Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Jól elmúlt ez a négy nap.
Tündérékkel találkoztunk.Nagyon finom volt a virág mondhatom.Kép
Aztán Szabadkán voltunk két napot kedden meg itthon pihiztünk.
Mondjuk úgy néz ki túl sok emberrel találkoztunk mert a lányok letaknyolódtak, Katus szuriját el is napolta a doki néni a jövő hétre de remélem nagyobb baj nem lesz.
Már Én is taknyos vagyok de én azthiszem ma vetkőztem le túlságosan ebben a szépídőben. Majd átmegy rajtam is.

Veletek mi van csajszik?
nem mondhatnám hogy aktív a topicunk.
Remélem mindenki jól van
puszi
Bea
20180827120929
 
 


Sziasztok Csajok!

Nagyon jó volt ez a 4 nap, olyan jó volt Apával lenni sokat, meg persze a jóbarátokkal!Kép Bea tündériek vagytok mind, remélem a Zoli már rendbejött. Amúgy mi is betaknyosodtunk, söt hétfön kifejezetten sz@rul voltam. De most jobb, sajnos Bobárnak folyik nagyon a nózija, de ennyi. Remélem nem egymást fertöztük.Kép
Nagyon köszi a fotókat!Kép

Chrissy!
Remélem nincs nagy baj!Kép Majd gyere, ha rendben vagy!

Betta!
Remélem jól vagytok és nem vagytok betegek!

Mindenkinek puszi!

Tündér
tündér
 
 


Chrissy!
Elég aggasztó ez a hosszú hallgatás.
Kérlek csak jelezz hogy mi van veled.
Tündér!
valóban jó volt találkozni.Valszeg fertőztük egymást de ennyitt megért a tali.
Nálunk még Andi aki eléggé taknyos de mostmár hétfőn megy suliba. Jó hogy egy kicsit süt már a nap remélem a gyerekek feltöltődnek egy kicsit mert húsvét után indul az utolsó nagy hajrá az évvége előtt.
Kata baba meg napok óta rakoncátlan. Igaz Andi állandóan fogja így ha leteszem nem akar megmaradni. A cicin is sír ha nem jön a tej rögtön.Már nem is adok neki cumisüvegből csak pohárból gyümilevet hogy ne kavarjam össz e teljesen a kicsit.
Remélem hamarosan visszaáll a régi rend,vagy legalább kialakul valami új.

Betta te hogy bírod a munkát meg a családot. megy? mesélj..
puszi mindenkinek
Bea
20180827120929
 
 

 
 

Sziasztok!

Bocsi, hogy ilyen sokáig nem voltam...

Nem is tudom, honnan nem tudjátok a sztorit. Elég sok minden történt a héten...

Szóval, túl vagyunk Balázs műtétén (pénteken volt orrsövényferdülés+orrplasztika műtéte), én pénteken még vizsgáztam is egyet, nem lett vmi jó eredménye, de a lényeg, hogy átmentem, főleg úgy, hogy ezerfelé koncentráltam, csak a tanulásra nem és csak a vizsga előtti napon este álltam neki tanulni. No mindegy, sikerülni sikerült. Majd még lesz április első hetében egy szóbelim is, arra nagyon fel készülnöm.
Szóval, tul.képpen azért is hallgattam ilyen sokáig, mert tiszta ideg voltam egész héten. Balázsnak a műtét miatt kellett csináltatnia pár vizsgálatot és a véképnél kiderült, hogy két májenzim értéke jóval magasabb, mint max. referencia érték. Pedig aztán mi teljesen antialkoholisták vagyunk, Balázs meg már lassan egy éve nem is dohányzik (én meg egyáltalán nem), szóval szinte nulla káros anyag ér minket (már amikről persze mi tudunk). Csináltak neki méegegyszer teljes vérképet, az eredmény ugyanaz. Elküldték teljes hasi UH-ra, tökéletes volt minden. Pénteken megvolt a műtét, most pár nap pihi, de aztán el kéne menni kivizsgálásra, hogy végülis mi lehet ez. Sztem csináltatunk mégegy vérvizsgálatot, aztán passz, hogy merre tovább, mert ugye az UH-n mindent rendben találtak. Szóval, nem tudom, mi lehet a bibi... (márha van egyáltalán).

Aztán voltak még más gubancok is apukámékkal, úgyhogy hangulatilag nem vagyok a toppon.

Jó nektek, hogy tudtatok egymással találkozni! Én is úgy szeretnék már kikapcsolódni egy picit, de nem nagyon akar összejönni. Kép
És jön a Húsvét is, és hiába jönnek anyósék a hétvégén, Balázzsal nem igazán tudunk elmenni sehová sem, mert ugye rajta van a gipsz. Kép No mindegy, majd csak túljutunk ezen a pechszérián is! Kép

Remélem, mostmár kilábaltok a megfázásból mindannyian! Kép

Mindenkinek szép napot!

sziasztok: Ch.

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Sziasztok Lányok!

Bea!
Képzeld rajtunk most tört ki igazán, tegnap meg maKép Én tisztára dögrováson, bár átaludtama délelöttöt, így már ki lehet bírni. Ilangnak egyfolytában döl az orrából a trutyi (bocsi), más tünete nincsen. Sajnálom, hogy így alakult, de az biztos, hogy nagyon jó volt találkozni.Kép
Tegnap itt voltak Ilusék, na nem Jucussal, mert Ö dolgozott. Szal Gyufáék, Ilusék, meg még egy páran. Du. 4-re volt meghírdetve a buli, fél 8-ra meg is jött az elsö vendég. Tiszta ideg voltam, mert baromira nem esett jól, hogy senkinek nem fontos, hoyg hányra ígérte magát. Tekintve, hogy tök beteg voltam, legszívesebben lefeküdtem volna. Persze végül minden jól sült el, már hajnali fél 2-kor aludtam isKép Na ezt kellett ma pótolnomKép

Chrissy!
Ez szörnyen hangzik! Te szegény!Kép Remélem nálatok is végre végetér a pechszéria, ha vki én tudom milyen sz@r ez így egyhuzamban. Sztem csináltassatok mégegy vizsgálatot, de ha tényleg mindent rendben találtak, ne idegeljétek magatokat! Vizsgádhoz gratulálok! Tudod görbüljön!Kép Noémi, hoyg viselte a történteket?

Betta!
Merre vagy, tényleg, hogy megy a meló meg a család együtt?
Remélem jól vagytok!

Képzeljétek megyünk jövöhéten síelni, hát kiváncsi leszek az idöre.Kép Aztán most vált biztossá, hoyg megyünk pünkösdkor Rab-ra, húúú már nagyon várom!Kép Igaz csak 4 nap, de az út is csak 5-6 óra már, sztem simán ki fogjuk bírni.

Most megyek mert vár a taknyos családom.

Puszi Mindenkinek!

Tündér

Búcsuzóúl még egy képKép
Kép
tündér
 
 


Tündér!
és hová mentek síelni és kivel és Ilang baba is megy?
És Rabra kivel mentek?

Chrissy!
Tulajdonképpen örülök hogy "csak" ez a baj. Nem tudom miért de azt gondoltam veled az egészségeddel van valami nagy baj. Most megkönnyebültem és tudom hogy nemsokára minden ok.

Betta!
A te beszámolód még mindig várom
puszi mindenkinek
Bea
20180827120929
 
 


Sziasztok!

Tündér, kiscsajszid nagyon menő! Kép Én nekem meg nagyon tetszik a pólója, egy múltkori képen is láttam már rajta ezt, nagyon csini darab. Kép
Szóval mentek síelni... Kép Az jó! Bár bevallom, én inkább a meleget díjazom mostanában, remélem, végre marad a tavasz! Meg az az igazság, síelni sem tudok. Kép Egyszer próbáltam, de akkor nekimentem egy fának, úgyhogy döntöttem, ez a sport sem az én sportom. Kép
Rab-sziget! De jó!!! Kép Jót fog nektek is tenni a pihi, irigykedem ám! Nincsen a szállásotokról fotó? Neten keresztül van? Kiwi lennék rá! Kép Egyébként tényleg nem sok az a pár óra autózás, ennyit talán még én is bevállalnék. Kép De nekünk most ugye marad a Kolping, az meg kb. másfél órás út - asszem. Kép

Bea, hogy vagytok?
Tényleg, ti végül hova mentek nyáron?
Igen, én is bízom benne, hogy mostmár végre minden okés lesz. De nagyon idegesít (engem legalábbis), hogy mitől lehet Balázsnál ez a megemelkedett májenzim érték. Kép

Képzeljétek, ma voltunk össznépileg sétálni egy nagyot. Másfél órán keresztül gyalogoltunk. Noncsi megállt minden kőnél, elzúgott 3x, de azért épségben hazaértünk, most durmol. Én meg mindjárt megyek csinálni zöldborsó levest. Kép
Holnap reggel meg az APEH-ban kezdek. Behívtak, mert van visszaigénylésem. Komolyan, kész röhej, miért velem foglalkoznak?! Ja, meg küldtek egy levelet is, hogy a nyilvántartásuk szerint én EVA adózó vagyok. Normálisak?????
Remélem, holnap hamar lezavarom őket és minél hamarabb elutalják a manimat!

Szép tavaszi napot!
sziasztok:Ch.

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Chrissy
Nem biztos hogy a visszautalás miatt rendeltek be.
Engem is behívtak igaz még tavaj, de csak azért mert egy papírt elfelejtettem aláírniKép
Mi valószínű júliusba egy 10 napos nyaralást beválalunk. Drvenik-nek hívják a helyen Dalmácia déli része Makarska alatt. És agyáltalán nincs olyan közel mint Rab. lehet hogy nekünk is azt kéne kipróbálni de mi egyszerűen szerelmesek vagyunk a "zöldebb" részbe. Észak sokkal kopárabb, amerre megyünk az egyszerűen paradicsomi.
Ma a kicsim nagyon hisztis volt még a dokihoz is elvittem nehogy éhezzen. Hát lemértük nem éhezik. Úgyhogy a doki megerősített abban hogy hisztiKép
Andi elkapadta állandóan hordozza,de ugye most suliba van nekem meg eszem ágában sincs tartogatni....ez van. Most alszik
Súlya szépen gyarapszik 5910g ami nagyon is jó.
megyek a nagyokért
puszi
Bea
20180827120929
 
 


Helló Csajok!

Na ezt még hétfön írtam, de nem engedte elküldeni, tehát akkor mostKép

Bea!
Hisztis KataKép Hülyeidö van ne csodálkozz. Ök még sokkal érzékenyebbek mint mi.
Síelni Ilangostul megyünk és csak viszek cuccot, az meg majd elválik, hogy sielek-e vagy, sétálunk Ilang bébivel, vagy esetleg szánkózunk. Mindegy a levegö és a kimozdulás a fontos! Biztos jó lesz, bqr kicsit furcsa a friss tavaszból a hidegbe menniKép Rab-ra Ilusékkal, meg az Ö bartái társaságukkal megyünk még legalább 2 2 gyerekes családdal, szal izgi lesz. Nem tudom jártatok-e már Rab-on de az a sziget egyáltalán nem kopár, gyönyörü zöld, illatos, tele leanderekkel, pálmákkal, amolyan szerelem sziget. Persze nem vonom kétségbe, hogy déldalmácia még szebb, olyan "mélyen" még nem jártamKép Ja most mondja Gazsi, hoyg Trogir az már elég délen van és ott már jártunkKép
Kata súlya gyönyörü, bevallom öszintén azok a kis sonkák láttán nekem nem merült fel az, hogy Kata baba éhezneKép

Chrissy!
ApehKép Ne is mondd! Én az önkormányzattal küzdök, ma mentünk vissza harmadjára, hogy érdemben segítsenek végre. Röviden: 2002 óta ide van bejelentve a cégem. 2002-re a régi helyen adóztam, 2003-ra badtunk az adóbevallást tavaly tavasszal, ami nem érkezett be. Ezek után idén nem kaptam semmilyen papírt (adóelöleg fiz. hi: március 15.), pedig kellett volna, elöírányzás, hogy mennyit kell majd fizetni. Na kiderült, hogy nyilván sem vagyok tartva, be sem érkezett a tavalyi bevallásom, stb. stb. stb. Most ezért a héten a 2003, 2004 évi adóbevallást is be kell adni, na meg egy adatbejelentöt, amit 3 hét múlva úgyis módosítani kell, mert a cégbíróságon van egy csomó módosítási dolgom.
Na mindegy befejezem, mert kész vagyok ettöl...
Férjednek biztos nincs komoly baja, lehet, hogy pajzsmirigy probléma, ami hormongondokban jelentkezik. Pont most olvastam erröl. Na de nem találgatok nem vagyok orvos.

Megyek mert vár a familiKép

Pussz
Tündér
tündér
 
 


Tündér!
Csak irigykedem Rab miatt. Egyszer ránk is gondolhattok ha ilyen jó társasággal mentek,a tengerre mi is bármikor lemegyünk így tavasz végén meg még soha nem is voltunk.
Ja da azt nem írod hová mentek síelni?
Bea
20180827120929
 
 


Bea!

Sztem, ha még van hely jöhettek, konkrétan Pünkösdkor szeretnénk menni, ez most vhogy m,ájus 17-e körül van. Ha komolyan érdekel, megkérdezem a Jucust, hogy van-e még hely.... de sztem az Ilust is fel lehet hívni.

Síelésböl lehet, hogy nem lesz semmiKép Sajna esik napok óta az esö és már alíg van hó...

Szal úgy néz ki módosul a program. Sebaj kimegyünk szombaton Paldorf-ba, Bécsbe 1 napra, a többi napot meg meglátjuk...

Törpiek mit csináltok húsvétkor?

Most menek, mert ez a csajszi olyan mint egy tájfun...Kép

Tündér
tündér
 
 


Sziasztok!


Bocsi, hogy már megint ezer éve nem írtam. Niki sajna beteg lett, pedig már azt hittem megússzuk. Láza nincs, de nagyon náthás, és köhög, csak homeos gyogyit kaptunk a dokinőnől, remélem hatni fog. Múlt héten meg én voltam oda, nem volt hangom, de más bajom nem is volt. A munka jól megy, tetszik nagyon, bár estére azért lefáradok. Szerencsére apa sokat segít, ma ő volt Nikivel, és megfőzőtt, elmosogatott, a fürdőt kitakarította, teljesen le voltam döbbenve. Kép
Közben nagyon nézelődünk, szeretnénk építkezni, de nagyon drágák a telkek, így még nem döntöttünk, mi legyen. Pedig lépni kéne, mert 1 évünk van a fészeklakó programra.

Chrissy! Remélem jól vagytok és Bazsinál rendbe jöttek a dolgok, és azok a csúnya enzimek már normális szinten vannak. Hogy van az orra? Biztos nem kellemes. Noncsi nem beteg? Vizsgádhoz gratula, ügyi vagy, hogy így is sikerült.

Tündér! Nagyon irigyellek a Rab-szigetért! Bárcsak mi is el tudnánk menni. Imádom én is, bizti nagyon jól fogjátok magatokat érezni. Ilang bébi hogy bírja az utat? Niki nem szeret a gyerekülésben ülni, félek hogy az egész utat végig hisztizné.

Bea!
Szegeden mi a helyzet? Ugye nem laktok közel az árvíz veszélyeztette területekhez?

Puszi,

Betta
betta
Nagykozár
 
 


Tündér!
Hát elég gáznsk érzem hogy ilyen galád módon hívatom meg magunkat Rabra. Nem is merek vele itthon előrukkolni.
Majd még alszom rá egy kettőt és beszélek róla a Zolival.
AMúgy oda mentek ahol már voltatok pár éve is?
árak?

Bea
20180827120929
 
 


Sziasztok!

Végre van élet a topicunkban! Kép

Betta, már jó lenne chat-elni egyet. Péntek este esetleg? (Jönnek anyósék pár napra, úgyhogy sztem az estéim szabadok lesznek Kép )
Nikinek gyógypuszikat! Nagyon sajnálom, hogy elkaptátok! Kép
Mi a helyzet a kozármislenyi telekkel? Nem jött végül össze? És az a másik, ami kicsit messzebb van?
Köszi szépen, szerencsére egészségileg rendben vagyunk, már csak az hiányozna, ha lebetegednénk... Kép Balázs orra szerencserére nem is fáj, tök érdekes. Ellenben viszont a torkában is csináltak vmit (most nem részletezem, mit),az viszont iszonyatosan fáj neki. Szegénykém... azt mondta, olyan, mint amikor vkinek kiveszik a manduláját, se nyelni nem tud rendesen, de van, amikor függetlenül a nyeléstől, de iszonyatosan fáj neki. Lézerrel szedtek le neki vmit, és úgy tűnik, továbbvágtak a kelleténél, ezért gyógyul ilyen lassan és fáj neki ennyire. Kép
Bettus, ti nem jöttök fel vmikor Pestre? Olyan jó lenne már talizni! Kép

Bea, sztem is szép súlya van Katának, egyáltalán nem úgy néz ki, mint aki koplalna. Kép
Ja, végülis azért kellett bemennem az APEH-ba, mert ellenőrizték, jogos-e a lakáshitel-adóvisszaigénylésem. Jogos. Kép De azt mondták, ne is reménykedjek, hogy április vége előtt megkapom. Nem 30 napjuk lenne az utalásra???
Bea, előrukkoltál otthon a Rab-szigettel? Gondolom a gyerkőcök örülnének neki! Kép

Tündér, muti képet a szállásról!
Nekem ez a bécsi kiruccanás is nagyon tetszik, mi jót fogtok venni?
Tényleg, nálatok van kint a kertben vmi kerti játék Ilangnak? Mi tegnap bementünk a Balatoni úton levő kertijáték-telephelyre (tudod, fa dolgok vannak bent), olyan szépek vannak! Az áruk is elég szép... Kép cca. 150e lenne, amit mi szeretnénk, úgyhogy egy kicsit napoljuk a dolgot. Kép
Viszont tegnap kint volt a kertrendező végre nálunk, jövő héten megtudjuk az árakat. Én egy sima füvesítéssel is ki lennék már békülve, nekem az a lényeg, hogy Noncsi tudjon kint rohangálni már végre a kertben. Kép
Ez a pajzsmirigy dolog elég érdekesen hangzik. Hol olvastad? Kíváncsi lennék, melyik májenzim értékről van szó... bár most várnunk kell egy kicsit a vizsgálatokkal, mert ugye Balázs gyógyszert szed, így nem igazán lenne értékelhető egy újabb vérvételi eredmény. Sztem április közepén-végén csináltatunk egy újabb vizsgálatot.

Ki mi jót csinál ma?
Mi vszínű elmegyünk egy játszóházba, aztán sétálni a Margitszigetre. Kép

Szép napot!
sziasztok:Ch.

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Sziasztok!

Bea!
Sztem ne lacafacázzunk, mert megy az idö. Mondjuk én is a múlthéten szóltam Jucusnak, hogy mennénk 100%, de ki tudja. Azt hiszem ugyanoda ahol 3 éve is voltunk, az 1 apartmanház. 3 szintes a tengerparton. Akkor 20 Eur/éj. Azt hiszem ez már akkor is nevetséges voltKép Most sem lehet nagyon gázos, de igazából részleteket nem tudok. Kérdezzd meg a Zolit mielöbb, hogy egyáltalán mit gondol, aztán lépünk tovább, ok??

Chrissy!
Program mára? Takarítok, mosok, hogy ne a hétvégén kelljenKép Kicsi Ilang elaludt, úgyhogy séta délután. Mostanában, van, hogy megint 2x alszik egy nap.. Sztetek ez mitöl lehet?
A pajzsmirigyröl amúgy egy gyógyszertári újságban olvastam, amit a szomszédtól kaptam kölcsön. Megyek sztem a nyáron endokrinológushoz (hormonorvos), akik megvizsgálják az összes hormon szintjét, az azt termelö szerveket (agyalapi mirigy, pajzsmirigy, vese-mellékvese) mert csak nem rendezödik a mensi dolgom. A házidoki adja a beutalót.
Kerti játék: idén lesz homokózó, hinta már tavaly is volt, meg van medence. (felfújhatós) Aztán van motor, babytaxi meg nem is tudom. Azért ez a 150 e elég brutálul hangzik... Majd akkor ruházunk ilyenbe, ha legalább 2 lurkó nyuzza és lesznek akkorákKép FüvesítésKép
Az Apeh-nak is 30 napja van a visszautalásra elvileg kérhetnél tölük késedelmi kamatot.. Csak persze neked kell intézni, és így többe kerül a leves mint a húsKép SzemetekKép AMúgy elintéztem az önkorm.-nál az iparü. adót, 60 e-ret kell fizetnek áprilisban, meg fizethetek még 20-at júniusbanKép Jó mi?Kép

Betta!
De jó, hogy bejentkeztél! Szegény Niki, gyors jobbulást neki! Ilang jól bírja az utazást, mondhatni hozzá van szokva. Szegedre simán lemegyünk-jövünk megállás nélkül. Régebben amikor nem a pályán mentünk akkor volt, hogy 3 órát is eltartott az út, az sem nagyon zavarta.
Azt hiszem szerencsések vagyunk. Egyébként meg, ha megyünk ügyeket intézni, könyvelö stb. elöfordul, hoyg reggel 9-töl déltuán 4-ig kisebb-nagyobb megszakításokkal a kocsiban vagyunkKép Na jó ott a végére már eléggé kivan, de ez érthetö.
TeleknézegetésKép Megy hozzá a drukk, gondolom elkel!

Most megyek, mert míg alszik tudok haladni!

Mindenkinek szép napot!

Pussz, Tündér
tündér
 
 


Félreírásokért sorry, siettemKép
tündér
 
 


Sziasztok!

Nagyon boldog nyuszit kívánok Nektek! Kép
Ki merre felé van?
Már megint alig írunk mostanában... Kép

Most ébredtem egy nagy délutáni szundizásból, apája és Noncsi még húzzák a lóbőrt. Kép
Eddgi tök jól telt a Húsvétunk. Pénteken este jöttek anyósék, aztán szombat délelőtt (amikor már nem esett az eső) elmentünk Martonvásárra, sétáltunk egy hatalmasat a Kastélyparkban. Tündér, ismeritek? Teszek fel képeket, olyan csodálatos hely!
Aztán délután megnéztük az Én, Pán Péter-t végre. Hát, nagyon-nagyon jó film volt. Csak ajánlani tudom! Nem is emlékszem, voltam-e úgy moziban, hogy amikor vége lett a filmnek, mindenki ülve maradt utána még pár percig, senki sem mozdult - de az egész nézőtér szipogott és fújta az orrát. Balázs is hüppögött. Nagyon megrendítő volt, a film utolsó 20 percét végig sírtam. Szóval, nézzétek meg, én nagyon a hatása alá kerültem!

Ma meg olyan lustálkodós nap van, elmentek délelőtt anyósomék. Holnap sztem megint megyünk sétálni vhová. Locsolók úgysem jönnek. Kép
Nálatok hogy telik a hétvége?

Betta, hogy van Niki?

Tündér, nincs kép a szállásotokról?
Ez a pajzsmirigyvizsgálat lehet, hogy engem is érdekelne... mit csinálnak pontosan olyankor? És kb. mennyibe kerül?
Mennyit alszik mostanában este és napközben Ilang? Lehet, hogy a tavaszi fáradtság? Esetleg vashiány? Akkor szoktak még többet aludni a gyerkőcök. Noncsi most ugye kap vaspótlást (bár ő nem volt fáradékonyabb, neki a körme volt redőzött, ezért kellett pótolni a vasat).
Na, felkeltek, mennem kell!

sziasztok: Ch.Kép

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Sziasztok!

Sehol senki? Kép

Sziasztok!

Mi a mai délelőttünket a János kórház sebészetén töltöttük. Noncsival tegnap voltunk sétálni a Kastéyparkban és ott történt a baleset. Egy esést próbált Balázs megakadályozni és utánakapott Noncsi kezének, aminek az lett az eredménye, hogy - mint ma kiderült - a könyöke kiugrott a helyéről. Mi akkor még csak azt hittük, hogy "csak" húzódás vagy rándulás, mert egyáltalán nem volt bedagadva, csak nagyon fájt neki. Úgyhogy ma reggel irány a kórház. Nagyon aranyos dokit fogtunk ki. Ránézett Noncsi kezére, már kapásból mondta, hogy mi a baj, látta abból "ahogyan" lógatja. Visszamasszírozta neki (szegény Noncsi nagyon sírt, de nagy hős is volt ám!), aztán most fel van kötve ma a keze egész nap, mert megnyúlhattak az izületek egy kicsit, úgyhogy pihentetni kell.
Hát, sajna mi így jártunk... viszont mostmár tuti, hogy inkább minden apró-cseprő bajjal inkább berohanok vele dokihoz/kórházba, mert most is mondta az orvos, hogyha tegnap rögtön bevisszük, sokkal könnyebben helyre lehetett volna neki tenni. Mondta egyébként, hogy sajnos a kicsiknél ez gyakran előfordul. Hát, mostmár ezt is tudjuk...
A doki nevét megjegyeztük (habár rajta is van a leleten), mert nagyon szimpatikus és hozzáértő volt, ha ne adj' Isten bármi baj lenne a jövőben, biztos, hogy őt fogjuk keresni. A kórház egyébként nagyon korrektül állt hozzánk, úgyhogy egy piros pont nekik! Kép

sziasztok:Ch.

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Sziasztok!

Hol vagytok???

Ch.

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Sziasztok lányok!
Azt hittem nagyon lemaradtam de nem nagyon írtatok Ti sem.
Nálam őrültek háza van,eléggé ki vagyok és persze a Kata is ki van. Már napok óta cibálom minden felé, ez tegnap már odáig fajult hogy a vállamon aludt egy fél órát egy megbeszélésen a suliba meg délelőtt 1,5 az ágyában és estére olyan fáradt lett hogy alig bírtam fél óra ordítás után elaltatni.
Ma próbálok pihenni de már megint bankba kéne mennem csak nehezen szánom rá magam.
Az van egyébként hogy három pályázatot adunk be április 4-vel egyett éppen számolok el ami többek között az első elszámolásom és még tapasztalatlan vagyok benne. Alapítok egy új alapítványt Nyelv Tanulás Segítése( NOS) néven és az éves nagyszabású Suli Alapítványi rendezvényünknek is a szervezése most indult így elég zűrös minden. Persze ez mind sok szaladgálás ügyintézés is szóval még leírni is sok...
Tündér!
A Rab árak valóban nagyon barátiak de nem rukkoltam elő vele itthon. Azt hiszem itt az ideje gondolkodnom is. Pici a Kata ahhoz hogy szinte havonta utazzunk vele ilyen nagy utakra. Majd legközelebb. Egyébként meg most hogy már a Zoli is állandó jelleggel mondogatja nem tudja hogy meddig létezik még ez a munkahelye így a spórolást is elkezdhtem valamikor.
Nem tul jó hír de azért nem fogok megszakadni a spórolásba...
Betta!
Az a kozármisleny ugye ott van ha Mohács felöl jövünk akkor jobbra ott az ipartelep mögött?
Azt hiszem a barátaink is pont ott építkeztek egy 4 lakásos házban. Tele van gyerekekkel nagyon jó hely.
megyek kezdődik az őrület amig a Katus alszik megpróbálok főzni valamit aztán hajrá....
p
Bea
20180827120929
 
 


Sziasztok Lányok!

Baromira nem jött össze, hoyg írjak, eccerüen amikor tudtam volna jönni a babanet nem müködött, kicsit elegem is van mér belöleKép

Chrissy!
Sajnálom ami veletek történt, elég szörnyen hangzik!Kép Tudom nem jobb ettöl, de még jó, hogy nem a fejecskéjét ütötte be. Amúgy nem jártunk még ott, alkalomadtán sztem megnézzük...
Remélem egyébként azóta jobban vagytok mindannyian!

Bea!
Igazad van, ha egy kicsit leállsz, amennyire legalábbis lehet. Nem szabad ezeket a picúrokat ennyire húzni-vonni. Ezt én is megtapasztaltam. Sajnos nagyon megviselo öket napokra képes felborítani az életüket, szóval mondhatjuk, hogy ez nem játék. Az utazást megértem, semmi gond. Term. ha lesz a jövöben is ilyen lehetöség, szólni fogunk.Kép

Mi megvagyunk, szintén pörgünk ezerrel, sok a tenniivaló a házban, a ház körül, a kertben. Bevallási határidök is vannak/lesznek, szóval nem unatkozunk. Ilang édi, nagyon sokat beszél már, meg lehet zabálni.

Most robogok, csak megpróbáltam és sikerült végre bejutnom, gondoltam gyorsan írokKép
Szomabton suli, 30-án vizsga, jön megint a nagyüzem.

Mindenkinek sok puszika

Tündér
tündér
 
 


Elírásokért bocsi, hemzseg töle...
tündér
 
 


visszadobta, na most hátha sikerülni fog...

Sziasztok!

Tegnap én is írtam, aztán nem tudtam elküldeni. Elegem van a Babanetből, hol bejön az oldal, hol nem, hol tudok írni, hol nem. Aztán amikor nagy nehezen bejutok az oldalra és megírom a mondókám, elszáll az egész... szóval tegnap nagyon mérges voltam. Kép

Tündér, Bea, örülök, hogy megvagytok. Már csodálkoztam, hogy sehol senki egy hete, csak én írok...
Én most pénteken fogok vizsgázni, ma már elkezdek rá tanulni. Szépen beosztottam, hogy melyik nap melyik fejezetet/fejezeteket kell megtanulnom, remélem, szépen fogok haladni vele. Egyszerűen felesleges lett volna elkezdenem hamarabb, mert a felét úgyis elfelejtettem volna. Főleg úgy, hogy tele van évszámmal és szerződésekkel (EU anyag). Na mindegy, majd vhogy csak fog sikerülni. Annyira rossz, mert az utóbbi időben (elmúlt egy év), annyira nincs hangulatom a sulihoz, tisztára immel-ámmal csinálom, energy-m is nulla hozzá. Kép Most elkezdtem szedni a MagneB6-ot, mert már tisztára le voltam gyengülve, zsibbadt a kezem/lábam, elvileg az ilyesmi tünetekre van, remélem, használni fog! Mondjuk, azóta nem zsibbadok legalább. Kép

Tündér, hogy állsz a bölcsikkel? Említetted, hogy majd lassacskán végignézed őket. Elkezdted már?
Noncsi is most kezdett csak el igazán beszélni, persze, még nem az igazi, de vhogy úgy tűnik, mostmár azért nyitottabb a dologra, főleg, hogy végre előszeretettel használja az anya/apa szavakat, amiket eddig direkt nem mondott ki, nem tudom, miért... Olyan cuki! Kép
Jó nektek, hogy van egy szép kertetek! Mi mostanság kezdenénk neki a kertrendezésnek... már kaptunk egy ajánlatot, azt el is vetettük, mert a füvesítés (csak fű, semmi virág) lett volna több, mint 600e. Az azért sok, nem? Úgyhogy most találtunk az építtetőn keresztül vmi helyi kertészbácsit, aki vállal kerttrendezést. Remélem, ő azért barátibb árat fog mondani. Nem kell nekünk semmi extra, csak szép egyenes talaj és strapabíró fű. Vszínű csütörtökön jön ki megnézni a terepet. Jó lenne, ha meg tudnánk egyezni. Kép

Bea, egyetértek, hogy úgy gondolod, Katának ez még sok lenne. Ő még tényleg picike ehhez, nem hinném, hogy túlságosan élvezné, majd nemsokára! Kép

Betta, azért majd írj ide is néha! Kép

Most megyek, Noncsi alszik, én meg gyorsan megírom az elmaradt mailjeimet, mert este már tanulnom kell. Kép

sziasztok:Ch.

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Chrissy!
Lehet hogy tanulsz de azért leírom hátha lesz időd valamikor beleolvasni.
Nem tom mekkora a kertetek de nem lenne jobb ha ti csinálnátok?
Te keresel kis bobcat-et aki kiegyenesíti a talajt. Itt nálunk 5000Ft/óra de egyóra alatt 4-500 m2 a minimum amit meg tud csinálni.A füvesítés nem nagy tudomány ám a virág meg fa ültetés sem. neten egy picit utánna néztek és hajrá.
Amúgy te lány a tüneteid elég depresszió gyanúsak.Jót tenne egy kis kertészkedés hidd el.
Bea
20180827120929
 
 


Bea, csak esténként tanulok, de azért a héten még úgyis benézék Kép

Gondolkodtunk mi is azon, hogy magunk kertészkedjünk, csak az a baj, hogy még a kertben van egy rakás építési sikk, illetve nem is sok, csak el van szórva (törött cserép stb.), azt is vhogy össze kéne szedni, gondolom, a Bobcat-tel ezt nem lehet, vagy igen? Egyébként ha sokat mond az a pasi is, akkor biztos hogy rá leszünk kényszerülve, hogy mi csináljuk meg. Nem olyan hatalmas a kertünk, maga a telek 909 nm, de ezen ugye rajta van a ház, szóval kb. 650nm lehet a kert.
Az a baj, hogy én jó pár szombaton suliban vagyok, és Noncsit se tudnánk hová tenni addig, amig tart a kertrendezés (mármint, amíg mi csináljuk odakint). Nem akarunk nagy dolgokat, a lényeg, a fű legyen meg, meg max. egy-két fa, aztán egyelőre ennyi.

Depi: a zsibbadás az egyik tünete? Vhol már én is gondolkodtam, hogy esetleg ez lenne a dologban (van más tünetem is), dehát az nem ilyenkor szokott kijönni, nem? Mármint a baby-blues-ra gondolok... Fel kéne töltődni vhogyan, vhol...

puszka

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Sziasztok Csajok!

Chrissy!
Sztem simán meg tudjátok csinálni, akár Noncsi mellett is. Ilangnak is vettünk mindenféle kerti szerszámot és Ö is ügyködik a kertben. Ketten elegek vagytok hogy megcsináljátok ha sokat mond a pasi érdemes rajta elgondolkodni. Nekünk 480 nöles a kertünk azaz 1590 nm, szal egy picurt nagyobb és magunk csináljukKépKép (volt itt is jócskán sitt, meg minden, de ehhez nem kell méregdrága kertépítö) SztemKép
A depidet meg tényleg kezelni kellene, mert ah ez tartós, az senkinek sem jó és erre tényleg jó a kertészkedésKép

Bea!
Remélem jól vagytok és Kata baba is kipihente már a rohangálást!Kép Nagyok jól vannak?

Betta!
Mi van veletek?

Most megyek a dolgomra, mert ma vasaltanm, mostam, tücsök-zenéltünk, szal prögtünk mint egy láncos kutya, most jól el is fáradtunk. Minden szabad percben irány a kertKép

Puszi,
Tündér
tündér
 
 


Hát magam alatt vágom a fát. Kata már ott tart hogy este el se bír aludni annyira fáradt. De holnap még szabadka csütörtökön meg szülői de remélem az már őt nem fogja érinteni azaz lesz aki vigyázz rá.
Ma volt két pályázat határideje de szerencsére túl vagyunk rajta. Mostmár csak a szerencse kell hogy pénzt is kapjunk. De csak picit pihnhetünk mert hó végén újabb határidők vannak
Megyek lezuhanok az ágyunkba hátha tudok pihenni. Amióta így elfáradok azóta nyugtalanul alszom és dög fáradt is vagyok.
Tündér!
Tányleg voltatok ausztriába? Vásároltatok?
Bea
20180827120929
 
 


Helló Lányok!

Rövid leszek, sorry.
Újra kellett regisztrálnom ez a fránya babanet nem engedett be, pedig már régi felhasználó voltamKép

Nálatok minden ok?

BOcs, most csak ennyi, most robogok tovább, holnap sulibna leszek!

Puszi Nektek
Tündér
tündér
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan, mert mindjárt lefordulok a székről...

4-es lett a vizsgám! Kép Annyira happy vagyok! Kép

Majd igyekszem rendesen jönni a hétvégén, de holnap is pl. este 6-ig suliban leszek. Kép

Tündér, nekem is újra kellett regisztrálnom magamat...Kép

pusza:Ch.

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Sziasztok,

Andi vagyok és bocs hogy bepofátlankodom mert mi Érden lakunk.
Tündér írtad h jártok tücsök zenére. Megkérdezhetem hogy milyen?
Előre is köszi

Kép[
Kép[
kostyika
 
 


Sziasztok!

Megpróbálok írni, remélem sikerül...

Chrissy!
Hatalmas gratula a vizsgádhoz!! Ügyes vagy!Kép Abszolút szolidálunk egymással, mert bár nem 6-ig de 1-ig suliban voltam én is. Újra indul a horror, jövö pénteken vizsgázom bankrendszeri ismeretekböl, utána szombaton meg Kisvállalkozások pü-i és számviteléböl...Brrrr.Kép
Na sebaj de legalább 2 tárgyat megint kipipálhatok...Kép
Májusban jön a statisztika, meg a természeti eröforrások és júniusra marad a számvitel I-II. tantárgyam és azzal kész van a 2-od évemKép
Te hogy állsz? Mi van a pároddal mikor mentek dokihoz?

Andi!
A Müvházba járunk tücsök-zenére, ez már a második etap. 10 alkalmas bérletek vannak. Mi kedden délelöttönként járunk. Az elsö alkalom ingyenes, ahol kipróbálhatod hogy milyen, ha jól emlékszem. Amúgy nagyon jó, fél óra mondókázás, éneklés, tapsolás, csörgözés, castanyettázás, szal a gyerekek nagyon szeretik. Van pár hónapos baba is meg 5-6 évesek is. Budafokon is van az új Müv. központban, sztem gyertek el egyszer kedden és nézzétek megKép

Bea!
Mi van Veletek? Kata baba helyrerázódott? Neked a határidöid, hogy állnak?
Voltunk kirándulni igen, nagyon jó volt. Végül nem vásároltunk, csak kirándultunk, de az baromi jól sikerült.Kép Nálatok milyen az idö? Itt tiszta ösz van....Kép

Betta!
Veletek minden okés?

Mi jól vagyunk, voltam suliban, voltunk babanézöben, voltunk Anyukáméknál, szal jó pödrgös volt a hétvégeKép
Most megyek vasalni, mert bealudt a kiscsajszimKép

Mindenkinek szép napot!Kép

Tündér
tündér
 
 


Talán most már sikerül elküldenem...

Sziasztok!

Tündér, hogy van megint ennyi hozzászólásod? Visszakaptad a profilodat?
Én kíváncsi leszek, hogy most hány hozzászólást fog megjelentetni,örülnék, ha visszakapnám a több, mint 100-at. Kép

Pont ma akartam én is kérdezni tőled ezt a tücsökzenét, hogy jártok-e még, mert főleg most, hogy ilyen extra pocsék idő van, semmi ötletem sincsen, hogy Noncsival hova menjek, szeretném, ha egy kicsit közösségben lenne. Norkával jártok keddenként?
Köszi szépen a szolidaritást, sajna megint sulim lesz szombaton, de most nem nyavajgok, mert legalább május közepéig nincsen vizsgám. Mondjuk, akkor meg pont számvitel III-om lesz, attól meg nagyon félek, remélem, sikerülni fog!
Természeti erőforrások nekem is volt. Kép
Ja, és vasalni nekem is kéne, mert megint ellustultam ezen a téren. Kép

Időjárás: ne is mondd! Mi éppen füvesítettünk volna, de az eső elmosta az egészet. Találtunk itt egy pasit, aki nagyon jutányos áron (pont annyiért, amennyiért mi gondoltuk) megcsinál mindent. Tegnap megvettük a fűmagot, és ma kezdődött is volna a terprendezés, ha nem esne már lassan harmadik napja. Kép Drukkoljatok, hogy elálljon, mert olyan jó lenne, ha végre beindulnának itt a dolgok, szeretnék már kint labdázni Noncsival, meg jó lenne, ha már homokozhatna is a nagylány. Kép
Tündér, jövő héten anyósod jön fel vigyázni Ilangra?
Ja, kimaradt: nekem van még 3 vizsgám (számvitel, emberi erőforr.gazd., meg bevezetés az információs társadalomba), jövő félévben meg elvileg (ha most minden sikerült), 5 szakirányos tárgyam lesz, az mind az EU integrációval kapcsolatos. És aztán pedig már "csak" az államvizsga van hátra.

Képzeljétek, az APEH most a páromnak küldött ki levelet, hogy pénteken szeretettel várják, hozza magával a 2004-es cuccosait. Könyörgöm, 6e Ft. visszaigénylésünk van!!! Normálisak?! Vagy ennyire nem tudnak mit kezdeni az idejükkel?! Arról nem is szólva, hogy márc.7-én együtt adtuk be a bevallásunkat, én már megkaptam a visszaigényelt összeget, meg ugye rég bent is voltam már egyeztetésen. Ehhez képest eléggé lelassította őket a 6e Ft-os visszaigénylés. Felrobbanok, komolyan! Kép Kép Kép

Bea, mostmár van egy kis nyugi nálatok? Kata hogy van? Szegény, bizti neki sem volt vmi jó időszaka most... Kép

Betta, írjál lsz te is!

puszi nektek: Ch.

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


sziasztok!
Gyorsan írok ide is. Nagyon pipa voltam a babanetre nem is voltam hajlandó ide írni ha elvesznek az eddigi hozzászólásaim. De ma rápróbáltam és visszaadta igaz sokadjára küldte el de meglett. remélem mostmár nem vacakol.
A szegediekkel áttértünk az indexre de sokunknak nagyon idegen az a rendszer így valszeg szépen ide visszacsorgunk ha rendbejön

Igen a határidők lejártak, sikerült is mindent beadnunk, most van egy pár hét pihi és utánna megint 3 határidő április végén. De legalább így lesz pénzünk valamennyi.

De hogy ne unatkozzunk még véletlenül se holnap szegedi baba-mama tali lesz itt nálunk,szerdán jönnek a 4 éve Canadába kitelepült barátaink,ismerőseink, csütörtök megyek Szabadkára. ezek után nemtom mit csodálkozom azon hogy lassan haladok a tavaszi nagy rendrakással. Igaz itthon nem merem bevallani hogy túlszerveztem az életem inkább azt mondom hogy lassan és alaposan pakolokKép
Az az igazság hogy már tudom a május is ilyen lesz de utána esküszöm csak bicajozni fogok a Katával és persze a nagyokkal.
Lányok kitartást a sulikhoz és Betta te is írj egy keveset.
Mindenkinek jó éjt
Bea
20180827120929
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek, elkezdték a gyomirtást nálunk. Kép)) Nemsokára talán már füvünk is lesz. Kép))

Ma délőlött elég pocsékul jártam. Készülődtünk el Noncsival, egy barinőmhöz mentünk volna. Az autót viszont elég rég használtam, mert ugye múlt héten végig itthon voltam,tanultam a vizsgára, előtte meg ugye Noncsi kezével volt a bibi, úgyhogy csak itt a környéken kószáltunk, aztán ha meg mentünk vhova, Balázzsal együtt mentünk. Szóval, lemerült az aksi. De ez hagyján... van benne rablásgátló, aminek viszont külön aksija van, na az nem merült le. Szóval be akartam indítani a motort, a műszerfal villogot, de a motor nem indult be. Ránéztem a rablásgátlóra, láttam, hogy elkezd úgy villogni, ami a riasztást jelenti, magyarán lett volna két percem arra, hogy kikapcsoljam, mielőtt beélesedik. De nem reagált a kapcsoló. Gyereket kikaptam az ülésből, rohantam be vele a nappaliba, hogy legalább ő legyen biztonságban, ne hallja azt az iszonyat erős hangot. Közben telefon Balázsnak, hogy hol a fenében van a motortérben a rablásgátló központja. Letelt a két perc, az autó iszonyat erős hangon elkezdett riasztani, amikor kinyitottam a motorháztetőt, még erősebb volt. Majdnem megőrültem. Míg megtaláltam, hogy hol kell kikapcsolni! De persze a kiskulcs sem volt rajta a slusszkulcson, mi hülyék elfelejtettük rátenni, úgyhogy még azt is meg kellett keresnem. A ház meg zengett... aztán hiába kapcsoltam le, nem állt meg a riasztás, mert mivel a nagyaksi le volt merülve, ezért a központi elektronika is behülyült. Ekkorra már eléggé ki voltam bukva, nyomkodtam a távirányítót, hol gyújtást adtam rá, hol levettem, hátha vmi elhallgattatja. Ja, meg közben ugye figyelni kellett, hogyha az ajtót nyitom, akkor elvileg akkor is beélesedik, szóval tiszta dili voltam. Aztán kb. negyed órás(!) riasztás után vhogy abbamaradt, de semmi logika sem volt benne, mert gyújtáson volt az autó+nyitva volt az ajtaja is. Szerencsére Érden lakik az a srác, aki beszerelte a rablásgátlót és nagy mázlink volt, mert jött ki Tárnokra.Úgyhogy útbaejtett minket is és rendbetette az autót. Huh... hát nagyon durva volt, a bal fülem azóta is fáj. Kép((
Több ilyen élményt nem szeretnék. És a pótkulcsot sem találom. Bezzek a Twingo 3. kulcsát megtaláltam, de ugye azt már eladtuk februárban. Úgyhogy hívhatjuk fel az új tulajt, hogy van az autóhoz egy harmadik kulcs is.
Szóval, kalandos délelőttöm volt. Kép

Bea, jó sűrű időszak van már megint előtted. Kata alvása hogy van?
Tavaszi takarítás: azt nekem is kéne. De én most ráfogom a sulira. Kép

Nagyon bénán működik a babanet, jó lenne, ha nem kéne kínlódni egy hozzászólásnak az elküldésével legalább 10 percet. Kép((
Holnap vszínű hozzák a földet, nem tudok délelőtt menni baba-mama talira ide Tárnokra, pedig jó lett volna, szeretném, ha Noncsi gyerekek közt lenne!

Tündér, hogy állsz a bölcsinézéssel?

sziasztok: Ch.

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Sziasztok!

Tegnap próbáltam írni de ez a babanet hajmeresztöKép elegem kezd lenni belöleKép)

Ch.!
Sehogy nem állok, kocsim nincs (szerelönél van), idöm sincs, vizsga hegyek, úgyhogy majd meglátjuk mi lesz. A szomszédasszony elvállalja idönként Ilangot de az 800 pénz óránként, de Ilang legalább ismeri Öket és nem kell messzire vinni.
Kocsi dolog ismerösKép Az opelemmel ugyanez volt pár éve, csak az volt a gáz, hogy mindezt este csinálta a parkolóban a munkahelyemnél amikor mentünk volna haza. A sötétben kerestük a kapcsolót a riasztóhoz, majd már nem is tudom, hoyg keveredtünk haza. Amúgy a hétvégén a volvonak is tönkrement a tavaly(!) vett bosch aksija!!KépKép Venni kellett újat, persze az enyém is sz@r, úgyhogy kicsit összejött. Persze a volvon sikerült a riasztót lezárni, de így is ráment egy nap erre. Persze már müxik, de ezek a malörök tök idegesítök.Kép

Bea!
Jól sikerült a tali nálatok?
Képeket csináltatok?

Rövid leszek mert Ilang babivel közelharc van a gépért, de ezt vegyétek komolyan, mert tényleg képes itt ülni a kikapcsolt gép elött akár fél órát isKép

Majd még jövök, ha engedi ez a tetü rendszer..

Puszi, Tündér
tündér
 
 


Sziasztok!

Tüdnér, most olvastam a másik topicban, hogy lázas Ilang. Kép
Tudtál beszélni a dokinénivel?
Más tünete van esetleg Ilangnak?

Nekem a magal láz miatt a "3 napo láz" jutott először eszembe. Tudod, Noncsi is kb. 2 hónapja esett át rajta.
Írj majd, mi van Ilanggal! Egybéként nálunk is pénteken jött elő... megjegyeztem, mert hétvégén még tök bizonytalanok voltunk, hogy vajon mi lehet ez. Kép

Gyógypuszi Ilangnak!

Ch.

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Sziasztok csajok!
Először is jobbulást Ilangnak!
Igen volt nálunk tali jól is sikerült jó sokan voltunk. Igaz nem volt jó idő így beszorultunk a nappaliba de nem is bánom mert így utólag be kell látnom nem vagyunk még a totyogó korosztájra felkészülve. A tó meg kifejezetten kedvenc célpontja lett volna mindenkinek.
Tali Beáéknál című albumba találtok képeket.
Lusta vagyok idemásolni.
chrissy hogy áll a kert? halad?

Halasztgatom a tennivalókat és tudom ráfázok mert megint összesűrűsödik a munka és a babuci fogja megszívni de egyszerűen nem tudok ideülni a géphez pályázatot írni.

Amúgy nőgyogyinál megint voltam és továbbra se tud segíteni mert szoptatok és úgy tűnik a helyzet csak időnként jobb de mindig visszatér és csak hormonokkal fog tudni segítreni. ÍGy újból eljöttem és szoptatok tovább és tűröm a vérzést.
Hozzáteszem elkezdtem fogyni is, nem is csoda de nem szeretnék ismét 50 kg lenni maradhatnék 55 nyugodtan. de majd kialakul.
Jó hétvégét és jobbulást mindnekinek
p
Bea
20180827120929
 
 


Sziasztok Lányok!

Ch.!
Meg van a kocsim hurrá és csak 30 pénz volt! Tök jól megy. Tanulás majd talán vasárnaptól..
Ilang láza ebéredés után már csak 37,6 volt, használt a kúp, szerencsére.Kép Tipikus péntek hétvége betegség, sztem holnapra már semmi baja nem lesz. Azért éjszakára kap még egy kúpot de reménykedem!

Bea!
Majd meglesem a tali fotókat, csak müküdjön a babanet. Kerti tó már nálunk is el van kerítve, ez van.
Azt tudom a hormonokkal kapcsolatban mondani, hogy én besokaltam. 4 hónapig szedtem mindenfélét, amitöl ragyás lettem, höhullámaim voltak, ja és híztam 2-3 kilót!Kép Arról már ne is beszéljünk, hogy semmi nem változott ugyanúgy össze-vissza jön meg. Most elkezdek egy cickafark teás, aloe-vera gel-es, homeopatiás kúrát, ugyanis van a ciklusbeállításra kifejezetten homeos bogyó, a bizonyos barátcserje.
Sztem ha rám hallgatsz, mielött teletömnek gyógyszerrel, meg hormonokkal, érdemes a természetes megoldást is kipróbálni. Persze nem kötelezö, de ez még Kata-babának sem árthat, de azért mindenképpen érdemes megkérdezni a gyerekdokit.

Most megyek vacsizni, mert lenyírtam a füvet, meg takarítottam, föztem, szal ki fogok korán dölniKép

Puszi és jó 7végét!

Tündér
tündér
 
 


Sziasztok!

Benéztem még, mindjárt megyek összepakolom a holnapi napra a cuccomat (sulihoz).

Tündér, de jó, hogy lement a láza Ilangnak!Én is nagyon remélem, hogy ennyivel megússzátok! Majd írjál azért, hogy mi van veletek!
Én is jó ötletnek tartom a természetes dolgokat, a hormontabletták vhogy brrrr... Kép
Te szoktad nyírni a füvet? Kép
Takarítani nekem is kellett volna, de vhogy nem tudtam rászánni magam. Majd hétvégén... bár, holnap itt aludnak anyósék, szóval, lehet, hogy ma kellett volna rendbetennem a lakást, de extra lusta voltam ma mindenhez.
Főzés: olyan isteni pörköltet csináltam! Teljesen elájultam magamtól, hogy milyen ügyes vagyok. Kép

Bea, ismerős, én is általában az utolsó pillanatra hagyok mindent, aztán persze, hogy kipurrcanok. Kép
Taliképeket hétvégén megnézem, kíváncsi vagyok rá! Kép
Mitől fogysz? Kép

Tanulnom kéne... nyakom két nagy házi és május közepén vizsga. Kép

Ja, Betta mondta, hogy írjam meg, ne hari, hogy nem tud jelentkezni, de hol a babanet kínlódik, hol meg ő nagyon fáradt, de igyekszik jönni.

sziasztok: Ch.

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Na hahó!

Ilangnak este 38,8 volt újra a lázaKép Kapott kúpot, próbáltam itatni, hááát meglátjukKép
Szép kis éjszakánk lesz. Remélem jól fog aludni!
Azt hiszem figyelgetem még az éjszaka...

Ch. ha megnyugtat nekem is tanulnom kellene, de eddig még csak az olvasgatásig jutottam. A takarításban ott tartok, hogy a fenti rész kész a lenti rész+fürdö sehogy sincs. Párom Anyujáék jönnek hétfön de. segíteni nekem a tanulásban, úgyhogy muszáj lesz befejeznem a hétvégén.
A fünyírást meg szeretem csinálni, abszolút kikapcsol.

Holnapra jó sulizást!

Most megyek fürdeni, aztán zuhanok az ágyba.

Jó 8!
Tündér
tündér
 
 


Én is megyek mostmár mindjárt aludni...

Tündér, szegény Ilang-baby! Remélem, nem megy följebb a hője!
Majd írjál, hogy mi van vele!
Fűnyírás: az tény, hogy kikapcsolja az embert. Kép Én olvasni szeretnék már nagyon, olyan könyvet, ami érdekel, és nem tankönyvet. Úgy én is ki tudnék kapcsolni...

na mentem, mert reggel tiszta koki leszek.Kép

pusza: Ch.

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Hahó!

Hát Ilangocska péntekröl-szombatra rekordot döntöttKép Hajnalban 39,1-ig mértem a lázát, majd eldobtam a lázméröt és rohantunk hajnali 3-kor hütöfürdözni. Szinte semmit nem aludtunk az éjjel, tekintve, hogy a párom is benyelt vmi vírust, hol hányt, hol a hasa ment, pluszban Ö is lázas voltKépKépKép Szombat reggel kijött a dokinéni, megnézte, megvizsgálta. A tüdeje tiszta, a foga nem jön éppen, a fülét nem fájlalja, csak egy picit piros a torka. Ennyi, azt mondta vírusfertözésKép Kúp, C vitamin, kalcium, és ennyi.
Amíg tart a kúp hatása, lemegy a láza, amint kimegy, rögtön felszalad 39 fokig. Reméelm kimegyünk már belöle, mert enni sem eszik napok ótaKép

Most megyek, mert fürdetünk, mert teregetés, család ápolás, na meg vár a tankönyvKép

Mindenkinek egészséges és békés éjszakát!

Pussz,
Tündér

Ui: ja olvasni én is szeretnék már nyugodtan egyet, nem úgy, hogy lelkifurim van, vagy hogy elalszom közben és sorolhatnám... (Da vinchi kódot olvasom/nám, szupi!Kép)
tündér
 
 


Sziasztok!

Tündér, jaj, nagyon sajnálom, hogy szegény Ilang összeszedett vmi vírusos fertőzést. Kép Én mindig azt mondom, hogy inkább én legyek lázas/náthás stb., mint Noncsi, szegény piciknek tök rossz lehet! Kép És hogy viseli? De legalább iszik azért, ugye? Meg most aztán egyáltalán nem hiányzott, hogy a párod is lebetegedjen... Kép
A kálciumot hogyan kapja Ilang? A Calcimusc-ot kapja? Azt hogy kell beadni neki?
Ilangnak hol méred a lázát? Én ezzel nagy gondoban vagyok, mert popsiban már nagyon nem engedi, aztán hiába van fülhőmérőnk, szinte mindig mást mutat, hónaljban meg még nem igazán működik...Kép

Nekünk ma szerencsére nagyon jó napunk volt, már kellett végre egy ilyen jó nap! Délelőtt találkoztunk egy barátnőmékkel, megnéztük az új házukat, majd beültünk dumcsizni egy Mekibe, Noncsi nagyon jól viselkedett, jól elfáradt a nap végére (délután még elugrottunk bevásárolni is).
Most meg nagyokat dörög nálunk, sztem ha így haladunk, holnap megint nem fog tudni jönni a kertész. Kép

Bea, hogy vagytok?

Tündér, csak jókat mostmár végre nektek is!!!

pusza:Ch.

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bjelentkezés:
Ilang baby meggyógyult.Kép Holnap vizsgázom, a gyomrom mint egy dióKép Tiszta ideg vagyok már, megyek is tanulni.

Remélem mindannyian jól vagytok!

Pussz,
Tündér
tündér
 
 


Sziasztok!
Tündér szurkolok,majd jelentkezz hogy mi volt!

Mi jól vagyunk.
Kata 6500g meg 63 cm. Amióta kap gyümit elkezdet combosodni. Jön a foga is mér 3-4 napja éjjel sokszor ébred de nincs gáz csak cici kell neki. Hajnalra már kidől a sok keléstől így akkor alszik egy rendesebben kb 7-ig.
Érdekes most nem esik egyáltalán nehezemre felkellni hozzá,bezzeg a nagyokhoz alig bírtam felkellni.

Képzeljétek a szegedi topikban áll a bál. Van egy tök hülye csaj és most finom és nőies voltam. Már engem is kiidegelt szépen meg is írtam neki a véleményem gondolom ez csak olaj a tűzre de megérdemli.Pedig hazám fia...hát nem vagyunk egyformák.
Haszna az egésznek hogy 4,5-en egy kis saját fórumot hoztunk össze azaz lvelezünk meg találkozgatunk is és ez már tetszik.
Na a nagyfórumot se hadjuk azért is cikizzük a csajt
Hiába ha sok nő összejön abból csak baj van...Kép

Holnap készülünk Pécsre.
Betta kozármislenyen laknak a barátaink oda megyünk Szombaton. Jó kis próba lesz a katának. Mindegy visszük az ágyát és velünk lesz úgyhogy olyan nagy baj nem lehet már....
Hát a héten se kedvezett Chrissy az időjárás a kertrendezésnek. nem baj hamarosan azt is lehetKép
puszi mindenkinek
Bea
20180827120929
 
 


Hahó Csajok!

Bea!
Bele szoktam olvasni a szegedi topic-ba amikor van idöm, hát nem semmiKép
Hihetetlen milyen emberek vannakKép
Máus 7-i hétvégén megyünk Szegedre, mert megyünk a Tündér hugijának a ballagására Makóra.
Otthon lesztek?
Szép súly van Kata-babának! Tegyél felé képet pls.!Kép

Képzeljétek 4-es lett a vizsgám. Enyém lett a legjobb doga (4/5), a tanár ezért megajánlotta a 4-est.Kép Elfogadtam nem izgultam rá az 5-ösért való felelésreKép

Chrissy!
Veletek mi van? Suli?

Jövöhéten szombaton számvitelböl megyek, vasárnap kezdek tanulni.
Holnap családi életet élünk és megyünk a KEK-re dísznövény kiállításra, már nagyon várom!Kép

Most megyek vacsizni, jó hétvégét Mindannyiotoknak!Kép

Pussz,
Tündér
tündér
 
 


Sziasztok!

Tündér, nagyon ügyes vagy! Gratula! Kép De jó, nektek van ilyen, hogy "jegymegajánlás"? Irigykedem. Kép
A számvitelt ne is mondd... nekem májusban lesz, nagyon nem várom. Nagyon sokat kell rá tanulnom és sajna eléggé hülye vagyok hozzá, úgyhogy így még jobban idegesít az egész. Tündér, ti hol tartotok az anyagban? Milyen feladatokat vesztek?
Holnap szerencsére nincs suli, viszont Balázs sajna Győrben lesz, úgyhogy megint egy csonka hétvégénk van. Kép Vhová el kéne vinnem Noncsit holnap, szeretnék neki programot csinálni.
Jártok még a tücsök-zenébe? Meg mi a helyzet a bölcsikkel? Mostanság van a beiratkozás, nem? Végignézted?
KEK dísznövénykiállítás: nekem róla kapásból a KÉK számviteli rövidítés jutott eszembe. Tiszta ciki. Kép

Bea, jó utat nektek szombaton Kozármislenybe! Remélem, Kata is jól fogja viselni az utat. Hogy alszik idegen helyen?
A füvesítést ne is mondd! Kép Áll az egész, talán holnap tudja csinálni újra a pasi, mert ami már két hete van... Kép Tuti, hogy mire elveti a fűmagot, jön a száraz időszak és locsolhatunk ezerrel, a vízszámlánk meg iszonyat magas lesz. Kép Szeretnék már egy kicsit szerencsésebb időszakot!
Jövő héten szerdán végre megyünk fodrászhoz. Reggel meg vszínű útba ejtjük a körzetis dokinkat, mert csináltatok egy vérképet. Meg Balázs is. Aztán még aznap Noncsi megkapja a kullancs elleni védőoltást, úgyhogy jó sürű nap lesz!

Szegedi-topic: mindjárt belenézek. Kép

Szép hétvégét mindenkinek!

pusza:Ch.

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Sziasztok!

Lassan már két hete lesz, hogy sehol senki... Kép
Azért remélem, mindenkivel minden okés!
Tündér, neked meg remélem, sikerült a vizsgád!

sziasztok:Ch.

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Kép
Ezt a képet külön neked tettem fel Tündér,hogy lásd milyen jó szolgálatot tesz a hordozótok, egyszerűen multifunkcionális.
A hétvégén itthon vagyunk várunk benneteket(a páleszt már eldugtam)bármikor jöhettek csak a Tamás lesz osztálykiránduláson de az nem érint bennünket.
Készülök a Rabos bulira,titokban mert nem merem a témát feszegetni. Nem szereti a Zoli ha nincsenek infóink és nem tudjuk az anyagi részét előre kalkulálni így nem feszegetem csak ha vásárolok akkor úgy veszek hogy oda is legyen. Aztán ha mégis itthon maradunk akkor majd itthon elfogy a sok cucc.

Chrissy mi van az udvarotokkal,már egy ideje jó az idő lehetett kertészkedni.
Én megmondom őszintén azért nem jövök a fórumra mert a szegedi topicból kiléptem és így a babanetre se jövök de ezen változtatok mert jó volt veletek levelezni.
A szegedi gubanc már véget ért és csináltunk egy új fórumot és egy csomóan átmentünk oda.Talán az jobb lesz...

Hétvégén a húgom kislánya volt 1 éves így buliztunk meg voltunk a szabadkai piacon egy csomó mindent vásároltunk,főleg felsőket.
500 Ft körül mindenkinek találtunk és nem is rosszak még a szárítógépet is bírják már kipróbáltam.
JAj Betta!
képzeld nem Kozármislenybe voltunk hanem Újhegyen
csak focibajnokságon voltunk ott. Összekevertem a kettőt. Aludni meg a Battyány kstélyszállóban aludtunk Üszögpusztán.
Meg Villányba is voltunk meg a TV toronyba meg a városba is nagyon jó volt. Igaz kirándulni csak mi mentünk a többiek lusták voltak de megérte mindjárt keresek is képet a szöveghez
Megyek mert a lakás a kocsi sokminden vár
p
Bea
20180827120929
 
 


Most nem sikerült képet feltennem majd estére próbálkozom
B
20180827120929
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: