Új privát üzeneted érkezett!

Csak gyorsan

Tündi, ha tudunk mi még ma bemegyünk, ha Viki is úgy akarja, ha nem akor csak holnap. Bár lehet ma is meg holnap is :) :D Hozok képeket ígérem, de nem tudom mikor tudom felrakni, mert ma tejfakasztó lesz. Pruntyi anycáméknál éjszakázik, mi meg bulizunk (szégény Vikkantyom). Persze én nem iszok és az első etetésre vissza is megyek anyuékhoz, de akkor már ott maradunk.

Én is díjjaznám a zárt fórumot, különben az hogy müxik?

madiani
 
 


Ani: HA ma sikerül bejutnod kérdezd meg hgy bemehetek-e holnap látogatási időbe hozzá?

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


 
 

Itt van a zárt fórum.Regisztrálnotok kell,és én beengedlek titeket.Addig nem látjátok a fórumokat,és olvasni,írni sem lehet.

http://csemetink.forumx.hu/
Vendég
 


Mi ez a zárt fórum?

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


[color=red]Vikike!
millió gratula Andriska érkezéséhez! :P [/color]


képzeljétek Melus is bent van a szülőszobán(lehet még vki emléxik itt rá) :lol:
Vendég
 


Vikike,
Ezt a gyorsaságot!!!!!!!!!!!!!!!!!
:shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol:

GRATULÁLOK ANDRISKA ÉRKEZÉSÉHEZ.

Ha tudok vasárnap én is beugrok meglesni a csöppéget és persze Vikikét is. :wink: :wink: :wink:
Melinda,
Szerintem se kezdj el semmilyen gyógyit amíg nem csináltatsz hcg szint vizsgálatot. Lehet már nem is lesz rá szükséged. :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Én regisztráltam! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Melinda
fomiaae
 
 


Eddig mindenkit beengedtem,aki regizett.:D
Vendég
 


Gondoltam felrakom a tesztemet, hátha tudtok vmi okosat mondani! :D

Kép tesztek

a felső a déli, alatta az este 6-i
legalul a hcg, ami sajna nega! :cry:

tegnap este is ugyan ilyen LH tesztem volt

Mit gondoltok?

Melinda
fomiaae
 
 


Alexa, regisztráltam én is. :)

Voltunk Vikiéknél, de sajna még nem állhatott fel, de azért a babót odahozták nekünk. Fényképezőgépet nem vittünkl, de holnap is megyünk és akkor lefotózom. Nagy haja van a kis drágának és cumizta az ujját. 113-as szobába vannak.

Tündi, nem tudtam Vikit megkérdezni, de nyugodtan gyere holnap. Sajna azt nem tudom megmondani hogy mi mikor megyünk, Roni alvásidejétől függ. Bár aztán lehet hogy egyedül megyek.

Vicuska, és mi van Melussal, tudsz már valamit? Nagyon izgi...hozd ám a jóhírt.

madiani
 
 


Ani!Beengedtelek!:D

Sms-eztem Vikivel,írta,hogy ügyesen szopizik az Andriska!:D Nagyon kíváncsi vagyok rá!:DÉdes lehet!

Judy!Gratulálok a joghurthoz!:D
Sztem is jó,hogy nem akarod rászoktatni Barbikát a cumisüvegre,mi sem használtuk,egyből poharaztunk.Szépen belejött.:D
Kamaszkor!Húú,én nagyon duzzogós voltam,felfújtam magam,szegény szüleim........ :? :)

Tündi!Remélem tud segíteni a védőnőm,és lesz tejci,nagyon várom,hogy visszaírjon!

Melinda!Vetess le holnap egy kis vért,szerintem az a legtutibb!

Ildi!Gratulálok a kis győztesnek!:D

Vicuska!Jobbulást kívánok!
Melusnak mennek a drukkok!!!!!Hihetetlen,hogy már ő is szűl,hogy megy az idő!!!! :shock:

Gabi!Én is elolvashatom a fickó levelét? :twisted:
Vendég
 


Vikike: HATALMAS GRATULA ANDRIS BABÁHOZ :)


Melusnak ezer drukk,bár én őt nem ismerem :)

Kép
csehi77
 
 


Vikike,
gratuláció Andriskához, jó egészséget és sok-sok tejcsit kívánunk!!!!!

Alexa,
én is regisztráltam!!! Nektek is már milyen közel a szülinap!!!!

Tündi,
azt mondta most a védőnő, hogy megint van egy bőtejű anyuci, beszél vele és ha vállalja, akkor lesz tejcsi. Kijárnátok naponta ezért csákvárra?

Vikike,
először hagyod magára Ronit éjszakára? HOgy hogy hölgyek is ott vannak a tejfakasztó bulin??? az nem csak pasiknak van????

Melinda,
drukkolok a holnapi vérvételhez!!! sajnos lh teszthez nem értek...

képzeljétek, ma Bencus 3 és fél órát aludt!! tegnap meg háromszor kelt éjszaka.. remélem ma jobb kisfiú lesz és csak kétszer kel fel :wink:
Vendég
 


Nati: PERSZE! Naponta kimegyek ha kell hogyne!!!

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Tündi,
szupi!!! majd nyaggatom és szólok, ha van valami fejlemény!!! De türelem, emlékezz csak, nálunk is majd egy hónapba telt míg lefutott az egész és tejcsi lett belőle! De rajta leszek!
jó éjt mindenkinek!!! vár a vasalás :cry: :cry:
Vendég
 


Jó éjt Nati!Látom holnap nem fogsz unatkozni!Jó ünneplést!
Vendég
 


Szép jó estét!

Vikike! Hatalmas gratula Andrishoz! Ügyes voltál, nem semmi gyorsaságú szülés volt!Sok boldogságot, és tejcit! :D

Ildi, gratulálok Bence baba első helyezéséhez!Megérdemelte! :wink: Én sem önteném ki a tejcit, még ha kevés is:wink: A házikóval mi a helyzet?Mentek Bécsbe? De jó!Irigyellek. Mi jót csináltok?

Nati, örülök, hogy egy kicsit jobb a lábad!

Ani, jövőhéten mi is megyünk Hunorral tornára!Már alig várom! :D A héten sajna nem értünk oda. Nagyon kíváncsi vagyok hogy is zajlik ez az egész. Hát a kisfiad irtó ügyes már!!!!Nagyon izgi részese lenni, átélni ezeket az újdonságokat, mikor mit tanul meg a kisbaba!

Judy, gratula a joghurthoz!

Melinda, ne keseredj el! Teljesen igazad van, ahol vágynak rá, oda nagyon nehezen jön a baba. De eljön, és ez a lényeg. Az unokatesómék évekig próbálkoztak természetes és mesterséges úton. Semmi. A beültik sem sikerültek. Abbahagyták a kezeléseket, mindent, már kezdtek belenyugodni, hogy nem lesz gyermekük, amikor a következő hónapban természetes úton összejött nekik, és mára van egy 3 hónapos csodás kisfiúk!!!Szóval ezt vígasztalásképpen és azért írtam, hogy nem szabad görcsösen csinálni. Tudom, könnyű mondani, de biztos vagyok benne, hogy össze fog jönni a baba. Ha nem ma akkor, holnap, vagy holnapután. :wink:

Tündi, mi ez negatív hozzáállás?Nem szabad így gondolkodni, és főleg nem szabad kétségbeesni, mert attól fog elmenni a tejcid. Fejben kell rendbe raknod a dolgokat. A 3 órás etetés nem mindig tartható, és nem is szabad hozzá szerintem görcsösen ragaszkodni. A babáknak is változó az igények, egyszer kevesebbet, egyszer többet esznek. Mint ahogy a felnőttek is. Nembeszélve arról, hogy mi nálunk is változik, nem mindig leszek éhes 3 óra múlva. Néha nekem is kell adnom tápit, a védőnőm azt javasolta, hogy 60 milinél több ne nagyon legyen, mivel kap anyatejcit is.

Én totál levagyok amortizálódva! A kisfiam szó szerint nem aludt ma semmit, aminek köszönhetően délutánra totál nyügi volt, estére alig lehetett vele bírni. De fél 9 kor a vacsi után kifeküdt! :D
Én meg itt pislogok, és kifolynak a szemeim. Arany szíve, szegénykém magával szúr ki, hogy nem alszik nappal.
Ja és képzeljétek! Igaz hogy gyengécskén, de próbálkozik a felüléssel. Úgy vettem észre, hogy fogtam a két kis kezét, és húzta fel magát. 2-szer felhúztam, gyönyörűen tartotta a fejét, hátát. Persze nem erőltetem, még nincs itt az ideje. Csak annyira édes volt ahogy próbálkozott. :D

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Orsi!Nagyon édesek a lányok a képen!Reméljük ők is olyan jó barátnők lesznek,mint ti Vikivel!:D

Enikő!Helyes Eszter is!Apa meg nem semmi!:D

Vicuska!Nagyon szép kisbabád van ám ott a pocakban!:D
Izgulok már Melus miatt!Hozd a híreket!
Vendég
 


Tündi, remélem nem bántottalak meg, most így visszaolvasva, felmerült bennem, csak mert nem annak szántam. :oops: :wink:

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


alexa, regisztráltam! :wink:

Enikő, apa nem semmi!Az egyetlen fogamzásgátló, amit szoptatás alatt lehet szedni, az a cerazette.

Nincs senki? megyek fürcsizni.

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek!

Nekem lehetne mondjuk szebb is! :cry:
Negatív lett a tesztem, úgyhogy elkezdtem szedni a Norcolutot. Aztán majd meglátjuk!
Remélem hamar meghozza a mensimet, hogy minél előbb elkezdhessünk gyúrni a témára! :wink:

Sajna ma is dolgozom, de ha időm engedi, majd bekukkantok!

Legyen szép napotok! :D

Melinda
fomiaae
 
 


Sziasztok! :D Jó reggelt! :D


Vikike!Hatalmas gratula Andris babához!Nagyon sok boldogságot kívánok Nektek!


Vicuska!
Nagyon szupik a képek,a másodikon olyan mintha mosolyogna :D
drukkolok,hogy puncis legyen! :D :D :D
Meliről van híred? :roll:

Ildi!
Gratula az első helyezéshez :D Díjat is kaptok?

Orsi!
Nagyon édik a csajszik a képen :D

Enikő!
Eszti is nagyon szép kiscsaj :wink: :D

Tündike!
Remélem összejön a tejci!Próbálj meg megnyugodni,minden rendben lesz,hisz tényleg 2 csodálatos gyermeked van :D ennél szebb dolog nincs is a világon :)

Alexa!
Mindjárt regizek én is :)

Judy!
Gratula a joghurt evészethez :D és elhiszem,hogy nehéz a gyerekekkel,néha Patrik is tud csúnyán viselkedni,és bevágja a szobaajtót,hogy nem érdekelsz..... :(

Képzeljétek...szerintem Bencus is hamarossan elindul :lol:
már egyre többet megáll egyedül,és egy-két lépés sikerül is Neki :D
Tegnap pl,barátnőmnél voltunk,egyszercsak elengedte a kezem,és ment 2 lépést,aztán persze borult :D de még az a jó,hogy nagyon ügyin tud esni,így nem üti meg magát :D
Majd ma dobok képeket :D
Vezetés :csütörtökön is voltam,és szerintem nagyon jól ment,most én is úgy éreztem :) remélem hamarossan mehetek vizsgázni :) !

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Sziasztok! Jó reggelt!

Javítás: Andris 15:14 perckor született (azért így is gyors volt) és a 113-as szobába vannak.

Ezek az apukák mindenre rosszul emlékeznek!!!

Jöjjön mindenki zárt fórumra, mert 2 helyre rossz lesz irogatni.

madiani
 
 


Melinda!
Sajnálom a nega tesztet :cry: jövöhónap a tiétek :wink: mindent bele :D
Ani!
Hogy sikerült a buli :D :wink:
Izgatottan várjuk majd a képeket,és sok puszi Vikikééknek :D
Bessy!
Hogy vagytok? :roll:
Jaj,elfelejtettem írni!
Szilvi írt üzit,kérdezte,hogy nem tudtok-e esetleg jó áron használt fa etetőszéket?
Ők jól vannak,puszil mindenkit,talán kari körül lesz net :D
Ja,és mégvalami,asszem csütörtökön láttam Annáékat,a,Kis Pannát ismertem meg!Remélem már jól vannak :D

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Andesz, gyere zárt fórumra, ott írtam hogy milyen volt a buli. Ezentúl oda írogatok, persze azért ezt is nézem. Nagyon jó ötlet volt ez Alexától, ott tényleg csak mi vagyunk és senki illetéktelen nem pofátlonkodht be.

madiani
 
 



Remélem Annáék jól vannak, sokat gondoltam a minap rájuk.
Szilvit meg várjuk már nagyon vissza, sajna etetőszéket nem tudok.

madiani
 
 


Sziasztok!
Hatalmas gratula Andriskához, Viki ügyes és gyors voltál!

Alexa, jó ötlet ez a zárt fórum, regisztráltam is most, csak egy a bibi: így újak hogyan fognak tudni csatlakozni????

Most ennyi, megyek szundizni. Kisasszony lefárasztott az éjjel. Ja, reggel meg benyomott 170-et egy ciciből :shock: Nem gondoltam, hogy most van bennem ennyi tejci.

Szép napot mindenkinek

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 



Ani!
Még nem tudok belépni! :(
Alexaaaaa!!!!
Engedj beeeeeee!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Segítség!!!!!!!!!!!44

Hogy tudok a másik fórumba írni?
El tudom olvasni a beszélgetéseket, csak hozzászolni nem tudok! :roll: :oops:

Melinda
fomiaae
 
 


Alexa, most biztos Martinkázik, na jó addig ide is írok, azaz bemásolom. :)

Melinda, fönt van egy olyan gomb hogy postreply, arra kell kattintani és akkor megjelenik egy ilyen ablak ahova írhatsz

madiani
 
 


Jó volt a tejfakasztó, nagyon sokan voltunk. Rengeteg pasi volt és pilanatok alatt megitták azt a mennyiséget ami kell a tejcihez. Hamar eljöttem, de már akkor jó volt a hangulat, bár meglepően szolidak voltak. A zene se volt hangos. Nemsokára hívom Vikit és besurranok hozzá kicsit.

Nati, nálunk a tejfakasztóra minden olyan embert várnak aki nagyon sokt bír inni. Lehet az lány vagy fiú. Én meg csak azért mentem mert hát mégis csak a legjobb barátnőm és ha tehetttem volna jól berugtam volna

madiani
 
 


Melinda? Sikerül?
madiani
 
 


Na? Sehol senki? :cry:
madiani
 
 


Jó reggelt,
én még a fórumra sem tudok belépni.....nem tudom megnézni, ki mit írt. Azt írja ki, privát engedély kell hozzá.

Enikő,ez jó kérdés! :wink:

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Alíz, elösszőr Alexának be kell engednie. Gondolom most nincs net elött.
madiani
 
 


Vikkantyom nem válaszol a sömimre.
Csajok nem emlékeztek mikor van vizit? 10-kor vagy 11-kor?
madiani
 
 


Ani!
Szerintem olyan 10 körül,de igazándiból változó mikor értek oda! :?

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Sziasztok!

Beengedtelek titeket!:wink:

Azt én is szeretném,ha majd jönnének újak,úgyhogy HA IDE ÍR VALAKI,AZT SZÍVESEN BEENGEDEM,HA TI IS ÍGY SZERETNÉTEK!:WINK: :d

Úgyhogy várok újabb fehérvári és környéki kismamákat,anyukákat is!:D
Vendég
 


Sziasztok!

Alíz: Természetesen nem bántottál meg!!! :)

Enikő: Irigy vagyok a sok tejcidre!!!

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Ildi, Nagyon sok boldog szülinapot kívánok!

Kép

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Íme Andriska
Kép
Kép Kép Kép

Mindketten jól vannak, ügyesen szopizik a manócska, tejci még nincs, de be fog indulni. Vikkantyom nagyon jól van, csak úgy futkározott. Vasárnap még bemegyek hozzá látogatási időbe, mert most nagyon csúnyán néztek rám. Kimentünk kicsit a váróba, de sokat nem tudtunk dumcsizni.
madiani
 
 


Jaj,Ani,köszönjük a képeket,nagyon szép a kis Andráska :D
Levi mit szól a kistesóhoz?

Ildi!Nagyon boldog szülinapot! :D
Na teszek képeket,bocsi,ha kicsit sok lesz :oops: :)

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Ildi: Boldog születésnapot!!!

Andesz: Szuperek a képek!!! Alig várom hogy a két lurkómról is készíthessek ilyen képeket! De jó :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


ILDI!BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK!!!

Andesz!Világbajnok mindegyik kép!Nagyon tetszenek!!! :D
Vendég
 


Ismét belinkelem a zárt fórumot,hogy ne kelljen visszakeresni.

http://csemetink.forumx.hu/
Vendég
 


Ildi, boldog születésnapot!

Andesz, nagyon szépek a fiúk, apácskával az a kép teccik mindkettőnknek amikor Bencus meztelenül ül a kanapén. :)

Gyertek zárt fórumra, ne leselkedjenek a pedofil állatok!
madiani
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: