Új privát üzeneted érkezett!

boszi sajnálom hogy így elintéznek benneteket sajnos ez a magyar eü :(:(:(

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!


Hú, Boszi, nem semmi, ami mostanság történik Veletek! Nagyon sajnálom szegény Gabikát meg a mamádat is! Gabika komolyan megijedhetett, hogy ennyire komolyan kapaszkodott beléd! Hihetetlen, hogy nemcsak a magas, de a nagyon alacsony cukor is ennyire komoly rohamot válthat ki!
Mamáddal mi van? Nem semmi, hogy ilyen elesett állapotában kiengedik :( És ha nem volna senki, aki ápolná???? Akkor is magára hagynák???? Lelketlenek!

KépKépKépKép
thelga
 
 


Ja, még egy! Szerdán voltam nőgyógyásznál, szépen fejlődik a baba, csak kézzel vizsgált, uh nem volt, viszont hallgattunk még szívhangot is! Annyira jó volt hallgatni! Nagyon boldog vagyok! Lassan már a mazgatmozgásokat is érzékelni fogom, szerintem néha már érzem is :) :lol: :lol: :lol:

KépKépKépKép
thelga
 
 

 
 

Sziasztok! :wink:

Mamám még mindig nincs tudatánál sajnos.
Még mindig nem tudja hol van.
Enni - inni tud már egyedül.
Végül csak hétfőn jön ki a kórházból,még más vizsgálatokat is csinálnak!
Remélem azért javul a helyzet,és tudok még vele rendesen beszélgetni majd!
Anyu is nagyon izgul és ki is van teljesen,hogy mi lesz,mert így 1 percre se lehet hagyni,mert addig azért elvolt!

Holnaptól 2 hétig a Balcsin leszünk,majd jelentkezem,ahogy tudok!

Ma egyedül volt itthon a 2 pasim,és jól bírták!
Egerben voltam továbbképzésen anyósékkal a webáruházunkkal kapcsolatban. Reggel 8-kor mentünk,és csak este értünk haza!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


jajj boszi tényleg annyira sajnáélom és kitartás

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Boszi
Nagyon sajnálom, hogy ismét ennyi rossz dolog történik a családban.
Gabika... azt kívánom, hogy álljon be a cukra, vagy gyógyuljon meg olyan hírtelen,
mint amilyen hírtelen jött ez az egész... :(
A mamádnak is JOBBULÁST!
Remélem sokat segít neki, hogy Ti is ott vagytok.

Helga
Örülök, hogy jól vagytok...
Lassan kiderül (2-3 hét), hogy ki lakik a pocakban... :wink:

...Nika DRUKK - remélem még nem jött meg! :wink:

Mi jelenleg Mándokon vagyunk...
Manó élvezi a homokozást, az állatokat csodálja minden nap :lol:
A szókincsünk több új szóval bővült ismét :D
Dédé (Dédi), Sa (Sanyi), Kaka (már azt is jelenti, hogy Kakas :P ),
Tötő (töltő), Ótó (eddig csak büm-büm volt)..stb

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok,

pár hete érdeklődtünk játszóházak után, közben sikeresen meg is tartottuk a szülinapot a Borsószemben. Előtte párszor voltunk, nagyon tetszett, így a hétvégére kibéreltük. Minden rendben volt, az előzetes félelmek ellenére simán elfértünk (8 gyerek, 10 szülő), a gyerekeknek is nagyon tetszett, a vezető lány nagyon aranyos és segítőkész volt. Az egész buli 16e (2 óra + rágcsa, ital) volt, plusz a tortát is ők intézték (Czinielből 16 személyes, 4e). A végén a megmaradt italt és ételt is a kezünkbe nyomta a vezető :)
Úgy önmagában nem olcsó, de játszóházi viszonylatban szerintem igen. Remélem van akinek ez majd segít, ha ilyesmit keres.
thenriett
 
 


Sziasztok!



Szombaton délután megérkeztünk anyuékhoz.

Párom tegnap ment haza,hát igen valakinek dolgozni kell sajnos.

Szombaton gyors vacsi után anyuval elmentünk a mamámat meglátogatni a kórházba.

Hát hadd ne mondjam,hogy néz ki!Nagyon rossz ránézni. Nincs 2 hónapja,hogy itthon voltam,hihetetlen,hogy ennyi idő alatt ennyit romlott az állapota sajnos.

Először felismert,de anyut nem,mondta neki,hogy MAGA KICSODA???

Aztán már engem se ismert fel,és össze-vissza beszélt minden hülyeséget,rossz volt nézni. Hallani is alig hall,pedig van készüléke,de lehet nagyban károsodott a hallása!

Aztán mielőtt eljöttünk volna akkor meg teljesen tiszta volt a tudata,rendesen beszélt.



Sírás nélkül nem lehetett kíbirni,pedig tartottam magam!



Anyuék tegnap is voltak nála jól volt,de nappal rengeteget alszik,biztos telenyomják nyugtatókkal.

De sajnos ma éjjel megint tombolt!Anyut kereste,hogy hova tették,hiszen ott volt mellette!

Most úgy néz ki,hogy holnap hozza a mentő haza. Leletei jók,és nem tudnak mit csinálni már vele!



Hát nem tudom,hogy mi lesz,de,ha ilyen rossz állapotban marad,akkor vmi speciális hely kellene neki,ezt beszéltünk anyuval,de bárcsak lenne jobban,és tudnánk vele úgy beszélni,mint régen!



Gabika tegnap megint nagyon rosszul volt! Ebéd előtt 2 volt a cukra. Apja pont kezdte volna etetni,mikor a kezébe ugrott és elkezdett remegni.Mindenfélét adtunk neki,ami cukros: üdítő,csoki,keksz,kockacukor(bár ez a legrosszabb,amit adni lehet egy cukrosnak,de a szőlőcukor nem kellett neki).

30-40 perc múlva felment 3asra a cukra,és akkor kezdett jobban lenni.

Most már apjuk is látta,hogy milyen rosszul volt.

Ma már 1 egységgel kevesebb inzulint kapott,mert 1 héten belül ez volt a második rosszulléte.

Ettől független ma is mértem 3 alatti értéket,tízórai és ebéd előtt,tehát majd a reggeli és a tízórai adagot emelni fogom neki!



Amúgy jól vagyunk,7:30kor már kint vagyunk és homokozunk.

Nagyon jó,mert én is kiülök,és látom,hogy játszik,közben pedig tudok olvasni,vagy ilyesmi.

Kutyákat,macskákat kergeti,szombat óta az összes nadrágját összepiszkolta!Most kint szárad mind!

Hát igen gyerek: csúszik-mászik a földön,de nagyon élvezi!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok! :wink:

Ma már 6-7es értékeink vannak! :P Gabika rengeteget van kint,rohangál,kutya-macska! Hát igen családi ház előnye ez!

Mamámat is meghozta a mentő. Mindenkit felismert,jobban van,lassabban beszél és aluszékony nagyon. A kórházban teli nyomták bivalyerős nyugtatókkal.
:roll:

Úgy küldték haza a mentővel,hogy a kardigán alatt semmi nem volt rajta,csak pelenka! :shock: Ja és teli van ütés-karmolás nyomokkal és hólyagokkal! :shock: Úgy látszik szépen bántak vele!
Enni se kaphatott nagyon,mert úgy evett,mint a sáska,és annyit,mint előtte még soha! Inni se nagyon kapott,abból is sokat ivott nagyon. Anyu meg aki ment hozzá az itatta meg nagyon,és abból amit mi vittünk. :roll:
Nem tudom meséltem-e,hogy lesz a Pólusban pünkösd hétvégéjén cukorbeteg gyerekeknek gyereknap?!
Elértem a gyereknaposokat,nagyon kedves pasival beszéltem. Ő 20 éve diabos,nagyon kedves volt. Viszont nem vasárnap,hanem szombaton lesz,ami nekünk nem vmi jó,mert a párom 2hetente dolgozik szombaton,és akkor pont dolgozós lesz. :( Már fél szólni előre,hogy kellene szabadnap. Pedig nagyon el szeretnénk menni,nem tudom mi lesz?! :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!



Boszi,
Jobbulást a mamádnak! Nagyon jó, hogy mamád már otthon van! Otthon sokkal gyorsabban gyógyul. Az is tök jó, hogy felismer benneteket!
Lassan beáll Gabika cukra is remélhetőleg. Igen, írtál már a gyereknapról korábban, nagyon jó ötletnek tartom elmenni, remélem, sikerül a férjednek átkérni magát!

Heni,
Köszi az infókat a játszóházról! Nagyon örülök, hogy jól éreztétek magatokat! megkérdezhetem, hogy mennyibe került?

KépKépKépKép
thelga
 
 


Boszi tök jó hogy alakul Gabika cukra :):):)

mamádat sajnálomd elegalább jobban van kicsit nehéz ez a betegség mert mindig váratlan dolgokat produkál és nektek meg nagyon türelmesnek kell lennetek

Nekem megjött vagyis nincs baba lehet azért vacakolt így velem a mensi mert most szoktattam le Gergőt a ciciről való alvásról egy hete és ez is bekjavarhatott :)

KIA NEKED MEG BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK

nika70
Salgótarján
 
 


Kia Boldog Születésnapot!!!

Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Mi ez a csend lányok?

Itt esős idő van még mindig,ma se nagyon hiszem,hogy ki tudunk menni.
Gabika jól van.

Hát a mamával nem könnyű sajnos.
Éjjel is anyu semmit nem aludt,mert óránként keltette pisi miatt,vagy pedig le akart mászni az ágyról,mert ő kimegy wc-re.
Hiába mondtuk,hogy nincs lába nem tud kimenni,de ő kitud ne nézzük már hülyének! Szomszéd bácsival rakták vissza az ágyba,majdnem leesett már! :roll:

Szinte egész nap alszik. Elfelejt mindent ugye. Délután azt hiszi reggel van,amit előtte mondott már nem tudja!
Így elég nehéz,és fárasztó is 1 embernek,mert anyunak nincs itt senki más segítsége.

Anyu már nem bírja cérnával azt mondta elege van... :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


thelga írta:Heni,
Köszi az infókat a játszóházról! Nagyon örülök, hogy jól éreztétek magatokat! megkérdezhetem, hogy mennyibe került?


Szia, 16.000 a bérlet (2 óra + rágcsa, ital), plusz a torta 4.000 (Czinielből 16 személyes).
thenriett
 
 


Sziasztok!

Szabadságon vagyok, mászkálunk ide-oda. Keveset vagyok gép előtt.

Boszi: jobbulást a mamádnak, reméljük javul az állapota. Anyukádnak sok kitartást.
Hogy van Gabika? Cukrai? Mit mondanak az orvosok, kb. mikorra áll be neki a cukra? Vagy normális ez az ingadozás?

Helga: pocaklakó hogy van? Hogy bírod Áron mellett?

Mivel ma elég szar idő volt, elmentünk egy játszóházba Fannival. Óbudára a Szöcskevárba. Nagyon jól éreztük magunkat. Fanninak nagyon tetszett a játszóház. Jó nagy, egy csomó csúszdával, ugrálóvárral, labirintussal. Mindenkinek ajánlom! És 600 Ft volt össz-vissz. Csak Fannira kellett fizetni, és bármeddig maradhattunk.

Holnap, ha jó idő lesz, apával megyünk a Dagályba, kicsit úszkálni. Már alig várom :lol:

Pár kép a játszóházból:
Kép Kép Kép Kép

horvviki
 
 


Viki de jó neked,akkor pihengetsz kicsit! :wink:
Ma már kicsit jobb idő lett délutánra ki is mentünk játszani az udvarra! :wink:

Gabikának jók a cukrai,remélem így is marad. A frontot megérzi,most is,hogy jött a a hidegfront már 10-es lett a cukra.

Nagyon jók a képek! Ez merre van a Játszóház?
Tényleg nagyon olcsó! :P
Fanni hány cm? A képeken hatalmas már! :D

Helga hogy bírod? Hízás? Áron?

Gani és a többiek???

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Jó reggelt

www.szocskevar.hu a honlapja a játszóháznak, ott van térkép is. BKV-val az 1-es villamos végállomásáig kell menni, és onnan kb. 5 perc gyalog.

Nem tudom hány cm Fanni, de tényleg magas. Magas és vékony :)

Hát egyelőre nem valami jó az idő :roll: Nem tudom, lesz-e ebből délutánra strandra menés....

horvviki
 
 


sziasztok vagyok én is csak most egenlőre nem jött össze a baba végre megjött modt örülök neki mert nega tesztem volt soat és már inkább mensit vártam de majd most hogy már Gergő nem cicizik talán könnyebb lesz összehozni tesót :):):)

puszi mindenkinek

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Viki!
Nagyon cuki Fanni! Úgy tűnik, nő a hajacskája is :wink:

Helga!
Hogy vagytok? Remélem minden rendben a picikével is!

Nika!
Sajnálom a mensit :(

Boszi!
Az Én mamám is anno ilyen betegségben szenvedett. Szörnyű ezt végigélni a beteggel :(

Kia!
Lakással kapcsolatban esetleg valami fordulat?

Mi megvagyunk. Ma meg holnap is tanfolyamon vagyok/leszek. Dögunalom, de mennünk kell.
Ma, mire hazaértem, apa már felállította a medencét, azóta már fel is töltődött. Már csak meleg kell és lehet fürödni benne lassacskán :wink:

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Sziasztok!

Köszönöm :P

...jól vagyunk, jövök vasárnap vagy hétfőn... most egy kicsit sok a program.

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Néhány kép:

Nyomkereső
Kép Kép
Homokozunk
Kép
Az egyik szeme már nem úgy "működik" :roll: - keresztlányunk babáival
Kép Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Látom mindenkinek sok a dolga,eléggé ritkán írunk.
Mi jól vagyunk,cukrok jók.
Nagyon meleg van,Gabika csak egy pólóban rohangál,pelenka,semmi ilyen nincs rajta. :wink:
Nika nem semmi,hogy ennyi ideig volt tejed! :P
Kia nagyon a képek,rengeteg nyúlott Levi! :P

Sajnos a mamám újra kórházba került! :(
Ma délelőtt egyik percről a másikra elkezdett remegni,de mindene,ilyet még nem láttam,és fázott is. Már nem tudtunk mit ráadni! :roll:
Aztán már kezdett elég érdekes dolgokat beszélni,kezdett az agya elborulni!
Nem fájlalt semmit.
Rá nemsokára elkezdett hányni egyfolytában.
Gyors szóltam anyunak,ő meg a mentőknek,mert orvos ugye itt nincs ám mindig! :twisted:
Jöttek is elég hamar a mentősők,ők vitték le a dokihoz,mert ő nem ért rá kijönni. :shock: Le is cseszték,mert mi az,hogy 11-12 közt nincs orvos! Igazuk van!
A mamámmal meg azért nem lehet ide-oda ugrálni! :roll:
A doki beutalta a Siófoki kórházba,hányni akkor is hányt sokat,de mást nem tudunk! :roll:
Anyut szerencsére elengedték a munkahelyéről,így már elmentek a mama után!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Remélem, hogy mindenki jól van.

Boszi
Nagyon sajnálom a nagyidat!
Jobbulást kívánok!
Szegény Anyukádnak (na és nektek) nem lehet könnyű :(

Tegnap olvastam, hogy 2010. ápr. 30. után fogant gyerek után fog
az új "rendszer szerint" járni a gyed, gyes...
...így ősztől tényleg próbáljuk összehozni a tesót (nem akartam 1 éves korában visszamenni :roll:
- ha jönni fog :P )

Mi rengeteget vagyunk kint... Homokozunk, motorozik... :lol:
Egyre több új szavunk van (strand - TANN, csengő - TENN, takaró - TAKKA...stb )
Már van 12 fogunk - szépen rág mindent és még most is van napi 2 cici :P
Júni 17-től 1 hét nyaralás, Levi első nyaralása... nagyon várom :roll: :D
Majd visszaolvasok..bár nem sokat írtatok...
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Én is rég írtam... Ha van időnk, akkor állandóan a játszótéren vagyunk, Fanni imád homokozni. Lassan játszótér függőnk leszünk...

Boszi: hogy van a mamád?
És Gabika cukrai?

Helga: hogy bírod pocakosan a meleget?

Kia: jó nagy fiú már Levi!

Többiek? Kivel mizu?

horvviki
 
 


Helga
Lassan 18 hetesek lesztek.. és a doki megnézi / megláthatja a nemét :P :roll:

Hogy vagytok?

Fiora... TI?

Viki
Voltatok úszni?

Fanni tényleg nagyon nagy lány már :shock:
...látom élvezte a játszóházat.

Nika DRUKKKKK!

Gani
Sajna a lakással még most sincs semmi.
...pedig már vagy 13-14 helyen meg van hirdetve.

A medence... Mi is vettünk, de még nem áll.
Majd a Balcsi után... :P

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


nálunk nincs baba megjött múlt héten bocsika nem szóltam

Voltam bőrgyógyásznál az arcommal rosaceám van :( ami egy vérbőség az erekben ettől piros a bőr és nekem már ragyáim is votak kaptam rá gyógyszert de nem váltoittam mindent ki mert úgy 10 ezer ft lett volna és most nincs rá pénzünk csak akrémeket váltottam ki az is 2500 ft volt de ma második napja kenem ragyák simulnak el és már halványodik a pirosság is két hét múlva megyek vissza dokihoz nem gyógyitható de teljesen tünetmentessé lehet tenni vagyis baromi drága kozmetikuomkkal lehet ezt rendben tartani mert akármit nem lehet rákenni :(

nika70
Salgótarján
 
 


Gani
Kép
Holnapra...

Nika
:( Jó kis ára van a gyógyszereknek.
DRUKK, hogy elmúljon.

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia: Tegnap volt szó a tv-ben, hogy 2010 május 1-el született babáktól lesz az új törvény.

Mi még sokat mászkálunk nyaralni nem, megyünk.
Június 15-től már több időm lesz a szünet miatt, mert programokat csak hétvégére tervezünk a férjem miatt.
napsika73
 
 


Kia: Ma fognak megszavazni az új gyed-gyes rendszerről.
napsika73
 
 


Sziasztok!

Kia!
Köszönöm szépen :!:

Én is úgy hallottam, hogy a 2010 május 1.e után született babákra már az új gyed törvény lesz érvényben.

Helga!
Hogy vagytok? Már biztosan van pocakod. Nem tennél fel egy képet nekünk ide?

Napsika!
Én is a nyári szünetet várom már. De annyira... :lol: :lol:

Ti mentek valahová gyermeknapkor? Milyen progit szerveztek?

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Tegnap voltunk a hajógyári szigeten és hajóval jöttünk haza.

Kép Janka Kép Jázmin Kép Rajmund Kép Kép hajón Kép hazaértünk
napsika73
 
 


Még 11 nap van az oviból, de még nem tudom, mit csináljak, mert egy hete valami virágzik, vagy nem tudom, de ahogy az ovi közelébe érünk, prüsszög. Szombaton másfél órát voltunk az oviba gyereknapon és be is gyulladt a szeme tavaly is ez volt csak akkor még először nem tudtuk, hogy allergiás. Érdekes az, hogy csak az ovinál van az allergiája ilyenkor 2-3 hétig.
napsika73
 
 


Sziasztok! :wink:

Már mi is itthon vagyok,majd jelentkezem bővebben később! :wink:

Gani nagyon boldog születésnapot neked!
:D


Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Boszi!
Köszönöm szépen! Aranyos vagy :D Éppen most mentek el a vendégek. Kókuszos tekercset és sajtos pogit sütöttem, de nagyon ízlett mindenkinek, pár db. maradt a tálcán :lol:

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Sziasztok!



Ma voltunk genetikai uh-on, és hála, mindent rendben találtak! Az AFP is nagyon jó lett, úgyhogy nagyon boldogok vagyunk. A baba nagyon szemérmes volt, mert sajnos nem tette szét a lábacskáit, így a nemét még nem tudjuk. De ez a legkevesebb, az a lényeg, hogy egészséges legyen :) Apa is és Áron is jöttek, sokat beszélgetünk a tesóról, kíváncsi vagyok mennyit fog föl belőle Áron :)

A hétvégén voltunk Sopronban céges kiránduláson. Voltak izgalmak, mert szerdán Áron újra hányt, túl gyorsan hagytunk föl a diétázással, kapott tejpépet is, az betett szegénykémnek :( Nagyon megijedtünk, dokihoz elmentünk, hála, nem talált semmi komolyat, de a diétázást és a sok folyadékot szigorúan tartani kellett (volna).... Ahogy hazaértünk a dokitól, Áron egyből olyan kajákat követelt, amik tilosak voltak (tejpép, joghurt, banán), bezzeg a ropi nem kellett neki.....
Aztán mivel csütörtökön már nagyon jól volt, pénteken megkockáztattuk a kirándulást. Nagyon jól bírtuk, bár az első napi 5km-es túrán majd kiköptem a tüdőmet, mennyire gyenge vagyok fizikailag :( Áron sem tett egy métert sem, egyfolytában az apja nyakában volt.


Gani, Kia! Boldog Szülinapot!!!!

Nagyon jók a képek a gyerkőcökről, majd én is teszek fel Áronról, meg akkor a pocakról is, bár az még nem túl nagy :)

Mi is jártunk a Szöcskevárban még az ősszel, nekünk nem annyira jött be. Szerintem inkább nagyobb gyerekeknek való az a hely. Nincsenek pl játékok, tehát a kis gyerekek nem tudnak szinte semmivel játszani, csak körbe-körbe menni a labirintusban. De az látszik, hogy Fanninak nagyon bejött :)

Napsika,
Aranyosak a gyerekek, a Hajógyári sziget valóban nagyon jó hely :)

Nika,
Hú, jó sokáig szoptattad Gegét, szerintem ez erősen rontotta az esélyeket a következő babára, de majd most! Úgyhogy hajrá!!! :)

Boszi,
Jól látom, már itthon vagytok? Mamád?

Viki,
Nehezen bírom a meleget, de ezzel szerintem mindenki így van :)

Kia,
Sajnálom a lakást :( Egyre kisebb az esély, hogy belefértek még ebbe a szocpolba :(

KépKépKépKép
thelga
 
 


Az új gyed, gyes...
Megnyugodtam... Örülök, hogy 2 évig lesz gyed... attól féltem, hogy (ha lesz tesó)
1 éves korában vissza kell mennem melózni... de így már nincs gond :P
Indulni fog a project. :lol:

Nem akarom elkiabálni.. ma megy egy nő megnézni a lakást (nagyon tetszik neki) :roll: :lol:

Felkelt Manó - majd jövök....

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


kia egy éves korról nem is volt szó kezdetektől az volt hogy addig kapod amennyit igazoltan dolgoztál max 2 év

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok! :P

Balatonon nagyon jó volt,kisfiam nagyon sokat fejlődött,még több szót megtanult,hízott is kicsit,és nagyon jó színe is lett a sok szabadban eltöltött idő miatt.
Szomszéd bácsit rendszeresen PAPA-nak hívja máig!
Sokszor olyan,mintha 3 gyerekem lenne,mert nagyon nehéz vele,de ilyenkor én is tudok szigorú lenni és muszáj is,mert akkor később lenne elég nehéz dolgom.
Anyukám születésnapja is jól sikerült. Egy egyszerű süteményt sütöttem csak,mert nem volt sok időm rá,de annak is nagyon örült. Diabetikus volt az egész Gabika és a mamám miatt is.
Mamámat ma adta ki a kórház,este fele hozta meg a mentő.
Végül is kiderült,hogy nem tüdőgyulladása volt,és nagyon valószínű vírusfertőzést kapott,amit lehet még előtte az Idegosztályon kapott el,és akkor jött ki rajta.
Most jól van,leletei jók,de pl: arra nem emlékezett,hogy volt az Idegosztályon nem is olyan régen!
Párom holnaptól keddig itthon lesz,lesz pár együtt eltöltendő kis nap,és pihenés!
:wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Kép

Kép
Homokozna éjjel nappal,vagy homkita,ahogy ő mondja! :D

Kép

Kép

Kép
2 kiscica született nemrégen

Kép

Kép
Ez még az én kis házikóm volt. Megkerestem Gabikának! :wink:

Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Helga örülök,hogy minden rendben a babával! :lol:
Képet nem tudsz feltenni róla és rólad,meg Áronról?! :P Áron azóta jobban van?

Napsika nagyon jók a képek! :wink: Tavaly mi is voltunk a Hajógyári szigeten,mikor Gyereksziget volt,idén is megyünk majd,és mi is hajóval természetesen! :wink:

Nika
nem semmi milyen bőrproblémák adódnak az emberrel. Apjuknak pikkelysömör van,az is csak kezelhető! :roll:

Többiek???

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Boszi:
nekem is volt olyan házam :D De mi már sajna kidobtuk, illetve nem tudom hova lett.
Fanni is állandóan homokozna. Ilyenkor sajnálom, hogy nem kertes házban lakunk, akkor többet lehetne kint.

Helga:
Pocakkal 5 km-es túra??? Minden elismerésem a tied. Nekem még pocak nélkül is hosszú lenne ez a táv :oops:

Kia:
Mi volt a lakás nézelődővel? Érdekli a lakás? Hihetetlen, hogy fél éve (vagy már több?) nem tudjátok eladni. Nem egyszerű...
Hajrá tesó projekt! :wink:

Rólunk:
voltunk a héten strandon Fannival, nagyon nagyon élvezte, ki se lehetett hozni a vízből. Nekem is jól jött a kikapcsolódás. Már alig várom a nyaralásunkat, csak sajnos még nagyon messze van, mert csak augusztus végén megyünk.

Jövő héten leviszem Fannit oltásra, még eggyel el vagyunk maradva. A betegségei (köhögés, nátha) miatt még elmaradt egy hónapja.

A hosszú hétvégén lehet lenézünk a Balcsira, de csak egy napra, Badacsonyba kirándulnánk, de még függ az időjárástól. Ha esni fog, nem megyünk, így most reménykedem a jó időben.

És a (számomra) legjobb hír: már -8 kiló fogyásnál járok, még 4 kilót kell leadnom és elérem a kitűzött célt. :D :D :D :D De ez az utolsó 4 kiló nagyon nehéz... :?

horvviki
 
 


Sziasztok!

Napsi és Boszi
Nagyon jók a képek!
Jó lehet az a hinta (Napsi), ahol a gyerekek egy kupacban vannak :lol:
Most akartam ilyen házat venni Manónak (Boszi) - Gabika szereti?

Gani
A kókusztekercs finom (közben nagyokat nyelek :P )

Helga
Hol vannak a képek?
Örülök, hogy minden oké volt az UH-on.
..már lassan félidőben jártok :P

Levi szereti a lábbeliket, mostanában minden cipőt felhúz... ma pl. az anyósé volt soron :P
Egyre több szó szerepel a szókincsében :lol: A legújabbak: méter-MÉTE, majom-MAM,
krém-KÉM (állandóan be akarja kenni a kezét :P ),....
Imád enni.. A cicit reggel kéri, de néha esténként már nem... főleg, ha előtte sok tejpépet eszik..
..lassan leszokunk..

Viki
..én is fogyok, már -3 kg-nál tartok :lol: ...és még rengeteg van :(
Gratula a 8 kilóhoz!
...hogy vagy mivel fogysz?
...milyen volt a hétvége?
Itt csak esett és esett :?

A lakást meg akarja venni a nő, aki megnézte, de az OTP :evil:
Még febr-ban beadtuk a kérelmet (épp most írtunk panaszt miatta) fedezetcserére...
áthoznánk ide a hitelt, de eddig nem csináltak semmit :(
Állítólag a szgépekkel volt gond, ezért nem tart még sehol a dolog :?

Milyen volt a gyermeknap?

Kép Kép
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok! :wink:

Ki mit csinált a 7végén? Merre voltatok Gyereknapon?
Mi a Pólusba mentünk ki szombaton. Ott volt a Gyereknap sok mindennel,köztük a Diabétesz Junior is ott volt,és sokat beszélgettünk velünk,vmint egy ismerősömmel is találkoztam,akit nemrég ismertem meg,és szintén cukros a gyereke! :wink:
Vasárnap Állatkert volt a cél,de ez a rossz idő mindent elmosott sajnos! :(
Gabika jól van,főzelék,tészta étel továbbra sem nyerő neki,de nem izgulok ezen,eszi amit szeret! :P
Nektek mennyit alszik a gyerköc?
Nekem volt aki azt mondta,hogy 4-5 órát kellene neki 1 nap! :shock:
Hát Gabika délelőtt alszik 2 órát,és délután nem nagyon,nem lehet erőszakolni azt sem,meg,ha álmos ugyis elalszik.

Viki gratula a fogyáshoz! :)
Múltkor láttam az erkélyről Trécsit,mikor teregettem. Mondtam is a páromnak lehet hozzád megy hajat vágni! :P
Kia nagyon jók a képek! :D
Én is rakok majd fel nemsokára új képeket,de új alkatrészeket vettünk a pc-hez,és xp install és ilyenek vannak!
Sajnos a fényképezőnk is egyre rosszabb! :? Pedig majd csak júli végén,névnapomra akar apjuk venni,rakja el a pénzt rá,most még nem tud! Egyből leszívja az elemeket sokszor,hiába lett feltöltve,tehát sokszor egyáltalán nem tudok fotózni! :(
Voltunk pénteken fodrásznál is újra,mert nagyon hosszú volt már a fiúk haja! :lol:

Többiek?

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Azt nem is mondtam,hogy Gabikának milyen dumája van,be lehet rajta pisilni! :lol:



Játékszámítógépével játszik:



Gép: Számold meg a tárgyakat a képernyőn!

Gabika: NEM

Gép: Számold meg a tárgyakat a képernyőn!

Gabika: NEM

Gép: Számold meg a tárgyakat a képernyőn!

Gabika: NEM és laptop lecsuk! :lol:



Apa kérdez:




Jó volt a Balcsin a mamánál:

Gabika: NEM(mindezt röhögve) :lol:



Apa: Hogy hívnak?

Gabika: Bágo

Apa: Hogy is nem értettem?

Gabika: Gábo



Lát egy olyan autót,mint anyu barátjáé,akkor szalad oda,és kiabálja: MAMA,PAPA! :lol:



De a sok szép után a hisztikorszak is megvan még sajnos!

Most azt kapta fel,hogy ordít és síkit bármin,bármikor!
:shock:

S akkor jöjjön pár kép:

Kép
Új frizura
Kép
Gyereknapon

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


A gyermeknap - itt is rossz idő volt :(

A mi fényképezőnk sem bírja sokáig még az új elemekkel sem :?
Ha már van rajta 30 kép , inkább rakom fel a laptopra, hogy az se vegyen el energiát :?

Most is esik az eső - Levit felébresztette :?

Látom Gabikán is van seb :(

Édes lehet, ahogy beszélget :P

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Mi nem voltunk sehol gyermeknapon. Szakadt azon a hétvégén végig az eső :evil:

Kia!
Az anyósodék háza lesz a fedezet? Nagyon szép tőlük, hogy belemennek ebbe és így is segítenek titeket.
Nagyon örülök neki, hogy van vevő a lakásra!!!

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Beneveztem kisfiam egy Babaszépségversenyre,aki tud szavazzon rá!
Előre is köszönöm!
http://www.babamamatudakozo.hu/aquaszig ... d=316#vtop
SMS kód: MANO 0316

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Gani
..igen, Anyósék háza lesz a fedezet... csak még most sincs így... lehet nem veszik
meg :( A vevő a hónap végén már költözni akar... :?
Nagyon tetszik nekik... csak ez ügyvédjük egy... :evil: pár nap és kiderül, hogy mi lesz... :roll:

Manó mostanában olyan cuppanós puszikat ad (főleg nekem, de már kapott 1-2
alkalommal apa, papa és mama is :lol: )
Pár hónapja nem hízik semmit... most szépen lemegy róla a felesleg, pedig
szereti a hasát. :roll: (magassága 83 cm)
A cicit néha elfelejtjük... Még este van, de a hónap végén jó lenne az estit is elhagyni..
Rengeteg szót mond.. eddig írtam is...már nem bírom követni sem :lol:
Kikészítettük a wc szűkítőt... már csak egy alkalom kell és ki is próbáljuk :lol:

Jó éjt!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia!
Jaj, csak összejöjjön minden. Már olyan régen szeretnétek eladni a lakást. Most itt egy vevő és a bürokrácia miatt elveszik az üzlet? :evil:

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk a dokitól,nagyon hosszú volt ez a délelőtt és fárasztó!Kisfiam már alszik is!
10:45re mentünk,de 1 órát kellett várni,mert a rendszer elromlott,senkit nem tudtak felvenni,és így egymás után hívták be az embereket,nem időpont szerint.

Doki visszaemelte a reggeli adagját 8-ra. Mondtam neki azért vittük le 1 egységgel,mert sok alacsony volt,és volt 2 komoly,mikor remegett is. Hát nem örült neki,hogy csak magunktól változtattunk,azt mondta a 8-as kell neki,és akkor legyen 2x mennyiség a tízórai,mert a hypok úgyis délelőtt vannak általában és ezzel ki lehet védeni.
12:45re értünk haza.
Még jó,hogy hazafele cukrot mértem,mert 1,9 volt. Gyors szőlőcukor és pogácsákat kapott,aztán el is aludt,cipelhettem hazáig,nem volt könnyű.
Legközelebb 08.03-án kell menni majd.

Majd még írok,csak nagyon elfáradtam!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: