Új privát üzeneted érkezett!

csajok kaptam egy javaslatot a táblára közszavazásra bocsájtom. az x-ek helyett legyen e hogy a tudományokat ki mikor kezdte el hány hónaposan? azért kérdezem hogy ne legyen sértődés belőle.:):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Lányok:ma elmentem bevásárlókörútra, olyan sok szép mindent vettem Rékának! Itt a C&A-ban nagyon sok jó dolog van most!

Kép
gyanixi
 
 


nika:

tőlem mehet de én nem emlékszem pontosan hogy mit mikor kezdett :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

a járás az tuti 11 hónapos korban.
a mászás asszem 6
ülés???4-5?????passz.
mi kell még???

teszek fel gyorsan képet mai rámolásról aztán lelövöm magam.

Patrik 8 óta visított.10 percekre elaludt a kezemben de aztán mindig fel sírt.most már 30 perce alszik a kisszobában.remélem reggelig meg sem nyikan. :roll: :roll: :roll: :roll: (aztán beleér a kezem a bilibe és felébredek :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: )

Kép Kép Kép

Kép
Kép
ettike
 
 

 
 

Nika szerintem nagyon jó ötlet,amit írtál!
Majd akkor írd le mit küldjünk el neked! :wink:
Csajok képzeljétek egy másik helyen is megérdeklődtem a tortát Gabikának,de azt hittem,hogy dobok egy hátast,mert min.12.000 lenne egy sima macis normál torta! :shock:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


ok nem az én ötletem volt de ha nem okoz gondot akkor mindenki leírhatná mikor mit kezdett el a táblában még az ül azt visszatettem ettike helga titeket már beírtalak ( Helga ötlete volt :):):):):):))

Szóval mikor ült, nem feltétlenül magától mert nálunk pl hamarabb ült minthogy magától ezt megtette volna:)

szóval

Űl Mászik Áll Megy

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Szerintem is jó ötlet a táblázatba ezeket beírni.
Balázs kúszni mászni 6-7 hónaposan. Ülni 7 hónaposan de most 8 hósan ül stabilan és tegnap felállt az ágyból felhúzta magát menni még nem megy. Kép Kép Kép Kép

KépKépKép
rena10
 
 


álni valamikor a nyár végén kezdett.olyan 7 hónapos lehetett.

vettünk neki ma pipőt :lol: :lol: :lol: :lol: akciósan 5000 ért pedig 10 lett volna:):):)tegnap még 10 ért akartam megvenni:):):)mázlííííííí:):):)

ma olyan édin ette a kakaós tésztát:):):):)gondolhatjátok hogy nézett ki :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

és az árkádban szinte végig gyalogolt a drágám.a kocsi meg volt a mindenes.kabátok,megvett cuccok.......stb.több cucc volt benne mint maga a gyerek(súlyra)

ja súly.
9740gram és 81 :!: :!: centi. :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Kép kakaós tészta evés:):):)
Kép és a pipőőőő:):):)

Kép
Kép
ettike
 
 


Ettike, Rena javítottam a táblát :):)

Pipő nagyon cool puma? én is akarok majd valami márkásat neki de majd ha tovább bírja a lábán és nem nővi i egy hónap alatt :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!!


Kismama!

Édes Patrik, ahogy pakol, jó kis segítséged van!!!!!!!!!!
A cipő is vagesz!

Rena!!!

Mi is ilyen habtapi puzzle-t (2 csomaggal/20 db-ot) vettünk Bencusnak!
Nektek nem szedi ki Balázs az apróbb részeket-kutyus szem stb?Beragasztottad?Én beragsztottam ilyen stiftes ragasztóval, de nem igazán ragadtak be!Talán nebulóval/technokollal majd megragad!


Mindenkinek jó éjt!!

Kép
Kép
judithappy
 
 


sziasztok.

igen a cipő puma.párom ouma mániás és azt mondta hogy az ő gyereke csak pumáz hordhat.hát nem tom nekem nincs szivem huszon akárhány ezer forintot cipőre kidobni.annyibol egy csomó cuccot veszek inkább a kinaiban.nekem a kinais cipők is kibírják 1 évig vagy tovább.a ruhák meg aztán pláne.Patriknak amúgy is márkásat akartam venni mert azt mondják az jobb mikor kicsik.

na de ha így folytatja akkor varratok a lábára egy vele növő cipőt :wink: :wink: :wink: :wink: percenként állok meg vele séta közben met egyfolytában le rúgja :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: ma nagyon ki készített mert eléggé fújt a szél és ugye ő sága nem bírja el a cipőt így nem tudtam rá tenni a lábzsákot mert úgy nem látom mikor rúgja le és nem akarom hogy megfázzon.szóval szenevedünk.majd később már megérti hogy az kell,remélem.

ja és nagyon gonosz :lol: :lol: :lol: :lol: most hogy a földön alszik ott alszom vele én is.múlt éjjel le túrt a takarókról amiket magamnak tettem le hogy mégse a szőnyegen aludjak.hát most ott aludtam.ő meg az én helyemen keresztbe.na de háton elég elviselehető volt.

ma csinálta forgács fánkot.nagyon meg kivántam és gondoltam viszek majd átt apumnak,párom is azt mondta hogy ő ugysem eszik mert nem szereti.na az lett a vége hogy én megettem 3 darabot míg sütöttem meg eggyet Patrik a többit párom(kb 30 darab lett)de olyan jó volt nézni ahogy tömi magába.a végén megszólal hogy bocsi de neked nem maradt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: még jó ho ynem hívtam fel előre apum.majd holnap csinálok neki.

na asszem kezdek fáradni.pedig 10 ig aludtunk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ugyhogy esti cigi az erkélyen aztán megyek Patrikhoz aludni.

Kép
Kép
ettike
 
 


bocs a sok elütésért :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
ettike
 
 


ülés 9 hónap
kúszás-mászás 7 hónap
áll 9 hónap

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Ettike nagyon édes a kiscipő! :lol: És a csokis evős! :P

Mi majd csak akkor vesszünk ilyesmi cipőket,ha már úgy iskolás lesz,10-12 éves.

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!:wink:

Tegnap nem igazán voltam itt,mert délelőtt tettem-vettem,délután pedig apuka előbb hazaért,cappuccinoztunk,és DVD-t néztünk,pihengettünk,majd mikor már Gabika is fent volt vele játszottunk! :wink:

Ma nagyon szép idő van,ma is megyünk majd le 12-13 után szerintem.
7végén vengédeink lesznek(párom nővére és kislánya),és még 1-2 dolgot kell vennem az ebédhez!

Beszéltem tegnap is a mamámmal,és jó volt nagyon a közérzete,végre hallottunk nevetni is!Hétfőn hozza majd haza a mentő délelőtt. Aranyba lehet az ottani nővéreket és dokikat foglalni,amilyen ellátást mindenkinek adnak. A kaja is első osztályú,ízlik
neki nagyon,és eszik is végre rendesen. Nagybátyám már intézett neki kerekes kocsit is,anyuék már haza is vitték.
Anyu vett a mamának külön Tv-t a szobájába,hogy tudjon bármikor bármit nézni. A szomszéd néni fog majd anyunak segíteni,nem tudni mennyiért.
Jövő héten anyukám nem dolgozik,otthon lesz a mamával. Ha meg már dolgozni fog újra rendesen akkor is ebéd előtt mindig haza fog menni megnézni,hogy hogy van a mama.:wink:

Mi majd húsvétra akartunk hazamenni Gabika szülinapja után. Én maradok is lent egy kis ideig segíteni,aztán majd apjuk jön értem!

Vasárnap leszünk 11 hónapossak! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Judit mi kaptuk Gege szülinapjára a habtapit de nem adom oda neki mert alapból kiesnek a darabjai ez állatos és a szemek meg adarabok nagyon kicsik majd ha nagyobb lesz jobban is fogja értékelni összerakni stb addig meg el van csomizva:):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Habtapit mi is akarunk venni,de olyat,aminek nincs közepén semmi darab,ami kijöhetne! Eddig sajnos nem láttam!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


boszi:

már pont kérdezni akartam hogy van mamád.örülök hogy jobban.
cipőt érdemesebb elsőnek márkásat venni mert azok jobban tartják a lábát az első lépéseknél.aztán ha nagyobb már lehet olcsóbbat.Patriknak mondjuk nem nő rohamosan a lába.még most is 20-as :lol: :lol: :lol: nem bátyám lessz az tuti.neki 46 os lába van.

mennem kell mert felkelt.majd este még jövök.

Kép
Kép
ettike
 
 


Gabikának 18-as a lába és SUPI + cipőt hord itthon!
Nagyon jó mínőség,tartja a lábat!

www.szupercipo.hu

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Új képek :lol:
Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 



Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


én itthol nem adok rá cipőt.zavarja a mászásban és sokszor össze esik mikor felül mert elakad a cipőben a lába.

ma megint én vittem a kutyut.olyan jó kicsit ki mozdulni.na de aztán hazafele meg majdnem megette 3 dög.akkorák voltak mint egy viziló.gazdi sehol,beni morog..................én meg beléjük rúgtam párat azt akkor ért oda a gazdi és még neki ált feljeb.póráza semmi.na majdnem abba is bele rugtam.

na meg egy csomószor szoktam mondani hogy miért nem jön erre egy rendőr????ált akkor mikor a kocsik fel álnak a járdára vagy a járda előőt álnak meg úgy hogy még véletlenül se tudj fel menni csak ha átt tolod a kocsit egy nagy pocsolyán aztán egy adag sáron :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: erre ma sétálok és mit látok????a rendőr autó áll fel a járdára előttem.semmi sziréna vagy sietés.pont akkor száltak ki mikor oda értem.mondom nekik hogy magug szerint tudok repülni???meg hogy hol látják a P betüs táblát???mert bezony sehol.erre elfordítják a fejüket röhögnek eggyet és elindulnak.én meg be pipultam és egy jóóóó nagyot bele rugtam a kocsiba.na akkor meg el kezdtek kiabálni hogy mit képzelek meg ha nem hagyom abba be visznek.mondom jó de előbb lefotózom hogy mégis hol álnak mikor nincs vészhelyzet.na aztán nagy nehezen arréb áltak.de rémes hogy még a rendőr sem tiszteli a babakocsis anyukákat.mert ha én kikerülöm le kell mennem az utra.ott meg száguldoznak az autók.most egy hülye gyerek rosszul méri be hogy el fér e és nekem jön???????????????????na azért kösz.

húú bocs egy regény lett nem is irok többet(ma legalábbis)

Kép
Kép
ettike
 
 


lányok: Rékának vasárnap tartjuk a kereszetlőjét és a szülinapi buliját...úgy izgulok már!
Teknősbékás tortája lesz, remélem szép lesz!

Én sem adok itthonra cipőt Rékára, így szabadabban mozog.

Kép
gyanixi
 
 


Sziasztok!

Gyanixi:sok sikert,biztos jól fog sikerülni!!!

Cipő:nem is szabad othon cipőt rá adni(ortopédus véleménye)Mert most fejlődnek ki a lábfej és a boka körüli izmok-stb.Csak akkor kell ha már rendesen tud menni az utcán-bent semmiféle képp mert többet ront mint javít!!!

Ettike:na igen nekik mindent szabad!Sógorom is rendőr és hihetetlen felfogása van!!!

KépKép
vicuska
 
 


Sziasztok! :wink:

Gyanixi biztos minden jól fog sikerülni,majd várjuk a sok sok képet! :lol:

Hát minden orvos mást mond,hihetetlen.
Cipő ügyben nekünk azért is kell mindenképpen itthon is,mert nagy baba,és teljesen tönkre menne a lába. Más lenne,ha kis vékonyabb baba lenne!
Gabika élvezi mikor a lábán van,néha leszedi és megrágja! :P

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Ettike nem semmi a rendőrős sztori! :twisted:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


2 friss kép

Gabika nézi a zenélős-villágítós képet
Kép

Apa és fia
Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


És a legújabb videónk,ami este készült :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=i4ybKZI7pf0

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Lányok hétfőtől a kecskeméti babakaja 149Ft lesz a ROSSMANN-ban! :P

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Hol vagytok lányok???

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Kép

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Ideértem én is! Csak felületesen olvastam vissza, de igyekszem bekapcsolódni közétek! Igaz mi le vagyunk maradva pár hónappal!

Boszi! Nagyon sajnálom a nagymamádat, remélem javul azért még! Itt Fehérváron jó orvosok vannak! Sajnálom, hogy úgy bántak vele!

Lányok! Nagyon cukik a babák egytől egyig és milyen ügyesek már!

Nika! Táblába betennél engem is? név:Chrissyy, baba: Martin, szül.nap: 2007.10.12., kor: pótolom, mit eszik: anyatej, egyelőre ennyi, amit mi tudunk.

Most mennem kell, de jövök még mesélni rólunk!
Vendég
 


Nika:kor: 3hónapos, 4 hetes
Vendég
 


chrissy : persze beteszlek :):):):):):)) sőt már meg is csináltam :):)::)

Kép


gyere mesélj mi van veletek?

nika70
Salgótarján
 
 


csak egy pár kép:az elsőkön grimaszt vág a kérdésre,hohy:-hogy sír a Lotti baba: Kép Kép Kép Kép

KépKép
vicuska
 
 


nagyon helyes lotti:)
Az a rózsaszín az festék?

nika70
Salgótarján
 
 


sziasztok.

vagyunk mink is csak tegnap alig voltunk itthon.

tegnapelőtt meg vacsizni voltunk párommal és marha jó volt.ittam 2 koktélt és már elég jó kedvem volt.aztán elmentünk egy szórakozó helyre (nem disco ba)ott még ittam egy picit és a végén még táncoltunk is.

tegnap meg mamáméknál voltunk kint.sétáltam egy jó nagyot Patrikkal a töltésen.utánna meg itthon sétáltunk meg mekiztünk.reggel mentem el és este 8 után értünk haza.

Patrik megint végig aludta az északát.este 9-7 ig. :lol: :lol: :lol:

chrissyy:

örülök hogy ujra köztünk vagytok.Martin már 4 hónapos????azta.....miket csinál már?????

vicuska:

Lotti nagyon tündéri kis csajszi :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok! :wink:

Mamámat ma hozza haza a mentő a kórházból. Anyu is már 7:30ra ott volt,hogy a főrvossal beszéljen. A doki nagyon ki volt akadva,hogy milyen gyógyszereket szedett a mama és,hogy vérhígítót miért nem kapott?! :evil: Kellett volna neki szednie! Ő felírt mindent,amire szükség lesz! Anyu gondolta,hogy borítékben ad neki egy jelképes összeget,mert milyen rendes volt,meg nem is lett volna kötelessége fogadni őket vasárnap! A doki nem fogadott el semmit pénzt! Azt mondta,hogy bármikor szívesen látja őket,nagyon jó mielőbbi gyógyulást kíván,és neki nincs szüksége pénzre,nem azért segített rajta! Ő orvos,és akkor érzi jól magát,ha vkin tud segíteni! Nem semmi mi a mai világban?! :wink:

A nővérek meg közössen ajándékkosarat kaptak,de majdnem sírtak azt mondta anyu az örömtől! :)

Mi jól vagyunk,tegnap vengégeink voltak. Gabika nővöget szépen. Várom már a szerdai napot,akkor viszem 9-re tanácsadásra majd! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Ettike akkor jól sikerült az este nektek,örülök! :wink:

Chrissy végre te is itt vagy,nagyon örülök! :wink:

Vicuska a képek nagyon jók,főleg a festékes! :lol:

Gyanixi hogy sikerült a születésnap és a keresztelő?

Rékának[/b]

[b]Nagyon Boldog 1. születésnapot kívánok sok szeretettel!!! :P

Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Hoztam én is pár új képet az én kis 11 hónaposomról! :P
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a kedves fogadtatást!
Sajnos nem nagyon tudok most jönni, mert Martinkám náthás és köhög is, elmarad a 4 hónapos oltása is. Tegnap elég nyűgös volt, másfél órán át sírt, de nagyon. Remélem nagyobb baja nem lesz. Azért igyekszem jelentkezni, meg majd felteszem a képeket ide is, ha nem baj. Az előzőbe feltettem!

Puszi nektek!
Vendég
 


chrissy képek jöhetnek mindig az sosem baj ha valaki feltezs:):):):)

Jobbulást Martinkának+++++++++++++

MÁRKNAK ÉS RÉKÁNAK BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT

Kép

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!
Gyanixi:Rékának Boldog Szülinapot!!!Jól telt a hétvége?Képeket kérünk!

Nika:ez ilyen testfestő szappan..kerianyu hozta!Az egész víz tiszta piros volt utána!

Márkank is Boldog Szülinapot(bár hirtelen nem ugrik be kinek is a babója??)

Az én lányom rákattant a lili babás dalokra-videókra.Egy kedves ismerősöm ajánlotta,azóta ez megy nálunk is.Nemtudjátok véletlenül hol lehetne beszerezni ilyet dvd-cd?Teljesen lemerevedik ha meghalja-látja!

KépKép
vicuska
 
 


Vicuska adj mailcímet vagy ha van msn átküldöm nekünk megvan csak azene de megvan a dvd is :):):):)

Márk Dijcsi babája nagyon ritkán jött a várandós topikba hátha ide is ellátogat :) meg még bennehagytam a táblába is:)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika:hol lehet ezt megvenni?Tarjánba?vicuska80@gmail.com

KépKép
vicuska
 
 


én a netről töltöttem le :) :oops: :wink:

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok,szép estét! :wink:

Jöttem panaszkodni! Sikerült anyukámmal összevesznem:

Egyik kedves nemsokára szülő barátnőm babaváró bulit tart nemsokára. Mertem anyunak mondani,erre ő teljesen kiakadt,hogy el akarok menni ilyenre! :twisted: Mert miért szórakoznék én a párom és a gyerek nélkül?! Meg ennyi erővel miért nem megyek haza a mamához,aki beteg?! :twisted:

Kicsit rosszul esett,de nem vitatkozom vele,mert sok most a gon a vállán. Nem megyek el a bababuliba,majd,ha megszült meglátogatom. Amúgy nem Pesten lakik,ott kellene aludnom,szerintem ez verte ki a biztosítékot anyunál! :twisted:

Más téma:
Anyu mondta,hogy a mamának 1 hét múlva lesz varratszedés. A főrovos mondta,hogy nem kell visszamenni ezért,a háziorvos meg tudja csinálni,az a dolga. :evil:
Anyu fel is hívta,erre közölte,hogy ő pedig ki nem szedi!
Akkor ki fogja???
Mamát nem lehet csak úgy ide-oda rángatni. Mentővel hozták haza fekve? Hova vinni anyu,ha körzetileg ide tartozik?!

Másik meg,hogy 1 hónapig vérhígitó szurikat fog kapni,és az asszintens akinek ezt nap mint nap be kell adnia lazán és bunkó közölte anyuval,hogy jó van beadja,de utána majd az aki akarja,mert ő aztán nem! :evil: Anyu meg nem meri a mamának beadni,meg a főorvos is kikötötte,hogy csak egészségügyes csinálja!

Kíváncsi leszek,hogy majd mi lesz! :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 



Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 



Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


boszi:

anyud nyugodtan beadhatja.apum is magának adta be.nagyon picike tü kell ahoz,és nem igazán lehet elrontani.ha minden igaz a hasba kell adni.kell venni alkoholt olyan jó amivel a babák köldök csonkja körül tisztítják.azzal be kell kenni ott ahol a szurit akarja adni,aztán kicsit össze fogja a bőrt és be adja.a bőr alá kell menni.na persze ha nem ilyen akkor nem szóltam,de ált ilyet szoktak adni.

Patrik még alszik :lol: :lol: :lol: a barátok közt utánn aludt el és fel sem kelt éjjel :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
ettike
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: