Új privát üzeneted érkezett!

AndiKép

GratulálunkKépKépKép
Sok tejcsit, és jó egészséget kívánunk.

Franyó?

MaciKép

Sokszor nálunk is előfordul, hogy nem alszik el du. de akkor is tudja, hogy mást nem csinálhat alvás helyett.
Meg éjjel ált 2x felébred.
Szóval nem egy mintagyerek ám.

Meg az önállósulási törekkvésektől megőszülök úgyis.
Egyedül zárom be az ajtót, egyedül vetkőzök le, egyedül öltözök stb. Mind olyan, ami nem megy, de segíteni nem lehet áááááá.
Meg az öltözés. Nem mindegy mit veszünk fel, csak amit dorina mond. A rózsaszín narancssárga piros színösszeállítás a kedvence.
Na lépek, najd még jövök.

Heni
heni1979
 
 


Szép reggelt!Kép

Andinak nagy gratu Levihez!KépKépKépKép

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


ElliKép

Dorinának 14 hónaposan lett lecserélve a kisány, mert a rácsos szétesettKép
Most leesésgátlós van neki, ami meghosszabbítható.
Jelenleg 80x120 a mérete, de lehet 80x 160, és 80x 200-at csinálni belőle.
30000 Ft volt, és nagyon szereti. Egyszer nem esett le róla, és van egy kis hely, ahol pont kifér a popsija a leszálláshoz. Nagyon szeretiKép

Heni
heni1979
 
 

 
 

Halihooo!

Andi! Kép Kép Kép
Gratulalaok!!!!!!!!!!!!!!! Soksok tejcit es energiat kivanok Neked! Irigy-irigy. Majd varjuk a tortenetet!
(Tenyleg Leszter, mikor vegzel a szul.tortenettel? Kép )

Franyo meg nalam sem jelentkezett!

Csalad még alszik!!!!!! Kép
Szep napot!
Norka (36+4)
norkini
 
 


Andi,
Sok-sok boldogsagot es jo egeszseget kivanok mindannyiotoknak!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Andi, Isten hozta az új Földlakót! Legyen szép az élete ebben az érdekes világban.

(hogy én miért bőgök? )
sofka
 
 


Elli Kép
Na de kimászik a rácsosból! Hát pont ez a baj!

Amúgy ő éjszaka nem indul el, alszik hálistennek, legfeljebb felsír, de nem mozog hozzá. De pont ezért gondoltam a plafonig háló kiegészítést hozzá (na az lesz még szép ...) Mivel nekünk a nappali akkora, mint Kevin szobája, és a kisszoba kb 5 nm, gondoltuk, megpróbáljuk ... De még megfontoljuk.

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Jo reggelt!Kép

Andi,
Gratulalok a fiucskahoz!Kép Sok-sok boldogsagot kivanok mind a 4eteknek!Kép

Norka,
Hamarosan, hamarosan. Teraszepitesi projektben vagyunk, en mondjuk csak a hatteret biztositom, de van mit csinalnom.Kép Azert igyekszem.Kép

Leszter
leszter
 
 


AndiKép
Óriási gratula kicsi LevihezKépKépKép Sok-sok tejecskét, jó egészséget és nagyon sok boldogságot!KépKép

Pusssz
Tüni
tüni
 
 


Kangi, a János kórház főgyereksebésze két dologról nyilatkozott negatívan. Az egyik az emeletes ágy, a másik az üvegpohár. Ezek teszik a legtöbb kárt a gyerekekben. Szerintem ne kockáztass!

Látom nézegettek az izgi felé, érdemes. Lehet szép avatart csinálni helyes kis képekkel Rólatk vagy a gyerekekről. Kép
sofka
 
 


Sziasztok!

Andinak nagy-nagy gratula a kicsi fiához!Mielőbbi hazajövetelt nekik,bár a kórház az nagyon tuti!

A profilomban az albumra kattintva vannak képek a gyerkőcökről.
A nagylányom 14 éves lesz májusban,a kisfiam 2 éves lesz májusban és Zsófi 12 napos!
Nektek mekkorák a babáitok?

Aranka
ari3
 
 


Sziasztok!

Kangi!
Zsuzsi nálunk is állandóan az emeletes ágyon tanyázik(Niki ágya), de pl lejönni még nem mer róla, felmászik, elszórakozik és ha le akar jöni, akkor jön a kiáltozás, hogy aaaanyaaaa leeenni(lejönni). Kép Egyébként, ha költözünk, a két kicsinek külön szobája lesz és ott emeletes ágy lesz, de felül Miki fog aludni, Zsuzsi alul.
Ja, nálunk Miki nem aludt du., semmivel nem tudtam rávenni, az oviban meg az elejétől fogva jól alszik, ott semmi probléma vele, viszont itthon továbbra sem hajlandó, csak néha-néha.

Leszter!
Telefon Kép

Andi!
Hatalmas gratula Levihez. Kép

Ari3!
Nekem szintén májusban 14 lesz a nagylány, Miki 4 múlt, Zsuzsi 2 lesz júniusban. Képek a profilomban, bár már elég régiek. Kép

puszi
Magdi
gallainémagdi
 
 


Sziasztok!

Most csak egy rövidke bejelentkezésre jöttem, már megint jó sokáig nem voltam, de 3 hétig nem volt netünk/gépünk aztán meg két hetet anyukáméknál voltunk LilivelKép Szupi voltKépKépKép

Andinak gratulálok, sok tejet, kitartást és jó egészséget kivánok!Kép

Mi jól vagyunk, Lili okosodik a pocaklakóm meg egyre aktivabb. Már hatalmas pocim van /legalábbis én ugy érzem, más szülni megy ilyennel/ pedig még nem sokat hiztam -1,8 kg.
Sztem most is ugy leszek mint Lilivel, akkor a 7 kg-ból 4 volt a gyerek, a szülés utáni nap már az induló sulyomnál voltam. Azért jó lenne, ha most kicsit kisebb lenne ez a baba.
A nemét még nem tudjuk, név tippünk még semmiKép
Lilit szoktam kérdezni, hogy hogyan fogjuk hivni kistesót mire ő: gyereKépKépKép

Na megyek mert várnak a mosatlan és a vasalatlan ruha hegyek, majd este jövök.

Szép napot!
Mókuska (21+6)

Kép
Kép
mókuska
 
 


Magdi!
Nagyon szépek a gyerekek!
A két kicsi között nem volt féltékenykedés?Nálunk egy pici van,mert még Gergő is szopizik és az első napokban nehezen viselte a trónbitorlót.De mivel ő is megkapja az adagját így nem olyan nagyfokú a harag!

Szia

Aranka
ari3
 
 


Sziasztok!

Andi,
hatalmas gratula nektekKép Úúúúúgy szülnék még egyet...kettőt, hármat, csak a férjem bele ne olvasson most, mert válunk azonnalKépKép
Sofka, nekem is homályos a látásomKép

Kangi,
én se kockáztatnék. Már egy éve áll a pincénkben darabokban egy emeletes ágyikó, de mivel Timi is képes éjjel, hajnalban nekiindulni, én félek, hogy az egyébként biztonsággal mozgó és mászó 3,5 évesem is simán lezuhanKép
Délutáni szunyához sok okosságot nem tudok osztani, nálunk dettó ez volt a szitu mindkét lyánnyal. Sajna egyik sem alszik már rendszeresen délután. Viszont ha fáradtak, azért szép szóval le lehet fektetni őket. Igaz, az a legtutibb, ha Mesi éppen alszik, és én a nagyobbak mellé fekszem, akkor szívesen pihiznek délután...és nekem se ártKép

Ari3,
üdv ittKép Én vagyok a leglököttebb a csapatban, ugyanis nekem van egy 3,5, egy 2, és egy 7 hónapos lányomKép

Leszter,
ezt a pofátlanságot, hogy képes ellopni valaki egy kisgyerekes anyuka mobiljátKép
Ti is terasz?Kép
Megasztár sikítófalkáját én is úúúúútálom, megszavaztam, nem nyaralhatnak velem egy kontinensenKép

Elli,
anyósód tényleg überel mindenkitKép

Megyek csajokat legeltetni a kertbeKép

Momo
momo70
 
 


Tényleg Kangi, MArcipán úgy alszik, hogy ott ülök mellette, Tomivl az ölemben. Eleinte kettenm betyárkodnak, aztán Tomit elnyomja a buzgóság, és egyenletes szuszogásával elkábítja a bátyját. Néha engem is, de igyekszem ellenállni, és az így felszabaduló húsz percben (Tomi egyszerre kb. ennyit alszik) mindent megcsinálni. Kép

De most jóóóó nekem mert épp csak egy gyerekem van, az is a kiságyban. Úgyhogy megyek, és szaladok egy kört a háztartásom után. Hátha.

Elli , anyós.: ( Csak egyet tehetsz, elegánsan átlépsz felette.
sofka
 
 


Szia Momo!
Nem lehet semmi három ilyen pici baba mellett!Nem unatkozol sokat,igaz?

Aranka
ari3
 
 


Lányok Kép
Köszi az emeletes infot. Akkor valszeg maraduk a fszt-es keretes ágynál Kép (pedig már úgy beleéltem magam ...)

Kangi
kangi
 
 


Kangi,
az unokaöcsém 1,5 éves kora óta nem alszik napközben. Ha igen, az nekik nagyon rossz, mert akkor este 11 előtt tuti nem lehet lefektetni. Igaz, 2 hónapos kora óta este 9-től reggel 9-ig alszik éjjel.

Andiéknak óriási gratula Kép
Zsuzsó
tiszta_hulyeseg
 
 


Naaahát, hogy miről maradtam le KépKépKép!

Andi,
nagy-nagy gratula, oooolyan kíváncsi vagyok a részletekre, hogy milyen volt, ami "gyors, de durva", bár lehet, hogy hamarosan megtudom Kép. Sok-sok boldogságot nektek!!!

Nálunk semmi még, Dani olyan jól érzi magát odabenn, se fájás, se nyákdugó még mindig. Pedig Anka napjában ötször kántálja neki, hogy "Dani koma jöjjön ki" Kép. Lehet, hogy májusi gyerekem lesz? (Mert benn már csak nem marad... ???)

Zsuzsi,
köszi a dicséretet a fotóra, nekem is úúúúúúgy tetszik, azért raktam be Kép.

Leszter,
pont csütörtökön hittem én is, hogy kilopták a telcsimet a táskámból, szintén az Auchanban, aztán megtaláltam a kocsiban. De hogy hogy esett ki, máig nem értem, becsatolt zsebből...??? Részvétem, nagyon durva, hogy valaki ilyenre képes Kép.

Megyek, lefektetem a dumagépemet...
Ja, és becsszó, jelzem, ha kezdődik valami, jó? Kép

Pussz
F.
franyo
 
 


Andi írt, hogy a kicsi hasonlít a Danira, és ügyeskedik a cicin, ha éppen jól sikerül bekapnia KépKépKép

Nagy ló három hónaposom a medvékkel beszélget az ágyában. Julcsi meg a kertben kapirgál. Be se lehet cincálni, hálistennek Kép

Pedig ma is megpróbálom lefektetni. Na nem mintha nem lenne igen kellemes este nyolckor csendes házban bambulni magam elé Kép

Franyo Kép
Anka Danicsalogatója KépKépKép Drukkkkk!


Pussz
Kangi
kangi
 
 


Franyó!
Két hete még én is azt hittem,hogy sohasem fog megszületni Zsófi!Gondoltam kivárja a májust,mert a két nagyobbik gyerkőc májusi!De csak összeszedte magát és úgy döntött,ha ilyen sokáig várakoztatott akkor hamar kibújik.
Nekem a nyákdugó is csak a szülést megelőző napon távozott!
Kitartás!!
Aranka
ari3
 
 


Andi,
hatalmas gratula, nagyon kiváncsi vagyok a részletekre és a kórházas élményeidre is. Kép

Franyó,
neked meg mennek a drukkok!!!! Kép

üdv
Évi
Évi24
 
 


Gombóc,
Szétvert fürdi nem egy leányálom.

Leszter,
TelefonKép
FogacskaKép

Kangi,
Le kell kopognom, de mintha kezdene javulni a délutáni alváshelyzet. Tegnap úszás után negyed órán belül elaludt. Meg amikor játszóterezünk délelőtt (ha az idő engedi), akkor is alszik. Persze még mindig előfordul hogy 1 óra is eltelik addig.

Angi,
Még véletlenül sem találom azt a papírt, amin le van írva, biztos leadtam a háziorvosnak. Hashimoto-thyreoiditis (ha jól írom) a megállapított bajom.
A sógornőmnek sajnos egy jóval durvább autoimmun betegség "jutott", ami szinte minden szövetét megtámadta. Ezért is fél a párom, hogy esetleg más is lehet, amit egy terhesség kihozna...

Andi,
Gratulálok Levihez!Kép
Nagyon sok boldogságot, jó egészséget az egész családnak, mielőbbi felépülést és sok tejcsitKép

Heni,
Roni tegnap átaludta az éjszakátKép Hogy tudok ennek örülni 2 év utánKép Sajnos csak elvétve fordul elő, sokszor meg már nem is számolom, hányszor ébred.
önállósodás korral jár, nagyon ismerős amiket írtálKép

Aranka,
Nagyon szép gyermekeid vannakKép
Nekem egy 2 éves (és 1 hónapos) lányom van, Roni (profilomban egy decemberi kép van róla).

Mókuska,
Egy előkerült báránykaKép
Kistesó-névKépKépKép

Franyó,
Drukk!
Anka Dani-csalogatójaKépKépKép

Maci_2
maci_2
 
 


Maci_2!
Nagyon szép a kislányod!Csak összehasonlításképpen,beszél már sokat?Mert az én fiam nem nagyon akar!

Aranka
ari3
 
 


Aranka,
az én Kevinem júniusban lesz 2 (pocak meg 18 hetes), és pont most írtam össze a szókincsét: kb 30-35 szó, aminek a fele "szabályos" azaz nem kell hozzá anyaszótárKép a másik fele saját gyártmány, csak az érti, aki ismeri Kevint.
pl
Tyeptye - kacsa
Vá - fa vagy zsiráf
Ente - majom (aki "hentézik" azaz hintázik az ágakonKép)
tütű - elefánt (aki trombitál ugyeKép)
tyutyú - kismotor
pepe - kislapát
Koko - Viki (hugom)
Plusz van még vagy 5-6 "jel" pl ha csattog a nyelvével, szomjas, vagy ha oldalra hajtja a fejét, akkor azt jelzi, álmos, aludni akar menniKép
Én nem tudom, hogy csinálja, de ezzel tökéletesen elboldogul, mindent elér, amit akarKép
elli
ellimami
 
 


Szia Elli!
Ez az,neki is vannak ilyen szavai.Meg is ért majdnem mindent,csak beszélni nem akar.
De jó neked,hogy pocaklakód van.Igaz csak most szültem de nagyon szerettem azt az állapotot.
Tudjátok,hogy kisfiú vagy kislány lesz?

Aranka
ari3
 
 


Még nem... máj 6 vagy 9, 4D-n vagy sima uh-n talán...nagyon kíváncsi vagyok!Kép
elli
ellimami
 
 


Elli!
Az nagyon jó,én is nagyon vártam a 4D-t.A profilomban az albumnál vannak képek a gyerekekről és Zsófi ultrahangos fotói!

Aranka
ari3
 
 


Sziasztok,

annyit írtatok,hogy alig győzöm visszaolvasniKépApa eladta a régi gépünket,ezért nem tudtam írni eddigKép
Most már megérkezett az új,úgyhogy megpróbálom behozni a lemaradást,addig is szép vasárnapot mindenkinek!

Bombi
bombi
 
 


Sziasztok!

Druszam udv itt!

Maci_2 Borinak is olyan cipoje van mint Roninak.

Franyo drukk!

Elli anyosod Kép ne foglalkozz vele! Kevin szotara szerintem jo Borinak sem volt tobb egy honapja most meg mar mondokazik. Es mindig kerdezoskodik, hogy mi ez?

Legujabb szokasa, hogy nem anyanak hiv hanem Arinak.

Ari
ari
 
 


Sziasztok!

Pogacsat sutottunk Kép

Kép

Ari
ari
 
 


Ari!Köszönöm!
Nagyon szép a kis szakácsnő!!!

Aranka
ari3
 
 


Ari Kép
Édes a kis cukrászsegéd! Kép

Lányok, most már totál kész vagyok. Julcsi természetesen nem aludt el délután, de ilyenkorra már teljesen kikészül. Ilyenkor este 8kor lefektetem, reggel n-f7-kor kel. És nem alszik, nem és nem. De nem normális már este hatkor KépKépKép Autóban elaludna, de ott meg Andris ordít. Meg egyébként is. Fogalmam sincs, mit csináljak, ja és én is úgy kelek reggelente, hogy utálom a világot, annyira fáradt vagyok, mióta nem alszom délután.

Kangi
kangi
 
 


Ja, és persze olyan karikás a szeme, hogy gyötrelem ránézni is KépKépKép

Már a kádban ül.

Kangi
kangi
 
 


Andi,
Sok-sok boldogsagot es egeszseget es sok tejcsit kivanok mindharmatoknak!

Kangi,
Delutan esetlag odabujni hozza? Marmint Julcsi is a Ti agyatokban es osszebujnatok? Nalunk ez segit majdnem mindig.

Basszus, minden elismeresem az epitkezoke! Ma se jott ki az elore megrendelt burkolo, a tegnapi is fakepnel hagyott minket. Egyszeruen elerhetetlenek, telefonjuk kikapcsolva es nem jonnek ki. Most mar egy 4.-kel probalkozunk, ha az is lelecel, nem tudom, mit csinalunk. Kép Tegnap anyosnal voltunk furdeni, megkerdezte, befűtsön-e. KErtem, hogy igen. Ja, a furdoszobat befutotte, mast nem, az egesz lakasaban nem volt tobb 16-17 foknal (kiveve a furdot, ami mondjuk ugy lehetett 20fok) igy ZSombi ma reggelre tiszta takony lett. Kép Tököm teli....KépKépKépKép

Gombóc
gombóc
 
 


Andi,
Sok boldogságot a kisjövevényhez!

Kriszta
tkriszta
 
 


Kangi, Gombóc kitartás.

Nekem ilyenkor az vált be, hogy minden eltelt nap egy nappal közelebb visz a nehéz idő végéhezKép
Tudom, sovány vigasz.

Építkezőknek részvétem.
Sajnos Pest környékén csak asztalos ismerősöm van, aki nagyon jó, precíz, és olcsó, ha valakit érdekel...

Heni
heni1979
 
 


Gombóc Kép
Taknyos Zsombi KépKépKép Gyors javulást!
Kérlexépen, nekünk nincs ágyunk, a nappaliban hálunk a kinyitott kanapén, ami nappalra be van csukva. Plusz Andris véletlenül sem alszik akkor. Ha mégis (megpróbáltam), Julcsi akkor sem alszik már így el. Ha igen (régebben, még terhesen), nem tudtam otthagyni, mert annyira szorosan ölelt, hogy felébredt, mikor a karjait lefejtettem a nyakamról Kép Kép

Reménytelenkedem ...

Kangi
kangi
 
 


Kangi,
Miki is jatszik neha nemalvosat (kb. hetente ketszer o nem, es Gyuri sem alszanak, persze a ket nap meg veletlenul sem ugyanaz), de olyankor legalabb egy orat a kisagyban kell toltenie akkor is. Jatek, mesekonyv, tapetatepes, valami titkos rosszalkodas ilyenkor a program. Volt mar, hogy szetszedte a kisagyat es eldobalta a racsokat.De csondben volt.
Nem lehetne egy nagy szivacsot rendszeresiteni a foldre agynak?
Remelem, csak atmeneti ez a nemalvos idoszak- mint minden mas. Biztatnalak, hogy meg fel ev, es egyszerre alszanak majd delben, de hat tuti biztosat en sem tudok!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Kép

Strandolos projekt a szobaban.
Kis boregerek, ahogy kitoljak a pocakjukat:

Kép


Kép


Danirol is legyen mar egy:

Kép


Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Zsuzsi Kép
A szobájában nincs akkora hely, ahol leteríthetnénk szivacsot, a nappaliban járkálunk, a konyhába mégse kéne ...
Édesek a fiaid!

Ja, és persze lázas is Kép 38,2 fok. Gyanús volt, hogy mikor kivettem a vízből, nagyon fázott, aztán a fele vacsiját visszahányta Kép
Tünet persze semmi, nemtom, ennek örülni kéne-e vagy inkább búslakodjak ...
Persze holnap lenne szabad délelőttöm, mert jön a Zitám ...
Na mindegy. Úgy érzem, most tör ki rajtam a depresszió meg a frusztráltság.

Annyira azért nem, hogy beálljak névtelen hozzászólónak a győzikés topicba KépKépKép

Megyek mirigyelni. Meg parázni, hogy mi lesz Julcsival.

Apacuka meg éjjel jön meg.

A mosogató meg tele van.

VÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!

Kangi
kangi
 
 


Kangi,(kicsit GYIVIS amit irni fogok) Kristofnak volt ilyen nem alvos idoszaka. O sem akart sehogy sem elaludni aztan valakitol kaptunk mese kazikat, megbeszeltuk vele, hogy addig agyban kell maradnia amig egy oldal le nem megy. Sokszor az elso 10 perc utan aludt. Ha en meseltem az nem volt jo, mert akkor meg akarta nezni a konyvet kepeket stb. Kedvence az OZ volt Kép
Ari
ari
 
 


Ari Kép
Ajvé!!! Remek ötlet!! Kipróbáljuk!!! Hátha ...

Máris vidámabb lettem Kép

Kangi
kangi
 
 


Még el is mosogattam, úgy feldobódtam. Köszi!

Kangi
kangi
 
 


Kangi, Kata meg álomtündérrel aludt. Azaz ha durmolt rendesen, kapott vmit a párnájára. Orsi már nem kajálta meg a történetet, MArci meg alvós, csak ízt kell kibírni, hogy letegye a kobakját. Ez lehet egy óra is. Na én addig sziesztázok.

Még az is jó, ha egy órán kell nézni, merre jár a mutató. Csak szépen tik-takkoljon a szerkezet.
sofka
 
 


Aranka,
Elég jól beszél már (lányKép), mondókázik is. Nála szinte kimaradt az a rész, amikor csak a szavak első szótagját mondják. Szóval elég robbanásszerűen kezdett el beszélni. Persze vannak hangok, amiket nem ejt (pl.: r, f, l, az e-t meg kicsit a-san).
Ne aggódj! Már írtam, hogy a barátaink legnagyobb fia (3 van nekik) 3 éves korában is úgy beszélt, hogy a szülein kívül nem igazán értette más. Aztán elkezdett oviba járni, és naponta új szavakat "szedett fel".

Bombi,
Üdv újra ittKép Legalább lemaradtál az idegőrlő karbantartásról is (remélem befejezték).
mi van veletek?

Ari,
Látom, neked is van segítséged a konyhábanKép
Cipőt lassan kinövi, de már amúgy is eléggé szétrugta az orrát, de azért játszótérre még megfelelőKép

Kangi,
Nem lehet délelőtt lefárasztani valahogy Julcsit? Esetleg hallgathatna elalváshoz meditációs zenét (pl. www.koviszabolcs.hu).
Kis betegnek jobbulást! Még ez isKép

Gombóc,
Jobbulást Zsombinak!

Zsuzsi,
Csúcs képekKép

Maci_2
maci_2
 
 


Maci_2 Kép
Ma pl negyed 7-kor kelt, kilenctől egyig kint voltunk a kertben, illetve a vízelvezető árkot pucoltuk, ő fel-le mászkált az árokban, kapirgált, stb. Ha ez nem fárasztja le, akkor micsoda???
Meditációs zene is jó ötlet.

Sofka Kép
Óra is jó ötlet.

Amúgy elvan ő csendben egy órán át kábé, pakolássza az ágyban az állatkáit, tízszer le- s felveszi a hálózsákját, stb., de nem alszik el, végig hallom, hogy csiporászik ...

Délután is kint voltunk a kertben, én acatot próbáltam irtani, ő gilisztákat molesztált. Negyvenszer elmondtam neki, hagyja békén a gilisztát, ne kínozza, nézze inkább szépen, hogy fúrja magát a földbe.
Na egyszer aztán mondom neki:
- Te, hagyd már azt a gilisztát, mert odacsapok!
Mire ő:
- Rácsapsz a gilisztára???!!

KépKépKép
(látszik, hogy naponta rommá verem szegényt Kép)

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Maci_2!
Én is ebben reménykedem,mert a lányom ilyenkor már mondatokban beszélt!

Kangi!
A fiamnál ugyanezezek a tünetek.Láz,rossz közérzet,étvágytalanság és más semmi.Holnap megyünk dokihoz,most már csak abban reménykedem,hogy nem vírus és ha mégis a picur nem kapja el.

Aranka
ari3
 
 


Kangi
Részvétem nem alvás ügyben! Szerencsére Lilivel nincs ilyen gondom itthon, viszont mikor anyukáméknál voltunk két hétig akkor ott nálunk is jelentkeztek ezek a tünetek. Kertes házban laknak és a csaj élvezte, hogy reggeltől estig kint lehet, sokkal korábban ébredt reggel mint itthon szokott, minden altatás küszködés volt és két egymást követő napon ő sem aludt délben. Aztán szerencsére egy kicsit helyrebillent a dolog. Szerintem a jó levegő meg a sok ujdonság miatt volt ez a lázadás.

Ari3
Üdv. itt! Szépek a gyerkőceidKép

Elli
Nagyon édi a Kevin-szótárKép Ezeket a szavakat febr-ban jegyzeteltem:
nu nu num -maci
néne -kérek
Ninna -Krisztián
tapti -takaró
tapta -sapka
tepte -lepke
telet -szeretlek ......stb
Na és amit imádtam: tü te tap, téte tap, tetek ala a luluim tátáta.KépKépKép
Azóta már sokat javult, meglátod Kevin is egyik napról a másikra mennyit fog fejlődniKép

Ari
Nagyon jó a fénykép, Lili is szeret tésztázniKép

Gombóc
Ez a felfordulás tényleg szörnyü lehet, pláne gyerekekkel!Kép
Mi Lili születése előtt ujitottuk a lakást és a konyhába meg az előszobába már csak PVC-t raktunk le. Azaz rakattunk mert nem mertünk belefogni, apa a sógorával kiszabta és hetekig ott állt feltekercselve az előszobába. Vártuk mikor hiv a pasi, aztán dec. 23-án este telefonált, hogy másnap de. jön! Gondolhatod! Lakás már körbenyalva az ünnepekre, én persze 24-én nappal dolgoztam, 25-re meg vendégeket vártunk. Élmény volt!

Zsuzsi
Olyan aranyosak a fiaid!

Maci
Már nagyon aranyos nagy lány lett Roni!Kép Hogy álltok a szobatisztasággal? Mi most kezdtünk el próbálkozni, azaz a kakilás már jó ideje megy bilibe mert azt már ügyesen érzékeli és szól, de a pisilést még nem igazán érzi. Annyit fejlődött, hogy már szól ha becsurgatott. (eddig én fedeztem fel a dolgot, ő vigan üldögélt a pisis ruhábanKép)

Megyek mert du. lefárasztott a csaj és én hülye ahelyett hogy pihennék itt ülök a gép előtt pedig majd leszakad a derekam meg a pocim is teljesen be van keményedve.
Jó éjszakát mindenkinek!

Mókuska

Kép
Kép
mókuska
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: