Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Azt hiszem a mi területünknek még nincs topikja.
Kíváncsi lennék ebben a kerületben kik a netezõ kismamák, ha van kedvetek írjatok. Kinek mekkora a babája? Azokat a kismamákat is várnám ide akik még a pocakjukban hordják a bébit.
zkati
 
 


Szia Kati!
Én már nem Újpalotán lakok,de ott laktunk a Pólusnál (Sárfû u.) 2 évig. Idén õsszel költöztünk CSepelre.
Csak egy nosztalgiára ugrottam be. Nekem is van egy fiam, õ 2,5 éves.
Szia:Giti
Giti
 


Sziasztok!

Jelentkezem én is mint Újpalotai, a kislányom 2 és fél éves. A játszótéren sokszor kérdezõsködöm, hogy szokott-e valaki Netezni, de eddig még nem találtam senkit.

Zkati, neked mekkora a gyerkõcöd? Merre laktok?
Megan
 

 
 

MEgan!
Téged nem érdekelnének kislányodra nyári ruhák? Vannak új ruháim (készitõtõl hozom és nagyker ár alatt futnak).
Igény szerint házhoz viszem. Ha igen,kérlek jelezd emailben:gitike@freemail.hu
Giti
Giti
 


Szia Megan!

Auz én legkisebbem még csak 3 hetes, de van egy 8éves lányom és egy 14 éves fiam.
A Sárfû u-ban lakunk. És ti?

Szia
Zkati
zkati
 
 


Sziasztok!

Mi is Újpalotaiak(Nyírpalota u.)vagyunk. Az Én kislányom most lesz 11 hónapos. Örülök Kati ötletének, hogy megnyitotta ez a topikot.
kkriszti
 
 


Sziasztok!
Nemcsak Megannak,hanem mindenkinek irom, hogy vannak új babaruháim 56-104-s méretig, kisfiúra,kislányra. Ezek a ruhák készitõtõl vannak, árban olcsóbb,mint nagykerben és még olcsóbb,mint butikban. Mindig vannak akciós ruhák is (kb. havonta változik a kinálat) A héten hozok újabb adagot.
Részletesen bárkit szivesen tájékoztatok, plusszként annyi,hogy igény szerint a ruhákat házhoz viszem és otthon lehet válogatni.
Ha érdekel valakit,akkor emailem:gitike@freemail.hu vagy telefon:0620/3503835
Köszönöm és jó babázást!
Puszi:Giti
Giti
 


Sziasztok!

Mi a Páskom parkban lakunk. A Nyírpalota utcai új játszótéren szoktunk lenni délelõttönként, vagy a Kanga klubban. Jó lenne ha még több ilyen használható játszótér épülne a környéken. Kinek milyen helyi tippje van, ami említésre méltó? Pl. a mi életünket jelentõsen megkönnyíti a Hartyán ovi konyhájáról hordott ebéd, ami 260 ft/nap, és a gyerek szereti.
Megan
 


Sziasztok

Mi a Legénybíróban lakunk. Három éves volt a kisfiam április 30-án. Szeptemberben ovi. Ki ismeri a lila ovit, mit hallotattok róla? Második babánk várat magára, ezért valami otthonvégezhetõ munkát keresek, vagy 4 órás délelõtti munkát. Ha tudtok ilyenrõl, írjatok.
Marcsi
anyunyi (anyunyi)
 


Szia Marcsi!

Most kedden volt a lila oviban nyílt nap. Úgy néz ki, mi is oda fogunk járni szeptembertõl. Nekem az elsõ benyomásaim jók voltak, de nincs igazán összehasonlítási alapom, más ovikat nem néztem meg eddig. (A másik kiszemelt oviban sajnos azt mondták, nem lesz nyílt nap) Szoktam kérdezõsködni nagyobb gyerekes anyukákat, hogy mi a véleményük a környékbeli ovikról, és szinte mindegyikrõl hallottam ilyet is, olyat is. Ezért maradtunk abban, hogy a két legközelebbi közül választunk.
Igazából most azzal vagyok gondban, hogy korosztályos vagy vegyes csoportot válasszunk-e. Hétfõtõl beiratkozás, és addigra el kell dönteni.
Megan
 


Kedves Zkati, kkriszti, anyunyi, hol vagytok?
Megan
 


Sziasztok

Megkapta a fiam a 3 éves oltását. Nagyon rosszul viselte, lázas volt 3 napig és nem tudott a lábára állni. Ápolgatni kellett ezért nem jelentkeztem. Ballagáson is voltam a hétvégén öcsém elballagott. Füzesgyarmaton voltunk ott nõttem fel.
Megan én a fiamat a kiscsoportba irattam, mert nagyon nem volt szimpatikus a vegyes csoport. Szerintem nem lehet annyi fele figyelni az ovónõnek, a 3 éves gyerek is mást igényel, és a 6 is. És szerintem játszani sem annyira tudnak együtt a gyerkõcök. De ez csak az én véleményem.
Van egy kérdésem lányok, tudtok egy meddõségi nõgyógyászt, aki rendes, megértõ és érti a dolgát, ja és nem csak a kezét nyújtja.

Marcsi
anyunyi (anyunyi)
 


Szia Marcsi!

Nálunk augusztusban esedékes a 3 éves oltás, felkészülök lelkileg...
Óvoda ügyben már késõ a tanács, beiratkoztunk.
Meddõséggel is foglalkozó nagyon rendes dokit ismerek, a Margit kórházban dolgozik. Ha érdekel további infó, elõkeresem a névjegyét.
Megan
 


Szia Megan

Érdekel a neve, fõleg azért is mert oda fogok menni hamarosan. Nem tudom melyik doktorhoz, úgyhogy elõre is köszi a segítséget.
Melyik oviba iratkoztatok, és milyen csoportba? Ti melyik játszótérre szoktatok járni?
anyunyi (anyunyi)
 


Szia Marcsi!

Mivel valószínûleg a velünk szemben lévõ házban laktok, ne tereljük át a beszélgetést személyes vizekre? Találkozhatnánk valamelyik délelõtt egy séta keretében. Mit szólsz? Akkor megdumálhatjuk az ovi témát is, meg a többit.
Megan
 


Hello Mindenki!!!

Régi "motoros" vagyok, kb. másfél-2 éve nem jártam itt. 3 gyermekem van, legkisebb a Mézeskalács téri bölcsibe jár, és ha felvették, akkor ugyanoda megy õsztõl oviba. Mi a tüdõgondozó mellett lakunk. Van még 2 nagykamasz emberpalántám...más magánügyet most nem írnék.

Talán lesz, aki ismer?!

Evelyn
Névtelen
 


Marcsi!!!

4 órás állás engem is érdekelne!!! Volt már valami amit ajánlottak neked?

Üdv!

Evelyn
Névtelen
 


Szia Evelyn

Rengeteg telefonszámlát csináltam, mindegyik sajnos egy nagy átverés volt. Úgyhogy letettem róla, azt hiszem el kell menni dolgozni rendesen, csak sajnálom a fiam beadni 8 tól 4-ig. Annyira anyás.
Szóval már találtam olyan hirdetést amibe nem kell közvetítõi díjat fizetni. De itt jön a bukta, megadnak egy 06-90-es számot. Ezt ha felhívod nagyon kedves hölgy felveszi és kedvesen elcseverészik veled, csak sajnos a hónap végén rosszul leszel a telefonszámlán.
Ha te tudsz valamit , vagy valakit ismersz aki dolgozik így, akkor írj kérlek

Köszi

Marcsi
anyunyi (anyunyi)
 


Szia Megan

Találkozhatunk, mi ide oda szoktunk mászkálni, van a fiamnak egy kis barátja, és velük szoktunk menni. De legtöbbször hétfõn szerdán pénteken, délelõtt 10-12-ig a házunk mögötti játszótéren szoktunk lenni. Igaz ott nincs semmi, csak egy homokozó, de a gyerkõcök jól elvannak ketten. Ha arra jártok gyertek oda nyugodtan.
Tényleg nem rossz ötlet találkozni személyesen, mert a férjem mondta, hogy júliustól megszünik a kedvezmény az internetre, úgyhogy akkor már nem fogok többet írni ide, és sajnos a többi oldalt sem tudom olvasni a babaneten amit nagyon sajnálok.
Kiváncsi vagyok rátok, gyertek ha tudtok

Marcsi
anyunyi (anyunyi)
 


Helló lányok! De jó, hogy rátok leltem.
Én a Nádastó parkban lakom két éve. Van egy 5 hónapos kisfiam.
Megan! Közvetlen elõttünk van egy jó kis JÁTSZÓTÉR. Ugyanakkor épült, mint amelyik nálatok van. Annyiban jobb, mint a Nyírpalotai, hogy talán azért mert kevésbbé ismert, jobb az állapota.
ÓVODA kérdés: A nõvérem kislánya vegyes korosztályú oviba jár, a Tóth István utcába. Kis ovi, nagyon családias. Csak két csoport van összesen. A gyerekek nagyon jól egymásra találnak. A nagyobbaktól sokat tanulnak a kicsik. Szerintem jól mûködik a rendszer. De a legfontosabb tényezõ inkább, hogy az óvónéni szimpi legyen.
ORVOS kérdés: Van egy jó dokim. Én is meddõséggel mentem hozzá, mert már nagyon szerettem volna babát és nem tudtam várni. Dr. Szalay János fõorvos a Kútvölgyiben. A világ végén van, a rendelései teljes napot vesznek igénybe. Nem egy közvetlen ember, de nagyon rendes és érti a dolgát. Nála szültem.
Borcsa
 


Szervusztok! Újra én vagyok. Gondoltam most többet írok.
Szabó Borinak (26) hívnak, párom Miki (27). Kisfiúnk Szabó Bátor, egy kibukkant fog boldog tulajdonosa.
Elsõsorban a helyiek ismeretségét keresem. A neten könnyebb, mint az utcán. Jó lenne kimozdulni, kirándulgatni hasonló "adottságú" családokkal. :o)
Esetleg számíthatnánk is egymásra idõnként.
borcsa@fw.hu
borcsa
 
 


[url=http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/283/6178.html?1028233273" TARGET="_top]http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/283/6178.html?1028233273[/url]

Babanet Társalgó: Ismerjük meg egymást: XV. kerületiek!!! Rákospalota, Újpalota, Pestújhely

Folytatódhat itt?
borcsa
 
 


Szia Borcsa!

Sajnos nem túl aktívak az Újpalotai kismamák :-))

Köszönöm a hozzászólásodat az ovis témához, mi szeptember közepén kezdjük, akkor majd kiderül, jól választottunk-e.

Ismerem azt a játszóteret elõttetek, szoktunk is oda járni, igaz, mostanában ritkábban.
Megan
 


Sziasztok Lányok!

Most fedeztem fel, hogy van Újpalotai topic. Ez jó!Mi a Hartyán isi elé és a Szerencs utcai játszóra szoktunk járni a 16 hónapos babámmal.

Andi
Névtelen
 


Sziasztok!

Mi Újpalotán a Neptun utcában laktunk, de májusban átköltöztünk Rákospalotára, közelebb a szüleimhez. Még Újpalotára született a nagyobbik lányom 2000. augusztus 14-én, sõt a kicsi lányom is 2002. január 2-án. Mikor elköltöztünk már akkor szuper jó játszóterek épültek arra. Most Rákospalotán a Vácegres utcában lakom, remélem van még a környékrõl is egy két levelezõ kedvû kismama. Nem tudja valaki, hogy itt miért nem fejlesztik a játszótereket? Itt is van elég gyerkõc, de itt a terek mind elavultak, kissé veszélyesek is. Illetve, hogy itt a környéken milyen ovit érdemes megkeresni, és mikor kell beiratkozni. Orvos kérdésben: én át sem jöttem még a rákospalotai körzetbe, mert Újpalotán meg voltam elégedve a dr.nénivel, és úgy gondoltam, hogy ha már a nagy lányomat is õ oltotta akkor a kicsit is hozzá viszem. A védõnõ pedig rengeteg hasznos tanáccsal látott el.

Sziasztok:


Zsu
katabird
 
 


Sziasztok!Kép
Tudna valaki egy jó nõgyógyászt ajánlani a környéken? Fõleg olyan érdekelne, aki nehezen teherbeesõ nõknél tud segíteni, aki lelkiismeretesen kivizsgálna és kezelne. Ha tudtok ilyet légyszives adjátok meg az elérhetõségét.

Köszi
Ági
Névtelen
 


Sziasztok!

Látom, eléggé haldoklik ez a topic, de hátha valaki erre téved, és akkor tud válaszolni nekem!
Nagy tervünk, hogy elköltözzünk Zuglóból Pestújhelyre. Igazság szerint, nem nagyon ismerjük a környéket. Mit tudtok nekem mondani az Õrjárat utca és környékérõl? Ismeri valaki? Mennyire biztonságos környék? Ha esetleg válaszoltok, akkor elõre is köszi!
Banett

Kép
banett
 
 


Szia Banett!

Tényleg, nagyon kimerült ez az oldal, de mostmár én is itt vagyok. Mi a Mézeskalács téren lakunk 2 éve és csak jót tudok mondani errõl a helyrõl. Mi a belvárosból költöztünk ide, mindenki rosszul volt, hogy pont egy tízemeletes panelba költözünk, de nekünk eddig nagyon bejött. Szerintem biztonságos a környék, a közlekedés pedig nagyon jó. A levegõrõl pedig nem is beszélve...Itt legalább lát az ember fákat, meg ilyesmiket.Én már nem is értem, hogy hogyan tudtam egyszer a belvárosban lakni. Játszóterekben viszont nem túl gazdag a kerület. Igaz is, ha valaki tud egy jó játszóteret írja meg. A Matávon kívül. Vagy bárhol. Egy jó ovi is érdekelne.
hzita
 
 


Sziasztok!

Bár mi még csak "szeretnénk" a párommal a babát, máris szívesen olvasgatok itt, mert sok hasznos dologról írtok.
Mi is Újpalotaiak vagyunk - sajna egyelõre lakótelepiek, de most nem is ez a lényeg.

Banett! Én csak ajánlani tudom Neked Pestújhelyet is és Palotát is - mi mindig erre nézelõdünk, hátha egyszer találunk egy nekünk való házikót.KépTeljesen olyan mintha vidéken lennél. Énszerintem biztonságos, és a kertes házak között olyan csend van, és olyan jó levegõ! Szóval én a gyereke(i)mmel biztos ilyen helyen szeretnék lakni. Sokkal csendesebb mint Zugló, és semmi városi nyüzsgés nincs, viszont jó a közlekedés a belváros fel is és minden közel van! Szóval csak jót tudok mondani. Bár eddig a játszótereket még nem nagyon figyeltem. ;)

Zita! Egyetértek Veled teljesen. Kép

Nektek milyen korú babátok van?

Üdv. Ida
Névtelen
 


Sziasztok!

Én éppen ma tettem ki Újpalotán a hirdetéseimet...oda szeretnék költözni. Egyenlõre panelbe, mert erre futja. (A reklám helye: ha tudtok egy 1+2 félszobás jó kis lakást, szóljatok!!!)
Én az Erdõkerülõ utcára és a Nyírpalota utcára gondoltam, mást igazából nem ismerek. Tudtok néhány jó tippet adni, hol van még olyan panel, ami szép parkos?
Remélem, nyár végén már én is újpalotaiként írok. Most egyenlõre innen Zuglóból

Sziasztok
Gyöngyi
Névtelen
 


Sziasztok lányok!

Nekünk már két gyermekünk is van, nagyon belehúztunkKép-
A "nagyobbik" most volt három éves, a kicsi most született februárban. Szerintem a panel is nagyon jó tud lenni, bár elég sokszor lehet hallani, hogy csak azok veszik, akiknek nincs másra pénze... Szerintem meg nem születhet mindenki úgy, hogy rögtön 1000 négyzetméteres telke van és szuper háza. Persze, mi is szeretnénk valami kertes házat, de hát ahhoz pénz is kell... Addig viszont nagyon jó ez, nálunk nincs túl nagy zaj, mindig jó idõ van (itt a fûtésre gondolok) és nem túl drága errefelé egy lakás. Mi a Mézeskalács téren lakunk, szerintem ez jó hely. Olyan, mintha kicsit vidéken lennénk. Az emberek kiülnek beszélgetni, ismerik egymást stb... Én csak ajánlani tudom!
És ne sajnálja le senki a "panellakókat".

Ui.: Azért klassz így, hogy lehet egy pár értelmes szót "beszélgetni" valakivel, nem?

Zita
hzita
 
 


És nektek milyen a csládi állapototok? Írjatok magatokról, mit csináltok meg ilyesmi...
hzita
 
 


Sziasztok lányok!

Györgyi! Örülök, hogy jöttök Ti is "felénk" Újpalotára! Én már írtam róla, hogy szerintem nagyon jó kis hely. Viszont a Nyírpalota utca helyett mindenképpen csendesebb, kevésbé zsúfolt utcákat ajánlanék Nektek, ami zöldebb helyen van, de szintén a környékben: szerintem nagyon klassz a Kõrakás park (itt háromszintes házak vannak, és csak hatalmas zöld parkra nézel, bár kicsit ezért drágább), a Páskompark (szintén), de az Erdõkerülõ is jó és persze a Mézeskalács is! Kép Szóval gyertek!

Mi most márciusban házasodtunk a párommal, és most már készülök a babára - nõgyógyász, fogászat, tornászás, stb. Meg olvasgattam, hogy melyik kórházban lenne "jó" szülni. És miután elmegyünk nászútra (nyáron), jöhet a babuci.

És Ti Györgyi?

Zita, akkor mostanság Te otthon babázgatsz? De jó Neked! És hogy hívják a kicsiket? És milyen a kisbabád? A "nagyobbik" már ovis? (Gondolom, egy cseppet sem hiányzik a munka...)

Üdv mindenkinek: Ida
Névtelen
 


Sziasztok!

Ida! Nem Györgyi vagyok, hanem Gyöngyi. Bár arra is hallgatok, mert sokan összekeverik, de én nem szeretem.
Nekem egy tündéri kislányom van, Enikõ. Januárban volt egy éves. Egyébként pénzügyes vagyok, leszek, ha visszamegyek a munkahelyemre.
A Kõrakás parkot nem tudom, hogy hol van, de ha kiléptem a netrõl, az lesz az elsõ, hogy megnézem a térképet.

Ja, a fotóalbumban Szedlák Enikõ képei alatt vannak fotók Encsirõl.

Tényleg jó, hogy feléledt a topic, remélem, így is marad!

Sziasztok
Gyöngyi
Névtelen
 


Sziasztok!

Most egy kis szünet van, a kicsi alszik, a nagy az apjával a játszótéren, úgyhogy gyorsan írok pár szót. Nagyon örülök, hogy végre elindult valami a levelezési témában, ugyan már más helyre is írtam, de sajna nem igazán érdekeltem a többieket.
Ida! Gratulálok az esküvõtökhöz, remélem nagyon boldogok vagytok. Olyan klassz, ahogy írod a dolgokat, hogy már tervezitek a babát, és hogy mit fogsz csinálgatni, ha otthon leszel... Ez a klasszikus menete a dolgoknak. Ha javasolhatok valamit, a tornát vagy jógát vagy ilyesmit próbáld majd ki, szerintem az nagyon jó. Én a Péterfyben szültem, és bár sokféle véleményt olvastam róla, szerintem az a lényeg, hogy a dokid és a szülésznõd milyen. És hova lesz a nászút?
Mi még nem házasodtunk össze, de jövõre jó lenne, és akkor a gyerekeink is "közremûködhetnének"...
Egyébként a nagy még nem jár oviba, mert márciusi, és a kistestvér érkezése is egy kicsit megkavarta, de szeptembertõl jó lenne.
Gyöngyi!
Gratuláció a gyerkõchöz. Lehet, hogy hülye vagyok, de a fotóalbumot hol kell keresni? Légyszí írd meg, hogy megcsodálhassam a kislányodat!Mikor fogsz visszamenni a munkahelyedre? Szeretsz otthon lenni vagy hiányzik a munkád? Nem tud valaki egy jó kis torna vagy fitness termet?
hzita
 
 


Szia Zita!
Ha most olvasol, bal oldalon van egy macis fotóalbum felirat, arra kattintva tudsz eljutni a lánykámhoz.
Hogy õszinte legyek, sokszor hiányzik már a munka. Egész nap, legtöbbször hétvégén is egyedül vagyok a gyerekkel, és én elég nyüzsgõ voltam. Jó a közösség is a munkahelyen, hiányoznak a munkatársak is. Ha sikerül elköltözni, akkor úgy néz ki, hogy õsszel beadom bölcsibe, és irány a munka. Hitelt veszek fel a lakáshoz, és hogy azt fizetni tudjam, kell a pénz.
Képzeljétek, ma hajnali kettõkor kiragasztgattam egy csomó hirdetést, és este már be is toppant egy vevõ....holnapra meg bejelentkezett egy. Úgy izgulok...még soha nem adtam el lakást...remélem, hamar sikerül, és bejönnek a számításaim.

Mára ennyi, benézek a csetre.

Sziasztok
Gyöngyi
Névtelen
 


Nagyon édes a kislányod! Biztosan imádod. Nekem a hintás képe tetszik a legjobban, olyan helyesek tudnak lenni az ilyen ruhákban, sapkákban stb... a gyerekek. Ha nem vagyok indiszkrét, te egyedül neveled a kislányodat? Remélem, sikeres leszel a lakáseladással és vásárlással kapcsolatban..Mi ugyan megbíztunk egy ingatlanos céget, amikor eladtuk a régebbi lakásunkat, de így is összejöhet szerintem. Úgy látszik, hogy nem nagyon látogatja más ezt az oldalt, vagy csak készülnek a négy napra. Ha közben nem találkoznánk, mindenkinek sok-sok pihit, szórakozást.
Ida! Te merre jársz?
hzita
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy feléledt a topic!

A Páskom parkban közben épült az ablakunk alatt egy szép játszótér Kép) A lila oviba járunk, ha valaki infót szeretne róla, csak kérdezzen nyugodtan.

Egy ismerõsöm, akinek 6 éves a kislánya, vállalna takarítást, házvezetést, ha tudtok neki valamit, feltétlenül szóljatok!

Megan
Megan
 


Sziasztok lányok!

Jó sok munkám volt/van, de látom Ti is elég elfoglaltak vagytok mostanában. Kép

Szia Gyöngyi! Bocsi a Györgyiért! (Bár nekem mind a két név nagyon tetszik.) Irtó cuki a kislánykád, gratulálok hozzá. Hogy megy a lakáskeresés? Van már valami fejlemény?

Szia Zita! Köszi a grat-t. Nektek is csak ajánlani tudom az esküvõt, mert nagyon klassz élmény, és biztos nagyon különleges lesz, hogy ráadásul még a gyerekek is ott lehetnek a Tiéteken!
Most olvasgattam itt a többi topic-ban a szülészetekrõl, és praktikusságból én az Uzsoki utcai kórház szülészetét választottam, ahol ajánlottak is egy nagyon korrekt nõgyógyászt. (Csak sajnos még nem volt idõm elmenni hozzá.) Szerintem is az a fontos, hogy hol van az orvosod, de ha lehet, én nem szeretnék azon izgulni majd, ha jön a baba, hogy a város másik végébe hogy tudok átjutni a csúcsforgalomban. És bár az Uzsoki nem a legtökéletesebb kórház (de melyik az?), szerintem az a lényeg, hogy a babával meg velem minden okés legyen, és akkor minden kórház jó. Nagyon sok jót olvastam és hallottam a MÁV-kórházról is, hogy baba-barát, stb., de kicsit izgulnék majd annak idején, hogy nehogy "futószalag-jellegû" szülésem legyen, (mivel ott kétszer annyian szülnek mint máshol.)
Írtad, hogy tudunk-e jó kis fitness-es helyet. Én is épp azt keresgéltem. A barátnõm, aki szintén újpalotai, kettõt is ajánlott, az egyik a Hartel, a 69-es villamos vonalán van a Kolozsvári piacnál (itt van mindenféle torna, kondi, szoli, stb.), és van felénk is a Páskomliget és a Bácska utca sarkán egy Aerobic klub. Ki kéne próbálni Nekem is végre valamelyiket, majd megírom a személyes tapasztalatomat is.
Neked vannak képeid a gyerkõcökrõl?

Üdv: Ida
Névtelen
 


Sziasztok!
Segítségeteket szeretném kérni!
Nemsokára rákospalotára költözünk, (dugonics utca)és a kicsifiamat be kell iratnom oviba.Kép (februárban lesz 3éves)
A barátnõm most mondta,hogy arról már lekéstem,mert a beiratás májusban volt.
Ez az egyik kérdésem,hogy hogy lehet ilyenkor még beiratni?
A másik,hogy milyen ovik vannak ott a környéken,esetleg melyikrõl mit lehet tudni?
Lakik felénk valaki közületek?
Elõre is köszi,várom a válaszotokat!
Üdv,mariann
zmariann
 
 


Sziasztok!

Jó régen voltam, de már tuti, hogy megyünk Újpalotára!!! Pénteken kapok kulcsokat, kezdjük a felújítást, és augusztus végén költözünk! Már nagyon várom!
Ősztől Enikőt be szeretném adni bölcsibe. Tudtok nekem ajánlani valamit? Az Erdőkerülő utcában fogunk lakni. Azt hallottam, hogy a Nádastó parkban lévő bölcsi jó. Már most be kell íratnom, vagy ráérek vele? Igazából nem tudom, hogy ez hogy működik. Aki már járatos ebben, írna róla pár mondatot?

Köszi

Gyöngyi
Névtelen
 


Nézzétek meg a www.toronyhir.hu oldalt! Ez kifejezetten kerületi. A főszerkesztő az írni vágyókat is szeretettel látja.
Egyébként meg nem tudom, hogy tudjátok-e: hétköznaponként működik az újpalotai zöld oviban (Hartyán köz) baba-mama klub.
Fittness terem van például a Kavicsos közben, a bölcsinél. Személyes tapasztalatom nincs sajnos, dehát egy próbát talán megér.
borcsa
 
 


Lányok! Úgy tűnik, hogy ez a topic teljesen meghalt. Aki erre jár, és szomorúan tapasztalja az élet hiányát, az látogasson el a másik topicba.
http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/283/6178.html?1061462356
Babanet Társalgó -- Ismerjük meg egymást -- XV. kerületiek!!! Rákospalota, Újpalota, Pestújhely
Ez épp most kezd beindulni (remélem)

Helyi levlista: http://palota.lx.hu/ nézzétek meg!
borcsa
 
 


ZENEBÖLCSIS és ZENEOVIS
FOGLALKOZÁSOK INDULNAK JANUÁRBAN

AZ ÚJPESTI GYERMEK- ÉS IFJÚSÁGI HÁZBAN
(IV. István út 17-19.)

ZENEBÖLCSI

A foglalkozások a szülők aktív részvételével, közös játékkal zajlanak. Válogatunk a magyar néphagyomány játékaiból: höcögtetők, mondókák, lovagoltatók, tenyérsimogatók, ujjszámolók, táncoltatók, stb. A programot mozgásos játékok színesítik. Megismerkedünk gyermekirodalmi alkotásokkal, mesékkel, néhány hangszerrel...

A foglalkozások időtartama 30 perc.
Időpontja: csütörtökönként délelőtt 10 órától.
Első alkalom: 2004. január 8. 10 óra!


ZENEOVI

A foglalkozások az általános óvodai nevelést egészítik ki, jelentkezéstől függően lehetőség szerint életkor szerinti csoportbontásban. Foglalkozunk zenei készség- és képességfejlesztéssel, mondókákat, dalokat tanulunk, dalosjátékokat játszunk, zenét hallgatunk, hangszerekkel ismerkedünk.

A foglalkozások zenehallgatással, mesével zárulnak.
A foglalkozások időtartama 30 perc.
Időpontja: csütörtökönként délután 17 órától.
Első alkalom: 2004. január 8. 17 óra!


A foglalkozásokat vezeti:
Melicher Cecília
óvodapedagógus, ének-zenei mentor

Érdeklődni és jelentkezni lehet:
06 20 398 1931

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Gondoltam írok egy-két sort hátha újra beindul az újpalotai oldal.Nekem 7 hónapos a kisfiam és kíváncsi lennék ki merre jár sétálni és hol van a legjobb játszótér ahová majd a jövőben járhatunk?
Az is érdekelne,hogy vajon mindenkihez jár-e a védőnője?
kismuki
 
 


Szia Kismuki!
Gyere át a XV. kerületi topikba!
betty77
 
 


Sziasztok!
Újpalota bölcsödéi iránt érdeklődöm,hogy milyenek.
Kislányom 20 hónapos és őssztől mennem kell dolgozni,viszont Őt a legjobb helyre szeretném vinni bölcsibe.A segítséget előre is köszönöm!
Sana
sana
 
 


Szia Sana!
Gyere te is a XV. kerületi topikba!
betty77
 
 


Lányok !
Elnézést, hogy ismeretlenül írok ide, de esetleg érdekel valakit délelőtti nyelvoktatás gyerekvigyázással? Angol, Upper-Intermediate szint, szeptembertől, 12.800 Ft/hó (3 hónap egy szint, heti 2*1,5 óra), a káposztásmegyeri Zabhegyező Játszóházban. Hárman vagyunk, kellene egy negyedik (vagy akár ötödik, hatodik) anyuka. Gyerekeink 2003.április-szeptember között születtek. Bővebben a tanfolyamról a www.dramateka.hu lapon olvashattok és ha valakit érdekel, akkor szabone.rozsa.edit@axelero.hu címen veheti fel velem a kapcsolatot.

Üdv: Redit
redit
 
 


Sziasztok!
Én most találtam erre a topikra eddig nem nézztem
körül ennyire.Itt lakom Palotán a Nyirpalota uton van nekem is egy 21 hónapos kisfiam akível sokat sétálgatunk játszóterezünk.Szívesen találkoznék beszélgetnék veletek.Hát most többet nem is irok ,remélem válaszoltok minnél elöbb.Sziasztok Kriszta
pruedance
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: