Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok

Nagyon hiányoztok ám csajok.De elkezdek visszaolvasni és egyszerűen nincs türelmem végigolvasni a hozzászólásokat.
Jó lenne bekapcsolódni a témába és akkor már könnyebben írnék.
Sajna ilyen lusti vagyok mostanában.

Mindenkinek köszönöm a bútor dicsiket.Aranyosak vagytok!Azért még a polcokon van hely,de lassan itt a szülinap és a karácsony és megtelik minden játékkal.

Úgy látom kibújt a 6. fogacskánk is,de nem igazán hagyja hogy megnézzem jobban.

Mint láthattátok levettem a picasawebes linkünket.Kaptam egy hozzászólást egy idegen férfitől az egyik pucér képhez és egy kicsit megijedtem.Nem is kicsit,teljesen kiakadtam.Ezért mostmár nem nyilvános az albumunk,de majd az aláírásba beteszem mindig az utolsó feltöltött hónap linkjét,mint Ani.
Vendég
 


Ildi
Lehet a pocija fájt.Próbáld ilyenkor masszírozni neki.Nálunk mindig bejön és akkor pukizik párat és már béke és nyugalom van.
Vendég
 


Vicuska
Fantasztikusak ezek a képek!!!!Nagyon cuki bébitek van! :D
Ez a kórház gépe?Vagy hol UHzott RL?

Judy
Barbika nagyon-nagyon ügyes.Eszméletlen gyorsan fejlődik.És milyen sok foga van már!!!A főzelékekkel megbarátkozott már?
Sajnálom a ciciharapást.Tudod nálunk is volt.Én ráütök picit a szájára,ha ezt csinálja,de már nagyon-nagyon ritkán és csak akkor amikor látszik,hogy direkt csinálja.Mert van,hogy nagyon belefeletkezik a szopiba vagy elalszik és olyankor véletlen harap meg.De nálunk is volt egy hét amikor ez volt a szórakozása.Kitartás néhány nap és abba fogja hagyni.

Ildi
Házzal mi van?Múltkor elsétáltunk arra,nagyon szép.

Csajok
Annáékkal mi lehet?Tud Róluk vki vmit?Panna vajon meggyógyult már?Remélem nincs semmi gond velük és már túl vannak a kórházas időszakon.
Vendég
 

 
 

Vikike
Remélem hamarosan kibújik Andriska!Sokat gondolok Rátok!
Vendég
 


Sziasztok!

Roni megfordult hátról hasra, nem egyszer, nem kétszer és nem is tízszer.....folyamatossan csinálja. :D Pont ma beszéltünk erről a tornán.

Anikó, na mi volt a szemészeten, ügyes volt Lili?

Judy, de jó hogy jöttél :) Nagyon sok ruhája turis, mint most utóbb kiderült a kiscipő is az. Anycám most hozott megint egy szatyor rucit, nagyon jók. Kérünk képeket rólatok is :) Nagyon nagy és ügyes lánykád van már. Ciciharapásra azt olvastam hogy amikor megharap vedd el tőle, nézz csúnyán rá és mondj valamit szigorúan, mondjuk hogy nem szabad, majd folytas a szopiztatást. Mindig ezt ted és akkor megtanulja, hogy nem szabad. Én se választanám el a helyedbe, próbálj meg mindent.

Enikő, hu remélem rendeződik a helyzet, nagyon drukkolok. Sajna vérzés ügyileg nem tudok segíteni.

Ibi, ti már elintéztétek a gyed-et? Nekem most jár le nov. 10-el a tgyás, amint megjönnek a papírjaim én is intézem. Az oep az a TB? Bocsi kicsit hülye vagyok.

Kata, de jó hogy te is jöttél, kérünk képet erről a hatalmas nagyfiúról aki már nagyon ügyes amint olvasom. Mi azért várunk a phenumo-val mert ezen az 1 hónapon már nem mullik (legalábbis nagyon remélem)

Vicuska, csodálatos a kis szégyenlős kis prücskötök, nagyon jók a képek! Van már nevetek? Lehet nem Anna lesz a lányunk majd :) Hogy vagy? Ugye hogy a 2 trimeszter sokkal szebb mint az első? Kérünk pocakfotót!

Ildi, még fogacska nem jön, bár anycám látni vél valamit. Remélem úgy lesz ahogy írod és csak a kanál koccanásából vesszük észre.

Gabi, ez a pasis dolog ijesztő, jujj. Nem kell visszaolvasnod ha nincs kedved vagy energiád, kapcsolódj be innen, nem fogunk haragudni érte.

Manócskám elaludt, megyek fürcsikézni, mert az a reggeli mosakódás most már érződik :oops:

madiani
 
 


Sziasztok!

Sajna most nincs időm visszaolvasni, majd éjjel megpróbálom bepótolni! :D

Ma este csináltam először ilyen vizeletes LH tesztet,ami úgy néz ki, mint a terhességi. És már elsőre 2csíkom lett. Sőt,az alsó erősebb, mint a kontroll.
Szerintetek előfordulhat, hogy most van peteérésem? :oops:
Már egy hónapja volt a mensim!Annak kéne ebben az időben megjönnie!

SEGÍTSETEK!!!!!!!!

Nem tudom mit gondoljak!

Puszi!

Melinda
fomiaae
 
 


Ildi
Bence mikor sír akkor nem feszití magát, vagy nem tekeri magát?Mert akkor a pocija lesz! :( De remélem nem!De jó, hogy ilyen sok tejcid van még! :)

Ani
Én már elintéztem a gyed-et mert nekem nov.25.-én lejár, mert én az utolsó 1-2 hétre már nem mehettem táppénzre csak tgyás-ra.Sajnos!Igen az oep az a tb. :)
Nagyon ügyi Roni, hogy már forgolódik!!! :P Gratulálok!Milyen gyorsan megy az idö......! :)

Gabi
Nekem is nagyon tetszik a szobácska!Nagyon jó a szekrény! :)

Vikike
Nagyon drukkolok, hogy Andriska minnél elöbb kibújjon!!!És gyorsan túl legyél rajta! :)

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Melinda
Akkor elöfordulhat, hogy most van peteérésed!?Mindenkinél máskor van. :) Akkor talán most kéne belehúznotok???? :P

Kép
Kép
nibcsike
 
 


sziasztok!


Csak dobok egy képet a két kiscsajról :) Édesek együtt :lol:

Kép Luca és Fanni Kép Luca és Fanni

Kép
csehi77
 
 


Jó reggelt!

Milyen csodálatos képekre jöttem, nagyon szépek a lányok :D

Melinda, az LH teszt akkkor pozitív ha a teszt csík olyan erős vagy erősebb mint a kontrol. Felrakom az enyémeket hogy lásd.
Kép
Bal oldali a tesztcsík a jobb meg a kontrol.
Kép

Ebből jól látszik hogy a 15 ciklusnapon volt pé-m, meg is tettünk mindent. :) Én 5 hónapig tesztelgettem mire sikerült manócska, minden hónapba mutatta a pé-t és szexiztünk is, mégse jött egyből össze.
Adjatok bele apait anyait :D :D :D

Ibi, nagyon köszike. :) Remélem jövőhéten megjönnek a papírjaim és én is intézkedhetek.

madiani
 
 


Köszi a tippeket. Szerintem hisztis volt a kölyök, mert amikor felvettem, láss csodát, semmi baja nem voltAhogy letettem, rázendített. Eddig egyszer fájt a pocakja, akkor megfeszítette megát, meg kapkodta a lábait föl, úgyhogy sajnos tudom, milyen, mikor fáj a pocak.
Most az aggaszt, hogy olyan furin szopizik. Amíg sok a tejci, addig szopizik, meg nem győz levegőért kapkodni, amikor már dolgozni kell, akkor elkapja a fejét, és elkezd sírdogálni vagy nyávogni, mert ez olyan furi sírdogálás.

Luca, Fanni! Gyönyörű kislányok vagytok!!

Melinda! Hajrá! Tessék akciózni apácskával. Veszítenivalód semmi!!!!!!

Ani! Gratulálok a megforduláshoz. Ügyes Roni babád van! Torna jó volt tegnap?
Nekem még teccik az Anna név. :)

Gabi! Innentől kapcsolódj be! Te is hiányzol Nekünk. Ez a pasis dolog ez rémisztően hangzik valóban.
Ház: a szakira várunk, hogy megnézze. Bár épp tegnap mondtam Krisznek, hogy elég lenne egy kisebb ház is nekünk. De ha a szaki rábólint, akkor megveszzük, mert már nagyon kéne egy ház. Tavasszal már nem itt szeretnénk lakni.
15nap van még Noel szülinapjáig. Mit kap majd?
Tényleg! Azt nem is kérdeztem még, hogy mi alapján döntöttétek el, hogy Noel? Ha kislány lett volna, akkor mi lett volna?

Ma jön babanézőbe egyik barátnőm. Jön gyakorolni, mert januárban Ő is édesanya lesz. :)

[url=http://www.nagyonbaba.hu][img]http://www.nagyonbaba.hu/tickerek/1-36-7-2012_09_12-Man4cska.jpg
n.k.ildi
 
 


Hirtelen már megörültem, hogy ezek Melinda tesztjei.

Még a hideg is kirázott. Drukkolok Meli, hajrá apával!!!

[url=http://www.nagyonbaba.hu][img]http://www.nagyonbaba.hu/tickerek/1-36-7-2012_09_12-Man4cska.jpg
n.k.ildi
 
 


Gabi! Kicsit értelmetlen mondat lett az egyik. Szóval mi alapján döntöttétek el, hogy Noel lesz a pici fiatok neve? Teccik ez a név. Bár következőre kislányt szeretnénk. :)

[url=http://www.nagyonbaba.hu][img]http://www.nagyonbaba.hu/tickerek/1-36-7-2012_09_12-Man4cska.jpg
n.k.ildi
 
 


Ildi, szia. Ne hari hogy megzavartalak.

Biztos hogy csak hisztizett Bence, de hát neki is lehet rossz napja. Szopira sok tippem nincs, talán hogy kicsit lusti és a végén már többet kéne dolgozni..

Nagyon nagy boldogság mikor a barátnőd édesanyává válik. Csodálatos volt mikor Vikkantyom kezében tartotta Levit és most hogy már én is anyci vagyok izgatottan várom Andriskát.

madiani
 
 



Jó reggelt.

Melinda, nem akarlak feleslegesen "izgatni", de Ani (léccci erősíts meg!) a terhesség kimutatására is LH tesztet csinált "játszásiból".... Szóval lehet, hogy...... :roll: :shock: ????
Még mindig nem jött meg a mensid????? :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Ani, gratula a megforduláshoz!! Ügyes kisfiad van!!

Ildi, A kicsi fiad valószínűleg rájött, hogy nem csak folyik a szájába a tejci, hanem dolgozni is kell érte... Lehet, hogy ez nem tetszik neki.

Gabi, nagggyon durva, hogy írt egy hapsi. Egy elmebeteg pedofil állat volt??? Mit írt? Ha nem akarod ide, jöhet priviben is.

Ezt elküldöm, átugrok a boltba

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Sziasztok

Képzeljétek ma mászásból felült Noel,most biztos csodálkoztok,mert tényleg szinte mindent csinál,de eddig ezt nem,eddig felülni csak állásból tudott.Nagyon-nagyon sokat dumál.Már legtöbbször jókor használja a következőket:apa.anya,baba,mama,vava,gyeje(ez a gyere).Tegnap megmutatta a fogacskáját és igen kibújt a 6. is.
Ja nem voltunk aztán fülészeten,mert mostanában semmit nem érzek.

Ani
Roni nagyon ügyes,nekem Noel nem nagyon forgolódott,egyszer megcsinálta,aztán már nem érdekelte csak akkor használta,ha kényelmetlen volt neki a helyzet amiben volt.
Én is megnéztem a képeiteket,hát Roni fiúcska tüneményes kis pasi!!!

Meja
Sajna LH teszthez nem értek,de Ani mint látod mindent tud.Azért ne szexizzetek minden nap,csak minden másnap.

Orsi
Nagyon cukik a lányok!Amúgy hogy vagytok?Éjszakák?

Ildi
Ne idegeskedj amiért elkapja a fejét a cicitől,mérted mennyit eszik?Lehet most már sokkal gyorsabban szopizik és jól lakik előbb.
És mikor várható,hogy megnézi a szaki a házat?
Hát igen,mindjárt itt van a szülinap.Tortát én fogok készíteni amiből Noel is ehet majd,óvatosan bánok a kajcsival,mert Ákos tesójáéknál mind a 3 gyerek allergiás vmire.A tejtermékeket is csak most 11 hónaposan kezdtük el.Nem csinálunk nagy banzájt.Néhány lufi és a vendégek ki mikor jön,nem lesz olyan,hogy akkor 2-re jöjjön mindenki.Ajándék lesz,főleg játékok,már vannak elképzeléseim,de még semmi konkrét.Búgócsigát tuti fog kapni,aztán idősebb tesómtól játék mobilt+fürdős játékot.Aztán bizti lesz labda is(mert azt imádja).Jövőhéten meg megérkezik a járássegítő amit a neten rendeltem használtan.Fisher Price és szerintem nagyon jó áron volt,2500-ért adta a csaj+830 volt a posta.Majd nézek még neki dobot is,mert szereti a hangszereket.
Névről:Először Dániel volt a nyerő aztán ez változott Rolandra,és egész sokáig ez maradt,míg egyszer amikor meg akartam nézni mikor van Roland névnap megakadt a szemem egy név jelentésén ami az volt,hogy karácsonykor született,ugye dec 21-re vártuk Noelt és ezért is tetszett meg annyira,aztán egyre jobban és végül emellett döntöttünk.Ha kislány lett volna vszínű Lídia lett volna Ákos nagyija után.

Kata
Írok inkább privit.
Képet várunk Geriről.

Most megyek.Puszi
Vendég
 


Sziasztok,

Melinda,
Ne akarok belekotyogni az LH tesztelésedbe, de azt írtad, hogy 1 hónapja volt mensid és most kellene valamikor megjönnie, vagyis a ciklusod végén vagy és a teszted mégis 2 csíkos. Az LH tesztet terhességi tesztnek is lehet használni, ha jól tudom Ani amikor babás lett a terhességi teszt előtt csinált egy ilyen LH tesztet ami pozitív lett neki. Ani javíts ki ha hülyeséget beszélek. Szóval azt akarom motyogni, hogy lehet babát mutat az az LH teszt????????? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ildi,
Látom már a 2. babán gondolkodtok. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Gabi,
Gratulálok a 6. fogacskához. :lol: :lol: :lol:
Basszus, a beszólásra nem tudok mit írni. Egyetértek, hogy leetted, vannak ilyen ferde hajlamú pasik. Gusztustalan. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Barbika megbarátkozott a főzivel, de csak a bébiételt eszi meg. Azt hiszem most hogy már ilyen sok fogacskánk van lassan megkóstoltatom vele a rendes kaját amit én főzök.
Orsi,
Édesek a kis csajszik így együtt és egyik szebb mint a másik.
:lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Na úgy látom Katával egyre gondoltunk. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


BarBika eddig nem kapott semmi más folyadékot az anyatejen kívül. Ma vettem neki egy csőrös poharat meg HIPP teát, kiváncsi leszek mit szól hozzá.

Ja meg vettem natur élőflórás joghurtot neki, mindjárt megkóstoltatom vele. Remélem nem köpi ki. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy

Nem is gratuztam a pogisütéshez meg a pápázáshoz.Nagyon ügyes és okos kislányod van már!!! :wink: 9 hónaposan szerintem már menni fog :wink:
Noelnek nagyon ízlett a joghurt,én úgy kezdtem,hogy a 10 órai gyümijébe 2 kiskanállal tetem aztán eljutottunk fél pohár joghurtig.Nagyon fini gyümijoghurt lett így belőle.Sok-sok gyümivel,alma,bani,körte,néha egy kis szilva is került bele.Most 2 napja nem adom neki a joghurtott mert láttam rajta pár szem csúnyább kiütést,lehetattól volt.

Hú csajok,most izgulok Melindáért.Én ezt nem tudtam az LH tesztről.És amúgy érzékenyebb mint a hcg teszt?
Vendég
 


Kata
A szobáról még nem tettél képet,nagyon kiváncsi vagyok rá!
Vendég
 


Húúú, még nem is fotóztam le a szobát. Most alszik Geri, utána meg megyünk apával Sárvárra, ott is alszunk, csak holnap este felé jövünk. Vasárnap lefényképezem, és felteszem, meg Geriről is. Sőt Geriről keresek most friss képet. Mindjárt felteszem.

Melinda "ügye" nagyon lázba hozott. Most alszik, ugye? mert éjszakás????

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


[size=18]Millió-billió drukkot kérünk Vikikének!!!!![/size]

Volt NST-n 2 ujjnyira nyitva van, bár fájásai nincsenek de mennek a kórházba. Úgy látszik az esti jóslók megtették amit meg kellet tenniük. Amint tudok valamit írok.

madiani
 
 


Vikike,

DRUKKOLOK NAGYON HOGY GYORSAN KIBÚJJON ANDRIS BABA.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


VIKIKE
NAGYON-NAGYON DRUKKOLOK,HOGY MINDEN SIMÁN ÉS GYORSAN MENJEN!!!!
:D :D :D :D De szupi újabb baba érkezik,nemsokára a kezében tarthatja Andriskát!
Köszi Ani a jó hírt!
Vendég
 


Vikikének millió drukk!!!

Csak bekukkantottam Vikike miatt, Gergő ma elég nyűgi!De azért néha-néha bekukkantok! :)

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Kata

szerintem is alszik Melinda.Akkor ő talán még nem is tudja,hogy lehet........ :D :D :D
Vendég
 


Gabi,
Barbika az előbb bevágott egy fél doboz natur joghurtot, nagyon ízlett neki. Remélem nem lesz semmi baja. :lol: :lol: :lol:

Sajnos a csőrös pohárral nem tud mit kezdeni, ilyen biztonsági szelepes, szívni kell azt is hogy jöjjön belőle a tea, de még nem igen jött rá arra, hogy szívni kell. Azért próbálgatom. :lol: :lol:

Bezzeg a cici ment neki. :lol: :lol: :lol: Most alszik mint a bunda.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Szopiztattam úgy olvastalak benneteket, már nagyon vártam hogy befejezze Roni!

Melinda, csinálj egy terhességit!!!! Az lh teszt kimutatja a terhességet. Felrakom az enyémeket:
Fölsők az LH-k alsók a terhességi, az LH elöbb mutatta a Ronit!
Kép

madiani
 
 


Vikike, millió drukk!! Andris baba gyorsan bújjál ki!!!

Nem tudja valaki (Gabi??) Melinda számát, írnék neki sms-t!!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Ani,
Olyan jó látni ezeket a teszteket. Remélem még az életben én is csinálhatok ilyen szép zebrás csíkot. :lol: :lol: :lol:

Persze tudom nem szülhetek életem végéig, de nagyon vágyom még egy kislányra. :lol: :lol: :lol: Tudom hülye vagyok, de ne tehetek róla, annyira imádom őket. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Kata
küldöm priviben
Vendég
 


Judy, nem vagy hülye....én is addig szülnék amíg csak élek, bár én még nem tudom milyen egy nagyobb gyerek, de nem félek tőle.

Gabi, ha nem vagyok indiszkrét nekem is elküldenéd azt a privit.

madiani
 
 


Vikike! :D
Millió drukkkkkk!!!! :D :D :D

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Sziasztok!

Ildi: Hogy a csudába lehet egy ciciben annyi? Annyira elképzelhetetlen számomra.
Egyébként ma reggel Biusom 10 perc alatt kiszívot 100 ml-ert és csak 10-et tudtam a két ciciből még lefejni. :(

Vikike: MEGY A DRUKK EZERREL! De jó! Ki közli majd a jó hírt?

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Judy: Irigyellek! Én valahogy a bébikkel nem boldogulok. Most is sír a Bius fél 9-kor evett. Most pocija fáj vagy éhes? Sosem tudom :(

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Judy
Amúgy a joghurtos kaki nálunk sokkal büdibb :lol: Érdekes,főleg az aktiviás.Készülj fel :lol: :lol: :lol:
Majd megtanulja a csőrös poharat is használni.De most cumisüvege van?Mintha azt mondtad volna pohárból iszik.
Nálunk már csak a csőrös van,szerencsére kb 1 hónapja.Én legtöbbször vizet adok neki,de van,hogy teát.azt én csinálom kamilla virág+édeskömény+pici cukor és nagyon szereti.
Nekem az instant nem jött be,szerintem túl édes.

Ani
Tényleg mennyivel előbb kimutatta az LH :o !
Vendég
 


Tündi drága, de jó hogy jöttél. 100-at eszikézet már a kis drága, az jó nem? Hisz egyre több van. Mennyit kéne most ennie? Én már nem igazán emlékszem. Az meg hogy 2 ciciből eszik nem baj....én is így csinálom a mai napig!!!!
Vikiről én hozom majd a jó hírt.

madiani
 
 


Vikike! Millió drukk! Könnyű, gyors szülést kívánok!!

Ani! Dehogy harizom, nem zavartál meg. Én már korán reggel megörültem. De izgi!!!!
Amúgy mik azok a ráírások a tesztekre?
Köszönjük a jó hírt! Várjuk a következőt!!

Kata! Vigyázzatok magatokra Sárváron! És várjuk a képeket! Nem tudom a tel.számát sajnos.

Judy! Nagyon ügyes Barbika, hogy így megette. Édes lehet, ahogy a csőrös pohárral próbálkozik. Gondolja magába, "mi a fene ez? Anya cicije nem ilyen, maradok inkább annál!:)"

Gabi! Látom, akkor tényleg nem lesznek üres pocok nálatok a szupi új szekrényen. Nagyon ügyes Noel is, hogy már ilyen sokmindent mondogat. Apát, vagy anyát mondott előbb?
Nálunk Krisz mindig mondogatja Neki, hogy apa, apa, apa..Bence meg néz rá összehuzott szemöldökkel, hogy mit beszél ez? Mondtam neki, hogy 2,5hós baba nem fog neked apát mondani, ne törd magad. :lol:
A bátyám első szava a süti volt. Kis duckó volt. Nekem meg az ana.

Nati! Hogy van a lábujjad?????

[url=http://www.nagyonbaba.hu][img]http://www.nagyonbaba.hu/tickerek/1-36-7-2012_09_12-Man4cska.jpg
n.k.ildi
 
 


Tündi a pocifájás nálunk jól megkülönböztetethető volt az éhségtől, olyankor megfeszítette magát és keservessen sírt, ha éhes akkor csak simán sír.

madiani
 
 


Hű, mennyit írtatok, még elküldtem. :)

Tündi! 19napos Bius, a 100 az nagyon jó!!! Majd több lesz, ahogy többet eszik a kis hercegnő.
2 órája evett, lehet már megéhezett.

Gabi! Nekem is elküldöd priviben?

[url=http://www.nagyonbaba.hu][img]http://www.nagyonbaba.hu/tickerek/1-36-7-2012_09_12-Man4cska.jpg
n.k.ildi
 
 


Ani
persze,küldöm a privit.

Tündi
Ne izgulj,majd megint belejössz,furcsa lehet Barni után egy ilyen kis csöppség.Fejéssel várj egy félórát-órát szerintem.Akkor tuti több lesz és tejci is több fog termelődni 1-2 napon belül.
Nekem Noel 5 és fél-6 hónaposan amikor még csak cicizett.Csak 100 miliket evett 3 óránként,és mégis hízott tőle rendesen,úgyhogy no para!
Vendég
 


Ildi, a ráírások a következők:

10 cn = 10. ciklusnap
17ó = 17 órakkor csináltam (az lh tesztet délután kell csinálni, ha peteérés kimutatásásra használjuk)

10 dpo = 10 nappal a peteérés után (általába a 14 napon jön meg a mestruáció, ha megjön :) )

madiani
 
 


Ani,
Hát mit ne mondjak nehéz a nagyobbakkal, bár lehet más mást mond. Nálunk az a baj, hogy pl Danika volt sokáig a kicsi és én nagyon elkényeztettem, ezzel tisztában is vagyok. Valszeg emiatt lett ilyen hisztis. Abban reménykedek, hogy azért csak kinövi mert a csajok nem szeretik a hisztis fiukat.Az vigasztal, hogy nagyon értelmes, aktív a suliban és ugye kitűnő tanuló. Kopp-kopp maradjon is így.

Bazsival meg nem tudom mi van, tényleg lehet már a kamaszkor kopogtat. Sokat bajlódok vele az érdektelensége miatt. Minden nap felhúz és sajna minden nap kiabálás a vége. Pedig nagyon szeretem a kis "hülyét"Ő magának mindent akar, de hogy valamit viszonozna belőle itthon azt már nem. A múltkor a fejemhez vágta hogy nem szeretem, persze bőgés lett a vége, mármint az én részemről. Rosszul esett, én úgy érzem mindent megteszek ami az erőmből telik. Már néha arra gondoltam, lehet elmegyek egy pszichomókushoz és megkérdezem, hogyan kezeljem a fiamat. Mert ugye ilyenkor az ember saját magát hibáztatja.

A lényeg, hogy nehéz velük és ez még csak a kezdet. Azt mondják a 12-16 év közötti időszak a legrosszabb. De ennek ellenére imádom őket és tényleg bevállalnék még egy babócát.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Tündi, igen jól írta Gabi....Roni 5 hósan 110-et eszik azért gondoltam hogy Biankának elég a 100. A fejéssel tényleg várj egy kicsit szopi után. Ügyes vagy, nehéz lehet most megint pici babát gndozni, Barnika után.

madiani
 
 


Az elöbb megpróbáltam a Gergővel tejpépet etetni, de inkább kiköpte nem izlett neki, nem is evett sokat.Pedig finom mert én is megkostóltam.Majd holnap is megpróbálom.

Gabi
Ha gondolod nekem is elküldheted priviben! :oops:

Tündike
Mostmár több tejcid van!A 100ml az jó!A Gergő is 80-100ml evett ennyi idösen.

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Ja, Tündi! Napközben én is két ciciből etetek, csak éjszaka tellik meg úgy a cicim, hogy bőven elég egy. Ma pl. csak 140et eszizett 10órakor, és csak 20at tudtam kifejni.

Ezekkel a kicsi tajadagokkal az a baj, hogy nem érdemes lefagyasztani. És ha holnapig nem fejek hozzá, akkor sajna mindig kiburítom.
Amúgy ki szeretnénk menni Bécsbe egy napra, és arra gyűjtök, hogy 2-3 evést meg tudjak oldani a távolból. Egy evésre 180-nal számolok, az a bizti. Már nem sok kell, és mehetünk. :lol:

[url=http://www.nagyonbaba.hu][img]http://www.nagyonbaba.hu/tickerek/1-36-7-2012_09_12-Man4cska.jpg
n.k.ildi
 
 


Millió Drukk VIKIKÉNEK!!!!! [color=red][/color]

Majd jövök, csak takaritok ezerrel, holnap vendégeink lesznek, Apósom kórházban :-( ma meg doki, visszük most Dorkát is!Majd jövök!!!

Anita hivtalak tegnap láttad?????

Kép

Kép

11.07. RL

Ágica
ágicaa
 
 


Ezt nem hiszem el!!!!!! Ez Melindáé!!!!!

[url=http://www.nagyonbaba.hu][img]http://www.nagyonbaba.hu/tickerek/1-36-7-2012_09_12-Man4cska.jpg
n.k.ildi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: