Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Julcsi, fáradt gyerek szindrómát ismerem: nálunk Samu motorral elképesztő távokat képes megtenni, de ha gyalogolni kell, akkor elég hamar minden baja van, és kéredzkedik fel a nyakunkba. Így mi mindenhova visszük a mocit... Azzal kirándulunk :)
Pocis fotóm nem nagyon van (nem szeretek fényképeken szerepelni), de a kedvetekért majd készítek :)

Ibolya, köszi, bírom a munkát egyelőre. Kicsit fáradékonyabb vagyok, mint anno Samuval, de most persze ott van a kisördög is, meg a meló, meg a pocak... Szóval érthető. Te az előző helyedre mész vissza? És kiderült hogy pontosan mikor kezdesz?
Gyere kicsit gyakrabban!

Beadattam Samunak az influenza elleni szurit (talán már írtam, vagy legalábbis akartam), nagyon ügyes volt. Rá két napra lett egy kis hőemelkedése, de aztán ennyi. 1 hónap múlva ismétlés, 3 éves kor alatt 2 db szuri kell a védettség kialakulásához...

Merre jártok? Márti, még mindig nem jelentkeztél a keresztelő óta! Így elfáradtál? :)
Editek, Barbi, Zsuzsi, Zsu, Timi, Regi? Legalább egy minden Ok jelzést küldjetek!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


ZSOMBINAK BOLDOG NÉVNAPOT!!!!!!!
Kép

Keresztelő hogy sikerült? Képek?

Évi, örülök, hoyg jól bírod még a munkát! :) Nálunk minden ok, szerencsére nem vagyunk betegek, élünk és hallgatunk. :) Én is kíváncsi lennék pocis magadra! :) Mi az, hyog nem szeretsz szerepelni kpeken? És akkor a manók mit néznek majd rólad, amikor már nem lesznek manók? :wink: :P
Amúgy tényleg, Samu, hatalmasat nőtt és nagyon fiús már! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Sziasztok!

mi is jól vagyunk, csak hulla vagyok a sok munkától :?

Zsombinak nagyon boldog névnapot kívánunk mi is!

most nézem Boró már 10 hónapos, el sem hiszem, hogy így rohan az idő! :shock:

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 

 
 

Igen, Zsuzsi, annyi! Már töröm az agyam, hogy miféle tortát süssek neki! :D
Jó, hoyg minden rendben, de sajnálom, hoyg így le kell strapálnod magad. Vigyázzatok magatokra! Puszika.


Nisszának boldog hófordulót!!!! Már ő is 10!!! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Hahó!!!!

Köszi a gyerkőcök nevében, bizony Nini is öregszik :wink: .
Jól vagyunk mi is, Anissza 4 fogú, már kb. 10 kiló(csak szobamérlegen mértem :lol: ), jön megy szervezkedik, Szombi már kívülről fúj sok mondókát és éneket, lehet, hogy az oviban majd unatkozni fog 8) , Szoni meg jár néptáncra!!!NAgyon tetszett neki!!!

Én is megvagyok, most már fogyózom, a keresztelőn fejtem utoljára, már nem volt túl sok :? , ennek is vége, de nagyon örülök, hogy eddig volt :lol: .
A keresztelős képek hétvége felé lesznek meg(nagyon ramélem) majd teszek fel mindenképp!!!!Nem ússzátok meg 8) !!!

De addig is rakok párat:

Szoni szülinapi bulin volt:
Kép


ütközés:
Kép

éheztetjük a drágát, de megoldotta, kanapéről levette a zacskót és kiborította a zsömléket!!! :wink: Nem egy elveszett gyerek:
Kép

és megint eszik(vagy még mindig :roll: :wink: )
Kép

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Jajjjjjjjjjjjjjj És Borónak is sok puszi a hófordulóhoz!!!!!
Legalább képeket rakhatna mindenki!!!!! 8) :lol: :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Képek... Kicsit sok lesz!!!
Boró szinte mindegyiken eszik valamit :D , ne csodálkozzatok, valóban olyan kis örökrágcsáló, ami meg is látszik rajta! :wink:
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Bocs', csak így tudtam szelektálni... :oops: :oops: :oops: :oops:

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Márti!!!!!! Nem is láttam az előbb, hoyg tettél fel képeket!!! :) Irtó klasszak! Jajj, ezek a januári lányok! Ilyen éhenkórászok!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Hát az a helyzet nálunk a szopival, hoyg van, de tele a hócipőm a sok mellgyuszival. :? Amióta volt múltkor az a nagy, azóta még megnyomtam egyik éjszaka és ma reggelre ismét. Már kezd egy kicsit elegem lenni ezekből. Ez most nem csomó, csak úgy a mellem széle megnyomódott, de iszonytosan tud fájni. Őszintén, nagyon szeretném, ha már jól lecsökkenne a tejcsi. pedig már amúgy sincs olyan sok, és főleg nem fő tápláléka a csajszinak!
Márti, a világ összes kalapja le előtted, hoyg ennyi ideig csináltad a fejést, megmondom kerek-perec, én nem tudtam volna eddig csinálni. Egy hős vagy! :)
Várjuk bizony a keresztelői képeket is!

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Hős?????? :shock: Én biztos nem, de nagyon aranyos vagy!!!!! :lol:
Én azért is nem raktam több képet, mert az összesen eszik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :shock: A Julcsi akart kérni mosolygósat vagy huncut képet, háááááááááááááááát a mostani eresztésben állandóan hamizik!!!!Kis kölesgolyó kis zsömle, kis akármi, múltkor a szeletelt almát is szépen eszegette!!!!!!!!!!!!!!! :shock:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Zsombinak nagyon boldog névnapot, a két kisnagylánynak pedig boldog 10. hófordulót kívánok!!!
Tényleg elképesztő, most születtek...
És nagyon jók a képek az örökké evő 10hónaposakról :D Szoni és Kriszta is gyönyörű!

Márti, milyen bicaja van Zsombinak, hol vettétek? Én Samunak szeretnék majd, bár ezzel lehet h megvárjuk a tavaszt és a 3. születésnapot.
Már tök jól pedálozik a 3 kerekűvel, de azzal nagyon lassan halad (semmi áttétel nincs benne), azt én nem bírom cérnával. Mocival repeszt, de már a nagyot is kinőtte. Szóval lassan megérett a bringavásárlás, és nézelődöm..

Zsuzsi, nagyon szűkszavú voltál. Sajnálom, hogy ennyire fáradt vagy. Ez most ilyen időszak a munkahelyeden, vagy hosszabb távon is ilyen lesz? Szandi hogy van? Mostanában ugye nem volt beteg?

Samun a hét közepén furcsa piros foltok jelentek meg, főleg a combján, de a hasán is volt néhány. Tanakodtunk apjával, h mi csíphette meg, de mivel rosszabbodott (több lett és pirosabb), elmentem vele dokihoz. Az orvos azt mondta, hogy ez csalánkiütés, nem csípés, és lehet allergia vagy vírus, de mivel előttünk egy hasonló korú kislány járt szinte ugyanilyen kiütésekkel nála, ezért tuti vírus... Teendő nem sok van, calcium és Fenistil cseppek, de elmúlnak maguktól is, ez csak gyorsító... Hihetetlen mi minden hülyeséget be lehet nyalni... Szerencsére nem viszket neki és semmi más tünete nincs.
Írjatok sokat!
Jó éjt!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Évi:ilyen víruskiütése Zsombinak is volt azt hiszem tavaly, semmi más tünet csak a pöttyök, neki a bőrgyógyász írt valami krémet is, és szépen elmúlt.

A bicaj ilyen, 12 colos, apukám vette azt hiszem a Szigetszentmiklósi piacon.

Kép

Ezt a Szoni kapta a 3-dik szülinapjára, tehát örökölte a kiscsávó :lol: , Szonja már 16 coloson teker :lol: .

Edith:tündériek a lánykáid, látom Boró is jó étvággyal van megáldva!!!! :wink: :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Márti, köszi a kerékpárinfót, de ha nem baj, még kérdezek a bringákról.
Elkezdtem utánanézni a neten és elég súlyos árak vannak, meg nem is nagyon értek hozzá, h mi számít az első biciklinél - várom ám a többiek tanácsát is, akik már túlestek a gyerekbicikli vásárláson! :)
Egyrészt általában 17ezer-35ezer között találtam új bringákat (mondjuk ezek a nagy gyártók, pl. Hauser, Gepida, Schwinn gyerekbiciklijei), használtan meg valahogy elég szegényes a kínálat a teszveszen és a vaterán is.
Másrészt mindenféle verzió létezik: teljesen beburkolt lánccal, szabadon levő lánccal, kontrás, vagy hátra is tekerhető, felfújható kerékkel vagy tömör kerékkel, stb, és fogalmam sincs, hogy melyek a jók egy 3 év körüli gyereknek.
Egyedül a Régiójáték honlapján találtam egy 10ezer körüli bicajt (egy szép bordó BMX 12", cikkszáma: 59052), ez a fotó alapján OK, de persze meg kell majd nézni személyesen. Ez egyébként nagyon hasonlít ahhoz, ami Márti nektek is van :)
Van esetleg tippetek, hol lehet nem túl drágán és nem feltétlenül márkás de azért megbízható gyerekbringát venni?
Több kérdésem nincs :)

Ja, és Samunak mostanra szerencsére elmúltak a víruskiütései, 5 nap kellett hozzá.

Most már lépek, munka van!
Írjatok!!!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Sziasztok,

bringás kérdés ilyen ijesztő volt? :) senki sem néz azóta errefelé.
Azért a mai nap hírét megosztom veletek: kislányunk lesz!!! :D
Ma délelőtt voltunk genetikai 4D Uh-n, és a doki mondta, hogy lányból van a baba, látszanak a szeméremajkai...
Úgy tűnik, itt a topikban a mostanában születő gyerekek csak csajok :)
Most már tényleg ti jöttök!!!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Évi!


Nagy gratula a nunishoz!!!!!!

Bicaj: Barninak vettünk annak idején egy 12 collos bicajt oldalkerekekkel Auchanben. Semmi különös márka, nagyon strapabíró volt, kb. 10.000 Ft volt. Véleményem szerint annyira felesleges swinn és társai ebben a korban, túlzásnak tartok 20.000 Ft-ot egy kis bicajért. Ki is növi, és nem is érti a különbséget a biciklik között. Szerintem számít, hogy puha ülése legyen, stabil legyen az oldalkereke, lehetőleg legyen kiskosara (enyémek imádnak vinni benne valamit), legyen csengő rajta (igaz, ezt elhagyhatod, ha nem akarod hallgatni egyvégtében. Ja és fontos a láncvédő, ne kapja be a ruháját, ne legyen zsíros a gatya szára és lényeges a sárhányó a tiszta kabát miatt. Szóval a miénk no name, de Virág örökölte, nagyon szereti Ő is. Kimerítő voltam?

Jó hétvégét! Tegyél már fel pocakfotót légyszi!


Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Évi, hatalmas gratula a kislányhoz!
Teljesült az álmotok? Kislányt szerettetek volna? Nevek vannak már? Hú de izgi. :lol:

Bicikli témához nem tudok hozzászólni, csak gyűjtöm a tapasztalatokat amit a többiek írnak. Mi majd a szülinapjára gondoltunk beruházni, de én is úgy gondolom mint az Edit, hogy egy esetleg akciós occsó Auchanos vagy Tescos bicaj elsőnek megteszi. Az sem biztos, hogy az Ádámot érdekelni fogja, ő elég későn érő típus, motorozni is csak a nyáron kezdett. Addig meg vittük a boltba a motort is, ő ment vele a sarokig, onnan én cipeltem. De vinni kellett, szigorúan. :wink:

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Évi gratulálok a kis nunishoz!
Biciklis témához én se tudok hozzászólni, nekünk még nincs. A Szandit már érdekli, a játszón mindig ráül mindenkiére, de menni még nem tud vele. Elég hamar fel is adja a próbálkozást, talán tavasszal a szülinapjára kap egyet.
A munkahelyemről: felmondott az utolsó kollégám is, most egyedül vagyok az irodába a főnökkel és 4 ember munkáját végzem. :cry: Agyilag teljesen lefáradok 4 órára. Egyenlőre úgy néz ki, hogy így is marad, nem akarnak új embert felvenni.
A Szandi nem volt mostanában beteg. most egy kicsit taknyos, de nem vészes.

Márti, Edith: nagyon édesek a csajok, és látom jó étvágyuk van. :wink:

Tényleg ki mit vesz a gyerköcnek karácsonyra? Nekem semmi ötletem.

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Csajok, BORÓKA ÁTALUDTA AZ ÉJSZAKÁT EGYETLEN NYÖSZÖRGÉS NÉLKÜL!!! Este 10-től reggel fél 8-ig egyhuzamban. Hihetetlen még nekem is. 5-kor megébredtem és már akkor ki voltam akadva. Aztán 3/4 6-kor fel is keltem, de semmi sehol.

Aztamindenit! 10 és fél hónapot vártam erre. nem biztos, hoyg megismétlődik, de legalább tudom, hogy meg tudja tenni.

Évi, gratulálok a kislányhoz! :) Tényleg, mi volt most nálatok az "alaphangoltság". Tudom, hyog mindegy, de mégis! :) És az a lényeg, hoyg minden rendben van. :)

Zsuzsi, sajnálom, hoyg ennyi munka szakadt rád. És miért nemvesznek fel több embert? Legalább 4 helyett is fizetnek??? :roll:
Én ilyenkor csítitgatom magam, hogy nyugi, a munkába való visszatéréssel, mert még lesz elég időm agyongürizni magamat másokért, de a gyerekeim már sosem lesznek egy-kétévesek. Ha találok munkát jövőben én is visszamennék, de azért szeretném a lehető legtovább kitolni ezt az időt.

Edit, mesélj egy kcisit többet magatokról! Meg képekkel is adós vagy! :wink: :wink: :wink:

Barbi, ti hogy vagytok? Tesóprojekt leállt? A sulival hoyg haladsz?

Megyek, mert ma még semmit sem csináltam. Pedig hajnal óta fenn vagyok. Örömömben, hogy a lányom aludt, csak tengtem-lengtem ma. :roll: :oops: :lol:

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Edith: gratulálok az átaludt éjszakához. A Szandi még mindig felébred minimum 1x. De én már úgy hozzászoktam, hogy talán hiányozna is, ha nem ébresztene. :wink:
Azért nem vesz fel új embert a főnököm, mert szerinte nincs értelme ( persze mert én golyózok be a sok munkától :evil: ). De jó is lenne, ha 4 ember fizetését kapnám kb. 600 e Ft kéne keresnem.

Edit: ne csak a bicikliről írjál!! Mi van veletek, hogy vagytok?

Márti: megkaptad már a keresztelős képeket???? Igazán rakhatnál fel.

Nekem nincs képem, mert a Szandit nem lehet mostanában fotózni, ahogy meglátja a gépet jön az ölembe, hogy milyen képek vannak rajta.

Zsuról tud valaki valamit? Nagyon eltűnt?!! :shock:
És Andékkal mi van???????????????? :shock:

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Évi:gratulálok a kiscsajhoz!!!! :wink:

A képek, tegnap kaptuk meg:


Kép

adj egy ötöst apa
Kép

gyönyörű a templom:
Kép

kukucs:
Kép

na hajmosásról nem volt szó :shock:
Kép


a fiúk:
Kép

a csajok:
Kép

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Többet nem nagyon tudok, mert voltunk egy páran, és nem csak mi vagyunk a fotókon, meg én amúgyis botrányosan kövér vagyok :shock: :? , nem mutogatnám magam!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti: nagyon jók a képek! Nagyon szépek vagytok!! Csodaszép Nini a keresztelőruhában.
Bár nem sok látszik belőled én nem látlak botrányosan kövérnek. :wink: :lol:

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Zsuzsi:aranyos vagy, hogy nem látod!!!! :wink: De a tokámat nem lehet nem észrevenni!!!!!!
Rajta vagyok az ügyön, már 8 kiló leficcent!!!! :lol:

Sajnálom a sok melót!!!!Elhiszem, hogy kivagy, én néha ettől a 2-3 csemetétől is kinyiffanok teljesen!!!! 8)

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


8 kiló az nagyon sok!! Nagyon ügyes vagy!!
Hogy csináltad???

Elhiszem, hogy te is nagyon fáradt vagy néha, azért nem lehet semmi a 3 gyerek mellett még háztartást is vezetni. Engem néha a Szandi egymaga lefáraszt.

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


ÉVI, HATALMAS GRATULA A KISCSAJSZIHOZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Biciklitéma. Nos mi kaptunk egy noname-t szerintem veszünk mellé mégegyet, kezdésnek jó lesz az.

Edith, azóta volt még meglepi hosszú éjszaka?

Jövök ám én is, de ez a suli nem kicsit lefáraszt. Na meg nálunk is volt izgalom az elmúlt két hétben... Árpit elbocsájtották, a válság miatt. Az indok: SOKAT KERESETT. Mondjuk kérdem én, hogy mihez képest ha a lakás és a kocsi is hitelből van... Na mindegy, már túl vagyunk rajta, ma hívták, hogy mehet az új helyre. Kevesebbet fog keresni mint eddig, de a munkanélkülihez képest sokat. És azért nem volt lehetősége ugrálni a munkák között, mert túlképzett. Képzelhetitek, mennyire ki voltunk így év végére... :?

KépKép
kgiulia
 
 


Sziasztok!

Csajok, nagyon köszönöm a gratulációkat!
Barbi, Edith, nekem nem volt előzetes várakozásom a kisbaba nemével kapcsolatban. Tök jól el tudtam képzelni kislánynak és kisfiúnak is...
Viszont körülöttem szinte mindenki kislánynak drukkolt (Balázzsal és anyukámmal az élen - általában kevés dologban értenek egyet, de ebben nagyon... :) szóval nagy az öröm!
Ami érdekes: nincs ötletem a nevére... Samunál tök be voltam sózva, örökké a nevén törpöltem, most meg ihlettelen vagyok... Hogy ennek mi az oka, fogalmam sincs. Azt hittem, hogy ha már tudom a nemét, akkor beindul a dolog, de egyelőre ez nem jött be... Balázs jobban rá van erre a kérdésre izgulva, de egyelőre furcsa ötletei vannak :)
Mindegy, van még 4 hónapunk... :)

Köszi a hozzászólásokat a bringatémához. Kipróbáltuk Samuval az Auchanban az egyik bringát, és hát még nem nagyon megy neki. Lelkesen felült rá és próbálkozott, de a tekerést még gyakorolni kell, nem nagyon haladt vele...

Márti, nagyon jók a képek, csodaszépek vagytok! És 8 kiló mínusz? Ügyes vagy! Mit csinálsz az ügy érdekében?

Julcsi, sajnálom a körülöttetek levő mizériát. Nekem is sok ismerősömet elküldték már most a munkahelyéről, és ez sajnos tényleg csak a kezdet... Annak viszont örülök, hogy ennyire hamar talált új állást Árpi - még ha egyelőre nem is az igazit.

Zsuzsi, az azért nem semmi, hogy ennyire túl vagy terhelve melóval. De ezt nyilván látja a főnököd is...

Edith, gratulálok az átaludt éjszakához, azért ez egy 10 hónapos csajszi esetében nagyon jó!
Tényleg Barbi, nálatok mi a helyzet, Ádám hogyan alszik mostanában? Zsuzsi, nálunk is felkel Samu időnként éjjel, de szerencsére nem minden éjszaka. Kb heti 1-2 alkalommal kell hozzá átmennem.
Bár ő még éjszakára pelusos, tényleg ezzel hogyan állnak a gyerkők? Nappalra már nagyon stabilan szobatiszta, ez tök jó!

Ezen a héten itthon vagyunk Samuval, mivel kötőhártyagyulladása van. Hétfőn reggel borzasztó csipásan ébredt. Szerencsére más tünete nincs, se láz, se nátha, "csak" a szeme beteg... És ez mivel elég fertőző, a héten nincs bölcsi.
Jó késő van, megyek szundizni, jó éjt!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Évi: a Szandi is pelusos még éjjelre, de muszáj, mert rengeteget iszik. Általában ezért kel fel, vagy pisilni kell és ki kell vinni. Vagy ha nagyon mélyen alszik és bepisil arra ébred fel egy idő után.
Egyenlőre nem látom a megoldást. Nincs erőm most elvenni az éjszakai italát, mert túl fáradt vagyok, hogy harcoljak vele.
Nappal már teljesen rendben van, a délutáni alvást is többé kevésbé megússzuk bepisilés nélkül.

Samunak jobbulást!
A Szandi is beszedett valamit, nagyon csúnyán köhög. Remélem nem lesz komolyabban beteg.

Julcsi: nagyon sajnálom, hogy Árpit elküldték. Annak azért örülök, hogy már talált mást.
Szörnyű milyen helyzet van. :cry:
Én se merek nagyon vitázni a főnökömmel, kisgyerekkel már nem olyan egyszerű új munkát találni. :?

Na megyek, mert holnap megint nem tudok majd felkelni.

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Na akkor jöjjenek az alsópáhoki képek:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Biciklitéma: 1 hónapig minden nap próbáltam megtanítani biciklizni Virágot. Annyira kis béna volt, a derekam kettétört, de nem jött rá a tekerés módjára. Majd egyszer csak ráült, én söprögettem az udvaron és látom ám, Virág vígan tekeri a biciklit. :D

Julcsi!

Sajnálom Árpit, de azért örülök,hogy gyorsan talált mást. Ha lesz jobb, majd lép tovább.
Nekem a csajok egyáltalán nem egyformák. Többen írták, hogy alig tudják megkülönböztetni őket. Nekem Livi tiszta Apa, Dorka pedig tiszta Anyukája. Levágattad a hajad? Csajok ovisok lesznek, ha betöltik a hármat vagy maradnak még őszig otthon?


Márti!

Gratulálok a 8 kilóhoz!
Annyira szép gyerekeid vannak. Na és az a ruha Ninin csodaszép!!!

Rólunk:

Virág hiszti korszakát éli, komolyan mondom kötél idegek kellenek hozzá. De csak velünl szívózik, mindehol máshol mint egy angyal.
Alvásnál befogok keményíteni. Így telik egy éjszaka: Hajnal kettőkor kezdi: Anya kérek inni, anya takarjál be, anya pisilni kell, anya reggel van már?, anya kimehetek játszani? Ez megy reggelig, majd mint aki végig aludta az éjszakát felkel vidáman, fitten.
Megpróbálom Anyunál altatni és megnézem, ott csinálja e a fesztivált, vagy engem tüntet csak ki vele.

Barnust iskolaérettnek találták a ovónők és kiakarják tenni az oviból. A döntés az enyém, és én döntöttem, marad még egy évet.
Szerintem még nem kész rá több szempontból sem.

Hétvégén megüljük Virág névnapját.Lesz eszem iszom, csak győzzem szuflával.

A Mikulásnak már írtunk, kívánságlista kész, csak jó gyereknek kéne lenni hozzá.

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


A lakás festés utáni képeivel tartozom még, igyekszem,csak mindig délbe jut eszembe, akkor meg már Virág durmol bent a szobájába.

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Sziasztok!

Edit, nagyon-nagyon jók a fotók, látszik, hogy jól teltek azok a napok!
Virág haja is mennyit nőtt! :shock: Nagyon szép a kiscsaj, telifogas mosolya imádnivaló :)
Sajnálom, h hisztis Virág, előző éjjel Samu is csinálta a műsort éjjel 2 és 4 között, de ez nála szerencsére nem rendszeres...
Majd meséljed el, hogy anyukádnál hogyan viselkedett. És mit csinálsz, ha ott nem ilyen, azaz tényleg csak nektek szól a műsor?

Zsuzsi, nálunk a délutáni alvás is még pelusos. Illetve sokszor szárazon veszem le Samuról a pelsut, de van hogy pisis, és egyelőre nem ébred fel arra, ha álmában pisilnie kell.

Lépek aludni, jó éjt! Írjatok!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Sziasztok!
Ádám bátyám még alszik, gyorsan írok nektek.

Márti, az első képen a Nini csodaszép. Nagyon jólsikerült fénykép, visszaadja milyen is valójában.

Edit, tényleg jól érezhettétek magatokat. Klasszak a képek. És valóban, mekkora haja van Virágnak! Atya ég.

Zsuzsi, sajnálom, hogy ennyit dolgozol. Engem is mostanában csábítgat a főnököm, hogy menjek hozzá dolgozni. Csak ide a szomszédba, Győrbe. :wink: Ha nem lenne ilyen messze tőlünk már mennék is.

Alvás: nálunk mostanában, pár hónapja nyugodtabbak az éjszakák. Nem azt mondom, hogy átalussza, de felkel inni és már alszik is vissza. Vagy szól, hogy nem találja a poharát. Vagy hogy fázik, mert már semmi takaró nincs rajta. (persze ezt akkor amikor éppen elaludtam, mert egész éjjel takargatom, akkor meg úristen, csóri gyerek megfagy én meg vígan alszom, milyen anya vagyok? :lol: )
És mint a Zsuzsiék, nálunk is nehéz lesz az éjszakai szobatisztaság, mivel az Ádám is sokat iszik éjjel. Van, hogy tisztába is kell tennem, mert már mindene pisis.
Igaz ő nappalra sem erőltet meg magát, még szigorúan pelusozunk. Pont tegnap volt, hogy a délutáni alvásból felkelt és mondta, hogy jön a pisi. Rohantunk a wc-re (bilire nem hajlandó ráülni) aztán ott ücsörgött egy darabig majd közölte, hogy kész vége, és leszállt. De pisi sehol. Ezen felbuzdulva ráadtam kisbugyit, megbeszéltem vele, hogy most nincs pelus úgyhogy szóljon ha action van. Ja szólt is, amikor már a zoknijában folyt a pisi.
De nem is érdekel, nem görcsölök rajta. Elméletben tudja mit kellene csinálni, mert ha fürdik akkor szól hogy pisi és megvárja még odaérek a bilivel. (de azt is csak a fütyi elé lehet tartani) Annyit görcsöltem annak idején a mozgása miatt, ezen már nem agyalok. 20 évesen csak nem lesz pelenkás.

Na, nem tudom mit akartam még. Majd ha eszembe jut jövök.
Pussz

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Sziasztok,

jó lassan telik ez az oldal...

Barbi, jó h írtál, Samu sem szereti a bilit, csak ha nagyon nincs más (pl. fogalt a wc :) ), akkor hajlandó használni. És örülök, h Ádám alvókája megjavult.

No, bringatéma utoljára :) Ma szembejött velünk az Auchanban a kiválasztott. Akció volt, és 10ezerről le volt árazva 7ezerre egy noname, de strapabírónak tűnő darab... Van rajta minden, amit ajánlottatok (láncvédő, kiskosár, puha ülés, masszív oldaltámasz).
No, ezen is túl vagyunk, nem szoktam ennyit küzdeni ilyeneken :) Tanácsokat köszi mégegyszer!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Köszi a hajdicséreteket! Bevallom, imádom a hosszú haját, néha fenyegetem, hogy levágom, de akkor megy a sírás és könyörgés, hogy ne. Szóval szerintem Virág is szereti.

Évi! Jó, hogy megoldottad a bicikli problémát, szerintem kár lett volna 20.000 egy kezdő bicikliért.

Meg volt Virág névnapja, nem sok fotó készült, de felteszem majd. Az ajándékok nagyon bejöttek. Kapott egy olyan kirakót, ami felnőtt tenyérnyi darabokból áll és egy kisebb szőnyeg nagyságú lesz a végén. Állatok, traktor, imádja. Kapott egy babakészletet, ami áll egy anyukából, testvérbabakocsiból, pólyás baba, annak nagyobb tesója, bébikomp, bébitaxi,cumisüvegek, cumik. Nagyon tetszik neki, ez volt a favorit. Kapott colorama készségfejlesztőt, na ezt még tanulni kell.

Ja és ismét nálunk járt a fogtündér, elvitte Barni felső első fogát. Jajj, szegénykém hogy néz ki! :cry: :D

Lépek mosni!

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Edit, szerintem sem egyforma a két csajszim, de valószínű, hogy a hasonló hajuk miatt látják őket egyformának. Kiakadtam, hogy Barni már ilyen "öreg" és suliról beszélsz! Nagyon durván eltelt az idő!!!!!!
Ovitéma, ezt már akartam kérdezni. Ki megy majd nemsokára oviba? Mi mennénk, ill adnám a csajokat, mert nekik jó lenne, de nem vették fel őket idéntől, így ők jövő szeptemberben kezdik. De talán jó is így, mert én még nem vagyok rá kész. De már várom azért mert ők biztos élveznék.

Évi, van utónévkönyvetek? Érdemes rászánni egy kis időt az átolvasására, hátha megtetszik valami név.

Éjszakai pelus/pisitéma. Szerintem a sok ivósok is fel fognak kelni éjjel és szólnak ha már érettek lesznek rá. Legalábbis nálunk is eltelt pár nap a nappali és éjszakai ébredések között. Azért pár nap, mert a Livi nagggyon büszke és lelkes volt, Dorka meg alapból nem megy éjjel pisilni. De én úgy gondolom ennek a kialakulásához több idő kell. Na meg most itt a hideg, nem is baj az a pelus, legalább ha kitakaróznak védve van a kis fenekük/derekuk. Ilyen szempontból kár, hogy ágytiszták is az enyimek... :lol:

Márti, mindig elfelejtek szólni mailben, küld már át a Niniről az első képet! Lecserélném a zsömleevőset ilyen tündérkésre. :lol:

KépKép
kgiulia
 
 


Én is köszönöm a gyerkőc dícséreteket, dagad a májam :wink: :lol: !!!

Évi:örülök, hogy sikerült beszerezni a bringát :wink: , attól még a minitali áll, ha épp erre jártok, vagy van kedvetek beugrani!!!!

Szoni múlt kedden leesett a mókuskerékről az oviban, hívott az ovónéni, hogy ne aggódjak, de kisebb balesete volt a csajnak, persze egyedül voltunk itthon, összekaptam a kicsiket , bejelentkeztem a sebészetre, de mire beértünk az oviba sík ideg lettem, aztán megláttam , odajött és elsírtuk magunkat annyira , aggódtam, de szerencsére nem is túl nagy, csak mély volt, és sikerült összehúzó tapasszal "összeilleszteni a sebszéleket", ezt a dokinéni mondta :wink: , holnap veszik le.
Meg persze fuvart is sikerült keríteni a drágám személyében, pedig már útra készen voltunk, de érdekes lett volna, hogy fogom és nyugtatom meg a Szonit miközben a Nini kenguruban lóg rajtam a Zsombi meg gondolom rohangált volna valamerre:shock: :lol: ezt most nem kellett kipróbálnunk, hiába szép is az élet így 3 gyerekkel, mindig történik valami!!! 8) :lol: :wink:

Zsombi elvileg megy oviba márciusban, már ráfér nagyon, alig bírok vele, látványosan tud unatkozni!!!! 8)

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti, zajlik az éelt Nálatok is! De hol lett a seb? Lesz maradandó nyoma?

Julcsi!

Virág fog menni jövő márc. 22-től oviba. Barnival egy csoportban lesznek, most is mindig maradni akar. Én nem bánom, nekem kicsit sok volt a 6 év itthon már.

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


:lol: Na azt nem írtam, az álla alatt, majd holnap kiderül lesz e nyoma.
Bár ezért nem aggódom, nekem is van nem egy ilyen"jóságjegy" 8) az arcomon és mégis elkeltem!!!! :lol: :shock: 8)
ÉS mit fogsz csinálni, ha már a kis csajszi sem lesz otthon, eldőlt már???Visszamész vagy sikerült valamit kitalálni????

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Évi, örülök, hogy sikerült megtalálni a jó biciklit. Kiváncsi vagyok a Samunak mennyire fog bejönni. Ne felejtsd el majd megírni (mert én tuti elfogom felejteni megkérdezni, de érdekel. :wink: :lol: )

Edit, pont ilyen kirakót vettem ma az Ádámnak karácsonyra. :lol: És az tetszett meg, hogy milyen nagy, szerintem könnyedén kirakja majd. Mostanában úgyis a puzzle a menő, csak hát ilyen 3-4 db-os van még neki.

Elvileg az Ádám is megy ápr. 1-től óvodába. Gyakorlatilag meg az a tuti, ha már oda is jár, akkor már biztos, hogy felvették. (itt ilyen a helyzet)

Sógornőmet meg kérdeztem, mit hozzon a Jézuska a Majának. Mondta, hogy most a hangszerek a nyerő. Hát rajtam ne múljon, vettem neki dobot, meg cintányért, meg xilofont... Szerintem úgy fognak a szülők utálni érte, de ők kérték! :lol: :lol: :lol:

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Sziasztok!

Szavazzatok kérlek a kislányomra!
Ovis 3-6 csoport Szarka Gréta
http://www.amalom.hu/angyalibabakszepse ... azas?kat=3

köszönjük!!!
Vendég
 


Sziasztok,

megint jól leült a topik, most már mindenki eltűnt... Sajnálom.

Nálatok hogy fog kinézni a karácsonyi ünnepdöpping?
Most ezen agyalunk, melyik nap, melyik nagyszülőhöz, rokonhoz menjünk, kivel mikor találkozzunk...
És nem is emlékszem, hogy tavaly hogyan is csináltuk :? És a karácsonyi menüt tudjátok már? Kérek tippeket.

Ajándékbeszerzés is egyelőre akadozik, ezt a részét nem szeretem, ihlettelen vagyok, néhány embernek annyira semmilyen ötletem nincs (ritkán találkozunk).
Persze van, ami megvan, legalább ötlet szinten, de a többség sajnos sehogy sem áll még.

Samut vasárnap elvittük Halász Jutka koncertre, kb a feléig nagyon élvezte, aztán látványosan unatkozni kezdett. Erre még nem érett, pedig nagyon jó volt. Nekem tetszett :)
Lépek, írjatok majd!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Sziasztok,

Elnézést, hogy így ismeretlenül írok a topikba, én a 2006. nyári babákhoz szoktam írni.

Most csak szeretném felhívni a figyelmeteket néhány kiegészítőre, amit külföldről kaptam és szeretnék eladni (pelenkázótáska, zenélő forgó, játék hordozóra, ágynemű, függöny stb).
Ezeken kívül az oldalon a kislányom néhány használt vagy teljesen új, de már kinőtt ruháját is megtaláljátok.

Kérlek nézzétek meg az oldalamat :
http://babaszoba.hu/forums/topic?tid=318810
remélem találtok olyasmit, ami megtetszik.

Köszönöm előre is és még egyszer elnézést a zavarásért.

meteor
 
 


Sziasztok!

Tényleg kezd kihalni a topik. :(

Először is Virág babának utólag nagyon boldog névnapot kívánok!
Edit gyönyörűek a gyerekeid!

Barbi, neked meg mára nagyon boldog névnapot!

Évi, nekem semmi használható ötletem nincsen. Még azt se tudom a Szandinak mit vegyek. :oops:
Nálunk most a gyurma a menő, anyuék nevében ehhez vettem mindenféle kiegészítőt.
Anyóstól mikrót, mosogatógépet, könyveket, építőkockákat kap. Az összes ötletemet lenyúlták.
Karácsonyi dömpinget is passzolom, meg nem tudom mikor kinél leszünk. :roll:
A Szandit cirkuszba vitték a sógornőmék kb. 10 perc után elkezdett sírni, hogy sötét van ki akar jönni. Mehettünk érte. :lol:

Amúgy nálunk minden rendbe. Én is és a Ferkó is nagyon sokat dolgozunk, anyósék nélkül tuti nem tudnánk megoldani a mindennapokat. Bármikor kérjük segítenek.

Nagyon remélem, hogy a főnököm megtartja jó szokását és a két ünnep között nem dolgozunk, illetve hogy kapok 13. havi fizetést (amit szerintem már azért is megérdemelnék mert egyedül viszem az irodát :? )

A Szandi nagyon gyanús, hogy benyalt valamit. Folyik az orra, meg egy kicsit bágyadtabb is a szokottnál. Találtam egy vitamint Cebion multi – ezt végre beveszi a teával. Eddig bevált, remélem ezen is átsegít minket.

Teszek egy képet, a Nini szülinapján készült:

Kép

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Zsuzsi,
köszönöm szépen! :P

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Sziasztok!

Elnézést, hogy jó ideig nem jöttem, de karácsonyk özeledtével kezdenek feltorlódni a dolgok, meg persze vki mindig beteg....

Most épp Liza volt lázas 1 hétig :(
De mostmár oké :)

Szóval azért jöttem, hogy mindenkinek örömteli, békés Karácsonyi ünnepeket kívánjak, mert elképzelhető, hogy már nem jutok ide addig :)

No meg a képeslapunk is most készült el, el akarta mvele dicsekedni :) :P

A képeket megnéztem, mindenki nagyon aranyos, nekem az aktuális kedvencem Mártiék csajos képe :)

Puszi,

Zsu

Kép

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Én is ritkán jövök, ez a suli kikészít... :lol: :lol: :lol:

Zsuzsi, akkor a Béres csepp sem vált be? Mindegy a lényeg, hogy csak találtál valamit, amit bele tudsz diktálni Csibészkébe. :lol:

Zsu, már NAGYON aggódtam értetek. Írtam neked mailt, de nem válaszoltál, ide is azért jöttem, hogy megnézzem ide írtál-e. De látom valószínű nem kaptad meg a mailemet, mindegy a lényeg, hogy jól vagytok (háát, legalábbis a kötelező gyerektaknyokat leszámítva, remélem komolyabb nem volt...).

Nálunk is nagy lesz a jövés-menés ünnepekkor, de nem baj, addig jó, mert akkor legalább tuti hogy nagy a család. :lol: :lol: :lol: :lol: De még mi is szervezkedünk...
Karácsonyi menüket én is szívesen olvasnék!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KépKép
kgiulia
 
 


Sziasztok!

Azért néha benézek, hátha más is ezt teszi...
Zsu, Julcsi, jó hogy jelentkeztetek!
Zsu, a karácsonyi képeslapotok jól néz ki nagyon!
Julcsi, ilyen sokat kell tanulni? És addig a csajok hol vannak, amíg te iskolában vagy? És tetszik még mindig az isi?

Nálunk nincs különösebb esemény, még egy hét és a 3. trimeszter jön, rohan az idő. Samu jól van, bár e hét elején belázasodott. Szerencsére csak egy enyhe lefolyású torokgyuszi volt, mire kedden du látta az orvos, addigra nagyjából túl is volt a dolgon. Mindenesetre ezt a hetet nem a bölcsiben töltötte, hanem itthon. Hol az apja volt vele, hol pedig én.
Tegnap pedig engem tepert le egy gyomorrontás, de ez is az egynapos fajtából, ma már minden OK.
Úgy látom, h karácsonyi menük tekintetében nincs nagy mozgolódás. Mondjuk mi 25-én meglépünk itthonról, szóval csak az aznapi ennivalót kell kitalálnom. Vagy hal lesz, vagy pulyka, esetleg mindkettő :) Az biztos, hogy valami tepsis-gyors verziót készítek, mivel 24-én még fát is kell díszíteni, meg persze kell időt hagyni egymásra.
Írjatok!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Sziasztok!!!!

Ezer éve nem jártam erre,de látom ti sem! :lol:
Végig néztem a képeket,hát csodaszépek a gyerkőcök.
A legkisebbek is,már mekkorák!!!!!!!!!!!!! :cry:
Nagyon megy az idő!!!!

Nem tudom mikor jövök megint.
Ezért,szeretnék ..............

NAGYON BOLDOG ÜNNEPEKET KÍVÁNNI MINDENKINEK!!!!

Kép
Kép
Kép
regina74
 
 


Sziasztok,

én is csak beugrottam nagyon szép és szeretetteli karácsonyt kívánni mindannyiotoknak!

Évi
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára erpé 2008.12.23 22:09-kor.

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Sziasztok!

Mivel holnap nem tudom,hogy lesz-e időm ide jönni,ezért inkább előre szeretnék mindenkinek Áldott,Békés,Boldog Ünnepeket Kivánni!

Hópihécske száll az égen,
kis csengettyű szólal szépen.
Az angyalok ma táncra kelnek,
gyertyafénynél énekelnek.
Mosolyogva mondják Néktek:
Békés,Boldog Ünnepeket!

Sok szeretettel: Encsi,Gergő,Ibolya

Kép
bibolya
 
 


Én sem hiszem, hogy ide jutnék holnap, ezért most kívánok
nagyon boldog, békés karácsonyt mindenkinek!

Barbi
Kép
b_barbie
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: