Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok !

Ugyan sok kisbabás anyukát látok sétálni minden nap, de valahogy mindig szó nélkül elmegyünk egymás mellett.

Hátha ez a topik segít abban hogy összehozzon bennünket.

Liz
lizi@fw.hu
Névtelen
 


Sziasztok,
bár én még csak várom a babát, szívesen összefutok bárkivel
az utcán babakocsival, vagy anélkül is egy kis beszélgetésre...

Jelentkezzetek,
Kyri
csereboglar@freemail.hu
Névtelen
 


Sziasztok !
Lenne egy kérdésem Hozzátok, akik Biat.-n laktok....(bocs, ha nagyon OFF ) , mégpedig azzal kapcsolatban, hogy tul.képpen milyen itt/ott lakni ?
Pontosabban, mi most Gazdagrét körül lakunk, de szeretnénk költözni ( jobb, csendesebb környék, nagyobb lakás/ház ..stb)reményében. Sok újságban hirdetik Biat.-t, mint kellemes, még megfizethető települést, ill. épülnek a különféle lakóparkok egymás után. Azt szeretném tudni, hogy van-e valaki aki ismeri ezeket a lparkokat, vagy esetleg ott él , jó és rossz tapasztalatokat egyaránt szívesen olvasnék ! Köszi, Orsi
Névtelen
 

 
 

Hát, látom erre nem nagyon jár senki... kár, pedig még mindig nagyon jó lenne "beszélgetni" ittlakókkal, vagy kiköltözőkkel !!!
Orsi
Névtelen
 


Liz, Kyri !
Hol vagytok ? Még mindig keresek Biatorbágyon lakókat ! Orsi
Névtelen
 


Liz, Kyri !
Hol vagytok ? Még mindig keresek Biatorbágyon lakókat ! Orsi
Névtelen
 


Tényleg kezdem feladni a reményt, hogy laknak itt fiatal/középkorú lányok,anyukák.... mi nemsokára Biat.-ra költözünk,de egyre inkább elfog a félsz, ami a jövendő "társaságot" és közösséget illeti.Nekem két gyerkőcöm van, a nagyobbat iskolába, a kisebbet oviba fogom iratni,de ezek szerint mégiscsak vissza Bp.-re.... ha esetleg mégis van valaki (kis)gyerekes errefelé, olyan jó lenne ha írna ! Orsi
Névtelen
 


Szia Orsi,

Megvagyunk Kép)
Örülök hogy ide találtál, a mailedre már válaszoltam.

Liz



Liz
Névtelen
 


Igen, megtaláltuk "egymást" !
Kép
Azért a többi érintett kismamát,anyukát még mindig bíztatom ,hogy írjatok!
Esetleg vannak köztetek akik a most épülő lakóparkba fognak költözni ? (Viadukt, Zöld sziget, stb).

Jelentkezzetek! Orsi
Névtelen
 


Duguj már el orsika, kit éerdekel a nyavajgásod?!? mi az hogy biatorbágy???
Névtelen
 


Kedves tisztelt névtelen !
Úgy írjok hogy duguLj.... de ez tök mindegy,mert látom neked is csak ennyire futotta. :-(
Azért én indítottam egy másik biatorbágyi topikot is, a www.nlc.hu oldalon van, aki akar nézzen be! Sziasztok, orsi/ talu
Névtelen
 


Sziasztok!
Nyolc hónapos gyerkőccel lakunk itt, már egy éve. Nem sikerült igazán ismerősöket szerezni. Ha be tudjuk fejezni a házat mi is lakóparkosok leszünk (z.sz.). Szoros az időbeosztásunk, de sétálni szoktunk, és szívesen ismerkedünk én is meg a babcsó is. Klári tpk@freemail.hu
Névtelen
 


Nem tudom, van-e esély arra, hogy 3 hónap után benéz ide vki és olvassa a hozzászólásom. Én születésem óta Biatorbágyon élek, és Orsit csak biztatni tudom, hogy költözzön ide, mert én semmi pénzért nem mennék el innen.
Üdv., Liv

Kép

Kép
liv
 
 


Sziasztok!

Igaz én Herceghalmon lakom de szívesen átmennék Biatorbágyra kocsival, az én kislányom 14 hónapos, nem tudom van e valakinek hasonló korban lévő babája.

dioda1@freemail.hu

ritkán tudok netelni sajna

Brokkoli
brokkoli
 
 


Szia Brokkoli!
A fiam már egy éves, és mi klubozni járunk. Biatorbágy, Faluház, hétfő reggel. A gyerkőc nagyon barátkozós, és így legalább jól indul a hetünk.
Klári
oliva
 
 


Szia Olivia!

Minden hétfőn van? hány órakor kezdődik? esetleg elmennénk mi is.

Erika
brokkoli
 
 


Sziasztok!

Mi ugyan Pátyiak vagyunk, de az is itt van a szomszédban.
Nekem egy 8 éves és egy 1,5 éves lányom van.
Mivel mi is csak 2 éve élünk itt, nem nagyon ismerek senkit. Szívesen találkoznék én is babás anyukákkal.
Engem is érdekel ez a babaklub, mert Pátyon egyelőre nem indítanak ilyet.

Judit

Kép
Kép
Kép
petramama
 
 


Sziasztok!

1 éve nem járt itt senki?
Én is itt lakom Biatorbágyon 3 hónapja, a párom pedig születése óta! Szívesen dumcsiznék szintén itt lalókkal! Kép

Anide

Anide Bence Gergő

Kép

Kép
anide
 
 


Szia Anide!

Mi a lakóparkban lakunk már nyár óta!
Nekem 2 pici gyerekem van egy 2 éves és egy 5 hónapos, persze mindkettő fiú!
Fel szoktam nézni ide de nem túl aktív a fórum!
Írjál magadról pár szót!
Bocs most nem tudok több időt szánni, főzni és takarítani kellene amíg apa naggyal a modellvasút kiállításon vannak!

Kinga
döngy
 
 


Sziasztok!

Meg tudnátok nekem adni a biatorbágyi családi napközi telefonszámát, vagy egyéb elérhetőségét?

Köszi

Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


A bébihotel telefonszáma: 23/312-933, gondolom erre gondoltál.

Judit

Kép
Kép
Kép
petramama
 
 


Szia Judit!

Köszi szépen. Mindjárt fel is hívom, és kiderül, erre gondoltam-eKép Az interneten olvastam, hogy létezik Biatorbágyon is családi napközi. Ha minden jól megy júliustól mi is biatorbágyiak leszünkKép

Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Sziasztok!

Judit, igen, Ők azok, akiket kerestem.Kép Remélem lesz helyük, mire kiköltözünk, ráadásul, a Viadukt lakóparkban van, abban az utcában, ahova mi is költözünk.

Most gyermek- és felnőttorvos ajánlásokat szeretnék kérni Tőletek. Kihez érdemes menni? Olyan lenne jó, aki házhoz is jön és lehetőleg jártas a homeopátiában. Ismertek ilyen gyermekorvost?

Köszi

Pirus
pirus
 
 


Sziasztok!

Upsz! Nem vagyok egyedül! Kép))
Most már 5 hónapja itt lakom, és 3,5 hónapos terhes vagyok! Kép)
Orvos témában sajnos nem tudok segíteni, mert Én a régi háziorvosomhoz járok a XIII. kerületbe. Itt még csak védőnőnél voltam, de...Kép
Viszont a gyermekorvos lassan nekem is aktuális lesz, így én is szívesen venném ha vkit tudnátok ajánlani.
Mit szóltok ehhez a gyönyörű időhöz? Én imádom! Csak ne legyen ennél melegebb...Kép Szoktatok a környéken kirándulni? Mi a párommal a hétvégenként megyünk ha az idő engedi, és mondhatom nagyon szép minden. Érdemes ha van időtök!

puszi mindenkinek

Anide

Anide Bence Gergő

Kép

Kép
anide
 
 


Sziasztok Lányok!

Én már 3 éve itt lakom Bián, és nagyon szeretek itt lenni.Mi Bp-ről a XIV.-ik ker-ből költöztünk ide! Szoktam babanetezni, de csak most néztem meg ezt az oldalt, és tökre örültem, hogy megismerhetek helyieket is! Nekem van egy 10 hónapos kislányom szóval tudok mindent az itteni gyerekes viszonyokról! Kérdezzetek bátran szívesen segítek mindenben!

Pirus, gyerekorvoshoz mi a Száray Eszterhez járunk, ő nagyon aranyos, lelkiismeretes, és házhoz is kimegy ha hívod! Hogy a homeopátiában, ill természetgyógyászatban mennyire jártas azt nem tudom!De mint orvos nagyon jó! Egyébként van gyakorlata bőven, a Heim Pálba dolgozik!
Na megyek is, mert nem hagy a kislánykám! Írjatok, nagyon örülök nektek!
üdv: Manóci
manóci
 
 


Sziasztok!

Andie, hol fogsz szülni? Merre laktok? Szerintem a védőnők majdnem mindenhol Kép

Manóci, nagyon szépen köszi az ajánlást. Esetleg tudnál majd címet, telefonszámot is adni?
Ti merre laktok?

Szégyen-gyalázat, mi még csak a lakóparkban voltunk, de ha kiköltözünk, akkor szeretném majd bebarangolni az egész községet. Nekem egy 2 éves kisfiam van és most dolgozunk a kistesó projekten.Kép
Amúgy Veresegyházról költözünk, itt sem olyan régen lakunk, csak közben férjemék cége átköltözik Budaörsre, ezért költözünk mi is. Itt nagyon szeretek élni, közel Bp, de mégis elég távol, hogy nyugiban élhessünk. Biatorbágyot is ilyen szempontok alapján választottuk. Nagyon várom már a költözést, még kb. másfél hónap, mire kész lesz a házunk.

Sziasztok!
Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Sziasztok!

Piroska, mi a lakóparktól 5'-re lakunk, tök sokat szoktunk sétálni arra is!Mellettünk folytatódik az új építkezés! De mindegy ha nem ismered még a környéket nagyon, akkor majd ha már itt laktok megmutatom!:-))Egyébként a Jókai utcában!
Saját házatok lesz, vagy társasházi?És neketek melyik utcában?
Itt 3 védőnő működik, de úgy tudom, pont a sok új lakó miatt(lakóparkosok)vesznek föl még 1-et! Azt hiszem az újnak lesztek ti a körzete!Szóval az én védőnőm aranyos, nekem semmi bajom vele! Kicsit furi volt az elején, hogy nincs gyereke, de elméletben viszont nagyon vágja a dolgokat! Velem rendi volt a terhesség alatt is, és most is a babát lelkiismeretesen nyomon követi!!
A másik kettőt csak úgy felületesen ismerem látásból! Az egyik azokból nagyon unszimpi!!:-((
De, jó mi is így szeretnénk a 2 gyerek közti korkülönbséget! Szóval mi csak jövőre "melózunk" a projekten! Még elég ez a kis rosszcsont egyedül!
Persze majd tel számom is leírom, de ha nem baj akkor azt csak privi emailben neked!:-))
Na megyek, mert fölébredtünk!:-))
Üdv, Manóci
manóci
 
 


Sziasztok!

Piroska!
Épp most vagyok dokiváltásban...Kép
Eddig Mátyásföldre jártam dokihoz -> Kistarcsa Flór F. kórház.
Ma lesz a napja, hogy búcsút veszek az ottani doktor bácsitól. 1: Messze van, 2: Nem éreztem túl alaposnak.
A sógornőm szűlt pár hónapja a Kútvölgyiben Mészáros dokinál és nagyon meg volt és van is vele elégedve. A magánrendelése az Istenhegyi Kilinikán van. Nem túl olcsó, de vmit vmiért, és persze az sem utolsó szempont, hogy Kistarcsához képest itt van a szomszédban. Mikor költöztök? Kép Ja, Mi a Baross G. utcában lakunk. ( posta, játszótér, takarékpénztár )

Döngy? Merre? Jártál azóta itt?


puszi mindenkinek


Edina

Anide Bence Gergő

Kép

Kép
anide
 
 


Sziasztok!

Anide, ez tök jó, milyen kicsi a világ nekem anyukám meg az egyik nővérem lakik Mátyásföldön!Arról a kórházról amúgy én sem hallottam jókat, szóval jól teszed, hogy eljössz onnan nem elég, hogy milyen messze van, de "szar" is!Neked első babád lesz?A Baross G. utca a központ!!!Arra mi minden nap járunk, a szokásos ügyintézések miatt, posta , közért stb.stb.
Dolgozol még?Melyik háziorvost választottad?Na ennyi kérdés azt hiszem elég mára!
Üdv nektek: Manóci
manóci
 
 


Sziasztok!

Manóci, köszi szépen a tájékoztatástKép Az emil címemet megtalálod a profilomban.
Nekünk a Káposztáskert utca legvégében van a házunk, a Viaduktosok csinálják.
Jó, hogy van normális védőnő is, bár Nekem, szerencsére, soha nem volt rá szükségem, nem is nagyon jött ezért. A dokinéninket viszont sajnálom, mert Õ nagyon szuper.
Mi nem így terveztük a kistesót, de sajnos az élet közbeszólt, decemberben elveszítettünk egy magzatot, azóta kiderült, hogy kialakult nálam egy betegség, így most a Kaáli Intézetbe járok kezelésre. Remélem hamarosan sikert hoz majd.Kép

Edina, mi is a kistartcsai kórházhoz tartozunk, én nagyon jókat hallottam a szülészetéről, állítólag nem régen újították fel. Mészárosnál szült az unokatesóm felesége isKép
Én a II. sz női klinikán szültem, egy ideig gondolkoztam, hogy valami budai kórházat kellene majd keresnem, a Kútvölgyi jutott nekem is eszembe, de végül úgy döntöttem maradok, mert a klinikán van PIC és ha gond van a babával nem viszik sehova. Végülis a dokim is jó, a klinikával sem volt gondom és elvileg nincs olyan messze. Mindig az a rémálmom, hogy nem érek be időbenKép Mindegy, majd még meglátom, bár tartanánk már ott.

Szombaton megyünk ki Biatorbágyra megint, megnézzük hogy állnak, már csak a belső kialakításokat csinálják, burkolás, zuhanyépítés, villanyszerelés stb. Remélem júni második felében be tudunk majd kötözni.

Fogorvos, fodrász, ilyesmit is tudtok majd ajánlani?

Sziasztok!
Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Sziasztok!

Én is biai vagyok, Mészáros az orvosom, bár nem nála szültem, mert a kisfiam 33 hétre született. Épp az ölemben alszik, így most csak röviden.
Száray Eszterrel nagyon elégedett vagyok, és a védőnőnkkel is.
Fodrász: gyerekorvosi rendelővel szembeni butiksoron lévő fodrász, Mara - őt nagyon tudom ajánlani.

Üdv., Liv

Kép

Kép
liv
 
 


Sziasztok!

Liv, ez tök jó én is oda járok fodrászhoz! Bár a járok túlzás, most növesztem a hajam, de igazittatni kellene mennem!Te is Szárayhoz jársz, látom az is tök jó!Hol szültél végül?
Ti most mennyi idősek vagytok?

Piroska, ez tök ciki, hogy te dícséred a Tarcsai kórházat én meg itt szídtam, de én tényleg szinte csak rosszat hallottam róla! A szülészetről mondjuk semmit!Ugyhogy, bocsi!De a Sote II. az jó hely,nem baj hogy ott szültél!Amúgy átérzem valamelyest a problémádat, mert nekem meg a kislányom előtt volt egy méhen-kívüli terhességem, amibe az akkori orvosom hibájából majdnem belehaltam! Ez egy nagyon durva sztori, és iszonyatos emlék, de szerencsére bíztattam magam és rá nemsokra, még ugyanabban az évben összejött a drága babám!Persze új orvosom lett egy másik kórházban!Már a méhen- kívülit is ő hozta rendbe!Nagyon drukkolok neked, hogy minden simán menjen, és hamar összejöjjön a babuci!Csak tudod, nem szabad görcsölni! Amúgy az egyik ismerősnőm is a Kaáliba jár!
Csak sürgessétek azt a házikót, hogy mihamarabb kigyertek!:-))
Csak ismételni tudom amit Liv írt, Száray Eszter nagyon jó Dr. néni, és a fodrász is az a legjobb! :-))

Na megyek, mert mindjárt holnap van!
Üdv: Manó
manóci
 
 


Manó, az I. nőire vittek át. Dávid most 8 hónapos. És most megint nem írok többet, mert megint itt alszik az ölemben. Kép

Kép

Kép
liv
 
 


sziasztok,
panu vagyok, más topikban írogatok rendszeresen itt a babaneten. van egy Liza nevű 21 hós lányom, és most tervezzük, hogy megyünk Biára lakni. már többször szétnéztünk, felmérjük az anyagiakat, aztán hajrá!
örülök, hogy van ez a topik, még ha lassacskán is indul be. jövök majd néha Kép
ez a bizonyos családi napközi bölcsis korúaknak is jó? mennyibe kerül?

panu
panu
 
 


Sziasztok,

Liv, szerintem mi látásból tuti ismerjük egymást, ha te is jártál kimama-klubbokba!:-))
Én ha tehettem szinte mindegyiken ott voltam, tök érdekesek voltak, és egy csomó hasznos leírásokat is osztogattak!Csak azért,mert nekem 10 hónapos a kislányom, így gondolom, hogy egy időben járhattunk! :-))

Panu, Örülök hogy tetszik Bia, és jöttök ide lakni! Remélem nem csalódsz majd benne!Jelenleg hol laktok?A lakóparkba fogtok ti is lakni? Hát ti már akkor nagyobbacskák vagytok, mentek, sőt szaladtok, meg beszéltek is, mi?! Az tök jó! :-))

Képzeljétek most vettem észre hétvégi séta közben, hogy a R. Pál utca elején ( a tenisz pályánál) most fog nyílni a Tigris Játszóház!!!
Tök aranyos, már rendezgetik be, nekem nagyon tetszik, majd kipróbáljuk! Lesz külön az 1 é alattiaknak, meg a nagyobbacskáknak is játszóhely!
Most ennyi, mert fölébredtünk!
manóci
 
 


Manó, nem jártam kismamaklubokba!

Kép

Kép
liv
 
 


Liv, akkor BOCS, nem ismerhetjük egymást!!Pedig tanúlságos volt, és hasznos!

Sziasztok, Pirus, Piroska, Anide hová tűntetek?????
manóci
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok, csak kicsit sok a dolgom mostanság...Kép

Kedden voltam a Mészáros dokinál! Nagyon kedves volt. Babucival és Velem is minden ok. Kép
Hétfőn lesz kész az AFP. Remélem azzal is minden rendben lesz. Valószínű h kicsit korán vette le, mert még csak most vagyunk a 16. héten. Majd kiderül. Nem pánikolok, max megismétli...

Ti, és a babák, gyerekek, hogy bírjátok ezt a borzasztó időt??? Nekem elég sokat fáj a pocim tőle. De most a hétvégén már jobb idő lesz! Kép

Mennem kell...Kép

Puszi mindenkinek, a jövő héten megpróbálok többet is írni

Anide

Anide Bence Gergő

Kép

Kép
anide
 
 


Sziasztok!

Én is itt vagyok, csak a napokban annyi a dolgomKép Elkezdtem a pakolást is, két hét múlva költözünk innen, és valamikor júni 2. felében pedig ki Biára.
Manóci, sajnálom az előzményeketKép biztos vagyok benne, hogy nem lehetett könnyű! Én is előre nézek, főleg most, hogy a héten kiderült, hogy babás lettem.Kép Egy tök esélytelen ciklusban, már végig szedtem a gyógyszert is, hogy megjöjjön, de nem jött, erre a Kaáliban kiderült miért.Kép Sajnos nagyon rendszertelen a ciklusom, valahol a 35.-40. nap környékén volt peteérésem, de kit érdekel ez most. Még nagyon aggódom, és ez így lesz egy darabig, tekintettel az előzményekre. Kaptam progipótlást is. Nagyon nem hirdetem senkinek, megvárom a 12. hetet. Jövő héten UH, akkor kiderül kb. hol tartunk.

Anide, írnál privit Mészárosról? Nagyon sok jót hallottam Róla, és gondolkozom, hogy Hozzá menjek én is. A kórházról is írnál néhány sort? Köszi szépen.

Ja, és köszi a tippeket fodrász ügyben isKép Ki fogom próbálni!

Sziasztok!
Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Sziasztok!

Látom beindult a topik, hiányoltatok is bár már kicsit régen! Hát nem néztem be és itthon sem voltunk, apa utazott mi nagyiztunk!
Mi különben a játszóházas társasházban lakunk!
A doki kérdés: mi is Eszterhez járunk, én is meg vagyok elégedve maximálisan. Van egy másik doki is Juhász Zsuzsának hívják, én egyszer vittem a nagyobbat és 1 kilonyi receptel jöttünk ki és órára beosztott gyógyszerelési programmal, antibiotikummal pedig láz sem volt, és egy 10-es hagytam a gyógyszertárban! Szerintem érdemes kipróbálni mindkettőt és kinek melyik szimpatzikus! Különben a J.Zs. ajánl homeo bogyókat is ha jól tudom, én mindkettőre hallottam jót és rosszat is!
felnőtt háziorvosról kevés az infom, az egyik praxis egy öreg dokibácsié, róla azt hallottam hogy túl vallásos és ezt a terápiájában is értésedre adja, a másik egy fiatal dokinőé aki gyesen van most helyetesítik. Mi ide kértük át a kártyát, férjem rendezte, én nem találkoztam velük.
Ajánlom figyelmetekbe hogy néha-néha van zenebölcsi, a régi Baraka ovi és nyelviskola épületében, nem folyamatosan hanem 6-8 hétig majd szünet és újra!
baba mama torna is van a slim form studióban, nekem tetszett de mostanában nem voltunk hallottam olyat hogy lehet hogy megszűnt ennek utána kellene nézni.
Mi különben lassan 1 éve vagyunk a lakóparkba és szeretek itt lenni!
Fodrászhoz én a Puderbe járok egy Ági nevű fodrászhoz, nekem szimpi!
Fogorvost kérdezett Piroska: mi a posta utcájában lévő dokinál voltunk, nekünk szimpi volt, nincs tele a rendelő, az időpont az időpont és az árak sem voltak (nekünk) durvák!

Üdv. mindenkinek

döngy
döngy
 
 


Sziasztok Lányok!

Örülök, hogy mindenki itt van, és lehet hallani rólatok is!
Anide, biztos rendben lesz minden az AFP-n is, nekem meg már a megkezdett 17.-ik hetemen csinálták, és tök jó lett!De a sógornőm is most terhes, júliusban fog szülni, neki viszont nem lett jó,de elküldték Amniocentézisre, és ott minden OKé volt!:-))
Az időtől én is kivagyok, szobafogság ezerrel, meg én is szédelgek a frontoktól. Most ugyan a hétvégén tök jó idő volt,de keddtől, szerdától megint esőket mondanak!A fű meg úgy nő, hogy már a fűnyírással álmodom!!:-))
Amúgy mi jól vagyunk, köszi. Szerencsére meggyógyultunk a csúnya peluskiütésből, várjuk a 8.-ik fogat, és ha fogja a kezem már lépeget!Ja, meg egyre több kaját eszünk!Jövő héten megyünk pont egy méreckedésre meg egy Dr-nénis ellenőrzésre!
Piroska, nem akarom elkiabálni, csak halkan mondom, hogy "gratula a csöpphöz"!nagyon vigyázz magadra, és most főleg a pakolásnál azért te ne nagyon erőltesd a dolgot, inkább csak dirigálj!:-))Hát igen, nem is volt könnyű de előre kell nézni, és úgy könnyebb feldolgozni az eseményeket!
Tök érdekes, hogy majdnem mindenkinek Mészáros doki az orvosa??Akkor már csak egy időben kellene babát várnotok, és milyen jó lenne ismerős arcokkal kórházban lenni!Prividbe majd megírom a telszámom ahogy kérted, csak most megyek mert homokozót kell festenem amíg alvás van! :-))
Ja, még Döngynek akartam írni, hogy nem tudod megnyitott már a játszóház?Ha látsz ott mozgást légyszi írd már majd meg! Tök jó, hogy abban aházban laktok, akkor neked esős napokon nem kell messze menni, ha bejön ez a dolog!?;-)
Amiket írtál a dokikról én mindegyikről ugyanezeket hallottam, szinte szóról- szóra!
Amúgy akit magatoknak választottatok háziorvost, mi is oda járunk, Tanka Mariann. Igen ő most babázik, de lassan neki is 1 éves lesz a kisfia, és én úgy tudom utána már megy vissza dolgozni!De aki most helyettesíti, Fehér Réka, is nagyon kedves, aranyos!
Na, tényleg elmentem a dologomra! üdv nektek, Manó
manóci
 
 


Sziasztok!

Tudosítok majd a játszóházról, múlt héten volt valami tájékoztató a lakóknak, de ha jól sejtem senki nem ment le, mi nem voltunk itthon. talán megismétlik ! ha jól tudom valami engedélyre várnak még.
Különben nekem nem olyan szimpi a tulaj , bár nem sokat társalogtam vele, de ő csak a pénzügyi részét adja, a dolgozók mind alakmazottak lesznek. felszereltek 2 bazi klimát, anélkül hogy bárkit megkérdztek volna, a felette lévő lakás erkélye mellé, bár ott még nem laknak, a kertünkre (vagyis még csak kezdemény) is fáj a foguk valszeg, de a lakók ezt nem díjaznák jelen álláspont szerint!
Szóval ezek miatt mi egy kicsit szkeptikusak vagyunk!

Gratula Piroskának! Tényleg óvatosan a pakolással! Én 5 hónapos terhesen csináltam végig, de túl lehet élni!

Döngy
döngy
 
 


Sziasztok!
Piroska, írtam privit!

Puszi mindenkinek, rohanok!

Anide

Anide Bence Gergő

Kép

Kép
anide
 
 


Sziasztok!

Mi júliusban költözünk egy új társasházba az Ybl stny. "végére", házszám még nincs Kép
Van egy kisfiam, 5,5 hós, épp most ébredt, úgyhogy mindjárt robogok is el
nekünk van homeós dokinénink, és nagyon tündér a családorvosunk is (már engem is ő kezelt), épp ezért iszonyúan sajnálom, hogy meg kell válnunk tőle, ha kiköltözünk.
jegyzetelem az infókat, amiket írtok!
sportlehetőséget tudnátok ajánlani? esetleg babaúszást? most érünk abba a korba, hogy elkezdhetnénk
előre is köszönöm, mindenkinek szép napot!

Votiv

votiv 8)
votiv
 
 


Hahó!

Unatkozom!

Sehol senki?
Ma bejentkeztem 4D Uh-ra. Június 9-én megyünk. Naon naon várom már! Kép Pont aznap töltöm/jük a 19. hetet. Azt mondta a recepciós lány, hogy akkor a genetikait is meg tudják csinálni ha akarom. Persze hogy akarom! Bár a dokim is megcsinálja a jövő héten, de több szem többet lát alapon... Kép

Van valakinek repülési tapasztalata terhesség alatt. Imádok repülni, de kicsit be vagyok tojva hogy a baba mit érez belőle. Kép

puszi nektek, remélem mindenki jól van.


Anide

Anide Bence Gergő

Kép

Kép
anide
 
 


Sziasztok!
Már többször próbáltam csatlakozni, sikertelenül. Talán most...! Mi már 3 éve lakunk Bián, a lakóparkkal ellentétes faluvégen. A kislányom már az ötödik hónapot tapossa, és minket is érdekelne a babaúszás. A Pontis hotelben a Vass Miklós alapítvány szervezésében működik babaúszás, ha jól tudom, de semmi egyéb infóm nincs. Jó lenne tapasztalatokról hallani!

Sziasztok!

Zsóbaba
nagymacska
 
 


Sziasztok!
Igen van a Pontisban úszás, de mikor mi voltunk nagyon hideg volt a víz (27-28 fok), magánban is lehet menni, beengedik a babákat! ha valakinek kell valahol fel van írva a tel szám, de a hotelben is megadják!

Votiv! szerintem velünk szemben fogtok lakni a Barcelonába ugye?
Sport: még a házatok mellett van egy teniszpálya, de ha jól láttam árulják azt a telket is!A lakóparkban pár percre van egy Slim form nevű studió ahol lányok tornázhatnak és a központban is egy Saci nevű ha jól tudom. Az előzőben van-volt baba-mama torna nem tudom hogy áll pár hete nem voltunk. Pátyon van még müködő baba-mam torna de elég kezdetleges, kultlrház nagyterme zene nélkül neked kell vinni magadnak babának szőnyeget és hasonló.
na most ennyi! mennem kell!

Döngy
döngy
 
 


Sziasztok csajok!

Úgy látom tök jól kezd beindulni a topik! :-))
Babaúszásra én is szeretném elvinni a kislányom, egyenlőre csak egy-két alkalomra, megnézni hogy milyen, meg egyéltalán hogy bírja majd!Már sok helyen érdeklődtem, de eddig megmondom őszíntén azért nem mentünk, mert horror árak vannak mindenhol!! Viszont voltunk kint a családi napon, és ott kaptam szórólapot a Dr. Vass Miklós alapítványiaktól. Náluk is van bébiúszás, 3 hónapos kortól!Itt az árat nem tudom, mert még én sem hívtam fel őket,de mindenképp fel fogom!
Akinek tudok ezzel segíteni azért leírom a számukat, meg az úszás időpontokat!A Hotel Pontisban
Szerda,9:30-tól, vasárnap, 14:30, és 15:30-tól.Ez a vasárnapi a papás alkalom!Tel számok:06 23 310 970,és a 06 20 235-30-43.
Ja, és még annyit hogy azt írják a szórólapon hogy 30fokos a víz! Hát nem tudom.

Anide, ne unatkozz itt vagyunk! :-))
Tök jó, hogy mész a 4D-re, ha lesz fotó, és tudsz küldj!
Babavárók, hogy bírjátok a meleget??Tavaly nekem szerencsém volt, nem volt valami "igazi nyár, és azt valahogy terhesen jól viseltem!
Votiv, látom júliusban költöztök?Szerintem is az a Barcelona-ház lesz! De mi szoktunk arrafelé sétálni, és még elég hadiállapotok vannak! Nem mondták, hogy lesz csúszás??Amúgy mi az Ybl sétánytól 1 utccával lentebb lakunk. :-)))

Döngy, mindíg lesek arrafelé hátha látlak a házatok környékén, bár nem tudom hogy nézel ki, de azért kereslek!;-)))
Megyünk a szokásos posta, közért körünkre!Már most az árnyákos ablakban 28 fokot mutat a hőmérő!!

Üdv, Mónika
manóci
 
 


Sziasztok, hová tűnt el mindenki????
Kismamik, jól vagytok ebben az őrült időben?
Piroska írtam privit!Kép

Manó
manóci
 
 


Sziasztok!

Én kitartóan nézegetem minden nap hogy írt e valaki...Kép

Velem és a babucival minden ok, voltunk genetikain is, ott is minden rendben. Holnap megyünk 4D-re.

Helyesbítek, nincs minden rendben. Úgy néz ki hogy allergiás lettem.Kép Állandóan " folyik" az egyik szemem és olyan mintha lenne benne valami, mindíg a másik. + ua az orrom tele van. Csak nem tudom, hogy ilyenkor lehet e menni allergia vizsgálatra.

PIROSKA!! Minden ok? Babuci? Költözés? Írj!! Kép


Manóci! Nagyon édi a kislányod. Nagyon nagyon! Kép


puszi mindenkinek, vigyázzatok magatokra!

Anide

Anide Bence Gergő

Kép

Kép
anide
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: