Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Megpróbálok visszaolvasni. Ne hari, de Roni nagyon igényli hogy foglalkozzam vele. :)

Elösször is, nem gyúrúnk kistesóra, majd csak ha Roni betőlti a 2-öt. Bár egyre több jel utal ennek ellenkezőjére: ez a sok laptető, és ma a torna tanárnő kislánya megkérdezte hogy van-e Roninak kistesója :) Mondom az még nincs, erre a tanárnő: kitudja lehet érez valamit.

Ágicám, nagyon sajnálom hogy nem tudtunk összefutni. :( Jöttünk anyuékhoz és vasalnom pakolnom kellett (megjegyzem ez most már elég nehéz Roni melett). Örülök hogy jól vagytok. Holnap mentek 4D-re várjuk a képeket! :) Nekem is kéne az a lista a mesékről, előre is köszike.

Tündi, drága nem tudom kinél milyen a hasfájás. Roninak csak párszor fáj, de akkor megfeszítette magát, maszírozni se tudtam. Biztos nagyon rossz lehet hogy úgy érzed Barnus nem kap elég figyelmet, ez sajna ilyen időszak. Pont férjecskémet kérdeztem a minap hogy hogy lehet egyformán szeretni két gyermekünket, na de majd 2-3 év múlva megtudjuk. Ne idegeskedj, sztem se apad a tejcid, csak annyi van amennyi kell, az meg hogy két ciciből etetsz nem tragédia (én a mai napig úgy csinálom). Kényelmesebb mert soha nincs egyikse kőkeményre telve. Az hogy sír Bianka meg teljesen normális, hisz kisbaba. Tudom-tudom könnyű mondani, de nagyon stram csajszi vagy, ne légy elkeseredve.

Gabi, úgy röstellem magam hogy a múltkor nem hívtalak fel, még jó hogy megcsörögtél. Nagyon drukkolok hogy Apácskád melóhelye megmaradjon. Ronit is teljesen összezavarta az óraáttálítás, ő is 1 órával elöbb kell. Így is korán kelt 6-kor, gondolhatod.... :) Sajna Noel fülére nem tudok mit írni. A védőnőnek vagy a gyerekdokinak mondtad? Az altatással nekem se lenne úgy gondom ha csak az ölembe lenne, de sétálni is kell vele. Köszi a fél órás tippet, próbáltam visszaaltatni, de annyira kipattan a szeme hogy nem megy. Remélem jól vagy már.

Nati, nagyon várjuk a képeket a keresztelőről. Jó volt ma a torna, csak mi voltunk. :) Kivi vagyok arra a kádterápiára. Azért érdekes hogy mindenki mást mond a remegésre. Börgyógyász: nem akarom a Hernádit szapulni, de nekem nem vált be. Sajna másikat nem tudok.

Melinda, sztem is akkor menj tüdőszűrésre ha megjön a mensid. Magyarul vagy 3 évig nem kell menned, mert most babás vagy utána meg gyeden leszel. :D

Alexa, hogy van a kis drágád. Remélem semmi komoly.

Enikő, sajnálom a gyulladást, de látod Eszti babád segít és ez a lényeg. Nekem is mondták annó a hűtést, de csak a gyulladt ponton. Én egy vattát viztztem be és raktam oda ahol piros volt. Na meg a melegvizes zuhanyozás és maszírozás nagyon jót tett.

Viki, gratulálok a szép fejlődéshez. Sajna kajcit nem tudok írni (én ehetek bármit). Nem akarok okoskodni, de ne sokat lázmérőzzétek mert hozzá fog szokni, csak ha muszály. De ebbe talán Kata tud neked segíteni. Nagyon szépek a képek.

Ildi, ne aggódj amiatt hogy nem tudsz fejni, hisz beáltt annyira a mennyire kell, ha szükséged lesz tejecskére akkor meg úgy tudod jól felszaporítani hogy két eszi között ráfejsz. Na meg a homeós bogyesz is segíthet. Én így csináltam mikor elmentem melózni és kellet lefejt tejecske. Köszi a hiányolást, jól esik.

Vikkantyom, annyira izgulok már érted. Remélem Levikének már elis múlt az a kis orrcifolyás.

Ibi, mikor mentek oltásra? Mi 5-én 14.10-re, hátha talizunk megint.

Alíz, gratulálok a kis hőskatonádnak, nagyon ügyi volt.

Orsi, nagyon szupik a képek :) Ne bántsd magad a tejci miatt, hidd el gyönyörűen fejlődik a kis tündérkéd. Mindig csak Levikémmel tudok példálózni, ő is milyen gyönyőrű nem?

Rólunk: jól vagyunk, teljesen meggyógyúltunk. Ma már tornán is voltunk, én jól elfáradtam. Apácska szabin van, és lehet fel fog mondani mert a főnőke egy állat. Nya majd meglátjuk. Holnap babalátogatóba megyünk, nem tudom mikor tudok jönni.

madiani
 
 


sziasztok,
hááát, ez az idő :shock: Bence 7-9-ig csak kézben volt el, aztán aludt egy órát, majd déltől kettőt, s most megint... Igy sajna a tornára se jutottunk el, mert én nem tudtam elkészülni :cry: Pedig már napok óta erre készülünk... remélem jövő héten sikerülni fog végre!!!!

Köszi a bőrgyogyis javaslatokat, végül is a főorvos asszonyhoz nem tudtam bejelentkezni, nem értem el senkit. Svajda Bernadetthez mentem, gyönyörű dunsztkötések vannak a nagylábujjaimon :cry: , mert mindekttőnél begyulladt a körömágy. A jobb lehet, hogy meggyógyul, de a balt valószínű ki kell vágni jövő héten :shock: . Bár én szeretném megúszni!!!! Majd meglátjuk. Cipőt húzni persze megint nem tudok, menni is furán :oops: de majdcsak jobb lesz egyszer!!!!

Ani,
de jó, hogy Apácska szabin van!!!!! Végre hármasban, ugye milyen jó is ez??? Örülök, hogy most már mindenki meggyógyult!! Remélem helyettem is tornáztál!!!

Vikcy,
de ügyes vagy, hogy te még főzni is tudsz!!! Nekem a mosás, vasalás, teregetés, Bence teljesen kitölti a napomat :shock:

Orsi,
de csodás Luca!!! A hajacskája miatt tényleg sokkal idősebbnek néz ki!!! UH-n mit mondtak?? Vagy majd később mentek??

Gabi,
én is egész nap izzadok :shock: . Pedig már rég volt ilyen... biztos az idő!!! Azért remélem nem lesztek betegek!!!! Noel fülecskéjével történt valami azóta?

Andesz,
hogy megy a vezetés?

Melinda,
melyik osztályon dolgozol? Azért az jó, hogy ott van net és éjszaka legalább tudsz netezni!! Bár reméljük már nem sokáig kell!!! :wink:

Enikő,
jó kis evőkéje van Eszterkének!!! Gratula a szép gyarapodáshoz! Reméljük többet nem gyullad be a cicid!!!!

Judy,
őszi szünet???

Kata,
hgy vagytok? Geri köhögése rendbe jött már? GYerekszoba?? Képek??

Ibi,
mi meg a 3 hós oltásra megyünk, már én is félek tőle... Ti meddig itattátok Gergővel az angol vizet? Édes Gergő, ahogy játszik a játékokkal!!!!

Alexa,
köszönöm a telefonszámot! Talán legközelebb!! bár ne legyen rá szükség!!!
Martinka hogy van?
Vendég
 


Egy gyors bekukkantásra van csak idöm! :)

Köszönöm a tippeket, hajhullásra!A revalidot is kipróbálom.Azért remélem hamar elmullik majd! :(

Gabi
A phneubo ellenit majd csak félévesen kapja meg mert akkor eggyel kevesebbet kell adni.

Ani
Még nemtudom mikor megyünk majd megkérdezem a védőnénit, hogy esetleg mehetünk-e szerdán.De jó, hogy meggyógyultatok!

Csehi
Lucababa nagyon aranyos, és szépen nödögél.Milyen aranyos! :)

Na megyek mert megyünk anyuhoz.

Kép
Kép
nibcsike
 
 

 
 

Alíz,
remélem minden rendben lesz a vérvételen!!! Ilyenkor a buksiból vesznek még vért??? Jajjjj, még elgondolni is szőrnyűűű!!!

Ildi,
nagyon jól néz ki a ház, mikor visztek szakembert is ki? Jó lenne, ha tudnátok már kötlözni is tavasszal!!!

Vikike,
remélem Levike nem lesz beteg és Andriska is mielőbb megérkezik már!!! Várjuk nagyon!!!!

Ibi,
boldog negyedik hófordulót Gergőnek!!!

Keresztelőről teszek majd fel képeket, már kiválogattam, már csak kicsinyíteni kell :shock:

Képzeljétek, Bence hétfőn megtanulta szopni a "nagy" ujját, annyira édes, úgy cupákolja mint egy velőscsontot és a hangja is olyan :P :P Imádom ezt a kisembert!!!!!
Vendég
 


Nati
Kb két hete hagytuk abba az angol vízet, de azért néha még most is adok neki, de már nem rendszeresen.

Ma Gergő egész nap nem aludt, összesen csak fél órát.Nemtudom mi volt a baja, mert nyűgi is volt.Lehet, hogy ez az idő!?

Na megyünk!

Kép
Kép
nibcsike
 
 


BB honlapján azt olvastam, hogy A vitamin és karotin jó a hajhullásra :P

Ibi,
hm milyen fura, hogy ennyire ellentétesen hatnak a babákra az időjárás változásra.. Bencus meg egész nap alszik.

Tündike,
hogy vagytok? Sikerült tejcsire rákérdezni? Sajna itt nincs már több :cry: tegnap megkérdeztem.
S a depit gyorsan felejtsd el, ma reggel ideért énhozzám, úgyhogy nálad most nem lehet :wink: . De igyekszem én is hamarosan jó messzire elküldeni!!!!!!
Vendég
 


Kádazni csak kedden megyünk, ez lett végül is a fix időpontunk. Azért csak budakalászon van ilyen, mert ezt a gézengúznál tartják, ők pedig csak ott vannak... de Bencus egyre jobban szeret fürdeni, már csak a nagykádban fürdik, s nem is fogjuk, hanyatt fekszik és löködi magát hátrafelé :lol: :lol: nagyon édes!!!

no eldugulok, vár a vasalás :twisted:
Vendég
 


Csak gyorsan irok, mert Dorkám későn ébredt nincs időm másra, kérném nagyon holnapra a drukkokat a 4D-re, 10.20.-ra megyünk, nagyon, de nagyon izgulok már, olyan kiváncsi vagyok a kis arcocskájára, kukijára :-)
Ha elaludt Dorka délután vagy este irok, hogy mi volt, puszi Nektek

Kép

Kép


10.31. 4D
11. 07. RL

Ágica
ágicaa
 
 


Ágica,
megy a drukk holnapra, aztán gyere a képpel!!!

Orsi,
a vonalzódon Luca baba van?? Nagyon édes!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Csak egy percre gyorsan bekukkantottam.Férjemmel épp a fürdőszobát szépítgetjük, zuhanyfüggönyt szerelünk! :shock:
Elég vicces, nem úgy néz ki, mint kéne.Szegényem ideges miatta, és meg nem tudtam mit tenni, nevetnem kellett!

Nati,
kardiológián dolgozom. Nagyon jó, én igazán szeretem. Net van, csak igazából idő nincs rá.Csak éjszakásban, akkor is éjfél után!

Melinda
fomiaae
 
 


Ágica,
megy a drukk holnapra! Képeket hozz ám! :D

Melinda
fomiaae
 
 


Sziasztok! :D
Szép jó reggelt! :D
Ágica!
Megy a drukk mára :D várjuk a képeket! :D

Vikike!
Mizu?még 2in1-be? :D

Nati!
Majd ha lesz időd,dobj képeket a keresztelőről! :D

Nibcsike!
Nekem is vannak olyan napok,amikor alig alszik Bencém napközben 8)

Ani!
Jó babalátogatást mára,örülök,hogy meggyógyultatok :D
hol dolgozik a párod?

Enikő!
Sajnálom a cicigyulladást,de talán mostmár helyreállnak a dolgok 8) nagyon édi Eszti :D

Csehi!
Luca baba is nagyon ari :D

Viki!
Ahogy Ani is írta,én is úgy tudom,hogy nem igazán jó a lázmérőzés,tényleg,talán Kata tudna tanácsot adni! :D

Ildi!
Nagyon szupik Bencus pelusos képei :D

Vicuska!
Mi újság?Hogy vagytok?Keveset jössz!

Képzeljétek,voltunk védőbe és Bencus 2 hónap alatt nem hízott semmit :(
Most kerek 8 kiló,a védőnő íratott ilyen hízlalós tejpépet :twisted: aminek én nem igazán vagyok a híve,miért muszály felfujatni a gyereket :twisted: :twisted: :twisted:
Előkerestem,Patrik is 1 évessen 8 kg volt!
De hozzáteszem,Bence hihetetlen aktív,szerintem még egy percet sem tud nyugodtan elülni!
Na mindegy,enni pedig ,eszik rendessen! :)
Vezetés:még mindíg betegessen izgulok :evil: és nagyon utálom ezért magamat :twisted:
amikor már vezetek,akkor már nem,de elötte,nagyon rosszul tudok lenni :cry:
Oktatóm szerint,ez a bizonytalanság miatt van :roll:
Szóval minden erőmmel azon vagyok,hogy legyőzzem önmagam :D
Mondtam,inkább szülnék még egypár gyereket :lol:

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Andesz,
ne aggódj Bencus súlya miatt, valószínű azért nem hízott, mert nagyon sokat mozog.
Diánához jártok? Hát... :roll: :?
Vezetés miatt ne izgulj, tuti ügyes leszel a vizsgán. :D
Mikor mész majd?

Melinda
fomiaae
 
 


Örömmel jelentem, a zuhanyfüggöny a helyén,és úgy néz ki, ahogy a nagykönyvben meg van írva! :P :P :P :P :P

Melinda
fomiaae
 
 


Szia Melinda :D
Azt még nem tudom mikor vizsgázom,még tuti megyek pótórákat!
Igen,a Dia a védőnőnk,de készülj fel Te is ,ha kismami leszel,hogy nem nagyon százas :?
Azt mondta,amikor Bencus még nem mászott,csak kúszott,hogy ha nem fog mászni a gyerek,hülye lesz matekból :twisted: :twisted: :twisted:
Na szóval ilyen,és ehhez hasonló dolgai vannak :? :twisted:
Gratula a zuhanyfüggönyhöz :D
Ti most anyudéknál laktok? :roll:

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Sziasztok!

Vikike: Hogy vagy? Mi újság?

Enikő: Eszter egy tünemény! :)

Gabi: Remélem jobban vagy.

Ildi: Barnika itthon van velünk. Őszi szünet van, szóval... Párom jövőhéten megy dolgozni, én meg itthon maradok a babucival.

Nati: Remélem már jobba helyzet. AMilyen idő volt hát... Nekem is tiszta depi volt. Nagyon édi lehet Bence. Tegnap Bius is este csak kézben volt hajlandó elaludni, pedig ez még nem jellemző rá, márha van valami ami jellemző rá.
Kézben is fel fel sírt szegényke :(
Tejcire sajna még nem tudtam rákérdezni, jö héten jön a védőnéni, addigra kiderül.
Elkezdtem mérni mennyit eszik a babóm 40-60 ml-ig eszik. Szerintetek az jó?

Andesz: El fog múlni, biztos ügyi vagy és leszel is a vizsgán :) Én sem értem miért kell felfújni egy gyereket. Ha jó kedvű élénk akkor bizti semmi baja.

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Andesz,
igen, anyuéknél lakunk még egy ideig.Így könnyebb a dolgunk, könnyebben vesszük a kezdeti akadályokat :P
Diánát ismerem, a tesómék babájánál is olyanokat mondott, hogy kettéállt a fülünk! :twisted: :shock:

Melinda
fomiaae
 
 


Sziasztok
Nem voltam megint egy darabig, mert apánk beteg volt és egész héten autót néztünk mert eladtuk a mienket. Remélem ma már sikerül megvenni amit kinéztünk, mert férjecskémmel találtunk Hollandiában melót és szerdán már ki kell utazni. Bizti nagyon nehéz lesz az elején mert 4 hetet lesz kint és 1 hetet lesz itthon.

MÉg nem is üdvözöltem Melindát sem szóval Melinda üdv köztünk és gyakoroljátok a babaprojektet
:P

Enikő: nekem Lilikém olyan 80-100ml között evett ennyi idősen de minden gyerek más és más tudod....

Tegnap voltunk a szívultrahangon és nincsen semmi baj, csak a szívén vannak szívizom szálak amikben ahogy áramlik a vér az
adja ki a zörej hangokat

Andi nem semmi a védőnőd és ez kapott a végzettségéről papírt???? :roll:

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
csuszka
 
 


Na vagyok, végre elaludt Dorka :-)
Köszönöm mindenkinek a drukkokat!!!! :-)
Hát ..sajnos képpel nem tudok szolgálni a kisfiúnk fejjel lefelé fekszik arccal befelé ráadásul és előtte a két keze volt, sehogy sem akarta elmozditani a kezeit, a Bácskai doki volt, nagyon rendes volt ,elküldött egy 15percre sétálni, hátha megmozdul a keze ,de hiába :-) na de sebaj, egészséges az a lényeg, azt mondta elég nagy baba,mert 1800gr, szerintetek is? A kukiját azért láttuk :-) és ez már a végső póz?Nem is fog már visszafordulni szerintetek???? És ő 31 hetesnek számitotta :-)
Dorkámnak megmutattuk a felvételt,ami látható benne a kis keze ugye, de végig simogatta a tv-t, hogy ott a Bence olyan édes volt, szerintem nem lesz semmi baj ha megszületik a kistesó aranyos nővérkéje lesz :-)

Gabi84
Noel füléről amit irtál én még nem hallottam ilyet sajnos nem tudok ebben segiteni

Tnati
Várjuk ám a képeket :-)Bencéről, és köszi a tanácsot a zabkorpáról!!!

S.enikő, Anita
Irjátok meg priviben kérlek a mail cimeteket s elküldöm a listát :-)
Anita sajnálom, hogy a héten nem jött össze, jövöhét?:-)

Formiee
Megkérdezhetném miért mész endokrinológushoz?

Vikcy6
Fanni lehet azért aludt olyan sokat szerintem,mert érezte a frontokat, az esőt, Dorka is mikor kisebb volt, mindig beájult ilyen időben :-)

Kép

Kép


11.07. RL

Ágica
ágicaa
 
 


Szia Ágica :D
örülök, hogy az ultrahangon minden rendben van.Sajnálom, hogy nem láttátok a kisfiatok pofikáját :( ,de ne aggódj nemsokára élőben nézegetheted a kis hercegedet :wink: :D
Endokrinológushoz azért megyek, mert mindenképpen szeretném kivizsgáltatni magamat, hogy miért van gond a mensimmel, ha a hormon laborjaimmal szinte minden rendben (sajna tesztoszteron szintem egy kicsit magasabb :cry: )
Remélem a főorvosnő csak jó hírekkel szolgál.Szeretnék minél előbb a végére járni, remélem nem lesz gond!

Melinda
fomiaae
 
 


Csuszka,
örülök, hogy a picikédnek nincs semmi baja. Ezek a fajta zörejek nem okoznak gondot. Nyugodj meg! :D

Melinda
fomiaae
 
 


Sziasztok!

Nincs senki?
Én épp dolgozom, gondoltam egy percre beugrok. Tök rosszul vagyok.Fáj a fejem, meg a gyomrom sem az igazi! :cry:
És egész éjjel itt kell lennem! :evil: :evil: :evil: :cry: :cry: :cry:

Melinda
fomiaae
 
 


Melinda, én vagyok, csak nemsokára teszem le aludni a Martint. Ha elaludt, tudok jönni.
Sajnálom, hogy nem vagy jól. Pihizz, ha tudsz. Remélem minden ok lesz az endokrinológusnál. Megy a drukk hozzá!
Vendég
 


na sziasztok én is vagyok még egy kicsit
megvettük az új autónkat végre, bár nem élvezem sokáig mert Balázs azzal megy Hollandiába

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
csuszka
 
 


Anikó!
Gratula az új kocsihoz,milyet vettetek?
Sajnálom,hogy kimegy a férjed dolgozni,de sajna a pénz nagy úr!
Ti is kimentek késöbb?
Szijja Chrissyy!!! :D :D :D
Melinda!
Jobbulást 8) és persze kitartást az éjszakához 8)
ilyenkor nem lehet sutyiba kumni egy picit?
Ágica!
De jó hogy minden rendben volt :D
Szerintem már nem fordul vissza Bence baba :D nagyon édi lehetett dorka,ahogy megsimogatta a képernyőt :D
Majd mikor megszületik,nincs is annál csodálatosabb,mikor látod mennyire szeretik egymást a tesók :D
Én mindíg elérzékenyülök,mikor Patrik szeretgeti Bencust :D

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Sziasztok!

Nati,hogy van a lábad?Remélem nem fáj!Rossz lehet!

Melinda!Jobbulást neked,mitől rendetlenkedhet a gyomrod?Egyedűl vagy ilyenkor?Melyik épületben dolgozol?Amióta gyedre jöttem,már annyi osztályt elköltöztettek,hogy alíg bírom követni,melyik hova kerűlt.

Csuszka
!Örülök,hogy minden rendben a kislányod szívével!

Andesz
!Tényleg nem semmi a védőnőtök! :shock:
Ismerek valakit,akinek a kisfia Martinkával egyidős,hirtelen fogyott 1 kilót.Neki is hízlaló tápit írt fel a doki,de az anyuka inkább a kisfiú étrendjén változtatott,és visszahízott a kisgyerek.Nagyon sok időbe,energiába telt,de megérte,azt mondja.
Tudom,hogy Bencus szerencsére nem fogyott,csak azért írom,mert ő sem örült ennek a megoldásnak.

Ágica!
Örülök,hogy minden rendben,szerintem még forgolódhat a kisfiad!:D

Köszönjük szépen,Martinka már jobban van,szerintem nem nagyon kerűlt bele a náthába,szinte semmit sem tudok kiszívni a nózijából.
Vendég
 


Szijja Andesz!
Mizujs? Hogy állsz a vezetéssel?

Anikó! Gratula a kocsihoz, milyen? Sajnálom, hogy külön lesztek, de ahogy korábban is írtad, hogy nem segítenek nektek, így jobb lesz majd. Remélem ki tudtok majd menni apa után. Kitartás, tudom nehéz lesz, de mi itt vagyunk neked!!!
Vendég
 


Anikó!Biztos hiányozni fog a férjed,de tényleg ég és föld a fizetések közti különbség!Az én férjem régebben Németo-ban dolgozott,ha nem ment volna ki,sokkal később tudtunk volna lakást venni. :?
Gratula a kocsihoz!:D
Vendég
 


Kriszti!Olyan favonatot fog kapni Martinka a névnapjára,amit a ti Martinkátok is kapott!Nagyon megtetszett!
Vendég
 


csőtök csajok
egy ford mondeo-t vettünk 95-ös évjárat majd holnap lefotózom és felrakom

Igen szóval muszáj menni és majd akkor még többet jövök

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
csuszka
 
 


Alexa! Örülök, hogy tetszik a vonat. már megvetted neki? Én a Kossuth utcai tomcat-be vettem, ha jól emlékszem 3000ft volt
Én nem tudom mit vegyünk névnapjára, utána meg itt a mikulás meg a karácsony. Tavaly miket kapott?
Már olyan ügyesen megy, kis kacsa mód szedi apró talpait. Mindenki oda van tőle a családban, hogy így elindult és tök sokat sétál. Már soxor megyünk babakocsi nélkül sétálva, olyan édike, de egyben fura is, hogy 1 éve született és mellettünk sétál.
Vendég
 


Kriszti!
Mi a József utcában néztük a vonatot,az ügyeletes gyógyszertár mellett.Most éppen nincs,mert viszik mint a cukrot,valszeg jövő héten érkezik,szólni fognak.Ott is 3 ezer körül van az ára.:)
Tavaly kapott:mókakockákat,sapkát sállal,fürdőjátékot,Thomas könyvet amin van egy gomb,és ha megnyomja megy a sihuhú:D,Micimacis könyvet,formakirakót,FP kutyásautót,amit meg kell rázni,és zenélve végigmegy a szobán,Martin feliratos törölközőt,mondókáskönyvet,fa-kirakót (azt láttam most kapott tőletek Martinkátok.)
Most ezek jutnak az eszembe,de ha beugrik valami,még leírom.:D
Édes lehet,ahogy sétál,nagyon ügyes!!
Tényleg nagyon rohan az idő,húú,de vissza fogom sírni ezt az időszakot!!!
Vendég
 


Na,én elköszönök,hazaért a férjecském. :P
Szép álmokat mindenkinek!
Melinda,neked pedig nyugodt éjszakát!
Vendég
 


Sziasztok!

Csuszka,
gartu a kocsihoz.

Alexa,
a hotelban dolgozom a 9-en! Jó magasan! :D
Te mikor jössz majd vissza? Kivárod a 3évet? Vagy tervezitek a kistesót? :D
Itt az osztályon egyedül vagyok, de szerencsére a kardiolóiai intenzív itt vann mellettünk, ott vannak 3-an.Tehát, ha bármi gond lenne, jönnek segíteni!

Andesz,
sajna pihenni nem igazán lehet, bár eddig még nyugi van, mindenki alszik. :shock: Remélem így is marad! :wink:

Kriszti,
nagyon ügyi Martinka.Még alig múlott egy éves és már egyedül megy? :D


Nem tudom mi bajom lehet, talán az időjárás.Hányingerem van már egy ideje!
Délután a férjem csinált nekem kávét, nem tudtam meginni, mert beleittam és már a szagától hányingerem lett! :shock:

Melinda
fomiaae
 
 


Látom, már mindenki alszik! :D

Jó éjszakát nektek! :D

Melinda
fomiaae
 
 


Ma én szeretnék lenni az első, aki felköszönti az ünnepelteket! :P

Nati,
Bence babának boldog 3. hónapfordulót! :D

Vikcy,
Fanni babának boldog 3.hétfordulót! :D

Csehi,
Luca manónak boldog 7.hétfordulót! :D

Alexa,
Martinkának boldog 22. hónapfordulót! :D Nemsokára 2éves nagyfiú lesz! :D :D :D

Melinda
fomiaae
 
 


Ma én szeretnék lenni az első, aki felköszönti az ünnepelteket! :P

Nati,
Bence babának boldog 3. hónapfordulót! :D

Vikcy,
Fanni babának boldog 3.hétfordulót! :D

Csehi,
Luca manónak boldog 7.hétfordulót! :D

Alexa,
Martinkának boldog 22. hónapfordulót! :D Nemsokára 2éves nagyfiú lesz! :D :D :D

Melinda
fomiaae
 
 


Azt hiszem meghel ez a gép, az elöbbi üzit először nem akarta elküldeni, most meg 2-szer van itt :shock: ,ki érti ezt! :oops:

Melinda
fomiaae
 
 


Melinda!Jó pihit mára,már biztos alszol!Én meg a 7. emeleten dolgozom.:D Talán január végén,február elején megyek vissza.Dec. 16-tól leszek GYES-en,és amellett dolgozom majd 60 órában,ha minden jól megy.Először a szabijaimat kell kivennem,ami felhalmozódott.Kistesót nem tervezünk.
Vendég
 


Szia Alexa!
Akkor a munkahelyen majd találkozhatunk! :P

Melinda
fomiaae
 
 


Hoztam pár képet :D :

Apához bújva

Kép

Így is szeretek fürödni

Kép

Útra készen

Kép

Étteremben jártam

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Végre van egy kis időm írni. Az én huncut kisfiam továbbra sem akar aludni nappal, pedig látszik rajta hogy hulla fáradt. 5-10 percekre alszik el. Most valamilyen csoda folytán- vagy mert már tényleg nem bírta- alszik bő 1 órája! Megpróbáltam visszaolvasni, több kevesebb sikerrel próbálok írni.

Gabi, drukkolok, hogy a férjed ne veszítse el a melóhelyét! Nagyon gáz a mostani helyzet, de reméljük nem nálatok fog realizálódni. Remélem hamar kibújik most már az a fogacska. Nagyon ügyesek vagytok, csak ámulok mikor nézem, miket csináltok!

Ildi, Én érzem magamon a súlyfelesleget, legalább egy 10-est le kell majd dobnom, de köszi, nagyon aranyos vagy! Egyébként nem érdekel a súlyom, a lényeg most tejcim legyen. Te rajtad sem látszik semmi, mondjuk mikor terhes voltál, nagyon irigyeltelek, mert semmi plusz nem volt rajtad csak a poci nőtt! :wink: Nagyon örültem, hogy tudtunk talizni!Kár, hogy nem láttam élőben Bence babát, de majd legközelebb!

Orsi, nagyon szép kislányod van! Igazi hölgy már!Szépen gyarapszik!

Nati, sajnálom a lábújjad, tudom milyen érzés! Ma hogy van? Nagyon kiváncsi vagyok erre a babamasszázsra, és kádterápiára!!!Biztosan nagyon jó lesz! Nem a fejéből vettek vért, hanem a kezéből. A rendelőintézetben csak kézből vesznek.
Keresztelőről majd rakj fel képeket!

Enikő, Eszter baba is nagyon édes!Örülök, hogy rendbe jött a cicigyulladás! Én hason altatom Hunort- bár nekünk nincs légzésfigyelőnk- azóta alussza át az éjszakát. Csak így alszik, más pózokban, max 20 percet bír. :shock:

Vikike, hogy vagy? Andráska nem akar kibújni? :wink:

Melinda, nem is üdvözöltelek még! :D Mihamarabbi babásodást kívánok! Kitartás, az leszel! :wink:

Csuszka, gratu az új kocsihoz!

Tündi, sajnálom a pocifájást, de sajna kevés kisbaba kerüli el. Ne keseredj el, én is 2 mellből szoptatok napközben. Reggel és délelőtt, mikorra feltelik mindkettő mellem, akkor tudok még, de délután már nincs annyi tejcim. Meg persze fenn van, és olyankor gyakrabban akar szopizni. Nekem is volt sokszor olyan érzésem, hogy féltem, ha felkel, és sírni fog. Attól féltem, hogy nem tudok rajta segíteni, mert nem fogom tudni, mi a baja. De ez el fog múlni. Szerintem megfelelő amennyit eszik, de mindig változik, hol többet hol kevesebbet fog enni. Szerintem a lényeg, hogy hetente hízzon 100 grammot, legyen elég kakis, pisi pelus. Legalábbis nálunk ezt mondták.

NIbcsike, sajnálom a hajhullást! Én is szedem a terhes vitamint, szerintem próbáld ki te is. Boldog 4. hófordulót!

alexaa, nagyon édes Martinka a képeken!Milyen nagy már!!! :shock:

Ani, örülök, hogy meggyógyultatok! Felmond a férjed? Ez komoly. Remélem,

Az altatással kapcsolatos hsz-k nagyon ötletesek, sokat segítenek!

Rólunk: megvolt a vérvétel, majdnem sírtam, ahogy kis kezecskéjét megszúrták!! :cry: De hála a jó égnek, nem sírt sokat, hamar megnyugodott, nem tartott sokáig csak pár másodperc volt. A hemoglobin szintje magasabb mint volt.
A legnagyobb újság, hogy Hunor átalussza az éjszakát már több mint 1 hete. :shock: :D Olyan fél 9 és 10 között szokott elaludni, és reggel 6 vagy 7-ig alszik.

Hason altatásról egy kérdés: meddig hagyjátok ilyen pózban aludni? Mert én csak akkor szoktam megfordítani, ha felkel.

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Rakok fel 1-2 képet, ha nem bánjátok.....

Kép

Kép

Kép

Kép

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Roni,
Hunor baba nagyon édes, igazi kis herceg! :D

Melinda
fomiaae
 
 


Alexa,
nagyon jók a képek Martin babáról, nekem a legjobban az apás tetszik!
Nagyon édesek! :D

Melinda
fomiaae
 
 


Hűha, kezdek begolyózni, magamban beszélgetek! :oops: :shock:

Merre vagytok?
Képzeljétek, kaptam ma egy nagy meglepit a férjecskémtől. Le is fényképeztem, mindjárt felrakom! :wink:

Melinda
fomiaae
 
 


Kép

Kép

Melinda
fomiaae
 
 


Ugye jól néz ki?
Nekem nagyon tetszik!
És az egészet teljesen egyedül csinálta. :D :D :D

Melinda
fomiaae
 
 


Sziasztok!
Na megint nem voltam pár napig, bocsika.

Melinda, hogy vagy? Tesztet csináltál?

Nati, hát helyetted is tornáztam, sajog mindenem :). Sajnálom a lábad, remélem már jobb a helyzet. Annyira jó ez a velőscsont szopizás, még apácskának is felólvastam együtt nevettünk. Remélem azért jövőhéten tudtok jönni.

Ibi, remélem talizunk a doktorbácsinál.

Ágicám, sajnálom hogy Bence nem mutatta magát, de már nem kell sokat várjatok. Az a lényeg hogy egészséges.

Andesz, köszike, jó volt látni a kis Petit, jó nagyra nőt már. :) Apácska területi képviselő egy sót forgalmazó cégnél, már 7 éve ott van. :( Úgy néz ki hétfőn felmond, remélem hamar talál mást. Nem értem miért kell a babáknak mindig fixen hízniuk. Én a helyedbe megpróbálnám valami mással "felhízlani". Mérd otthon is, és akkor látod a változást. A vezetés meg teljesen más lesz ha már a kezedbe lesz a jogsid. Ja és a védőnőtök nem komplett.

Tündi, ha jól emlékszem Roni is ennyit evett ilyen idős korába. A 2 hónapba meg drasztikusan megnövekedett a mennyiség, de addigra lett is elég tejecske.

Anikó, örülök hogy minden rendben van Lilikével. Gartulálok az új autóhoz.

Alexa, de örülök hogy Martinnak semmi baja. :) Nagyon jók a képek az apához bújós a kedvencem.

Chrissy, olyan hihetetlen hogy Martin már sétál. Most látogattunk meg benneteket a kórházba.

Alíz, gratula az átaludt éjszakákhoz, nagyon irigyellek. Igen úgy néz ki hogy felmond a drágám, nagyon ki van már idegileg és anyit nem ér semmi pénz. Van félrerakott pénzünk, egy darabig megleszünk. Nagyon teccenek a képek, főleg a mosolygós.

Bocsi hogy csak ilyen szűkszavúan írtam, megpróbál táblit javítani

madiani
 
 


Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: