Új privát üzeneted érkezett!

Szia Kata,

Zsófi végre elaludt, nagyon nyűgös volt ma, biztosan a fogzás miatt. Az egyik fog teteje már tisztán látszik, kint van, de a másik is átsejlik az íny alatt. Szegényke, nagyon fájhat neki, de igazából jókedvű volt ma, csak többet akart szopizni és állandóan velem lenni.

A vacsit holnap lemondom, átgondoltam, ez legalább 4 óra távollétet jelentene, annyit pedig nem bír ki Zsóficka szopi nélkül. De mindegy, ő most a legfontosabb és az, hogy érezze, bármikor ott vagyok neki, ha szüksége van rám.

Hmm, barackos sütiKép Te ilyen főzőcskézős vagy? Én szinte minden nap főzök valamit, de sütni nagyon ritkán szoktam, akkor is csak nagyon egyszerű dolgokat, pl. muffint. Ha nem nagy fáradság, megírnád a barackos receptjét? Köszi előre is.

Megpróbálkozom majd a bébiétellel, köszi, hogy a szíveden viseled a sorsunkatKép

Holnap megyünk védőnénihez, majd megírom, miket tanácsolt.

Jó éjt nektek!

Erka

Kép

Kép
mankababa
 
 


Erka,

Azért sztem gondold meg a vacsit! Tudod, abban igazad van, hogy ő a legfontosabb, de NEKED sem árt pár óra baba nélkül. Ha hiszed, ha nem, utána sokkal nagyobb örömmel veted bele magad újra a babázásba! Esetleg lefejt tejcsi cumósüvegben?
És még valami, ezt pszichóként mondom, csak átgondolásra: ha valamit nem teszünk meg, amit nagyon szeretnénk egy másvalaki kedvéért, akkor kicsit, tudat alatt azt a másikat hibáztatjuk az "elszalasztott" lehetőség miatt. Ez persze ebbn a "felállásban" nem egy katasztrofális érzés, mert a számodra egyik legfontosabb Emberkéről van szó, de sztem akkor is érdemes kicsit ezen elgondolkozni Kép
Persze az se jó, ha a külön töltött órák alatt te agyonizgulod magad, mi van otthon. Bár tudod, mi a legérdekesebb: én is így voltam ezzel, de aztán kiderült, hogy babóca is nagyon jól érezte magát, egy kis változatosság volt, hogy Apa vagy nagyiék vigyáztak rá, akik végig babusgatták Kép
na jó, pro és kontra Kép

Méritek is Zsófit a védőnéninél? majd kérem a paramétereket Kép

Pusz,
Kata
pankata
 
 


Szia Kata,

éppen most mondtam le a vacsit, mielőtt olvastalak volna. Biztosan mindenben igazad van, teljesen egyet is értenék, ha nem az én gyerekemről lenne szóKép Lefejt tejcsi nincs, soha nem fejtem, nem tudok kézzel, mellszívóm nincs. De nem is nagyon akarom már a 6. hónapban ezt elkezdeni. Az a rossz, hogy állandóan előttem van a kép, ahogyan kisírt szemmel, fáradtan az ordítástól, kétségbeesve kapom vissza a babómat, miután magára hagytam 1-2 órára. Ellenkező tapasztalatom még soha nem voltKép Sokat gondolkodtam ezen, pro és kontra, de meghoztam a döntést, és azt gondolom, mindenkinek így lesz a legjobb.

Védőnéni teljesen elégedett volt a kis törpémmel, 7170 gramm (megduplázta a születési súlyát) és 68 cm- 11 cm-rel több, mint születésekor. Szóval minden teljesen ideális, a mozgásfejlődés is korának megfelelő.
Védőnéni szerint egyelőre maradjunk a gyümik kóstoltatásánál, ha az alma nem jön be, jöhet a banán, utána a narancs, mandarin, kiwi.
Januárban majd megbeszéljük a főzelékeket.

Nem felejted el a receptet?Kép Nagyon köszönöm!!!

Mininél még nincs fogkezdemény?

Ádi várja a szülinapját? Kiket hívtok meg a partira?

Mini miket csinál már?

Puszi nektek

Erka

Kép

Kép
mankababa
 
 

 
 

Hú, bocsi a recept megy mindjárt ezerrel, csak most megebédeltetem a Minit, utána jövök Kép

Kata
pankata
 
 


na, itten vagyok jőve meg. Szóval a süti:
A tésztához kell 125 gr. liszt, 2 csapott teáskanál sütőpor, 75 gr cukor, 1 cs vanilincukor, 1 tojás, 100 gr túró (hivatalosan, én személy szerint 1 doboz krémtúrót teszek bele, sztem finomabb, sima vaniliásat), 100 ml tejszín, 100 ml étolaj. Ezt mindet egyszerűen összekevered (vagy ha rázós edényed van, rázod). Utána beleöntöd a tésztát előre kivajazott, kilisztezett tortaformába (én 28 cm-sbe szoktam, abba pont jó) és elsimítod a tetejét egyenletesen.
Rápakolsz gyümölcsöt, hivatalosan szilvát (magozva, felezve, akár frisset, akár befőttet), de én csináltam már eperrel és őszibarackkal is, min isteni, szóval amit szerettek, azt teszel a tészta tetejére.
beteszed a sütőbe ( ha légkeverésésed van, akkor előmelegítés nélkül 160 fokon, ha nem légkeverős, akkor előmelegítéssel 180 fokon) sütöd 20 percig.
Addig elkészíted a mázgát a tetejére: 100 ml tejszín, 1 tojás, 25 gr darált mandula (vagy kókuszreszelék, amit szerettek), 1 evőkanál cukor. Ezt összekevered és amikor kiveszed a félig sült sütit, elosztod ezt a mázgát a tetején.
Aztán vissza a sütőbe, még ugyanolyan hőfokon kb. 25 percig kell sütni.

Isteni és nagyon egyszerű, a múltkor Ádikám gyakorlatilag egyedül csinálta meg ezt a sütit, mert ezzel várt a Nagyiékat.

Fogat én még nem érzek, látok, sem kezdeményt, de ki tudja Kép
Ádikám nagyon készül már a Mekis bulira, összesen 11 gyerkőcöt hívott meg részben az oviból részben a baráti társaságból, fiúkat lányokat vegyesen és 4 évestől 12 évesig. Jó kis parti lesz Kép

Minikém amióta megfordult, meg hempergőzik és rájött, hogy ezzel lehet haladni, mozgásilag próbálja emelni a fenekét (ami nem könnyű Kép, gondolom, gyúr a kúszásra. Egyébként pedig folyamatosan dumál, de most másképp, mint a 3 hét "némaság" után, addig geö-zés volt, most blabla, dadada, gagaga és ilyenek. Elaludni is két "mondat" között alszik el, egyszerűen zabálnivaló, mert ezt a dumát nagyon komoly képpel csinálja Kép

ja, a kaja. Képzeld, Mini tegnap evett először sima banánt (banános tejpépet, meg almával keveretet, abba egy kicsi volt azt már igen) és másfelet benyomott! És még nem is érzete magát jóllakottnak Kép Azt tényleg csípik a babák, mármint a banánt, jó édes. A barátnőm mondta, hogy tegyek bele frissen facsart narancslevet, kész vitaminbomba, ma kipróbáljuk! nem is árt ilyen megfázásos időben. Ádika ugyan nem beteg, de az oviban szinte mindenki "taknyol". Úgyhogy gyümölcskúrára fogom a Fiatalokat Kép

Ügyes a Zsófi, én úgy tudom, hogy "hivatalosan" 6 hós korukra dupláznak, ugye? És ő miket csinál már?
Kiváncsi vagyok, Nálatok milyen kaja jön be úgy igazán, mert tuti lesz valami fogára való Kép

Pusz,
Kata
pankata
 
 


Köszi a receptet, tényleg egyszerűnek tűnik, csak össze kell keverni a dolgokat, ezt szeretemKép Jövő szombaton vendégeink lesznek, akkor majd kipróbálom. Egyébként nálunk szombattól elkezdődik a vendégjárás, Andrásnak 10-én, nekem meg ugye 15-én lesz a szülinapom.

De édes lehet Mini, ahogy emeli a popóját és hempergőzik is, nem semmi, ha belegondolok, hogy ezt 8,5 kg-osan lazán megcsinálja, kis vasgyúróKép
A komoly arckifejezés dumcsi közben nálunk is jellemző, nagyon cukorKép
Zsófi még csak hátról hasra fordul,a védőnő szerint ez a nehezebb, hát nem tudom...? Hasról hátra nem tud még, nyavalyogni kezd egy idő után, hogy fordítsa vissza valaki. Rázza a csörgőjét vadul, mindent megfog, egyik kezéből a másikba tesz, hangosan tud kacagni (ezt csinálhatná gyakrabban is, zabálni való közben), szinte habos a nyála, ahogyan fújja kifelé, emelgeti a fejét háton fekve, ha nyújtod a kezedet, felhúzza magát ülésbe az ujjaid segítségével, majd elégedetten körbenézKép Ezen kívül tud még aludni, szopizni, feküdni, kakilni ...Kép

Most próbáltuk mi is a banánt, talán enyhébb volt a fintor, mint az eddig megszokottKép Mini egy álom gyerkőc, először evett ilyet és máris ízlett neki, nagyon szerencsés vagy ezzel a kis kölökkelKép Ki fogom majd próbálni ezt a frissen facsart narancsleves banit is, jól hangzik!!!

Zsófi 2 hét múlva 6 hónapos, tehát a szül.súly duplázása a megfelelő időben történt, 2 hét ide vagy oda, nem számít....

Remélem igazad lesz, hogy lesz majd valami Zsófi fogára való kaja,lehet, hogy majd csak a főzelékek. Egyébként örülnék, ha nem örökölné tőlem az édesszájúságot, bár a férjem is az...Kép Lehet ezt egyáltalán örökölni, mit gondolsz??

11 vendég, nem semmi!!! Menü lesz, vagy a la carte?Kép Tortát Ti visztek? Milyet?
A férjem szülinapjára rendeltem egy fincsi csokitortát, ami az egyik kedvenc autóját fogja formázni, remélem jól meg tudják csinálni, letöltöttem képeket az internetről, az alapján fognak dolgozni. Remélem nagy sikere lesz!!!Kép

Puszi

E

Kép

Kép
mankababa
 
 


Képzeld, a Mekiben ajándékba adják a tortát, csak ki kellett választani, hogy ananászosat vagy csokisat kérünk. Naná a csokis jött be a Fiatalúrnak. A gyerkőcök a la carte választanak, de nyilván menüt (happy mealt) Kép

Jól hangzik ez az autótorta. Melyik autó az, ha szabad kérdeznem?
Az én kedvencem a Citroen C3, egyszerűen bele vagyok zuhanva, talán jövőre lecseréljük a mostanimat, sztem. Remélem, Apa is így gondolja Kép

Mini felébredt (délután 1 óta aludt), most megyünk uzsizni, utána meg a Brendonba (itt van tőlünk egy köpésre) és veszek akciós body-t, az sosem elég!
Pusz,
Kata
pankata
 
 


Most látom, édesszájúság Kép
Nem gondolom, hogy genetikai alapja van, tudod mi, inkább? A gyerkőcök nagyon érzik, hogy mit hogyan kínálsz, meg látják, hogy eszel stb. És nyilván az édeset Te is nagyobb kedvvel adod, eszed. és sztem ez inkább egy tanulási folyamat.
Bár ha jól meggondolom, lehet, hogy más-más "cukor-igénye" van mindenkinek és ez a hajlam öröklődhetne? Talán ...Kép
Ja és képzeld, nálunk még nem akaródzik annyira a felülés kapaszkodva, de nyilván nem erőltetjük, ha jó így vizszintben, akkor hagyjuk a témát egy ideig Kép
És a Húgom szerint is hátról hasra a nehezebb megfordulni (ő gyógytornász), szóval nagyon ügyi a Zsófi Kép

Pusz, megyek fürdetni (illetve az Apáé), meg esti-szopcsi, aztán ágyikó, tentike.

Kata
pankata
 
 


Erka,
nagyon eltüntél, csak nincs valami baj???

Képzeld, ma láttam először Minit könnyekkel sírni, mert nagyon megijedt a fúró hangjától. Valahol itt a házban dolgoztak és a beton érdekesen viszi át a hangot. Úgy sajnáltam szegénykémet. De hamar megnyugodott.

Pusz,
Kata
pankata
 
 


Szia Kata,
tegnap este még akartam jönni, de nem működött a babanet, pedig írni akartam, hogy ma egész nap nem leszek, mert vendégségbe megyünk egy barátnőmhöz, akinek csak fél nappal fiatalabb a babája Zsófinál. Mondtam neki, hogy szívesen látjuk kis csapatunkban, így lehet, hogy hamarosan bővül a mi kis társaságunkKép
Zsófi nagyon nyűgös, már mindkét alsó fogacskájának teteje kint van és láthatóan szenved, eyg pillanatra sem tudtam letenni, azonnal sírni kezdett, de lehet, hogy a nem megszokott környezet is probléma volt számára.

Édes kicsi Mini, sajnos Zsófi szinte mindig könnyekkel sír, nincs is annál fájdalmasabb látvány egy anya szemeinekKép

Nem tudom a hétvégén tudok-e majd jönni, tudod, holnap lesz az uram szülinapja és egyben az első házassági évfordulónk, vasárnap pedig jön a család minket ünnepelni...
Ha előbb nem, hétfőn mindenképpen jövök, addig is puszi nektek és szép hétvégét a napfény városábanKép

Erka

Kép

Kép
mankababa
 
 


Nagyon boldog szülinapot Férjednek és persze házassági évfordultót nektek!
Ünnepeljetek, van mit KépKépKép

Nálunk is itt vannak Anyuék a hétvégén, majd vasárnap benézek!

Vanda, remélem, jól érzetétek Magatokat, látod, mi tartottuk a frontot, csak győzz visszaolvasni Kép

Pusz,
Kata
pankata
 
 


Szia Kata,

köszi a jókívánságokat!

A torta egy Audi Q7-est formáz, nagyon szép és nem utolsó sorban finomKép
A Citroen C3 tényleg jól néz ki, igazi csajos autó. Nálunk csak a férjemnek van kocsija, mert nekem bár van jogsim, nincs gyakorlatomKép

Zsófi ma egy szemernyit sem aludt napközben, lassan fürdetés és megpróbálom letenni. Ez a fogzás borzalmasan fájdalmas dolog lehetKép
Most be is fejezem, mert rettentően fáradt vagyok, 5x keltünk éjszaka!!!

Vanda, üdv itthon! Várjuk a beszámolót!

puszi

e

Kép

Kép
mankababa
 
 


Erka,
Hááát, van ízlése a Férjuradnak autók terén, az nem kérdés Kép
Akkor klasszul megcsinálták a tortát, az jó!

Zsófi élvezte az ünnepi kavargást?
Minit semmi meg nem zavarja, csak időben legyen kaja, meg utána büfi, aztán felőle bármi történhet Kép mekkora szerencsém van a Fiaimmal (mind a 3-mal Kép), ezt minden nap 100x is elmondom!

Képzeld, a Férjuram ma mondta, hogy meglepne egy új telcsivel, ebéd után nézzük meg, kinézett nekem valami szuper jót! Sztem Nokiát, mert tudja, hogy imádom azt a márkát!

Pusz,
Kata
pankata
 
 


Szia Kata,

igen, klassz lett a torta, nagyon tetszett neki, mára is maradt a szülőknek belőle, azután persze nem maradt el a poénkodás, apukám a karburátort kérte, apósom a kardántengelyt (most lehet, hogy hülyeségeket írtam, de a lényeg érthetőKép)

Zsófi meglepően jól viselte a vendégeskedést, nagyiék boldogok voltak, mert dajkálhatták, végre, először igazánKép

Tavaly én is telcsit kaptam a szülinapomra, egy Nokia 6230-ast, nagyon szeretem!!! Sajnos 2 hete beleesett a fürdőkádba, most csak azt kértem a szülinapomra, hogy javíttassa meg a férjuram, remélem nem felejti elKép majd írd meg, hogy milyet kaptál, én is Nokia párti vagyokKép

Puszi
Erka

Kép

Kép
mankababa
 
 


Erka,
na látod, menni fog ez nagyiékkal, majd ők is megnyugszanak és minden jó lesz Kép

jaj, megkaptam a telcsit, hát a Férjuram nagggyon is meri az ízlésemet, én is ezt néztem volna ki magamnak, ha tudom, hogy már lehet kapni. Egy Nokia 6111-est, az az új szétcsúsztathatót, sztem nagyon kecses, nőies telcsit. Gyönyörű és nagyon okos (bár az előzőm is az volt)!
nahát azért látszik, hogy Nokia, más telcsire egy kiadós fürdés után áment lehetne mondani, a Tiedet pedig még lehet javittatni, ugye? Kép

Nálunk amúgy egy telcsi nem bírja sokáig, mániások vagyunk és mindig megpróbálunk újabb, de ugyanolyan márkát választani férjemmel (tudod, az összetartozás...Kép). Neki egy N70-ese van jelenleg, és nagyon csípi!

na pusz, megyek adok kaját a Férjecskémnek, megérdemli KépKépKép

Kata
pankata
 
 


Látjátok Lányok, hogy már "archiválódtunk"? KépKépKép
Ez ám a karrier Kép
pankata
 
 


Szia Kata,

gratulálok az új telcsidhez, mindjárt meg is nézem a neten, hogy milyen is azKép

Remélem meg lehet javítani az enyémet, majd beszámolok, egyébként Andrásnak is N70-ese vanKép

Kata, én már annyira kíváncsi vagyok Rátok, nem tudnál felrakni egy képet valahová magatokról? Én feltöltök magunkról néhányat a babaszobára- ígérem még maKép

Még a tegnapról: Zsófi úgy produkálta magát a vendégek előtt, mint egy kis színésznőKép Tudod, 3 napig szinte semmit nem aludt, éjszaka is többször kelt, ezek után már a 3. éjszakát aludta végig és tegnap napközben is több órát alukált, így jól kipihente magát és egyelőre a nyűgösködés is a múlté. Biztosan a 2 fogacska áttörése volt a ludasKép Szóval most már minden ok- le is kopogom gyorsanKép

Viszont Apának herpesze van, életében másodszor és hát persze ez maga a világ végeKép

Egyébként jól vagyunkKép Veletek mizu? (Ez a mizu-zás az uram mániájaKép)

Puszi
Erka

Vanda, hol vagy?Kép

Kép

Kép
mankababa
 
 


Kata,

küldtem képeket a profilodban található e-mail címre, de visszajött a hibaüzenet, hogy nem tudták kézbesíteni. Aktuális még az a cím, vagy a hiba az én készülékemben van?Kép

Kép

Kép
mankababa
 
 


Erka,
Elviekben jó a címem, sőt még hely is van Kép, most néztem meg, pár perce.

jaj, tényleg, a férfiak és a betegség az felér egy pusztító katasztrófával Kép, ezek szerint Nálatok is! Akkor most kerüli a Zsófival való puszilkodást? na az egy másik katasztrófa lehet, de azt megértem!

Tényleg, "mizu" a kajcsival? Melyik gyümi jön be a Nagylánynak?


Majd küldök én is neked szívesen képeket, családosat, ha írsz az emilemre.
Vanda, persze neked is Kép!
Apropó, várjuk a beszámolót, de NAGYON!


Mi jól vagyunk, csak a hét kész őrület lesz, szerdától. Aznap ugyanis Apa államvizsgázik délután (ha jól számolom, a 4. diplomája), és a Fiúk oltást kapnak, egyik sem marad ki a "jóból". Nem is a Mini miatt izgulok, elmondanám Kép
csütörtökön ádika szülinapja van, ovis buli, meg otthoni persze. Ja megvettük neki a snowboard-os tv-játékot, ügyesedjen csak, remélem örülni fog.
Aztán szombaton Mekis parti.
Hát csak ennyi Kép

Pusz,
Kata
pankata
 
 


Erka,
megkaptam és küldtem is Kép

Pusz,
Kata
pankata
 
 


Szia Kata,
hát a gyümi még mindig nem túl népszerű, ma Hipp almát ettünk (a többesszám nem véletlenKép), mit ne mondjak, több landolt az előkén és anya szájában, mint Zsófica gyomrocskájábanKép

Holnap megint a banánt próbálom,a kakiban határozottan fel tudtam fedezni a "nyomait", tehát eddig talán abból evett a legtöbbet. Mal sehenKép

Szóval nálatok jön az őrület...Milyen diplomái vannak férjuradnak? Nem "csak"Kép pszichológus?
Hogy bír munka és 2 gyerkőc mellett tanulni? Le a kalappal!!! Sok drukk neki!

Milyen az a snowboardos TV-játék?

Képzeld, ma hívott a legjobb barátnőm, aki 19.hetes terhes és van már egy 2 éves kisfia, hogy ismét fiuk lesz, picit el van kenődve, annyira szeretnének egy kislányt is! Mesélsz arról, hogy miért klassz, ha az embernek 2 fia van??Továbbítanám nekiKép
Persze így is nagyon örülnek, de elég problémás a fiuk, szintén ÁdiKép, vágynak egy bújós,nyugodt csemetére!!!

Puszi még jövök, elkészítem a krumplipürét a tárkonyos-mogyorós csirkéhezKép Apa ezt rendelte mára...

Erka

Kép

Kép
mankababa
 
 


Erka,

Mi ma ettünk először áfonyás almát (Hippet) és imádta, csak kevesellte a lelkem az 1 üveget Kép De tudod, minden baba más az ízek terén, meg a kajálással.
Az alma-baán kombináció is nagyon fincsi! Mármint szerintünk...Kép

Férjuram diplomái, hja van belőle: hivatásos katona-mérnöki, pedagógiai-nevelőtanári, pszichológusi és most a közoktatás vezetői (lesz, ha minden jól megy, de miért ne menne) Kép
Köszi a drukkokat!
na igen, hogy hogy bírja, háááát, van egy nagyszerű társa Kép, aki mellesleg szerény is Kép

A játék olyan, hogy van egy deszka, amit hozzá lehet kötni a Tv-hez és a deszkán állva kell irányítani a snowbordot a pályán, amit a tv-ben látsz. NNNNa, jól elmagyaráztam?
Tudod Ádikám sokfélét sportol, úszik, népi táncol, görkorizik, meg hogy a kis műveltségét is edzzük, hittanra is jár. nagyon nagy mozgásigényű Srác és gondoltuk, hátha bejön ez az újabb őrület (a minimaxon, meg cartoonon is reklámozzák).

Én meg úgy heppiztem, amikor már csak sejtés volt, hogy másodjára is Kukacosunk lesz, bár én mindkettőnél szinte biztos voltam benne. Én nagyon fiú-mániás vagyok, valahogy kislányként is így képzeltem, hogy a gyermekeim fiúk lesznek (talán mert a családban csak lányok voltak...). Hogy miért jó? A két fiú nagyon egymáshoz tud nőni, és úgy veszem észre, ismerősi körökben, hogy kevesebb a piszkálódás, furkálódás, mint két lánytesónál, valahogy nyiltabban oldják meg a konfliktusaikat. Arról pedig nem is beszélve, hogy a Fiúk sokkal jobban ragaszkodnak Anyukájukhoz, mint a lányok később, persze ez önző szempont, mindjárt a számra is ütök (kezemre) Kép
Amúgy meg a nyugodság és a nem nincs összefüggésben. A mi Dávidunk olyan nyugis, hogy bármelyik hasonló korú lányt a környezetünkben kenterbe veri, de komolyan Kép

Figyu, az a csirke nagyon jól hangzik, saját recept? be kellene már újítanom vmi fincsit!
Bár a Fiúknak tök mindegy, mindent megesznek, amit eléjük rakok, kivétel nélkül, bár vannak kedvenceik Kép

Pusz,
Kata

Vanda??????
pankata
 
 


Szia Kata,

még mindig csak kettenKép remélem Vandáékkal minden ok, csak még nem volt ideje jelentkezni.

Annyira jó nektek, hogy a srácok jó evők, remélem nálunk is majd rendeződik a helyzet..egyszerKép

A közoktatás vezetői diplomára szüksége van a férjednek, vagy csak kedvtelésből csinálja? Nálunk a suliban az igazgatónak és helyetteseinek, valamint a tagozatvezetőknek volt szükségük erre a végzettségre.

Ez a TV-s "sznóbord"Kép nagyon izgi lehet, biztosan élvezni fogja Ádi (és nagyon jól elmagyaráztad, persze aki tanít, attól nem is vártam mástKépKép Látta már Ádi a Minimaxon a reklámját és vágyik rá, vagy Ti találtátok ki, hogy jó lenne neki?

Fiúgyermekek: kislány koromtól kezdve egészen odáig, hogy a 19. hét körül kiderült, hogy lányunk lesz, én is csak fiúgyermekben tudtam gondolkodni, még a suliban is azt mondtam a gyerkőcöknek, ha kérdezték, hogy mit szeretnék, hogy csakis fiút!!! Édesek voltak egyébként a tanítványaim, fogadásokat kötöttek a baba nemére és az ultrahangok után izgatottan "támadtak" le, hogy lehet-e már tudni valamit??? Néhányan nagyon hiányoznak, a kedvenc csoportom idén (úgy értem májusban..) érettségizik, sajnálom, hogy nem tudtam végigvinni őket, tegnap éjjel is velük álmodtam...Kép
Most pedig már óriási boldogság számomra és persze az uram számára is ez a tüneményes kislány és, ha a sors úgy akarja, hogy a következő is kislány legyen, állunk elébeKép
Nem tudom, szokatad-e olvasni a Nők Lapját, azt hiszem Schäffer Erzsébet írásainak mottója, hogy "meg kell tanulnunk vágyakozni az után, ami a miénk"...Nagyon szép és igaz...Kép

A csirke receptjét az interneten találtam, www.mindmegette.hu, tárkonyos-mogyorós csirke. Először csináltam, de nagyon jól sikerült, férjecském odaáig volt érteKép

Szép hóesésre ébredtünk, Szegeden is minden tiszta fehér? Melyik részén laktok a városnak?
Ha minden igaz, ma megyünk farmert venni nekem, ez lesz a szülinapi ajcsim. Igaz, hogy van még rajtam 5 kg + és nem leszek benne olyan, mint régen, dehát valamit hordani kell!!!Kép

Puszi

Erka

Kép

Kép
mankababa
 
 


Erka,
én is rtemélem, hogy vandáék renben hazaértek és jól érezték magukat, majd minél hamarabb jelentkezik Kép

Férjecském egy gyermekvédelmi intézmény vezető-igazgatója, ezért kell neki a közoktatás-vezetői. Meg így magasabb kategóriába is lép, ami a közalkalmazotti fizetésnél nem hátrány, de hát ahogy mondani szoktam, alapvetően nem abból élünk így, ahogy élünk Kép

Nagyon szép ez a mottó, valóban.és mind a fiúknak, mind a lányoknak megvan a maga varázsuk! Igaz, én mindkét babát akkor vállaltam, amikor már gyermekre vágytam és nem fiúra Kép Olyan rossz volt hallani egy ismerősömtől, aki a saját 4 éves fia előtt mondta, hogy ő úgy elkeseredett, amikor megtudta, hogy fia lesz Kép majd elmondom neki ezt a "varázsmondatot", sztem ráfér, ha elgondolkozik rajta...

A játékot látta Ádika, de aztán azt mondta, hogy inkább számítógépet szeretne szülinapra és karácsonyra egyben, mert az "nagyon drága, de úgy jó lesz". Azért mi úgy gondoltuk, hogy csak meglepjük még ezzel Kép

Nekem is hiányzik kicsit a tanítás, bár most nagyon élvezem az itthonlétet, bevallom, jobban, mint anno Ádikával. talán most pont Ádi miatt, mert pörgősebb az egész és ez nekem nagyon bejön Kép
Azért tartod a kapcsolatot a kedvenceiddel? Én néhány hallgatóval igen, főként levelezősökkel, meg olyanokkal, akik tavaly (vagyis júniusban) végeztek és nálam szakdolgoztak. Olyan jó hallani róluk.

És kinéztél már vmi nacit, vagy most kerestek?

Mi szupi helyen lakunk Szgeden, igaz panelban, de új építésüben (a legutolsó panel, cseréptetős, modern), közel a Plázához és a Tescohoz, meg a villamos is itt áll meg előttünk, ami a városba visz. Bár nálunk ez nem lényeg, mert mindkettőnknek van kocsija és azzal kolbászolunk. Tudod, a sok munkahely meg ovi között ingázni nem volt egyszerű, tömegközlekedve meg egyszerűen képtelenség lett volna. Én is a szülés előtti ucsó pillanatig 3 munkahelyen dolgoztam, ebből egy "vidéken" volt, 20 km-re.

na pusz, megyek, reggeli őrültködés folyt.köv. Kép

Kata
pankata
 
 


Kata,

ha már így feldobtad a labdát, valami mással is foglalkoztok, amiből éltek? Persze nem akarok indiszkrét lenni....

Nem tartom a kapcsolatot velük, illetve néhány e-mailt már váltottunk, de jó pár hónapja nem jelentkeztek, persze megvan a maguk baja, végzősökKép

Annyi biztos, hogy a Duna Plázába megyünk vásárolni, de nem néztm ki semmit, tudod, én nem vagyok mobilKép, nincs autóm, tömegközlekedésre meg még nem vállalkoztam Zsófival. Mi eléggé a város szélén lakunk, minden messze van, az meg már túl sok lenne a kiscsajnakKép

Voltam már Szegeden a Plázában és a Tescoban is, jó neked, hogy minden közel van. Most nézegetünk lakásokat ill. házakat, meg telkeket, jó lenne olyan helyre menni, ahol minden viszonylag közel van. Egyébként nagyon szép a lakópark, ahol most lakunk, 2003-ban épültek a házak és 2004-ben építészeti nívódíjjal tüntették ki, de csak 1 háló van, Zsófinak nincs külön szobája. Ez most még nem baj, de idővel az leszKép

Zsófi ma megint nyűgös, lehet, hogy a hó miatt??

Puszi

e

Kép

Kép
mankababa
 
 


Erka,
Bizony, én is imádok emiatt is itt élni, 4 éve, amikor lakást cseréltünk, gondolkodtunk hogy kiköltözünk kertvárosba, de pont amiatt, hogy messze lenne minden, nem tettük, hanem ugyanabban a házban maradtunk, csak 2 szobásból 4 szobásba költöztünk.
Igazából mi egyéni vállalkozók is vagyunk a főállásunk mellett férjemmel, és ebből van normális jövedelmünk. Több helyen dolgozunk, pszichológusként vagy oktatóként, tanárként. Szóval szakmában maradunk, de úgy hogy az meg is érje Kép

Képzeld, itt egyáltalán nincs hó, se semmi, csak hideg, de az nem zavar.
Hó vagy fogacska, sok minden lehet, vagy csak olyan napja van... És ilyenkor nem alszik? Csak kézben van el?

Majd számolj be a vásárlásról!
lehet, délután én is kiruccanok kicsit babamentesen, Apa bevállalta 1-2 órára (amíg szundizik), hogy csavarogjak egyet. Mondjuk meg kellene vennem Húgom ajándékát a Douglas-ban, oda mondjuk imádok járni, csak kicsit kiesik most az "érdeklődési körömből". Ja és a Brendon is nagyon közel van, 5 perc séta Kép


Pusz,
Kata
pankata
 
 


Szia Kata,

szóval ennyi mindent csináltok, de Te most csak a srácokkal foglalkozol, ugye?

Pontosan az a helyzet, amit írsz, se alvás, se önálló játék, most is egy kézzel gépelgetekKép

Vásárlás nem volt hosszú, de annál eredményesebbKép Kaptam egy Levis farmert, nagyon csini, külön jó élmény volt, hogy az eladó fickó 2 számmal kisebbnek nézettKépDe ahhoz képest, hogy 5 kg feleslegem van, csak 1 számmal nagyobb nacit kellett venni, mint eddig...szóval, jó élmény volt. Ezen kívül kaptam még egy szép garbót is, illetve majd csak csütörtökön kapom meg az ajcsikat, ilyen szigorú az emberemKép
A Douglas-t én is szeretem, de a Brendont mostanában még inkábbKép

Tényleg, mi a helyzet Mininél a husievéssel?

Erka

Kép

Kép
mankababa
 
 


Erka,

Gratula az új szerzeményekhez! Nahát és Te kibírod, hogy ne vedd fel azonnal? le a kalappal előtted! Én a telcsit nem bírtam volna ki karácsonyig Kép

Persze, én most csak az Övék vagyok, és nagyon élvezem! Annyi, hogy amikor Mini alszik, Ádi meg oviban van, akkor dolgozok egy kis szellemit, pl. most készülök egy konferenciára, a nyáron lehet megyek ki a volt főnökömmel Svájcba 3 napra. De azt még meglátjuk, ténylegesen megyek-e, a lényeg, hogy egy előadás társszerzője leszek, meg cikket is írunk belőle stb.

Mininek nagyon bejön a husi, hetente 2x kap, ahogy a dokinéni javasolta és képzeld, ma 5 hós és elindult a hízás!!!! nagyon örültem, repkedtem, mikor megmértük. Tudod, nov. 13 óta 8530 és 8600 között mozgott, de nem mozdult el erről a holtpontról. És mára: 8750 gramm és 74 cm a Kismanóm Kép
Ádikám viszont hízott Dávid helyett is, 31 kiló jelenleg a Lelkem Kép

Na én végül nem mentem a Douglas-ba, Apa azt mondta majd vmelyik délelőtt együtt menjünk el (ő is szereti), helyette a kimenőmben elmentem túrni. te szeretsz turizni? Nekem nagyon jó kikapcs, és néha tök jó cuccokra lelek. Most a barátnőm lányainak túrtam egy jó pár dolgot. ja és velünk szemben van a város legjobb turija, szóval azért is jó, mert 2 perc alatt otthon vagyok, ha bármi gond van.


Pusz,
Kata
pankata
 
 


Szia Kata!

Megnéztem a telcsidet a Nokia oldalán, tényleg nagyon szép és nőies!!! Szóval kariajándék, de már megkaptad, és a fa alá akkor mi kerül???Kép

Mi lesz a svájci konferencia témája? És az előadásé? Te milyen nyelveken beszélsz?

Gratulálok Mininek az 5 hós szülinaphoz, és persze a hízáshoz, bár szerintem a 8600 grammos súly mellett semmi okod nem volt aggodalomra!!!Kép

Ádi 31 kg? Pedig abszolút vékonynak tűnik a fotókon, biztosan a csontozata...Kép

Én nem szoktam turizni, de lehet, hogy csak azért mert nem ismerek jó helyeket...Kép

Képzeld, Zsófi tegnap akkora pancsolást rendezett a kádban, hogy csak na, úszott a füriszoba!!! Annyira édes volt, rettentően élvezte, hogy ül (persze én fogtam) és csapkodja a kezecskéivel a vizet, őrület, micsoda hab keletkezett!!!Kép

Lehet, hogy most hasizmozom egy kicsit, Zsófi elaludt. El kellene már kezdenem mozogni valamicskét...


Szombaton fodrihoz megyünk, remélem minden ok lesz. Elég mókás lesz, ahogy bevonul a család a fodrászüzletbe, ami ráadásul elég piciKép

Láttam, hogy írtál a nyári babákhoz is. Nevetséges ez a vita a családinetes és babanetes anyukák között. Még terhesen én is írtam ebbe a topicba, amíg a babaneten voltak, de akadt néhány leányzó, akiknek az okoskodásaira (arra gondolok, amikor valaki nem ért valamihez, de hinti az észt) nem voltam kíváncsi, így a családinetre már nem mentem át.
Szóval, véleményem szerint nem véletlen, hogy sokan elkívánkoznak onnan...Kép

puszi

Erka

Kép

Kép
mankababa
 
 


Szia Erka,

Hát nálunk a karácsony sajátos, mert ide, Szegedre 23-án jön az Angyalka, csak négyőnknek, aztán 24-én reggel felkerekedünk és a Szentestét szüleimnél töltjük, fenn Szabolcsban. Így nem olyan nagy baj, ha itt már nincs semmi a fa alatt, majd nyomogatom a telcsit Kép A Férjuram azért kap vmi meglepit, kinéztem valami csili-vili villanyborotvát, tisztítófejes, meg miegymás, sztem megveszem neki, de nem fog tudni róla, majd csak 23-án kapja meg Kép
Tényleg, Te mit veszel Férjuradnak? Nálatok hogy lesz a karácsony, otthon vagy szülőknél?

Igen, Ádika 31 kiló, de 130 cm is! Így ez arányban van, a 33-as lábáról nem is beszélve Kép Tényleg nem tűnik ducinak, bár van combika, popsika, meg hasika is, tudod, a "problémás" területek Kép

A konferencián gyermekek erkölcsi fejlődéséről fogunk dumcsizni, a kutatás pedig januárban kezdődik, én iskolás korúakkal veszek fel teszteket. Én angolul beszélek, németül pedig hallgatok Kép(németül már rég nem beszéltem, de megvan még a psszív szókincsem, így értem) Ja meg van eszperantó nyelvvizsgám is Kép A pszichológiában a hivatalos nemzetközi nyelv az angol.

És hogy fürdetted Zsófit? Csúszásgátló volt a kádban vagy szivacs? Mi januárban bevetjük a Flippert Kép

Na igen, az a vita, hát hogy is mondjam, nem méltó felnőtt emberekhez, meg hogy vki csak "beszólni" jön vissza... ja és beleolvastam a családiba, még büszke is volt magára, hogy elmondta itt a véleményét. De most már talán jó lesz, akik úgy gondolják, maradnak. Te nem jössz át oda IS? És az okoskodással meg a sajátos stílussal is egyetértek, meg tudod, én nem vagyok egy "bio fun", ahogy néhányan írták, sztem a természetes, egészséges és választékos táplálkozás jobbat tesz a babának, bár egyesek szerint "mérgezem a gyerekem".

Pusz, ezen csak felhúzom magam, inkább megyek, vasalok fehér inget Apának, ma államvizsgázik, délután!

Kata
pankata
 
 


Szia Kata,

nálunk idén nagyon speciális lesz a Karácsony. Mi 22-e körül lemegyünk Balatonra és oda várjuk a családot, 24-én érkeznek Anyukámék, Anyósomék és a Tesómék, együtt Szentestézünk. Tesómék még 24-én délután visszajönnek Pestre, mert a barátnője családjához is menniük kell. 26-án azután felkerekednek a szülők és jönnek vissza tesómék. 28-án elmennek és 29-én érkezik egy baráti pár, akiknek egyidős babájuk van Zsófival, velük szilveszterezünk, azután valamikor január elején hazajövünk. Biztos klassz lesz, de akkor sajnos cirka 2 hétig nem fogok tudni jönni, mert ott nincs Internet. Azért csak kibírjátok majd valahogy nélkülem..Kép

Andrásnak egy szép trendy joggingot vettem, Nike és narancssárgás pirosKép Remélem tetszeni fog neki, mivel sötét a haja, szeretem, ha élénk színeket hord, jól áll nekiKép

A konf. témája nagyon klassz, igazán érdekes. Sok munkát fog ez jelenteni számodra?
Én az angollal vagyok úgy, ahogyan Te a némettel, van nyelvvizsgám és beszélek is ha muszáj, de elsősorban értemKép
Eszperantó:nem semmi!!! Ügyi vagy! Használtad is?

Fürdetés: A kis kádjában ült, csúszásgátló és szivacs nélkül, egyik kezemmel fogtam, másikkal fürdettem, de már egész ügyesen ül, épp hogy csak kell neki segíteniKépDe a Flipperrel biztosan egyszerűbb lenne, jó, hogy eszembe juttattad, valamikor el kellene menni a BrendonbaKép

Nincs már arra időm, hogy máshová is írjak, de köszi az invitálást. Örülök, hogy itt jó emberekre találtam és örömmel veszem, ha bővül a kör, de próbáltam már többször csatlakozni népes csapatokhoz, de egy idő után már nem tudtam követni, ki kicsoda, így most nem akarom szétforgácsolni az energiámatKép

Az államvizsgához Kína összes "termését" kívánom Férjuradnak! (ezt egy régi ismerősöm mondása volt és mindig bejött!!!Kép)

Na puszi

Erka

Kép

Kép
mankababa
 
 


Erka,

Sztem én láttam azt a Nike-t, nagyon jól néz ki, én is csípem ha aférjem mondjuk narancssárga inget vagy pulit vesz fel.

Hát nem lesz semmi az ünnepi forgatag4 A balcsin van vmi nyaralótok, vagy házikó?
na, valahogy majd kibírjuk, bár mi is szüleimnél leszünk, onnan kevesebbet fogok én is netezni (náluk olyan betárcsázós van, de "ők is ugyanazt eszik, amit mi" Kép)

Pusz, most koncentrálok és egyelőre nem köszönöm meg a drukkokat, majd este beszámolok, mi volt Kép

Kata
pankata
 
 


Erka,

Sztem én láttam azt a Nike-t, nagyon jól néz ki, én is csípem ha aférjem mondjuk narancssárga inget vagy pulit vesz fel.

Hát nem lesz semmi az ünnepi forgatag4 A balcsin van vmi nyaralótok, vagy házikó?
na, valahogy majd kibírjuk, bár mi is szüleimnél leszünk, onnan kevesebbet fogok én is netezni (náluk olyan betárcsázós van, de "ők is ugyanazt eszik, amit mi" Kép)

Pusz, most koncentrálok és egyelőre nem köszönöm meg a drukkokat, majd este beszámolok, mi volt Kép

Kata
pankata
 
 


Kata,

örülök, hogy tetszik a Nike cucc és, hogy egyetértünk a narancssárga tekintetébenKép

Igen, van Balatonon egy nyaralójuk Andráséknak, Balatonöszödön, András tervezte, nekem nagyon tetszik, küldök róla képet priviben.

Jó koncentrálást Neked!!

Egyébként Ti hogyan ismerkedtetek meg a Férjuraddal?

Mini is szokott éles hangon sikongatni? Zsófi szereti kiereszteni a hangját, olyan, mint egy kis boszi!!!Kép

puszi

Erka

Kép

Kép
mankababa
 
 


Erka,

Képzeld, jelest kapott a Férjuram, úgyhogy már közoktatási vezető (is) Kép

Jó lehet a balcsis nyaraló, nekünk a Tisza parton van egy nyaralónk, de nem téliesített, nyáron viszont isteni! majd küldd a képet!

Férjurammal a debreceni egyetemen ismerkedtünk meg, én már ott oktattam, amikor ő elkezdte a pszichót levelezőn. Kivételesen egyébként pont az ő évfolyamukat nem tanítottam Kép ő állítja, hogy már első évben kinézett magának, amiben lehet vmi, mert amikor összefutottunk, mindig közölte, hogy én leszek a felesége. Én meg poénra vettem. Egyszer pedig, amikor harmadéves volt, nem vettem annak Kép
Hát így kezdődött, 3 hónap múlva megkérte a kezemet (szüleimtől is), 1 év múlva volt az esküvőnk és esküvőre 9 hóval született Ádika. Mint a mesében, de nincs itt a vége Kép
Márciusban leszünk 7 éves házasok.

és Nálatok hogy volt a nagy sztori, amit majd Zsófiank és az unokáidnak is mesélni fogsz?

Mini nem sikongat, beszél jó hangosan, de nem sikít. Mondjuk ezt értékelem KépKépKépDe lányoknál majd mindnél megfigyeltem, hogy számukra ez egy fontos kommunikációs forma Kép

Pusz,
Kata
pankata
 
 


Kata,

megőrjít ez a technikaKép Átmentek a képek a nyaralóról? Ha nem, teljesen tanácstalan vagyokKép

Gratulálok a férjednek, nagyon ügyes és nem csak hogy sikerült, még jelest is kapott!!!Kép

Szép a történetetek, de a miénk sem semmiKépÉn 8 éves, az uram 9 éves kapcsolat végetérte után fordult az internetes ismerkedési lehetőséghez 2003 novemberében. Rövid levelezés után december 11-én találkoztunk először, egy hét múlva összeköltöztünk, 2004. december 10-én összeházasodtunk és 2005. június 22-én megszületett a mi kis ZsófikánkKép Mire ezt Zsófinak mesélni fogom, valószínűleg már teljesen természetes lesz az ismerkedés ezen formájaKép

Kata, Te engeded Ádinak, hogy tévézzen? És Mininek? Nálunk a nappaliban van Zsófi járókája, ahol ugye a TV is és pont rálát. Ha sokáig csendben van, tudom, hogy nézi a TV-tKép Ajánlatosabb lenne kikapcsolni? Nagyon érdekel a pszichológus és Anya véleményeKép

Akkor ma ünnepeltek? Lesz koccintás vagy az alkohol teljesen tabu a szopi miatt? Vagy már nincs is szopi, ne haragudj, elfelejtettem,hogy hogy is van ez nálatok...Kép

Puszi

Erka

Kép

Kép
mankababa
 
 


Most csak gyorsan, nézd mit tanultam a másik topikon Kép

Egyébként megyünk ünnpelni KépKépKép

Kép
pankata
 
 


én is megpróbálom, klassz!!!

[url=[url=http://www.GlitterMaker.com/]http://www.GlitterMaker.com/[/url]][img=http://www.GlitterMaker.com/created/8468474.gif][/url]

Kép

Kép
mankababa
 
 


Hát ez nem az igaziKép

Kép

Kép
mankababa
 
 


Sikerült!!!Kép

Kép

Kép

Kép
mankababa
 
 


Erka,
Először is:

Kép

Ez volt a legfontosabb, majd jövök, csak a mai nap nálunk is nagy nap Kép
Pussszancs,
Kata
pankata
 
 


Erka,
na lement a reggeli hajtás, Mini szundizik, itt vagyok.

Szóval tényleg nem semmi a történetetek, és ma már ez teljesen természetes. De azért ez igazi sikersztori!

Megkaptam a képeket, és ez igen! Gyönyörű! Ott tényleg jól el lehet tölteni heteket még pici babával is Kép

TV: nem tudom kikerülni, de "szelektálok", mit nézhet meg Ádi. Pl. inkább a Minimaxot, mint a cartoon-t, a rajzfilmek jellege miatt, bár van mindig egy-két sikersorozat a c-n, ami az oviban beszédtéma és hogy képben legyen, azt megnézheti. Tudod, mint felnőtteknél a barátok közt vagy az Eltüntek (vagy mi, én most kimaradok ezekből...). A szobájában is van TV, de ott nincsenek csatornák, hanem csak videoval és dvd-vel van összekötve, így ott csak olyan filmeket tud nézni, amit megveszünk neki. Ez is egyfajta szelekció Kép

Igen, még reggel és este szopizunk, de pár korty bBaileys-nek nem bírtam ellenállni, azzal koccintottunk tegnap este, nem hinnám hogy gond lesz belőle. Egyébként megkérdeztem a dokinénit (este jött szurikat adni) és csak mosolygott rajta Kép
És nagyon büszke vagyok a Fiúkra, mert minden gond nélkül vették a szurikat, Dávid meg sem érezte, vagy legalábbis nem reagált igazán, Ádika pedig előtte kicsit, de tényleg kicsit problémázott, utána viszont semmi gondja és hangja nem volt. Mondtam, is, egy igazi orvos-unokaként viselkedett Kép
És képzeld, pont tegnap este láttunk a sport tv-n snowboardozást és kifejtette, hogy lehet kapni ilyen tv-játékot és az milyen klasszKép Sztem örülni fog neki Kép

Elmúlt a nyügi Zsófinál? Õ mennyit alszik napközben?

Pusz,
Kata
pankata
 
 


Vanda,

Mizújs veletek? Remélem, nincs semmi baj??????

Pusz,
Kata
pankata
 
 


Sziasztok!

Kata,

köszi a köszöntést!!!

Gratulálok a hős fiúkhoz, hogy meg sem kottyant nekik a szuri!

A Te szüleid orvosok vagy az Urad szülei?

Ma kapja meg Ádi a snowboardot? Majd számolj be a fogadtatásról...

Én is ma este kapom meg a rucikat, meg biztos virágot is, azt ilyenkor mindig szoktam. 2 éve 4 nappal a megismerkedésünk után volt a szülinapom, soha nem felejtem el, egy gyönyörű, rózsaszín rózsákból álló csokrot kaptam Andrástól és elvitt egy fantasztikus étterembe, ami egy domb tetején áll, kint esett a hó, bent égett a tűz a kandallóban és csak mi voltunk ott-ez persze véletlenKép

Zsófi nagyon keveset alszik napközben, 1-2 órát összesen, Mini biztosan többet.
A nyügi még mindig tart, lehet, hogy több foga is jön egyszerre, nem csak ez a kettő. A Dentinox szerintem nem sokat ér, Zsófi szereti az íze miatt, szinte csak ezért adom...

Nem tudom, mi lehet Vandával, remélem egyszerűen csak nincs ideje...

Képzeld, holnap meglátogat egy volt évfolyam- és szobatársam a kislányával, várjuk őketKép

puszi

Erka

Kép

Kép
mankababa
 
 


Ezt pedig a kisfiadnak küldöm:

Kép

Kép

Kép
mankababa
 
 


Erka,
Köszi szépen Ádika nevében Kép
Igen, ma kapja meg és még csak nem is sejti!

Az én szüleim orvosok, Apu belgyógyász és háziorvosként dolgozik több mint 20 éve ugyanott, Anyunak az első szakvizsgája szülész-nőgyógyász, 15 évig akként dolgozott, aztán fogorvosi szakvizsgát tett le 40 évesen, azóta pedig Apuval együtt, ugyanabban a faluban dolgozik fogdokiként.

nekünk jó volt a Dentinox, vagy csak Ádi nem volt annyira nyűgös, nem tudom Kép

Ja, Mini nagyon sokat alszik napközben is, délelőtt 2 órát, ebéd után hármat, és még uzsi után, a séta közben is egy kicsikét. Mi ezért nem tudunk pl. tízóraizni, mert egyszerűen átalussza...

Én meg jövő héten talizok egy másik fórumozó csajszival, már nagyon várom, nagyon szimpi nekem így és kicsit dumcsizunk személyesen is!
És a kislány hasonkorú, mint Zsófi?

jaj, ngayon romantikus szülinap volt, hahhhh Kép Azért majd számolj be, most milyen! Kép

Pusz,
Kata
pankata
 
 


Erka,
Köszi szépen Ádika nevében Kép
Igen, ma kapja meg és még csak nem is sejti!

Az én szüleim orvosok, Apu belgyógyász és háziorvosként dolgozik több mint 20 éve ugyanott, Anyunak az első szakvizsgája szülész-nőgyógyász, 15 évig akként dolgozott, aztán fogorvosi szakvizsgát tett le 40 évesen, azóta pedig Apuval együtt, ugyanabban a faluban dolgozik fogdokiként.

nekünk jó volt a Dentinox, vagy csak Ádi nem volt annyira nyűgös, nem tudom Kép

Ja, Mini nagyon sokat alszik napközben is, délelőtt 2 órát, ebéd után hármat, és még uzsi után, a séta közben is egy kicsikét. Mi ezért nem tudunk pl. tízóraizni, mert egyszerűen átalussza...

Én meg jövő héten talizok egy másik fórumozó csajszival, már nagyon várom, nagyon szimpi nekem így és kicsit dumcsizunk személyesen is!
És a kislány hasonkorú, mint Zsófi?

jaj, ngayon romantikus szülinap volt, hahhhh Kép Azért majd számolj be, most milyen! Kép

Pusz,
Kata
pankata
 
 


Erka,
Köszi szépen Ádika nevében Kép
Igen, ma kapja meg és még csak nem is sejti!

Az én szüleim orvosok, Apu belgyógyász és háziorvosként dolgozik több mint 20 éve ugyanott, Anyunak az első szakvizsgája szülész-nőgyógyász, 15 évig akként dolgozott, aztán fogorvosi szakvizsgát tett le 40 évesen, azóta pedig Apuval együtt, ugyanabban a faluban dolgozik fogdokiként.

nekünk jó volt a Dentinox, vagy csak Ádi nem volt annyira nyűgös, nem tudom Kép

Ja, Mini nagyon sokat alszik napközben is, délelőtt 2 órát, ebéd után hármat, és még uzsi után, a séta közben is egy kicsikét. Mi ezért nem tudunk pl. tízóraizni, mert egyszerűen átalussza...

Én meg jövő héten talizok egy másik fórumozó csajszival, már nagyon várom, nagyon szimpi nekem így és kicsit dumcsizunk személyesen is!
És a kislány hasonkorú, mint Zsófi?

jaj, ngayon romantikus szülinap volt, hahhhh Kép Azért majd számolj be, most milyen! Kép

Pusz,
Kata
pankata
 
 


Erka,
Köszi szépen Ádika nevében Kép
Igen, ma kapja meg és még csak nem is sejti!

Az én szüleim orvosok, Apu belgyógyász és háziorvosként dolgozik több mint 20 éve ugyanott, Anyunak az első szakvizsgája szülész-nőgyógyász, 15 évig akként dolgozott, aztán fogorvosi szakvizsgát tett le 40 évesen, azóta pedig Apuval együtt, ugyanabban a faluban dolgozik fogdokiként.

nekünk jó volt a Dentinox, vagy csak Ádi nem volt annyira nyűgös, nem tudom Kép

Ja, Mini nagyon sokat alszik napközben is, délelőtt 2 órát, ebéd után hármat, és még uzsi után, a séta közben is egy kicsikét. Mi ezért nem tudunk pl. tízóraizni, mert egyszerűen átalussza...

Én meg jövő héten talizok egy másik fórumozó csajszival, már nagyon várom, nagyon szimpi nekem így és kicsit dumcsizunk személyesen is!
És a kislány hasonkorú, mint Zsófi?

jaj, ngayon romantikus szülinap volt, hahhhh Kép Azért majd számolj be, most milyen! Kép

Pusz,
Kata
pankata
 
 


Szia Kata,

de jó neked, hogy Mini ennyit alszik, nekem így szinte semmire sincs időmKép Ma még csak most aludt el Zs. először, de szerintem fél óránál nem fog tovább tartaniKép

Régen irogattam egy kórházas topicba, utána találkoztam is az egyik lánnyal a kórházban, szülés után is tartottuk a kapcsolatot és már sétáltattuk együtt a babókatKép Õ is építész, mint Férjuram, és névről, arcról ismerik is egymást. Milyen kicsi a világ!!!Kép Nagyon aranyos lány, június 9-én született Klára lánya, neki is ajánlom majd a topicunkat, ok?

A volt évfolyamtársam kislánya októberben múlt 1 éves, még terhes voltam amikor láttam, azt hiszem 7 hónaposan.

A mai este biztosan nem lesz különösebben romantikus, étterembe nem megyünk, ajándékot már megkaptam (illetve még nem, de nem lesz meglepi), ezen kívül csütörtökönként Andrásnak késő estébe nyúló kooperációja van, szóval, lehet, hogy még virágot sem tud venni...De nem is ez a lényeg....

Ma frissen facsart alma+narancslevet adtam Zsófinak, jobban tetszett neki, mint bármi más eddig, és az Aventos varázsitatóját is kedveli, úgy szivogatja, nyalogatja, hogy öröm nézni!!!Kép

Puszi

Erka

Kép

Kép
mankababa
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: