lol: :lol:

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Sziasztok,

ha valaki még idenéz, kérem adja meg az új topicba a belépési lehetőséget, új gépet kaptam, és a régiről ez nem lett átmenteve, sem a link, semmi.

Nagyon köszi:

Kati
királykat
 
 


Sziasztok!!

Szeretnék csatlakozni,ha lehet bár látom jó régen lett ide írva.Esetleg van másik topik ahova lehet írni 2005-ben született gyerkőc anyukájaként?:):):)
Aki tudja legyenszíves megadni a topic nevét.
Nagyon köszönöm!!!!!!!!!!!!!!!

solya051020
 
 


Kedves Mindenki!

A Babanet szerkesztősége továbbra is várja a Te Történeted rovatba a Ti történeteiteket is!

Ha érdekes - szép, hosszú, nehéz, tanulságos, mulatságos - volt a szülésed, vagy ha küzdelmes volt a gyerkőc megfoganása, esetleg csak akkor indult be az élet igazán, miután megszületett, ne habozzatok! Várjuk 1-2 oldalas írásaitokat a csínytevő gyermekekről, a szülői lét szépségeiről és nehézségeiről, gondolataitokat az anyaság-apaság témájáról - anyák és APÁK tollából.

Persze, nemcsak a vidám, könnyed történeteknek van helye a rovatban, hanem a veszteségeknek, könnyeknek is - az ilyen történetek segíthetnek a sorstársaknak is.

Leveleiteket a következő címre küldjétek: szerkeszto@babanet.hu

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Roli Veled vagyunk!

Kép

ayse
 
 


Rolika drukkolunk Neked!

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
 
 


Roli +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


ROLIKA!!!!!

MINDEN ENERGIÁM A TIÉD!!!!!!!
GYERE VISSZA KÖZÉNK!!!!!!!!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

ancsi26
 
 


Itt vagyok!

Roli: W !!!

Kép
Kép
szmrita1
 
 


++++++++++++++++++++++++++++++++++
Gyerünk Roli, szeretnénk még olyan eleven gyerkőcként látni, mint már jó párszor hol egyikünknél, hol másikunknál!

Kép
kuha
 
 


Én is itt voltam/vagyok, megy a drukk ezerrel++++++++++++++++++

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Rolika

Gyere gyorsan vissza kozenk!!!!!!!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Rolika
Nagyon szeretnénk ha meggyógyulnál! Te is akard nagyon, annyi szép dolog vár még Rád!
Veled vagyunk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

KépKép
KépKép
fedi
 
 


ROLIÉRT ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
annamami
 
 


gesz nap fent ra gondoltam, nem csak en, hanem Matthieu es a lanyok is allandoan kerdezik mi van vele! Ma is lefekves elott is ra fogunk gondulni es elkuldjuk az osszes leheto energiankat fele!! Annyira szretnem hallani, hogy flepul!!!!!!!!!!Ez is lesz, ennyi szerto es gondoskodo embert hat lanyok komolyan mondom, fokepp, akik foglalkoztk zzel az uggyel, le a kalappal!!


Rolika meg1x++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Nagyon drukkolok.

ayse
 
 


ROLIÉRT ++++++++++++++++++++++++++++++++
Nagyon szorítok! ++++++++++++++++++++++++++

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


ROLIKA
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Próbáltam erőt, szeretet sugározni feléd, kicsi Roli, és kérni nagyobb hatalmakat, hogy segítsenek!

KépKép

KépKép
majola
 
 


Én is itt voltam tízkor Roliért+++++++++++++++++++++++++

Kép

Kép
jucc33
Érd
 
 
 
 


A 2009. májusiak is mind szorítanak Roliért! Írjatok, ha van valami hír, Barbapapa elhozza nekünk!!!

Roli, gyógyulj meg, olyan sokan várnak vissza!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Nagyon aggódok Rolikáért!

én ezt egyszer átéltem!Tudom mit éreznek a szülei!

Nem tudom, hogy mennyire hisztek/hisznek a szülők a reiki, az agykontroll, a távgyógyítók és a színek erejében! Nekem nagyon sokat segített akkor, hogy velem voltak/vannak! HA valamelyikőtök feltudja venni velük a kapcsolatot, és érdekli őket, akkor priviben nagyon szivesen megadom a telefonszámát!A színek pedig ami sokat segít a gyógyulásban a fehér, a kék!! Pl.: kendő, zsebkendő a kezére, lábára, fejecskéjére!

Addig is nagyon megy a +++++++++++++++++ energia!!! CSAK POZITÍVAN!!!! Egy pillanatig sem szabad sajnálattal megközelíteni a dolgot, hanem máris meg kell köszönni, hogy ROLI EGÉSZSÉGES, ELEVEN KISFIÚ!!!

Ha van hír szóljatok légyszi, mert nagyon aggódunk, és szorítunk!! Várandósság/2009. májusi babák

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Sziasztok,
apa vagyok a Babanet csapatából és érdeklődni szeretnék, hogy jöttök-e a szombati találkozóra a Millenárisra? Tökéletes helyszín topiktalira, pocakosoknak, babásoknak egyaránt.
Bővebben itt olvashattok:

http://www.babanet.hu/lazi/hetrol_hetre ... id=0907161

Mindenkit szeretettel várunk!

apa :)
apa
 
 


hajra Roli!!!
gondoltam rad 10kor es ma is fogok!!!
remelem csupa jo hireket kapnak a szuleid ma!!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
space
 
 


Drága Roli és családod! egész nap küldjük felétek a gyógyító energiákat!

Maradj itt drága! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Vendég
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: