Új privát üzeneted érkezett!
INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK

Kazi: az én kislányom is ébred ezerszer az éjjel. Ő 10 hós. Nála is ki szeretném várni míg magától átalussza az éjszakát (a fiaim 1,5 évesen tették ezt).

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Lidke,
én is a Péterfyben szültem. Vokkal "együtt" Abkarovics dokinál. Kia nekem is szimpi. :)
Kazi,
az én lányom 11 hós. Mostanában 1-2* ébred éjjel, de még egyetlen éjszakát se aludt át teljesen.
Babcika,
én is sokat gondolok Rád és Lili babára!!!!

Tegnap voltam aerobicon. Nagyon élveztem és még bírtam is (persze csak 1 alakformálót mertem bevállalni). A hasizmom viszont nagyon el van rejtve.... :D Van baba-mama torna is, így benevezünk Lidivel oda is.

Ma megyünk babanézőbe Lidi vőlegényéékhez. A kishugi 2,5 hónapos. Nagyon várom már.

Pussz. Szép vasárnapot Mindenkinek!!!
angi79
 
 


Cory:anyatejből csinálhatok tejbegrízt?Nádcukorral ízesítve?Vagy baromság?Na meg buláta adható?Kenyeret pl.mikortól lehet adni?Én még ezekkel sem vagyok tisztába!Abban a táblázatban olyan "kevés"dolog van leírva!Gondolhattak volna rám is! :lol: :lol:
Vendég
 

 
 

Boscó: akár csinálhatsz belőle tejbegrízt is, de a forralással sok dolog elvész belőle.
Liza kb 3 hete kap kenyeret, bulátát meg kölesgolyót már elég régóta, szóval ezek szvsz mehetnek.

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


cory,angi79:köszi,hogy észrevettetek.Ha tudnám,hogy egyszer abbahagyja,az erőt adna,de nem látom,hogy javulna a dolog. :(
A szomszédunkban lakik egy kislány ő 2éves és még mindig 3-4+kel és csak cicivel alszik vissza.Én már 2-3mal boldog lennék,de mi olyan sokat vagyunk fenn,hogy meg sem tudom számolni.
A családom szerint én rontottam el,szerintük nem kéne nappal altatni,meg nem szabadna cicivel altatni.......
Szóval nektek sincs tuti tippetek :wink: ?
Amúgy gratulálok a gyermekeitekhez,nagyon édesek!
kazi
 
 


Kazi, szerintem tuti tipp nincs, max. ha valakinek valami sikerül, megosztja a másikkal, de mivel minden gyerek más, ezért koránt sem biztos, hogy az másnál is működik. :wink:
Annyival bíztatlak, hogy itt a fórumon már sok jó tanácsot írtak a lányok, amiket a családtagoktól kaptak. Kitartás, szerintem csináld úgy, ahogy te gondolod, meg ahogy neked és a babának jó. (sokat segítettem, mi???) :wink:
Vendég
 


Sziasztok :)
Lidke :)
Akkor ti normálisan oldottátok meg a Heim Pál ügyeletét :)
Mit kellett csinálni Keve fülével? Kapott rá fülcseppet?
Én is rendszeresen megkapom, hogy "bezzeg a mi időnkben..." Ne törődj vele :)

VokEszter :)
Köszi a linket :) Majd megbeszéljük a személyes randit :)
Részünkről oké a február 24 :)

Meli :)
Nagyon édes a lánykád :D
Ne izgulj, nemsokára le sem fogod tudni ültetni Bogit :)

Betti :)
Nagyon édes Marci, ahogy így bújócskázik :)

Vali :)
Ja javult a helyzet, már van, hogy 3 óra is eltelik két ébredés között

Angi :)
Gratula a tornához :) Hová jártok baba-mama tornára?

Kazi :)
Üdv köztünk :) Gratula a csajokhoz :)
Sajnos tuti tippet én sem tudok adni. Nekem a fiam 3 hetes korától magától aludt egészen addig míg az első foga ki nem jött. Azóta éjjel többször is kel 2-3-szor :( Nem nagyon tudok mit kitalálni én sem várom, hogy alakuljon magától :) Kitartás :)

Szép álmokat :)

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Sziasztok!

Kazi:Üdv.köztünk!Ötletem sajnos nincs!Nekem változó hogy Fannika mikor kel,van hogy egy éjjel 3-szor,de van hogy fél 7-ig egyszer sem!Kitartás!

Vok:itt vannak az ígért képek az őrült tudós doktorról!

Ébredés után Kép Kép Kép
Első fésülködés után: Kép Kép

Kénytelen vagyok néha levizezni! :lol: Kép

Legújabb tudomány:szuszizik ha mondjuk neki hogy szuzizzon!(nem tőlem tanulta) :lol: :lol: Kép Kép

Eszti:nem kaptam meg a könyvet!Várjam még,vagy intézkedjek újra?
Vendég
 


Sziasztok!
Köszi a bíztatást ,majdcsak alakulunk.Egyébként a nagylányommal nekem sem volt problémám ,de úgy látszik minden nem lehet tökéletes .
Lenne még egy kérdésem ,amire tuti tudtok válaszolni :) :
hogyan lehet a vonalzót ill. képet feltenni ide?Már próbálkoztam ,de béna vagyok :oops:
Előre is köszi!
Jó éjt![/img]
kazi
 
 


Lidke: Hülye beszólások mindig is lesznek, erről Szelivi tudna mesélni :D őt valahogy nagyon sok "jóakaróval" áldotta meg sors :roll:
Én már eljutottam oda, hogy nem is bosszankodom rajtuk, csak vigyorgok mint a hülye gyerekek és elengedem a fülem mellett :D

Kazi: Ez a topik tele van éjszakai nem alvós babákkal :?
Enyém gyerek is változó, hogy hányszor ébred, van, hogy alszik reggel fél 7-ig is (ez ritka mint a fehér holló sajnos), de általában 2-3x ébred, és csak cicizéssel alszik vissza (pedig tuti nem éhes). Régebben átaludta az estét, nem tudom mi történt vele, de 6 hós korától kel újra éjjelente :?
Várom én is a nagy csodát, hogy újra hagy aludni egyhuzamban legalább 6 órát :D

Vonalzót úgy tudsz csinálni, hogy rákattintasz valamelyik vonalzóra, és akkor bejön az az oldal, ahol meg tudod szerkeszteni. A lilypie angol, a babafalva magyar nyelvű. Ha ott végigmentél minden lépésen, akkor kapsz egy kódot, azt kell a profiloknál az aláírásodhoz betenni.

Képet itt, a hozzászólás ablak alatt található "Melléklet feltöltése" segítségével tudsz beszúrni.
Remélem érthető voltam, ha nem, akkor nyugodtan kérdezz :wink:

Angi: Gratula a tornához, ügyes vagy :)
Majd mesélj, hogy tetszik Lidinek a baba-mama torna!

Cory: Kenyeret hogy adod Lizának??
Aliz a múltkor addig hisztizett, míg muszáj voltam egy zsömlét adni neki. Nagyon tetszett neki, hogy ő foghatta és élvezettel szopogatta, de nem mertem sokáig nála hagyni.

Annácska: 3 óra??? Jah .. akkor most tartotok ott, ahol mi :lol:
Kitartás! :)

Boscó: Elképesztő sérója van Fanninak :shock: Megmutattam apának, el volt ájulva, neki is nagyon tetszett :D
Az a grimasz meg .... zabálni való :D

Bartikával mizu??? Ezer éve nem járt erre ... :roll:

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 



Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok!

Lidke!
Mint ahogy már Angi ítra Abkarovicsnál szültem, de Kia volt az ügyeletes. Ő kötötte be az edát, a szobatársam dokia ő volt és minden nap megnézte őt, és ha már ott volt engem is. :D Nagyon jó fej, korrekt és mindent elmond. :D Nekem nagyon bejött. Én hozzá váltottam. (ha a 2xeri látogatást annak lehet nevezni... :oops: )

Azért megkérdezném az ismerőstöl, hogy ha ennyire ráér és ilyen hűűűde überszuper anyuka, miért nem ír könyvet??? Azt az olvassa el, akit érdekel. :D:D:D


Betti!
Jajjj, nagyon drága vagy, de nekem az Asztória a világ végén van ám. :D:D Én Gyál környékén kerestem és nem találtam sajna semmit.. :(

Kazi!
Üdv itt.
Hanna hullámzóan alszik. Van,a mikor átalussza az éjszakát, van amikor 1-2x kel. De ha jól emlékszem 4 hónaposan volt az első átaludt éjszkája. Felírtam a napot!!!! :D:D Azóta kipróbáltam,h ogy párásítottam (mindegy neki), hideg-meleg van-e (mindekettőnél fel kel. Nehéz eltalálni), mikor rakom le aludni (a legutolsó az volt, hogy kitolta az elalvást 1 órával, ami nálunk azt jelenti,h ogy 7 kor megy most fürdeni és fél 8tól alszik) És azt kell mondjam, hogy mindegy. Ma elméletileg minden tökéletes volt, mégis felkelt éjfélkor és 4kor.

Annácska!
Oké. :D:D

Boscó!
Kész vagyok a csajodtól!!!!!!!!!! :D:D Naaaagyon sok haja van!!!! És megértem a copfokat is. :D:D:D:D
Tényleg, a nagy talira nem tudnátok feljönni??? Ja... még kicsik lesznek a kutyik. Nem kérdeztem semmi. :(:(:(:(

Megyek, felkeltem a párom, mert így soha nem fog dolgozni menni. :D:D:

Puszi nektek

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Sziasztok!

Kazi!
Keve is cicivel alszik el, és nappal is alszik, mégsem kel sokszor. Szerintem ettől nem függ. Kapcsolsz éjjel lámpát? Veled alszik?
Én különben megtanultam örülni neki, ha a kisfiam ébred éjjel, mert ő az első naptól kezdve átaludta az éjszakát, és ez is belejátszott abba, hogy majdnem be kellett fejeznünk a szopit. Persze nem biztos, hogy akkor is boldogan kelnék, ha sokszor ébredne! :roll:
Mióta kel ilyen sokszor? Én úgy tudom, hogy ebben az időszakban azért is ébrednek, mert kialakul bennük a kötődés, rájönnek, hogy anyából csak egy van, és pótolhatatlan, és meg akarnak róla győződni, hogy még megvan, és szereti őket. Este hogy alszik el? Egyedül, vagy altatod?

Annácska!
Igen, fülcseppet kapott, most voltunk dokinál, már minden rendben, de azért szerdán még megnézi, hogy nem esett-e vissza. :P Ritka lelkiismeretes! :P

Boscó!
Tündéri az "őrült tudósod"! :D Hihetetlen hajkoronája van! Irígykedem! :D

Vanillka!
Az én "jóakaróim" időszakosan kerülnek elő. Jó ideig nyugi volt, most január eleje óta meg rámszálltak. :evil:

Vok, Angi!
Nagyon köszönöm az infókat Kiáról!
Vok!
A könyvírás nem rossz ötlet! Jót röhögtem rajta! :lol: :lol: :lol:

Rólunk:
Ismerős felháborodott, hogy ő nem ültette a gyereket. (Gyereke egy éves, még nem kúszik, mászik, áll, de 8 hónapos kora óta ül! :roll: :shock: ) Visszaírtam, hogy az a gyerek, aki nem kúszik, mászik, vagy áll föl, az felülni sem tud. (Nekem ez szakmai, elég furcsa, hogy ennek ellenére hülyének néz). Megsértődött. Valóban nem ül föl -írta -, de ül! Úgyhogy ő nem ülteti! Lehordott mindennek, és megvan rólam a véleménye! Hát, legyen! :lol: :lol: :lol:

Keve mostanában olyan, mint egy kis majom, mindent utánoz. Egyre több dolgot ért meg, már pá-pá felszólításra is integet, akkor is, ha nem mutatjuk hozzá. A legújabb, hogy mutatja a kezével, hogy nincsen. :D Megmutatja a pocakját, és az okos fejét, és közben grimaszol! :lol: Nagyon muris! Képekre, tárgyakra is rámutat. Akartunk neki venni könyvet, amiben csak képek vannak, hogy abból gyakoroljunk, de nem lehet kapni!!! :shock: Egy fajta van, de pocsék minőség! A képek fényképek (nem rajzoltak), és kb. 3*3 centis négyzetekben vannak táblázat-szerűen. :shock: Ezt inkább kihagyjuk! Többet árt, mint használ. :cry: Úgy két éve volt egy egész jó, ha jól emlékszem, Első száz szavam volt a címe, de azóta nem adtak ki használhatót. Az összes könyvesboltban ezt mondták. :cry:

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Sziasztok!

Évi!

Kép


Boscó!
Mi is halálra röhögjük magunkat apával, mikor úgy csinál.
Ni-ni:
http://s63.photobucket.com/albums/h157/ ... I_1394.flv

Kazi!
Üdv itt!
Mi még egy éjszakát sem aludtunk át a 9 hónap alatt. Volt már 20 pecenként kelős időszakunk is, óránként kelős(ez a gyakori) és van mikor csak 2-3 óránként(na, ez ritka).

Mai játszótéri hintás képek:

egyedül a nagy hintában :)
Kép


majd velem
Kép
Kép
Vendég
 


Sziasztok!
Uj vagyok, gondoltam ide is beterek eszmet cserelni :)
Zsolti baba pont ma tolti a 9 honapot es ahogy olvasom nagyjabol ugyanazok a kerdesek foglalkoztatnak, mint titeket. Egy dolog, amirol meg nem volt szo (bar mas topicban igen, de az igazat megvallva nem lettem okosabb tole :roll: ) : mi van a mezitlab - szaras cipo kerdessel? Mindenutt arrol beszelnek, h fontos a cipomegvalasztas, h tartsa a bokat stb, masreszt meg hallom, h legegeszsegesebb mezitlab... A kettot nem tudom osszeegyeztetni... Lehet, h velem van baj? :? Segitsetek! Zsolti ugyanis nagyon induloban van, a dokino meg azt mondta, h meg az agyban is huzzunk ra cipot! :shock:
Moni
bangham
 
 


Sziasztok!

Meli, hogy te milyen figyelmes vagy! Honnan tudtad, hogy ma van a szülinapom? Köszönöm szépen!!!
Nagyon vagány Boglárka a hintában :)

Kazi!

Az én lányom 10 hónapos, de mi is kelünk még éjjel. Már nem görcsölök rajta, majdcsak fogunk aludni is. Ha másnem majd akkor, ha családot alapít, és elköltözik :roll: :wink: :lol:

Bosó!

Fannika sérója csúcs! Nagyon kis édi :)

Lidke!

Akkor te is meg vagy áldva okos ismerősökkel :evil: Nagyon uncsi lenne nélkülük :) Grat Keve okos kis fejéhez :)

Móni!

Üdv itt! Nagyon jó a kérdés, engem is érdekel a válasz :) Sok helyen olvastam utána, de két egyforma álláspontot még nem találtam ezügyben :roll: Olvastam olyat, hogy mindenképp kell bentre cipő, olyat is, hogy csak valami hajlékony talpú kis valami legyen a lábán, de csak azért, hogy fel ne fázzon, és olyat is, hogy a mezítlábasság csak egyenetlen talajon egészséges, a parkettán nem. Na, így legyen okos az ember...

Nekem meg megadta magát a mosógépem :cry: :evil: A szennyestartómból folyik ki a szennyes... Legkorábban csütörtökre lesz meg, mert motorhibás, és újra kell tekercselni. De ha nincs szerencsénk, akkor csak jövő csütörtökre :( Király...

Bocs, hogy csak erre az oldalra reagáltam, próbálok rendesen jönni, de nem sikerül :(

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok

boscó: Eszméletlen, milyen hosszú a kiscsajszi haja, mi mellettetek kopaszok vagyunk :)

Vok: Akkor most mi van a talival? Ki tud jönni febr. 24-én?????

Cory: Szóval mehet a kenyérhéj? Anyóssal mindig vitatkozom, hogy ne adjon már neki mert még nem lehet (persze akkor is odaadja én meg a plafonon vagyok)

kazi: Szerintem itt a Lili lányom viszi el a trófeát nem alvás ügyben. Mikor hazajöttünk a kórházból 3 óránként kelt éjjel. Mostanában (kb. 2 hónapja) óránként, de 2 napja rátett még 1 lapáttal és beiktatott kb. 3 alkalmas 20 percenkénti ébredéseket. Olyan vagyok mint a mosott szar, folyamatosan fáj a fejem, égnek a szemeim és úgy érzem mindejárt beájulok az ágyba. Szóval kitartás lesz még rosszabb :) . Azt olvastam, hogy a gyerekeknél 6 éves korig az REM alvási ciklus (nem mély alvás) nagyon gyakori, ilyenkor a kicsik annyi időre ébrednek fel, hogy meggyőződjenek arról, minden úgy van mint elalváskor, ha úgy érzékelik, hogy változás állt be, felébrednek. Most ez vagy így van vagy nem

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Sziasztok

Február 24 nekem is jó. :lol:

Holnap mini-tali lesz nálam :D ,azért nem invitáltam senkit, mert nem férünk már be többen. :(
Sajna nincs akkora házunk, mint Ildiéknek. :wink:

Hogy kik jönnek? Majd a képekből kiderül :lol: :lol:

Anita
Mikor jöttök legközelebb?

Majd holnap jövünk. :wink:

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


A febr. 24. nekünk is jó!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok
Ígértem, hogy beszámolok a diétáról...
Ez a kilencedik nap egyáltalán nem koplalok sőt legalább így rendszeresen eszem ráadásul egészséges dolgokat...
Eddig 3 kilót fogytam... persze ctudom, hogy csak az elején ilyen gyors a fogyás később lelassul... de legalább kedvet kap az ember...

Anita
Bekapcsolódtál?

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok!

Talira jönnek:
Annácska
Tünde
Évi
Babetta
Scully
Cory
Gyöngyi
Vali
VokEszter

A többiek még nem nyilatkoztak.
Kinek jó a február 24-dike nagytalira?????

Évi!
Nagyon boldog szülinapot neked!!!!!! :D Majd meghúzom a füled, ha talizunk. :D:D:D

Megyek, mert készülnöm kell a holnapi angolomra.

Jóéjt nektek!

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Nagytali mikor lesz és hol?

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Évi boldog szülinapot!
Ráadásul elég kerek szám ha a nikneved a születési éved! :)
Hogy ünnepelt a család?


Febr 24... de gyors volt... és hol lesz?

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Bartika hova tűntél? :(

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


...nnna megyek altatni....

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok :)
Lidke :)
Hát az ilyen doki tényleg ritka, mint a fehér holló :)
Komoly ez a nő Az ilyennel nincs értelme vesződni :)
Keve cuki lehet :D

Meli :)
Micsoda szupi kis hintátok van :)
Boldog 9 hót Bogikának :)

Boscó :)
Nagyon édes a lánykád :D Tök jól grimaszol :D

Évi :)
Nagyon boldog szülinapot neked :)
Dóri teljesesn meggyógyult már?

Mamacka :)
Február 24-én szombat, ott ahol ősszel volt, az oviban :)
Gratulálok a fogyáshoz :) Nagyon ügyi vagy :)

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Sziasztok!

Nem vesztem el csak kicsit :)

Évi! Boldog Fülinapot! :) :) :)

Tali: jó lesz nekünk is a febr 24!

VasIldis taliért meg irigykedem... De épp ki se látszottunk a dáthából :(

Most viszont talán elmúlt...
Gergő rájött, hogy fel tud állni úgy is ha csak a kezében levő játékba kapaszkodik :) Üres kézzel nem :D És tegnap, amíg Rékával törit tanultunk a földön ülve, azzal szórakoztatta magát, hogy ment egyikünktől másikunkig, és közben lépett egyet-egyet kapaszkodás nélkül :) :)
Alvás: ő is ébred. Ami általában nem gond, ha elég felcsatlakoztatni a cicire. Gyakorlatilag úgyis az ágyunkban van az első ébredésétől.
Akkor van gond, ha nátha v. pocak miatt nem tud aludni. Meg ha nekiáll hajnal kettőkor dajdajozni, hogy kialudta magát. Ez szerencsére ritkább.
De már két gyerekem leszokott az éjszakai ébredésről, anélkül, hogy én bármit tettem volna :) Tán ő se marad így :lol:

Borcsa
KépKépKép
borsts
 
 


Sziasztok!

Mamacka:Te nagyon ügyes vagy!!!!!!Csak így tovább!

Évi: boldog születésnapot!

Meli:Boldog hófordulót Bogikának!Nagyon csúcs a videó!Nálunk az a baj,hogyha Fannika meglátja a kamerát csak azt nézi!Nem produkálja magát!Sajnos nem szokta meg!Nem úgy mint a fényképezőt! :lol: :lol: Tényleg tök jó a hinta!Ötletet adtál mit csináljunk hétvégén! :lol:

Vok:nagytalikor tényleg kicsik még a kutyik,de már előtte elvihetők!Küldjél sok vevőt,hogy mind elmenjen,és akkor lehet hogy tudunk menni! :lol: :lol: :lol:

Babetta:Jó szórakozást a talira!

Képzeljétek kaptam barna sört attól az anyukától aki hordja a tejcsim,hogy ettől lehet több lesz! :lol: Ittatok már barna sört?BŰN ROSSSSSSZZZZZZZ!!!!!!!De megiszom,csak utána egyből bekapok egy kis csokit!Párom aki anti alk. szerint jó ürügy a csokizabálásra!!!!! :lol: :lol: :lol:

Ja,és Fannika köszöni a dícséreteket!Ha nem haragusztok teszek néhány mai képet fel,kinnt voltunk a szabadban a kutyikkal!Tök jó volt! Kép Kép Kép
Vendég
 


Sziasztok!
Köszi,hogy ilyen sokan írtatok!!!! :)
Lassan kezdek megnyugodni.
VANILLKA neked külön köszi(azthiszem a vonalzó sikerült).

kövecske:este is cicin alszik el,vagy simogatom(de az a ritkább)
lámpa nem ég se altatáskor,se éjjel.
Egy ágyban alszunk azóta amióta ilyen gyakran ébred,mert másból sem álltam egész éjjel,csak oda-vissza járkáltam. :cry:
Kb.4hónapos kora óta kel ilyen gyakran.1-2 éjszakát végig is aludt előtte.

Jó hogy itt mindenki szoptatáspárti!
Én már ezért is kaptam rendesen.
Lara nem igen szereti a darabos kaját,a kezébe nem lehet adni majszolni valót,mert ahányszor próbáltam mindig öklendezés lett a vége. :(

Az is tök jó,hogy találkozni is szoktatok,így sokkal személyesebb az ismeretség.

Na mostmár megyek mert kezdődik az éjszakai műszakom. :shock:
kazi
 
 


Szép jó estét,

Ma kicsit csavarogtunk, aminek meg is lett az eredménye, Aliz csak 4-től fél 5-ig aludt, de nemrég végre beájult a cicin :D Szörnyű, hogy ennyire nem megy neki ez a napközbeni alvás. Ilyenkor azt hiszem, hogy na majd most jól átalussza az estét, persze a fenéket, éjfélkor már ciciért reklamál :roll:

Lidke: Tetszik a könyv, amiről írtál, ha mégis sikerülne valahol fellelned, feltétlen írd meg :wink:
Ügyike kismajmod van :lol: :lol:

Meli: Tényleg különleges hintátok van, én is megcsodáltam, no meg persze a kiscsajt is benne :D

Boginak boldog 9. hófordulót :)

Móni: Cipőügyben passzolok, én addig tuti nem veszek, míg Aliz stabilan nem tud járni.
Vincére itthon sosem adtam cipőt, utcára viszont magas szárú zárt cipőt, nyáron pedig hátul kérges szandált kapott.

Évi: Boldog szülinapot kívánok én is :D
(Nem lehet, hogy Meli az iwiw-en figyuzta ki a szülinapodat??? 8) )

Gyöngyi: Azért nagyon remélem, hogy Lilinél ez a rossz alvás nem fog 6 éves koráig kitolódni, hanem mondjuk max. féléven belül rendeződik :)

Babetta: Jó talizást holnapra :)

Mamacka: Nagyon ügyi vagy a diétával :) Gratula a 3 kilóhoz :)

Borcsa: Szupi, hogy kilábaltatok a náthából :) Gergő nagyon ügyike. Igazán tehetnél fel képet, ha már úgyis csak ilyen ritkán jössz :wink:

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Boscó: Hatalmasak a kutyik :shock:
Nem is tudtam, hoyg szemüveges vagy :wink:
Barna sört még sosem ittam, de nem is igen hoztad meg hozzá a kedvem :?

Kazi: Nincs mit :)
Majdnem tökéletesek a vonalzóid :wink: Babafalvásban nem vagyok igazán otthon, de a végén nem a HTML kódot kellett volna bemásolni az aláíráshoz??? Mert így valami nem stimmel vele :?

Na azt még nem is meséltem, hogy voltam ma fogorvosnál, és mind a 4 bölcsességfogamat ki kell majd szedni :( Most még nincs egy sem (tudom, látszik is rajtam :lol: :wink: ), de olyan hülyén helyezkednek el, hogy nem kifelé, hanem oldalirányban mozognak, és így a többi fogam is kezd összetorlódni miattuk :?
Viszont jó hír, hogy egyszerre kikapja majd az összeset, valami bódításos-altatásos módszerben, de épp emiatt kaptam haladékot a szopi befejeztéig (mert ugye az a szer átmegy az anyatejbe), hacsak nem gyulllad be valamelyik idő előtt. :?

Na megyek szunyálni.

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Sziasztok!

Évi! Boldog szülinapot neked! Nemsokára követlek, én is ilyen kerek számmal... :)

Babetta! Jó bulit nektek! Irigy-irigy vagyok! :)

Szorítsatok nekem, de. 10-től vizsgázom. Brrr! :(

A február 24. szerintem nekünk is jó lesz!

Kevesetkelős jó éjszakát mindenkinek!

Melitta


Kép
nyf
 
 


Sziasztok!

Hulla vagyok, úgyhogy csak pár szó. (tőlem szokatlanul. :lol: )

Kazi!
Azért kérdeztem, hogy hogy alszik el, mert olvastam, hogy azok a babák, akiket nem altatnak, idegesebbek éjjel, mert nem érzik magukat biztonságban a közvetlen alvás előtti magány miatt. Ötletem nincs. Türelem, azokkal meg, akik téged okolnak ezért, ne foglalkozz! Nekem mondtak olyanokat is az elején, hogy hagyjuk csak sírni, tömjük be vattával a fülünket, majd leszokik róla. Persze olyan tanácsa volt ez, akiben a ma már felnőtt fia a saját bevallása szerint sem bízik meg.

Móni!
Mi jártunk Dévény-terápiára. Ott azt mondták, hogy cipőre akkortól van szükség, amikor a gyerek már többet áll, mint amennyit nem, tehát az ébrenlét nagy részét állva tölti. A cipő tartson, de a talpa ne legyen emelt, hanem teljesen egyenes kell hogy legyen, mert ami emelt, az megtámasztja alulról a gyerek talpát, így az nem erősödik, és ettől alakul ki a lúdtalp. Illetve nem szűnik meg, mert eleinte az a természetes.

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Jó reggelt

Jó sokat írtatok éjjel :lol:

Alvás: Nálunk 95%-ban 1 körül kel Levi és utána már csak reggel 7.30 -körül. Ez már király!!!! :lol: A 10 hónap alatt még mi se, aludtunk végig egy éjszakát se, de ezt már sokszor írtam. :( Most viszont az a menő, hogy az a szemét pelenka nem bírja ki reggelig, :evil: így éjjel tisztába kell, hogy tegyem. A vetkőztetés kicsit macerás, le a mellényt., utána az egybe rugit. ,aztán a harisnyát végül a bodyt. Pelus csere és vissza az egész. :twisted: És én persze úgy felébredtem, hogy ma több mint 1 órát szenvedtem az ágyba. Csak tudnám, mitől pisil annyit éjjel????? :wink: Ugye nem vagyok ezzel egyedül?????? :wink:

Évi
Boldog Szülinapot!!!! :D
Tényleg nem sűrűn jársz felénk!!!! :wink:

Nyf
Ha vizsga után jössz megnézni a házat, ugorj be, még bepréselünk titeket. :lol:
Elküldtem privibe a számom.
Megy a drukk a vizsgára!! :D
A receptet majd leírod személyesen, mert nincs kedvem annyit írni. :wink:

Boscó
Nagyon szépek a kutyák :)
Fanni haja meg nem semmi!! Amelyik képen levizezted a haját azon gyönyörű a csaj. :shock: :D

Meli
Tök jó hinta van nálatok. :D

Kövecske
Nekem Levit egyáltalán nem kell altatnom. :D Sőt el se alszik úgy, ha próbálom altatni, abból csak ordítás van. Este szopi után puszi, beteszem a kiságyba valamikor egyből eldől, vagy játszik még, vagy nyekereg, amíg az ajtóig elérek. De amint leértem a nappaliba már csend van. Később vissza megyek betakarni.

Levinek kint van az ötödik foga, szerencsére ezt se vettük észre,.hogy jön. Szóval én nem panaszkodhatom. :D
Már egyre többet kezd magától menni. :lol:

Gyöngyi
Nem irigyelek a sok kelés miatt. :( Várom a talit, hogy végre lássam szülinapos társunkat. :D

Cory
Lassan kezdődik a buli. Tanulsz már rá? :wink:

Na lépek, mert még kicsit készülnöm kell. Csinálunk majd képeket.



Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 




Vok Eszter: Eddig nekünk is ok a 24-e :D

Angi: Nagyon ügyi vagy, hogy elmentél aerobicra. És, hogy még bírtad is... gratula!
Mesélj már pár szót Lidiről!!!

Eszti: Milyen volt a vadászat? Elejtettél vmit? :wink: Benyó jól elvolt a nagyiékkal? Mondjuk biztos vagyok benne.

Mamac: Hááááát, megmondom őszintén, egy kört csináltam csak meg a szétválasztósból :oops: Most nagyon nem megy nekem.... Inkább átpártoltam, hogy csak délelőtt eszem szénhidrátot, 6 után semmit, nincs kenyér, csoki (max. 3 naponta délelőtt egy rudi :roll:),és cukros üdítő (ez nehéz nekem, mert imádom a nestea-t) és TORNÁZOM. Vettem egy dvd-t :roll: :shock: :D:D:D (nagyon durva, mennyire nincs kondim :? majd szétszakadnak a combjaim, meg a sejhajomat is alig bírom vonszolni :lol:) )
Már én is fogytam, de csak 1,5 kg-t! Már ennek is örülök! Csak az a baj, hogy tegnap este már tanultam a szigorlatra, de annyira megfájdult a fejem, hogy már a szédülés is rámjött. Így azért nagyon nehéz lesz még ez a másfél hét :(

Edit: Jó talit nektek! Csinálni ám képeket! Még nem tudom, mikor megyünk. Talira úgy néz ki, igen.... de még előtte is befuthatunk, de csak 27-e után :wink:
Nagyon ügyi Levi! Napról napra növelik a megtett távot, olyan szupi! KÉpzeld, másfél hónap után voltunk úszni, de fel sem vette Boti. Tök természetesen merült, minden. Karúszót is felvette simán, és be is ugrott a medence széléről. Örülök,hogy meg sem látszik a kihagyás. Már úszódeszkázunk :D
Ti jártok?

Alvás: Nálunk is változó ez az ébredés kérdés. Általában, csak,ha nagyon nyomakszanak a fogacskák. Nálunk azonban mindig horror volt a napközbeni alvás.... nem igazán hittem azoknak, akik bátorítottak, hogy majd, ha elindul, meg majd egy éves kora körül... Nos, kopp-kopp-kopp.... Annyira beálltak ezek az alvási időpontok. Jó, persze van néha pici tolódás, de mindig van alvás délelőtt is délután is. Nem kell altatni sem. Épp úgy megy, mint Editéknél. Elmondom, hogy megyünk picit aludni,mert már nagyon fáradt, és hogy utána tudjunk nagyot játszani :D, puszi, ágyba be. Van, hogy picit nyafizik, de amint kiérek a konyhába, már csend van, vagy néha még picit játék. Aztán 5-10 perc múlva megyek betakarni! Úgyhogy egy szavam sincs végre (de azért mégegyszer kopp-kopp-kopp) :wink:

KÉRDÉS:
Sparos bio cuccokat (Natur pur-termékcsalád) lehet adni a bébiknak? Vagy inkább piacon vásároltat???
Nemsokára jöhetnek a tejtermékek, ezért kérdem. Láttam már natur joghurtjukat, sajtjukat....

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Még jöttem, csak közben B felébredt :D

Meli: Édesek a képek!

Évi: Boldog szülinapot!

Edit: Nekünk régebben csak a Huggies jött be. Kb másfél hónapja voltunk úgy, mint ti. Éjszaka átázott a pelus, pedig Boti nem is szopizott, nem tudom, hogy pisilt (pisil azóta is) ennyit éjszaka. Eszti akkor javasolta a Libero Up&Go-t , és tök bejött nekünk is. Hátha.... (bár nem tudom, mit használtok, lehet, már ezt....)

Mennem kell focizni :D

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Anita, Mamacka gratula nektek!

Szerintem tökre nem igazságos, hogy szerdán lesz 10 napja, h este 6 után én sem eszek semmit, és hogy csak délelőtt eszem szénhidrátot, és összeszereltettem apával a szobabicajt is és mégsem ment le egy árva deka sem :twisted:

A hinta sajna :cry: nem a mienk, játszótéris.
Vendég
 


VokEszter,
nekünk is jó a febr.24.! Már csak attól függ, hogy el tudunk-e menni, hogy hol is van az ovi. Ugyanis nincs autónk, és tömegközlekednünk kell.

Hát, Gyálon sajna én sem tudok pilates helyet :lol:

Kép

Kép
bettiflame
 
 


Sziasztok

Babetta: Már én is nagyon várom, hogy talizhassunk :)

Vok: Lehetne, hogy kilátásba helyezzünk egy pót hétvégét arra az esetre, ha nagy hó lesz. Februárra mondják a havat és én semmi képpen nem akarok lemaradni az időjárás miatt a taliról. Ez csak egy hirtelen ötlet volt

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


bettiflame: Boldog hófordulót kívánok Marcinak :)

Meli: Utólag nektek is :)

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Köszi!



Vali!
Te nyomozó vagy? Egyébként igen. De a tied nincs oda írva :wink: hogy foglak majd téged is köszönteni?


Képzeljétek, apa az előbb hazajött munkából és hozott egy csokor hóvirágot. Egyszer megegyeztünk, h nekem ne hozzon virágot, de most olyan jól esett.
Hát mit mondjakKép
Vendég
 


Anita
De kár... együtt könnyebb lett volna... :cry:
Pedig szerintem egyáltalán nem megerőltető... sütit-csokit is lehet enni... szinte mindent csak nem mindegy mikor....
Neked mi volt benne a nehéz?
Nekem pont azért tetszik, mert nem koplalok... egészségesen táplálkozom és mégis működik...
Itt van a leírása:
http://90naposdieta.uw.hu/dieta.php?PHP ... baabf9b7d5
Az ügyes kisfickóhoz gratula! :)



És legutóbb hol volt a tali melyik oviban?

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok!

Emmusnál még mindig nem akar elmúlni ez a fránya nátha!Remélem csak a foga miatt van.Még nem bújt ki a második,de már látszik egy kis fehér csík az ínyén!

Mostanában áttértünk a korábbi keléshez és így már tud kétszer aludni egy nap!Remélem hatással lesz az éjszakáinkra is!
Irigykedek minden éjjel alvó anyukára!Jó lenne ha már nálunk is lene ilyen.Nem tudom mi lesz majd síeléskor,mert ehhez még pluszban hozzá fog jöni,hogy idegen helyen leszünk!Majd meglátjuk!

Segítsetek nekem!Le akartam cserélni a vonalzómat,de nem sikerült!Nem tudom melyik kódot kell bemásolni a profilba.Próbálkoztam,de nem megy!Szeretnék egy lilypie-osat a babafalvás helyett!

Anna+Emma+Matyi
Kép
Kép
annnna
 
 


Ezt a vonalzót szeretnéd???

Kép


Akkor ezt másold be

[img]http://b1.lilypie.com/d9Ygp1/.png[/img*

csak a csillag helyére tegyél egy ] jelet.
Vendég
 


Sziasztok!

Babetta!
Jó lett volna, de sajnos :cry: ma nem én mentem, mert holnap is vizsgázom. De máskor nagyon szívesen. Sőt sétálhatunk is egyet ha megyünk legközelebb. Talán szombaton, de majd jelzem.
Jól sikerült a tali? Miért ne sikerült volna jól... Tegyetek fel képeket!

Zazinak duzzadt az alsó ínye és nem tapintható, de 2 látható csíkocska van rajta! Ez tegnap óta. Innentől még mikor bújnak ki a csibész fogacskák?

Ne haragudjatok, de ma csak ennyire futja. Be kell hiznom egy félévet holnap reggelig. :)
Mamacka! Nem válaszoltál, vagy én nem olvastam, hogy högy álltok a lakással?

Puszi mindenkinek,

Melitta


Kép
nyf
 
 


hiznom = hoznom :)

Melitta


Kép
nyf
 
 


Sziasztok
Remélem mindenki hazaért. :D

Eszti
Azt hiszem, itt hagytad a jó illatú dobozod. :lol: :lol: :lol:

Nyf
Oké :D
Majd szólj és talizunk.

Bocsi, hogy csak most rakom a képeket ,de le kellett tornáznom a sok kaját. :x :wink:

Kép

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Kép


keresztbe iszi

Kép

Kép

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Nati és Levi

Kép

Bence
Kép

Húúúú de nézük a kutyit

Kép

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Bence és Levi

Kép

Kép

Kép

Kép

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?