Új privát üzeneted érkezett!
INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK

ja! Vanillka: sikerült kukázni? :lol: :lol:

Gabella: Nekem Meli irta priviben h miket lehet kapni a macikért, de asszem csak itt Romániában.... Nálatok M.o-on vonalkódot fogadnak el.
Ott is játékokat adnak érte, de sajna nemtom milyeneket...

Na mentem, pussz.

KépKép
gaby70
 
 


Boscó, Gaby: Jah, beástam magam a kukába és meglett :wink: Csak egy kis morzsa volt rajta, azt gyorsan lemostam, gondolom azért úgysem járt volna extra ajándék :lol: :wink:

Gaby: Jövő héten veszek megint egy csomag pelust, úgy gondoltam, hogy akkor együtt postázom a négyet. Jó lesz így?

Cory: Védőnyanya miért hümmögött??? Csak nem megint összement hosszra Liza? :wink: :D
Tök szépen fejlődik, egy csomó dolgot csinál, 1-2 deka ide-vagy oda sztem már totál nem számít.

Eszti: Mizu Bencével? Remélem estére sem lázasodott be.

9 óra és mind a 2 gyerekem alszik. El sem hiszem. :shock: Ilyen is régen volt, hirtelenjében nem is tudok magammal mit kezdeni :roll:

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Sziasztok!
http://www.elfyourself.com/?userid=d2ba ... 4G07010412
remélem működik! :)
Boldog új évet!
(Eszti ennyit még semmivel sem vacakoltam sehogysem tudom elküldeni... :( )

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 

 
 

Sziasztok :)

Szandra :)
Gratula a 8 fogacskához és a 10 hóhoz :) Nagyon helyesek a fiúk :D
Szerintem a kanappéval nem lehet semmit sem kezdeni. Résen lenni és megpróbálni elkapni :) Nálunk Peti Annamari ágyát tudja megmászni :)
A szomjoltást Peti is inkább a cicire bízza :D

Eszter :)
Benyó csípőjével tuti nem lesz gond, pláne, hogy amúgy is mindig orvosok szeme előtt van :D Örülök, hogy láztalan :)
A tesód könyve nagyon tetszett :)
Nasi egyátalán nem jó és én sem akarom rászoktatni a gyerkőcöket.

Vali :)
Ha ennyire nem tudsz mit kezdeni magaddal pihenj egy kicsit :D
Jaj, akartam már kérdezni ki nyerte a fogadást pocak eltüntetésben? 8)

Edit :)
Elküldtem :)

Gaby :)
Mennyi macira van szükség? Nekem van még jó pár a csomagolásról.

Köszönöm, a nagypapám már jól van, otthon kúrálja magát és szedi a gyógyszert.
Az éjszakai nem alvósokhoz mi is csatlakozhatunk, mert Peti az istenért ne hajlandó aludni. Mostanában már mellettem alszik, de így is többször fel kel. Nem éhes, szóval nem tudom mi van vele.

Lenne egy kédésem is: hogyan lehet rászoktatni a cumisüvegre??? :?

Szép álmokat :)

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Sziasztok!

Láttátok este a Tényeket?
Egy amerikai házaspár úgy döntött, h az egészségesen született lányuk teljesebb életet él, ha kivetetik a méhét , megcsonkitják végtagjait és növekedés gátló hormonokat adak neki, ami nem teljesen csak 40%-ban állítja meg a fejlődésben, merthogy ők örökké gyermekként akarják látni :twisted:

Hogy képes két ember szánt szándékkal megnyomoritani az egészséges gyereket? :cry: :twisted: Más, akinek meg sérült gyereke van mindent megtenne, h egészséges legyen.

Bezzeg az ilyen szabadon csinál amit akar :twisted: Oszt még ők vannak felháborodva, ha egy buzi pár akar örökbe fogadni egy gyereket, akit tisztességgel nevelnének .

Esküszöm, nagyon ki vagyok az ilyenekre. És még internetes honlapjuk is van, h ők milyen f*sza szülők.




Boglárkám meg fogyott. 3 hete 8010gr volt , ma reggel meg csak 7950gr :cry: Lehet nálunk i s baj van a tejcsivel?


Gaby!
Egy tipp maci gyüjtésre: nálunk még nagyon nem tudják, h van pempörsz promó és ezt ki lehet használni úgy, h elmész olyan gyógyszertárba, bababüzletbe, ahol darabra is árulnak pellenkát és egyszerüen elkéred őket.
Nekem is így jött össze 20 macika.

Ha odaát is árulnak db-ra szerintem meg lehet próbálni a vonalkódokért :wink:
Vendég
 


sziasztok!

brrr. végigfutott a hideg a hátamon Meli! én nem láttam a tényeket, de még jó is. Biztos nem aludtam volna. Én elég konvencionális vagyok azért, még a melegek örökbefogadási kérelmét is elutasitanám... lehet h darázsfészekbe nyúlok ezzel, de sztem egyneműek közti szerelem visszataszitó, és mit tanul az a a gyerek. De ezek se semmik... Erre nincs törvény ? Abban az országban, ahol ha a szülő nem felel meg az elvárásoknak, a gyámügy rögtön elveszi a gyereket....?

Vali! nagyon ráér akkor is, majd küldöm a cimem pü-ben.

Annácska: neked is köszönöm, amennyit tudsz, annyit küldj. Egyelőre 4 db-om van.

Pussz

KépKép
gaby70
 
 


meli
ez nagyon durva mi az internetcím?,

én a tegnapelötti balesettől vagyok teljesen kiborulva "(két gyerek belefulladt a dunába) hogy lehet ezt túlélni...
bocs de félkezezek...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok

Hát nem kezdődött valami jól a mai nap. Képzeljétek, szoptatás közben elájultam. Hallotatok már ilyet? Arra keltem, hogy ordít a Lili.
Mi lehet ez, azóta is fáj a fejem és émelygek

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Juj Gyöngyi ez nem hangzik jól! Nem lehet, hogy leesett a vércukrod? vagy a vérnyomásod?

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Na, még azt akartam írni, hogy gyűjtögetem a Liberó nyuszikat, de nem tudom őket beváltani, mert nem küldenek levelet. Szóval, ha kell valakinek szóljon, mert különben kidobom a kukába.

Kicsit jobban vagyok már, valószínű, hogy vagy a vércukrom, vagy a vérnyomásom zuhant le

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


mamacka: most olvasom, hogy te is erre tippeltél. :)

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Sziasztok,

Gyöngyi: Jujj ez nagyon ijesztő :( Sztem egy vérvétel nem ártana.
Vagy nem lehet véletlenül, hogy terhes vagy??

Annácska: Cumisüvegre én sem tudtam rászoktatni Alizt, most a csőrös pohárral küzdünk, de azt is csak rágcsálja, néha megy le 1-2 korty.
Főzi után szoktam megkínálni vízzel (a cumisüveg kupakját használjuk pohárnak :shock: :lol: ), még eddig így ivott a legtöbbet. De leginkább a cicit favorizálja szomjoltásra :roll:
Lehet, hogy nem is kínlódok vele tovább, aztán az csak egy másik feladat lenne, hogy a csőrösről a pohárra szokjon át.

Pocakügyben ki más nyerhetett volna, mint én :wink: :D Úgy néz ki, hogy amit én leadtam, azt apa szedte magára :oops: :lol:
Karácsonykor ráugrottam anyáéknál a mérlegre (mindig ott mérem magam, itthon nincs is), és tökre örültem, mert végre 60 kiló alatt mutatott :D Még 2-3 kiló, és a versenysúlyomnál vagyok :)

Meli: Szerencsére ezt a riportot én sem láttam, elképesztő, hogy az emberi önzőség milyen hülyeségeket szül :evil:
Most én is attól a kompos balesettől vagyok letaglózva, amiről Mamacka is írt. Alig bírtam aznap elaludni, folyton azok a szegény gyerekek jártak a fejemben :(

Gaby: Ok, akkor gyűjtögetetm tovább :) Mennyi kell egyébként?

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Sziasztok!

Vali: a fiúk nem tudtak mit kezdeni a csőrössel, úgyhogy nálunk azonnal a pohár ment. Liza is iszik simán pohárból, ha akar. Általában nem akar.

Gyöngyi: nekem is az jutott eszembe, ami Valinak. Nem vagy terhes?

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Juj Gyöngyi!
De azért kérjél az orvosodtól egy teljes kivizsgálást.!

Anita gyüjti a liberós figurákat (ha jól tudom), de ha majd jön szerintem ő megmondja. Addig is tedd el őket.




Bocsi az előbb tévesen írtam a kislány agyvelő beteg..., de akkor is. :cry:
Vendég
 


Gaby!
Sikerült szerezz pempörszös kupont?
Vendég
 


http://www.kismama.huW. Ungváry R. : A kismama babakonyhája

Fontos, hogy az étkezés a vidám családi együttlét és az öröm forrása legyen.


Jó, ha ezt már újszülött kortól tapasztalhatja a gyermek, hiszen édesanyja táplálja a saját tejével, majd amikor már nagyobb, ő kínálja neki az egészséges, finom ételeket. Késöbb a nagyobbak szívesen részt vesznek az ebédkészítés körüli munkában. Ehhez találunk a könyvben egyszerűen elkészíthető recepteket, melyek felhasználásával nem csak a kicsiknek, hanem az egész család számára ízletes fogásokat tálalhatunk fel.


Cory:ezt találtam róla.Ismeri valaki?Nem szeretnék olyat venni amiben jók a receptek,csak épp nem adhatóak kornak megfelelően a babáknak.Tehát olyt keresek,amiben ha az van írva hogy 8 hótól adható,akkor az valóban adható is legyen! :oops: :lol:

Gyöngyi vigyázz magadra!remélem semmi komoly bajod nincsen!

Meli ez szörnyű.

Vali,én is 55-ig szeretném letornázni a súlyomat.még 60 vagyok,de eddig még semmit nem csináltam annak érdekében hogy lemenjen rólam. :lol: :lol:
Vendég
 


Bosco!
Nekem megvan a könyv. Van benne jó is, meg én nem adnám recept is.
Ha gondolod, akkor.... PÜ

Ala iszik csőrös pohárból.Csőr nélkül még nem próbáltuk.

Kép

Kép
nancsika
 
 


Sziasztok!

Tudtok nekem segíteni? Szeretnék új gyerekülést venni Esztinek! Addig már eljutottam, hogy Concord lesz, de nem tudom mi a külömbség az X-line és C-line (illetve ezekről találtam pár dolgot) és a Pure-line között (erről semmit). Az utóbbi most 10.000-el olcsóbb lenne (így is 30.000 :? ) a brendonban, de sajnos nem találok sehol leírást.
Ismeri valaki?

Ja, Esztimanó egy hete felállt, azóta le sem lehet lőni :lol:

Puszi

Edina és Eszter Hanna
KépKép
medike01
 
 


Sziasztok!
Itt az új év és én is előkerültem :oops: :oops: :oops:

Ünnepek közét végigbetegeskedtük, Gergő is, én is még most is taknyolunk :(

Gergő babó amellet hogy gyönyörű, huncut és óriási (de majd csak februárban lesz lemérve :) ) még okosodott is: megtanult lefarolni az ágyunkról :) tapsol, integet apának :) és akkor nem is akar fénysebességgel nekivágni a világnak négykézláb :)

Bosco: sztem mivel Renáta szoptatási tanácsadó is, annyira gázok nem lehetnek a receptek - nyilván olyanok, mint a Kismamában megjelenők általában (egy hajszálnyit macerásak szvsz.) Szóval, ha neked bejönnek a kismamás receptek, nyugodtan.

Meli: én csak az indexen olvastam, ott azt írták, hogy a kislány agykárosodott, szellemileg sose lesz fejlettebb egy 3 hós babánál :( :( - így némiképp érthető, hogy miért jutott eszükbe a dolog, és miért mentek bele a dokik is.

Borcsa
KépKépKép
borsts
 
 


Hol lehet ennek utánna olvasni?
Szerintem így sem kevésbé durva... nem elég, hogy szellemileg fogyatékos még meg is csonkítják???? el sem tudom képzelni... hihetetlen, hogy az emberi önzés hülyeséggel párosítva mire képes... :(


Lányok én akkora vagyok mint egy emeletes bálna és ezt kezdem nagyon megelégelni... belekezdek a 90 napos diétába Vasárnap van kedve valakinek velem tartani? Úgy talán könnyebb....

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok Lányok!!

Remélem megbocsájtjátok, ha nem írok mindenkinek!!

Persze tisztességesen visszaolvastam :)

Gyöngyi: szerintem se törődj bele, hiszen ez bármikor előfordulhat és nehogy Lilinek vagy Neked baja legyen!!!

Gabella. szia!! érezd jól magad itt!!! Nincs olyan hogy világ végén vagy itt a neten!! :D
Bettinám 9,5 hós kora óta ül. Néha feláll, de nem ácsorog sokáig., úgyhogy ő sem hamarkodja el.

Szelivi: örülük, hogy minden oké Tüncivel!!!

Boscó: tündéri Fannika a lobonckájával!!! :P
A kutyik is édesek!!
Én Dorina idejében vettem egy pár babaszakácskönyvet, de őszintén szólva nem volt türelmem abból főzni külön.
Most is inkább veszem a zöldségeket és váltakozva párolom össze őket husival - gyümivel.
Ha meg olyat főzök magunknak aminek az alkatészeiből tudok neki gyártani valamit, akkor azt adom vagy üvegeset.. Pár hónap és ugyanazt eszi, amit mi.
Na nem akartam elvenni a kedved!!!!!

Gaby: megpróbálok én is küldeni macikat.
Nagyon szép család vagytok!! és a harisnyás nagyon cuki!! :D

Ildi: köszi a meghívást, remélem nem jön közbe semmi, épp most csináltattuk meg a kocsit mert nem indult.
Egyébként Toyota Corolla....

Eszti: azért néha nálunk van nasi, de csak kölesgolyó vagy popcorn. Tudod az elvek néha megdőlnek :oops:
A nagyok minden hónapban kapnak egy-két kinder-tojást.
Ez szerintem belefér, de tényleg csak szerintem :lol:

Vok: látom hanyagolod a topicot egy másik miatt... :lol:

Vali: megnyugtató, hogy jön whiskyapu is!!! :)

Mamacka: nem tudom elolvasni amit írsz :( , pedig érdekel!!!!

Szandra: páromnak nagyon tetszett a hozzászólásod a "témához"!

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Boscó: Az tök jó, hogy nem csinálsz semmit, és mégis mennek le a kilók :D Én is az 55-öt céloztam meg :wink:
Decemberben jó ha 2x voltam tornázni, de most megint újúlt erővel nekivágtam :) Nem is az a legnagyobb bajom, hogy mennyit mutat a mérleg, hanem hogy olyan plötty vagyok :( :? Főleg a hasam alja és a combom :evil:

Medike: Szerintem az lenne a legjobb, ha elmennétek valamelyik nagyobb bababoltba, ott vannak eladók, akik csak autósülésekkel foglalkoznak, és nagyon profik. Tuti elmagyarazák nektek, hogy melyik mit tud és mi a különbség köztük, nektek melyiket ajánlják. Nem utolsósorban meg saját szemetekkel is meg tudjátok nézni mindet. (Még a gyereket is bele lehet "próbálni :D)

Mi is így tájékozódtunk mielőtt döntöttünk az egyik mellett. Olyan rendes volt a fószer, hogy még a kocsihoz is kijött volna, hogy beszerelje nekünk az ülést, ha kérjük :)

Eszti nagyon ügyike :) Gratula az álláshoz :)

Borcsa: Gyors jobbulást nektek!

Mamacka: Én sose tudtam diétázni, inkább lemozgom amit zabálok :oops:
Egyébként ez a 90 napos nem túl drasztikus szopi alatt???

Már az egész család durmol, megyek én is bebújok apa mellé, hogy lehorkolja a fejem :shock:

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Tünde
Miért nemtudod elolvasni?

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Vanilka
Pont nem drasztikus mert mindent lehet sőt kell enni nem is keveset... szétválasztós...
Nekem sem ment eddig semmi fogyókúra csak a mozgás de arra most nincs időm és már akkora hegyomlás vagyok, hogy nem tudok tükörbe nézni... :( :oops:

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Anita: nagyon jó lenne, ha el tudnátok jönni végre valamelyik talira!!!!
Hirtelen az jutott az eszembe, hogy ha mondjuk 20 év múlva is megvan ez a topic, akkor a gyerkőcöknek milyen könnyű lesz találni valakit... :oops: :)

Annácska: van olyan csőrös pohár amelyik puha és szelepes, abból sem folyik ki a lé. Nálunk Dorina Aventes cumisüvegből ivott (este még most is). én addig próbáltam amíg rájött hogy kell szívni.

Csema: mi van Veletek?? Hogy alakultak a dolgok???

Nancsika: jobbulást Alexnek!!!

Petri: sajnálom, hogy Timike ennyit beteg, jobbulást neki is!!

MINDEN ÜNNEPI ÉS BABAKÉP NAGYON gyönyörű!!!

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Mamacka: az apró betűket!!

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Vali: nekem 20 kilót kéne leadni és egyre sűrgetőbbnek érzem...

Mamacka: anyósom és barátnőm is rosszul lett 1 hónap után a 90 napostól. A gyümölcsnapon és a délelőtt csak gyümölcstől... :?
Én is inkább a Norbisat próbálnám... ha nem lennék ilyen önuralomhiányos...
DE, már 1 hete nem vacsizom!!!

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Mamacka: Tényleg néha nagyon apró, vagy én vagyok túl vaksi :roll: :oops: Azé' örülök, hogy másnak is meggyűlt vele a baja :wink: :)
Felőlem lehet apró, csak - ha lehet kérni - olyan közepesen apró :lol:

Tünde: Tisztaságmániás társam :D
Mi meg pont úgy időzítettük a kocsi szervízt, hogy a talira el tudjak menni 8) Még a decemberi balhé ... komplett jobb első ajtó csere és festés :?
Jah ... szintén Toyota

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Mamacka: A drasztikusat úgy értettem, hogy nem-e túl gyors fogyást érsz el vele. Én úgy tudom, hogy max. heti fél kilót szabad fogyni szopi alatt, különben nagyon sok méreganyag választódik ki, és ez bekerül a tejcsibe :(

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Én már próbáltam korábban szerintem nem olyan durva, a víznapot ki kell hagyni amúgy nagyon hasonlít a norbisra...
Keresztanyám unokatesóm felesége 14-16 kilót fogytak...
ez nekem azért tetszik jobban mert nem annyira parttalan mint a Norbis.

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Tünde: Én vacsi nélkül meghalnék :oops:
De ha ügyi vagy, akkor ennek meg lesz a látszatja. Állítólag a vacsi elhagyása a legtutibb.

Tényleg húzok, sok(k) voltam így éjszakára, de a statisztika miatt "muszáj" volt írnom, hogy meglegyen az átlag, holnap úgysem igen jutok gépközelbe :wink:

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Egy kicsit írok magunkról is:

Bettina 2 hete átalussza az éjszakát. Kicsit később fürdetem és reggel 8-9-ig alszik.

Mondjuk 1 kivétel volt tegnapelőtt, amikor telihold volt és fújt a szél, akkor éjféltől 3ig fent volt és semmivel nem lehetett rávenni, hogy aludjon. Amikor elbóbiskoltunk (mint más rendes ember teszi éjjel 2-kor) átültetett egy cserepesvirágot, de mondtam neki, hogy ráér tavasszal... :)

Újdonság, hogy rendesen löki magát a hintában előre-hátra szabályosan. Biztos elleste Dorinától.

Még más babákkal ellentétben nem nagyon beszél, csak te-te, apppa, annnya van.

Szopival mi sem állunk fényesen, de már voltak mélypontok és viszatornáztuk magunkat. Most már hagyom, hogy ő alakítsa ezt ki, nem görcsölök rajta csak próbálkozom. Egyébként nagyon jó étvágya van, szinte mindent szívesen eszik amivel kínálom.

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Sziasztok :)
Meli :)
Valahol meg tudom érteni a szülőket, hogy ilyen drasztikus beavatkozásra szánták el magukat. Már azt is tisztelni tudom, hogy vállalják a gyermekük gondozását ahelyett, hogy intézetbe adják. Sok ilyennel találkoztam :cry:

Gyöngyi :)
Te jó ég! Ennek sűrgősen nézz utána, hogy mitől lehetett!

Mamacka :)
Nem tudom mi fán terem a 90 napos diéta, de ha gonolod írd le, hátha rá tudom venni apát, hogy csinálja. Bőven ráférne :oops:

Tünde :)
Köszi a tippet. Pont ma mesélte az uncsitesóm is, hogy a fia csak abból tudott inni, így holnap veszek egyet :)

Gaby :)
Peti születése óta meg van az összes csomagolás a pelenkákról, így bőven tudok küldeni, csak egy címet adj :)

Medike :)
Sajnos én is hadilábon állok ezzel a témában. Régen a lányomnak Römer-je volt, csak azt a kocsival együtt ellopták :? Így most újat kell vennünk, de nem döntöttem el milyet.
Angiéknak van Concord-juk, kérdezd meg tőle :)

Vali :)
Gratula a nyeréshez és a súly vesztéshez :D Mi lett a jutalmad?
Este közelharcot vívtam Petivel, hogy Sinlac-ot cumisüvegből igya meg, de nem bírta, maradt a kanál :)
Megpróbálom még a csőröset, de ha az sem válik be, akkor marad a cici :D

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Mamacka!

Csak ezt találtam http://www.tv2.hu/tenyek/cikk/136344

Mi az a 90 napos diéta? És te mint "hegyomlás" mennyi fölössel büszkélkedtetsz?
Mert én mint hegyomlás 15 kg kellene megszabaduljak :oops: :wink:
Vendég
 


Jajjj, igen!
Majd elkelejtem megkérdezni, h szerintetek lehet már olyan pépeket adni amiben pl. alma-banán-mangó ízesités van???? Merthogy ezek elvileg csak ízesitettek és nem tartalmaznak valódi gyümölcsöt.
Vendég
 


Sziasztok, jó reggelt! :)

Tünde, jó, hogy írtál! :) Nasi: szóval én viszonylag nassolós típus vagyok (csokika, ez+az) és ennek nagyon nagy hátrányát látom (az alakomon). :) Ezért én erre biztosan sokkal jobban figyelek, mint más. Úgy gondolom, hogy már nem sok az az idő, amíg még teljesen koordinálhatom az étkezését, utána úgyis ő is fog nassolni (ha nem, az szerencse, de ritka) és bőven elég lesz akkor kordában tartani. Most még nem igényli, tartom az étkezéseket és közte nem adok rágcsálnivalót, 1-2 év, és úgysem tudom távol tartani tőle, de legalább addig ne csinálja. Én így gondoltam. :)
Egyébként semmi gondom azzal, ha valaki kölesgolyót ad a gyereknek, tényleg. :wink:
Ha Bettina ilyen frankón alszik, akkor most marhára kipihent lehetsz. :lol:

Mi nagyon hadilábon állunk a szopival, másfél napja egyáltalán nem hajlandó szopizni. :( Nem tudom, hogy innen van-e még visszaút. A cickók teljesen leálltak, ebből gondolom, hogy az utóbbi időben már mennyiségre sem szopizhatott sokat. Ha megnyomkodom, már nem spriccel, csak egy-két csepp jön.
Éjszaka megint ébredt egyszer (fáj szegénykémnek még a torka, egyébként már teljesen láztalan, és jól van), próbáltunk szopizni, de csak sírt tovább és elfordította a fejét.
Cory és tesóm javaslatára vettem rizstejet, melegítettem neki, belökött éjszaka 2 dl-t, és azonnal aludt vissza.

Hát így állás van. Nem így terveztem, de ha Bence így csinálja, nem tudom erőltetni tovább.

Vali, nagyon ügyi vagy a fogyással. Nekem is az álomsúly az 55 lenne, de az már nagyon régen voltam, a 60-nal is kiegyeznék per pillanat. Én is most a vacsit hanyagolom, max. egy kis gyümi, illetve a cukor és pékárút fogtam vissza, sok zöldséget eszem, és délben valami főtt ételt. Remélem sikerül nekem is. :)
Én nem tudom, hány kiló vagyok, de a ruháimon érzem, hogy kb. mennyi. Vannak olyan rucik, amik a kb. 60 kg-hoz vannak belőve, az a cél. :)

Puszi
Vendég
 


Eszti: nálunk sem Bettina nassol, hanem mi és a nagylányok :D
Dorina 2 éves koráig semmi édességet és nasit nem evett, utána is csak mértékkel. Patrícia kb. 8 éves koráig nem is ette meg a édességet hiába kínáltuk néha.

Nekem ma reggel nagyon feszült a cicim a tejtől, de Bettus kettőt szívott és már ki is feszült, többször próbálkoztam, de ő sem akarja most. Majd meglátjuk mi sül ki ebből. :?

Meli: ha az összetevők között aroma van, akkor szerintem ne adj.
beer daddy
 
 


beer daddy
 
 


Na én meg Peti kódjával írtam, mert reggel ő irogatott valamit :)

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


sziasztok mamócák!


Meli ! Még nem jártam bevásárlóközpont közelében... De ha járok, és látom a csajszit , kérjek neked is kupont?

Annácska! köszike, küldöm pü-ben a cimet.

Tünde! nem kaptál semmit mostanság??? :shock: :cry: pedig már ott kellene lennie!

Fogyás: én 80-nnal indultam neki a terhességnek, és immáron 75 vagyok. Voltam 73 is már, de az ünnepek ugye.... :oops:
Hétfőtől viszont indulok kondizni. Engem speciel a mérleg is zavar, no meg a kinőtt rucik is. De mint Valit, főleg a löttyedés... pfuj !

Heti 3 szor edzést irányoztam elő, de lehet napi szint lesz belőle. Nekem nagyon hiányzik a mozgás. Semmi kondicióm már. :(

Tegnap tökfőzelék volt az Eszter menüje zöldkaporral , mit mondjak, imádta.

És tegnap óta tolja maga előtt a bébitaxit úgy közlekedik. Majd rakok fel képet is.

Addig puszi mindőtöknek.

KépKép
gaby70
 
 


Sziasztok

Ma már minden oké, de azért csináltatok egy vérképet. Anyós tegnap áthozta a vérnyomás mérőt, 2 óránként méregettem...össze-vissza ugrált 109/73, majd 137/93 szerintem reggel a béka segge alatt volt.

mamacka: Engem érdekelne a diéta, csak az a baj, hogy nem vagyok elég kitartó.

Sikerűlt beszereznem Frutapura alma-szilvát meg sima szilvát is. Remélem ettől már fog tojni. Szegénykém olyan keményeket kakil, csodálom, hogy nincs aranyere. Az a baj, hogy nagyon kevés folyadékot iszik, szinte semmit, csak az anyatejet és ezért besűrűsödik a kakija (szerintem)

Babetta: Boldog hófordulót kívánok :)

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Sziasztok!

Van pár percem, úgyhogy gyorsan magunkról, dicsekedni szeretnék!
Fülike karácsony előtt pár nappal felállt, azóta nincs megállás, kapaszkodva oldalazik is. Felállás után néhány nappal felült, tegnap pedig elkezdett négykézlábazni, úgyhogy beindult a kiscsákó.
Ünnepek között Ő is belázasodott, de semmi egyéb. Most megint van kis hőemelkedése, lehet, hogy a foga miatt?

Ildi + Füli
Kép
tildiko
 
 


Tünde: Húúú de jó neked, hogy Bettina ilyen jól alszik :)
Tökre meglepődtem, hogy sörapuka is ír ide hozzánk, csak akkor kezdett gyanus lenni a dolog, mikor a cickófeszülésről lett szó :shock: :lol:

Annácska: Miért akarsz sinlacot adni Petinek estére, ha tudna szopizni is???
Nekünk is Concord Ultimax C-line ülésünk van, szeressssssük nagyon :D 2 irányból is be lehet kötni, nekünk még menetiránnyal háttal van a kocsiban. Én szerettem volna ha legalább 1 éves koráig így utazik benne a csaj, de már nemigen fér el a lába a hátsó ülés támlájától, úgyhogy lehet, hogy nemsokára meg kell fordítanunk :?

Nagyon régen tettél fel képet a gyerkőkről, ideje lenne pótólni :wink:

Meli: Igazából nem tudom, de amit én nem merek kapásból adni neki, azzal inkább várok még egy darabig, tuti ami tuti.

Eszti: Sajnálom a szopit :( Mi az a a rizstej????
Drukk a fogyáshoz. Miért is ne sikerülne??? :wink: Mindig is csodáltam a diétázókat, én vacsi és pékáru nélkül félholt vagyok :( :roll:

Gaby: Hajrá kondi :) Épp tegnap olvastam egy cikkben, hogy akár naponta is lehet edzeni, persze nem őrült módra.

Gyöngyi: Remélem Lilinél is hat a szilvás kajcsi. Én Aliznak tízóraira szoktam adni, és délután már meg is van a hatása :) Ráadásul ilyenkor általában duplán :shock:

Tildikó: Gratula Fülinek a nagy ügyesedéshez :) Azért egy kicsit felcserélte a sorrendet, nem? :D :wink:

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Sziasztok! :D

Tünde!
Szimplán lusta voltam. :D:D
Meg most nem volt sok mindenhez hozzászólni valóm. :)
De talizunk szerdán. :D Ez a lényeg. :D:D
Jó neked, hogy végre alszik a csaj! :D Örülök! Legalább te pihensz, ha már én még nem. :):)

Jók vagytok ám Petivel. Már csodálkoztam is, hogy feszül neki a cicije, te meg írsz a srácokhoz. :D::D

Boscó!
a brátnőmékénl január végére várhatóak a kicsik. Mármint a kutyusok. :D Meséltem neki, hogy nálatok már megszülettek. :) Tudod, meséltem, hogy az előző almuk meghalt, mert valami fertőzése volt Rozinak. :(:( Most kapott szurit, így tuti minden redndben lesz. :D Nagyon szépek a kölykök!! Kíváncsi leszek rájuk 6 hetes korukban. Akkor már nagyon látszik rajtuk, hogy milyen gyönyörű kiállásuk van a mastivoknak! :D

Fanni meg tünemény! :D Sokkal több haja van, mint Hannának. :D Pedig azért neki se kevés, de ilyen copot nem tudom mikor fogok tudni neki csinálni. :D:D

Mamacka!
Én inkább Norbira szavazok. Eddig az a legjobb diéta, amit csináltam. Nekem a forgós ezért nem jött be,mert nem bírok csak egy valamit enni déltől estig. Én szopi mellett azért nem csinálnám, mert rólam több ment le egy héten, mint 1 kiló.

Meli!
Nekem is 15, de inkább 20 kilót kéne ladnom ahhoz, hogy jó legyek. :D De már olyan rég nem voltam 60 kiló, hogy ihajjj. De veled érzek. :D:D Ha ez segít:D:D

Eszti!
Sajnálom a szopit! :( De legalább Bence magától csinálta és nem kellett elválasztanod. Az szerintem sokkal rosszabb. A barátnőm ezt csinláta, mert elutazott turnézni és a 1,5 éves lányt nem vihette magával. Nagyon ki voltak mid a ketten, de szerintem Bibinek lehetett a legrosszabb. Ott állt előtte az anyja és nem adott neki cicit. :( Nézni is szörnyű volt.

Sérült kislány:
Nem hiszem, hogy bárkinek is joga lenne ezt csinálni egy magatehetlen emberrel. Ennél még az is jobb, ha intézetbe adják. Ezek a műtétek iszonyatos fájadlommal jrának. És miért??? Hogy a SZÜLŐKNEK jó legyen. Egyáltalán nem tudok vele egyet érteni. Sajnálom szegény kiscsajt! :(

Évi!
HOgy vagytk? Javué már Dóri náthája?

Angi!
Veletek mi van? Merre jártok? :D

Annácska!
Sikerült megkérezni anyudat?
Annamari gondolom élvezi a sulit. :D:D
Lehet, hogy csak nem láttam, de miért kell most nektek cumis üveg? Teljesen elutasítja Peti? Cumit használja még?
Hanna tudja hogy kell használni, nem kéne rászoktatni egyáltalán. A csőrös poharat is használja. De pohárból nem megy olyan jól. Általában az ellentétes oldal szélét szerené bekapni :D:D Meg túl sokat akar egyszere meginni és kicsorog a száján. :D:D

Gyöngyi!
Lehet, hogy keveset ittál aznap. Vagy bújkál benned egy kiadós vírus. Akkor is lehet az ember gyenguska! Vigyázz magadra nagyon!!!!

Sok puszi mindenkinek

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Gaby!

.........csak úgy d.u bejártuk az összes hyper- szuper márketet és az uccsó helyen, ami egyben a volt munkahelyem kiderült, h már nem is fognak osztogatni pempörszös kupont amire fel lehet ragasztani a macikat.
De bővebben itt www.pgbalkans.com olvashatsz róla.

Vali!
Ennek a pépnek amit kinéztem a dobozára az van írva, h 6 hónaptól. Mi már lassan 9 leszünk ezért kérdeztem.
Vendég
 


Sziasztok

Anna
Megkaptam , köszi. :D

Gyöngyi
Köszi és nektek is. :D
Örülök , hogy nincs nagyobb baj. De egy vérkép tényleg nem árt.
A fogyókúra sajna tényleg csak rajtad múlik, más nem tud lefogyni helyetted. :wink:

Gaby
Én kétnaponta tornázom itthon 1órát,”Béres Alexandra” kicsit kemény a csaj, de ezért szeretem. És minden csütörtökön járok spanning raceingre, vagy hogy kell leírni. Nagyon jó 1óra biciklizés ebből 50perc állva és közben felsőtestre is tornázol. Combom lassan már nincsen úgy lefogyott. A hasamból menne ilyen jól. :wink:

Eszti
A rizstejre én is kíváncsi vagyok, hogy mi. :shock:

Eszter
Szerintem nagyon is hamar tudsz majd copfot csinálni Hannának.
Annyi haja van ,hogy csak na. :D

Mamacka
Ha már az esti kajákat kihagyod az sokat számit. De én is inkább Norbira szavazok. :wink:

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Edit, a rizstej, rizsből készített tej, cukormentes, növényi alapú és ezek vannak benne: víz, olasz rizs, hidegen sajtolt napraforgó olaj és sáfrány olaj, tengeri só. Hozzáadott cukor és egyéb édesítőszert, és állati zsiradékot nem tartalmaz. Tej és szója érzékenyek is fogyaszthatják. Zsírszegény. Koleszterin, laktóz és gluténmentes.

Én bioboltban vettem, egyébként az íze nagyon hasonlít az anyatejre.
Vendég
 


Babetta: Egyedül jársz spinningelni??? Ügyi vagy nagyon :) Én is voltam már többször, de egyedül utálok járni :( Kár, hogy messze laksz :?

Eszti: Ezzel a rizsetejjel mit kell csinálni?? Csak simán felmelegíted, és már mehet is? Bence iszik cumisüvegből???

Most ennyi voltam, most értek ide a 6 órási vendégeink :? Örülök nagyon :?

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?