Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Nagyon sajnálom. Vigyázz Balázsra. Mi is taknyosak lettünk péntekre. Nem is értem ezen a télen mindenki szinte folyamatosan beteg. És nem is csak pici megfázások, nálunk is minden hetekig tart és utána jön a következő (ráadásul mindenhonnan ugyanezt hallom).
Na nem lett túl jó kedvem.
GYógyulást nektek

Csilla
csilla74
 
 


Sziasztok!

Nos????? Mi is megbetegedtünk!!! Sajnos… De úgy néz ki a szilasi topik is nagyon beteg, lassan meghalódik.

Csilla
csilla74
 
 


Sziasztok!

tényleg : hol vagytok többiek?

csilla74 : mi van veletek? valami vírus? Jobbulást!!!! Hamar gyógyuljatok!

Mi lassan lábadozunk, voltunk kontrollon a kórházban, és azt moondta az ottani Dokinéni, hogy szépen javul a Balázsom. Sajnos most inkább az a baj, hogy szinte semmit nem eszik. Igaz, hogy hasmenése van, és tegnap is hányt. Remélem hamar kijövünk ebből, mert eegyre jobba aggaszt, hogy 4 napja alig eszik. Kép

Szóval tessék jönni írogatni!!!!

Docika
docika
 
 

 
 

SziasztokKép

Bekkukantottam, de tényleg nagy a pangás.

Kis betegeknek gyors gyógyulást!

Velünk minden ok, csak Gergő 1 hete elég ramatyul alszik, hajnalban kel, de ezt leszámítva nagyon jól vagyunk.

2 hét múlva zenebölcsi!!! Nehogy elfelejtsétek!Kép

PusziKép

Orsi

avocado
 
 


Sziasztok!

Mi nagyjából jól vagyunk, az orrunk folyik nagyon, de nappal semmi baj, csak éjszaka kelnek szegények sokat, mert nem kapnak levegőt.

Docika!

Nagyon sajnállak titeket, remélem hamar rendbe jöttök. Pont most kért ki a fiam 5 féle ételt és aztán eszegetett pár db. almát, szóval nálunk is ez a helyzet, gondolom a betegségtől. Szóval gyógyuljatok meg gyorsan, ügyesen.

Orsi!

Nem felejtettük el, nagyon várom, remélem addigra mi is meg Balázs is rendben leszünk.

Csilla
csilla74
 
 


Sziasztok!

Tök aranyosak vagytok, ahogy készültök! Most aztán nagyon össze kell kapnom magam, nehogy szégyenben maradjak!

Cili


<!--attachment: szilasliget_plak_t-343257.doc*mime_msword.gif*application/msword*56.3**szilasliget_plak%e1t%2edoc --><center><pre>
Kép
szilasliget_plakát.doc (56.3 k)</pre></center><!--/attachment-->
foltvarró_cili
 
 


Sziasztok!

Csilla: köszönjük, és mi is nektek gyors gyógyulást kívánunk!!!!!!!!!!

Orsikám: szuperül érzem magam a tegnapi torna után!!!!! Minden héten legalább egyszer megpróbálok elmenni.

Cili: mi már voltunk egyszer Nálad Gödöllőn, és nagyon várom, hogy űjra találkozzunk!!!! Nagyon jól éreztük magunkat akkor is,csak kicsit bonyolult volt autóba ülni. Most az ébredéstől félek egy kicsit, de hát szeptmbertől a Balázs oviba fog járni, meg kell szoknunk, hogy korábban kelünk. Egy szó ,mint száz, nagyon örülök ! És nem kell összekapnod mgad, mert annyira természetesen csináltad!
Aranyos a plakát!!!

Balázs jobban van, ha rendesen enne, már nem is tudnám, hogy beteg. pici köhögés, és hasmenés van még, de azért talán napról-napra jobb.

Sziasztok, még mindig várom, hogy a többiek is jelntkezzenek!

Docika
docika
 
 


SziasztokKép

Cili
Szuper lett a plakát! És már alig várom, hogy elmenjen ez a másfél hét!Kép Gergő hihetetlenül imádja az éneklést és bármilyen zenét, de mondjuk csodálkoznék is, ha nem így lenne, ilyen közegben.Kép Eleve már a pocakomban is végig ezt hallgatta, szerintem kívülről fújta a Fuvola ABC-tKép.

Csilla
Gyógyuljatok!Kép

Dórikám
Örülök, hogy ilyen jól érezted magad! Én imádom ezt a tornát, mindig olyan jól átmozgat és mégsem érzem azt, hogy hullára elfáradtam volna.
Remélem is, hogy legalább 1x egy héten jössz!Kép

Lányok
Jöhetnétek többen is erre a tornára! Teljesen ingyenes, minden htéfőn és szerdán 6-tól. Callanetics, lehet hogy van aki ismeri is. Ez nem egy aerobic szerű, hanem nagyon nyugodt, lassú mozdulatok, sok nyújtás és tényleg tetőtől talpig átmozgat. Hát és derékfájásra kifejezetten ajánlják, annó én is ezért kezdtem el, mert a fuvola miatt fájt a hátam. És ez 2 hét alatt helyrerakott. Szóval gyertek bátran!Kép

PusziKép

Orsi

avocado
 
 


Bezsebelem a dícsérteket, de titokban jelzem azért, hogy a plakátot nem én csináltam, csak a szakmai anyagot adtam hozzá.Kép
foltvarró_cili
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy ilyen sokáig nem jöttem....vizsgaidőszakom van, itt van édesanyám és hát a nem tanulós időszakot beszélgetéssel töltjükKép

Dóri: nagyon sajnálom, ami veletek történt...rendesen megijedtem, ahogy olvastalak...Szegény Balázs!!!Nem értem miért beteg minden gyerek ezen a télen....Remélem már javul az állapototok!!

Csilla: Kép hát ti is????Jaj...

Cili: Isteni a plakátKép Nagyon tetszik, bárki tervezte..Mi is nagyon készülünk, a házunkban is már toborzom a csapatotKép

Remélem nem lesz valami komoly bajunk addig, mert Tamásom is gyanús egy kicsit: tüsszent nagyokat, folyik egy kicsit az orra, ma reggel meg köhögött is legalább 3 percig. Nagyon megijedtem, mert alig kapott levegőtKépSzörnyű!!!

Hétfőn vizsgázom, már tanulok ezerrelKépEl is köszönök...
Betegségmentes hétvégét nektek:
Brigi
brigittab
 
 


Sziasztok!

Brigi!
Jó tanulást! Jó Anyuzást!

Csilla
csilla74
 
 


sziasztok,

tudom, hogy nem fogtok szeretni, de én azért kijavítottam egy helyesírási hibát: nem 6.-a, hanem vagy 6. vagy 6-a.
(és szerintem nem kell a h. sem a 8.30 után)

bocsi.
ha nincs igazam, szóljatok, régen tanultam utoljára helyesírást, akkor még így volt.

(szóljatok, ha többet ide se nézzek :o))
zsuzsa
pluzsu
 
 


ami lemaradt:
azért tényleg szép és informatív a plakát.

zsuzsa
pluzsu
 
 


Sziasztok!

Remélem mindenki jól van, de sajnos mostanában nagyon kevés a hozzászólás! Kép

Csilla74: jól vagytok már? Nem jöttetek a klubba ! Kép

Brigittab: ugye ti sem lettetek betegek? Hogy ment a vizsga?

Cili: mindjárt itt a hétfő!

Pluzsu: kár, hogy mást nem írtál magadról, örülnénk ( szerintem a többiek is ), ha többször is jönnél, és rész vennél a fórumon. Sajnos nem tudunk rólad semmit. Kép Mindenesetre a valami helyesírási kérdésben nem jutok dűlőre, biztos, hogy meg foglak keresni ! Kép

Nálunk mostanra már lezajlott minden, kedden voltunk kontrollon, Balázzsal mindnen rendben van. Jó sokat eszik, most már emiatt sem kell aggódnom. 5 napig alig evett. Apa is átesett egy víruson, ( hányás, hasmenés ), ő is jól van. Elég hihetetlen, de én ezekből semmit nam kaptam el. Kopp, kopp.... Mivel már jól vannak a fiúk, talán megúsztam. Kép

A tornát én is szeretném reklámozni: aki tud, tényleg jöjjön, naggggggggyyyyyon jó!!!!! Olyan jól érzem magam tőle!

na jó, megyek is, Apa felment tetőtérbe építkezni, Balázs szerintem mindjárt ébred ( így 4 óra után nem is ártana ! )

Szisztok,

Docika

gyorsan egy kép rólunk Kép :

Kép
docika
 
 


Sziasztok!

Megint csak "átutazóban" vagyok Kép...

Dóri: Tök jó ez a kép rólatokKépÖrülök, hogy jobban van a Balázsotok, nem lehetett egy élmény a tüdőgyulladásaKép
Sajna azért nem mentünk ma Szilasra, mert a Tamás betegeskedik szegénykém- pár napja a hideg levegő a légcsövét kicsit meggyötörte, azóta köhög egy kicsit és folyik az orra! Nincs láza, nem vészes a dolog, csak nem akarom kivinni, hogy nehogy a legyengült immunrendszerére elkapjunk valami vírust ebben a nyirkos időben...
A vizsgám remélhetően meglesz, voltak nehéz kérdések, de nem volt olyan nagyon vészes, átvettem az anyagot.Kedden lesz a következőKép

Hétfőn remélem el tudunk menni a zenebölcsibe, bízom benne, hogy addig jobban leszünk!

Na megyek is, mert nyügi van ma nekünk...Jönnek a frontok vagy mi a csuda???
Puszi nektek:
Brigi
brigittab
 
 


Sziasztok!

Brigittab: drukkolok a jó eredményhez, és a keddi vizsgára pedig egy kalappal! Tamásnak meg jobbulást, gyógyuljon meg hamar, remélem hétfőre tudtok jönni a zenebölcsibe! Kép Szerencsére mi túl vagyunk a tüdőgyulladáson, és volt pluszban egy kis hányás-hasmenés is. Valahonnan sikerült azt is elkapnunk. Apa is átesett, egyenlőre én jól vagyok, talán már nem kapom el!


Csilla74: nagyon jó, hogy jöttél, olyan jó hangulat volt a tornán!!! Kép Viszont sajnos a hétfői elmarad, légyszi jelezz vissza, hogy vetted, nehogy egyedül odamenj! Kép Remélem legközelebb is jössz, bár én szerdán sem tudok menni, mert dolgozom, de a jövő héten valamelyikre biztos megyek! ( addig megpróbálom itthon nyúzni magam egy kicsit ! ) ha nem, akkor vagy a zenebölcsiben, vagy a baba-mama klubban csak találkozunk!


jóéjt,

Docika
docika
 
 


Docika!

Vettem nem ballagok oda a sötétben. A z.bölcsibe remélem lejutunk. Én is örülök, hogy lementem jól éreztem magam és jól esett a torna is. Itthon engedélyt kértem a további kimenőkre, elvileg ha itthon van mehetek. Remélem minél többször. Örülök, hogy meggyógyultatok, mi is jól vagyunk végre. Nagyon jó a kép!!!

Avocado!

Annyi mindenről dumáltunk két szusszanás között, hogy lehet nem érzékeltettem eléggé, de gratula, és jó volt nézni, hogy, hogy örülsz neki.


Brigi!

Gondolom azért nyűgős a manód, mert beteg még szerencse, hogy van Anyud és segít, amíg tanulni kell. Nekem már csak egy fél évem van, bár fogalmam sincs miből írjam a d.munkát de majd csak lesz valami. Ja és még angolt is kéne tanulnom hozzá. Neked van valamilyen nyelvvizsgád?

Hétfőig mindenkinek kötelező meggyógyulni, vagy egészségesnek maradni.

Megyek aludni

Csilla
csilla74
 
 


Sziasztok!

Még egy kicsikét köhögünk, folyik az orrunk,de lázunk nem volt, remélem már nem is lesz...ezért nem mentünk maKép
Milyen volt???Biztos nagyon jó!!!sajnálom, de hát nem jöttünk rendbe, pedig el sem tudom mondani mennyire készültem..No, majd legközelebb!!

Docika: kösz a drukkot, az előző 4-es lett, de a holnapira ma éjszaka még nyomni kell, mert hát napközben nem nagyon tanulokKép

Orsi: a kistesó útban van, hogy ilyen nagy a gratulálás???Képén is örülök nek, ha így van...Kép
A barátnőméknél is jön a második és teljesen be vagyunk sózva...Remélem rendben vagy te is !!!

Csilla: édesanyám már elment sajna, de nagyon jó volt az elmúlt hét, sokat beszélgettünk!!!

Na megyek is, puszi és jelezzetek a zenebölcsiről, a mondókákból is szívesen tanulok, ha raktok felKép
Brigi
brigittab
 
 


Brigi
Sajnalom, hogy meg nem jottetek teljesen rendbe, de szerintem nem gond, hogy 1-rol lemaradtatok. Amugy nagyon jo volt, mi nagyon elveztuk, ma mar csinaltam is Gergovel a lovacskazast, annak emlekeztem a szovegere.Kép
Baba: igen, jon a kisteso.Kép Pont ma 7 hetes.Kép Tegnap voltunk a dokinal, minden rendben. Ma Evike megcsinalta a kiskonyvem is, igy ismet hivatalosan is kismama vagyok.Kép 2 ev es 1,5 honap lesz Gergo es a picuri kozott, pont jo! Es orulok, hogy meg szeptemberben jon, akkor meg jo ido szokott lenni, meg novemberben is szep osz volt tavaly, remelem most is igy lesz!

Csilla
Aranyos vagy, koszi!Kép
Tornan talalkozunk (vagy a babaklubban).

PusziKép

Orsi

avocado
 
 


OrsiKép

Nagyon örülök a jó hírnek és én is hadd csatlakozzak a gratulálók táborához....Ez egy nagyon nagy öröm lehet nektek így az új év elejénKép Képzeld, a barátnőméknél is pont a héten 7 hetes a kistesó!!!10 nap alatt két ilyen nagy hír a környezetemben, hát nem semmiKép
Remélem hétfőn találkozunk, úgy néz ki addig rendbe jövünk...

Dóri: vége a vizsgaidőszakomnak, tegnap jelest kaptam és nagyon örülök, hogy megvan a félévem így család, gyerek mellett is...Éjszakákon át tanultam és mára kicsit már le vagyok amortizálva fizikailag, lelkileg viszont egy ilyen szendergészerű nyugis állapotban vagyok...
Kösz a kalapos drukkotKép
Balázsnak tetszett a zenebölcsi????Farsangi bulitok lesz???

Orsi: A tegnapi fejlődéslélektani vizsgámon pont a "Másállapot", "Újszülött" és ennek pszichológiai hátterét húztam...gondolhatod milyen lelkesen feleltem belőleKép Izgalmas a gyermeki fejlődéslélektan, a kedvencemKép

Na puszi nektek és már nagyon várom, hogy találkozzunk:
Brigi
brigittab
 
 


Brigi
Koszi, aranyos vagy!Kép
Hat en is nagyon remelem, hogy tudunk menni hetfon, ugyanis Gergo egy kicsit elkezdett nathasodni. Megtettem az ovintezkedeseket, remelem nem kapja le nagyon a labarol es hetfon mar nyoma sem lesz. De ha meg igen, akkor nem megyunk.
Amugy kicsit elegem van azokbol az anyukakbol, akik le..jak, hogy beteg a gyerekuk, meg ha nathas is es siman elhozzak a babaklubba is! De allitolag az oviban is ez lesz, es sajnos nem lehet mit csinalni.Kép Ott meg azt mondom felig-meddig meg is ertem, mert feltik az allasukat.

PusziKép

Orsi

avocado
 
 


sziasztok,

lehet, hogy nyitott kapukat döngetek (és Virág még tejezik este, reggel), de én minden este adok neki 8 csepp C vitamint (Cebion). és minden nap sétálunk min. 1 órát.
Tömegközlekedünk hétfőn és kedden, mégsem kapott el még semmit (kop,kop). ráadásul van, hogy szipogó rokonok is vannak a közelében.

egy ismerősöm meg homeopatázik, ha érdekel titeket, megkérdem tőle, mit használnak (1-2 nap után gyógyulás).

(ja, és általában a Kistarcsa topic-ban vagyok, csak néha ide is benézek) :o)

zsuzsa
pluzsu
 
 


Sziasztok!

Orsi: megértem a felháborodásodat...teljesen jogos!!!!Sajnálom a Gergőt is!
Nekünk nem volt vészes a Tamás, de nem mentünk, mert amíg teljesen nincs rendben addig mindig elkaphatja más isKépAdtam a Cebiont meg egy homeós AMBROXOL nevű szirupot, de valami miatt nem sikerült teljesen megúszni.
Tegnap picit felment a láza, meg is ijedtem, mert még nem voltunk soha lázasak.Rögtön vittem orvoshoz és piros a torka. Kaptunk gyógyszert rá és elvileg hétfőre meg kéne gyógyulnia-ezt mondta a dokinéni. Nagyon sajnálom szegényt...
Én ki sem mozdulok vele, ha beteg-ilyenkor még rá kaphatunk valami finom kis hasmenést meg egyebeket is, hisz az immunrendszer nem sokkal van a nulla fölöttKép
Te is vigyázz magadra, most nem engedheted meg magadnak, hogy beteg légyKép

Csilla: Kösz a mondókákatKépNagyon kedves tőled, hogy elküldted nekem!!

Na puszi és gyógyulást ezerrel:
Brigi
brigittab
 
 


Sziasztok!

Nem tudjátok véletlenül hol van a közelben angol nyelv tanulási lehetőség? Magán oktatás, és szervezett oktatás is érdekelne.

Jelentem volt torna ma is. Hólapátolás formájában.

Orsi!
Én sem látok ilyenkor a pipától. Mint már beszéltünk róla mi is így jártunk már többször.
Sajnálom, hogy így történt, a fiam jól van, de azért ő már erősebb mint a pici manók. Remélem gyorsan rendbe jöttök, és te is szedj valami vitamint a pocid miatt.


Csilla
csilla74
 
 


SziasztokKép

Aranyosak vagytok! Sajna Gergonek ma felment a laza is, de amugy jo a kedve es csak taknyos. Remelem hamar elmulik!

Zsuzsa
En nagyon megkoszonnem a homeos bogyi nevet, mert en nagy hivuk vagyok, csak nem tudom ilyen piciknek mit lehet adni. En evek ota csak azt szedem, ha lerobbanok es eleg jol hatnak ram.

Csilla
TornaKépKépKép
En is imadok havatlapatolni, de most ezt nem lehet.KépKép

Brigi
Remelem meggyogyultok hamar! Gyogypuszik mennek!Kép

Jo ejt mindenkinek!

Orsi

avocado
 
 


Sziasztok!

Megy valaki a szombati gyerekprogramra? Én szívesen mennék, de félek, mert mindenhonnan takony, tüdőgyulladás, hányás-hasmenés vírus fenyeget!

Szóval valaki?

Csilla
csilla74
 
 


A munka nagy részét nem én végeztem.Kép
csilla74
 
 


sziasztok,

milyen gyerekprogram? és ezekről honnan értesültök?

a homeobogyót megkérdem.

zsuzsa
pluzsu
 
 


Sziasztok!
Ha közérdekű programotok van, vagy plakát anyagot szeretnétek közzétenni Szilasligeten, akkor ez a következő helyi honlap főoldalán is megjelenhet, ha elkülditek nekem az anyagot.
http://kerepesvalaszt.cjb.hu
mailcímem: vkez@freemail.hu
üdv:Liptay Gábor
liptay
 
 


Sziasztok!

Olyan jó köztetekKépmég betegen is adtok egy kis erőt!!!

Orsi: Köszi a gyógypuszikat, tuttira hat, mert ma már nincs lázunkKépDe köhögünk még!!Gergőt is sajnálom...
Ne lapátolj havat, de még gondolatban sem, most vizsgáztam abból, hogy az anyuka fontos hogyan készíti elő a kis magzat külső-belső környezetétKép És a fantáziálgatások nagyon meghatározóak ámKép No nem a hólapátolás gondolata ártalmas, csak erről jutott eszembe, hogy ő mindenről értesül "odabent" !!!!!

Csilla: neked már lassan nincs is munkád az udvaronKép Nagyon kis aranyos a Csabitok...Igazi segítőkész lurkó már most isKép

Na szép hétvégét nektek és egy idézettel köszönnék el tőletek:
" Amikor valakinek időt szentelek, akkor önmagammal ajándékozom meg, a szeretet cselekedeteiben pedig jelenné teszem magam számára."-Fila Béla-
Puszi:Brigi
brigittab
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa!

Nem tudom pontosan, csak menet közben láttam plakátot egy oszlopon, olyan zenélős, műsoros. Ott van, ahol a babaklub és talán 10-12-ig. Megpróbálom megnézni rendesen ma séta közben.

Brigi!

Én is mindig keverem a manókat, de azért pontosítok. A fiamat Imrének hívják.

Csilla
csilla74
 
 


Sziasztok!
Rég jártam erre, rengeteget írtatok azóta, nem is próbálok csak az utolsó eseményekre reagálni.
Örülök, hogy végül összejött a zenebölcsi, Csengucim élvezte, jó lesz egy kis közösséghez-szokás az ovi előtt.
Amúgy én már fel sem háborodom ha betegen viszik a gyerekeket közösségbe, az oviban az elején dúltam-fúltam mérgemben, mára már elfogadtam, hogy 1 hét ovi 2-3 hét otthon. MINDIG kivétel nélkül 1 hét után lebetegednek. Pedig minden praktikát bevetettem, vitaminok, homeós bogyók, bio-kaja, ha jó idő van nagyokat sétálunk. De ezzekkel az ovis vírusokkal nem tudtuk felvenni a harcot.
Avocado: gratula a kistesóhoz, nálunk is 2 év van a gyerkőcök között és sztem nagyon jó korkülönbség.
Torna: én szívesen mennék, de 6 óra? Csak az én férjem jár ilyen későn haza? Kép A legkorábbi időpont mikor szabadulhatnék 9 óra. Na jó, ha ő fektetné a jányokat, f8. Pedig hiányzik egy kis mozgás.
Csilla: Engem majdnem havonta felhívnak, hogy nem akarok-e angol tanfolyamra járni, legközelebb megkérdem a telszámukat ha még aktuális lesz.
Egyelőre ennyi, remélem mostmár gyakrabban jövök.
Minden jót és gyógyulásokat:
Ribiszke
ribiszke
 
 


Zsuzsa!

http://www.kerepes.hu/kultura/esemenynaptar/

én úgy láttam a plakáton, mintha Szilason lenne (ott ahol a babaklub), de a hirdetmény szerint máshol van. Olyan bizonytalan vagyok. Vagy mégsem?

Ribiszke!

Van 7-től is csak másmilyen torna. Meg állítólag az oviban is van. Nem tudod mi van a Mol kút mögött? Ott nincs valami torna? Köszönöm a segítséget (angol).

Ezek szerint senki nem megy holnap. Lehet, hogy én is kihagyom, félek a vírusoktól.


Csilla
csilla74
 
 


Sziasztok:

Csilla: ezer bocsi a CsabiértKép Nem Imre Csaba???És nem tudtam melyiket használjátok.....Neee haragudj!Kezdhetek én is meszelés elleni bogyókat szedegetni, mint a nagyanyáim 60 évesenKép

Ribiszke: Tényleg régen voltál már köztünk...Az én férjem is kb. 7re ér haza, de ez sem mindig jön összeKép Ez az egy rossz abban, hogy vidéken lakunkKép De ezt az áldozatot szívesen vállaljuk! Semmiért nem mennénk Pestre lakni....

puszi nektek:
Brigi
brigittab
 
 


Sziasztok!

Brigi!

Imre Kristóf, de pont én vagyok az, aki ilyenekért nem haragudhat tekintettel arra, hogy mindenkit mindenkivel mindig összetévesztek. Ha találtál valamilyen internetes angolt számolj be nekem is róla.

Köszi

Csilla
csilla74
 
 


Liptay Gábor!

Köszönjük!

Csilla
csilla74
 
 


Docika!!!

Káprázott a szemem a BVSC-ben, vagy az alteregód volt, vagy tényleg te??? Néztelek, de nem voltam benne 100% biztos. Hétfő fél 4-ről beszélek.


Orsi! Megírtam neked egy cd-t, odaadtam a Cserkuti (jaj de ciki, mi a keresztneve??? Kép ) szóval a Peti anyujának, tőle kérd el!!! Kép

Lányok! Ma szóltak a zenebölcsin, hogy a jövő héten ne menjek, mert fél 10-től bábszínház lesz! Szóval akkor legközelebb febr. 27-én találkozunk! Addig is a betegek gyógyulgassanak, az egészségesek meg maradjanak azok!

Cili
foltvarró_cili
 
 


Sziasztok!!

Mi még sajna betegek vagyunk, de tegnap a dokinéni azt mondta, hogy már nemsokára rendbe jövünk!!!

Kellemes szerelmes estét nektek...csak mert Valentin nap van...heheheKép
Na puszi:
Brigi
brigittab
 
 


Sziasztok!

Mi is lebetegdünk a szerdai klub után. Kép Balázs taknyos azóta, és köhög. Én is ugyanezt produkálom, csak tegnap délután hőemelkedésem is volt, ami nagyon jókor jött,mert délelőtt főpróba este pedig fontos koncertünk volt. Szerencsére Apa egy angyal volt, feküdtem délután, és sokkal jobban lettem. Balázs nem volt lázas, és megtanultunk orrot fújni is, ennek örülök, de azért most már elmúlhatna nála !!!

Cili: nem voltam a BVSC könyékén , Kép biztos meglepődött volna az a valaki, ha odamész hozzá, hogy " szia Docika! " . Kép :D , Kép
Remélem a jövő héten tudunk menni a zenebölcsibe, annyira készültem, és eddig nem jött öszze! Kép

Ribiszke: gyere tényleg többször!
Én úgy döntöttem, hogy holnap veszek Báres cseppeket, és megpróbáljuk azt, háthya segít!

Csilla74: remélem hamarosan találkozunk veletek is,, vagy itt , vagy ott ! Kép A hólapátolás nagyon édes! Hozzánk kár, hogy nem jöttetek, én egyedül lapátoltam, ami készen volt, oda Balázs visszahordta a havat a kis lapátjával . Kicsit sokáig tartott így .! Kép

Brigittab: utólag is gratulálok a vizsgáidhoz! Lesz még? Jó dolog a tanulás, nekem is hiányzik, el is határoztam, hogy ha Balázs ovis lesz, beiratkozom valami nyelvtanfolyamra. Szeretnék nagyon jól beszélni egy nyelvet legalább. Szóval az angol engem is érdekelne, de benne vagyok németben, vagy olaszban is. Jobbulást neketek is!

Orsikám: te meg vigyázz magadra, Gergőre is, majd úgyis beszélünk a Skypon. ( egyébként annyira szuper volt a főpróba, és a koncert is , kár, hogy nem tudtatok eljönni, nagyon nagy élmény volt, mi meg is beszéltük a kollégákkal, hogy most egy ideig ebből merítünk erőt ! ez a Kobayashi egy édes! )

na jó, megyek, mindenkinek minden jót,

Docika
docika
 
 


Docika!

Hihetetlen, annyira tökugyanolyan volt a csaj, mint te... na jó, akkor jobb, hgy nem nyomultam ráKép

Nálunk a SINUPRET vált be nagyon, "zöld bogyó" néven fut, homeo, gyereknek 3x1, felnőttnek 3x2. Van asszem cseppben is, meg filmtablettában, mi az utóbbit használjuk.

Jobbulást!!!

C.
foltvarró_cili
 
 


Sziasztok!

Docika!

Sajnálom, hogy megint betegek vagytok, bár nem vigasz, de kisfiam is betaknyosodott (ráadásul olyan kínos volt, mert a babaklubban jött ki egyértelműen, persze a felénél, amikor észrevettem, hogy folyik az orra elrohantunk haza, de azért elég ciki volt. Főleg mivel én szidom a legjobban azokat az anyukákat, akik taknyosan viszik a kölköt közösségbe-oviba. De itthon mielőtt elmentünk volt próba orrfújás és semmi nem jött).

Azért a visszahányom anya neked a havat malőr nálunk is volt hólapátolás közben, sőt még meg is dobált hógolyóval.

Cili!

Homeos dr. nénit is ismersz esetleg a közelben?

Remélem jövő hét szerdára mindenki meggyógyul

Pusz

Csilla
csilla74
 
 


Kifejezetten nem homeos a gyerekorvosunk, de előszeretettel írja a homeos dolgokat. Mondjuk én nem vagyok egy orvoshoz rohangálós anyuka, igaz, a 8-10 évesekkel már máshogy alakulnak a betegségek is. Legalábbis már annyira felnőttek, hogy ugyanúgy tudnak szenvedni, mint az igazi férfiak Kép

C.
foltvarró_cili
 
 


Sziasztok!
Mi is letaknyosodtunk, köhögünk, úgyhogy kihagytuk a zenebölcsit. De erősítünk a következőre. Csenge pelenkézáskor üti a talpát és mondja, hogy: "Csika csika csikajú" Kép
Oviból mi is már 3-ik(vagy most hogy van? . vagy - sose tudom) hete hiányzunk, igaz nem vészes az egész, jókedvűek, jól esznek, játszanak nagyokat, úgyhogy jól elvagyunk négyesben itthon, csak nem szeretnék vakami extrábbat benyalni.
Orsi a torna nagyon jó volt, másnapra izomlázzam is lett, jól esett kicsit megmozgatni az elsatnyult izmaimat(vagy inkább hájaimatKép)
Kár, hogy csak ritkán tudok majd elmenni, de ha úgy adódik ott leszek.
Csilla, ha megtudsz többet a Mol kút mögülről Kép, írd meg ide is. Ha lenne valami 9-től oda gyakrabban tudnék járni.
Brigitta, gratulálok, le a kalappal, én még arra sem vagyok képes, hogy olvasgassak szakmai dolgokat.
No gyógyulást mindenkinek, ha jól emlékszem mindenkinél tombolnak a vírusok.
Ribiszke.
ribiszke
 
 


SziasztokKép

Nem túl sűrűn tudok jönni, de azért be-bekukkantok.Kép

Kis és nagy betegeknek jobbulást!
Mi is már sokkal jobban vagyunk, igaz még kicsit folyik az orra, de már nem vészes, szerdára tuti rendbejön!

Cili
Tündi volt az, akinek odaadtad és el is hozta nekem. Csak annyira kóma vagyok, hogy akartam Neked írni egy sms-t és most jutott eszembe, mikor olvastalak.Kép
NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM a mintákat!!!Kép Annyira jók, végigbogarásztam őket, szuperek!Kép
Sajnálom, hogy hétfőn nem lesz zenebölcsi, de azutáni héten ott leszünk!

Csilla
PusziKép

Dórikám
Mi is nagyon sajnáltuk a dolgot, de sajnos ez az az időpont, ami már nem jó, mert fél 1-kor indul Karcsi is tanítani, Anyukám meg már délre megy, így Gergőt nem lett volna kire hagyni. Pedig Kobayashit én is nagyon szeretem! És egy próbát megnézni nekem külön élmény lett volna, lévén ismerem az érzést.Kép Nem baj, majd legközelebb!Kép

Ribiszke
Örülök, hogy tetszett a torna! Karcsi tegnap vette észre, hogy már mintha látszana a fenekem környékén, hogy tornázom. Már nem olyan lötyi.Kép
Amúgy remélem olvasod majd hétfőig, mert hétfőn nem lesz torna, Karcsinak temetésre kell utaznia Nyíregyházára és este későn ér haza.Kép

Tényleg!
Ezen túl, ha elmarad a torna, majd mindig ide beírom és akkor tuti mindenki megtudja, aki ide jár! OK?Kép

Na, most ennyi voltam.

PusziKép

Orsi

avocado
 
 


Sziasztok!

Cili hol van a dr. akihez jártok?

Ribiszke!

Megpróbálok utána nézni. Én is 9 után érek általában rá, de szerintem akkor már csak konditermek szoktak nyitva lenni, torna már ált. nincsen 9 körül.

Orsi!

Szerdán már én is tudok menni.

Mindenki gyógyulgasson izibe!!!!!

Csilla
csilla74
 
 


Õ egy sima normális házi gyerekorvos, Dunakeszin. Annyira azért nem ász, hogy érdemes legyen áthordanod a gyerekeket.

C.
foltvarró_cili
 
 


Cili!

Azért köszi

Csilla
csilla74
 
 


TAVASZ!!!!!!!

Előszedtem a rövidnacikat a gyerkőcöknek. Remélem, lassan kelleni fog. Megőrített a napocska kertészetekbe akarok már járni, biciklizni is akarok. Azonnal!!!!

Mi az az iwiw???

Csilla

Ja egyébként sziasztok!
csilla74
 
 


sziasztok,

Csilla:
minket is megbolondított a nap, a du-i alvást 4 napja kint folytatjuk le.

Az iwiw egy portál (iwiw.hu), ahol az ember ismerősöket jelölgethet be. Aztán nézegetheti a kapcsolatait. A jó, hogy egy ismerősön keresztül eljuthaszt egy másikig... és van hogy kiderül, van közös ismerősötök. Olvastam valahol, valamikor, hogy nézegették, ki hány kézfogásra van egy tetszőleges másik embertől - ez is hasonló.
Ha gondolod, meghívlak, mert úgy emlékszem, csak úgy lehet bekerülni (biztos, hogy van egy ismerősöd)

zsuzsa
pluzsu
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa!

És meg is lehet találni ismerőst? Van valami azonosító féle is, vagy csak bizonyos idő alatt derül ki, hogy ki kit ismer? Ha meghívsz, és nem tetszik abbahagyhatom ugye?

Köszi

Csilla

Többiek!
Napoztok? Mindenki meggyógyult?
csilla74
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: