Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!Bujka, Viki nagyon rendesek vagytok, köszönöm szépen. Szerintem foglak még benneteket zaklatni a kérdéseimmel.
Viki!
Igen, pécsi vagyok, és a Klinikára járok. Elég sok doki látott már, de most a Halvax dokihoz járok, ő nagyon rendes volt velem. Szóval úgy néz ki én is ott fogok szülni. Kép

Kép
Kép
banya1
 
 


KépKép

Ezek ma készültek Petiről!Kép

Banya!
Akkor jól emlékeztem! Kérdezz nyugodtan, ha tudok, szívesen segítek!Kép

Vigyázzatok magatokra!

Viki+Peti 17-1

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Most látam,hogy már van 2006-os őszi babás topik is.Nosztalgiázom,mert én egy éve nem tudtam, hogy lesz egy kispockom, aki ma már 4 hónapos.Meg egy 12 éves nagypockom is van. Szóval jó volt benézni,mindenkinek boldog pocakosodást, jó egészséget! Élvezzétek ki a várandóság minden pillanatát, mert ezt nem lehet visszahozni.

KrisztaKép

Kriszta és Kincső
bkrisztina
 
 

 
 

Sziasztok!

Viki!
Nagyon édes Petid! Az a séró és a fülig érő mosoly Kép

Kriszta!
A Te apróságod is nagyon édes! És mennyi haja van! Marcinak 13 hónaposan nincs ennyi haja Kép Köszönjük a jókívánságokat Kép

Banya!
Tessék bombázni a kérdésekkel! Kép

Pusz: Melinda

KépKép

KépKép
bujka
 
 


Sziasztok lányok!

Nagyon szépek ezek a babák, Viki, Kriszta!
Remélem nekünk is ilyen szép babáink lesznek.

Van egy gyógyszerész ismerősöm, neki elmondtam tegnap, hogy kismama lettem, és azt mondta, hogy a homeopátiás szereket ajánlja, ha vmi betegségem lenne, mert az nem megy át a placentán, tehát nem árthat a babának.
Jártas ebben az ügyben valamelyikőtök?

Nem mintha arra utaznánk, hoyg valami jó kis náthát elkapjunk, csakhát itt a közelemben mindenki prüszköl.

Manka
Mi volt a dokinál?

Melinda
Hogy bírod?

puszi, írjatok!
pitypalatty
(6) - mivel a doki már kiírt szept 8-ra, ezért ez az új időszámítási rendszerem Kép )
pitypalatty
 
 


Pitypalatty!
Én azt hiszem, mondhatom jártasnak magam homeopátia ügyben. Az anyósom homeopata, és évek óta ilyen szerekkel (merthogy ezek nem minősülnek gyógyszernek) gyógyít ha valami bajom van. Õ egyébként is orvos, eléggé otthon van a témában, és nekem sem engedi, hogy gyógyszert szedjek, mert árthat a babának. Csak ilyen homeopátiás bogyókat. Szóval én csak egyetérteni tudok a gyógyszerész ismerősöddel... Kép

Kép
Kép
banya1
 
 


Szia Banya!

De jó, ez mégjobb.
És vitaminokat szedsz azért. Micsoda jó anyósod lehet!! Kép
Mit tanácsolt Neked?
Mesélj!

pitypalatty
pitypalatty
 
 


Pitypalatty!
Elevitet szedek, a nődoki tanácsára. Anyósom nagyon jó fej, nagyon szeretem. És tök jó orvos is. Elképzelhető, hogy a babát is neki köszönhetem, mert 10 hónapos sikertelen próbálkozás után, azt mondta, hogy akkor ő most a kezébe veszi a dolgokat. Kétféle bogyót kaptam, az egyik peteérés serkentő volt, a másik a termékenységet növelte, barátcserjéből készült. És láss csodát, az első hónapban terhes lettem.
Mostanra nem tanácsolt semmit, de nem is nagyon kellett neki, mert semmi tünetem nincs, amit csillapítani kellene. Egyszer fájt a fejem, és be akartam venni algopyrint, de nem engedte, és inkább adott rá homeós bogyót, amitől ugyanúgy elmúlt. Eddig ennyi volt a közbenjárása, aztán majd meglátjuk...

Kép
Kép
banya1
 
 


Banya
Kíváncsi vagyok nagyon, hogy mit fog még mondani.
Tényleg jó orvos lehet, ha sikerült pikk pakk segítenie.
HÁnyadik héten vagy most? Már előlrébb jársz igaz?
Szerencsés vagy, hogy nincs semmi bajod.

p
pitypalatty
 
 


Sziasztok csajok!
MANKA kolléganője vagyok.Azt mondta, már írt rólam nektek, én vagyok az inszemes.Remélem nemsokára én is csatlakozhatok hozzátok.
Õ kért meg, hogy tudósítsalak titeket az állapotáról. Otthon nincs internetük, dolgozni pedig nem jöhet...egyelőre.
A tegnapi Uh-on kiderült, hogy van egy vérömleny a méhében, ezért a doki nagyon szigorú fekvésre ítélte. Nagyon aggódok értük, de reméljük az a csúnya vérömleny felszívódik és nem okoz galibát.
Hatalmas élmény volt, hogy tegnap este hallhatta a baba szívhangját.
Nincs kórházban, de a doki azt mondta igaszság szerint ott lenne a helye.
Egyébként jól van, mosolygós és egy kicsit bosszankodik, hogy nem mehet síelni.És ma délben örűlten kívánta a tejfölös gombapörköltet tésztával.
Napi kapcsolatban állok vele és amit üzentek neki, azt beolvasom a telefonba.
Egyébként mindenkit üdvözöl.
Szurkoljatok neki és reménykedjünk, hogy nem lesz semmi baj.
Sziasztok

lanett
 
 


Szia Lanett!

Mankának:
Szia Manka!
NAgyon vártam már rólad híreket.
Örülök, hoyg a baba jól van, remélem meg fog oldódni az ömleny.
Mivel biztatnak?
Örülök, hoyg nem kell kórházba menned, ha otthon fekhetsz,a kkor biztos nem olyan nagy a baj.
Nagyon várom, hoyg felépülj.

Ittb a nagy újság annyi volt, hogy Editke erős pozitívat tesztelt, de vérzett is. Azóta nem tudom, mi van vele.

Rólam tudsz szerintem mindent.
Van dokim, könyvem, szülési időpontom :szept 8. Ehhez képest visszaszámolva végülis 6 hetes lettem, és 3 hét múlva kell visszamennem a dokihoz.

Pihenj sokat, és gyógyulj meg, minnél hamarabb!

Puszi
pitypalatty

LAnett
REmélem Te is hamarosan köztünk lehetsz!

p
pitypalatty
 
 


Manka!

Szorítok Nektek!!!Kép Remélem minden rendben lesz Veled és a Babával is! Vigyázz Magatokra!

Viki

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Élek ám még, csak mire ide tudtam volna kerülni a gép elé tegnap este, olyan szinten vacakul éreztem magam, hogy örültem, ha élek. Estére mostanában sajnos mindig olyan szinten kijön a hányingerem, hogy Marci fürdetése, szopija is nehezemre esik.

Manka!
Nagyon szorítok Neked! De hidd el, nem lesz, nem lehet semmi baja a Babádnak! Figyelj Kettőtökre teljes tudatoddal, beszélgess a Babáddal, hogy Neki a pocakban a helye és Õ majd megérti és ott marad! Lélekben Veled vagyok és sok puszit küldök Kép

Lanett!
Köszönjük, hogy közvetítesz Mankának! Neked is minden szépet és jót! Kép

Pitypalatty!
Szülés és a szopi környékén én is jobban megismerkedtem egy-két homeopátiás szerrel, amiből nem csak én (tejcsi növelésre), de már Marci is szedett (pl hányás során). Nekem is nagyon szimpi a dolog. Egyébként olyan gyógyszertárakban, ahol több homeós szert árulnak, tudnak Neked adni tájékoztató füzetkét is a homeós szerekkel kapcsolatban. Tudomásom szerint a Boiron adja ki és 3 féle van. Nekem ebből kettő meg van, az egyik a születéstől a gyermekkorig, a másik az általános mindennapokra ad tanácsokat. Mi is most megyünk épp valami csodaszert venni nekem, mert annyira fura a torkom.

Banya!
Irigy vagyok a jófej anyósodra! Nagy kincs Kép

Most ennyi, mert megyünk egy barátnőmhöz 6 hónapos babát ringatni Kép Aztán Anyukámékhoz beszámolni Ketteskéről Kép

Mindenkinek szép napot: Melinda

KépKép

KépKép
bujka
 
 


Sziasztok!

Mostanában én is émelygek és rosszul vagyok, főleg reggel és este is.
Tegnap reggel a 6.50-essel kellett indulnom tanítani. 3 órát tartottam egybe egy embernek, aki épp tegnapelőtt lett influenzás.
Aztán volt még egy félórás jópofi a titkárságon, és aztán csak hazakóvályogtam.
Szerencsére a tegnapi forró teakúra, pozitív gondolkodás és ágynyugalom hatására mára teljesen rendben vagyok.

Azonban ez az eset igazolta azt, hogy nem hallgathatok a mh-emen erről, mert veszélybe sodrom magunkat.
Egyszerűen szeretném tudatni a tanítványaimmal, hogyha influenzásak ne hősködjenek, hanem maradjanak otthon, mert egy órán nem múlik semmi.
A másik mh-i problémám az, hogy épp most kötnénk szerződést. Még nem tudom, hogy milyet. Nos, nem egyszerű a helyzet.

Melinda
Azt hiszem, én is ilyen bogyókat fogok használni majd. Azt meg tudod mondani, hoyg kb mennyibe kerülnek?
Majd írd meg, mit szóltak a szüleid a nagy hírhez!

puszi
pitypalatty
pitypalatty
 
 


Lanett!

Nézz be a Hőmérőzés Topikba is, mert Manka ott is rengeteg üzenetet kapott.

Köszi
p
pitypalatty
 
 


Sziasztok!
Beolvastam Mankának az üziket. Köszöni szépen és mindenkit üdvözöl.
Manka üzeni, hogy jól van, nem görcsöl és pihen ezerrel.
Valamiben szeretnénk segítséget kérni.
Van valakinek tapasztalata a Duphaston nevű szerrel kapcsolatban?
Mankának felírta a dokija, de a tájékoztatóban az áll, hogy ismeretlen eredetű méhvérzésre nem alkalmazható. Így Manka nem szedte be. Meg még Utrogestant is kap.
Végül is ha azt vesszük a méhvérzést arra értheti amikor hüvelyen keresztül vérzik, nem?
Sziasztok

lanett
 
 


Szia Lanett!

Úgy segítenék Mankának, de sajnos ezekhez nem értek.

Kép
p
pitypalatty
 
 


Sziasztok!
Én a 2006. nyári topicból néztem be hozzátok.

Lanett: Azt hiszem nem véletlenül kellett erre járnom. Olvastam, hogy Mankával mi történt.
Én 6 hetesen véreztem és kórházban is voltam 1 hétig fenyegető vetéléssel és szintén Duphaston-t kaptam. A 12. hétig kellett szednem és közben 2 hetente figyelték a pici növekedését.
Ezeket azért kapja az emberlánya, hogy jól megtapadjon a baba, és ne menjen el idő előtt. Szedje be ezeket a gyógyikat!!!!!!!!! Nem lesz tőlük semmi baja, csak erősebben megtapad a pici!!!!!
Ja és a fekvést szigorúan tartsa be! Ez tényleg nem vicc. Jobbulást kívánok neki! És nyugtasd meg őt, hogy nem lesz semmi baj!

Mindenkinek további kellemes pocakosodát kívánok.

Virág
14+1

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok!

Pitypalatty!
Ez a munkahelyi dolog tényleg nem egyszerű kérdés. Neked kell mérlegelni, hogy szerződéskötés előtt érdemes-e elmondani, hogy Neked ez milyen előnnyel, hátránnyal jár. Nekem Marcinál volt ilyen dilemmám, megmondjam-e a jutalomosztás, fizetésemelés előtt vagy sem. Végülis hallgattam, mert úgy éreztem, hogy igenis megdolgoztam a fenti dolgokért, így nem adtam meg nekik a lehetőséget, hogy a baba ürügyén kihagyjanak a dologból.
Az émelygésben remélem csak a lájtosabb változatnál maradsz. Kép De egy pici nem árt, megnyugtatja az ember lányát, hogy a Pocaklakó dolgozik benn rendesen Kép
Az igazat megvallva "csak" Anyukámnak árultuk el a nagy titkot, mert Apum, mint nyugdíjas, a fél falunak körbekürtölte volna már holnap, de azért még félek, hogy nehogy valami baj legyen. Marcinál is ilyen óvatoskák voltunk. Anyukámat nem tudtam kihagyni, aki nagyon örült és azért csodálkozott egy nagyot, hogy "ilyen hamar" bevállaltuk a következő Babát.
A homeos bogyók nem drágábbak a normál gyogyiknál, sőt. Van 300-400 forintos, van 1000-es is, de a drágább hosszabb ideig elegendő a dózisa miatt. Ma pl. hurutoldó szirupot és torokgyulladásra bogyót vettem szumma 1400 forintért. Szerintem a normált sem úsztam volna meg olcsóbban és ez azért még is csak jobb.

Lanett!
Örülök, hogy jól van Manka! További kitartást a fekvéshez!
A gyogyikkal kapcsolatban sajnos nem tudok semmit, de Virág infoja alapján egyértelmű, hogy vegye be őket.

Virág!
Nagyon jó ilyen pozitív dolgokat is hallani, hogy az elején veszélyezetett Baba, már a 15. hetét tapossa Kép További jó pocakosodást és jó egészséget Nektek!

Pusz: Melinda

KépKép

KépKép
bujka
 
 


Meli!
Köszi a jókívánságot. Igyekszem azóta is sokat pihenni, bár már nem fekszem szigorúan. Dolgozni azóta nem mehetek, de nem is bánom Kép
Azért bekukkantok néha hozzátok, hátha pont van amiben segíthetek.
Puszi nektek.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok lányok!
Jöhetek én is?
Elvileg aug. 25. lesz a nagy nap... ezt számolták ki a doktorok... eszerint ma 8+1 hetes várandós vagyok...
Debrecenben lakom...

Lanett KépKép
Duphastont progeszteron-pótlásra adják...progeszteron a terhesség megtartásában szerepet játszó hormon...ugyanilyen hatású az Utrogestan is... általában az egyiket szokták adni, mert lényegében a kettő ugyanaz...
Vendég
 


Sziasztok!


A 2005-ös őszi topikból vagyok.
Mankának üzenem, hogy ne idegeskedjen, nekem tavaly januárban 5-6 hetesen volt uez. Volt egy véömleny, ami szerencsésen kiürült ill. felszívódott. 2 napo üdültem a kórházban és a 16. hétig szedtem a Duphastont. Most meg itt van a 4 hónapos Kincső. Szóval fel a fejjel és legyen nyugodt, bízzon magában és a babában, mert a babóca is érzi, ha ő fél. Sikerülni fog biztos minden gond nélkül kihordani a babát.

Kriszta Kép

Kriszta és Kincső
bkrisztina
 
 


Gigaboszi: Igen lényegében a Duphaston ugyanaz, mint a Ultogestan. Mindkettőt a progeszteron hormon pótlásra adják. Én csak a Duphastont kaptam.
Egy másik fórumon egy lány mindkettőt kapta, de neki korábban voltak már vetélései.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok!

Virág!
Gyere nyugodtan! Várunk szeretettel, hátha tudsz segíteni nekünk Kép

Kriszta!
Mankád még mindig nagyon édes Kép

Gigaboszi!
Üdvözlet közöttünk!!! Gratula a Pocaklakóhoz! Valahogy "korban" Veled vagyok egyidős, de még pontos kiírást a dokkerrel nem beszéltük meg.
Debrecent nagyon szeretem, a Hugicám most is ott él a párjával. Szép város Kép

No megyek!
Pusz: Melinda

KépKép

KépKép
bujka
 
 


Virág
Ismerem ezeket... én még az elején Progesteron injekciót is kaptam...

Bujka
Mi a doktorommal ezt számoljuk... pedig nálam pontosan tudott, hogy mikor történt a nagy találkozás...
Vendég
 


akkor én is bejelentkezemKép még egész friss terhes vagyok, számításaim szerint szept. 21-re leszek kiírva. már van egy kislányom, ő most 19 hónapos, Kamillának hívják!
üdv mindenkinek, jó pocakosodást!
mirmurr
mirmurr
 
 


Halihó!

Látom, mindenki nagyon dolgozik... csak én "unatkozom"...
Vendég
 


Sziasztok!

Mirmurr!
Gratula a babához! Kép Neked is jó pocakosodást! Gondolom Neked sem könnyű az Örökmozgód mellett. Az én 13 hónapos Marcim mellett még a mellékhelyiségbe sem tudok kimenni díszkíséret nélkül Kép

Gigaboszi!
Írnék én, ha engednék...
Egyébként nálam is 2 esélyes volt a dolog, hogy a Baba mikor sikeredett Kép Az uh alapján pedig a kör leszűkült teljesen Kép

Ma voltam védőnőnél, így már hivatalosan is a kismamák körét bővítem! Kezdődhet a mizéria: labor, belgyógyi, ami Marcival nem lesz túl egyszerű, de Párom segítségével megoldjuk. Nagyon lelkes védőnőcit fogtam ki, mert szerdán már meg is látogat. Mondjuk nem bánom, mert az előző semmit sem ért Kép

Csajok!
Nem tudja valaki, hogy hogyan kell felrakni táblázatot? Én az adatokat próbálom gyűjtögetni, de egyszerűen nem tudom felrakni ide a táblicskut. Kép

Pusz: Melinda

KépKép

KépKép
bujka
 
 


Gigaboszi!
Szia! Én is unatkozom... Kép

Kép
Kép
banya1
 
 


Sziasztok!

Unatkozás ellen bemutatom Ketteskémet! Kép Szerintem tisztára egy kiskukacra hasonlít Kép

Pusz: Melinda

Kép

KépKép

KépKép
bujka
 
 


Bujka
Megcsinálod... melléklet feltöltése...
Nekem baba nov. 30-án "készült"...

Banya
Akkor gyere ide...KépKép ketten talán már nem uncsiznánk...
Vendég
 


Bujka
KépKépKépKépKép

Én nem tudom megmutatni Petikét... eddig csak sima fotóim vannak róla... viszont egészen tüsző kora óta...KépKép
Majd legközelebb megbeszélem Doktorral, hogy cd-re vagy pendrive-ra tegyen képet...
Vendég
 


Sziasztok!

Azért ám én is itt vagyok. Csak vizsgáztam, meg arra tanultam.
És elkapott a hányinger. Hányás nincs, csak állandó rosszullét. Úgy meg nem könnyű. De most végeztem.

Melinda
Hány hetes vagy végülis? Látszott a szívhang?

Ha betesztek engem is atáblázatba, akkor szept 8-ra vagyok kiírva, és most 6+3 vagyok. /Szerintem kicsit későbbi, de aha doki ezt mondta, akkor ehhez igazodom./

mirrmurr
Isten hozott köztünk!

puszi
pitypalatty
6+3
pitypalatty
 
 


Sziasztok Lányok!

Manka üzeni:
Jól van, csak nagyon hányingere van.
Pihen ezerrel és nagyon komolyan. Szedi a gyógyszert és üdvözöl mindenkit.

Egyelőre ennyi, majd még jelentkezünk.
Sziasztok!

lanett
 
 


Sziasztok!

Gigaboszi!
Ez is papíron levő uh, tehát nem CD-s. Fogtuk a digitális fényképezőgépet és lefényképeztük, illetve a Férjecském ilyen ügyi Kép
Az Te csak hiszed Kép , hogy ilyen egyszerű a táblázatot felrakni, mert 'Melléklet feltöltésénél' csak egy linket rak fel, nem a táblázatot magát.

Pitypalatty!
A 9. hétben járok, pontos napot nem tudom, mert a doki az uh-on a babaméret alapján annyit mondott csak, hogy 8. hét (ez volt múlt hét keddjén). Szívhang volt, illetve láttuk verni a pici szívecskéjét Kép
Az adatod itt van nekem, de azt szerintem nem merem bevállalni, hogy a terhességi kort is számolja a táblázat (annyira zseni nem vagyok), "csak" a születés várható idejét raktam bele, de az már okés Kép

Lanett!
Üzenjük Mankának, hogy további kitartást! A lényeg, hogy jól van, az a vacak hányinger meg hozzátartozik. Legalább a Pocaklakó tudatja, hogy dolgozik odabenn! Kép

Mindenkinek üdv: Melinda

ui: megyek kutakodni tábliügyben Kép

KépKép

KépKép
bujka
 
 


Sziasztok!

Én a 2006 tavasziaktól vagyok, kislányt várunk és van már egy "nagy" fiam isKép

Én csak azért írok hogy Magne B6 helyett ajánlom a Béres Magnezium B6-ot, sokal több magnézium van benne, ebből elég a napi 1 is, és a 30 db-os 742 Ft. Szóval sokkal olcsóbb is. Nekem nagyon bevált, kívánom hogy nektek is jó legyenKép

Pusz
Zsu

32+0

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Bujka, ha átnézel hozzánk, és írsz Nicikának egy mélt, biztos megmutatja hogy milyen a mi táblánk. Szerintem ez a legjobb amit valaha láttamKép (Pedig voltam már egy-kettőbenKép)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Szia Zsu!

Én is a Béres féle Mg+B6-ot pártolom, legalábbis az első babámnál is ezt szedtem. Kép
Zargatom egy kicsit Nicikát, mert eddig nem jutottam előre Kép
További jó pocakosodást! Sok erőt a végére! Kép

Köszi és puszi: Melinda

KépKép

KépKép
bujka
 
 


Kép

Ezt találtam... kora terhességi UH adatok...

Bujka
Akkor majd próbálok én is...
Vendég
 


Bujka

Megjelent a táblázatKépKép
Vendég
 


Sziasztok, jó reggelt!
Bujka, gyönyörű a babád! Kép

Kép
Kép
banya1
 
 


Sziasztok!

Gigaboszi!
Hogy raktad fel a táblát? Sz@rakodtam vele tegnap is, de nekem csak linkek sikerednek Kép
Ha megírod, akkor felrakom a táblicskut az adatainkkal. Kép

Csak egy baj van, hogy egy csomóan már nem is jönnek, akik bejelentkeztek Kép Remélem nincs velük semmi gond...

Cupicica, Dodo, Napraforgó!
Merre vagytok?

Banya!
Köszönöm a bókot Kép

Pusz: Melinda

KépKép

KépKép
bujka
 
 


Bujka
Megcsinálod... és átmásolod Paint-be... mented jpg formátumban... akkor simán fel lehet rakni, mint a képeket...
Vendég
 


Sziasztok!

Én is hiányolom őket. Cupicica, Dodo, Napraforgo gyertek.
Szegény Manka is pihenget csak.
Én meg azért vagyok ritkán, mert vagy vizsgázok, vagy dolgozom, vagy hányingerem van.
Gyakran olvasok, de nincs erőm írni.
Végülis minden rendben nálam, és várom a következő Uh-t.
Meg beszélek a babához, ha nem hall mminket senki.
És bevezettem egy olyat, hogy apunak be kell krémeznie este a hasamat. Ez az ő ideje a babával.
(De nem árultam el, hogy a krémezés luxus, hanem olyasmi, mintha kellene Kép)

Puszi
holnap megint összeszedem magam.

Melinda
Bizti fel fogod tudni tenni!

pitypalatty
pitypalatty
 
 


Sziasztok!

Jöhetek én is? Abszolút új vagyok...olyannyira, hogy még csak boldog tesztbirtokos vagyok, másfél évi próbálkozás után...és cak jövő héten megyek dokihoz...egy örökkévalóság. elvileg 7 hetes vagyok.
tudnátok nekem segíteni egy kérdésben? Ma szinte folyamatosan úgy érzem, mintha meg akarna jönni. ez oK, vagy van okom parázni? A szívem azt súgja, minden rendben, de azért...Előre is köszönöm a választ!
Angel79
Vendég
 


Sziasztok!
Bocsi, hogy így közbe szólók. Cupicicáról olvastam egy másik topicban. Kórházban volt, mert nagyon hányt és félt a doki, hogy kiszárad. Most már jobban van.

További "gyarapodást" kívánok mindenkinek! Remélem hamarosan jöhetek.

Üdv

Kamilla

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Sziasztok!

Angel
Előfordul, főként abban az időszakban, mikor esedékes lenne, hogy megjöjjön...

Gigi
8+5
Vendég
 


Sziasztok!

Angel79!
Én 6 hetes voltam, mikor anyira begörcsöltem, hogy szakadt rólam a víz, és totál beparáztam, hogy most biztos elveszítem a babámat (édesanyámnak volt egy vetélése és attól féltem, én is így járok az első babámmal) percekig görnyedtem a fürdőszobában, majd jobb lett, elmentem a dokihoz, aki azt mondta, hogy minden rendben, nyugodtan vegyek be egy No-spa-t vagy meristint, ha ilyet érzek(persze nem vettem be semmit)és nem is fordult elő többször . Ne aggódj, a szervezet alkalmazkodik az új helyzethez, ha a lelked mélyén érzed, hogy minden rendben, akkor úgy is lesz, de majd véglegesen úgyis a doki fog megnyugtatni, na meg az uh-felvétel!Kép

Jó pocakosodást, és vigyázzatok magatokra a csúszós utakon!!!Kép

Viki+Peti 4 hó + 2 nap

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Angyal
Isten hozott itt. Nekem is görcsölt, de egy nagyon kicsit másképp.
Honnan írsz? És mikorra várod a babát zsámításaid szerint?
Én is kb. egy idős vagyok Veled, csak nekem már jan 4-én vol tesztem, és múlt héten mentem dokihoz. Persze csak a petezsák látszott, de méhen belül. szept 8-ra írt ki, és ezek szerint ma 6+6-vagyok - tehát Veled egyidős.

Majd írd meg, mit tudtál meg a dokitól!

Cupicica
Sajnálom, ami Veled van. Iszonytos lehet, most bent feküdni a kórházban.
Remélem hamarosan kiengednek, és elműlanak a problémák!

Én nagyon émelygek, de még nem háyntam, és minden praktikát be vetek, hogy ez így is maradjon.
Vhogy úgy érzem, ha egyszer megtörténne, akkor nem lenne megállás.
Ti hogy vagytok ezzel a témával?

(és most, hogy ilyen rosszul vagyok, látom annak az előnyét, hogy nincs igazi munkaszerződésem - sőt semmilyen sincs Kép )

puszi mindnekinek
pitypalatty
6+6
pitypalatty
 
 


Lányok, én annyi helyesírási hibát vétek.
Eszméletlen.
Bocsi
pitypalatty
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: