Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Mi már kedd óta itthon vagyunk, idegtépő volt a kölkökkel az esőben. Szegények esőszünetben egyből lementek a kertbe, de pár perc múlva mindig újra zuhogott... :(
Azért vasárnap még pancsiztunk, iszonyatosan élvezték!!!! :lol: :lol:
Norbinak minden matrac, úszógumi hajó volt. Imádtak az úszógumiban is ülni, pacsáltak, saraztak ezerrel, szóval ezért is vérzett a szívem, mert nagyon élvezték, és nem tudtuk sem megismételni, sem folytatni.
Viszont összegyűjtöttek 25 csigát eső után, és néztük, hogyan száguldoznak szerte-szét :lol:
Meg borókabogyó csatáztunk....

Ma voltunk temetőben, a sírok mellől szedegettek kavicsokat, és dobálták a kutakba :lol: Jól érezték magukat. :?

Na felkeltek, megyek görögdinnyét vágni.

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Sziasztok!

Reni: Örülök,hogy jó volt azért, nagyon kreativnak és türelmesnek kellett lenned biztosan, nehéz rossz idöben jó progikat csinálni :(Sajnálom,h rossz idötök volt :( Hol voltatok pontosan?

Csilla: Hogy vagy?

Mi szülinapoztunk, apa elvitt randizni :lol: ,hétvégén az ujpesti lakást csináljuk családilag,h tudjon menni a festö végre,hétföre viszont egy barátnöm elhivott minket az Állatkertbe:)

Náthásak voltunk, Fanni jobban birta,én 3 óránként ittam a Neocitrant a buliján is, neki is szivjuk még az orrát, de ennyi.

Megyek ,készitem a vacsit (sajtos sertéskaraj,krumpli,saláta).
Vendég
 


Sziasztok!!


Reni ,gondoltam rátok !De legalább vasárnap tudtatok lubickolni.

Fanni, jobbulást nektek!!!!!!!!!

Sajnos Mátém is beteg ,egész éjszaka hányt meg fosott :? Ma elég sokat alszik,velem együtt!!Most csak ennyi mert semmi kedvem :cry:
s.csilla
 
 

 
 

Sziasztok!!

Sajnálom, hogy mindenki beteg :(

JOBBULÁST NEKTEK!!!

Mi voltunk ma Hervisben, vettünk Levi bicajára kitámasztót. Ugyebár mivel kicsi a kölök, 12"-os bicajon teker. Hát nem úgy számolnak a készítők, hogy ekkora biciklin megtanul a gyerek menni, ezért nem is nagyon lehet kapni, de mázlink volt, mert a Hervis nem magyar, és ott volt. Nagyon boldog vele, mostmár nem vágja földhöz, hanem szépen kitámasztja a járgányt. Meg kapott új csengőt a leamortizált helyett, plusz egy bicikliláncot :D Anya élvezkedett :lol: :lol:

Holnap, ha minden jól megy, megyünk strandra. Jó lenne egy kicsit vizeskedni.

Hadd keseregjek egy kicsit. Van egy cuki kis epekavicsom ugyebár, és néha megtréfál. Na tegnap este olyan epegörcsöm volt, hogy én, aki sosem hányok, kidobtam a taccsot 3-szor. Úgyhogy most Mátét sajnálom igazán, hiszen ő még kisfiú. :cry: :cry:

Ja, egyébként Agárdon voltunk. Még most is ott lennénk.
Ildi!! Vacsira ma hozzátok megyek :lol:

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Sziasztok!

Csill:. Máténak jobbulást :( A HIPP ORS 200 nagyon jó tud lenni, ha nem marad benne a folyadék se :( Gyógyszertárban kapható. Meg a KUBU!És a Normaflore!

Reni: Neked is jobbulást :(

Várunk vacsira szeretettel Titeket-bármikor,ma kivételével,mert ma ujpesten vakartam a tapétát ,f5-kor jöttem haza Fannihoz,apa meg anyósék még ott vannak.Be kellene fejezni hamar,h mehessen a festö meg aztán mi :)
Vendég
 


Ildi!
Köszi, de igazából ez az epekavics ennyi gondot okoz. Nem mintha ez nem lenne elég.......Szóval egyszer-egyszer begörcsöl, de másnapra már semmi bajom.
Tapétavakarás :arrow: :lol: :lol: Még emlészem rá. Drukkolok, hogy mihamarabb kész legyetek.


Csilla!
Remélem Máténak is hamar elmúlik, vagy inkább már semmi baja, remélem csak gyomorrontás volt!!! Amin ledöbbentem: most esett le, ahogy néztem a vonalzódat, hogy már 33 hetes vagy!!! :shock: :shock: Azta!! Jól repül az idő, nemsokára találkoztok!! Olyan izgi. És le a kalappal, hogy így bírod, még ha sokat fekszel is, mert a te alkatoddal....hát nem semmi. Főleg, hogy legutoljára, amikor írtad mekkorák a bébik, jó nagyok voltak. Azóta biztos hatalmasat nőttek. Voltál mostanában uh-on? Vagy mész a közeljövőben?

Na pussz Nektek!

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


sziasztok!!!

köszi lányok !Máté már ugy néz ki hogy jol van,de még ma is egyszer fosi volt :? Most meg apa fosik :? Remélem én kimaradok :roll:

Ildi ,de jo , bárcsak mi is már a tapétavakarásnál tartanánk :wink:
remélem már meggyógyultatok!!!

Reni,jol felöltöztettétek a Levi bringáját :D hát mostmár egyre nehezebben birom.A méhszájam már csak 1000 :( azt mondja a dokim,legalább még két hetet birjunk ki.Jázmin 1790gr , Milán 1890 gr.Kedden megyek megint dokihoz,remélem nem fektet be.
apa tegnap megvette a kiságyakat,annak ellenére hogy csak akkor akarta amikor megszületnek :oops:

ja és egy hete egy éjszakára befeküdtem a korházba mert nyillallásaim voltak,de azota nem érzem hogy lenne.

Szép estét !!!!!!!
s.csilla
 
 


Sziasztok!

Csilla: Drukk a finisben,tényleg,hogy repül az idö!!!Biztosan minden rendben lesz és valóban le a kalappal elötted :!:

Reni:Köszi a drukkot, igyekszünk :) Elvileg jövö hét hétfötöl megszáljják a festök,aztán padlócsiszolás és mehetünk.

Jobbulást és szép napot Nektek!!!

Kép (És közben mondogatta,h Jön Sam a tűzoltó :) )
Vendég
 


-j :)
Vendég
 


Csilla!

Azért az jó jel, hogy teljesen zárt vagy!! Jó, a méhnyak megrövidült, gondolom mondta a doki, hogy sokat kell feküdnöd, és keveset ülni állni?!

Ildi!

Fanni továbbra is édes :D

Lányok! Az én fiam kakilási mizériája kikészít. Levire gondolok. Már elég rég óta, úgy egy éve 2-4 naponta kakil. Ezért is tudott (magához képest) viszonylag korán kakira szobatiszta lenni. De tegnap 10 nap nem kakilás után kénytelen voltam neki guttalax cseppet adni, és mivel eredménye nem volt, délután a Marci apukája adott egy glicerines kúpot, és azzal 20 perc után volt végre eredmény. Kiborít. És nem tartja vissza, mondtam neki, hogy régen kakilt, ment édesen, ráült a vécére és próbált kakilni, de ingere sem volt. Szerintem azért ez már nem normális. És teljesen jól étkezik. Eszik gyümölcsöt, levest, főttételt, tejterméket...stb. Mondjuk régen ivott Actimelt, az általában meghozza másnapra az eredményt. Hát nemtom mi lehet a galiba, remélem csak egyszeri eset volt.

Most ebédeltetek, aztán lerakom őket, mert Norbi már nyűgös.

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Sziasztok.

Ildi,Fanni lenyűgöző a kék szemeivel.!!

Reni a srácaid is levesznek a lábamról a pillantásukkal!!!Huha a 10 nap tényleg sok :roll: Dokit nem kérdeztél meg ?Náluink Máténál meg az ellenkezője volt,mindig fosott :?

Hétfőtől befekszem a korházba :( és jövőhéten valamelyik nap meglessz a császár is,mert a dokim fél,hogy szétnyilik az előző csaszi vágás :cry: annyirra félek ,mert még olyan picurkák.szoritsatok légyszi
s.csilla
 
 


Ó Csilla!! De sajnálom :( De az a jó, hogy előre tudják, hogy hamarabb jönnek a babák, így tudnak adni (gondolom fognak) tüdőérlelőt, meg mindent, mi szem szájnak ingere!! A 34. hét már csodás ikreknél, nyugodj meg!!! :lol: Remélem Máté is bírni fogja nélküled!! Sok-sok drukk fog menni Tőlem az tuti!! Akkor még élvezzétek ki a hetet!!
Nagyon kíváncsi vagyok már én is Jázminra és Milánra!! Remélem legalább olyan csodásak lesznek, mint Mátéd!!

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Sziasztok!

Csilla: Ne aggódj, nem lesz semmi baj, hiszen készülnek rájuk idekint (Ti és a dokik is), és tényleg, ahogy Reni is irta,34 hét ilyen felkészült fogadással : nem lesz semmi gond!
Kitartás Neked, nemsokára pakolod fel ide a szebbnél szebb fotókat Róluk / Rólatok :)
És az a sok elismerö pillantás és dicséret és az a millió gyönyörü pillanat-duplán :!:

Köszönjük a Fannis dicséretet :)

Reni: Kaki témában igazából passz,nálunk nem volt még ilyen,reméljük nálatok is csak egyszeri dolog volt!

Megyek,fürdetem,nemrég értünk haza ,anyóssal meg a Fanni nagynénjével voltunk vonattal bent a nyugatinál,gumicsizmát venni Fanninak a Máriában (www.bebibolt.hu) teljesen megújult, van babakocsis lemenös rész, kávézó,hatalmas lett!
Vendég
 


a dokim szerint 35-36 hetes leszek.ő igy számolja :roll: anyum jön fel szombaton és ő lessz Mátémmal meg főzi majd a fini kajcsikat :P még a héten jelentkezem :D


jo éjszakát !!!!!
s.csilla
 
 


köszi a biztato szavakaat :!: :!: :!: :!: nagyon jol esik :!: :!:
s.csilla
 
 


Az nagyon jó, ha jön anyud!! :D :D Péterffybe leszel?
Dokid mi szerint számol? Legyen igaza, a 35-36 hét még jobb!! :D

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Igen a péterfyben leszek.elirtam csak 34-35 hetes leszek a dokim szerint :oops:

ma egész nap a barátnőmnél voltunk és főzött fini kajcsit.Most jöttünk haza. jo volt kikapcsolodni kicsit ,mert állandoan csak a picurkák körül forognak gondolataim :oops:

ma a gyerkőcök nem nagyon örültek az időnek ugye?
s.csilla
 
 


Nem csak a gyerkőcök, de én sem örültem neki. :x Egészen fél4-ig ki sem mozdultunk, akkor is csak a boltba mentünk le. :roll: Aztán 6-kor lementünk, és csak 8-kor jöttünk haza, sétáltunk egy nagyot, pocsolyáztak természetesen :lol: :lol: meg kavicsokat dobáltak egy nagy, mély tócsába.
Itthon egyből mentek a melegvízbe....

Jó egy kis barátnőzés néha, az tuti!! Főleg, ha még finomat is főz :D

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


sziasztok!!

egy időre elköszönök tőletek.Ma megyünk anyu elé az állomásra ,aztán egy gyors bababolti vásárlás.Holnap butor szerelés és rendezés,aztán hétfőn irány a korház :?

Szoritsatok a jövőhétre:!: Remélem nemsokára jo hirekkel jöhetek :P

puszi mindenkinek :!:
s.csilla
 
 


Csilla!!

Nagy-nagy drukk Nektek!! Ügyik lesztek!!

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Csilla!! Gondolok rád!!

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Ildi???? Merre jártok??

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Sziasztok!

Olyan eccerü vagyok néha mint egy eke...
Néztem a cimoldalon a topicot, nézem, de rég irtatok, biztos nem ér rá senki...Na most esett le, hogy Csilla "szabin" van innen, Te pedig egyedül nem tudsz levelezni magaddal...

Közben ujpesten is sokat vagyunk, Kertesen,itt-ott, Fanni nyakig as DACkorszakban, nagyon kis édes, komoly és nagyon szépen beszél már, de néha kivetközik önmagából...egyre többször és egyre rajtaütészerübben :)

Legújabb mondat (pr órával ezelötti): Vigyáz, repül a Malac!Mindjárt elindul!Hopp!Elrepült!Leesett! DILIS !!! :)

Szerepjáték,báb,képzelt riport a busszal,játktelcsin eldumál 5 percet és közben totál felnöttesen visekedik,stb.

Ti hogy vagytok?

Csilla sokszor eszembe jut, hogy mi lehet Velük!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Szia!

Fanni édes lehet, hihetetlen milyen fejlett!!
Csilla megszült, ezt írta iwiw-en:


Kedves ismerőseim
Megszülettek az ikrek 20008.08.01. 08:05kor
Jol vagyunk

augusztus 1., 11:28


Kép


Kép

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Jaj, ezer éve meg akartam kérdezni: hogy álltok a festéssel? Nem a héten jöttek/jönnek a szakbarbárok? Gondolom kicsit macerás lehet ide-oda ingázni, és Fanni-felügyeletet is megoldani.
Mikor tervezitek az átcuccolást?

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Szia!

NAGYON NAGY GRATULÁCIÓ CSILLÁÉKNAK!!!!!!!!!!!!Nagyon kis édesek,nagyon várom Róluk a nagyobb képeket is, örülök,hogy jól vannak!
Nálunk épp nincs net 3 napja,ma apa Hungaroringen versenyzik,holnap Fanni keresztanyjánál lesz kerty party mindkét család részvételével,hétfön végre eljutok kozmetikushoz és körmöshöz,tegnap pedig fodrászhoz,úgyhogy most jó :)
Fanni nagyon okosodik, egyre komolyabb mondatokkal, észrevételekkel és ezzel párhuzamosan hisztikkel lep meg :)
Most épp gyöngyöt fűz ,az a kedvenc meg a müködö mini közlekedési lámpánál irányit :)
Festök felmérték, van vele dolog, elöbb javitani,vakolni,glettelni,aztán fehér glett és a festés.
Szept.elsö 2 hetében ott vagyunk.
Hétvégén apai dédinél 400 km-re hétvégézünk,következő hétvégén pedig 4 nap Gyula, mi hárman és anyós-ez lesz a biztos nyaralás, a többi bizonytalan még .
Ösztöl jogsi,suli,Fanni visszamegy angolra,úgyhogy lesz progink.

Ti jól vagytok?
Szép srácaid?

Laptopról irok, irtú lassú a vezetékeshez képest :(
Vendég
 


Kép most csak gyorsban ennyi irtam egy regényt és elszállt :twisted:

pusszi majd jövök remélem gyakrabban
s.csilla
 
 


Sziasztok!
Újra van netünk!!!

Csilla: Annnnnnnnyira gyönyörüek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Mégegyszer nagyon-nagyon gratula Nektek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Az nagyon idegesitö mikor elzsáll amit ir az ember.A Babanet jó ellenpéldája a Szó elszáll az irás megmarad! mondásnak :)
Vendég
 


Sziasztok!!

Csilla! Nagyon szépek a babák! :P :P Te jól vagy? Remélem nem fájsz nagyon. Máté mit szól a kicsikhez?

Ildi!

Olyan jó, hogy Fanni ilyen jól eljátszik. Norbi még csak mostanában kezd a játékokkal rendeltetésszerűen játszani :?
A fő-fő kedvencük (újra) a főzés. Csináltam még a télen egy gáztűzhelyet Levinek a pelenkázólap farostlemezéből. Megvannak még a kis fazekak, lábasok, amikben nekik főztem, azt megkapták játszani. És amíg én főzök, Ők is mennek, és csinálnak nekem ebédet :D Olyan édik. Meg vettem nekik most kis játék edénykészletet.

További szép napot Nektek, bár az idő nem túl jó!

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Ja. És mennyivel születtek végül a kicsikék?

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Sziasztok!

Bocsi,hogy hívatlanul beállítok,de van egy eladó 21-es tiszta újszerű állapotban lévő kisszandálom!Káposztásmegyeri vagyok,ha valakit érdekel,fényképet is tudok küldeni!Ára 1500FT!
Érd:melody78@citromail.hu

Kép
Kép
melódia78
 
 


Sziasztok!Látom nem aktiv a topic :shock:


Köszi a bokot a picurkák nevében is :P

Reni,készülődnek a fiuk?Biztosan izgultok .eleinte biztosan nagyon fognak neked hiányozni(nekem is nagyon hiányzott Máté)Milán 2640gr , 49cm. Jázmin 2160gr, 46cm.tegnap mértük őket.Milán 2720gr, Jázmin 2450gr.Szopiznak .egyenlőre van tejcsi :P Máté nagyon szereti őket,állandoan puszilgatja meg kéri hogy tegyük az ölébe őket. :D

Ildi, már átköltöztetek?Jol vagytok?
s.csilla
 
 


Kép aludni is csak eggyütt jo
s.csilla
 
 


Sziasztok!

Csilla: Nagyon édesek a kicsik, és igazán szép súllyal születtek, ügyesek vagytok!!! Nagyon szépek :!: :)
Örülök,h jól vagytok és van tejcsi + a nagytesó is ilyen okos és ügyi!

Mi jól vagyunk, köszönjük, szept. közepén ott vagyunk újpesten, még ma is tettük befelé a vezetékeket a csövekbe-holnap reggel megszállják a festök-vakolás (van mit), glett, fehér glett,festés,parketta csiszolás,lakk,takaritás és ott is vagyunk szülinapom elötti héten már elvileg (20.-a körül).

Vasárnap reggel indulunk Gyulára 4-esben anyóssal,szerdán jövünk, hétvégén egy kis Balcsi,ez a nyaralás, apa 2 hét szabit vett ki, ezt és a jövőhetit.

Reni: Nagyon klassz játékot találtál ki nekik!!! Fanni továbbra is vonat-autó-kamion stb. fanatic :)

Legújabb, hogy úgy köszön, hoyg Szép Napot Kívánok, ill.ha nem kér valamit akkor mondja, hogy Köszönöm, nem kérek-állandóan dumcsizik :)

Jó éjszakát nektek!
Vendég
 


Sziasztok!

Hogy vagytok????
Vendég
 


Sziasztok!

Csilla!!

Jó nagyok lettek a babák, és gyönyörűek :D Jázmin milyen kis haspók lehet, hogy ő ennyire belehúzott a hízásba! Annyira szépek..... Jajj, úgy irigyellek!! És nagyon örülök, hogy tudnak szopizni, nagyon ügyik vagytok! Máténak millió puszi, amiért ilyen okos nagyfiú!!
Iwiw-en néztem a képeket, nagyon helyesek együtt a gyermekeid!!

Ildi!

Szupi, hogy nincs már messze a költözés!! Fanni mindig lenyűgöz a beszólásaival :shock: :lol:

Levinek hétfőn kezdődik az ovi, tegnap volt szülői, pöttyöslabda lett a jele :D :D Ezt ő már júniusban kiválasztotta magának, és kötötte az ebet a karóhoz, úgyhogy kibuliztam, hogy megkapja 8)

Nagyon izgi időszak lesz, kicsit megnyugodtam ismét, hogy beszélgettünk az óvónénikkel, de azért van bennem para. Olyan nehéz megtartanom magamnak a félszemet. :oops: :oops:

Szép estét!!

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Sziasztok!


Ildi,Fanni annyira gyönyörű kislány!!!és nagyon édi a beszólásai :!:


Reni,Máténak is a pöttyös labda a jele :P Norbinak mikor kezdődik a bölcsi?Majd irj,h.hogyan érezte magát Levi.


Köszi a bokokat :D Hát azért vannak huzos napjaink meg éjszakáink :? de annyira imádnivaloak.teljesen különböző természetük van.Jázmin 2910 gr Milán3140 gr.na lépek is .

puszi mindenkinek
s.csilla
 
 


Kép picurkáim
s.csilla
 
 


Sziasztok!

Reni: Örülök,hogy Levinek az lett az ovis jele amit szeretett volna!!!!

Csilla: Köszönjük szépen,szoktam irni,h amilyen szép, akkora boszorkány, hát most 3 igen kirivóan húzós hisztis napunk volt, a mai az elsö nyugis de sokkal jobban ugrik dolgokra, mint eddig. Pl. kiszállás / indulás / stb. Szombaton megvettük az új gyerekülését,hát szerintem sok kisbabásnak akkor esett le a Brendonban,hogy na ilyet is tudhat akár az a most édesen szuszogó kis csomag a hordozójukban :) Aztán ugyna ezt sikerült reprodukálni a Brendon outletben :) DE 10 000 kevesebb volt ugyna az az ülés 8)

Vasárnap kirándultunk a Pákozd - Sukorói Arborétumban-nagyon szép hely, a kilátóból gyönyörü kilátás (önállóan ment fel,meg végig gyalog, futva sétálva,stb ), délután pedig Liget, játszó,motor,stb :) Aznap fél 8-kor már aludt , de ma is 8-kor már szunyált :)

A festök már kezdenek a napokban festeni, nagyon sok vakolás volt a teljes elektormos hálózat csere miatt,utána glett,vékonyglett ,festés,parketta csiszolás,lakkozás,takaritás...De ezt már irtam.

Fannival holnap megyünk az új angol tanárát / csoportját megnézni az elsö órán, újpesten, csütörtökön kiállitásra megyek az Iparművészetibe a volt ofőnőmmel, pénteken pedig egy nagyon szinpi gyermektornára veresegyházra, mert itt pesten nagyon messze van, és mert Fanni új barinöje is épp oda jár már régebb óta,amit mi is kinéztünk már egy ideje,csak nyári szünet volt.

Csilla: Annyira édesek a Kicsik, és milyen szép nagyok, nagyon ügyi vagy! Biztosan nem lehet azért egyszerü, de nagyon ügyesek vagytok!
Vendég
 


Sziasztok!

Helyzet jelentek:

Ovizunk!!! Már egy hete.... Kedden egyórás hisztije volt, már fel kellett állítani az asztaltól, mert attól féltek odahány (jelzem, a fiam még életében nem hányt!!), esetleg megfullad. Szerda, csütörtök semmi gond nem volt, pénteken sírt reggel (ez volt az első nap, hogy reggel sírt), napközben jó fiú volt. Ma reggel sírt, de otthagytam egyből, becsuktam az ajtót. Cca 2 percig hallottam sírni, aztán rájöttem, hogy már nem is az én fiam sír :lol: . És egész nap semmi gond nem volt vele.

Úgyhogy inkább sírjon reggel, de akkor napközben szépen elvan. Szerdától ottalszik, hát arra nagyon kíváncsi leszek.

Veletek mi van? Mindenkinél minden rendben??

Babák továbbra is ÉDESEK!!!!

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Sziasztok!

Csilla: Remélem jól vagytok, minden rendben!

Reni: Azóta már biztosan minden ok az ovival!Az elsö ottlaváson is túlvagytok már ! Irj,ha van idöd,hogy hogy vagytok!

Mi folyamatosan a költözés projectel vagyunk elfoglalva, azaz én már eléggé unom ezt a témát :D A héten kész a parketta,takaritás és megyünk.De hogy mikor? :lol: 8)

Fanni egy hét múlva kezdi az ovibölcsit, nagyon szeretne már menni, na majd kiderül,mi lesz ha ott is kell maradni :D

Hétfön-szerdán lesz csak,2 napot, 2*7 fős magánovi, tehát nem mélyviz de kezdetnek ,ovi elött tökéletes.

Itt az Ösz,amit amúgy imádok de eléggé hirtelen lett nagyon hideg,úgyhogy most öszi - téli rucik beszerzése van soron, mivel MINDENT kinött, azokat is, amiket pár hónapja kapott és akkor még kicsit nagyok voltak :D Nyárelején 104-110, most az ösziekböl 116-122, cipö 25 volt,most 27 :D
Vendég
 


Kép
Kép
Kép
Kép

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Sziasztok!

Csilla: Remélem jól vagytok, minden rendben Veletek!!!

Reni: Gyönyörüek a srácok, nagyon helyeskék Kép

Mi megvagyunk, költözünk,suli,stb, amint lesz idöm, irok (minden topicban le vagyok maradva, meg úgy amúgy is :( )

De belesni szoktam ám,hogy irtok-e !!!!!!!!!!! Azért kukkolni van idö ,meg kiváncs is is vagyok, ki hogy van!!!!

És ha végre oda cuccoltunk, akkor tali??? Nem mintha most messze laknánk, de akkor még közelebb és lesz kecóavató bababuli is ám!
Részletek még tervben :)

Ildi
Vendég
 


sziasztok!!!


MIzu van veletek????


Reni,hogy megy azovi és a bölcsi????fiuk hogy vannak???


Ildi,átcuccoltatok már???Fannival mi ujság?????



Mi még mindig csak szopizunk.szépen növögetnek a törpikéim.Most csak ennyi mert hulla vagyok.


Puszi mindenkinek!!!!
s.csilla
 
 


Kép
s.csilla
 
 


Sziasztok!

Csilla: Annyira édesek a kicsik és hogy nölnek!!!! Nagyon szép babák !!!!!!!!!!!!!!!
Örülök,h irtál és ,h jól vagytok!!!

Reni: Hogy vagytok? Ovi-bölcsi?

Mi hétvégén már ott alszunk az újpesti kecóban,suli megy,ovi kezdödik lassan,stb :)
Vendég
 


Sziasztok!

Gyönyörűen növekednek ezek a babák. És külön gratulálok a kizárólagos szopihoz!!! Nagyon ügyesek vagytok. Szoktam ám lesegetni a képeket iwiw-en :D

Nálunk zajlik az élet, ovi bölcsi rendben megy, vagyis a bölcsi csak menne, két hetet nem volt Norbi, mert múlt hétfőn éjjel kruppos rohama volt, aztán Bronchytis-e lett, nagyon randán köhögött csóri, kellett a két hét, mire kiláballt belőle. Most Levi kezdi, melegváltásban dolgoznak a bacijaink :x
Munkát sem találtam még, de hát nem is tudnék dolgozni most.

Ildi! Tök jó, hogy lassan sikerül átköltöznötök Újpestre. Remélem Fanni továbbra is olyan okos kislány! Biztos az

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Sziasztok!

Csilla: Kééérünk kééépeket a gyönyörűségekről!!! :)

Reni: Remélem jobban vannak a srácok, jobbulást Nekik!!!
Én itthoni munkát nem találok de keresek.

Itt vagyunk már újpesten, Fanni imádja az új szobáját, most megnézünk egy játszit is a környéken, most indulunk.Továbbra is nagyon okos, köszi :) 3.-án kezdi az ovibölcsit, kivi vagyok mi lesz.

Kellemes hosszú hétvégét Nektek!
Vendég
 


Kép szelektiv :)
Vendég
 


Sziasztok!

Olyan fura,h csak ennyien irunk, pedig nagyon sok kisgyerekes lakik újpesten, káposztáson, nem?

Hétvégén Fanni kerianyujánál voltunk névnapozni, nagy családi rendezvény volt, imádta Fanni :)

Holnap megyek vissza takaritani ott ahonnan elköltöztünk, mert még van 1-2 dolog amit össze kell rakni, addig Fanni nagyizik-dédizik.

Szép hetet Nektek!
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: