Új privát üzeneted érkezett!

Manó
Sajnos ma igen.Mosni mindennap mosok.Szegény mosógép már sírva szaladna előlem.Kép
Mosogatni is muszály.Takarítani általában esténként szoktam amikor már senki nem mozog,mert ahogy megmozdúlnak koszolnak.Kép
Teganap meg nem főztem így ma kell.
Holnap szülinapra megyünk úgyhogy ma kell mindent megcsinálnom.
Apáék elmentek ajándékot venni,úgyhogy nyugi van.Egyből ideűltem.Kép
Nem irigyellek manó,a felkelések miatt.

Csanikó
szeretem a kovácsoltvas dógokat.Kép
Neked is megfájdult a torkod?Reggel én is érezetem,hogy kapar.Remélem itt meg is áll.Kép

Zsuu
nem azt mondtad,hogy addig amíg szoptatsz nem diétázól?Vagy ez már nem olyan szopi?
Tényleg ettől ők még jól laknak vagy már csak megszokásból ciciznek?1 hete abbahagytam a tejcsináló tea ivását is.Nekem is kéne fogyiznom.Mióta kijöttem a kórházból egy grammot nem fogytam.Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Light-osan diétäzok csak.Az aposnäl mindig terülj terülj asztalkäm van és mindent meg kell kostolni.Az meg nekem igazän nem hiänyzik.Sültkolbäsz volt a vacsi meg mittudom én mi.Én meg megettem egy nagy joghurtot müzlivel és egy nagy bögre tejjel.
zsuu74
 
 


Nemsokára ebédelnek a manók, már hül a kajájuk. Tegnap én sem főztem, úgyhogy az nekem is mára maradt.
Ma délután jönnek a nővéremék, (náluk még baba nincs), egyébként ő Pesten lakik már 1.5 éve, azt pontosan nem tudom hányadik kerületben, azt tudom, hogy az Andrássy út igen közel van hozzájuk.

Roli

Hát nem irigyellek, bár nekem sem ártana...
Mondjuk a mosógép az nálam is megy mindennap, felmosni én is mindig akkkor szoktam ha már alszanak, muszáj, mert akkor a babák "mosnának" fel.

Majd még benézek,

Jó étvágyat minden babának és mamának!
manó3
 
 

 
 

Csajok!!!

Mi lelépünk,barätnömnél ebédelünk utänna meg csavarogni megyünk.Este benézek majd.Kellemes du-änt és jo étvägyat!!!Zs&G
zsuu74
 
 


Tőlünk az Andrássy út 3 utca.Kép

Dodó most aludt el ebéd elött.Mostanában ezt csinálja.Így én abszolút nem tudok napközben pihenni.Kép

jó étvágyat és jó pihenést!

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk a mamáéktól. Manóka nagyon jó kisfiú volt szépen végigaludta az éjszakát. Szégyellem bevallani de mi is 10 órakor ébredtünk. Ráadásul anyukám úgy felpakolt minket kajával, hogy főznöm sem kell vasárnapig.

Csanikót idézve: én is az OTP banknál dolgoztam lakáshitelekkel foglalkoztam a 2004 januárig. Utána kiléptem és mint munkanélküli lettem kismama.

A párom villanyszerelő - mindent szerelő - de most jelenleg alkalmi munkát vállal, mert december 23-án megszűnt a munkahelye. Most keresgélünk.

Zsuu. én is diétázok, csak az a baj, hogy imádok sütni-főzni és nem igazán tudom megállni pedig rámférne, mert kissé gömbszimmetrikus vagyok. Nagyon aranyosak ezek a fürdőszobás képek. Mindegyik picurka látványa kész élmény. A kérdésedre válaszolva nem így terveztem, nekem ez a második házasságom. Az elsőből nem lehetett gyermekem, a férjem a mesterséges megtermékenyítést és az örökbefogadást elutasította. 20 év után elváltunk, újra férjehezmentem és így született Petikém. Szeretnék mégegyet -legalább- csak nagyon szorít az idő. Talán 1 évet még adok magunknak, utána már nem vállalnám be a következő babát. Oly kevés az idő amit együtt töltehetnénk.

Manóka elaludt, most mi is lustizást tartunk. Olyan jó néha.
Sziasztok.
Marcsi.
marcsi41
 
 


Kép
Ezt most megszerelem.
marcsi41
 
 


Marcsi, Aniko
Akkor ti biztos tudjátok mik az eljárások ha valaki lakást akar venni.Mi szeretnénk a közeljövöben,csak nálunk fennáll az a dolog is, hogy nem vagyunk magyar
állampolgárok(joesetben 1,5-2 év mulva)Mindketten erdélyiek vagyunk és jelenleg letelepedési engedélyünk van.
Mik az esélyeink a lakásra?
Lehet fedezet nélkül?akkor mennyi öneröre lenne szükség?
bizzo
 
 


Sziasztok!

Bizzo! Nem vagyok már benne több, mint egy éve és ezek a dolgok napról napra változnak. Az biztos ha Magyarországon kiállított okmánnyal rendelkezel mint pl. a letelepedési akkor kaphatsz hitelt. Ha van Magyarországról származó jövedelmed. A fedezet pedig az amit megveszel. a felvehető összeg pedig területenként változik. Van ahol 80% de vannak sokkal rosszabbak is. Érdeklődni kell a bankoknál, szerintem segítenek.

Marcsi! Van néhány kérdésem csak ha akarod akkor válaszolj. Tudtad már esküvő előtt, hogy a férjednek nem lehet gyereke vagy csak később derült ki? Ez volt az oka annak, hogy elváltatok? A mostani férjed hány éves? Neki is ez az első gyereke?

Zsu! Én is diétázom de én egy kicsit drasztikusra vettem a figurát mert a lájtos nem használt. Én is szoptatok még de nem ez a fő táplálék és szerintem már csak alibi szopás van. Szopi után még bevág 1,5-2,5 dl tejet. Elmeséled, hogyan kerültetek svájcba. Mesélnél az ottani életről? Jó kis melód volt azt már tudjuk.

Roli! Én tegnap reggel óta érzem a torkomat. Este öblögettem phlogozol-lal és mára már sokkal jobb. Én is szeretem a kovácsoltvas dolgokat. Főleg a kerítést, korlátot. Ha egyszer házunk lesz, akkor biztos olyan lesz a kerítés meg talán még a kerti bútor is.

Manó! Te költöztél innen vidékre vagy a nővéred költözött fel Pestre? Ilyenkor több napra megy hozzád?

Pusszancs! Megyünk Apával Tescozni. Majd este jövök.
Kép
Vendég
 


Csaniko!
Sajnos nem tudtam sok-sok éven keresztül engem vizsgálgattak, petevezeték-átfúvás, egészségügyi kaparás, hormonkezelések, mire hajlandóak voltak a páromat is megvizsgálni. Akkor derült ki. És ami érdekes hogy nem is ez miatt váltunk el. Összejött a barátnömmel és ezért váltunk el. Egyébként a mai napig mindkettőjükkel tartjuk a kapcsolatot, voltunk lakásszentelőn náluk, nagyon örültek a babának is. Tehát mondhatom, hogy baráti kapcsolatban vagyunk. A barátnőm révén neki is lett két gyereke igaz azok már nagyok 15 ill. 17 évesek, de egy kis apaság neki is jutott. Szóval nem volt ereszd el a hajam válás, még ügyvédet sem fogadtuk. 10 perc volt az egész.
Hú most rohanok, mert dél óta nagyon sürün látogatom azt a bizonyos mellékhelységet, pedig nem ettem semmi olyat ami indokolná, és a gyomrom sem az igazi.
marcsi41
 
 


A másik felére nem válaszoltam.
A páromvan van egy 16 éves lánya, aki hol velünk van, hol az anyjával, de ez egy külön regény lenne. Jelenleg bíróságon van az ügy, mert szeretnénk véglegesen hozzánk telepíteni, mert az anyjánál hát nagyon rossz helye van. Már a gyámhatóság is beleszólt, de a magyar törvénykezésben még mindíg az a trendi, hogy a gyereknek az anyjánál a helye, akármilyen rossz is. Az apa csak fizetésre való. Velem nagyon jól megvan a leányzó, sokkal őszintébb mint az anyjával. Képzelheted még gyerekem sem volt és nekem kellett felvilágosítani, hogy mi is a baja havonta, és mit kell használnia a nehéz napokban, és mire kell figyelnie. Annyira vékony kislány, hogy 15 évesen volt 42 kiló és akkor kezdett megjönni a menzesze. Hát én is kicsit zavarban voltam.
marcsi41
 
 


Sziasztok!

Manóim ma korán lefeküdtek, napközben megint 2x 20 percet sikerült csak aludniuk, így előbb volt a fürdetés, aztán vacsi. Nagyon hamar elaludtak.

Anikó

A nővérem ment fel Pestre, mi egyébként törzsgyökeres fürediek vagyunk. Hozzám csak látogatóba jönnek, és Anyukánknál szoktak aludni. Azért ment fel mert itt a Balaton parton elég rosszak a munka lehetőségek, egyébként tanítónő, és Pesten próbált szerencsét, állást igaz talált, de nem a szakmájában. T-comnál dolgozik.
Most mentek el, ma ők voltak a segítségem fürdetésnél. Holnap pedig mi megyünk anyuhoz, úgyhogy holnap csak este tudok ide hozzátok bekukkantani.
manó3
 
 


Marcsi!!!Hät elöttetek le a kalappal.Amennyit mär megtettél azért a kis csemetéért,nagyon megérdemled(-litek).Legyetek nagyon boldogok és sok sikert a következöhöz is!!!

Aniko!!!A férjem itt született és én egy barätnömön keresztül (aki ide jött férjhez)ismerkedtem mega férjemmel.Elöször ide-oda utazgattam ,aztän fél év herce-hurca utän feladtam mindent és kiköltöztem.Az elején nagyon nehéz volt.Semmi barät,rasszista emberek mindenütt.......De mostanra mär nagyon jol beleéltem magam az itteni dolgokba.Szeretek itt lakni,jok az orvosi ellätäsok ,mégha méreg dräga is.Az emberek hidegségét kezdem megszokni,és most amugy is a babäzäs a legföbb tevékenységem.Remélem kielégitettem a kérdésedet.Ha nem teljesen akkor csak kérdezz nyugodtan.
Manoka ma nincs tul jol,hasmenése van ,piros popo,läz.Ugye länyok ez egy fog bujäsät jelenti.Annyira el van szontyolodva szegénykém.
zsuu74
 
 


Zsuu
Lehet a foga is.Dodónak nyáron egy hétig volt 38.3 a hője.Ahogy átszakadt az ínye elmúlt a láz.Szegények nagyon megtudják szenvedni a fogzást.
Milyen volt csavarogni?
Marcsi
Nálunk a suliba hányás-hasmenés vírus van,na meg tüdőgyuszi.Kép

Anikó
Amit adtál címet(smileyk)nem tudom betölteni.KépKépKép
Zsuu neked sikerült amit Anikó adott címet?
Ennyire béna nem lehetek.Vagy igen????

Kovács Roland
roli
 
 


Csak a tiedre kattintottam rä.Az volt magyar nyelves.
Csavargäs végül is jol telt ,de a végére jol befo..... a gyerek és mindene majdnem ätäzott,és persze üvöltött ,mert csipte neki.De most mär tiszta,és jol bekenegettem neki.Békésen alszik.Remélem nem kel majd 100x
zsuu74
 
 


Sziasztok!
Azt hiszem elmegyek én is aludni. Már a Gergő meg a Dorina is felkelt egyszer. Remélem nem lesz nagyon "gáz" az éjszaka.

Aludjatok jól, jó éjszakát!

Egyébként én is próbáltak a smiley-ket letölteni nekem sem igazán sikerült, de itt a fejléc alatt megjelent egy "sor" ezzel a címmel: my web search, és smiley fejecskék is vannak ott. (lehet, hogy béna vagyok hozzá?!)

Majd holnap este jelentkezem!

Szép hétvégét!
manó3
 
 


Heni!!!!Az a mäsik link amit megadtäl(natloz.....)ott hogy tudom beszurni a figuräkat??Vagy el kell menteni öket???
zsuu74
 
 


Zsuu
Én azokat(ami teszett) is ugyanúgy elmentettem.Nekem az volt az egyszerűbb

Nekem is ugyanaz lett ami manónak de nem tudom beszúrni őket.De viszont ha Emilt küdök akkor tudok bélyeget rakni rá.Kép

Szegény Giuliano.De a fő hogy jól bekented.Mit használsz?

Kovács Roland
roli
 
 


Manó
ezer bocsi kisbetűvel írtam a neved,de már nem tudtam mit csinálni elment.Kép
Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Kép

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Nekem is sikerült

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Sziiiiiia Éva!
Merre jártál?
Melyik sikerült?Ez az Anikóéról van?


Azért észlelitek,hogy napiszinten megyünk az arcívumba?????Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Éva nagyon ügyi vagy!!!

Igazsäg szerint Neogranormont hasznälok,de elfogyott és most egy cinkes krémet vettem Milette a märkäja.Azt hiszem ez egy itteni märka.
zsuu74
 
 


Sikerűlt azt hiszem
Próba:Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Képjuppppi,vagyis hät minek örülök ??Hisz most igy néz ki a fiam!!
zsuu74
 
 


Hät persze hogy napi szinten megyünk az arhivumba,mi egy jo csapat vagyunk !!!Mi DECMAMIK vagyunk!!!!Kép
zsuu74
 
 


Zsuu
Látom sikerült!!!
Nekem is amit Anikó adott.Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Ennek vajon mozognia kéne?

Kovács Roland
roli
 
 


Annäl le kell valamit tölteni???Vagy ott is csak képeket elmenteni???
zsuu74
 
 


Jó estét mindenkinek!

Zsuu, Heni
Nem biztos, hogy igaz, egy kicsit én is kételkedem, de az én orvosom azt mondta, hogy az tévhit, hogy a fogzástól be lehet lázasodni.

Marcsi
Érdekes életed van neked is. Gratulálok, hogy sikerült a baba.
Engem minden vizsgálaton, ahol a terhesség kapcsán meg kellett jelenni, azzal b..gattak, hogy hogy lehet 34 évesen első gyereket szülni? Én mindig csak azt mondtam, hogy nem tudok egyből másodikat.
Én is szeretnék még egy babát hamarosan, úgy gondoltam, hogy június 1-én leszek terhes.

Bizzo
Ahogy Anikó írta, a fedezet, amit veszel, holnapra megkérdezem, hogy mennyire gond, hogy nem vagytok magyar állampogárok.
(én is OTP hitelhez értékeltem ingatlanokat)


Üdv
Éva

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Gratulálok magamnak, mire ezt megírtam, addig ti nyolcat írtatok, lehet, hogy lassú vagyok?

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Éva
Két orvos is megnézte.Labor vizsgálatot is kértek(negatív)Minden kizártak.Nekem azt mondták,hogy ez előfordul.Mondom ahogy átszakadt lement a láz.

Miért pont június elsején leszel terhes?Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Nem baj! A lényeg,hogy itt vagy!Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Zsuu
valószínű letöltöttem(foggalmam sincs hogy).
De nekem most a fejléc alatt ott van Mywebsearch cimű sor és ott van egy smiley fej.Ha arra rákattintok akkor tudok róla menteni.

Érteni amit én irni neked?

Kovács Roland
roli
 
 


Mert akkor február végén szülök és akkor már gyorsan jó idő lesz.
Nem szeretem a telet, még a hangulatom is sokkal jobb nyáron.
Mindenesetre karácsonykor nem szeretnék ismét a kórházban lenni, nagyon rossz tapasztalatom van az itteni nővérekkel, bár lehet, hogy ezek nyáron sem lennének jobbak.
Én úgy gondoltam, hogy azért ilyen undokok, mert karácsonykor dolgozniuk kell.

Azon is gondolkodom, hogy nem Cegléden szülök.

Az igazsághoz hozzá tartozik, hogy a szülésnél mindenki nagyon kedves volt, de utána, azt senkinek nem kívánom.

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Most meg elveszett, amit írtam.

Na, azért június elsején, mert akkor február vége felé szülök és akkor már gyorsan jó idő lesz.

Mindenesetre nem szeretnék mégegyszer karácsonykor kórházban lenni, minden nővér utálatos volt, semmiben nem segítettek, mert fájt nekik, hogy dolgozni kell.

Már azon is gondolkodtam, hogy nem Cegléden szülök. Sok ceglédi barátnőm szült Pesten, nem véletlenül.

Az igazsághoz, hozzá tartozik, hogy a szülésnél mindenki nagyon kedves volt, de ami utána következett, azt nem kívánom senkinek. Sírva jöttem haza. (pedig nem vagyok az a sírós fajta)

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Ez jó!De van benne valami.
Velem is ugyanez volt.Szülőszoba oké.Lent még az ágyamat is én húztam át.Pedig Danit februárban szültem.
Én is szülnék még egyet-kettőt.Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Na most meg nem is veszett el, nem baj legalább kétszer is elolvashatjátok, bár, ha jól látom nem pont ugyanaz.

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Különben elvagy???

Kovács Roland
roli
 
 


Én is magam húztam fel az ágyneműt, pedig még felkelni sem nagyon tudtam, úgy látszik, ez így működik.

Sőt, mivel én túlhordtam a babát, szülés előtt két nappal be kellett feküdnöm, kb félnapot vártam, majd kerestem ágyneműt és akkor is én húztam fel, a "kedves" nővérkék nagyon elfoglaltak voltak.

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Õk is nagyon elfolaltak.Nálam nem tudták,hogy most egy vagy két szál cigit szívjanak.
Szóltam,hogy átázott az ágyneműm.Kezembe nyomta és mondta,hogy hol a szennyes ,de fordítsam visza színére a huzatot.Hopppá.Ilyen és ehhez hasonlók történtek.

Kovács Roland
roli
 
 


Megyek aludni,kissé elfáradtam.
Jó éjszakát!!Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Jó éjszakát mindenkinek!

Én is megyek már aludni.

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Hät ezek aztän sztorik!!!Valamitöl megmenekültem ugylätszik.Itt minden elsöosztälyu volt.Csak azzal nem voltam megelégedve hogy a dokim aki egy halom lovét benyelt a veszélyeztetett terhességem miatt,koncertre ment a szülésrészvét helyett.Szarul esett,biztam benne és mivel nagyon leamortizält a terhesség ,szükségét éreztem legaläbb a dokim részvétének.Na mindegy,itt igy müködik.
Manocinak mär 40 fok a läza.Nem alszik ,csak liheg szegénykém.
zsuu74
 
 


Na most meg leléptek????Csak ugy????
zsuu74
 
 


Szép szombatot!
Remélem azért a hétvége nem akadályoz titeket annyira,hogy egy pár sort írjatok.
Zsuu
Mi van manóval?Sikerült a lázát levinni?
Mielöbbi gyógyulást?Kép

Kovács Roland
roli
 
 


<font color="0000ff">Sziasztok!

Marcsi! Ez tényleg szép amit végig csináltatok. A mostani férjednek van már gyereke vagy ez az első? Drukkolok a második babával kapcsolatban. Nagyon megérdemlitek.

Zsu! Nagyon szerencsés vagy, bár én szeretek Magyarországon élni. Igaz elég nehéz megélni de jó itt. Amikor kimentél tudtál valami nyelvet? Mi van a kicsivel? Remélem már jobban van. Az első szülésemen az én orvosomat is csak a lóvé érdekelte. A második az rendes volt. Ja és nem pénzsóvár.

Manó! Mit csinál a tesód a T-comnál? Szívesebben tanítana? Itt Pesten van munka de Fürden sokkal szebb minden meg barátságosabb is.

Roli! A smiley-eket le kell tölteni az outlook-ba és onnan bemásolod a képekbe ami tetszik és úgy tudod feltölteni. E-milhez is tudod őket használni.

Évi! Nekem is ezt mondta az orvos. Lázas lehet az nap amikor a foga áttöri az ínyt de több napos láz nincs. Ja és lehet egy kis híg széklet is de hasmenés nem jár vele. Csak a sok nyál amit visszanyel nyálkássá teszi és hígítja. Drukkolok a babával kapcsolatba, hogy sikerüljön úgy.

Õszintén megvallva én sem szerettem volna karácsonyi babát szülni. Nem arról van szó, hogy megbántam bármit is mert a gyerkőcöm nagyon édi. De nem lehet a két ünnepet elválasztani egymástól mert olyan közel van. A karácsonyi ajándékot meg a szülinapit mindenkitől egyszerre fogja megkapni. Ez neki lesz majd rossz. Én 15-én mentem be a kórházba és 17-én szültem majd 22 reggel kidobtak. Nem volt hosszú. A karácsonyt itthon töltöttem bár ágyban.
Mellesleg én márciusra terveztem, de nem úgy jött ki a lépés. A következőt 2008. Júni végére szeretném. Remélem össze is jön.

Magyar kórházi ellátás: Csúcs. Nekem nem kellet ágyat húzni és még kedvesek is voltak csak épp a kórház néz úgy ki mint az elfekvő. A budira nem volt kedvem ránézni sem nem, hogy ráülni. Az ágy meg olyan szar mint ha nem is tudom min aludtam volna. Nem elég, hogy terhes az ember és minden fáj még ez is. Ja és olyan meleg volt mint a katlanban. Még a pizsama is rámolvadt.

Pusz mindenkinek . Majd benézek még.
Kép
Egy kis nyáridéző képecske.</font>
Vendég
 


Anikó
köszike!Tegnap este mindenre rájöttemKép


A fogra visszatérve.Nekem két orvos is megnézte Dodót.Mind a kettő ugyanazt mondta.Szerintem ahány orvos annyiféle képpen mondja.De azért mi ezen ne vesszünk össze.|red{oké????}

De jó lenne ha már egy kicsit melegebb lenne!
Milyen jó színe van a nagylányodnak.Kép
Nemsokára jön a tavasz!!!

Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Lassan indulunk bulizni.Kép
Este majd benézek ha nyugi van.
További szép napot!!!
Heni

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!!!

Sajnos Giuliano ällapota csak romlott,erös hasmenése van,éjjel 40 fokos läza volt és sugärba häny ki mindent.Alig aludtunk éjjel.Egész nap ölben kell tartani.Ereje sincs szegénykémnek.Holnapig ha nem javul megyünk az ügyeletre.

Remélem minden baba és mama jol van rajtunk kivül.Sajnälom hogy pont a hétvégére lett beteg,most hogy apa itthon van és kicsit kimozdulhatnänk.
Aniko!!!Nagyon szépek a csajok!!!!és hogy szeretik egymäst.Remélem G.-is majd szeretni fogja a kistesot.(majd ha lesz)
zsuu74
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: