Új privát üzeneted érkezett!
INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK

Drága Martin!

Nagyon Boldog Szülinapot kívánunk Neked!


Kép

Kép

Kép
nancsika
 
 


Ilyen volt-ilyen lett:

Megszületett :)
Kép

1 évesen
Kép


2 évesen
Kép

Kép

Kép
nancsika
 
 


Köszönjük szépen a köszöntéseket! :)

Kívánunk mindenkinek Boldog Nyulat! :)


Kép

Kép

Kép
nancsika
 
 

 
 

Melitta!
Lécci írd meg a részleteket!
Köszike!

Kép

Kép
nancsika
 
 


Alexnek és Martinnak nagyon boldog 2. szülinapot! :)

Kép


Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Most csak hazaugrottunk, holnap már megyünk is tovább Debrecenbe.

Remélem mindekinek jól telnek az ünnepek! Nekünk rohanósan ...

Szerdán jövök bővebben :wink:

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


ALA és MARTIN
Isten éltessen benneteket 2. szülinapotok alkalmából!!

Kép

Kép
holka
 
 


ALex és Martin! Boldog születésnapot kívánunk nektek!

Kép
Kép
~melitta~
 
 


Drága ALEX és MARTIN!!!

Nagyon boldog 2. születésnapot kívánunk mi is Nektek!!!

Kép


Era, mi is sokat gondolunk Rátok! Jó lenne tudni rólatok pár sort!

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Sziasztok!

Sorry, az eltűnésért... elsőkétn pótolnék:

Alíz és Nati!
Ala és Martin!
Nagyon boldog második szülinapot nektek! :D:D

Nancsi!
Nekünk egy 12000 Fts szürke csodánk van. A Sugárban vettük, ott a legolcsóbb, lehet kapni a electroworldben is. ahogy nézem most már 14... na, szóval nekünk bejött. :D

http://www.vivamed.hu/gyven-01.htm

Ildi, Gyöngyi, Vali!
A krémek csak rátok (meg ugye a szállításra) várnak :D :wink:
Mikor tudnánk megejteni????

Tali!
Nekem a hétköznap általában kiesik... :( Nem kéne egy jóóó nagy talit szervezni? Mondjuk a múltkori oviban??? Annácska, meg tudod kérdezni anyudat????

Megyek, mert még nem értem utol magam...

Puszi nektek

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Alex, Martin!

Nagyon-nagyon boldog születésnapot kívánunk nektek!

Lidke
[img]http://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Alex és Martin: nagyon boldog 2. szülinapot Nektek!!!

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Alexnak és Martinnak nagyon boldog szülinapot kívánunk!!!
Kép
vas
 
 


Sziasztok!
Remélem mindenkinek kellemesen telik a Húsvét! :lol:

Tünde: köszi a legutóbbi leveled, bocsi még nem volt időm reagálni! nagyon jól éreztük magunkat, nyáron is vissza fogunk majd menni! :lol:

Ildi: Boldog névnapot a férjednek!

Ala :boldog 2. szülinapot Kívánunk Neked! Kép

Martin: neked is kívánunk boldog szülinapot!
Kép

Annácska, Lidke: majd április közepén megyek újra vizsgázni! De már nem is izgatom magam. :lol:

Bartika: hogy vagy? Jól bírjátok a helyzetet?

Vali: jöttök Debibe és nem is szólsz! Látod milyen vagy?????
Vendég
 


Alex és Martin: Kicsit megkésve kívánok én is boldog szülinapot nektek

Vok: Ez az ovis tali szuper lenne valamelyik hétvégén, mennyi zsozsettát is vigyek? Annácska? :)

Én is tök el voltam havazva, meg hát a gépek is szarakodnak nálunk.

Melitta: homeos orvos engem is érdekelne, bár mi járunk egyhez, aki úgy néz ki, hogy érti a dolgát, csak hát kicsit furcsa dolgai vannak (nem részletezném) :shock:

Puszi mindenkinek

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Alex és Martin

Isten éltessen benneteket!

Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Betegeknek jobbulást!

Nancsi mi is fuldokolva, öklendezve köhögünk... :(

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


hali!!

Remélem, mindnkinek jól telt a húsvét :D
Nekünk is.
Nagymamáknál voltunk, begyűjtöttünk kb. 5 kilónyi édességet :shock:
Találkoztunk igazi, élő nyuszival is :D

Ma még szünet van a suliban,(emiatt Olivér is itthon van), de holnaptól már nyugalom :wink:


Eszter, hol és mikor vehetném át a cuccot?
Pénteken megyek Pestre(Blaha környéke)

Boscó, uram nevében is köszi :wink:
vas
 
 


Alexnek és Martinnak boldog szülinapot!

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!

Ildi!
Jelen pillatanban göthösen vagyunk itthon. Ha már nem lesz lázas a kiscsaj, jó lenne egy Örs, mert IKEÁba kéne mennem...

Megyek,mert Vészhelyzet lesz és a dögök megszűntették a Pro7temet is és NICSEN német tv-m.... :(:(:(:( Kénytelen vagyok magyarul nézni. :(

Puszi

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Sziasztok!

Tegnap voltunk dokibánál!

2600 gram és azt mondta a doki, hogy teljesen a korának 34. hétnek megfelelőek a méretei. Így valószínű a cukrommal sincs gond, ugyanis annak az eredményét még mindig nem tudom.

Magzat fekvése fej.
Placenta helyzete mellső.
Magzatvíz menny. átlagos.
Ép koponya, szabályos agyállomány.
Szívműködés jó, négyüregű szív, ép kiáramlás.
Ép rekeszizom.
Gyomortelődés látható. Hólyagtelődés igen kifejezetten látható.
Bal oldali vesemedence 5mm-es, min. tágabb.



Bipometria

BPD: 86 mm
HC: 306 mm
AC: 310 mm
FL: 65 mm


Vélemény:
gr. 34w2d.
Mensesnek megfelelő méretű, egészséges terhesség.

Kontroll: 04. 15-én, 20 órakor ctg, uh helyben.

...no jó részletes lettem... :) :) :)

Képet egyáltalán nem lehetett róla készíteni teljesen belefúrta a fejét a méhlepénybe! :) ill, van egy kép a fütyiről, hogy reklamálhassunk ha szülés után nem találjuk (bár elég nagy fantázia kell hozzá, hogy lássunk is a képen valamit) illetve egy egy kép a lábacskáról, ami már jó kis husis.


Viszont a kórházi helyzet teljesen kiakasztott... :( már azon gondolkodtam, hogy kórházat váltok... a dokim amúgy is elég kicsi eséllyel tud csak bejönni... azt mondta, hogy a kórházbezárások óta iszonyat nyomor van az is előfordult töbször is, hogy pár órára be kellett zárni a kaput mert egyszerűen nem fért el több mami! :( ha valaki olyankor akar menni szülni fájások közepedte kereshet egy másik kórházat akár az éjjszaka közepén! Ha nagy a tömeg a vajúdóban csoportosan kínlódnak a mamák (no én ettől is ki vagyok... ezt nagyon nem szeretném) és csak a szülésre mennek be szobára ahol nagy valószínűséggel nem maradnak a kötelező két órás megfigyelésre... (így már nem azon aggódok, hogy az alternatív szobába kerülhessünk hanem azon, hogy egyáltalán bekerülhessünk egy szobába! :( ) bevallom teljesen betojtam... ha itt maradok akkor tutira választok szülésznőt már csak azért is mert ha a doki nem tud bejönni akkor legalább lesz kire számítsak...
A gyerekágy dugig elég hamar hazaszórják a mamikat, a nőgyógyászat úgyszintén... Lehet a Bajcsyba kellene mennem ott van tőlünk egy köpésre a ctg se lenne gond, gyönyörű a szülészet a gyerekágyas osztály, csak éppen dokit nemtudom, hogy találnék-e ill elvállalna-e még valaki. Már arra is gondoltam, hogy csak beesünk szülni.


A lakáson továbbra is dolgozgatunk, jó lenne ha a beköltözés után lenne még egy kis időnk elrendezni a dolgokat...


Képek vannak de az otthoni gépen, majd teszek fel... csináltam egy-két "művészfotót" is apának a házassági évfordulónkra meglepetésnek. Most anyuéknál épp a táppénzt intézném... ezen is buktunk pár napot de azért remélem előbb-utóbb pénz áll a házhoz... már a törlesztőre se futja a bank állandóan macerál minket... a költözéshez is össze kell szedni valamennyit ráadásul apum novemberben meghalt, most jött ki a papír, hogy 170000 Ft-ot be kell fizetnünk ez épp valami illeték de már eddig is gomboltak le ezt meg azt... :( nemtudom honnan veszünk annyit... valami kérvényt kéne írni, hogy engedjenek el valamennyit...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok,

Előkerültem kicsit :wink:

Tali nagyon jó lenne már, sztem ezek a mocsok vírusok is lecsengőben vannak talán.
Időben szóljatok, hogy mikorra vegyek ki szabit, mert persze semmiképpen nem szeretnénk lemaradni a buliról :)

Boscó: Bocsika, hoyg nem szóltam, de hétfőn reggel mentünk, tegnap meg már jöttünk is. Családi mulatság volt (húsvét meg Aliz szülinap), és semmi időm nem lett volna :(
De Isten biza' gondoltam rád, többször találkoztam Berettyóújfalu feliratú táblákkal :wink: :D

Eszter: Ha a taliig ráér a krém, az jó lenne, de ha sürgős a pénz, szólj, átutalom, ha adsz pü-ben egy számlaszámot!

Mamacka: De jó, hogy minden rendben a kistökössel :)
Csak lestem, hogy már 2600 g, pedig elvileg még van 6 heted. :shock: Aliz csak egy kicsivel volt több, mikor megszületett.

Erről jut eszembe, hoyg még adós vagyok a 2 éves adatokkal. Meg ilyen volt, ilyen lett képekkel is. Meg szülinapos-tortás-ünneplős képekkel is. Meg vonalzót is kéne frissítenem ...
Kicsit le vagyok maradva ... :roll:

Ildi: Én rafkósan "ottfelejtettem" a nagyiéknál az édességeket, pedig kaptunk egy egész nyúlcsaládot :shock: Szép nagy példányok voltak, de a megmaradt csokimikulások mellett még nem tudtam volna helyet szorítani nekik :roll:

Apának én is kívánok utólag boldog Gábor napot! :)

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Sziasztok!
Vali,
a tortátok tényleg nagyon aranyos volt. Alízon halálra röhögtem magam, hogy a szerszámokat szállítja a babakocsiban. :D Várom a további képeket!!!Milyen volt a pihi?
Napszemcsinket a h&m-ben vettük, szerintem ez inkább csak csini és amúgy nem sokat ér. Volt Lidinek egy uv szűrős babybanz, de azt kinőtte.
http://aruhaz.jatekpalota.hu/index.php? ... =ST&cur=16 Ilyen kellene. Szerinted ez milyen? Van gyógyszertárban is.
Olgo,
elkövettem 1 nagy hibát. Elmondtam Lidinek, hogy majd megyünk hozzátok hévvel és villamossal. Na ő azt hitte, hogy ma és ezek után hiába mondtam, hogy nem ma, mert Te még pihensz stb. Sírt szegénykém és azt mondogatta, hogy "Henihez akarok menni hévvel..." Legközelebb csak 1 nappal előtte szólok neki.
Bartika,
hogy vagytok? Örülök, hogy minden rendben ment a műtéten.
Mamacka,
ez a kórházas állapot nagyon rosszul hangzik. Örülök, hogy Andor szépen növöget.
Vok,
hogy vagytok? Jobbulást!

Mi is voltunk a nagyszülőknél. Apukám is hozott nyuszit Lidinek és elvitte kiskecskéket nézni. Volt ám élmény, azóta is azt meséli.


angi79
 
 


Sziasztok!

Taliban én is benne lennék! :D

Mamacka!
Én is csak néztem a méreteken! Akkor Andor baba sem lesz pici! :D Áron mennyivel született?
Illetéket sajnálom! :( Az ilyesmi sose jön jókor, de nektek aztán most minden összejött! Az nem rossz ötlet, hogy írsz kérvényt hogy engedjék el, csak szerintem az is illetékköteles, és ha nem engedik el, akkor még azt is ki kell fizetni. Azért ha megpróbálod, írd bele egyúttal azt is, hogy ha nem engedik el, akkor legalább kamatmentes részletfizetési lehetőséget adjanak.
Én a Szent Imre zsúfoltságáról hallottam rémtörténeteket, de szerencsére kifogtam egy olyan napot, mikor alig volt pár szülés. Még az alternatív szoba is üres volt. Közös vajúdó nem egy leányálom, nekem az volt benne a legrosszabb, hogy Attila oda nem jöhetett be. Én viszont kimehettem hozzá. Itt is úgy van?
Már többször akartam kérdezni, hogy a hüvelyrepedéseddel (ha jól emlékszem, az volt) kapcsolatban mit mondott a dokid?
Férjed új munkája milyen? Tetszik neki?

Boscó!
Ne is izgasd magad, de gyerünk tanulni! (Mondtam, hogy majd én hajtalak! :wink: ) Minden nap szánj rá fél órát, és tuti nem lesz gond. Annyit meg ki lehet bírni. :wink: A nyelvtani rész nem megy, vagy szavakat kéne magolni?

Rólunk:
Déva a múlt héten "dolgozott" velem pár órát, tegnap pedig először mentem nélküle dolgozni. Mindenki túlélte! :) Ma délután is mennem kell, most Attila lesz velük (tegnap Anyum volt), holnap meg kora délutántól estig (remélem nem éjszakáig vagy hajnalig) Anyum, aztán Attila. Hát, senkinek sem lesz egyszerű. :( :roll:
Keve ma jól fölbosszantott. Az egyik kedvence a zöldbabfőzelék fasírttal. Ebédre azt akartam neki adni, mondtam is neki előre, úgy tűnt, hogy örül. Mikor mondtam neki, hogy hozom a főzeléket, még utánam is szólt, hogy "Meg a fasírtot is!". Ezek után meg sem kóstolta, csak közölte, hogy tésztát kér. Nem főztem neki. (Mostanában párszor eljátszotta, hogy tésztát kért, megfőztem neki, aztán meg se kóstolta, pedig azt is imádja. Nem kellett neki se a túrós, se a paradicsomos. Ha nem imádná a zöldbabot, vagy ha legalább megkóstolta volna, és úgy mondja, hogy nem kéri, akkor most is főztem volna, de így nem.) Erre elment lefeküdni, és egyedül elaludt kb. öt perc alatt! Eddig mindig altattuk. Úgy önállósodik! :( :D Pár napja nem is fekszem mellé, csak odaülök az ágy mellé, úgy mesélek, de néha szólt, hogy ne meséljek! :shock:
Na, már itt is van, hogy éhes! :? Aludt vagy másfél órát. :evil: Hú, szegény Attila! Jó estéje lesz! :( Déva is tiszta nyűg ma, 10-től 1-ig semmi nem volt jó neki, enni se volt hajlandó, aztán megfürdettem egy nagy kád meleg vízben, szopizott egy keveset, és most alszik.

Lidke
[img]http://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Angi
de drága a Lidi!!!! :D Sajnálom, hogy sírdogált...édes nagyon a királylány!!!

Mamac
Melyik kórház ez? :roll: És hogyhogy kicsi az esélye,hogy a dokid be tud jönni hozzád??
Örülök,hogy Andor baba szépen fejlődik.

Vok
Hannának jobbulást.

Lidke
Tejecske pöttyökkel hogy álltok??

Nancsi
Ala annyira tüneményes ezzel a kis vörös hajjal!! :D


Heni olyan édes volt tegnap: már 3.napja nem volt kakija....mondtam neki,hogy ma kakit kell produkálnia...erre rögtön bement az ajtó mögé, mindig oda bújik el ilyenkor....és 10 perc múlva előjött kakisan bűzölögve.... :shock: :D :D
Csak lestem milyen kis ügyi volt!!!


OLGO :D
holka
 
 


Olgo!
De aranyos Heni! Máskor naponta szóljál! :)
Tejkiütésre szedünk homeót már több, mint egy hete. Eleinte látványos volt a javulás, de pár napja változatlan. Mindenesetre meg se közelíti azt ahogy a Keve kinézett, és ez már jó, de azért nagyon örülnék, ha elmúlna végre, és lenne egy szép bőrű babám. Több száz pötty van az arcocskáján, de szerencsére nincsenek begyulladva, és nem is nagyok, meg a közepük se sárga, nem váladékoznak.

Lidke
[img]http://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Halihó!

Vali, írtam neked, ahova kukkolni jársz :wink:
Apa köszi :wink:

Eszter, én is utalom ám a lóvét, ha sos.
De a péntekről még beszéljünk,
elméletileg 10-től 14-ig leszek a Blahán, inkább utána lenne jó nekem.

Tünde, ma voltál?
És milyen volt?
Összezavarodtál te is?? :wink: :wink: :wink:

Olgo, akkor küld be máskor is kakilni Henit :wink:
Lidike meg látogassa már meg, ne sírdogáljon :D

Lidke, de jó, legalább kicsit enyhültek akkor a pöttyök :)
Talán lassan el is múlik :)


Mamacka, szép nagy lesz a bébike!!!
És akkor most változtani akarsz kórházat?
Tényleg nem jól hangzik,a mit leírtál,főleg, ha még a kaput is bezárják :shock:
egyáltalán hogy tehetik meg ezt??? :shock:
vas
 
 


Ildi: írok pü-t :wink:

Vali: én az összes csoki figurából mindig csokis sütiket sütök (muffin, kekszm torta...)

Lidke: milyen bátor vagy, hogy már dolgozol :shock: :)

Mamacka: drukkolok, hogy legyen szobátok, azért borzasztó, hogy milyen állapotok vannak :roll: :(

Olgó: mindig ilyen kis szófogadó??? :lol:

Angi:nem szabad nekik előre mondani semmit, én is jártam már úgy, hogy mondtam valamit és persze azonnal akarták :?

Nálunk köhögnek a kicsik és folyik az orruk

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Jöttem tartozást leróni :wink:

Ma lemértem a csajt.
2 éves adatok:
86 cm
12,5 kiló

Képek:

Újszülött:

Kép


1 éves:

Kép


2 éves:

Kép


Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Még néhány kép a szülinapról:

Együtt:
Kép

Tortával:
Kép

Vincének is tetszett a torta:
Kép

Kivégzés:
Kép

Az egyik ajándék:
Kép

Balatonfüreden:
Kép

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Na most, hoyg így szépen feltöltöttem az oldalt, húzok is aludni. Holnap laza napom lesz odabent (most még úgy tűnik), akkor majd reagálok :)

Jó éjt,
Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Köszi a képeket Vali!!!

Figyu, csak, milyen rucija van Natasának:

Kép Kép

De neki már lassan kicsi, csak gatya fölé hordjuk :wink: :wink:
vas
 
 


Jól néz ki a késes kacsa :lol: :lol: :lol:

ha laza napod lesz, akkor gyere sokat :wink:

Tünde, majd írok én is :wink:

Hát a Levente gyerek jól kib...ott velem!!Nem érzi jól magát, és nem ment suliba.
Láza nincs, 36,9 bár elég nyomi formája van.
De éppen most, amikor holnap mentem volna Pestre megint :roll: :roll: :roll:
Ráadásul alvásidőben rendel a doki ma :roll:

Kész vagyok :roll:

Tegnap este voltam futni(ma lemérem kocsival, mennyi távolság volt)
Hétfőn meg bowlingozni voltunk, és már emiatt már eleve izomlázzal indultam a seggemben futni. 8)
Most elég jól vagyok, szerintem elmúlt.

na, pusszancs Kép
vas
 
 


Jövő hét közepén(mondjuk szerda-vagy csütörtök), egy gyenge talira várok jelentkezőket. :D
Max. befogadóképességünk kb.6 fő :wink: :wink: (+ gyerkőc)

Ki jön????? :wink: :wink: :wink:
vas
 
 


Jó reggelt!
Vali,
ez a ruci nagyon csini a lányodon. Nekem az ajándékos kép tetszik a legjobban, olyan cuki, ahogy nevet. Látom a cumi nálatok se maradhat el.
Ildi,
de ügyi vagy ezzel a futással. :D Levente meg hátha nem lesz nagyon beteg és akkor maradhat apával. Nem? Jobbulást!
Tali időpont nekünk nem jó, de nektek jó bulit!

Tegnap a lányom este beöltözött, halálra röhögtem magam rajta. Felvette a poncsóját, a kalapom és a cipőmet, a kezébe meg a táskám és közölte, hogy "megyek dolgozóba".

Mindenkinek szép napot. Azt mondták mától melegszik az idő...
angi79
 
 


Vali

Nagyon jók a képek! :)

Én lehet hold tortát csinálok majd neki mert azért van oda, igaz még azt sem tudom mikor tartsuk a szülinapját, ugyanis költözés rumli egyebek...


Ez az István de lehet máshol sem különb a helyzet... a környéken bezárták a többi kórházat ez meg amúgy is felkepott volt így ilyen helyzet alakult ki. Pedig én nagyon szerettem, maximálisan meg voltam elégedve két éve... a dokiról meg tudtam már az elején, hogy nembiztos, hogy be tud jönni, de ezzel a kórházi felfordulással már ez is rosszabbul hangzik. Dokim amúgy ezért ment el azt mondta, hogy ő ilyen körülmények között nem tudja a kismamái életét garantálni... nincs meg a két órás megfigyelés ellenben tömegnyomor... Pedig nagyon szeretem a dokinkat... annyira megbízok benne... :(

Annyira nem vészesen nagy Andor... meg lehet nincs is ekkora... doki szerint teljesen a korának megfelelőek a méretei, ha még egy hónapot benn marad egy kilóval lesz nehezebb ami azért nem olyan vészes... Áron 3200-al született.

teszek fel fotókat. apának fotóztam ajándékba a házassági évfordulónkra :) ...



Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Kép
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

van olyan is amin látszik a fejem is de azt inkább most kihagytam. :oops: :oops: :oops: .. ha minden igaz összejön egy családi fotózás 3.-ára Áronom szülinapjára!

Egy kicsit repedtke... de a miénk! :) :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Angi: Ez a napszemüveg jónak tűnik. Mindenképpen olyat akarok, hogy valóban UV szűrős legyen, ne csak egy sötétített műanyag :(
Ennek gumis pántja van hátul, vagy rendesen fülre akasztós?

Lidit meg le sem fényképezted? Biztos bombasztikus volt :D

Ildi: Szégyeld magad, hogy így lebuktatsz! :P
Gratula a futáshoz! Na ez az a sport, amire nem tudnám sose rászánni magam. Még a napi buszhoz futás is rosszul esik. Na jó, mondjuk az nehezített terep, mert emelkedő is van benne, míg felfutok az aluljáróból.

Levente hogy van?

Alizra még pont jó a zöld ruci, 86-os. Elég rég óta nyomjuk 86-osban, valahogy nem akar nőni a csaj :(
Natusé mekkora? Végülis kafa így tunikának is ... :)

Jövő heti tali nagyon jól hangzik, majd ha nem lesz elég jelentkező (amit kétlek), akkor esetleg megyünk feltölteni a létszámot :wink:

Lidke: Jó hamar belevetetted magad a munkába :shock: Hogy viselte Déva a távolléted? Attila megbírkózott a feladattal? :)

Tünde: Ha gondolod, akkor átpasszolhatok néhány csokimikulást :wink: Roskadásig áll a szekrényben az édesség :(
Én nem sütök ilyen sütiket, csak amiket gyorsan össze lehete keverni, 'oszt hadd szóljon! :roll:

Olgo: Heni nagyon kis szófogadó! :) Nálunk Vince iylen, ha már riogatom a kúppal :lol: Érdekes módon olyankor mindig megjön neki az ihlet :roll:

Mamacka: A Margit kórházban nem gondolkodtál? Most márciustól újra nyílt a szülészet. Ráadásul ez nektek a költözés után közel is lenne.

Bartika: Hogy vagy?

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Vali, Natasáé is 86-os, de már elég rövidke rá.Kivan a segge belőle.
Jobb inkább már gatyóhoz :wink: (még ősszel kapta.)
Oké, akkor már ti vagytok a talira :wink: Töltsétek a létszámot :wink: :wink: :wink:

Á, nekem se a sportom a futás, de valahogy most rászántam magam(de kitudja meddig, eléggé kitartatlan vagyok sportban :roll: )

Lidi biztos nagyon csini volt. :D
Natasa meg mindig rúzst vagy szájfényt tetet a szájára mikor elmeygünk itthonról(nemtom honnan látta :lol: )

Levente teljesen jól van.Ki tudja mi volt vele(lehet felmérőt írtak valamiből :roll: :lol: ).De ma elviszem dokihoz, ha semmit se lát nála , akkor holnap mehet suliba :wink:

Angi, nem apa vigyáz Natasára holnap, sajna nem jöhet minden héten szabira, múlt héten is volt egy napot, meg jövő héten is lesz egyet, most nem tudna.
A barátnőm vigyáz rá, de ő meg elmegy egy intenzív angoltanfolymara nemsokára(fél évig tart), és kersehetek egy bébiszittert Natasa mellé néha, he mennem kell ide-oda a dolgaimat intézni. :wink:


Mamacka, biztos örül majd az urad a képeidnek :D
vas
 
 


Vali:
én is gyors sütikre gondoltam, amiket beleöntesz a tepsibe és kész
pl.:

1 tojás + 2 kis doboz joghurt (vagy kefír vagy tejföl) + 1/3 bögre olvasztott margarin + 2 bögre liszt + 1/2 bögre cukor + 1 kiskanál sütőpor + csokidarabok

ezt lehet muffinformában, de lehet sima tepsiben is sütni

Ildi:
talin még filózok, mondjuk csak a csüti lenne jó, de szólok max. hétfőig!!!

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Vali,
íme a kép: Kép
A napszemcsi gumis hátul végig.
Ildi,
én valamiért azt hittem, hogy holnap már szombat van. :oops: Akkor remélem, hogy Leventének holnap már semmi baja nem lesz és el tudsz menni. Drukk!
Olgo,
nagyon kis szófogadó a kiscsajod. :)
Mamacka,
szép képek készültek rólad!
Lidke,
na hogy telt a tegnap? És ilyenkor van lefejt tejcsi a hűtőben és azt kapja Déva? Keve tényleg olyan nagyfiú már.
Tünde,
jó a recepted. Nekünk 1 halom Kindertojásunk van. Jobbulást a lányoknak!

Ma megint hallottam 1 rémtörténetet az oviról, amit kinéztem. Hurrá... :? Óvónő úgy akart "nevelni", hogy lefektette a gyerekeket és lezuhanyozta őket hideg vízzel. Szerinte rosszak voltak, mert játszottak a mosdóban.
angi79
 
 


Naggggyyyyon dögös Lidike!!!!!!!!!!!!!
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D


Angi, holnap péntek :wink: :wink: :wink:
(kár, hogy nem érsz rá jövő héten)


Ez durva az óvónőről. :shock:
Én simán feljelentettem volna :roll:


Szerintem is jobb a csüti. :wink:
Eddigi jelentkezők:Vali, Tünde

Felhívtam a dokit, nem is rendel, csak hétfőn lesz legközelebb.
ha holnap reggel semmi baja nincs Lev-nek, akkor mehet a suliba :wink:
(márpedig nagyon úgy néz ki) :lol:

Tünde, hogy vannak a taknyosaid?
vas
 
 


Vali, megvolt az ebéd???
Mi jó volt??? :wink:
vas
 
 


Húsvéti képek... bocs ha sokkk vagyok...

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Ildi: Azért még mindig jobb, hogy Levente csak sumákolt, és nincs semmi komoly baja, nem?

Ebéd ... hát beleválasztottam, szal brrrrr :( De lenyomtam utána egy meggyes rétest, így már minden okés :)
Nálatok a tészta sikert aratott? :wink:

Angi: Húúúúúú .. tényleg nagyon dögös ez a csaj! Ráadásul még a kalap színe is passzol a poncsóhoz :) Valamit tud ez a lány ... :wink:

Na ez az ovis sztori durva :( Legalább tudod, hoyg melyik ovónőről van szó? Mert lehet azért, hogy a többi jó.

Tünde: Ez jó receptnek tűnik, köszi :) Ki is írom magamnak :)
Csütörtökön hányan jönnétek Ildiékhez?

Mamacka: Gyűjtögetős Áron élvezte idén a húsvétot? :)

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Hello Csajok!
Tavaszvárós napsütéses szép napot mindenkinek! Tudjátok, hgy most vasárnap ÓRA ÁTÁLLÍTÁS LESZ??? Tovább lehet játszizni! :lol:

Angi! Megzabálom Lidit, úgy tűnik ez tényleg genetika... :) Az enyimre még szoknyát sem lehet húzni. :?

Mamacka! Szeretnék én is akár ilyen repedke pocit is... :)
Tényleg többgyerekes anyucik! Az előre boritékolható, hogy ha az első pocakosságnál nem voltam csíkos, akkor most sem leszek?? Reménykedhetek? :wink:

Vali! Cuki a torta, meg a csajócád! Pötyit jó időbe telt elrángatni a képernyő elől... :lol:

Lidke! Mit dolgozol? Vagy otthonról teszed?Hát hallod, tökös egy csaj vagy!

Rólunk: alig, hogy kicsit jobban lettem és már felkeltem a műtét után, először anyumat, majd engem is megtalált valami vírus, így a vicc az egészben az, hogy állítom a műtét nem viselt meg annyira, mint ez a vacak vírusos nyavaja. Jobban le voltam gyengülve, fájt a fejem, meg minden porcikám... Ma vagyok először viszonylag jobban. Persze azt a luxust nem engedhettem meg magamnak, hogy fekszem, mert nálam már csak anyum volt vacakabbul, így felváltva törődtünk Pötyivel is. Aki persze egy ideig küzdött a két oldali baci ellen, de sajnos nem ő nyert. Érdekes, hogy ő csak lázas (az sem túl magas 37,5 és 38 fok között ingadozik, vagy le is megy nappalra) és persze pörög ezerrel. Ma van először szép idő, ki is vitte Nagypapa. :roll:

Betegeknek jobbulást, távollevőknek meg egy kis időt kívánok, hogy jelentkezzenek! :lol:

Puszi:

Barti

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Sziasztok!

Én kettő óta itt senyvedek, azóta most jutottunk el a második napirendi ponthoz (most 6 óra van)!!! :evil: Még másfél órát maradok, aztán lelépek. Egy órája telefonáltam haza, akkor még minden rendben volt. Délelőtt végre eljutottunk Ringatóba is, Keve úgy örült!
Többen érdeklődtetek a munka iránt. Ez a része már nem igazán szabadon választott. Nem érezném korrektnek, ha nem járnék az ülésekre, meg nem intézném a dolgokat amiket kell "csak" azért, mert gyerekem született. A lakosságot ez nem is érdekli, amit én meg is értek, engem se érdekelne, hogy a képviselőm milyen indokkal nem végzi a dolgát, ha nekem lenne problémám. Persze le is mondhatnék, de ezt se tartom jó megoldásnak, legfőképp magammal szemben, de a szavazókkal szemben sem. Ezt a havi pár órát ki kell bírniuk a gyerekeknek, a többinek meg nem kötött a munkaideje.

Angi!
Lidike szenzációs! :lol: Lesz vele gondja Apának!

Bartika!
Szegénykéim! :( Gyógyulgassatok, aztán hajrá!
Csíkosodásra szerintem nincsenek törvények, én a Kevével a legvégén csíkosodtam, most viszont nem lettek új csíkjaim. Úgyhogy szerintem reménykedhetsz!

Mamacka!
Nagyon szép ajándék lesz(el)! :wink:
Húsvétolás látom, jól sikerült! :D
Nem írtál, meg válaszoltál.

Vali!
Alízka már újszülöttnek is milyen szép volt! :D

Bocs, többre most nem emlékszem az előző oldalból.

Lidke
[img]http://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Lidke
Bocsi... :(

Hüvelyrepedés dologra olyanokat mondott, hogy ez azért nem egészen így van... teljesen összezavart végül úg ydöntöttem ő a dokim rá hallgatok...
Azt is mondta, hogy ilyenkor már nem jó a gátizomtorna met túlságosan megedzheti az izmokat és inkább nehezebb lesz a tágulás mint könnyebb, viszont szülés után teljesen meg lehet vele szüntetni az inkontinenciát, csak kitartás kell hozzá ami nekem nincs
:oops: :oops: :oops:

még mi is volt??? visszalapozok...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Férjemnek tetszik az új munka... persze azért hajókkal álmodik... remélem majd ez is teljesül!

Kórház: most arra hajlok, hogy maradok és a Gondviselésre bízom hátha nem lesz tömeg! Az alternatív nagyon jó lenne...

Barti
Örülök, hogy túl vagy a műtéten a betegséget sajnálom, mi is dögrováson vagyunk, nem tudom hogy lesz így költözés! :roll:
Az egyik képen kifejezetten tetszik a repedt pocim... olyan mint egy túlérett gyümölcs.. egy új élet nyomai... valahol a csúnya is olyan szép tud lenni...

Ildi
Egyszerűen akkora nyomor van, hogy nem fér be több kismama!
Nagyon remélem nem frontra indulunk...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Vali
De gondoltam arra is... csak nemtudom, hogy oda teljesen normális úton lehet bejutni??? elég kevés ággyal működnek, meg egy ilyen csiki-csuki nem volt-e kárára az egész intézménynek???

Igen élvezte olyan kis aranyos: toás... sír a nyúl... (nyuszicsokit tilos megenni mert sír! :) )


Most lázas, egyszerűen nem tudok semmi innivalót beletukmálni... ennivalót se de az kevésbé rossz..


Lidke
Áron 3200 gramm volt két héttel a kiírás előtt, egy hónap múlva Andor olyan 3600 lesz szerintem nem olyan nagy...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Lidke
Képek?

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: