Új privát üzeneted érkezett!
INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Sziasztok!

Nagyon jó lehetett a tali!Igazán sajnálom hogy mi nem lehettünk ott!Talán a nagytalin?Az még a jövő titka! :lol:
Édes minden baba!Annyira jók azok a képek(is)ahol az arcuk közelről van fotózva!A mamik nagyon csinik!! :lol: :lol: A házigazda előtt (is)le a kalappal!Irigylem azt az óriási nagy nappalit!(Ha nappali egyáltalán!)

Mamacka:Remélem összejön a meló!Igazán szép menyasszony voltál!Most meg szép asszony vagy!!!!

Annácska:Tudom hogy nem felejtettél el,csak hát elfoglaltak vagyunk mi nők!!!!

Eszti:Az létezik hogy múlthét csütörtökön megrendeltem a könyvet,és még nem kaptam meg?Visszaigazoló emailt pedig kaptam!Na még holnap hátha!

Most magunkról írokneharagudjatok!!!

Fannika 7700 gr.és 69 cm!Nem hízott most csak 30dekát!Hosszra meg semmit nem nőtt.egy hónapja és egy hete!Na holnap kapom az ívet anyóspajtástól,hogy hát nem hízik ez a gyerek!A dokinő azt mondta,sajtot virslit adhatok már neki! :shock:
A kutyákkal még mindig sok bajunk van,a mellgyuszi már múlóban,a kiskutyák állandóan lábalatt,tök izgi az életünk!De nekem most még is szar a kedvem!Valami nincs rendbe a lelkemmel!De még magam sem tudom mi!Lehet most a kimerültség miatt van mindez?Na nem panaszkodom!A tali biztos jót tett volna a lelkemnek is!Sziasztok!
Vendég
 

 
 

Sziasztok Lányok!

Látszik, hogy nagyon jól éreztétek magatokat! Irigy is vagyok egy cseppet. De majd legközelebb! A babák nagyon szépek, sokat változtak, mióta nem láttam őket. Hogy szalad az idő!

Cory!
Olyat szeretnék kérdezni, hogy ma itthonhagytam a gyereket a tesómmal és ekéstem a HÉV-et, és végül is kimaradt hat óra két szopi között. Illetve egy-egy cicnél ugye több is. Szóval egyáltalán nem feszült. Amikor aztán szopizott a gyerek, akkor igen, (közben nekem mindig feszül). Nem gáz, hogy nem feszül ennyi kihagyás után? Tejcsi technikailag van elég, mert ugye a gyerek hízik havonta 10-20 dekát (nekem ennyi elég), és nem a bébiételtől, mert az 1,5-2 dl naponta.

Mamacka!
Fantasztikus történetekhez is csinálsz illusztrációt?

Lívia és Tünde baba, 2006. 04. 03.
Kép
szelivi
 
 


Sziasztok!

Taliért vadul irigykedem, remélem, lesz majd valahol számomra is elérhető helyen egy. Képek szuperek lettek :)

Livi: teljesen normális, hogy nem feszült, a tej most már nem szopik között, hanem szopi alatt termelődik.

Boscó: Liza ez alatt hízik már hónapok óta :)

Liza 1,5 hétig nem volt hajlandó fürdeni, mert anyóséknál beborult a kádba :( Na, de ezek mai képek :)

Kép
Kép

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Boscó :D

Írtam privit!

Szandra

KépKép
KépKép
foria
 
 


Sziasztok!

Cory! Nem úgy néz ki, mint aki fél... :lol: Édesek!

Tünde! És akkor nincs is képed abból a korszakból? Jáááj, az nem jó. Rettenetesen bosszantó ez. Ráadásul a kijelzőn tökéletesnek tűntek. No de mindegy, majd legközelebb!

Esztipeszti! Jól látom, hogy Bence van 10. oldalon? :roll:

Jó éjt mindnekinek! (Én még tanulok. :evil: )


Nagy talira mi is szeretnénk menni és egyelőre szinte mindegy, hogy mikor lesz. Azt hiszem tudunk alkalmazkodni.

Melitta


Kép
nyf
 
 


Cory: Liza olyan vagány! :) Tuti eltanulta a fiúktól!! :D

Boscó: nyugodtan panaszkodj!!
Nekem is szokott nyomott hangulatom lenni, én olyankor nem is írok :?
Biztos ki vagy merülve, a kutyák, a bébi gondozása...
Ha eladtátok a kutyikat próbáljatok kimozdulni, talán messzebbre is... pl. felénk... :P

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Nyf: Gyöngyinek vesztek el a képei :wink:

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Jaja! Gyöngyi, ne haragudj!
Köszi, Tünde! :)

Melitta


Kép
nyf
 
 


Sziasztok!

Hú, tényleg nem lehet betelni a babákkal! Gyönyörűek!

Cory!
Nagyon aranyosak és szépek a gyerekeid!

Boscó!
A szüleim és a báttyám a húsiparban dolgoznak, kutatókként. Én akkor ettem először baromfivirslit, mikor elköltöztem otthonról, mert a szüleim nem engedték be a lakásba! :? A sertést meg régen sem ajánlották babáknak. Így nekem is érdekes a virslire tett javaslata a doktor néniteknek! :twisted:

Tünde!
Mi is próbálkoztunk az átszállítással, egyszer sikerült is, de mikor éjjel felébredt, úgy pánikba esett, hogy legalább 5 percig ordított, nem tudtuk megnyugtatni. Azután már mikor tettük be felébredt, és sírt, mára meg már feladtuk. Minket egyébként nem zavar, hogy velünk alszik, csak én nem szeretem, ha hozzám bújik, mert nem merek tőle éjszaka mozogni, így mélyen aludni sem, azért mentem az ágy végébe. A férjem amúgy sem mozog éjjel, úgyhogy Keve át szokott mellé mászni álmában, és hozzá bújik. :) :wink: :) Ő igényli ezt a testi kontaktust.

Kicsit rólunk: Keve fülében reggel beleszáradt váladékot találtam, elballagtunk a doktor nénihez, hát, hallójárat gyulladása van. :( Ez nem lesz hosszadalmas, 2-3 nap, szerencsére időben elkaptuk!

A váróban volt egy nagyon pici baba, eléggé sírt. Anyukával, apukával volt ott. Kb. egy óra elteltével anyuka elkezdte körbejárni a várakozókat sírva, hogy engedjék őket előre, mert még csak KÉT HETES a baba, és ő nagyon fél, hogy összeszed valamit. Mindenki mondta neki, hogy jó, menjenek csak. Egy anyuka hozzátette (szerintem jogosan), hogy talán egy két hetes gyereket nem kellene betegrendelésre hozni, ki kell hívni a doktornőt, erre megsértődtek, és hazamentek anélkül, hogy a babát látta volna orvos!!! :twisted: :twisted: :twisted: Jól felhúztam magam rajtuk! Az emberi hülyeség határtalan!!! :twisted: :twisted: :twisted:

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Sziasztok!

Tünde!
Ha megkérlek átküldöd majd Hannáról a képeket? :D
Köszi! :D Persze ráér. Majd ha lesz erre egy kis időd!


Ildi!
Szóval a teknőcötök a Simba játék. Én oroszlánosat és RÓZSASZÍN vizilovat találtam. Hanna az oroszlánt választotta. :D ÉS ugyan úgy eljátszik vele, mint a teknőssel. Imádja. :D:D

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Hellósztok,

Cory, nagyon édesek, ahogy együtt fürdenek. Meddig tart egy ilyen szeánsz? A fiúk vigyáznak Lizára a kádban? :)

A képek nagyon jók! :)

Tegnap itt voltak Anitáék, Boti iszonyú nagy, Levi méretű, az tuti, és nagyon cukker. Persze simán lenyomta Benyót, Bence csak úgy tudott védekezni, hogy elfutott. :wink:
Boti pont úgy étkezik, ahogyan Levi. Ezt a talis csajok látták, hogy megy, na hát Boti pontosan úgyanúgy. :) Nagyon kész! :) :)

Bezsákmányoltunk rizstejből (Vokinca köszi).

Nyf, igen, ő az az autósülésben. :)
Meg tesóm kisfia is benne van (12. oldal), a kutyájuk, Mogyoró, nomeg a borítón tesóm kislánya is. :) Családi könyv. A többi kisgyerek tesóm gyerekeinek barátai. :)

Holnap mi vadászni megyünk, reggel hatkor indulunk, Bence egész nap anyuékkal lesz. Már várom, állítólag jó idő lesz, egész nap a szabadban.

Puszi
Vendég
 


Pár kép, Boti+Bence és egy-két esti türcsis kép. :)

Kép Kép Kép
Vendég
 


Jó reggelt!

Tünde,
nagyon jók a képek!! Hanna hogy pasizik. :)
Foria,
a bolygókerekek nekünk nem akadtak még ki soha. Én nem ütöttem be a lábámat, de apa igen. Szerintem elég széles és hát nem foglal sok helyet a csomagtartóban.
Eszti,
szép napot holnapra! Cuki lehetett a 2 srác együtt. :) Lidi a múltkor a szomszéd kiscsajt nyomta le. Noi mászott, Lidi rohant utána és aztán ráesett. Lidinek ez nagyon tetszett. :) Ami még csúcs, hogy ő tolja a kicsajt a babataxival. :) Benyó most milyen nagy?
Cory,
jó ez a kép. :)
angi79
 
 


Angi, Botinál fél fejjel kisebb :), amúgy 73 cm volt kedden. :) És 8 kg. :oops: 8)
Vendég
 


Sziasztok!

Látom, Eszti már dobott is képet.

Kalandosan, de meglátogattuk Esztiéket. Köszönjük, nagyon jó volt nálatok, csak kár, hogy még rövidebbre sikeredett, mint terveztem.

Visszafele út borzasztó volt. Boti nem akart megmaradni az ülésben, mert előtte jól kialudta magát.
Arra jutottam legalább, hogy ha megint útnak indulunk, az alvásidőben kell utazni oda is és vissza is, mert amúgy tragédia. Az odaút úgy is volt szervezve, csak Boti ülése mozdíthatatlan volt, nem tudtuk átteni a másik autóba. Meg kellett várni, míg kinyit a Brendon, mert ott kötötték be "szakszerűen" :?. Persze ők sem tudták kiszedni, de már vissza se tenni az ülőrészt, így Boti a hordozóban utazott Pestig, persze úgy, hogy az ülésprocedúrát végigaludta, így én Füzesabonytól vagy 5x végigénekeltem a zeneovit :roll: :D:D:D Hát, így....

Benyó, ahogy szalad és közben bohóckodik, meg berreg :D....hát, tényleg fantasztikus. Azért ezt így nem is sejtettem. Hozzá képest Boti még tényleg elég imbolyka, főleg, ha egész nap az ülésben ül :wink:

Vok Eszter: Olyan rosszul éreztem magam, még egy köszönömet sem mondtam neked. Aztán meg nem tudtam a telószámod, hogy legalább egy sms-t írjak! Szóval nagyon KÖSZÖNJÜK a lehetőséget!

Hanna és Zaránd is olyan édesek. Annyival jobb így "élőben" látni őket!

Angi: Nem semmi lehetett Lidi! És a tologatás... :D

Eszti: Jó vadászatot, szuper lesz egész nap a szabadban.

Edit: Botit tényleg lehet csak Levi közelébe kellene engedni :D Állítólag nagyon hasonló kaliberek! Úgy féltem nehogy kárt tegyen szegény Benyóban. Persze Bencét sem kell félteni, hiába támaszkodott rá Boti, olyan simán tartotta magát :D

Cory: Hihetetlenül kafa képek. Liza tényleg nagy vagány!

Tünde: Régen írtál Dorina beszólást :lol:

Na, megyek most, mert megyünk itteni babás-mamás talira! Boti remélem, bealszik hamarosan, én meg megfőzöm az ebédjét!

Szép Napot!

Tényleg, Babcikáról sem tudtok?

Ja, és köszönjük a hófordulós gratulákat.

Mi is Timinek, Szintinek és Hannának a 11.-hez, illetve Lizának a 10. - hez!

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Vali, Vincének nagyon boldog 7. szülinapot!!!!
:D :D :D :D


Szerintem már igazán kaphat ilyet: :lol: :wink:
Kép
vas
 
 


Anna, bocsi, még pár napja kérdezted, itt lehet mindnet megtudni a norbis diétáról:
http://www.norbiupdate.hu/

Vali, akkor majd átküldöm kissebbe is valamikor a hétvégén :D

Birkózós kiscsávók cukik!!! :D :D :D

Boldog hófordulót mindnekinek!!!! :D :D :D

Eszter, szóval, akkor Simba :D

Boscó, oylan ügyik vagytok, ahogy a kutyikat gondozzátok, cicimaszír...stb......
Le a kalappal. :D
Igen, az a nappali, ahol voltunk(kb.30m2) :D

pusz
vas
 
 


Sziasztok!

Nagyon jók a talis képek!Minden baba gyönyörűségesen szép,az anyukák pedig csinosak!Látszik,hogy nagyon jól éreztétek magatokat!

Ildi
Köszönöm az infót a diétáról!Muszáj nekiállnom,mert már nagyon rosszul érzem magam a bőrömben!

Cory
Nagyon szépek a gyerekeid!

Eszti
Jó vadászatot!

Boscó
Minden elismerésem a tiéd!Ügyes vagy,hogy mindent így együtt tudsz csinálni!Én valószínűleg nem bírnám.Tanulnod most remélem nem kell!

Emma ma megint elkezdett tüsszögni sajnos!Pedig tegnap este kezdtem már örülni,hogy jövünk kifelé a kórságból!Lehetséges,hogy a foga is közrejátszik abban,hogy lassan két hete náthás?Nem nagyon,de egyfolytában!

Képzeljétek a bátyáméknál,és az unokatestvéreméknél(a felesége a barátnőm) is jön a baba!Én annyira irigy vagyok rájuk!Igazándiból,ha belegondolok most még korai lenne nekem a második,de azért mégiscsak van bennem egy kis irigység!

Több gyerekes anyukáktól szeretném kérdezni,hogy le lehet teljes mértékben dolgozni a hasat,vagy valamennyire mindig plöttedt marad!Engem leginkább a hasam zavar nem a kilóim!Már el is kezdtem tornázni,csak szeretném tudni,hogy egyáltalán van-e remény?

Anna+Emma+Matyi
Kép
Kép
annnna
 
 


Sziasztok

Cory: Én az orrszívás miatt nem tudtam fürdetni rendesen a Lilit egy időben, ha hanyatt feküdt a kádban el kezdett ordítani

nyf: Semmi gond, van, hogy én is keveredem :) , A képek megvannak, csak rosz volt a gépen a pixel beállítás (asszem), így minden kép olyan minőségű lett, mintha telefonnal fényképeztem volna, nyomtathatatlan :twisted:

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Eszti, Anita,
jók a kiscsávók. :)
Anita,
kalandos utatok volt akkor. Még soha nem kötöttétek be Ti az ülést? Persze érthető, gondolom a Te autódban van. Én sem tudom hogyan kell és Feri is küzdött vele eleinte. De mivel mi már mentünk Andiékkal, így egészen belejött. :) Jó talit mára!
Eszti,
akkor Benyó is lemozogja, amit megeszik. Képzeld, mi most voltunk mérésen és fogyott a kisasszony. Persze beteg is volt+ ő se ül a fenekén (meg van miből :)). Viszont nőtt 1,5 centit, így 76,5 centi magas. :shock:
Petri,
jó ez a rizstorta. Jobbulást!!!
Vas,
hova készültök apával?
Vali,
boldog szülinapot Vincének!
angi79
 
 


Sziasztok!

Nem nagyon volt időm mostanában. Tök jó, hogy taliztok! A képek is nagyon jók, látszik, hogy jó volt a hangulat!

Fura, de tényleg nem tudok becsatlakozni, annyira kívülállónak érzem magam az összeszokott csapatban, és úgy látom, Mesi a legfiatalabb tavaszi baba is a topicon!

Mutatok egy képet! (Ha sikerül felrakni!)

Puszi, Gabi Kép Csemetéim a fa alatt

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Ildi: Ma reggelre :shock: megjöttek a képek, köszi szépen :D

Köszönjük a szülinapos jókívánságokat :)

Később remélem tudok jönni, most nem hagy a csajom, itt húzgálja a gatyám :?

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Vali, délelőtt elküldtem újból, szerintem az ment át, mivel a tegnapit delight-re küldtem, nem dlight-re.(meg ma is egyet, aztán rájöttem, mi a gond :wink: )
Szóval 3-at küldtem, abból egy ment át(én barom, csak csinálom magamnak a felesleges melót :shock: :lol: )

Angi, Sopronba néztem ki a Hotel Fagust, de csak egy éjszakára, többre nem merem őket otthagyni sehol.
És Sopron elég közel(50-60 km ) van tesóméktól + anyós, +anyu(még nem tudom kinél kit hagyok :lol: )
Lehet, mindneki kap egy gyereket. :lol:
Natka biztos a nővéremékhez megy.
Pöcsösök meg ahova akarnak :lol:

Gabella, ne mondj ilyet, hogy kívülállónak érzed magad!!!
Helyesek a gyerkőcök :D :D

Anna, has lefogyasztásban nem tudok tanácsot adni,az enyém úgy néz ki, mint egy agyonrepedt, hullámos izé. :lol: :roll:
Ezt már csak a szike tudná rendbe rakni(aminek esélye sincs, hogy alá feküdnék) :roll:
Így marad ez.
Tegnap elkezdtem én is tornázni. :shock:
Norbi kick-box. Elég jó, tegnap 20 percet csináltam végig, ma már majdnem 35-öt :D
Talán a löttyedt hátsóm, meg a combjaim valamit alakulnak :shock:

vas
 
 


Ildi,
hajrá torna!! Én is tegnap kezdtem (RR). Lidi jókat röhögött rajtam +rázta a fenekét a zenére. Holnap úgy döntöttem elmegyek egy rendes aerobicra. Remélem bírni fogom. :o
Sopron jól hangzik. Már 1 nap is klassz lesz kettesben.
Én is nézegettem, hogy hova lehetne menni február végén. De szerintem nekünk marad a Galyatető, mert a többi, ami tetszik nagyon messze van.
Gabella,
szépek a gyerkőcök.
angi79
 
 


Sziasztok!

Végre kezdünk kilábalni a két hete tartó betegségből. Én még mindig köhögök és náthás vagyok, de legalább Laura teljesen meggyógyult (most gyorsan lekopogom).

Nagyon édesek a babák, biztos nagyon jól sikerült a tali. Majd a nagy talin mindenképpen szeretnénk megint résztvenni, már nagyon kiváncsi vagyok a babókra élőben is.

Kicsit rólunk: a hétvégén lesz Laura 10 hónapos, most már mászik (meg nem áll), álldogál, kapaszkodva tesz néhány lépést és pár napja már üldögél is. Viszont a fogacskák nem akarnak jönni. Azért remélem hamarosan kibújnak.

Hát most ennyi, majd megpróbálok képeket is válogatni!

KépKép
KépKép
scullyx
 
 


Húú, most ezer dolgom van, de

Gabellának:azért mert mi már taliztunk (bár nem mindenkivel!) ne érezd Magad kívülállónak, főleg, hogy a topic címe: 2006. tavaszi babák!!!
Az sem baj, ha nem tudsz mindenkinek írni, ha csak pár mondatra van időd, akkor írj Magatokról!!!

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Sziasztok!

Jöttem mindenkinek szép hétvégét kívánni!

Apukám egész hétvégén a gép előtt ül általában,úgyhogy biztos,hogy nem fogok jönni!

Remélem még hétvégén szép idő lesz!Nem is tudom mikor voltunk utoljára hármasban sétálni!Talán most majd összejön!

Anna+Emma+Matyi
Kép
Kép
annnna
 
 


Még valami!

Írjátok meg nekem légyszíves,hogy hogyan lehet színes betűt írni!Valószínűleg én vagyok a béna,de bárhogy próbálkozom nem megy!

Anna+Emma+Matyi
Kép
Kép
annnna
 
 


Sziasztok!

Naaaaagyon édesek a srácok a képeken. :) Úgy sajnálom, h nem tudtunk menni. :( Dehát ez van. Ember tervez, Alex végez. :D Majd a nagytalira gyúrunk.
Nem olvastam, csak a képeket néztem, bocsika!:(
Már gyógyulgat a Drágaszágom :) Ma még csak reggel kellett szippantyúzni a nóziját, de szinte semmi sem jött. Úgyhogy remélem holnaptól gyógyultnak nyilváníthatom :)
Sajna én havazok a háztartással. Alex délelőtt már örülök, ha 1 órácskát alszik, így az kilőve, aztán majd csak 3-kor altatom, így utána kezdek neki főzni, pakolászni, miazmásolni... Addig persze engem nyúz, vagy, ha nem is, állandóan készenlétbe kell lenni, lesni, mikor veri magát oda valahova. Tök édes, meg minden, de néha a szívem áll meg olyanokat művel... :? Járókát atomjaira szedte apa, így a hálót lazán bevágtam a mosógépbe. Mit mondjak, van színe: fehér!!! :D Holnap összerakja Apa, aztán kíváncsi leszek mit művel benne...

Nah, megyek, mert reklamálnak a pasik, h fürödnének!:)

Jók legyetek, meg minden!
Kellemes hétvégét!
Joccaka!

Kép

Kép
nancsika
 
 


Na befizettük... nemgondoltam, hogy ilyen gyorsan visszakapcsolják...

Gabella
Dehogynemtudsz!
Mindenkivel persze lehetetlen felvennia fonalat de azért előbb-utóbb belerázódik az ember!
Írj magatokról!
Szépek a csemeték!

Bosco
Aranyos vagy! :)

Szelivi
Gyerekmesékhez... olyan kedves-aranyos stílusban! :)



Anita
Elkezdted a diétát?
Én ma sütőzacskóban pároltam,krumplit hagymát, sárgarépát nagyon finom lett ettem hozzá rengeteg salátát... csak az volt a baj, hogy este nagyon égett a gyomrom a sok hagymától ezért rengeteget ittam
... most már jobb csak most meg annyira tele vagyok... nemcsoda vacsorára megittam 2,5 liter hársfa teát... :shock:

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Hű Meli
Gratula a kishölgyhöz!
Nem semmi teljesítmény ilyen rövid idő alatt! :)

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Az illusztrációkat jövő szombattól meg lehet nézni a Pagony, a Csodaceruza és a Minimax weboldalain és lehet rájuk szavazni.

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Ildi: Sajnálom, hogy ennyit sz@roztál vele :( Tényleg nem akartam nagy melót csinálni neked, mégis sikerült :(

Ügyes vagy a tornával :) Csak pislogok, hogy mindig mindenre találsz időt :shock:

Angi: Neked is jó aerobicot! Én mostanában eléggé lightosra vettem, alig jutok el :( Tökre hiányzik :roll:

Annnna, Nancsika: Örülök, hoyg végre jobban vannak a kölkök :D

Beleolvastam a téli topikba, hogy mi van Babcikával, és hát sajna nem jó hírek :( Valami családi probléma miatt nem jön (ha jól értettem apjukkal van gond :( )

Ezt találtam legutoljára tőle, remélem nem haragszik meg, hoyg bemásolom ide, dehát nekünk is hiányzik :(

"BABCIKA ÜZENETE
Aranyosak a lányok nagyon,hogy így hiányolnak.Igen bele-bele olvasok a topicba,nagyjából képben is vagyok,de tényleg nagyon rossz olvasni.A külön érdeklődéseket is köszönöm,ha lesz egy kis erőm válaszlok is.Lilkóval oké minden,szép nagyot nőtt 7,74 dkg és 71 cm(4 cm-t nőtt 4 hét alatt,bár más módszerrel mérte a védőnő,biztos kis baki is van a dologban).Tudja már utánozni macit is:bum-bum,mutatja a pociját.Mondja,hogy papa,mama,any-nya-nya(=anya),Ge-ge-ge(=Geri,ő öcsém),gyí-gyí-gyí(ha lovagolni akar nagypapa nyakában),vau-vau-vau,áááá(=oroszlánüvöltés)Más most nem jut eszembe.Mászik mint a villám,mindenhol feláll,oldalazik.Akarata ,mint hat kölöké egyszerre.De imádom,ő a mindenem,az életem,az egyetlen kincsem.
Liberós figurákat nem kérem köszönöm,mert összejött a 10,küldtek is kérdőívet a nyúlért,pedig a textilkönyvet sem küldték még.

Babanetezni nem fogok mostanában(max. olvasni).Lilin kívül semmim nem maradt abból a boldogságból,amit akkor éltem meg,mikor elkezdtem írogatni.Lányoktól elnézést ezért. "

Remélem hamarosan megoldódnak a problémák, és visszatér hozzánk.

Megyek ciciztetni.

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Vali: köszi az infót Babciról. Én olvastam régebben már a télieknél, hogy gond van, de bíztam benne, hogy minden jóra fordul. Ahogy olvasom, sajna nem így történt. Nagyon elszomorít ez az egész, asszem ehhez nem kell több kommentár

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Sziasztok :)
Meli :)
Azért jól belehúzott a kisasszony :) Gratula hozzá :)

Cory :)
Nagyon édesek a kölykök :) Látszik, hogy mennyire imádják Lizát. A kisasszonynak jó dolga van :lol:
Kíváncsi vagyok majd hogy fognak az udvarlókkal elbánni a fiúk :D

Vali :)
Nagyon jók a képek :)

Tünde :)
Neked is köszi a képeket :)

Boscó :)
Szerintem neked sem érdemes aggódnod! Peti is csak 20 dekát hízott a múlt hónapban és ő se nőtt :) Majd bepótolja :D
Bár sajtos virslit nem adnék a világ minden kincséért sem :shock:
Küldtem privit :)

Lidke :)
Kicsit felelőtlen az anyuka, bár mi is rohantunk 3 hónaposan dokihoz, de soron kívül külön szobában fogadott minket. A dokinak is lehetett volna ennyi esze :?
Hallójárat gyulladást mitől lehet kapni?

Eszti :)
Nagyon jó a kép a birkózásról :D
Holnapra jó vadászatot :D

Anita :)
Sajnálom, hogy nem találkoztunk, de majd legközelebb :)
Ekkora babákkal nem könnyű hosszabb útra menni. Később majd megint könnyebb lesz :)

Annnna :)
Sajnálom, hogy megint tüsszög Emma :(
Gratula a babákhoz :)
Valamelyest le lehet dolgozni a has plöttyedtségéd, de ez sokban függ attól, hogy mennyire nyúlt ki a hasad és milyen a bőrtípusod.

Gabi :)
Nagyon szépek a gyerkőceid :)
Ne érezd magad kívülállónak. Mi már másfél éve irogatunk egymásnak és már többször is találkoztunk, ezért megy könnyebben a dumcsizás :)
Nem kell mindenkinek írni, csak ha szeretnél. Írj többet magatokról, hogy mi is megismerhessünk titeket :D

Nancsika :)
Gratula a FEHÉR járókához :wink: Apa nagyon ügyi :) Remélem azért összerakni sem lesz bonyolult :)
Nálunk nem igazán vált be a járóka, csak börtönnek használom :D

Vali :)
Boldog szülinapot Vininek :)
Sajnálom, hogy Babcikának ilyen rosszul alakult az élete :cry: Remélem azért még megoldódik az élete :)

Szép álmokat :)

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Sziasztok!

Annácska!

A doki nem is tudta, hogy ott vannak, meg mint kiderült, nem is hozzá tartoznak, neki nincs két hetes babája. (A három hónapos azért már nem újszülött) :wink: Minket az előző doktor nénink 3 hetesen a Heim Pál ügyeletére küldött, mert - mondta - ő pénteken már nem nézi meg, este 8-tól van ügyelet, vigyük majd oda. El is vittük, csak én mentem be, nem vettek minket előre, úgyhogy a férjem addig kint volt a gyerekkel, és csak mikor mentünk be a dokihoz, akkor hozta be. Engem különben leginkább az dühített föl, hogy ha már odavitték a babát, és mehettek volna be, akkor azért, mert ők megsértődnek, ne menjenek úgy el, hogy a gyereket nem látta orvos. Eszembe jutott, hogy még évekkel ezelőtt olvastam valahol, hogy akinek családja van, annak le kell mondani a büszkeségéről.
A hallójárat gyulladást baci okozza, de nem cseppfertőzéssel, hanem a gyerek magának viszi be valahogy. :? Tényleg nem vészes, nem fáj, nem jár lázzal, én is csak a rászáradt váladék miatt vettem észre, aztán gondoltam, megnézetem.

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Boscó! :)

Írtam neked privit!

Az elmúlt napokban olvasó üzemmódban voltam, a képeket megcsodáltam!!!Remélem, jövő héten több időm lesz!
Mindenkinek jó hétvégét!

Szandra

KépKép
KépKép
foria
 
 


Sziasztok!

Annácska!
Akartam írni: www.sztaki.hu itt meg tudod nézni Annamarinak a szavakat. Ez nem azt jelenti,h ogy nem magyarázomel,h ogy hogyan kell ejteni az angolt. :D:D Csak gyorssegély. Meg kéne beszélni egy időpontot, és elmondom. Kell azért neki idő, mire menni fog, de az alapok meg vannak hamar. :D

Anita!
Ne viccelj, szívesen, máskor is! :D:D Inkább nekem ég a bőröm, hogy nem emlékeztem rád. :( :oops:


Tali!
Rá kéne végre bökni egy dátumra, csajok, mert így az életben nem lesz ebből tali!!!!!!!!!!!!
A Február 24 kinek jó? Hátha azon mégis jó sokan ott tudnának lenni. Az Eszikék meg nem tudom... :(:( Nem lehet arrébb pakolni az a vadászatot? (Naív kérdés, tudom...:()

Lidke!
Kihez mész végül a dokihoz? Választottál már? Én Kiát tudom ajánlani tiszta szívvel. :D

Babcika!
Ha véletlenül bennünket is olvasol! Gondolok rád!

Ildi!
Jól hangzik az a kettesben Sopron. :D

Löttedt has: Talán a callanetics tudna segíteni. Az ugye mélyizom torna...
Most már erőt veszek magamon és újra kezdem. Olyan jól éreztem magam, amikor heti 2x csináltam. :D Bár, szívem szerint eljárnék tornázni, arra a nyújtós tornára... Ja, Pilates-re. Van egy hely a Blahánál, ahol személyi edzővel lehet órákat venni. Laza 5000/óra volt tavaly... Ha lenne pénzem, ott nyújtogatnám magam a gépeken. :D:D Sajna csoportos Pilates meg nincsen a környéken, messzebb meg nem tudok menni. Elméletileg abból is van könyv, lehet, hogy beinvesztálok majd 1re. :D

megyek, mert a kiscsaj kimászott hozzám. :)

Puszi nektek!

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a gratulációkat!

Az üldögélést, térdelést azóta többször is csinálja, de állni nem akar. :(
Akkor ez úgy történt, h volt egy lap a kezemben amit Ő meg akart szerezni és belém kapaszkodva felhúzta magát.
Lehet, h ő sem fogta fel akkor mit csinál?
Ha meg leültetem magammal szembe és megfogom a két kezét egyből feláll.

Teszek egy pár képet:

így áll akkor :D
Kép


így térdel :D , (de olyan humoros, h visszamászni nem tud, hanem szól, h "he" és le kell venni)
Kép


ez a baba meg pontosan annyi centi amennyivel Boglárka Született :D
Kép


És igy szokott az apja válán aludni :D
Kép


Bocs ha sok voltam :oops:
Vendég
 


sziasztok!

egyszerűen csodaszépek a babák! nem győzöm nézni őket! :D :D

Gabella: sokszor én is kivülállónak érzem magam itt... :) fel a fejjel, belerázódsz! :) csak irj magatokról bátran....

Annna : nekem Martin után teljesen lement a hasam. Úgy néztem ki, mintha nem is szültem volna. Csikos sem voltam, bár ez sztem alkati kérdés. Nos, VAN REMÉNY !

Vali: mégis beteqiláztatok a talin? :lol: :lol: annyira jó kedvetek van! Isten éltesse Vincét! Tortát nem took küldeni, mert nem tudom h kell.... :(


Magunkról: Eszterci TELJESEN EGYEDÜL KÖZLEKEDIK fogózás nélkül ! Már 15 -öt tud lépni, ha olyanja van!

KépKép
gaby70
 
 


Sziasztok!

Vali:köszi az infót Babcikáról.
Nem is értem Te m inek jársz aerobikra mikor tök csini vagy!Én nem küszködnék a helyedben! :lol: :lol: :lol: De ha jólesik a torna,meg a kikapcsolódás akkor menj csak! :lol:

Gaby:Nagyon ügyes a lányod!Elég hamar sikerült neki! :lol:

Gabella:Méghogy kívülálló(ha jól emlékszem ezt írtad!)Ne viccelj!Írj bátran és olvass minket!Majd csak összerakod a képet ki kivel van! :lol: :lol: :lol: Nekem is sok idő kellett mire mindenkit be tudtam azonosítani! :lol:

Cory:Annyira szépek a gyerekek!Még a "pasidra"nem is reagáltam!Az enyém párom is ilyen "sötét"és rá mindenki azt mondta hogy arab,meg hogy cigány! :lol: Szerintem benne is van egy vonóval valamelyikből,meg a párodban is! :lol: :lol: :oops:

Meli:Bogika nagyon cuki,és ügyeske!

Kövecske:Nem semmi a történet a babáról!Szülők! :evil: :evil:

Ildi:tök jó hogy tényleg tele vagy energiával!Hogy csinálod?Megérdemled a pihit!!!!!pláne gyerkőcök nélkül,kettesben!

Megint csak ennyire telt tőlem!Bocsika!
Vendég
 


Sziasztok

Vokeszti: Nekünk oké a febr.24 :)

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Vok Eszter,

van csoportos Pilates az Astoriánál. Én jógázni jártam hozzájuk, a vezetőt (Sayti Andrea) már régóta ismerem. Nagyon jó hely.
Itt a honlapjuk:
http://www.freeweb.hu/sayti/sattva.htm

Kép

Kép
bettiflame
 
 


Rólunk:
Marci annyira vicces: mostanában ha az asztalhoz ültetjük, akkor bújócskát játszik. Elbújik az asztalterítő alá, és meg kell keresnünk ilyetén módon:
hangosan szólítgatjuk: "Hol a Marci, hová bújt?"
És egyszer csak előjön. Akkor ujjongani kell neki. :lol: Kép Kép Kép

Kép

Kép
bettiflame
 
 


Ja, és ma nekiállt pakolni is. A receptjeim érdekelték a legjobban. :lol: Kép

Kép

Kép
bettiflame
 
 


Sziasztok,

Ma itt voltak anyukámék Vincét köszönteni, egész nap konyhatündér-felszolgáló-mosogató szerepet játszottam :roll:

Annácska: Jó az új avatarod és a vonalzód :wink:
Nálatok javult valamit az esti alvás???

Eszter: A február 24 nekünk is jónak tűnik egyelőre. Majd úgy szervezzük a családi programokat, hogy erre a szombatra ne essen semmi, bár anyósomnak 26-án van a szülinapja, de hátha a rákövetkező héten ünnepeljük.

Meli: Bogi annyira édes a nyálcsorgatós-bealvós képen :D Nagyon ügyike :)

Gaby: Gratula Eszter babának! :D
Nem tequiláztunk, csak Levi annyira édesen evett, akkorára nyitotta a száját minden kanál kaja láttán, hogy akár merőkanállal is lehetett volna etetni - ezt nem bírtuk ki röhögés nélkül :D

Boscó: Köszi a dícséretet, aranyos vagy nagyon, de a ruha azért sokat elrejt ám :roll: Meg mondom, nem a kilóim zavarnak, hanem hogy olyan lötyi vagyok, bár lehet hogy 2 gyerek után ennyi idősen ezen már semmilyen torna nem segít :? :roll:

Egyébként jobban vagy már??? Remélem kifelé mászol már a gödörből :wink:

Betti: Marci tényleg nagyon huncutka :)

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Sziasztok!

Vok!
Nem is figyeltem a Péterfy-s topikon, hogy te is ott vagy! :oops: Igaz, azt még akkor olvasgattam, mikor ezt nem nagyon. Nekem is Kia a legszimpibb, így látatlanban. Te nála szültél? Tudnál nekem privit küldeni a "részletekről, vagy hogy hol írtál róla? Kösziiiiii!!!!!!!!

Meli!
Keve is úgy állt föl egy hónapja, hogy belénk csimpaszkodva a hajcsatomért, aztán semmi. Utána is csak bennünk bízott, a bútorokban nem. Most kedden állt föl először úgy, hogy nem mi voltunk a kapaszkodó.
Egyébként tündériek a képek Bogiról!!! :D Különösen a nyálfolyós tetszik! :D :D :D

Gaby!
Eszter nem semmi! Nagyon ügyes! Gratula!!! :D :D :D

Mi ma voltunk a Keve keresztszüleinél. Megint megkaptam, hogy "micsoda hülyeség ez, hogy a gyerek még nem eszik mindent"! Bezzeg az ő gyerekeik annak idején! :roll:

Tegnap is megkaptam a "magamét". Egy ismerősünk, akinek három hónappal idősebb gyereke van osztott ki e-mailben, hogy mi az, hogy mi magunkkal visszük a gyereket egy összejövetelre az egyik szabadidő központba! Mindezt olyan stílusban ("már ne is haragudj"), hogy a bicska kinyílott tőle a zsebemben. Visszaírtam neki, hogy én sem csinálnék sok mindent a gyerekemmel, amit ő csinál, szerencsére nem vagyunk egyformák. Példát akart. Válaszoltam, hogy például nem ültetném, mikor még nem ül maga, de legfőképp nem oktatnék ki másokat. :twisted: Utálom, ha kérdés nélkül beleszólnak abba, hogy mit csináljak a gyerekkel!

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Sziasztok!
Új vagyok,gondoltam ide írok.Van egy 3éves és egy 8hónapos kislányom.Van köztetek olyan akinek éjszaka nem alszik rendesen a gyermeke?Én a picivel küzdök. :(
Teljesen tanácstalan vagyok,hogyan taníthatnám meg átaludni (legalább a fél)éjszakát.
Valaki??
kazi
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?