Új privát üzeneted érkezett!

Minyu, többször véreztem Erikkel, először akkor, amikor kb. meg kellett volna jönnie a 8. héten a menszeszemnek. Ekkor "csak narancssárgás-kicsit pirosas folyás volt, iszonyúan betojtam, de a doki mondta, hogy feküdjek, és amíg nem élénkpiros, vagy nem görcsölök, addig nincs nagy baj. Megemelte a progeszteron-adagomat, mert valószínű volt, hogy azzal van baj.
Aztán a 11. héten élénkpiros volt :), de nem túl sok, és nem görcsöltem, úgyhogy szigorú fekvést írt elő a doki, majd amikor először felkeltem a 12. heti Uh miatt, akkor mehint volt vérzés. Az Uh-n beigazolódott, hogy amiatt vérezhetek, mert a méhlepény rálóg a méhszájra. Így még vagy 6 hét szigorú fekvés volt, amíg az Uh-n az nem látszott, hogy a méh növekedésével már a méhszájról lekerült a lepény. Aztán 2 hét múlva kitalálta a doki, hogy szerinte megrövidült a méhnyakam, így további, bár nem annyira szigorú fekvés jött, de a 26. hét környékén is volt egy Uh-m, és akkor kiderült, hogy ez nem igaz, úgyhogy onnantól lehett járkálnom. Persze addigra jól legyengültem, úgyhogy még hetekig nem tudtam 10 percnél többet sétálgatni. :roll:

No ennyi dióhéjban, de kérdezz még nyugodtan!

Móni
mzx
 
 


Minyu!

Nkem mindkét terhességemnél többször voltak vérezhetéseim és nem lett semmi baj.

Da azért pihenj amennyit csa tudsz,tudom a kisfiad mellett nem könnyű(ismerős helyzet :D )

Utrot használsz???Nem mondta a doki,hogy kéne a vérezgetés miatt???

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Minyu, nagyon sajnállak a vérzés miatt, én is be lennék tojva, még ha mindent tudnék is róla... Sajna nem értek hozzá, így csak együtt tudok érezni veled!!!

A sportról nekem azt mondta a doki, hogy ahogy nem görcsöl a hasam magnézium nélkül sem, nyugodtan sportolhatok, csak figyeljem a testem jelzéseit. Nekem iszonyú jól esik, tulképpen az egyetlen dolog, amiben igazán jól érzem magam...

Úgy gondolom, hogy ha ártana neki, akkor jelezne úgyis. Figyelek én mindent, meg visszafogom magam és futás helyett csak gyaloglok, súlyokat nem használok, stb...

Tök jó volt a levezetés a főnökömmel kapcsolatban, hogy hol lesz ő már 4 (7) év múlva :) Csak az a baj, hogy nálunk én keresek jóval többet, úgyhogy muszáj lenne visszamennem hamar dolgozni, a fél év után nem tudom, hogy meddig tudunk megélni a párom kevéske fizetéséből.

Mindegy, olyan még nem volt, hogy sehogy se lett volna, majd meglátjuk egy év múlva, mi lesz :-)

Aranyosak vagytok, tök jól estek a levelek :D

Kép

KépKép
eszterxx
 
 

 
 

Eszter!

Orulok, hogy tetszett a levezetesem. :lol:
Lehet, hogy fel ev mulva sem lesz sehol a fonokod.

Magi
Vendég
 


Panny :)
Nem mondta az utrot :? És most, hogy ketten is irtátok ezt (progeszteron-emelésre irják fel az utrot, igaz?) hát kicsit aggódok is, de táncsak tudja a doki... :roll:

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Sziasztok!

Minyu! Olvastam odaát, h akkor kezdtél vérezni, amikor beértetek a kh-ba, tehát az UH utána volt. Nyugodj meg, mert ha a doki már a vérzés után mindent rendben talált, akkor nem lehet semmi baj!

KépKép
lexus
 
 


Lexus :)
ja, én ilyen többlaki vagyok :mrgreen: Hát remélem, hogy nem lesz baj. Pihizek sokat, de tényleg a doki annak tudatában (is) vizsgált, hogy vérzek.

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Na, ez az optimizmus mindjárt jobb ;)

KépKép
lexus
 
 


Minyu!

Igen az utro progiszint emelésre van,ez az egyetlen ami segít megtartani a babát ha progihiányról lenne szó.Ártani semmiképp nem árt.Én a pozitív teszt óta használom, mivel a legeslegelején kicsit barnáztam.Így nyugidtabb vagyok.

Remélem hogy semmi nem lesz,drukk neked!!!!!!!!
Tudom hogy könnyű mondani, de próbálj meg nem aggódni!!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Minyu, én Duphastont szedek, ez tabletta formában progeszteron. Most nem esett szó róla, hogy emelni kellene az adagon.
Még mindig vérezgetsz???? :(
Megértelek, Erik mellett sem lehet feküdni, 10 percet sem. :( A laksá már így is tiszta por és rendetlenség, mert valahogy nincs kedvem émelygés közben hajolgatni, stb. Anyukám jön holnap, ő sokat segít, legszívesebben az egész lakást kitakarítaná, ha hagynám :), mert imád takarítani. Nagyon fura hobbi, nem? :wink: Most azért jól jön. :D

Már megint/még mindig barnás folyásom van. Rám kellene kötni állandóra egy UH gépet, akkor lennék csak nyugodt. :D Minden nap azért mégsem mehetek be Uh-ra... :roll: Remélem nincs semmi baj továbbra sem, de azért idegesít.
mzx
 
 


Mzx!

A barnás folyásra nem adtak neked utrót??Vagy a duphaston hatása ugyanaz??

Totál ugyanaz van nálunk is a házban..tök por minden meg kupi ,de nincs erőm ilyen hányingerrel és gyengeséggel takarítani,pedig aki ismer,én egy tisztaságmániás vagyok.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Mzx! Biztos nincs gáz!

Nálunk most rend van :mrgreen: Mivel a hétvégére (nem erre, a múlt hetire) vendégeket vártunk volna, csak aztán nem jöttek.. De a lényeg, h akkor megcsináltam mindent csilli-villire, egy darabig most rendesen néz ki a ház!

KépKép
lexus
 
 


Elköszönni jöttem :cry:
Tegnap du már nagyon görcsöltem, az UH-n már nem látszódott életjelenség, műszeresen fejezték be.

Vigyázzatok magatokra!

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Minyu :cry: :cry: :cry: :cry:
Kitartás!!!!!!

KépKép
lexus
 
 


Minyu!

Nagyon sajnálom és sok erőt kívánok neked!!!!Tudom mit érzel,próbáld a kisfiaddal elvonni a figyelmedet!!!!!

Ha gondolod gyere az "Élet a vetélés után"-ba én még "ottragadtam"mert annyira aranyosak a lányok,nekem nagyon sokat segítettek átvészelni a nehezét!!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok.
Szeretnék csatlakozni hozzátok ha lehet.
Még ugyan nem biztos a dolog de vannak tünetek pedig még hátra van másfél hét a teszthez. Ha igaz a dolgo akkor én május 1ére lecek kiírva.
Üdv Vera

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Sziasztok!

Én is szeretnék csatlakozni hozzátok. Nekem ez az 5. hét 5.nap. De majd csak akkor megyek orvoshoz, ha lesz szívhang. Előző hónapban volt ugyanis egy pozitív tesztem, de a 40. napon megjött. Most viszont úgy tűnik, minden rendben.

Klarka

Kép
Attila 3 éves volt áprilisban
Andris 5 éves volt júliusban
klarka
 
 


Vera! Ti egyszer szerepeltetek a Kismamában, nem?

Kép
Attila 3 éves volt áprilisban
Andris 5 éves volt júliusban
klarka
 
 


Vera! Ti egyszer szerepeltetek a Kismamában, nem?

Kép
Attila 3 éves volt áprilisban
Andris 5 éves volt júliusban
klarka
 
 


Klarka,Vera!

Üdv!!!! :D :D :D

Remélem mindkettőtöknek jól alakulnak a továbbiak a babákkal :D

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Már rég voltam de nyaralni voltunk, Horvátországba. Hát az út nem volt semmi nagyon rosszul bírtam meg kin egész idő alatt rosszul voltam és sajna azóta is, ma egy kicsit jobb azért írok!
Van valami bevált ötletetek hányinger ellen?
Voltam dokinál már volt szívhang úgy meghatódtam.....

puszi mindenkinek
pepi

pepike


Kép

Kép
pepike
 
 



Klarka, Vera! Üdv itt, jó pocakosodást, és szurkolok mindkettőtöknek, h pozitív legyen a teszt ;)

Nem tudok aludni :cry:

KépKép
lexus
 
 


Szerintetek hanyadik héten menjek dokihoz, hogy legyen szívhang is?
Ja, megnézem a kisfiamnál, hogy mikor voltam.

De azért mondjátok meg ti is!

Kép
Attila 3 éves volt áprilisban
Andris 5 éves volt júliusban
klarka
 
 


Most néztem meg és Andrissal a 60. napon voltam, amikor már volt szívhang...az most a 20-i hétre esik, úgyhogy asszem 21-ére bejelentkezem.

Kép
Attila 3 éves volt áprilisban
Andris 5 éves volt júliusban
klarka
 
 


Bocsi, hogy ennyit nyüzsgök, most látom, hogy már a 6. héten is volt

Kép
Attila 3 éves volt áprilisban
Andris 5 éves volt júliusban
klarka
 
 


Klarka! Én pénteken voltam, akkor voltam 7+1, és volt szívhang!

KépKép
lexus
 
 


Minyu, :cry: , írtam a nyári babákhoz.

Panny, úgy tudom, hogy a Duphaston az ugyanaz, csak nem a hüvelybe kell helyezni, hanem egy szájon át szedendő tabletta.

Vasárnap megint barnáztam, ráadásul elég erősen az eddigiekhez képest. Most már elég ideges vagyok :? . A dokihoz nem megyek el megint, mert úgysem tud semmit csinálni, hisz hormont már szedek. Úgy érzem, hogy a baba még rendben van, minden terhességi tünetem is fennáll (hányinger, mellduzzadás, állandó pisilés, orrszárazság, szédülés, álmosság). Drukkoljatok!!!! Ma kezdtem a 11. hetet, de olyan lassan telnek a napok...
mzx
 
 


Hmm, valamiért nem jelennek meg a vonalzóim... A BBcode-os linket kell betenni???

Kép

Kép
mzx
 
 


No, most meg megjelent. Ki érti ezt?

Kép

Kép
mzx
 
 


Mzx!

Ne idegeskedj,mindn rendebn lesz!!!!Amíg nincs friss piros vér és melette görcsölés,addig nem lesz baj!!!!!!!!!!És amúgyis mindjárt átléped a kritikus 12.hetet :lol:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Napok óta senki nem bukkant fel, csak nem nyaral mindenki????

Kép

Kép
mzx
 
 


Sziasztok!

Ha nem bánjátok csatlakoznék én is. Bár nem tudom milyen rendszeresen tudok majd jönni, de igyekszem.

Van egy lassan 2 éves tündéri örökmozgó kisfiam és állandó hányingerem. Ez a kettő együtt nem segíti, hogy túl aktív legyek más tekintetben.

A pici kb 7 hetes. Szerdán megyek orvoshoz. Remélem minden rendben van.

MIndenkinek kellemes babavárást addig is!

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Szia Juci!

Itt alig van élet, viszont a Várandósság témakör alatti 2008. márciusi babák nagyon pörög, nézz be oda!

Móni

Kép

Kép
mzx
 
 


Sziasztok!

Én is ezt akartam javasolni mindenkinek, viszont van már 2008. április-májusi topic is. Ők is aktívak, lehet, hogy a hét héttel Te már inkább az áprilisiakhoz fogsz tartozni. Ők is nagyon aranyosak így levél alapján!

Kép

KépKép
eszterxx
 
 


Lanyok-lanyok!

En nem igazan tartom korrektnek, hogy egy topicba tobbszor is beirtok, hogy ne ide irj, gyere mashova.

Nem en inditottam a topicot, de akkor sem tartom korrektnek.

:evil: :evil: :evil:

Magi
Vendég
 


Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni hozzátok, mert az elmúlt napokban kétszer is teszteltem és poz lett. A mai erőssebb, mint a 3 nappal ezelőtti.
Már van két fiam: Gergő 5 éves lesz szeptemberben, Dani 3 lesz decemberben.
Kedden megyek dokihoz.


Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok lanyok!

Ma egesz jol voltam egesz nap.
Meg horgaszni is volt idom elmenni apaval.

Zoli is jott.

Kép

Jo ejt!

Magi
Vendég
 


Szia Magika!

Nem rosszindulatból írjuk (vagy inkább beszélek a saját nevemben, nem abból írtam), hanem segítségképp, mert máshol aktívan megy a levelezés és én is csak azután találtam rá, hogy valaki írta.

Eszter

Kép

KépKép
eszterxx
 
 


Hahó!

Bár ide nem írtam meg, de elmentünk nyaralni augusztus elején, ami nagyon jól sikerült! A hazaérkezésünk másnapján viszont nagyon rosszul lettem, nátha, fejfájás, láz, hányás. A doki azt mondta, h ez egy egyszerű megfázás. Hát a hülye is látta, h nem az! A babával szerencsére minden OK, úgy tűnik, Törpicsek elég edzett volt ahhoz, h meg se érezze ezt az egészet! A pocakom is nagyon szépen növöget.

Látom, itt tényleg alig van élet :( A 2008. márciusi topicban tényleg nagyon aktívak vagyunk 8), és én is nézegettem az április-májusi topicot is, ők is annak tűnnek! És az, ha vki leírja, h gyere ide vagy oda, sztem sem baj, mert aki aktívan akar levelezni a többiekkel (ilyen vagyok pl. én is), annak (sajnos ezt kell mondanom), nem erre a topicra van szügsége.. Én ettől természetesen maradok itt is, örülök neki, h páran vagytok azért, és nagyon reménykedem benne, h a márciusiaktól, vagy az április-májusiaktól vki átszállingózik ide, esetleg teljesen új kismamik jönnek csatlakozni.. jó lenne, ha úgy pörögnék, mint a 2006. vagy 2007. tavasziak! Bocs, ha hosszú lett ez a része, és néhol talán kicsit durva (bár lehet, h nem is) :roll:

Most remélem senki nem fog rólam szépeket gondolni emiatt, amit most leírtam..

Magi! Tök édes Zoli! Nagyon csibész feje van :P

KépKép
lexus
 
 


Brigi, Juci! Üdvözöllek benneteket itt, remélem, velünk maradtok, és hoztok vmi kis életet a topikba! :)

KépKép
lexus
 
 


Sziasztok!

Lexus! Köszi az üdvöt. Én maradok szívesen. Talán többen is fognak még csatlakozni.

Pusszantás mindenkinek!!

Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Kedves mamák, babák és persze papák!
...mindenkit szeretettel várok Aug 30.-án 16 órakor nyíló kiállításomra a Fise galériába, Ahol a szeptemberben megjelenő Kaláka Ukulele verseskönyv illusztrációi mellett, egyéb grafikai munkáim is bemutatásra kerülnek.
A kiállítóteret babzsák foteleimmel igyekszem a gyerkőcök számára is hangulatossá tenni.

FISE GALÉRIA
1054 Budapest, Kálmán Imre utca 16. Telefon: 311-3051
http://www.fise.hu/


Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Brigi! Remélem is, h jönnek többen ;) És örülök, h velünk tartasz!

KépKép
lexus
 
 


Lanyok!

En is itt vagyok!

Igaz nem vagytok tul jol, de vagyok.

Magi
Vendég
 


Kitartás, Magi! Együttérzek! Ha vki, te aztán nagyon jól tudod, h gyötör engem is rendesen.. :(

Jó éjt!

KépKép
lexus
 
 


Sziasztok!

Nem irigyellek benneteket. Pár napja én is nagyon pocsékul voltam reggel és este is. Állandóan kerülgetett a róka. Most csak gyengének érzem magam picit. Ennyi.

Pá!!!!!!!!!!!

Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Brigi! Jobbulást neked is! :)

KépKép
lexus
 
 


Lexus!

Igyekszem vigyázni magamra.

Puszi nektek!

Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok!

Látom kicsit pang a topic... :?
Már kb.egy hónapja nem írtam erre...bocs :oops:

Üdv a régi az új,és a másik topicból ismerősöknek!!! :lol: (ezt jól megírtam... :? )

Nekem már lassan szűnik a hányinger!!!! :lol: Össz-vissz egyszer bírtam kiadni magamból...az jót is tett.Amúgy csak folyton az émelygés :( Lassan meg kell vennem az első kismama nadrágot,mert szorít anak a gatyóim.Hiába ez már a 3 babucink lesz,a terhesruháim vagy tönkrementek vagy köcsönadogattam és nem kerültek vissza..szóvalez van.A C&A-ban vannak jó cuccok de elég húzós áruk van...

Túl vagyunk a kifestésen,én meg az utána levő takarításon :?

Magika!

Te szülsz még a MÁV-ban,ugye?
Valszeg Januártól kész a felújítás,legalábbis a dokim ezt mondta.Az én dokim is maradt ott hál'istennek.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: