Új privát üzeneted érkezett!

Bezony Lányok tessék vissztérni ide....alig van élet :(
Pedig az egykorú terhesekkel a legjobb tartani a kapcsolatot...
Kép
mi is voltunk 12. héten de akkor még csak 48mm volt a csöppem ezért rá egy hétre ujra és ime a képen a kis akrobata már 64 mm..majdnem 2 cm egy hét alatt :)
Vendég
 


Sziasztok!
Egy kicsit én is eltüntem, de mostanába nem nagyon volt időm írni.
Én 11 hetesen és 4 naposan voltam az UH-n, de akkor nem tudták megmérni a tarkóredőt, így a multhét hétfőn újra kellett mennem, akkor volt pont 13 hetes. 2mm-es volt a redő, úgyhogy minden rendben, és hüvelyi uh-n mikor nézte 79mm-es volt! Aztán megmérte a hasi uh-val is, úgy pont 70mm. Egy óriás! Fotót azért nem rakok föl rola, mert nem túl jól sikerült, ráadásul pont szembe van és olyan kis ufófejű :lol: Viszont kaptam rola dvd-t, azon nagyon jól látszik. Olyan helyes! Csak egy lusta dög, mert nem akarta magát produkálni, épp aludt, és mikor meglökdöste a pocakom a doki, hogy mozogjon, akkor is csak rugott kettőt a lábával, és aludt tovább. Gondolta legalább most hagyjatok még aludni, ne szekáljatok!
Képzeljétek el, még nem híztam. Az első két hónap alatt lefogytam 2 kilót, azota 1 visszajött, de azon kívül egy deka sem.
Holnap negyek dokihoz, kíváncsi vagyok mit mond, a jövő héten pedig AFP-re. És ha annak megvan az eredménye, megyek az istenhegyi útra a gén diagnosztikai klinikára biztos ami biztos!
Majd írjatok, hogy mi újság, most már remálem án is sűrűbben jövök! Ja! És találtam egy nagyon jó kismama boltot a baross u.-ban, a VIII. ker.-be, ha jol emlékszem a 21-es szám, az a neve, hogy maternelle, és nagyon jó cuccok vannak egyész jó áron!
puszi
Vendég
 


Hello!

Én többször benéztem de nem volt élet... :(

Csütörtökön voltam a dokimnál,minden ok,de sajna nem mutatta magát a drága :wink: Szerdáig még meglepi, de akkor valszeg kiderül az igazság :wink: mert akkor megyünk 4D UH-ra.

Méhkeményedéseim vannak néha,de a MagneB6 segít.Ja és visszatérő viszketésem van ott lent... :? a franc se tudja mi lehet,mert annyira vigyázok,nem megyek el idegen helyen WC-re meg ilyenek...levette a dokim a kenetet és elküldte tenyésztésre,mostmár végére járunk leaglább a dolognak.

Többiekkel mi újság??

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 

 
 

Na nekem a védönőm az egész terhesség idejére felírta a MagneB6ot..napi 2-t eszem belőle naponta..emelett Maternát szedek heti 2-t szigorúan hogy ne legyen tul nagy a baba...emelett magamnak még szedem igy a téli időszak miatt a Cetebét...C vitamin miatt...
Én 3 kgt híztam eddig...de egy hónapja nem érzek hizásnak nyomát sem...örülök is neki :) ráérünk még szélesedni...:)

Mi dec 6án megyünk 4Dre..a baba nemét szeretnénk ott megtudni..csak csak mutatja majd magát :)

Na lassan nekem is kell kismama ruci..de mondjuk nekem a főváros túl messzi táv...igy maradnak a környéken lévő boltok.

Mi pénteken megyünk a dokihoz..aztán hétfőn AFPre...habár azt mondják az már egy elavult vizsgálat..sok országban már nem is végzik el.

Tényleg örülnék ha visszatérne ide az élet...én nem rég irtam ide először de tényleg jó h ti hasonló korban vagytok a babáitokkal...

Szép estét mindenkinek...
Vendég
 


Tényleg Jezsek gratula a kis óriáshoz..én kétségbe voltam esve mikor pici 12 hetesen csak 48mm volt..de azóta 13 hétre 64 lett..igy kicsit megnyugodtam...

Panni megkérdezhetem milyen a méhkeményedés? fogalmam sincs és hátha majd később énis észlelem...te már előrébb jársz..
Vendég
 


A Várandóság-áprilisi-májusi babákhoz többen írnak... így én is odapártoltam...
Pedig én sem örültem ennek a havi bontásnak, de azt láttam itt nem jelentkezik senki...

Lituka
Mi is 6.4 voltunk 13 hetesen! :)

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Bolygó
Én 2008 május 5-ére vagyok kiírva, ezért remélem, csatlakozhatok hozzátok.
31 vagyok,


Én is ezekkel a paraméterekkel büszkélkedhetek! :)

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


vagyis én a szüléskor leszek 31... de az már majdnem mindegy...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Lituka
A Maternát nem vonták ki? ezek szerint nem... pedig azt hallottam... vagy ez egy másik cég lehet?

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok!

Én is régen írtam már. Velünk minden rendben. A baba nemét még nem tudjuk. Talán jövő kedden megmutatja magát uh-n. Eddig csak fél kg-ot híztam, aminek nagyon örülök. Teszek fel képet, mert azért már látszik a pocakom. Szedek a Gravida mellett Magne B6-ot és No-Spát is, mert sokat görcsöl a hasam.

A MATERNÁT NEM VONTÁK KI A FORGALOMBÓL, ÉN A MÚLTKOR LÁTTAM A GYÓGYSZERTÁRBAN.


Szép napot!

Kép Én lennék...

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Hello Lányok és kisPocilakók odabenn!

Nem vonták ki...Centrum Materna..igazából azért ezt szedem mert pl amerikában csak ezt szedik a kismamák...amugy is centrum multivitaminos voltam..igy emelett döntöttem..ettől nincs székrekedésem meg semmi amit a többiről halottam..de gondolom ezt is embere válogatja :)

Britta: dejó h ekkora már a pocid..én ugyan még csa 14 hetes vagyok de ugy szertném ha már látszódna vmi :) :)
Még igazán nem...habár ha ülök már jobban feltűnik másoknak is :)
Vendég
 


Lituka!

Bizony, nem mindenkinek jön be mindegyik készítmény. Nekem most a Gravida vált be. Étvágyam van szerencsére. De nem falok.
Hamarosan neked is jobban látszik a pocakod. Tegyél fel képet, hadd nézzük meg mi is.

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok!

Új feltöltés volt, nézzétek meg. Sokat fejlesztettünk az oldalon, van jó pár új funkció is! :)

http://www.angolbabaruha.extra.hu

KépKépKép
bogyra
 
 


Na majd még várok egy kicsit mert a semmiről felesleges képet feltennem :)

Nem tudjátok mikor kezd el mozogni a picur ugy hogy már énis érezzem? ugy várom már :)

holnap meg dokibácsihoz megyünk...:) :)

Szép estét
Vendég
 


Hello!

Lituka!

A méhkeményedés olyan ,hogy mint a beton megkeményedik a méhed és pár másodpercig úgy marad.Fájdalmasnak nem fájdalmas,de egy kicsit kellemetlen.Ha fekvésre,pihire elmúlik és nem fáj,nem görcsöl,akkor nincs gond vele,de azért akinek sűrűbben van ilyen(mint nekem)annak Magne B6 kell minimum3x1 szedni és ellenőrizni kell a méhszájat,mert ha nagyon erős és nagyon sűrű a méhkeményedés,akkor esetleg kinyílhat a méhszáj.
Nekem a magnéziumtól szerencsére ritkább műár,de azért van.

Az első babát általában az anyukák a 17-18,hét körül érzik meg először,de persze vannak kívételek akik előbb.Én pl. A 18.héten éreztem,a másodikat a 14.-en,a harmadikat meg a 11.héttől.

Britta!

Nagyon görcsöl a hasad??Fájdalmasan??Mensi szerűen??Nem kell vele szigorú fekvés??És méhkeményedés is van vele??

Tegnap kiderült a 4D-n hogy a 3.babánk is fiúcska!!Mesterhármas!!
Szívből mondhatom,hogy nagyon örülünk a kis Olivérnek :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panni!

Már nem görcsöl annyit, mint eddig, mert szedem a no-spát. Méhkeményedés nem volt egyszer sem. Így nincs szigorú pihi. Köszönöm érdeklődésed.

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok!

Végre sikerült net elé jutni, mostanában elég sok szokott lenni idebent a munka...

Látom, mindenki jól van, és néhányan már a babátok nemét is tudjátok :)

Most ahogy végigolvastalak titeket, rájöttem, hogy egy ilyen méhkeményedést azt hiszem, már én is éreztem, csak nem tudtam, hogy ez az, de így utólag pont ilyen érzés volt.

Ezenkívül semmi gondom, csal a visszereimet érzem 2-3 hete. Még ugyan nem dudorodnak ki, csak fájnak, néha nem is kicsit. Nem tudtok esetleg valami jó ötletet, hogy ez esetben mit tudnék tenni?

Mindenkinek további szép napot!

Kép
eni81
 
 


Sziasztok Lányok és Babók!

Nekem sem volt még méhkeményedésem de érdekel ha esteleg lesz tudjam mi az..köszi az infot :)

Mi ma voltunk a dokibácsinál...minden rendben..2 hét mulva afp és 1 hónap mulva UH...

és alig várom hogy megmoccanjon érezhetően..és hogy tudjuk mi lesz a neme :) :)

Olyan jó hogy nődögélnek :) telnek a hetek..és lassan karácsony is :)
Vendég
 


Kedves (leendő) Édesanyák, Édesapák!

Pszichológus, családkonzulens édesanya vagyok. Négy éves ikergyermekeim egyike súlyos fejlődési rendellenességgel született, az ő fokozott ápolása, gondozása miatt munkámat itthonról végzem. Így elmondhatom, hogy elméleti tudásomat ugyan az egyetemen szereztem, de ikergyerekeim és a betegséggel járó teendők sok mindenre megtanítottak a gyakorlatban.

Gyerekneveléssel, családi gondokkal, párkapcsolati nehézségekkel, személyes jellegű problémákkal küzdő személyek bizalommal keressenek fel egy e-mailben, segítek megtalálni a jó megoldást és kivitelezni azt. Akinek egy kis bátorításra, problémáinak megoldásában segítségre lenne szüksége, de a távolság miatt, vagy bármi más okból kifolyólag nem tud személyesen keresni fel egy szakembert, annak ideális megoldás lehet az e-mail-en át történő konzultáció (pszichotanacs@freemail.hu). Lásd még: www.pszichologia.mlap.hu

A www.pszichologia.multiply.com oldalon ingyen letölthető anyagok várják a kicsiket és a nagyokat egyaránt: babazenék, gyerekzene, kifestők, rajzfilmek (angol, magyar), oktatóprogramok, könyvek, zene minden kornak... A feltöltés folyamatos, érdemes többször benézni.

üdvözlettel, Nisreen
nisreen
 
 


Sziasztok!


Örülök, hogy jól vagytok. Mi is rendben vagyunk. Holnap megyek a genetikai uh-ra. Nagyon kivi vagyok, minden ok- e odabent. Taán még a nemét is megtudom. Majd jelentkezem szerdán, hogy mi is a helyzet. Addig is vigyázzatok magatokra.

Puszi mindenkinek:


Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok!
Én is eltüntem egy kicsit.
Örülök, hogy jól vagytok, hál' istennek velem is minden rendben.
Én a jövő hétfőn megyek AFP-re, és dec. 3.-án a 18 hetes UH-ra. Már nagyon várom!!! Most azzal szekálom Apát, hogy szerezzen nekem egy sztetoszkópot, mert azt olvastam, hogy azzal most már lehetne hallani a pici szivét. Én egyfolytába úgy érzem, hogy kislány, de majd kiderül. Még én sem érzem, hogy mocorog, ( vagy csak nem tudom, hogy ő az ), de már borzasztóan várom hogy érezzem!
Maj megpróbálok képet felrakni a pocimrol, szerintem nekem a legnagyobb. Már a multhéten a dokit is megkérdeztem, hogy normális-e, de szerinte igen. Hát majd döntsétek el.
Puszi
Vendég
 


Sziasztok!

Küldök egy baba-fotót és egy pocak fotót.Azt ne nézzétek hogy dagadt vagyok :oops:

Panni Kép Kép

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Tegnap voltam genetikai uh-n. MInden ok. Én is leírom az eredményem. AFP mom: 0,44. Úgy néz ki, megint fiam lesz. Bár nem 100%. Méretek:
BPD: 44 mm
HC: 149 mm
FL: 31 mm
AC: 132 mm
Magzati súly: 273 gr.

Mellékelek képet is. Ja, még annyi, hogy a gyakori görcsök miatt naponta 3*2 No-Spa, és 3*2 Magne B6.

Kép

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Britta: remélem megszűnnek a görcseid hamar..édes a pici :)

Panny: féltékeny vagyok a pocidra :) olyan nagy :) nekem mégcsak kezd gömbölyödni.egyszerűen hizni képtelen vagyok..és megnyugtatlak Te sem vagy kövér :)

Nekünk hétfőn lesz APF!

Addig nyugi van...mostanság a fejfájáson kivül nincs más bajom :)

na el is álmosodtam..mostanság állandóan aludnék :)

üdv minden picinek és nagylánynak
Vendég
 


Sziasztok!
Én nem bírtam tovább, és tegnap elmentünk 4D-s UH-ra.
Ezt nézzétek! Kép
Vendég
 


Sajnos meg kell várnom Apát, mert túl nagyok a képek, és fogalmam sincs, hogy kell lekicsinyíteni.
Addig tömören annyit, hogy 1000%, hogy fiú, ugyanis teljesen jól lehetett láni a kukacát. Most 125gr, és kb 16cm!
Nagyon jól lehetett látni a pofiát, és még integetett is. :D :lol:
Én teljesen beleszerettem! Ja, és olyan volt, mintha egyfolytába nevetne! Mindenkinek ajánlom, hogy menyjen el, mert óriási élmény!
Majd, ha sikerült föltennem a képeket, még jövök!
Puszi
Vendég
 


De jóóóóóóóóóóó!!! :D :D :D :D :D

Hát énis ma vagyok 15 héten de mi még várunk picit...Mikulásra szeretnénk megtudni h fiú vagy lány e :) :)

Énis alig bírom kivárni...:)

Várom a képeket kicsiben :)
Vendég
 


Kedves Lanyok,

Van egy Angliabol erkezo babaruha csomagom, 50 db, nagyreszben meg az arcedula is rajta van, de a tobbi is csak par honapot hasznalt nagyon szep KISLANYNAK VALO ruhak 0 - 1 eves korig.
300 ft / db ert adom, de csak egyben azaz 15 000 ft + ajandek bontatlan, meg foliazott JohnsonJohnson hintopor + furdeto + 3 szappan, 2 Snoopys cumisuveg. (vadonat uj ) + 2 db gyogyszertari babakrem, bontatlan.
A csomagrol irok reszleteket, kuldok kepet, ha kell. Akit erdekel a bogyogyorgyi@gmail.com ra irjon. ( ne a babanetre ! )

Szep napot es jo babavarast kivanok :

Bogyo
bogyogyorgyi
 
 


Kedves Édesanyák, Édesapák!

Ezúton szeretném megköszönni bizalmukat azoknak a kedves látogatóknak, akik már írtak. Bízom benne, hogy sikerült megfelelő lelki támaszt nyújtanom azok számára, akiknek erre volt szüksége, és megoldást találni és kivitelezni azt mások esetében.

Továbbra is várom leveleiket a pszichotanacs@freemail.hu címre. További információkat a www.pszichologia.mlap.hu oldalon olvashatnak. Újabb értékes, érdekes gyerekdalok stb. kerültek feltöltésre a www.pszichologia.multiply.com oldalra – érdemes ellátogatni és kinek mi tetszik letölteni.

A legjobbakat kívánva: Nisreen
nisreen
 
 


Sziasztok!
Én is csatlakoznék hozzátok, még teljesen új vagyok a fórumban.
Pár mondat magamról:Ez az első terhességem, most a 20-21. hétben vagyok (április elejére vagyok kiírva). A II. számú Sote női klinikán fogok szülni, és nagyon jól viselem a terhességet. Se hányinger, se szagok semmi problémám nem volt, egyedül a vérnyomásom rakoncátlankodott, rettentő alacsony volt. Néha a kombinón rosszul is lettem. Amióta reggelente tejes kávéval indítom a napot, már stabilizálódott. Néha székrekedéssel küzdöm még, én is tamarinlax lekvárt szedek rá, mert hiába ittam 100 %-os paradicsom lére 100 %-os narancslevet, vagy reggel meleg vizet, semmi eredménye sem volt.
Ja, fontos: aki még nem volt/nem tudja az afp-jét, figyeljen: NE ijedjetek meg, ha a MOM érték nem teljesen jó!!! Nekem a felső határon volt, és végig idegeskedtem azt a 4 napot, ami az eredmény és a genetikai UH között volt. Szerencsére abszolút minden rendben van. Csak arra jó az eredmény, hogy szegény kismamákat stresszeljék. Az UH (amin 15-én voltam) úgyis mindent kimutat.
Mi még nem tudjuk, hogy milyen nemű lesz, mert nagyon mocorgott. Szerdán viszont megyünk 4D-re, jó lenne ha ott már megmutatná magát.
Egyelőre ennyi, nagyon szép napokat k, és nyugodt, gondtalan babavárást kívánok mindenkinek.
Jó lenne, ha irogatnátok, és újra beindulna ez a fórum.
Üdv, Tim
tim27
 
 


Kedves mamák-papák és babák

Eladó Baboo babahordozó!

Olyan mint a Baby Bag.
Hasonlít a kendőre csak korlátozottabbak a hordozási lehetőségek, ellenben egyszerűbb a használata és nem kell a rengeteg anyaggal bajlódni, ha éppen nem használjuk, ráakasztva a babakocsi tolókarjára pakolóterületet nyerünk.

Nagyon jó minőségű, vidám színes pamutból.

Két pozicióban, újszülöttkortól hordozható. Eleinte fekve később ha már a baba ülni tud csípőhordozásban.


Honlapomon többet is megtudhat a hordozóról.

http://www.gportal.hu/portal/babooo

Mi nagyon szerettük, kisfiamat kb másfél éves koráig hordoztam.

Ára 8500 Ft


Képek és információk a hordozóról:

http://www.babanet.hu/tarsalgo/viewtopi ... 14&start=0
http://www.gportal.hu/portal/babooo/

A képen látható babák életkora:
első baba 3 második 5 harmadik 20 hónapos.


Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Tim27 Üdv itten :)
Pont ma voltam AFPn :)
de nem várok tőle sokat ..énis hallottam h elavult dolog.
énis várom h itt beinduljanak a dolgok...
Mamacka ajánlotta a várandosság- 2008 ápr május forumot oda még nem irtam én de szoktam olvasgatni őket.
és még ajánlanám ahová viszont szoktam a várandosság 2008ban szülünk topicot..ott is nagyon aranyosak a lányok..
de persze minket se hagyj el..én mindennap benézek ide :)

Nekem hálaégnek semmilyen rosszullétem..székrekedésem semmi nem volt én 16 hetet töltöm..
Annyi h elég gyakran fáj a fejem..de a saját vérproblémám miatt szuriznom kell magma a terhesség alatt és amiatt van..
ugyh hálaégnek nincsenek eddig rossz tapasztalataim a borzasztó fejfájáson kivül.

Nekem a köv UH a 18 héten lesz..az elöző a 13. héten volt

Szóval szép estét mindenkinek.
Vendég
 


Kép én
Vendég
 


Kép Marci
Vendég
 


Kép Marci
Vendég
 


Hú Jezsek!

Jó nagy már a pocakod! :)


Újabb képek a hordozóról, egyik boldog tulajdonos mamája küldte...

A boldog tulajdonos Sebi
Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Jók a felhőből lelógó kis lábacskák...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok kismamik, anyukák!

Elnézést, hogy nem témábavágó hozzászólással érkezem.
A szopiparna.hu oldaltól vagyok, és szeretnék egy kis felmérést végezni azzal kapcsolatban, hogy hallott-e valaki a baba-mama dossziéról, amit elvileg a védőnők adnak automatikusan a kismamáknak. Ebbe a kis dossziéba lehet gyűjtögetni aztán a várandósság alatt kapott orvosi papírokat, ultrahang felvételeket stb.
Megkeresett minket egy cég, hogy ők adják ezt a terméket, és hirdetési lehetőséget kínáltak benne, de nem tudom, hogy ez tényleg eljut-e a kismamákhoz.

Ha tudtok valamilyen infót erről, kérlek segítsetek, akár e-mailben, akár itt a topikon.
/info@szopiparna.hu/

Előre is nagyon köszönöm.

Sok boldogságot, és minden jót kívánok mindenkinek.

Andrea
szaboandrea
 
 


Sziasztok!

Én már írogatok egy ideje a Lakóhely szerint/babaprojekt előtt álló székesfehérváriak-oldalra. Az ottani lányokat (többségben) már személyesen is ismerem, nagyon jó kis társaság. Gondoltam írok ide is, mert tavaszi babánk lesz (ápr.5). 20 éves vagyok, ő lesz az első csemete, már nagyon várjuk!

Szabó Andrea: Nemt udom, a többiek hogy vannak vele, én nem kaptam dossziét, csak a felicitas-könyvet, pedig nagyon aranyos, segítőkész védőnőm van, biztos adott volna, ha tudna róla...
Vendég
 


Énis csatlakoznék..nekem sincsen dossziám...kiskönyvet kaptam meg pár promociós kismama újságot.. :roll: :roll:

Jezsek..atyaég..jajj de irigy lettem...ugyanannyi idős vagyok de nekem még semenyire nem láccik a pocim :( :shock:
nagyon szép a pocakod gratula :lol: :lol:

shellcat: üdv..épp most próbáljuk fellendíteni a topicot és örülök h írtál..
én éppen a 21. szülinapom betöltése napján tudtam meg h terhes vagyok..nekünk is első csemete.
ajánlom még a 2008ban szülünk a várandosságnál topicot és a 2008 április május (azthiszem ez a neve) topicot.

Remélem mindenkivel minden rendben :)
Vendég
 


Kedves Kismamik!

Nagyon szépen köszönöm, hogy szakítottatok rám időt, és válaszoltatok. Egyelőre úgy néz ki, hogy többen nem kapnak, mint amennyien igen.
Még teszek egy próbát a védőnőknél is.

Nagyon sok boldogságot, és kellemes Ünnepeket kívánok.

Andrea

Kép
szaboandrea
 
 


Andi: igazán nincs mit...

Jezsek: én még mindig az óriás szép pocidnál járok...olyan gyönyörű....az enyém egyszerűen még láthatalan...:( :(
Vendég
 


Sziasztok!
Lituka, köszönöm a bókot, hát hasam az tényleg van, de már alig várom, hogy érezzem a mocorgását. Igaz, annyit már észre venni, hogy hol az egyik, hol a másik oldalon dudorodik ki a hasam, és ha hanyat fekszem érzem mekora már a méhem.Te érzed már ahogy mocorog?
Úgy izgulok, mert szerdán lesz meg az AFP-nek az erdménye, és akkor kell a 18 hetes UH-ra mennem. Remélem minden rendben lesz! Neked mikor kell menned? Mikor lesz meg az AFP eredménye?
Vendég
 


Sziasztok!
Régen voltam már itt, mert két hétig az ágyat nyomtam, picit vérezgettem. Kiderült, hogy a méhszájnál volt a lepény széle, és szex közben kicsit megsérült. Most már minden rendben, kinőttük!
De a szexszel óvatosabbak vagyunk. Holnap megyünk genetikai UH-ra. Remélem, hogy minden rendben, a véreredményem nagyon OK. Én már érzem a mozgását, csak nagyon gyengén, és csak akkor, ha odafigyelek. Nagyon jó érzés!!! :D

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


Bolygó: na akkor ha már rendben vagy akkor oks :) csak óvatosan a huncutkodással :) :)

Jezsek: nekem is szerdán lesz meg a afp eredménye de Uhra csak jövőhét szerdára vagyunk beírva...(alig várom :) )
A afp eredménye nem nagyon érdekel nem bízom abban a vizsgálatban de persze örülnék ha jó lenne és nem szülne több stresszt :)

Én esténként érzem már h mocorog de énis elég gyengén de már érezhető h ő az.
Nekem nincs pocim még sajna igy nem érzek hasonlókat csak irigykedek :) de persze mindennek eljön az ideje :)
Vendég
 


Mi sem kaptunk dossziét, pedig jól jött volna... vettem egyet...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok Lányok!

Én májusra várom a második babát. AFP-n már voltunk, az eredményt nem tudjuk, de különösebben nem foglalkozom vele. Ti se aggódjatok, ha esetleg rossz lesz az AFP. A MOM a Down-ra utal, amihez nézik a nyaki redőt is. Az AFP és ßHCG pedig a nyitott gerincet vizsgálja, amire pedig a genetikai uh-t csinálják.
Bocsi, hogy okoskodom, csak nem akarom, hogy izguljatok, főleg az első babás anyukák.:)
Akinek pedig már van nagyobb gyereke, és esetleg kérdése van a mozgás, értelmi fejlődéssel kapcsolatban, várom szeretettel.
Most, hogy vége az önreklámnak :roll:
Budapestiek vagyunk, a kisfiam 1,5 éves. És szerdán megyek genetikai uh-ra.
Hát, egyenlőre ennyi, aztán igyekszem sűrűn jönni, és bekapcsolódni a beszélgetésbe:)
Üdv

Kép
Kép
szõkemelinda
 
 


Sziasztok!

Rég jártam erre :oops: bocsi!

Velünk minden OK,Olivér már erőteljesen és sűrűn rudgos,ficánkol... :wink:
Az UH-n már rá se fér egészben a képre olyan nagy :wink: Hétfőn voltam dokinál,már 18 cm-es nagyfiú :wink:

A nagyok sajna betegek....Márk köhög és náthás,Krizsi is köhög,náthás és még a fütyije is fáj a pisilésnél,úgyhogy megyünk a laborba vele.

Vigyázzatok magatokra ebben a sz@r időben!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!
Én is rég írtam, de most igyekszem bepótolni. Kiderült, hogy a kisbabánk nagyon nagy valószínűséggel kisfiú!! :) 2 független doki mondta. Ugyanis kedden a nőgyógyászom váratlanul elővett egy "mobil" UH gépet, és akkor mondta. Másnapra pedig már bevoltunk jelentkezve 4D ultrahangra, és az ottani doki is azt mondta, pedig nem árultuk el, hogy az előző nap is ezt mondták.Sőt,meg is mutatta, mit kell nézni....Mivel az első baba, nem volt favorit, hogy milyen legyen a neme, teljesen mindegy. Azért az hozzá tartozik a történethez, hogy már az első időktől lánynak éreztem szegénykét, nem is győzők tőle sűrű bocsánatot kérni...Mi még nem mertünk venni neki semmit, babonából.. Rengeteget nézelődünk, de jan-nál előbb nem igazán akarunk venni még neki semmit. Ti hogy vagytok ezzel? Az is érdekelne, hogy Ti meddig terveztek dolgozni?Én kb. február közepéig, aztán meglátjuk. Elég rendesek bent.
Kedden megyek terheléses vércukorra...majd csak túlélem.
MOst kezdem a 23. hetet, és kb. 2 hete indult nagy növekedésnek a hasam. Előtte nem igazán volt, most meg mindenkinek leesik az álla, hogy mennyit nőtt ilyen hirtelen.
Üdv mindenkinek, írjatok!!!
tim27
 
 


Én kaptam dossziét Gravidás.Sőt ahova járok laborba ott is majdnem mindenki kezében van,de aki Tszelén kismama az biztos kapott.
Remélem nem lesz gond a görcsökből.Minden nap érzem többször rövid időre olyan mint amikor megakar jönni.Csütörtökön jön az orvos addig reménykedünk.Uh-csak jövőhéten.
Vendég
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: