Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Üdv az újjaknak! Örülök, hogy jöttetek! :wink: :D Akinek lehet, szeretnék gratulálni és gondtalan pocakosodást kívánni. A többieknek meg csak halkan ... :wink:

Hú, Ti mindanyian ismeritek egymást? :shock: :D :D


KÖszönöm a 4d-s észrevételeket, eddig is hajlottam felé, de most úgy néz ki hogy a huszonvalahanyadik héten elmegyünk, kedvet kaptam hozzá :D nagyon :lol:


Picuranyu!
Örülök, hogy két csíkos a teszted!
MÉg a 2009es topicban "találkoztunk", nem tudom emlékszel e rám :roll: Pont lecsúsztam a 2009-ről, azért nem bánom :wink: De nagyon örülök, hogy újra összefutottunk :P
A tünetek meg nagyon jó tünetek, pont amiknek ilyentájt lennie kell :D


Mágnes!

Nagyon aranyos lehet Panna, ahogy szeretgetett :D :D Szuper hogy ilyen anyabarát lánykád van :P
Szurkolok, hogy több ilyen nagyon rosszul levős napod ne legyen!
Kicsit elszégyeltem magam, nekem van segítségem és ki is használom :oops:


Antekirt!

Érdekes ez a nega teszt :shock: Ma mindenképpen mész dokihoz? Remélem jó hírekkel jösz!!!


Zkatica!

Remélem semmi nem jön közbe és az Áekbe szülök :P



Ez a mai nap elég döcögős, extra szita az agyam, lassan fél órája írom ezt a hsz-t :roll: Azt hiszem inkább megyek és felmosok, lehet az jobban fog menni :? :)

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Sziasztok

Ante remélem jó híreket kapsz!

Ilba, most valóban Te leszel előbb!

Momi, nem csak Ilbát ismerem, a többiekkel csak ismerkedem :lol:
4D valóban jó dolog, csak ne siess vele, én legutóbb 29 hetesen voltam. Most sem fogom jobban elsietni.
Ha minden igaz én orvost váltottam és most Áekbe megyek szülni.

Még csak kívülről ismerem az épületet, neked már vannak tapasztalataid?

Niki&Viki & Kati

Kép
Kép
zkatica
 
 


antekirt: nagyon várlak vissza a dokitól a hírekkel, minden rendben lesz. :)

timocska: :D Szia! El sem hiszem, hogy egy fórumban vagyunk. :lol:

momi: igen, emlékszem rád. :) Örülök neki, hogy végülis itt összefutottunk újra. :)
Vendég
 

 
 

Ok, nem sietjük el :wink: :D

Magáról az Áekről nem tudok semmit. Bár ott szültem, akkor még Máv volt, régi dolgozókkal, régi szemlélettel. Azóta állítólag sokat változott, de egyre bababarátabb megint. Anno nagyon jó tapasztalataim voltak, szuper szülészet, jó orvosok, rendes szülésznők, a csecsemősök legtöbbje is segítőkész volt, éjjel-nappal velem lehetett a baba, nem kapott semmit pluszba. Ami tutira nem változott, hogy minden szobának van külön zuhanyzós wc-je, nem kell közösbe járni. A szobák 3 ágyasak, a látogatók nem mehetnek be a szobákba, szoba ablakon keresztül nézhetik a babát. Persze mindent meg lehet oldani, szobatárs függő. Császárom volt, akkor nem adták oda a babát, hanem kivitték apához, én csak megpuszilhattam. De már az örzőben hozták is és mellre is tehettem, apa meg ott volt velünk végig amíg fel nem kellhettem. A műtétet is végignézte, de a műtőbe nem jöhett be, sajnos.
Tömören ennyi, nekem nagyon bejött a kórház:D Csak olyan mint a labirintus, minden hozzátartozóm eltéved :lol:

Megkérdezhetem ki a dokid? :roll: Nekem Szabó Gy. :D

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Vagyis azért mégis csak tudok az áekről is valamit :lol:

Picuranyu, :D Én is örülök.


Na itt beborult :( összeszedem a rucikat nehogy elázzanak :x

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Elköszönni jöttem, nem látszik semmi, vagy nagyon korai a terhesség még. Hétfőn vérvétel, kedden tudom meg az eredményt és akkor már okosabbak leszünk. Nem vagyok elkeseredve, mert nem mostanra terveztük a tesót. De nektek tovább boldog 9 hónapot! Most várom a köv mensit hátha csak kimaradt egy.

Kép

Kép
antekirt
 
 


sajnálom antekirt, de hátha mégis. ....
Vendég
 


Na ma nagy pangás van...

Ante:
Már beszéltünk, nem is mondok semmit. :wink:

Nagylányom alszik, én meg alig várom, hogy felébredjen, és ebédeljünk, az a bab a hűtőben már szólongat...

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok!
Ha lehet en is csatlakoznek hozzatok! Nagyon orulok a sok kedves regi ismerosnek! Az pedig egyszeruen fantasztikus, hogy tobben varjuk ugy most a masodik gyerkocot, hogy az elsoszulottek szinte egyidosek. Igy aztan tenyleg ugyanazokkal a problemakkal fogunk talalkozni mindannyian.
Mindenkinek gratulalok es gondtalan babavaras kivanok!

Magi,
Neked kulon is gratulalnom kell a spontan babahoz! Jo hogy nyitottad ezt a topikot, plane jo, hogy megtalaltam :) .

Ante,
Remelem csak rovid idore koszonsz el mert csak korai volt a vizsgalat... elvegre teszteltel egy pozitivat.

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


Őzi:) nem semmi Gratulálok itt :):):):) jól eltüntél a másik topikból :(

nika70
Salgótarján
 
 


Nika,
Koszi szepen! Mindenhonnan eltuntem, honapok ota el vagyok havazva, sokminden tortent.

Olvastam, hogy ti is probalkoztok mar, drukkolok!

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


bocsi csajok, hogy bepofátlankodok... :oops: CSAK ŐZINEK SZERETNÉL gratulálni, mint régi jó ismerősnek!!!!! :D :D :D (nem jössz vissza a másikba is...?) :D
Vendég
 


Sziasztok!

Antekirt!

Sajnálom hogy nem kaptál jó híreket, azért még esélyes a dolog :) Ha megengeded, én még szurkolok, hogy hátha még is.... :D


Nika!

Nagyon lassan telnek a napok, izgulva várom ám, hogy tesztelj végre! Szurkolok nagyon! Gyere majd a hírekkel!
:wink:


Picuranyu!

Átlestem a '09-esbe 8) Még hogy halvány? :shock: Szerintem szép, és biztos pozitív az a teszt! :D


Mágnes!

Ne is mond, bab, nyammmmm :wink: :lol: Nálunk is az volt, babfőzi, beettem rendesen, aztán voltak is gondok belőle... :oops: :lol:


Őzi!

Szia! Neked is gratulálok és szintén gondtalan pocakosodást kívánok! :wink: :D


Bacili!

Dehogy pofátlankodtál ide! :wink: :D Írj nyugodtan ha éppen úgy támad kedved :wink:
Mindjárt szülsz , de izgi :D :D Gratulálok Bendihez!


Most lehet csúnyán fogtok nézni rám, de jót mosolyogtam amikor megláttam, hogy egyre több téli babás csatlakozik akinek már van egy téli babája is 8) Nagyon örülök ennek!!!! :D :D Persze örülök mindenkinek, akár van nagy tesó akár nincs! :D

Akinek a 2. babája van a pociban, Ti mikor közlitek a melóhelyeteken hogy jön a kistesó? Ezen filózok hogy menjek most vagy még várjak...mondjuk ha még várok akkor egyértelmű lesz ha belejtek hogy van egy tesóka is :lol: De az meg gáz, nem? Szóval nem tudom, hogy is illik ezt csinálni :oops:


Még egy kérdés 8)
Gyereknapon mentek programozni? Az állatkertet néztem ki, de félek hogy sokan lesznek nagyon...

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Bocsi, Bacilivit akartam írni! :oops:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Őzi köszike igyekszem benneteket utolérni :):) remélem összejön és akkor már teljes mellszélességgel jöhetek ide nem csak befpofátlankodom :):):):)

Momi mindenképpen szólok hogy mi újság :) én ha nem jön meg keddig akkor péntekre tervezem a tesztet :):):):)

Nálunk lesz program a művház előtt oda lehet elmegyünk mert a vasárnapi anyós ebédet áttettük holnapra :)

nika70
Salgótarján
 
 


Őzi:
Nahát nagyon örülök, és gratulálok! Köszönjük a gratut, ez nekünk tényleg egy nagy csoda!
Remélem nem hal ki ez a topic attól ,hogy a várandósságban van hónapra lebontott.


Mi eredetileg is nagyon szerettük volna, ha decemberi babánk lenne ismét, sőt, titkon azt remélem, hogy Annával egyszerre lesz Zsebi szülinapja is:)

momi:
Hát én várok még a hír közlésével, merő rosszindulatból.. Jeleztem ugyanis, hogy januártól kivenném a szabijaimat, aztán táppénz, és szeptembertől dolgoznék. Akkor még nem tudtam, hogy babát várok. Erre a főnök közölte, hogy visszavesz, de lehet, hogy kirúg... Na ezért nem szólok, hagy higyje csak, hogy elküld, közben nem teheti meg.. Direkt kiszúrok vele :) Majd szeptemberben szólok..

Gyereknap:
Mi is szerettünk volna Állatkertbe menni, de a tömeg miatt nem merek.. Jobb lenne egyszer hétköznap.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mági szerintem ez igy jobb mert nagyobb a szórás szerintem nem fogok kihalni :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


most olvasom mitírtam :):):):):) persze hogy nem fogok kihalni de úgy gondoltma hogy a topik nem fog kihalni :):):):D:D:D:D

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!
Eddig ugye sírtam, hogy halványka a tesztem, akkor ezt nézzétek, ma reggel teszteltem. :) Kép
Ugye milyen szép erős? :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Szerintem sem fogunk kihalni, sőt, jó sokan leszünk :!: :!: Úgyhogy tessék csak szépen csatlakozni hozzánk és írni, jó sokat! :wink:


Picuranyu!

Nagyon szép a teszted! :D
Gratulálok megint! :wink:
Dokit mikorra tervezed?


Mágnes!

Őrület, mit meg nem engednek maguknak a munkáltatók :evil: Nem értem miért kell kitolniuk a pici gyerekes anyukákkal :shock: :cry: Megértem, hogy így döntöttél, jó lesz majd az arcát látni mikor bemész hozzá nagy pocakkal :lol: :lol:
Kicsit én is tolom a bemenetelt, majd nyár közepén bemegyek és remélem akkor leesik a 20-as, nem nagyon kell feszegetnem a témát 8) Igazság az, hogy hellyel-közzel hasonló cipőben járunk... Nekem sem nagyon lenne hova visszamennem, bár nyíltan nem beszéltem erről egy vezetővel sem, csak egyértelmű. Mikor eljöttem 2006-ban tp-re, utána szépen kirúgtak 30 főből szép sorjában szinte mindenkit, egy-egy emberkét tartottak meg áthelyezéssel. Jelenleg a munkakörömben 2 dolgozó van :shock: Ha ezt a két emberkét is kirúgják akkor megszűnik a munkaköröm és szépen engem is kitehetnek gyes alatt. Így nekünk is nagy szerencse, hogy még február előtt megszületik :P

Milyen szép is lenne, ha egyszerre ünnepelhetnétek a két babóca szülinapját :D Beszéld meg Zsebivel a dolgot :wink:

Nálunk Ricsi meg apa szülinapja van egy napon :lol: Direkt lezsírozta apa a dokival hogy 7.én legyen a császi, mert a doki nagyon szerette volna átrakni 8.ára. Aztán 7.-én hajnalban picifiúnk úgy döntött hogy mindenféleképpen kibújik így nem volt választása a dokibácsinak :D Előtte apa sokat magyarázta neki hogy mikor kell kibújnia, hatásos volt :lol:

De szeretnék már a szülészeten lenni és milyen jó lenne ha dec. lenne már :D 8)


Nika!

Ok, várunk a hírrel :wink:


Ja, állatkert... végül is úgy döntöttünk, hogy elmegyünk, hátha beférünk még mi is :roll:


HOlnapra minden babócának boldog gyereknapot kívánok! :D

Jó éjt, sziasztok!

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Momi, végre mostmár tudom az eredményt, mivel megjött ma reggel és őszintén szólva elpityeredtem annyira örültem neki. Tudom, hogy volt valami, csak nem tapadt meg ami most kivételesen jól sült el. Szóval majd jövő év vége felé vágnánk bele, hogy legyen tesó. Szóval végérvényesen elköszönök és további jó pocisodást!

Kép

Kép
antekirt
 
 


Picuranyu:
Ez aztán jó erős teszt!!! Hanyadik nap is ?

Momi: te hogy tudod, meg lehet csinálni azt, hogy kivegyem a szabimat szülés előtt, utána táppénz, és a szabi ideje alatt Apa elmenjen gyesre? Na jó kacifántos voltam..:)
Aza baj,hogy hiába tilos a kirúgás ,bármikor találhat egy vezető indokot arra,hogy elküldjön. Minden esetre végkielégítést kell kapnom..

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok!

A tesztecske a 17 DPO-n készült. :)
Dokit június 4-5-én tervezem. :) ugyanis nekem 4-én, apácskának meg 5-én van szülinapja. :) Úgyhogy a legszebb ajándék lesz, ha megláthatjuk majd őt akkor először. :)
Csak minden rendben legyen. ...
Vendég
 


Sziasztok!

Hogy vagytok? Mit csináltok ebben a szép időben?

Picuranyu!
Szuper! :D :D :D És persze, hogy minden rendben lesz! :)

Ante!
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Pedig én úgy örültem! De, majd ha jövő után lesz kistesó, annak is ugyanúgy fogok! :)

Én nem is tudtam, hogy be kell jelenteni a munkáltatónak, ha lesz kistesó! :roll: :roll: Gondoltam, úgyis megy minden tovább, csak szólni kell, hogy nem megyek vissza dolgozni. De úgy látom, utána kellene néznem! :roll:

Őzi!
Szia! :)

A lányomnál kezdődik a hisztikorszak! Ha vmi nem úgy van, ahogy ő szeretné, akkor odajön hozzám és megharap! :shock: :shock: Mit csináljak vele? Hagyjam rá vagy mit? Ja, meg feszegeti is magát stb... ajaj, mi lesz ebből? :)

Timi
Kép Kép
timocska
 
 


Ja, holnap reggel megyek a 12 hetes uh-ra, drukkoljatok, hogy minden rendben legyen!!!

Timi
Kép Kép
timocska
 
 


Sziasztok!
Mi itthon, Apa a lakásban tüsténkedik, nagyon álmos vagyok.

Timocska:
Nálunk is van hiszti, mostanában azon, hogy folyton ki akar menni az udvarra, de 11 és 3 között nem engedem, és ezt nagyon nehezen tűri. Ilyenkor jön a sírás, fölhöz csapás, belém csimpaszkodás.Én levegőnek nézem, bár nehéz eléggé, mert felmegy bennem a pumpa, de megállom, és nem szólok hozzá. Egy idő után abba hagyja.
Harapás is volt nálunk, igaz nem hisztiből, csak úgy.. :) Apa egyszer finoman visszaharapott, azóta nem harapdál a lány :)

12 heteshez drukk! Én is szeretnék már ott tartani :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Nálunk ma voltak anyósék. :( Túl éltem, bár kaptam egy megjegyzést anyós férjétől:
- Niki, te híztál. :(
Bammeg. :(((

Timi, nagyon szorítok neked!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok

Üdv az újaknak!

Ante örülök, hogy nem vetted a szívedre.

Nem tűntem el, csak sikeresen gyerekkel együtt összeszedtünk egy tuti vírust. Azóta szétesem és ráadásul Viki is 2 percenként felkel éjszaka és engem hív.

Ráadásul a rosszulléteim is rákapcsoltak a legváratlanabb helyzetekben. Ma reggel a bevásárlóközpont közepén :evil:

Férjem délután megsúgta nekem, hogy ez a babó tuti fiúcska lesz, ha ennyire leteper :roll:

Holnap én is dokihoz megyek, remélem csak jókat mond.

További jó hétvégét!

Niki&Viki & Kati

Kép
Kép
zkatica
 
 


momi és csajok nekem ma megjött de még azért két három hónapig beférek igyekszem :):):):) további jó babásodást :)

nika70
Salgótarján
 
 


zkatica: drukk!

nika: hajrá! :)
Vendég
 


timocska:
UH-n mi volt???

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Ez nem az én napom, írtam egy regényt és elszállt :(

Most csak gyorsan megírom nagyjából, szeretnék még egy picit ledőlni amíg alszik a Ricsi 8)


Mágnes!

Ehhez elég hülye vagyok, nem tudom hogy mit hogy lehet csinálni gyed után :oops: Szülési szabira nem mehetsz a szülésig, az 4 hét a kiírás előtt ? :roll: MOndjuk tényleg nem tudom hogy ilyenkor is megillet e a szül.szab. :oops:
Azt tuti hogy párod igényelheti a gyest, meg te is elmehetsz tp-re meg szabikivétel is ok, csak miért kell ennyiminden? Ilyen sok idő telik el a gyed lejárta meg a szülés várható ideje között?
Én nem venném ki a szabijaimat, egyből gyed lejár, mennék be a tp-es papírral hogy veszélyeztetett vagyok, ha a szül. szab nem jár :roll: Már csak azért sem venném ki a szabikat mert azokat ki kell fizetniük ha rendkívüli felmondással megszabadulnak tőlem amíg itthon vagyok, legalábbis így tudom, de nem vagyok sajnos egy tb szakértő :oops: A gyed lejárta után 100% hogy párod igényelheti a gyest, vagy ha lemondasz a gyedről, ezzel nincs gond. :)
Na most én is kacifántos lettem, ráadásul tényleg nem értek hozzá csak okoskodom. :oops:


Timocska!

Un-n mi volt????? GYere a hírekkel, nagyon várunk!!!!! :D

Hiszti: nálunk is ezerrel megy, napról napra rosszabb de nem foglalkozom vele. Nem mondom hogy nem idegesít fel :oops:
Harapás: visszaharaptam, hogy fájjon neki. Azóta nem harap. Én a haját is visszatéptem annyiszor ahányszor ő az enyémet, fájt neki és elmagyaráztam hogy nem szabad mert anyának is fáj. Abba hagyta :P CSípkedésről is így szoktattam le.
Én most a rúgdosással nem tudok mit kezdeni :oops: Vissza nem fogom rúgni, az tuti. Ha meg rászólok, kinevet, sőt még jobban csinálja. Lelki terror sem hat, hiába sírok, akkor abba hagyja egy pillanatra utána rúgdos tovább :?



Nika!

:( pedig nagyon szúrkoltam :wink: Hajrá kövi hónap! :D



Zkatica!

Jobbulást!

Mi volt a dokinál????


Antekirt!

Örülök, hogy nem viselt meg a hír. Sőt, örülök, hogy örülsz neki :D :wink:
Szívből kívánom, hogy teljesüljön a vágyatok, és majd ha itt az ideje, összejöjjön újból a kistesó és akkor aztán kapaszkodjon, de nagyon :wink: :D




Na, kit hagytam ki :roll: remélem senkit 8)


Voltunk vasárnap az állatkertben. Annyira nem volt durva a tömeg, de nem ilyenre számítottam. Rég voltam már ott, most a régi állatkerthez viszonyítva minden szét volt bombázva. Kerestük azt a szuper kis játszót amit még évekkel ezelőtt néztem ki a leendő babámnak majd ha jövünk, hát nem elbontották és kifutót építenek a helyére :twisted: :roll: Ráadásul elenfántnak, fókáknak nyoma sem volt :shock: :lol: Üresen álltak a helyeik :roll:

Jajj, a lényeg majdnem lemaradt :lol:
Voltam ma a belgyógyászaton, felidegesítettek :evil: Uh-n nézte a szerveimet a doki, majd le a babához és néz, nézi, nézi a monitort. Majd jól belenyomja a képét a monitorba és nézi tovább :shock: :shock: :shock: Azóta pánikolok, csak egy kicsit, de ilyenkor minden eszembe jut. Két fejű, vagy nincs feje, nem él, hasonlók :oops: Ráadásul a vérnyomim 140/80 lett, ezek után csodálkozik?? :roll: Jövőhéten kapok 24 órás vérnyomásmérőt, amit kedden 11 kor vesznek le. Másnap 13 óráig vissza kell vinnem, majd kövi nap újból menjek vissza az eredményért! Ezek nem normálisak, egész héten oda fogok rohangálni. Ráadásul gyerekkel ebédidőben. Pedig direkt hangsúlyozam hogy pici gyerekem van és jövőhéten nem tudom senkire rábízni. Lesz@rták :twisted:
Mindegy, holnap megyek nyakiredősre, ott úgyis kiderül ha baj van...

CSak hosszú lett ez a hsz. 8) megyek ledőlök, mert ma nagyon fáradtnak érzem magam..

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Picuranyu!

Kihagytalak, bocsi 8)

Ne törődj anyósékkal! Te tudod hogy mi a helyzet, majd jól a fejükhöz kapnak ha megtudják :wink: :D
Nagyon szép ajándék lesz :D :D
A Ricsit anno a szülinapomon teszteltem, apáén született, igazi ajándék számunkra :lol:
Ti sem fogjátok soha elfelejteni, fantasztikus ajándék :D :D
Párod hogy fogadta a hírt?

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Sziasztok!

Megvolt az uh, édesen kalimpált a gyerkőcünk, mindene megvan, a korának megfelelő, de sajnos úgy néz ki, nem egészséges... 3,2 mm lett a nyakiredő, amit két helyről is megerősítettek. Csütörtökön megyünk az Istenhegyi Géndiagnosztikai kp-ba, kombinált tesztre.. nagyon félek!!!

Ne haragudjatok, ha mást most nem írok, de iszonyúan magam alatt vagyok!!!

Timi
Kép Kép
timocska
 
 


Timi: :cry: :cry: :cry: Nem tudok mit mondani. :( Remélem, hogy csak valami tévedés van. Nagyon szorítok nektek. :(
Vendég
 


Timocska:
Jajj nagyon remélem, hogy valamit félremértek! Nagyon drukkolok! Korábbi időpontot nem kaptatok?

momi:Hát elvileg a gyed lejárta és a szülés között 1 nap van.. :lol: Csak azért sakkoztam a szabi kivételével, mert akkor pár hónapig mégis csak több pénzt kapnék, és arra akkor majd nagy szükségünk lesz (nem mintha most nem lenne). Na addigra utána járok ennek tüzetesebben..

Én anno húsvét hétfőn teszteltem és karácsonykor született. Most pedig Apu halálától számítva 9 hónapra vagyok kiírva. Apu intézkedett ott fent, mert sosem hittük volna, hogy spontán sikerülhet nekünk is.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Timocska: nekem a barátnőmnek 3 mm volt a tarkóredő ő ugyan megcsináltatta az amniót de totál egészsége s ababó és a barinőm már 38 éves:):):):) szóval nyugi nem lesz semmi gond :)

nika70
Salgótarján
 
 


ja és egyidős a fiammal a kislány a:)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok! Nem baj, ha én is csatlakozom hozzátok, bár szerintem úgyis csak néha fogok tudni írogatni, így az agyatokra menni! :P
Most fedeztem fel, hogy van ez a topik is, én már egy ideje a 2008 decemberi kismamisban fel-fel tűnök néha.
Szia Mágnes, Momi! :)

Timocska: Szomorúan olvastam, hogy mi történt. :cry: :cry: :cry:
Nagyon-nagyon szorítok nektek, hogy tényleg téves riasztás legyen a dolog! (Én még izgulhatok egy darabig, csak június 5-én mehetek majd a tarkóredős UH-ra, nem volt már időpont, ide is úgy préselt be a csaj, tök rendi volt.)
Nagyon eltűntél a másik topikból is, megijedtem, hogy történt valami, de aztán láttam, hogy itt vagy.
Én közben otthagytam Habibot, nem tudtam egyszerűen megbarátkozni a lazaságával. Fura amúgy, hogy vagy 5 évig ez nem zavart...bár most azért sokkal több a parám, meg nem csak róla van már szó...
Így a jelenlegi állás szerint a Péterfyben fogok szülni majd, ha az ég is úgy akarja...
bébic
 
 


Sziasztok

Vegyes volt a tegnapi nap. Ami a lényeg megnézte a babót uh-on és rendben van. Kepesztett ezerrel a kéz és lábkezdeményeivel :D

Ami nem annyira jó, hogy le lettem szúrva, hogy túlterhelem magam, és evvel ártok a gyereknek. Mivel veszélyeztetett vagyok nem szabadna dolgoznom sem, de ez egyenlőre nem megoldható. Pihenjek sokat stb, ami szintén nem megoldható.

A vírus miatt pedig ma nem mehettem dolgozni és elküldött a körzetihez. Itt ért a feketeleves. Ölég ramaty állapotban vagyok, észre sem vettem, hogy lázas vagyok.
Ráadásul magas a vérnyomásom és vizesedek. Szóval heuréka. :roll:

Csütörtökön megyek újra nőgyógyihoz, remélem nem lesz újabb gond.

Timi, én is remélem, hogy tévednek, nagyon drukkolok.

Többieknek jó pocakosodást!

Bébic, neked üdvözlet itt!

Niki&Viki & Kati

Kép
Kép
zkatica
 
 


Katica: köszi! :lol:
Szegénykém, neked aztán kijutott a "jóból"...
Jobbulást kívánok és pihizz, amennyit csak tudsz!

Szép álmokat mindenkinek!
bébic
 
 


katica:
Hát ez nem hangzik jól! Próbűlj meg pihenni. A munkát miért nem tudod még abbahagyni?

bébic:
Üdv itt is, jó, hogy jössz, legalább gyarapodunk, itt majd nagyobb lesz a szórás ,amikor kezdenek születni a babák..:)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok

Ma már fényesebbnek látom a napot :)

Sajna Viki fél éjszaka a kezemben volt a fuldoklás szerű köhögéstől. Persze én is köhögök, de szerencsére nem így.

Este kicsit rákerestem a neten, hogy mivel lehet a sómegvonáson kívül besegíteni a vízhajtásnak. Teljes meglepetésemre a túró vízhajtó. Nem tudtam róla, ezer éve nem is ettem, pedig szeretem.
Szóval most teljesen tudományosan fogok étkezni és remélem hamar lemegy rólam a puffadás. :wink:

A vérnyomásom ma egyenlőre rendben van, tegnap szerintem csak az idegesség és a láz tette meg a hatását.

Nálatok minden ok? Hogyan bírjátok a meleget?

Niki&Viki & Kati

Kép
Kép
zkatica
 
 


Sziasztok!

Timocska!

Nagyon-nagyon szurkolok, hogy kiderüljön egészséges a babátok!


Mágnes!

Ezen filóztam már én is, hogy kéne variállgatni, hogy több pénzt kapjak. De nem merek lemondani a gyedről és újra tp-re menni :roll: Bár igazad van, ígyis-úgyis kirúghatnak :?
1 nap a külömbség :lol: aranyos, akkor tényleg lehet egyszerre lesz a szülinapjuk :D


Katica!

JObbulást nektek!
Na a túróról én sem tudtam hogy vízhajtó :shock: szeretem nagyon, el is kezdem majd enni, biztos ami biztos :P
A vérnyomásod szerintem is csak az idegeskedéstől meg a láztól lehetett magas. Az a lényeg hogy mára rendbe jött :)

Miért vagy veszélyeztetett?


Bébic!

Üdv itt is! :D
Nekem meg pont a laza de precíz dokik jönnek be. Imádom hogy jófej a doki és mindig poénkodik, jó hangulatban telnek a vizsgálatok. Az előző dokim meg komoly volt, na ott meg én éreztem magam kellemetlenül... Mások vagyunk, így minden orvosnak lesz páciense :lol: Örülök, hogy találtál egy másik dokit :D Ugye jól értettem, nem csak a kórház van meg hanem a doki is :roll: 8)



TEgnap voltunk a nyakiredős uh-n :D

A nyakiredő 0,9 mm Igazi rosszcsont már most, szórakozott a dokival (nem akart elfordulni hogy meg tudja mérni a nyakiredőt, szemből szórakoztatt minket, kalimpálózott, úszkált fel-alá, dörzsölte a szemecskéjét), így majd fél órás lett az uh :lol:
A crl 45,9 mm, a bpd 17,1 mm, nt 0,9 mm. Doki szerint pont a korának megfelelő :D

A lepény elég rossz helyen van, fedi a belső méhszájat :? Állítólag odébb húzódhat ahogy halad előre a terhesség de pont ma mesélte egy anyuka hogy neki meg sem moccant :? Remélem nem lesz gond belőle, és max császi lesz megint...az meg már egy kitaposott út, nem félek tőle :roll: :P

Ma megint nagyon rosszul vagyok. Nem tudom hogy a melegtől vagy csak szimplán visszajött a kezdeti rosszullét, de ma megint majdnem hánytam. Undorodom mindentől :(

Ti hogy vagytok?

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Na hát akkor én ma adtam a vízhajtásnak :) Túrós csuszát ettem ,utána leküldtem Zsebinek egy túrórudit is :)

Momi:
Szuper eredmények! Annyira szeretnék már én is megnyugodni :) Nem bírtam ki, megnéztem anna értékeit 6 hetesen, és nagyobb volt, mint amit most mértek.. :cry:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mágnes!

Akkor lehet tényleg később fogant egy picivel, nem? Egyéb ok nem lehet a kisebb méretekre! :wink: Ne is gondolj másra! :!:

Hogy bírjátok ezt a meleget? Nálunk 29 fog van a szobában :shock: :evil:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Sziasztok!
Bejelentkeztem dokihoz, június 5-én megyünk majd. :) Úgy árom! :) Remélem lesz már szívhangja is. :)
Vendég
 


Sziasztok!
Szeretnék Én is csatlakozni hozzátok! :D Mi a negyedik babánkat várjuk decemberre.Most vagyunk 10 hetesek :D
Picuranyu!Én utoljára 8 hetesen voltam ultrahangon,és már hallottam a baba szívhangját :lol: Alig várom már,hogy 2 hét múlva megint mehessek!
tünde733
 
 


Livi,
Ha olvasod... Koszi a gratut! Te pedig vaghatod mar a centit! A masik topik: latod, ide is csak heti 1-2x jutok, olyan rossz mikor az ember belekezd, de amikor csak ritkan tud irni, nehez belefolyni ujra meg ujra a tarsalgasba. De azert rolad lesem a hireket, remelem Bendi nem akarja tulhordatni magat ;) !

Ante,
Sajnalom, de orulok az optimizmusodnak. Hajra jovo ev!

Timocska,
Ez az ertek onmagaban meg nem eleg ahhoz, hogy kijelentsuk, hogy nem egeszseges a babad. Tudom minden eset mas, de azert elmeselem, hogy az en fiamnal haromszor mertek 2.9 es 3.1 kozotti ertekeket. Tudom, hogy borzaszto nehez ez, de ne keseredj el amig nem latod a kombinalt teszt eredmenyet! Hogyha ott alacsony valoszinuseg lesz az eredmeny, akkor meg minden rendben lehet, ahogy nalunk is az volt. Ha magas... hat erre most ne is gondoljunk! Holnap mar csutortok, nagyon drukkolok nektek!

Katica,
Jobbulast nektek!

Momi,
Gratula az eredmenyhez. Lepenykenek meg rengeteg ideje van odebbvandorolni :) .En ma megyek nyakiredore, remelem nem lesz gond.

Magi,
Az en babam is minden meresnel kisebb mint Levi volt. Azzal magyarazom, hogy Levi mindig is oriasi volt. Legalabbis remelem hogy nincs mas oka.

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


Őzi:
Hát Annám nem nevezhető óriásnak a maga 2800-as születési súlyával, de tényleg itt annyira kis méretekről van szó, hogy ezzel nyugtatom magam. .) Na és a dokim csak mondta volna, mert direkt rákérdeztem.

momi:
Tuti a késői peteérés, április 22-én kellett volna megjönnie, és 20-án fogant Zsebike :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: