Új privát üzeneted érkezett!

Nekem ez annyira furcsa....Én kaposváron születtem és ott is éltem sokáig, majd az iskola miatt, aztán a családalapítás miatt Érdre kerültem.Mikor megszültem rögtön ajánlották a mérleg bérlését(tanácsadáson)havi 1000 Ft-t.Az unokatestvéremnek 7000,- adták volna a mérleget bérbe,ha jól emlékszem havonta.Sajnos ő egyedül van a babával és ezt nem tudja megfizetni.Ebben a hidegben viheti a babát gondozásra....
Megmondanád hol van az Indra?Nem ismerem.
Köszi, Vera
cicmadar
 
 


Sziasztok!

Anna:
Hogy vagytok?? Semmi sem történt? sokszor gondolok rátok, hogy talán már megvan a babaKép

Vera:
Nekünk a gyerekorovos hozott mérleget és itt is hagyta amíg kellett. Hozzánk kijárt minden hónapban. még az én gyerekorvosom és ő volt.
Az Indra a Béke utcában van a Tempó melett. elötte lévő épületben van egy gyógyszertár, gyerek fogászat, és 2 gyerekorovos.Tálán Béke 45?? nem tudom.

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Bocs, de kozben nem voltam.
merleg....nem lehet a vedonovel megbeszelni, hogy valameddig legyen nala? Tanacsadas nincs mindennap, merni akkor mernek.
Indra - Evi mar leirta, de lehet, h. mashol is lehet kolcsonozni.
R.
rahel
 
 

 
 

„Muzsikával az újszülöttekért!”


Különleges eseménynek, a Gólyahír Egyesület javára szervezett gálakoncertnek ad helyszínt hamarosan a Magyar Állami Operaház Jókai utcai különterme!
Valóban különleges koncert ígérkezik ez estére, ami így is van rendjén: a segítendő cél sem hétköznapi!

A Magyar Állami Operaház művészei - jelenlegi és volt énekkari művészek, korrepetitorok - a Gólyahír Egyesület nemes és önzetlen tevékenységének segítésére muzsikálnak majd ez alkalommal!
A koncert fővédnöke Medveczky Ádám, a Magyar Állami Operaház karmestere.

A Gólyahír Egyesület a nem kívántként születendő újszülöttek életben maradásához és családba kerüléséhez nyújt segítséget.
Válsághelyzetbe került várandós anyák fordulnak hozzájuk, ezért egy ingyen hívható krízisvonalat működtetnek, mely Magyarország területéről az év minden napján reggel 6-tól este 22 óráig ingyen hívható.
Megyénként egy mobiltelefonos karitatív munkatárs végez szolgálatot, mely önfeláldozó munka nélkül megannyi sorsára hagyott várandós anya és születendő gyermek sorsa maradna továbbra is kilátástalan.
Fennállásuk óta végzet munkájuk eredményességéről legékesebben a tények beszélnek…

Az elmúlt öt év alatt:
- 234 anyát sikerült elhelyezniük anyaotthonban, hogy fedél legyen a fejük felett
- 311 esetben gondoskodtak kelengyéről a rászoruló újszülöttek számára

A Gólyahír Egyesület által gondoskodásba vett terhességek közül:

- 112 gyermeket előzetes örökbeadási szándékának megváltoztatásával végül
saját családja vállalt
- 220 újszülött alig egy hetesen örökbefogadó családokhoz kerülhetett
- 620 házaspárt világosítottak fel az örökbefogadással kapcsolatban.
- 39 családi találkozót szerveztek örökbefogadó családoknak Budapesten, Tatabányán, Veszprémben, Százhalombattán és Székesfehérváron
- 3 konferenciát is tartottak a nyílt örökbefogadásról szakemberek számára
- folyamatosan biztosítanak ellátást és szállást a krízishelyzetbe került várandósoknak
- 2004-ben könyvük jelent meg GÓLYAMESÉK címmel
- Az újságokban, rádiókban, televíziókban, 5 év alatt 145-ször esett szó munkájukról
Sajnos azonban az állami támogatás megvonása miatt mostanában igen nehéz anyagi körülmények között kénytelenek küzdeni pártfogásukba vett várandósaik és aprócska újszülöttjeik sorsáért…
A 2006. február 6-án, 17 órától tartandó jótékonysági operagála teljes bevétele ezen nemes tevékenység támogatására kerül majd felajánlásra!
Az este műsoráról Töreky Katalin, a koncert szervezője mesélt nekünk:

„A gálakoncert műsorának összeállításakor fontosnak tartottuk, hogy minden kedves megjelent számára emlékezetes pillanatokat jelentsen majd ez a korafebruári hétfő este!
Választásunk végül az operairodalom négy remekművére:
- Mozart: A varázsfuvola,
- Rossini: A sevillai borbély,
- Bizet: Carmen és
- J. Strauss: A denevér című művére esett.

Az opera műfaját jól ismerők bizonyára örömmel hallgatják majd e méltán népszerű művek felejthetetlen pillanatait, az operai dallamokkal ismerkedők pedig olyan ízelítőt kaphatnak, mely reményeink szerint kedvcsináló lehet az opera műfajának mélyebb megismeréséhez!
A koncert sikere a népszerű dallamokon túl természetesen az előadóművészeken is múlik.
Személyes érintettségem okán külön figyelemmel igyekeztem az operakórus olyan tehetséges művészeit - énekeseket, korrepetitorokat - megnyerni ez estére, akik személye már önmagában is garancia, hogy színvonalas és szórakoztató koncertnek lehessünk majd részesei!”


A Jótékonysági operagála időpontja tehát: 2006. február 6. (hétfő) - 17 óra.
Helyszíne a Magyar Állami Operaház Jókai utcai különterme - Bp. VI. ker., Jókai u. 4. (az Oktogontól 1 percre!)
Jegyek 2006. január 9-től kezdve válthatók a Magyar Állami Operaház jegypénztáraiban és szervezési osztályán (Bp. VI. ker., Andrássy út 22.), valamint beszerezhetők a Gólyahír Egyesület segítségével (tel. 06-30-529-8329, bankszámlaszám: 64800073-10705005).

Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokak döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni a remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával - melyek ára 1400 Ft - segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Sziasztok!!

Anna!

Mi van veletek, jelentkezz!
Egyben vagytok még?Kép

Ági:
jól vagytok?

Mi betegek vagyunk mind a hármanKép

Évi

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Évi!

Gyógyulást mindenkinek!!!!
Õszinte legyek: "Sajna" még egybe, kezdek már kicsit betelni a dolgokkal. Az orvosom kijelentette, hogy pont most a 41. héten, ami hétfővel kezdődik, nem lesz itthon... jó síelést neki Kép Mindenki állandóan hívogat, hogy vajon mi van, de ez már kikészít... mindenki mindent jobban tud, mindenki vigyázni akar rám... NEM BÍROM !!!!!!!!! Bárcsak születne meg.
Febr. 1-től a lakásunk ki van adva albérletbe, ami tök jó, mert akkor fogalmam sincs, hogy hol a fenébe fogok lakni stb. Szóval minden bonyolult. Egy vágyam van, a pici családommal együtt Kaposváron lenni az új lakásba és nyugodtan éldegélni a saját ritmusú életünket.
Pussz nektek Anna és a 40 hetes pocilakó.
Ui.:Ez a nyavajgás a közeledő szülésnek és hormonoknak köszönhető Kép
annaviola
 
 


sziasztok!
Anna: nem irigyellek... Kép
remelem azota esetleg könnyen, gyorsan megszültel! Kép
a varakozas biztosan örjitö...
az orvosod marha jofej... Kép

Evi:
mi bajotok van?
mi jol vagyunk!
csak nagyon hideg van kinn!! Kép
ma minusz 12 volt nalunk a teraszon, igy nem mertük Eniköt kirakni aludni, viszont igy benn meg egesz nap összesen 1,5 orat aludt.
voltunk a vedönönel, Enikö 8,3kg. Kép
talaltam nala egy hirdetest, gyerek uszas indul Kaposvaron marciustol 1-4 eves korig. nincs esetleg kedvetek jönni? es lesz aquafitnes is nekünk. ;) jo lenne eljarni, valami mozgas ram ferne... ;)
majd felhivom öket, megkerdezem, mikor, mennyi stb.

üdv
Agi
leeloo
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kicsi_evi 2009.11.16 10:58-kor.

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a drukkot, de a kiscsaj még mindig albérletesdit játszik. Olyan nagy a hasam Kép Meddig??????? Ági, remélem eljön a könnyen és gyorsan kívánságod mihamarabb Kép. Ha igen megpróbálok a férjemmel néhány mondatot íratni. Tök jó, hogy írtatok az úszásról, bár mi kb. egy év múlva mehetünk O:, de legalább látom, hogy lesz rá lehetőség. Jaj írjatok sokat, én elfáradtam ebbe a néhány mondatba, de ígérem lesz ez még jobb is.
Anna 40+3
annaviola
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kicsi_evi 2009.11.16 10:58-kor.

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok!!!!

Csatlakozhatnék hozzätok?!Eredetileg kaposväri vagyok 6 éve mär nem lakom ott.De rendszeresen hazajärok .Zs.
zsuu74
 
 


Szia Zsu!

Persze, hogy csatlakozhatszKép
Hol laktok most? Az a-ból ítélve külföldönKép?
Írj magatokról.

Anna????

Ági:
Merre jársz?

Évi

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok!

Üdv Zsu! Ne aggódj, én meg még nem vagyok kaposvári, de láthatod, itt rendes csajok vannak KépÍrjál sokat magadról, meg arról a gyönyörű gyerkőcről Kép
Még ne reménykedj Évi, babó még mindig pociba. Ma voltunk 4x NST-n, ráadásul két olyan "szülésznő csíra" végezte, hogy az eszem megállt. Megbeszélték a vizsgálatom közben, hogy ők két olyan szülésznők, akik nem akarnak gyereket Kép Vicces, jó mondjuk fiatalok voltak, de nem mondanék ilyeneket tanárként, óvonőként stb, pláne szülésznőként a munkahelyemen...
A dokim még mindig síel, csak hétfőn jön haza, de azt sem bánnám, ha a kis prücsök nem várná meg.
Ma itt járt a lakáshiteles nő, hihetetlen alak volt. Szegény most utazik Nepálba és teljesen ki volt akadva, hogy a fél év múlva lejáró útlevelével már nem mehet ki oda Kép Kép Úgy sajnáltam.
Ági, lassan elmúlik a tél, szép idő lesz és mehetek kecskefarmot nézni. Én már úgy várom ez a sok bezártság után, ilyen időben, ekkora hassal nincs nagyon kedvem sétálgatni. Ráadásul, ha baba megjön, akkor még jó ideig nem mehetünk ki Kép
Rahel, merre vagy? Nézz be azért hozzánk, olyan szívesen emlékszem rád, te írtál 1x nekem...Kép
Na, ma kitettem magamért, sokat írkáltam.
Évi, írtam neked e-mailt, na meg megnéztem a honlapod...TÖK JÓ KÉPEK vannak rajta Kép
Anna 40+4
annaviola
 
 


Sziasztok!!!

Köszönöm hogy befogadtok!!!Most Sväjcban élek,az olasz férjemmel és a kisfiunkkal.Giuliano 2004 dec 8-än született.Elsö gyermekünk.A szemem fénye.
Anna!!Lätom Ti meg mär a 41. hetet tapossätok.Ez nem semmi!!!Giuliano a 37. héten született meg.De 22. héttöl mär visszatartäson voltam ,ugyhogy még csoda hogy odäig ki tudtam hordani.Simän szültem,2970 gramm volt és 47 centi.Nagyon szépen fejlödik(KOPP KOPP),jo az étvägya,eddig csak 1x volt beteg 4 napig,ugyanakkor én 2 hétig.Vidäm,eleven,rafkos kisgyerek.Az utobbi idöben nincs egy perc nyugtunk sem ,ällandoan a nyomäban kell lennem.Mindenhovä felmäszik,minden érdekli.De ez igy joooo.
Én 20 évig a Kinizsin laktam,Kinizsis voltam,utänna meg Élelmiszeriparis.Évente 3-4x megyünk haza.Most akartunk karäcsonyra de közbejött valami.Ha minden igaz äprilisig nem tudok most menni,mert az utviszonyok nem stabilak és gyerekkel nem merek nekivägni.De örülök hogy rätok talältam ,igy lecsökkenthetem a HONVÄGYAM.Hät röviden ennyit.Ha valamit kihagytam akkor csak kérdezzetek nyugodtan.Jövök majd amilyen sürüen csak tudok.Üdv.Zs.
zsuu74
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kicsi_evi 2009.11.16 10:59-kor.

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Képezek vagyunk mi
zsuu74
 
 


sziasztok,
vagyok, csak kicsit sürüek a napjaink. holnap probalok telefonalni uszas ügyben, aztan beszamolok! Kép
Anna: remelem jol vagy/tok!
mennem kell sir a gyermek, felebredt. Kép
üdv., holnap jelentkezem!
joejt.
Agi
leeloo
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kicsi_evi 2009.11.16 11:00-kor.

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Kaposväri mamik merre järtok???

Évi!!!Szerintem is hasonlitunk egymäsra.Férjem ennek az ellenkezöjét ällitja.Örä hasonlit szerinte.
Jo volt a vasärnapi ebéd??Hmmmm szivesen ennék én is valami jo hazait.
zsuu74
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kicsi_evi 2009.11.16 11:00-kor.

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


sziasztok!!

Zsu:
Beleolvastam a 2004 téli babásokba.
Láttam, hogy beteg Giuliano.
Jobbulást kívánok neki!!

Van egy közös "ismerősünk" az Anikó.

Anna, Ági:
jól vagytok? Írjatok egy pár sort ha van időtökKép

Évi

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Évi!!!
Köszönjük a jokivänsägokat.Most mär jobban van Giuliano.A hasmenés kezd teljesen elmulni näla.
Valoszinü hogy febr. végén hazamegyek kicsit!!!

Többiek merre vagytok??Anna biztos mär babäzik!!?
zsuu74
 
 


sziasztok!

Zsuu: szerintem is hasonlit rad a kisfiad! Kép)
Mennyi idöre jöttök haza?

Evi:Floranak nagy gratula! milyen ügyi nagylany!!
Uszas: marciustol, szombaton delelött. 3000.-/ho
valoszinüleg külön csoportban lesznek a gyerekeink, sajnos.
Aquafitness: barmikor be lehet kapcsolodni, hetfön es szerdan van delutan, 3000.-/ho/heti egyszer
gondolkodom, hogy az aquafitness is jo lenne, marciustol, ha van kedved, mehetnenk együtt...Kép)

mi jol vagyunk
üdv
AgiKépKép
leeloo
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kicsi_evi 2009.11.16 11:01-kor.

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Haliho!!!
Most lättam Anna profiljäban egy képet egy kis pirinyo baborol.Tudjätok hogy az kicsoda.Talän megvan a baba????
Max. 10 napra megyek haza.Azt hiszem ugy febr. 26-än indulok és 7-10 napot maradok.
Babauszira mi is järtunk,de az ünnepekben olyan hülye nyitvatartäsuk volt és most hogy beteg volt G. nem tudtunk nemmi.Na talän jövö héten.
Most mär sokkal jobban van.Széklet norm, hänyäs nem volt hétfö ota.Még egy kicsit gyenge,de remélem hamar összeszedi magät.
zsuu74
 
 


sziasztok!

en is lattam Annanal a kepet, talan tenyleg megvan! Kép gratula, es nagyon helyes babo! Kép
Evi: babauszas a gyakorlo suliban van, Aquafitness pedig valami Kollegiumban a 4savos ut mellett. ? többet nem tudok meg rola...
igen, en is kicsit draganak talalom, föleg, ha nem tudsz menni a gyerekkel veletlenül, akkor ugrott a penzed...
persze egy strandbelepö ara is huzos mar... meg en sem tudom, de a gyerekuszas jo lenne, Enikö ugy szereti a vizet... Kép)
meg nekem se artana valami mozgas, de ha mas ötleted van, az is erdekel... csak össze tudjuk egyeztetni, hogy vigyazzanak apuk 1-2 orat a gyerköceinkre... persze jo lenne olyan fitness is, ahol van gyerekmegörzes, de szerintem Kaposvaron nincs, vagy tevedek??
akkor ma szalma vagy, te szegeny...

zsuu: jo lenne összefutni, ha lesz kis idötök, meg kedvetek... ;)

üdv, szep napot!
leeloo
 
 


Szivesen talizok veletek.Majd még egyeztetünk.

Akkor én is gratulälok Annäéknek a gyönyörü babähoz!!!!!
zsuu74
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kicsi_evi 2009.11.16 11:01-kor.

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Ági:

Elfelejtettem írni...
Jók a képek amit felraktálKép

Évi

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


sziasztok!

huu Evi de jo neked! Kép) mar lassan ram is ferne egy szabad fel nap, meg egy nagy takaritas sem artana, mert mindig csak akkor tudok valamicsket haladni, ha Enikö alszik. /azt pedig nem viszi tulzasba/ ;) remelem ez kesöbb kicsit javul, mert most nagyon nincs el egyedül, meg nem is nagyon szeretem, ha nem latom, mert meg nem all stabilan a laban, megis mindenhol felkapaszkodik. Kép
uszasra majd irok telefonszamot, februarban mar lehet jelentkezni, aztan megtudjuk az idöpontokat. remelem egymas utan lesznek a csemeteink, akkor legalabb talalkozunk.

de szivesen meglatogatunk benneteket valamikor, ha Peter megy be a munkahelyere, akkor tudunk menni, az ugy is par orat tart, mert amugy itthon dolgozik.
majd ha kicsit jobb idö lesz! Kép
es addigra talan megint kijön 1-2 foga, mert mostanaban megint nyügös estenkent szegeny...

na, en is megyek aludni,
jo ejt nektek!

zsuu: oke! Kép
leeloo
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kicsi_evi 2009.11.16 11:02-kor.

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


ok!!Majd küldöm ,csak elö kell szednem a magyar szämom.
Ma sogornömékhez megyünk bababulira.Giuliano unokatesoja 2 éves lett.Giuliano mär jobban van ,häl isten rendesen eszik és jokedvü is.Reméltem is hogy helyrejön mära.Sajnältam volna ha lemarad a nagy babakavalkädrol.
Mindenkinek kellemes hétvégét.
zsuu74
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kicsi_evi 2009.11.16 11:02-kor.

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


sziasztok!

Evi: mail ment az oldaladon talalt cimre. Kép
jok az ottani kepek!! Kép))
gondolom uszopelus biztosan kell, ja es most jöttem ra, hogy mail-ben a sajat szamaimat küldtem (jo ha megvan!), es nem az uszos-csajszi szamat... nem hiaba szöke vagyok....
szoval a kert szam:
Karpati Aniko: 0620 563-5658, 82 430-355
szerintem en is hivom a heten.
Flora hany kg? mert egy-ket uszopelust tudok adni, ami 7-12-es, ha esetleg nem kaptok rögtön, vagy vagy nem kell sok, mert Flora szinte szobatiszta.

szerintem Enikö irto keveset alszik: reggel kel altalaban 8 körül, ha szerencsem van, utana visszaalszik 9-töl 10ig, de csak ha mellette vagyok. aztan ebed utan,kb. 14-töl alszik 1-2 orat, atlagosan tehat 3 orat napközben, viszont nem nagyon hajlando ejjel 23 elött elaludni. ezt most kb. 1,5 honapja csinalja, elötte olyan klasszul aludt este 10-7ig, utana meg 2-3 orat ketszer naponta.

Flora mennyit alszik?

na megyek aludni, jo ejt mindenkinek! Kép
leeloo
 
 


Sziasztok!!

Először is Anna írt tegnap reggel sms-tKép

A varrata szét repedt és alig tud menni, de a körülményekhez képest jól vanankKép

Idézem:
"A baba Isteni!!"

Nemsokára jön és leírja a részleteket.

Ági:
Mivel nem tudom mi ate számod(most már tudom)Így nem jöttem ráKépKép
Akkor az E-milben kapottat ate nevedhez íromKép

Az úszós csajszit én is felhívom a héten.

Flóra 16-18kg közt van, így lemondok aszíves felajánlasodrólKépKép
Van ittnon úszópelusunk még tavalyról.Az még szerencsére rámegyKép

most elmentem megnézni mekkora is az az úszópelus 11-15 kg ig van ráírva.Majd délután megpróbáltatom vele bíztos ami bíztosKép

Igen Fóra már csak alváshoz használ pelust, így remélhetőleg nem fog belepisilni majd.
Azért még nem akarom úgy odavinni, hogy nem adom rá.

Flóra 13 hós koráig aludt 2-szer egy nap. délelött 11 körül és este 4 körül.Utánna ebéd után már csak egyet.

Nálunk az altatás egy kínszenvedés szokott lenni.
rákell szólni, hogy maradjon nyugton, ne akarjon tornázni meg ilyenek.
November óta viszont ritkultak a délutáni alvások már semmijen módon nem tudtam elaltaniKép
Inkább hagytam, este olyankor 8-kor beájult reggelig.
most a héten kezdte, hogy nem kell szenvedni az alvással."-szer már elaludt egyedül is.
Kb egy -két órát alszik.
Az esti lefekvés az változó, de legkésőbb 10-kor ágyba dugom.

Előfordulhat,hgy egy fejlődési ugráson haald keresztül azért nem alszik annyit mint szokott.
Fóra is csinált már tavaly is ilyet, hogy nem akart aludni.Aztán egyszer csak viszsa állt a régi szokásaihoz.

Összegezve délután 1-2 órát ,éjszakát átalussza kb reggel 7-8 között kel,ma spec fél 7-kor.Éjszaka átszokott jönni és velünk alszik reggeligKép

Vettünk hétfőn egy új babakocsit.ami végre megfelel mndenkinekKép
Ami van azt most árulom.viszzük délután a használt cuccoshoz eladniKép
flórát egész este tologatni kellett a szobában a reggelt is azzal kezdte, hogy beleültKép

Tegnap délután voltam fodrásznál és kozmetikusnál is.Olyan hideg volt, hogy majdnem megfagytam.Vettem is magamnak egy új sapkát és sálat.

ui:Én is szőke vagyokKépKép

Évi

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok!!!

Persze megint rosszhirrel jövök.Azt hiszem G. bäränyhimlös lesz.Még nem 100% ,de szerintem az lesz.Läzas is ,torka is fäj.Lehet hogy az utazäst egy pär nappal elhalasztjuk.Megvärom még lezajlik ez a nyavaja.De jövünk äm!!!Ugye akkor talizunk!!??Itt esik a ho ,hideg van és nem mehetünk most ki.Unom a lakäsben levést.Netezek amennyit csak tudok,föleg este mikor mindenki alszik.Remélem a többi baba nem beteg,hogy mindig mi betegszünk le!!Nem igazsäg!!
zsuu74
 
 


sziasztok!
hat ma nem volt meg annyi alvas se, mint elötte, 8kor kelt, utana aludt 3/4orat 10töl, aztan meg kettötöl fel3ig.
mondjuk most viszont elaludt, ami rekordnak szamit, hiszen meg csak fel10!!! Kép) remelem alszik reggelig! Kép

Evi, remelem igazad lesz, es csak atmeneti ez a nagy "nemalvas". ;)
mar beszeltem Rolatok a paromnak, mondtam, hogy ha majd megy be a munkahelyere, akkor mi mennenk hozzatok, ha nektek is jo. Kép
uszas-ügyben holnap telefonalok. Kép

zsuu: gyogyuljatok gyorsan, aztan gyertek! Kép
en a homeopatianak vagyok a hive, Enikö kap homeos-bogyokat hetente, ami natha-influenza ellen ajanlott, nem is volt azota beteg! Kép utoljara szeptember tajan volt megfazva, vagy legalabbis folyt az orra, de az is elmult par nap alatt. aztan meg karacsony elött volt kötöhartya-gyulladasa, arra kaptunk jo kis homeos szemcseppet, 4 nap alatt rendbe is jött.
en sem szedek semmi gyogyszert, es nem szeretnek neki se adni, csak ha nagyon muszaj, föleg antibiotikumot nem.

Kép
hat ilyen amikor neha nem mosolyog

Kép
de altalaban ilyen mokas kiscsaj Kép)
leeloo
 
 


Zsu!

Szegény GiulianoKép Remélem nem kapta el a bárányhimlőt, de ha mégis talán hamarabb átesik rajta mint ha nagyobb korában kapná el.

Gyógyuljatok meg!!

Persze, hogy talizunk ha jöttök!!!Kép

Ági:
Gyertek csak ha jön a férjed dolgozniKép
Elküldöm a telefonszámomat mailbe.
CSörögj rám ha jöttök, nehogy akkor bóklásszak a sparbanKép A címet is leírom.
Péntek délután foglalt csak akkor itt van anyukám.Anyósék csak 5 óra körül szoktak jönni, de nme minden nap.

Ezeket a homeopátiás bogyókat hol szerzed be?
sokat hallottam róla,de még nem próbálam.

Nagyon aranyos Enikő a képeken!!Kép

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Lemaradt........

Évi

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Haliho!!!

Tiszta boldog vagyok ma.Hivott a csaj hogy nem is b.himlös a fia.Csak allergiapöttyök voltak.Mära eltüntek mind.Jupppi.

Homeopätia nälunk is nagy släger.Férjem csak azt szed mindenféle formäjäban.Giuliano is javarészt csak azt kap.Én ritkän ,de akkor nagyon beteg vagyok és nem szeretem elhuzni a gyogyuläs idejét ,de megelözésre én is szoktam szedegetni bogyeszokat.Jo dolognak tartom .
Évi!!!Éna Kossuth téri gyogyszertärba tankoltam fel augusztusban mikor otthon voltunk.
na most mennem kell ,mert férjem szeretne ideülni a géphez.
zsuu74
 
 


Sziasztok!!

Zsu:
tök jó, hogy nem barikás a kisgyerekKépígy jöhettek hamarabbKép

köszi a tippet, hogy hol lehet venni homeos bogyeszokat.
tök jó, hogy svájcból kell megtudnomKépKép

Reggelre itt is esett a hóKép Nem sok, de mehetek söpörni.

Én negyed évente beteg vagyok, már nagyon unomKép
Influenza elln kaptam védőoltást.Talán azt így nem kapom el.

Ági:
Felhívtad a csajt? Tegnap elfelejtettem, de ma bepótolom.Nehogy lemaradjunk.

Ma jön anyukám lehet, hogy már délelöttKép
Megyek is gyorsan rendet rakni, felöltözni.
Aztán az itcára söprögetniKép

Amúgy a nap gyönyörűen süt!!!!!!!

Évi

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok csajok!

HÁÁÁÁÁÁT, újra itt, de végre már anyukaként. Rövid leszek, mert Hanna Sáránk apa kezében pihizik. Furcsa egy bébivel, szinte semmire nem jut időm a sok szopiztatás közepette.
Szóval, lényeg a lényeg jan. 27-én reggel már fájdogált a pocim, de azért a férjem elküldtem dolgozóba. Délbe már vérzés is jelentkezett ezért telóztam neki, hogy ne is menjen ki tanítani, hanem inkább minket vigyen kórházba. Mire beértünk már két ujjnyira tágultam. Irány előkészítő stb romantikjus dolgok. Az igazság az, hogy még itt se fogtam fel, hogy ebből ma még babó lesz, mert a fájások elviselhetőek voltak. ( az orvosom szabin volt így az előkészítést követően varázsolták elém azt a dokit, akit még soha nem láttam, csak baráti elbeszélések alapján az ő nevét mondtam az eredeti doki bácsimnak, ha véletlenül beindulna szülés. Így szépen bemutatkoztunk egymásnak, kezet fogtunk stb. Ennek még mindig nem igazán volt szülés hangulata.) Ezután bekísértek az egyik szülőszobába, felfeküdtem az ágyikóba és vártam a csodát, aki érkezett a doki bácsi formájába és burkot repesztett...a fájdalmak pedig csak jöttek, a baba küzdötte magát kifele szép lassan. A doki bácsi időnként benézett, aztán egy alkalommal azt mondta, hogy most infúziót kötünk, jött az oxitocin, hogy a fájások még jobban jöjjenek. A férjem keze mindeközben egyre és egyre kisebb lett, a repedések, csonttörések száma növekedett Kép Ahhoz képest, hogy a terhesség elején nem is álmodtam róla, hogy be mer jönni velem, most aztán hősiesen helyt állt a drága. A szülésznő aranyos volt, rendkívül segítőkész.
Felajánlották a fájdalomcsillapítás lehetőségeit, de az az igazság, hogy mindegyikről lemaradtam. A csodálkozás akkor jött rám, amikor du. 5 körül azt mondta a szülésznő, hogy legkésőbb 6-ra meglesz a gyerkőc. Orvos bácsi megin jött és el se ment az oxitocint egyre csak emelték, s azt mondta, hogy most elnézést kér, de a bébi szülőcsatornába van és rá kell segítenie, sikerült is úgy rám feküdt, tolta nyomta, anya csak ordított a fájdalomtól... apa pedig kiment, mert nem merte nézni, ahogy anyát kínozzák. A baba 17.30-kor kibújt és anya hasára tették, aki sírt a boldogságtól. Gyönyörű hosszú hajú kis boszorka, tisztára apja lánya....egy csoda.
Rendkívül ügyes, sokat szopizik és már nehezebbek vagyunk, mint amivel megszülettünk.
Majd még jövünk, de most pussz mindenkinek.
Üdv Zsuunak.
És persze áginak és Évinek. Millió köszönet az sms-ért. Az igazság az, hogy tíz centit nem bírtam arrébb menni. Még most is gáz a varrat, de elmegy szinten vagyok már.
Puszi nektek.
annaviola
 
 


Sziasztok, Annaviola en is gratulalok. Gyonyoru a neve is a baban.
Sikeres szopizast kivanok. Mi is szopizunk mar igy elhagyva az egy evet.
en szinte mindenfele szoptatasi gondot vegigzongoraztam.
Ha batoritast kell, vagy vmi gyakorlati dolog, kerdezz barkit, kerj segitseget.
Ellentmondo tanacsok rengetegeben neha nehez....
JO egeszseget, sok pihenes.

R.
rahel
 
 


Sziasztok!
Anna nagy nagy gratula Nektek!!!!! Kép)
nekem is nagyon fajt a varrat, hat vagy 6 hetig, azt nem is gondoltam, hogy ennyire gaz lesz, aztan szerencsere elfelejti az ember... de most , hogy irtad, eszembe jutott, hogy vagy 3 hettel a szüles utan elmereszkedtem a boltba meg a bankba a Kedvesemmel, anyu vigyazott Eniköre, es mire hazaertünk ugy ereztem vegem, uyg mentem, mint aki mindket labara bena... huuu
szoval pihenj sokat, feküdj, es szoptass, es gyönyörködj!! Kép)

Evi:
Mi a Zarda utcai patikaban szoktunk vasarolni homeos bogyokat, nagyon kedvesek, es meg is lehet rendelni, ha nincs ami kell. Kép
uszosapi meg nincs, ha meg van a lelöhely, irok! Kép

zsuu: irj, ha tudod mikor jöttök, nehogy akkor menjünk nagyszülökhöz. Kép

üdv mindenkinek! Kép
Agi
leeloo
 
 


Sziasztok!!!

Anna én is szeretnék nektek tiszta szivemböl gratulälni.Remélem minden jol halada baboval,szépen szopizik és a te varrataid is javulnak.Nekem nem fäjt olyan sokäig,max. 2 hétig éreztem utänna nem.Nekem egy kicsit a medencecsontommal volt bajom a késöbbiekben,de csak egy pär honapig.Mära mär mindent elfelejtettem és mär a kisteson gondolkodunk.

Leeloo!!Ha nem jön közbe semmi 25-én éjjel indulunk és ugy 10-ig maradunk .Az alatt biztos tudunk majd talizni.Csak elötte egyeztessünk.Esetleg usziba is szivesen eljövök majd veletek ha épp mentek azon a héten.

Évi!!merre järtok??Bizti megint jo kis vasärnapi ebéden voltäl anyukädéknäl.Mär uuuugy ennék valami jo hazait.

Na lassan mennem kell ,vendégségbe igérkeztünk.Manoka megint läzas,szerintem a fogai okozzäk.Kb. 5 bujik neki egyszerre.

Na most mär tényleg megyek.Üdv. mindenkinek.Zs.
zsuu74
 
 


sziasztok!

zsuu: akkor biztosan lesz idönk talalkozni! Kép
majd megirom a telefonunkat, van vonalas is, tudsz hivni, ha mar itthon vagytok. Kép

evi: merre vagy?

jo ejt mindenkinek! Kép
leeloo
 
 


Anna!

Nagyon örülök nektek!!! Ügyesek voltatok!!!
Kép

Zsu:
Majd találkozuk ha jöttök.Guliano megygógyult?

Ági:
Itt vagyokKép

Ritka pillanatok egyike, hogy Flóra még alszikKépNem vette észre, hogy felkeltemKép

Évi

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


szia!
szep idönk van ma... nalunk olyan sötet van, mintha este lenne...
Enikö ma 7kor felebredt, szopizott, aztan bohockodott 1 orat, majd bedagadt szemekkel aludni tert! Kép
biztos megzavarja, hogy sötet van, de hagyom aludni...

Evi,
jöttök majd uszni? ;)

Anna: hogy vagytok?

Zsuu: mar nem sokara jöttök haza, biztosan nagy a keszülödes! Kép
uszassal az a baj, hogy be kell fizetni az egesz honapot, akkor is, ha csak egyszer jöttök. Kép
de esetleg összebeszelhetnenk, es elmehetnenk Nagybajomba a Boronka fürdöbe... (akinek van kedve..) Kép
Parod is jön, vagy csak te a fiaddal?

üdv
Agi
leeloo
 
 


Sziasztok!!!

Giuliano elég szépen jön helyre.Tegnap hallottam viszont mintha lenne egy kis lerakodäsa.Elkezdtem egy köptetö teäval itatni.Ma egész nap ugy folyik az orra hogy megérem törölni neki.De ez joooo!!Legaläbb kitisztul.

A baj csak az hogy apa is elkapta töle és eléggé szenved szegénykém.Remélem hamar tul lesz rajta.De férfiböl van és nagyon szenved!!

Csak ketten megyünk Giulianovan.Vagyis növérem jövö szerdän érkezik,hogy elkisérjen bennünket a hosszu uton.Pärom sajna nagyon elfoglalt.Ö max. 1x szokott jönni egy évben.De ez engem nem tart vissza gyönyörü szülövärosomtol!

A készülödés nagy!Ezerrel jär az agyam ,mit is vigyek,mit kell még vennem ,mit ,hovä stb....

Na röviden ennyi.Majd jelentkezek még addig.Üdv. Zs.
zsuu74
 
 


Sziasztok!!

Ági:
Enikőt jól becsapta ez a szomorú időKép

Nem megyünk úszni, mert nem tudnánk minden szombaton ott lenni.Mennünk kell a balcsira.Anyósék most alakítják át az alsó szintet, kell nekik segíteni.

Ettől függetlenül szívesen látunk benneteket!

Zsu:
De jó már készülődtök haza.Akkor nem sokára találkozunkKép
Aztán csak óvatosan autózzatok!

Apának jobbulást!!Persze Giulianónak is!

Titeket is várunk majd!

Szép napot mindenkinek!!



Évi
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kicsi_evi 2010.02.01 12:46-kor.

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: