Új privát üzeneted érkezett!

Ja és Anita a beutalót adhatja a saját orvosod is csak akkor az abba a kórházba szól, ahol szület. Anita a neved, igaz?

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Sziasztok!
Búcsúzkodni jöttem, úgy néz ki, hogy két hét múlva elköltözünk (végre).
Nem tudom, hogy mikor lesz megint netünk, de szorgalmazni fogom, hogy minél előbb legyen. Addig is mindenki vigyázzon magára!
Puszi
Kinga

Kép
németh
 
 


kinga siess vissza nagyon várunk......és hova költöztök? :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Sziasztok,

az sztk-s dokiktól én sem remélek túl sok jót, de jó lenne kellemesen csalódni. Pár éve el mertem menni az évente egyszeri rákszűrésre az sztk-s nőgyógyihoz, és szinte fel volt háborodva, hogy minek mentem oda, miért nem ahhoz, akihez előtte jártam.

Kinga, gratula a költözéshez, biztos nagyon vártátok már. Megértelek mi 3 évig vártunk erre a lakásra. ha lesz neted, majd írj.

Anita

Kép
Kép
Kép
teranita
 
 


Sziasztok!

Rossz hírem van. Az Amk bölcsis klub megszűnt. Annyira sajnálom, mert szerettem oda járni. Igaz már régen voltunk, még Anno Biussal.

Nitacska! Köszi, köszi, köszi!!

Kinga! Várunk vissza. Messzire mentek? Emlékszem mikor mi költöztünk a nyáron. Hetekig nem az volt az eső gondolatom, hogy géphez üljek. Mit jelent a másik vonalzó? Csak neeeem??

Szép estét!
Vendég
 


csaniko szivesen :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kinga
Jó költözködést nektek! Nagyon örülök hogy sikerült végre! Biztosan szeretni fogtok ott lakni az új házban! :D Azért sajnálom hogy elmentek! :cry:
Remélem egyszer mi is eljutunk majd idáig! 8)

Nita
Ha van időd tényleg jöhetsz rajtam gyakorolni a körmözést. Jövő héten mennék töltetni, de ha elvállalnád h megcsinálod az tökjó lenne. Persze nem ingyen, így mindenki jól jár! :wink:

Aida
Hogy vagytok? Eszik szépen Noel? Alvással hogy álltok? Remélem minden rendben! :wink:

Teranita
Sztk-s dokikkal nekem is hasonló tapasztalatom van. Szintén kizárólag rákszűrésre merészkedem oda és volt már h kellemesen csalódtam és akkor fel is bátorodtam h jó nekem az a doki de nem jártam jól! :roll: (Ez mondjuk nem itt volt.)

Móni
Mikor megyünk sétálni???? :D
Vendég
 


Sziasztok!

Kinga, sok kitartást a költözéshez és az építkezéshez is! És ne felejts el minket azért, majd jelentkezz be Üllőről mindenképp!!!

Wera, ti miért gondolkodtok a költözésen? Nemrég vagytok csepeliek, nem? Képek nagyon jók, Nonó csodaszép!
Mi a családi ház miatt szeretnénk menni, nem akarom panelban nevelni a gyerekeket... De még mindig nem találtuk ki, hogy pontosan merre is induljunk.

Én még nem voltam itt a terhesgondozáson, de a védőnő mondta, hogy lehet kérni egy vizsgálati lapot, ami beutalóként szolgál az itteni terhesgondozási vizsgálatokra (pl. AFP, EKG, fogászat...)

Aida, örülök, h Noel szépen elkezdett gyarpodni, így tovább! Képek nagyon jók, szép a kisfiad!

Csanikó, pedig tényleg jól hangzott ez az AMK-s bölcsi. És gáz, de már elfelejtettem, h mit is tanulsz...

Nitacska, és mióta csinálod ezt a sulit? Örülök, hogy Máté első napja jól telt az oviban. Ti ugye Szigetszentmiklósiak vagytok? Oda jár oviba Máté?
Lépek, jó késő lett!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Sziasztok!

Milyen szupi idő van ma???? Tíz körömmel kell kapaszkodni a járdába.

Erpé! Humán erőforrás menedzsernek tanulok, most kezdem az utolsó évet. Plusz ezt még megspékelem egy kis angollal, mivel kell a nyelvvizsga is a diplihez.

Most én is gondba vagyok a bölcsi miatt, mert mindenképpen szeretnék valami programot a babucimnak, meg magamnak. Ha van valami jó ötletetek akkor írjatok. Én is keresem a lehetőségeket. Biztos van megoldás.

Húúú! Én nem is tudtam vagy csak elkerülte a figyelmem, hogy Kinga ilyen messzire költözik.

Szép napot! Ne menjetek sehova ilyen időben. Írjatok!
Vendég
 


wera pénzt még nem kérhetek érte....tölteni még nem tanultuk hogy kell... :? de amint tudom hogy is kell elválallak szivesen... :wink:
erpé.halásztelkiek vagyunk... :)
ezt a sulit nov.16-án keztem de abból egy honap elmélet volt.

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Kinga
Gratula a költözéshez! Írj mihamarabb!

Aida
Örülök, hogy gyarapodik a kis Noli baba! Ne is izgulj semmi miatt, csak élvezd az egészet!

Évi
Hogy fogják hívni a pocaktesót? (vagy lemaradtam?)

Teranita
Az sztk-ban rendel egy rendesebb doki, ha jól emlékszem Fehérvári-nak hívják. Én is hozzá fogok már menni rákszűrésre, a barátnőm nagyon kedvesnek találta.

Nitacska
Tanulj meg mindent, egy jó műkörmös aranyat ér! Végre valakivel beszélhetek ilyesmiről. Én nem végeztem ilyet, bár szerettem volna, hanem évekig jártam egy csajhoz, aki nagyon penge volt. Utána gondoltam egyet, mivel annyiszor láttam hogy csinálja, vettem alapanyagokat (porcelánport, liquidet, ecsetet, sablont, stb.) és azóta időnként megcsinálom magamnak, néhány hónap után megunom, majd megint eszembe jut és megcsinálom. Levegőre száradót vettem, mert nem akartam UV-lámpára költeni. Azóta beruháztam egy csiszológépre is, nagyon vagány. Párom elnézi nekem, imádom. Úgy szoktam csinálni, hogy felül átlátszó, vonaltól pedig fehér porcelánt rakok és elég egy átlátszó lakk. Nem mondom, elpepecselek vele egy ideig, de megéri. Most már alig van porom, vennem kell, csak olyan messze van.

Csanikó
Te is tanulsz? Én is próbálkozom vele (másodéves vagyok pénzügyi közgazdász szakon). Te mikor tanulsz? Én valahogy sehogy sem tudok időt szakítani rá, pedig körmömre égnek a vizsgák. Van valami trükköd?

Kép

Kép

Roli úgy rágja a bútorokat, legyen az szekrénysarka, vagy asztal széle, mint egy kiskutya. :lol: Akárhol talál egy kis kapaszkodási lehetőséget, máris feláll, úgyhogy egy szinttel mindent feljebb kellett rakni. :shock:

Mónika

Kép
Kép
bnemonika
 
 


monika ha gondolod megtudom neked venni az alapanyagot nagykeráron....így se olcsó de olcsób.....én is szeretnék körmöt de most nincs pénz körmöshöz menni...a tanfolyam miatt.... :( pedig olyan rossz hogy másnak csinálom nekem meg senki. :roll: :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Két héttel készült a szülés után ez a fotó. "Visszatértem"! :D

Kép

És ha szabad még egy Noli is:

Kép

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


aida ezt hogy csináltad???????????????????????????????????? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Örököltem gondolom.. :roll: :) Édesanyám is ilyen volt. Még 3 gyerek után is.

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Aida
Ezért a képért most sokan nem szeretnek! :twisted: :lol: :lol: Nagyon csini vagy! :wink:
(Én is szerencsés alkat vagyok - hála az égnek! :) )
Jól betömted ennek a kismanónak a száját! :lol: Nagyon cukker!
Hogy haladtok az evéssel?

Móni
Én is vettem régebben minden vackot ami kell a körmözéshez, de sehogysem bírtam magamnak megcsinálni. Pár hónapja a kezembe akadt és odaajándékoztam mindet a körmösömnek. Ha tudom, akkor inkább neked adtam volna... :roll:
Nagyon bírom Rolit ahogy rág! :lol:
Nóri nyomai is ott vannak már mindenhol. Távirányítón, szék lábán, papucsomon, kezemen... pedig még csak 1 foga van!!! :twisted: :lol:
Ja! És már megint nem válaszolsz nekem sosem!! :twisted: :wink:

Nita
Sebaj, akkor majd ha kitanultad, megbeszéljük ezt a gyakorlás dolgot! Volt régen egy barátnőm akinek mentem is modellnek, csak azóta elköltöztek nagyon messzire sajnos. Mennék neked is nagyon szívesen, de még szoptatok, így igencsak kevés időm vagy egyhuzamban. 8)

Évi
Mi is a családi házba szeretnénk menni, de még nem tudju mi sem hogy merre. Utóbbi hetekben nagyon elhatároztuk hogy minden erőnkkel rajta leszünk (a spóroláson leginkább) mert eléggé betelt a pohár. Csak néhány példa: nagyon sokszor rossz a liftünk, van hogy napokig (8-on lakunk, 9 kg a gyerek és 10 a babakocsi - képtelenség levinni :evil: ) + szmog + egyik szomszéd éjjel f11-kor fúr több nap is egymás után + kiráztam a gyerek plédjét az ablakon erre az alsó szomszéd elkezte szídni anyámat :shock: (direkt figyeltem rá h ott rázzam ahol nincs nyitva ablakuk!), és hát bűnözés, bűnözés, bűnözés. :(

Niki
Havazódj vissza hozzánk! :)

Anikó
Minden elismerésem a Tiéd hogy tudsz tanulni a picik mellett. Biztos nagyon jó gyerekek! :D Nóri mellett a saját gondolataimat se hallom a nap nagy részében! 8)
Vendég
 


Sziasztok!

Nincs tanácsom a tanulásra. Én is állandóan el vagyok havazva. Vizsgák alatt pláne. Ezért is adódik néha, hogy hetekre eltűnök. Vizsgák után mindig adok egy hónap szabit, rá sem nézek a könyvekre és csak a gyerekeké minden időm. A vizsgákat mindig próbálom hamar lezavarni és nem bukdácsolni, mint jó néhányan nálunk. Bőven elég egyszer a gyomorgörcs. Ha nagyon kell tanulnom, akkor (sajnos vagy szerencse) vannak mamik, akik elviszik a babákat egy kicsit. Akkor végtelen csend van és tömöm a könyveket a fejembe. Szóval ennyi. Persze van időszak, amikor nagyon kiborulok és szó szerint az ágyba zuhanok. Ha tehetném, abba hagynám, de ha újra kezdhetném, valószínűleg akkor is bele vágnék újra. Nem vagyok labilis de egyik nap örülök, hogy csinálom máskor meg rettenetesen bánom. Nagymonológ vége!!!

Móni! Te is jó szakot választottál, nem lehet könnyű. Korábban is hasonló területen dolgoztál? Hány éves a suli? Egyetlen titkom, ha a gyerek alszik, akkor azonnal neki kell esni a tanulásnak, mert hamar felkel. A beadandóak éjjelente írom. Ebben a félévben kezdem a diploma dolgozatom írását is. Na, ettől kicsit kezdek cidrizni.

Wera! Nem kisangyal egyik sem. Próbálom a dolgokat a helyén kezelni. A férjem és a mamák nagyon sokat segítenek. Minél nagyobbak annál több törődést igényelnek. Tudod? Kis gyerek kis gond nagy gyerek nagy gond. És ez szín igaz.
A lakás sztoridat átérzem, a férjem pont ezekért rágta a fülemet mindaddig, míg el nem költöztünk házba. Remélem nektek is sikerül majd.

Aida! Nagyon jó nézel ki! Három ilyen csini nő kiférne belőlem.

Nitácska! Drága egy ilyen tanfolyam? Van esetleg már helyed ahol majd dolgozol? Korábban mivel foglakoztál?

Kellemes estét!
Vendég
 


wera azért köszönöm.....majd megyek gyakorolni ha már bemutaták hogy kell.... :wink:
csaniko...sajna drága...edig kb 300.000-ftunkba került és még 100.000 biztos rá megy..... :x
még nincs helyem ahol dolgozok majd...előbb legyek tul a vizsgán....korábban suliba jártam de gyakorlaton az interspárba volt ruházati osztályon majd utána hervisbe voltam.....onnan meg szűlni mentem :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Hű de csúnyán fiatal vagy. Ahogy itt rájtam kívűl még nagyon sokan.

Azt hiszem megyek a nyugdijas klubba is holnap.

Üdv!
Vendég
 


Sziasztok,

hú Aida, nagyon csinos vagy! Én életemben nem voltam ilyen vékony, nemhogy szülés után két héttel :)
Noli édes kölök.

Wera, megértem a panelpanaszt, bár szerencsére nálunk nincs gáz a szomszédokkal. De az tény, hogy mindig valaki lakástfelújít, ha nem is éjjel, de otthon levő kisgyerekkel a napközbeni is zavaró. Lift nálunk kettő van, de persze bosszantó, ha rossz.
Bűnözés: ez főváros szindróma, a nagyvárosok vonzzák ezt. Mi pl. azért is gondolkodunk vidéken - nyilván ott is van, de talán kisebb mértékű.

Tesónév: még nincs végleges verzió. Jönnek ötletek, aztán elvetjük őket...
Most épp Kata. De múlt héten Flóra volt. Na, majd kiderül :) Samunál hamar ráleltünk a névre és nem is változtattunk. Most nem tudom, h miért megy ez ilyen nehezen.

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Sziasztok,

gyönyörűen süt a nap ki kéne használni :-)))
Csanikó, kár hogy az AMK is mgszűnt. A Királyerdei MŰVházat lehet hétvégén megnézem, hogy mi a helyzet a felújítással, mert egy plakáton azt láttam, hogy 01.17-én ott már Baba-ruha börze lesz.
Játszóházat legközelebb én is csak Szigetszentmiklóson találtam. A Bbabnetnek van egy baba-mama klubok részlege is, az AMK még ott is szerepel, túl sok mindent a közelben nem láttam. Jó lenne ha javulna már az idő, legalább lehetne sétálgatni, játszóterezni.

Aida, én is nagyon irigyellek. 2 hét alatt így lefogyni, nem semmi. Bárcsak nekem is ilyen génjeim lennének.

Csanikó melyik suliba jársz? Én is közgazdászként végeztem.

Kép
Kép
Kép
teranita
 
 


hát szo mi szo én is irigylem aidát.rajtam +20 kilo van... :x :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

teranita! Folyamatosan működnek a felújítás alatt is. Mi tegnap is voltunk ott mondókázni és egyáltalán nem zavaró a zaj, por. Majd mesélj sikerült-e valamit böngészni. Szeretek börzészni, főleg a kismama börzén. A műv ház-ban sok jó progi van. (http://www.3d.hu/csmk/) Én most nem tudok menni, mert szombat délután vizsgázom Emberi erőforrásból. Hr-se nek tanulok. Vasárnap megyünk oda Biussal előadásra + elviszem a baártnőm lányát is. Egyidős az enyémmel. Remélem jó lesz.

Van csepelen egy mikkamakka játszóház. Ez is nagyon jó de inkább nagyobbaknak való. 2,5-12 ig (http://www.mikkamakka.hu/new/csepel.php) Bius nagyon szereti. Bár ő most már ovis, tavaly voltunk ott néhányszor. A mai napig emlegeti.

Ezek szerint Aida köztünk a legvékonyabb és nitácska a legfiatalabb.

Jó éjt!
Vendég
 


Sziasztok!

Csanikó, elkísérhetnélek jövő hét csütrörtökön a Zöld Alma Mondókásklubba? Néztem a honlapot, tényleg rengeteg jó program, klub van ott.

A Mikkamakka képeit is megnéztem, tényleg jónak tűnik, és az ára is ok. Barátnőm mára a Városligeti játszóházba hívott, ott vmi Cartoon Network-s játszóház van, 1400,-Ft/ó díjjal.


Drukkolok Neked nagyon a viszgához. Nekem is volt Emberi erőforrás tantárgyam, de szerencsére megúsztam egy beadandóval.

A vasárnapi előadáshoz is nagyon jó szórakozást kívánok!

Mi az előadásos progikat még kihagyjuk, Vivi nem bír egy ilyet végig ülni, rettentő mozgékony.

Tegnap itt volt egy barátnőm nálunk a 2 éves kislányával, nagyon jól el voltak.

Krisz meg korcsolyázni ment most a Hollandi útra.

Kép
Kép
Kép
teranita
 
 


Sziasztok!

Vizsga rendben. Ezt a félévet is letudtam. Most jön a lazítás. Jövőhéten megyünk Wellnessezni. Juhéj!!!!!

Anita! Kár annyiért bemenni a városba. A mikkamakka olyan, mint egy ovi, mert ott is van és jókat lehet játszani. Szerintem a fiad is élvezi, ha vissza magával valakit akivel tud játszani. Rengeteg társas van. Olyan is ami neki való. Nekem a legnagyobb is szerette, most már nem viszem oda de tavaly előtt még simán eljött velem.

Szerintem nyugodtam megnézheted a mondókás klubbot. Az első alkalom ingyenes. Ha tetszik akkor jöhetsz, máskor is. Nem vagyunk sokan talán hatan. Azonban azt ajánlom ne most gyere, mert akik vezetik éppen nem lesznek ott, síelni mennek a héten. Nem tudsz velük beszélni. Most csak tagok lesznek, én is később megyek, mert kilencre oltásra megyünk Botonddal az sztk-ba. Egy fél órát késni fogok.

Az én Renim is volt kint ma délután a jégen. Holnap délután én is kimegyek Biankával. Kipróbálom. Reni szerint egy baja van, hogy elég karcos a jég.

Igen Vivi még kicsi, szerintem az év vége felé már mehetsz vele. Pl. Mikulás műsorra. Az is szokott lenni. Mi is mentünk már kétévesen.

Szép estét! Írjatok!
Vendég
 


Ezek szerint Aida köztünk a legvékonyabb és nitácska a legfiatalabb.
... és minden bizonnyal én a legmagasabb... :lol: :lol: :wink:

Hű, csajok jól hangzanak ezek a progik! Már alig várom hogy mi is elkezdhessünk járni ilyenekre. Úszni is olyan szívesen vinném Nórit, de hát autó nélkül télen... nem merem. De majd nyáron!! :D

Legújabb mutatvány :D
Kép Kép
Vendég
 


Ja! És már 1,5 hete van fülbevalóm is! Kép

Kép
Vendég
 


Sziasztok!


Csanikó, millió gratula a félévedhez, éljen a pihenés! Akkor a javaslatodra a jövő heti mondókás klubot még kihagyom, pedig már alig várom! 1400,-Ft-s óradíjért nem mászok be a városba, azt én még itt Csepelen is sokallnám. Amúgysem szívesen megyek be. Valahogy úgy érzem, hogy amióta kiköltöztünk Csepelre, megszabadultam a belvárosi stresszes nyüzsitől, felszabadultam.

Krisztián is szeretne menni holnap is a jégre. Állítólag volt kint ma egy úr, aki tanítgatta őket korcsolyázni, legalábbis Krisz azt mondja neki tanítgatott dolgokat, nagyon élvezte. Kár, hogy a 71-es busz olyan ritkán jár. Kicsi a pálya, de nem voltak olyan vészesen sokan.

Wera, tündéri a kis Nóri, már kész kis hölgy!

Kép
Kép
Kép
teranita
 
 


Sziasztok!

Na most már majd talán többet fogok jönni, legalábbis remélem! Kari jó volt, csaj nagyon élvezte, szilveszterkor is voltunk gyerekbulin, Kiara nagyon csípte, táncolt meg minden. Vagy már írtam? Nem is tudom mikor írtam meg mit! :oops:
Azóta megy bölcsibe rendesen, reggelente még van kis hiszti, inkább itthon, aztán már alig lehet hazahozni. Most lesz majd hó végén farsang, megyünk remélem, már nagyon várja, csak valami jelmezt össze kéne dobnom. Nem akarok nagyon venni, mert azokban semmi egyedi nincs. Aztán majd meglátjuk, mennyi időm lesz rá! :lol:

Teranita: Üdv.
Hová jártok úszni? Az ívelt házakban laktok, vagy a másikban?

Vera: nagyon jó a fülbevaló! Hol lövettétek ki? Kiarának is kellene már! És nagyon ügyi Nonó, meg olyan édi! :D

Kinga: aztán majd kérünk képeket, rólatok is, meg hogy hogy álltok! Meg ha van valami hír! Én drukkolok továbbra is! Hátha most az építkezés eltereli a figyelmed, és nem görcsölsz rá!

Éva: aztaaaaaa, mindjárt a végénél jártok! Hogy bírod Samu mellett? Nekem a Flóra nagy kedvencem, mindig Flórát akartam, de már írtam, hogy nállunk nagyon nem megy a névhez, így le kellett mondanom róla! (Bóna Flóra :lol: )

Csanikó: gratula a vizsgádhoz! Mikor kezdődik megint! Én ilyenkor úúúúúúúúúgy örülök, hogy letudtam nyáron! De komolyan, már ha olvasom a vizsgákat, akkor is olyan nyomasztó érzésem van, aztán rájövök, hogy nekem már nincs! :oops: :lol: :lol:

Aida: iszonyat édes a kis manó abban a kádban! És én is irigy vagyok ám, miért öcsém örökölte anyám alkatát???? :roll: :lol:

Nitacska: hány éves vagy különben? Már ha megkérdezhetem?
Műkörmöm soha nem volt, nem is szeretnék, elég jók a körmeim, ha figyelek rá, szépen meg is nőnek, meg erősek, de olyan szépeket csinálnak, azokat azért szoktam csodálni, hogy mennyire kreatív megy ügyi tud lenni egy jó körmös! Majd kérünk képeket, lemeózzuk! :wink:

Mónika: nagggyon édes, ahogy harapdálja a rácsot! :lol:

Mikkamakkát én is néztem anno, de most hogy bölcsibe jár, nem nagyon voltunk ilyen helyeken. De még lehet!

Meg aztán jó lenne majd egy tali is tényleg! Ha jobb az idő, gondolom.

Hol van itt a hollandin jeges pálya? :shock:

Kép
kernico
 
 


Karácsonyi angyalka (apa csinálta :D )
Kép

Ki kell menni ebben a hidegben? :wink:
Kép

Kép
kernico
 
 


Sziasztok!

Jó neked, hogy ilyen hamar megszoktad Csepelt. Én a III. ker-ből jöttem és nem szívesen csak ez volt a jó megoldás alapon és a végén itt ragadtam. Ez már lassan tíz éve. Most már jól megvagyok itt nem vágyom el. Most már annyi minden ide köt.

A 71-es busz tényleg ritkán jár de aránylag pontos. Nyár óta valamilyen vállalkozás üzemelteti ezt a járatot, azóta sokkal szebb és jobb és mind alacsony padlós. Nyáron hűt, télen pedig fűt. Régen utáltam ezt a járatot. A menetrendet meg tudod nézni előre, http://www.bkv.hu/busz/71vissza.html ha utazni akarsz vele.

Kernico! Jó, hogy itt vagy, tényleg régen voltál már erre. Május közepén kezdődnek megint a vizsgák de erre most nem szívesen gondolok.

Jó éjt!
Vendég
 


Sziasztok!

Mi 2. kerületből költöztünk ide, de elég forgalmas részen laktunk, éjszaka is állandóan mentek a tűzoltók, mentők, a macskakövön zötyögtek a teherautók, szóval most jó ez a kis csönd. Az épületben, a gyár felőli oldalon lakunk.


Ezt most találtam:
http://www.mackoskucko.hu/,

kernico, tündéri a kis Kiara! Mostanában már nem igazán járunk úszni. Anno a XIII. kerületbe jártunk. 8 alkalom 12.000,-Ft volt. Most már egy kicsit messze van. Utoljára tavaly júniusban voltunk. Úgy tudom van ilyesmi itt vhol Szigetszentmikóson is.

Holnap babakoncert a Művészetek palotájában, 0-12 hónapos babáknak ajánlják főleg. Babák anyák ölében vagy mászkálhatnak is akár a leterített szőnyegen, belépő 300,-Ft. Érdekel valakit?

http://port.hu/pls/w/event.event_page?i ... unty_id=-1

Kép
Kép
Kép
teranita
 
 


Sziasztok!

Ez a babakoncert jó ötlet, kár, hogy az enyém már elmúlt egy éves. Szívesen elmennék.

A másik is jó. Teljesen olyan mint amibe én járok. Lehet, hogy szakítok rá időt és megnézem. Előbb majd írok nekik, hogy mehetünk-e?

Anita! Nem is kérdeztem, voltál börzén? Milyen volt?

A színház jó volt délelőtt. Olyan kevesen voltak. Fura. Volt ugráló vár is. Kiugrálták magukat a gyerekek.

Most meg kint voltunk a jégen. Nem rossz. A nagyok úgy száguldanak mint a szél. Nem nagyon örültem neki, a kicsik miatt. De hát ingyen van. És jó móka.

Puszi! Írjatok!
Vendég
 


Voltak nálunk szüleim hétvégén és elszöktünk picit tegnap este. Elmentünk biliárdozni. :) Noel pedig nagyon jókisfiú volt itthon a nagyiékkal.

Készült családi fotó:

Kép Apa, Noli, Anya

Itt meg a biliárdszalonba sógorommal és párommal:

Kép

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Kérdés:
Szeretnék járni baba-mama jógára. Itt Csepelen van ilyesmi? Vagy ha az nincs akkor baba-mama torna van? Ha igen merre, hol, mennyiért, mikor!?

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Aida
Nagyon szép kis család vagytok! Jó lehetett kicsit kikapcsolódni. Irígy-irígy! :lol:
Sajna nem tudok baba-mama jógát, sem tornát.

Teranita
Nekem is nagy ellenségeim az éjszakai tűzoltók és mentők. Sajnos ahol mi lakunk, ott elmegy minimum 6-8 éjszakánként. És az még a jobbik eset. Kész vagyok tőlük! :roll:

Niki
Üdv újra a fedélzeteten! Tökjó h Kiara így élvezte az ünnepeket! nagyon jók a képek! Minek szeretne öltözni a farsangon, van vmi kívánsága vagy Te fogod kitalálni? Emlékszem (inkább fotókból) én az elsőn nyuszi voltam. Egy olyan "pilótasapkára" varrt anyukám két bazinagy fehér fület, fehér harisnyában voltam és hátulra tett egy nagy bojtfarkat! :D Így utólag visszagondolva elég vicces volt! :lol:

Babakoncert. Pont tegnap ajánlotta nekünk is szomszédasszony, ők már voltak egyszer, azt mondta nagyon jó. Szerintem legközelebb mi is kipróbáljuk. Bár ő azt mondja akkor ingyen volt, de végülis 300 Ft nem tétel...
Vendég
 


kernico én kérlekszépen 22 és fél éves vagyok.... :P
aida nagyon szépek vagytok mint kis család!!!!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Engem is érdekel ez a babakoncert, mert Roli nagyon muzikális. Hihetetlen! :D
Elmegyünk?

Mónika

Kép
Kép
bnemonika
 
 


Sziasztok!

Szerettem volna elmenni a babakoncertre, de aztán láttam, hogy 11-kor kezdődik, pont akkor szokott Vivi bealudni, úgyhogy most ezt kihagytuk.

Helyette voltunk ma délelőtt a Királyerdei művházban egy félórás "Madárdal" mondókásfoglalkozáson. Nem tudom, de elsőre nekem vhogy nem jött be. Vivi csak megszeppenve ült az ölemben, szerettem volna őt felszabadultabbnak, mosolygósabbnak látni. Itt a lakásban a barátnőm kislányával nálunk szuperül el volt a hétvégén . Bár gondolom, csak szokatlan lehetett neki a sok új arc.

A börzére nem jutottam ki sajnos, úgy tudom 9-14 óráig volt, ekkor pont Kriszt kísérgettem a jégpályára, aztán meg jöttek a redőnyösök.

Kép
Kép
Kép
teranita
 
 


Ha délután is ilyen szép idő lesz, van valakinek kedve sétálni, esetleg játszóterezni?

Kép
Kép
Kép
teranita
 
 


Sziasztok!

Nekem lenne csak éppen nem érek rá. Délután fodrászhoz megyek, majd az oviba Biusért és akkor már elég hideg lesz.

Esetleg holnap délelőtt (9-11ig)? Persze ha hasonló idő lesz. És azt mondják, jó idő lesz a héten. Melyik játszó??? És hánytól?
Vendég
 


Nekem a holnap 9-11-ig is tökéletes. Én most csak a Szt. Imre téri játszóra mentem le Vivivel. Úgy tudom nemrég felújították valamelyik játszóteret itt Csepelen, ami nagyon jó lett. Nem voltam még azon, a nevét sem tudom pontosan, de a sétálóutcánál láttam egy plakáton. Mindjárt megnézem Csepel honlapján. Mi itt lakunk HÉV közelben, nekem teljesen mindegyik, hogy melyik játszótérre megyünk, én elmegyek bárhova szívesen. Remélem holnap is ilyen gyönyörű idő lesz.

Kép
Kép
Kép
teranita
 
 


Sziasztok!

Sajnos mi sem tudtunk menni a babakoncertre, de a következő február 2-án lesz, arra szeretnék elmenni.
http://www.mupa.hu/programreszletes.jsp ... agiProgram

Velünk tart valaki?

Mónika

Kép
Kép
bnemonika
 
 


sziasztok.....a szent imre tréri játszó nagyon jó.én ugyan csak látásból szoktam látni ha arra járok....de nekem bejön...

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Halihó!

A Szt Imrés játszó szerintem nagyon gyenge. Alig van ott vmi játék + tök nagy a forgalom azon a környéken, szóval nekem nem jön be. Mi jártunk a felújított játszóra a nyáron, na az viszont nagyon király!
A a Bajcsy Zs. és a Katona József utca kereszteződésében van, a 4 emeletes kocka házak között.
Azok is könnyen megtalálják akik nem ismerősek arrafelé. A Karácsony Sándor utcai hévmegállótól elindultok a piac felé, de nem fordultok le a piachoz, hanem tovább mentek. A templom és a Match között kell kimenni a kertvárosba és onnan már csak egyenesen. A már említett 2 utca kereszteződésénél pedig kb 50 m-t kell tovább menni és ugyanannyit jobbra. Nem ilyen bonyolult, csak megpróbáltam nagyon részletesen leírni. :lol:

Szívesen csatlakoznánk hozzátok holnap csajok, de mi csak 11 körül szoktunk indulni, mert Nóri a babakocsiban szeret szundizni. Ha viszont ébren van, mindenáron ki akar szállni belőle. :roll: :D
A nyárra már szerintem rohanni fog ha így haladunk, úgyhogy akkor ott leszünk éjjel nappal :twisted:
Vendég
 


Ó, remek! Laptető! :twisted:

Móni
Mi szívesen megyünk veletek a következő babakoncertre! Nóri is odavan a zenéért, na meg a gyerekekért is. :wink:
Vendég
 


wera grat a laptetőhöz!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nekem jó. A homokózónál leszek holnap kilenckor ha valaki jelez, hogy jön.

Üdv!
Vendég
 


hu jo korán kint lesztek........ :shock:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: