Új privát üzeneted érkezett!

Gratula Panndinak!!! jaj de jó!!! De jó lenne ott tartani megint :D

Látom Csicsi itt is próbálkozik az ingyen esküvő megnyerésével :lol:

zsenka Kuponok fogalmam sincs, megjöttek-e, mert azt hiszem az új címet adtam meg, és ott meg nem néztem postát :oops: De holnap megnézem, hátha :)
Fogzás nem változott, lehet, mégse az zavarja, nem tudom :oops: kb ugyanúgy fehér az ínye egy ponton, de még nem tört át a hegye.
Hát igen, ilyet sokat hallottam, hogy jól ráijesztenek egy szűrésen a kismamára, aztán amikor egy minőségi ultrahangon megnézi egy szinte csak ezzel foglalkozó szakember, kiderül, hogy minden okés :? Persze értem én, hogy így legalább elmegy egy alaposabb kivizsgálásra is, de hát akkor olyan érzékeny az ember!

lili Köszi a babakocsis tippet, még lehet, élek vele. Nekünk is batárunk van és kéne majd buszozni, mert most kiköltözünk a kerület szélére és nekem kényelmetlen, hogy könyörögjek apának, hogy hagyja otthon a kocsit, mert be akarok menni a dm-be vagy ilyenek. Ennyi szabadságra szükségem van :D
Hát, igazán olcsó burkolólapot meg csempét én nem tudok :( mi megnéztük a nagy áruházakat, végül egy csepeli kisboltból vettük, nekik ugyan nem volt raktáron, de 1 héten belül mindenből hoztak megfelelő mennyiséget. Tapasztalatom alapján a nagy áruházakban totál nem értenek a dologhoz az eladók :( és mivel mi se értünk hozzá, csak bénázás lesz belőle :)

Vasárnap voltunk unokatesóméknál, ahol Rozi 1 hónapos. Jaj, annyira kis törékeny baba Szaffi mellett! Komolyan, megfogtam, és úgy féltem, hogy eltöröm. Milyen gyorsan elfelejti ezt az ember, pedig hát Szaffi se egy óriás még. Kicsi lányomnak tegnap sikerült először felnyomnia magát 4kézláb :shock: szóval most már tuti, hogy a költözés után az ágy az alsó szintre lesz lerakva. Mászás még nem megy, csak a hátrafelé csúszás, azzal viszont az egész szobát körbekommandózza.

Jaj, annyira elegem van már a felújításból a másik lakásban! Ezen a héten is folyton rohangálok a csajjal a kenguruban, hol megbeszélek vmit egy mesterrel, hol átveszem a munkát, hol elmegyek kifizetni egy másikat, hol „csak” a közművek átíratása miatt kell kimennem a lakásba a csajjal, miközben bent dolgozik a festőbrigád. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :twisted: Persze egy kicsit össze is kaptunk apával, mert sztem ez nem igazán az én feladatom lenne itt a picivel :roll: Mire megint jött, hogy ő szívesen maradna gyeden, csak keressek akkor egy jobban fizető állást, mert a pedagógus béremből nem fogunk megélni :( ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :twisted: Amikor meg hazajön, akkor persze babázni akar, szóval este meg azért rohangálok én, hogy ő játszhasson Szaffival (pl tegnap doboz és ládabegyűjtő túrát tettem a rokonságnál). Meg kicsit megsértődött, hogy a lakás összepakolásához mondtam, hogy legalább 1 szabadnapot vegyen ki, mert nekem nem fog menni egyedül, még ha unokatesóm segít is. A fenébe is, kezdek kicsit szétesni... ja, és ha nem mondtam volna, nekem eszem ágában nem volt költözni, ez az ő mániája :roll: Na, eleget panaszkodtam, megyek, csodálom kicsit az alvó pici lányt, ez amúgy is csudálatos dolog :wink:

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Ezt még muszáj, annyira cukik együtt a csajok:
Kép

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Gratulálok Panndinak!

Ez a hónap sajna nem jött össze nekem, de most feladtam a teaivást és csak a folsav, + néha elevit szedése van.

rekuja: édik a kicsik :lol:

bocsi hogy csak most írok, de 4 napot Sopronban voltunk, nagyon jó volt, megtudnám szokni hogy reggeli és vacsora tálalva és nem kell főzni. :D
Ákos is élvezte, kapott kiságyat a szállóban és nem volt vele gond. Sőt először egy kétágyas szobát kaptunk volna, de a recepción rendesek voltak és kaptunk egy családi szobát ráfizetés nélkül. Két szoba összenyitva, így egyik helyen aludtunk a másikban tévéztünk Egy problémánk volt, hogy a sötétítő függöny elég világos volt és reggeli 4kor már nappali világosság volt, így Ákos szopizott és 7 körül már rendesen kipattant a szeme. Viszont volt földig érő tükör, ami nagyon tetszett Ákosnak, egész nap ott álldogált és vigyorgott.
Voltunk vele usziban is és nagyon belejött a pancsolásba.
A kajával sem volt gond, vittem neki bébiételt, meg tejpépet meg forralt vizet. Az étteremben felmelegítették a vizet és még almát is reszeltek neki, egyedül a banánról kellett gondoskodnom mert az nem volt.
Vacsorakor meg olyan kaját választottam /büfészerű volt/ amiből neki is tudtam falatkákat adni.

Tegnap itthon túrós tészta volt az ebéd, már azt is megkóstoltattam vele. Ette volna az egész tányérral, de csak 3 falatot adtam neki, majd ma esetleg egy kicsivel többet.
Most pár napig kosárfonásra megyek du-án, Apa vigyáz Ákosra. Egy tálcát fogunk készíteni.
Ma csináltattam Ákosnak útlevelet, 2500 Ft, de csak 10 perc volt az egész, viszont mind a két szülőnek ott kell lennie. Apa fogta a kicsit a fényképezésnél, azzal ment el az idő, mert Ákos nem igen akart nyugtom maradni és a kamerába belenézni, de végül sikerült.

zsenka: a mi babakocsink kb. 12 éves, zöld, kék kockás perre cardin, úgy vette Apa a munkatársától 5 eFt-ért használtan, de nagyon jó állapotban van. Szeretem, mert könnyű gyorsan össze hajtható és Ákos jól tud benne aludni.

Na mindenkinek szép időt, ki kell használni hétvégén jön megint a hidegfront! :cry:

Lilypie Első szülinap tickers
ede71
Veszprém
 
 

 
 

Sziasztok!

Köszi a gratulációkat :)

Igen, megszületett Gáborunk, és nagyon boldogunk vagyunk :)

Majd később jövök részletesebben :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Sziasztok!

Én is jövök néha,ha nem gond.Próbálok visszaolvasni....Lili nálunk 8 hónapos múlt,és jöhet a Tesó,ha szeretne.Bár néha kicsit elgondolkozom,azért nem lehet könnyű,de sok jó oldala van a kis korkülönbségnek...

Szilvi

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
sissy01
 
 


Ne nézzetek hülyének, de én alig várom, hogy leteljen a hat hét, és a dokim rábólintson az újabb kistesóra :oops:

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


panndi Én is így voltam vele, hogy mikor lehet csinálni a következőt? :) Jaj, úgy irigyellek, hogy ott a pici!!! Puszilgassátok rendesen :wink:
Látom, a vonalzót már át is állítottad :) Aztán, ha van kicsinyítve kép, dobj ide egyet, hadd nézegessük a legkisebb cukiságodat olvadozva :lol:

sissy Bizti nem könnyű kicsi korkülönbséggel, de valljuk be, ennél rosszabb nehezebb dolgok is vannak az életben, sőt :)

ede Sopron jól hangzik, kell néha a pihi :) Cuki lehetett Ákos a tükörrel :) Egész nap ott ÁLLt? Már ennyire belejött? Mintha csak most írtad volna, hogy felállt! Wow!
Hova mentek, hogy útlevél kell? Mi csaj személyit csináltattunk neki, az ingyenes, és elég voltam hozzá én. Bár csak 3 évig érvényes. Viszont nem áll szándékunkba elhagyni az uniót :lol: Horvátokhoz is lehet csak személyivel menni, nem? Van valami országközi megállapodás aszem :roll:
Sajnálom, hogy nem jött össze ebben a hónapban :( de új hónap, új remény :)

Szorítsatok, a peteérésem meg a költözés nagyjából egybe esik :evil: Bár hátha az izgalmak pozitívan befolyásolnak mindent :roll: :) Á, én hülye naiv, itt álmodozok :roll: Vajon ez valaha elmúlik, hogy reménykedek a spontán babócában? :roll: Na mindegy, végső határidőnek ott a január, legfeljebb akkor lombikozunk :)

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Jó reggelt :)

Akkor tessék egy születéstörténet, és pár fotó :)

Vasárnap kilenckor volt randink a dokival a kórházban, én előző éjjel már alig aludtam, éreztem, hogy nem fog hazaengedni. Vasárnap reggel két óra alatt négyszer volt hasmenésem, hánytam is, szóval remek volt :) Lányokat összepakoltuk, átvittük a szomszédba, mi meg elindultunk. A kórházban először feltettek CTG-re, ammi semmit nem mutatott, dokim közben ott ült velem, mondtam neki, hogy valami szivárgott előző nap, meg fájdogálok, volt az a kis vérzés, stb. CTG után megvizsgált, mondta, hogy már háromujjnyira nyitva vagyok, mit szólnék egy szüléshez? Mondtam, hogy így is terveztem ;) Fél tízkor burkot repesztett a doki, aztán vártunk fél órát, hogy rendszeresednek-e a fájások. Nem történt semmi, úgyhogy 10-kor kaptam oxitocint. Na innentől beindult a buli. Az eleje még vicces volt, Zolival jól elszórakoztunk, aztán egyre csöndesebb lettem. Az utolsó egy órában két perces fájásaim voltak, az nagyon kemény volt, már csak vegetáltam, két fájás között próbáltam pihenni, de mire ellazultam, már jött is a következő fájás. Aztán egyszer éreztem, hogy nyomnom kell, de mondták, hogy még ne, mert a méhszáj nem simult még el, próbálták kézzel visszanyomni, mert Gábor már nagyon igyekezett. Utána mondták, hogy pár fájást még az oldalamon fekve sóhajtozzak ki. Jöttek a fájások, a másodiknál már mondtam Zolinak, hogy nem tudok nem nyomni, mert érzem, hogy Gábor jön. Ami nem lett volna baj, de a méhszájat tolta maga előtt. Azt a doki nyomta vissza, én meg csak azt éreztem, hogy putty-putty: előbb Gábor feje, majd a többi része is kicsusszant :) A lába csikizett, majd éreztem, hogy körbepisilt :)A hasamra tették, és olyan gyönyörű volt! Utána elvitték rendbe rakni, engem a doki összevart, de a sérülések ellenére az is hamar megvolt. Még két órát együtt voltunk hármasban, aztán lekerültünk Gáborral az osztályra.

Mindent összevetve rövid szülés volt, három óra alatt megvolt, de elég intenzív volt a fájdalom, viszont határozottan megérte ;)


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Panndi,te aztán koránkelő vagy! :D
Még egyszer gratula,gyönyörű a gyerkőc és a lánykáid is olyan édesek,ahogy körülrajongják a kistesót! :D :D :D
(Remélem,az én lányom is így fog reagálni... :) )

A szülésed tulajdonképpen irigylésre méltó,bár az lehet a legnehezebb,amikor te érzed,hogy nyomnod KELL,de nem engedik...én is így voltam anno...

piki
 
 


Köszi :)

Háát, igaziból az a durva, hogy mikor kijött Gábor, nem is nyomtam, nyomta ő magát :lol:

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Sziasztok!

Panndi nagyon édes a fisfiad és mekkora haja van. Ákosom is nagy hajjal született, de már teljesen elhullatta és újat növeszt helyette.
A születésed története hasonló az enyémhez, én közel 4 órát vajúdtam a burokrepesztés után (előtte semmi fájdalom nem volt csak magzatvíz szivárgás), csak a végén nekem nem kellett vissztartanom Ákost, éppen labdán ültem amikor jöttek a tolófájások, "felpattantam a szülőágyra és 13 perc alatt meg is született a kisfiam.
Jó babázást!

rekuja: Ákos nem csak áll, hanem a bútorok mellett közlekedik, ha nem éppen mászik ezerrel. Néha elfelejt kapaszkodni annyira játszik, úgyhogy vannak esések, de nem annyira vészes. Valószínű hogy augusztusban már rendes kis cipő kell neki, még a végén el fog indulni 1 éves kora előtt.

Azért csináltattunk útlevelet, mert a tesom olaszban él és oda akarunk kimenni, ő javasolta, mert az olaszok elég körülményesek. Útlevél is 3 évig érvényes a kicsiknek.

Ma voltunk védőnőnél, Ákos 7920 gr és 70 cm, alig tudtuk lemérni annyira sírt. Még oltást is kapott a felkarjába, agyhártyagyulladás ellen 2. Leültem a székbe Ákossal és úgy kapta a szúrit.
a Védőnő 28-át, az dokinő 24-ét pecsételt a kiskönyvünkbe, biztos korán volt még hétfőn a 8.30. :lol:

Viszont még mindig nem engedi a védőnő hogy bármilyen tejterméket adja Ákosnak, most csak tésztát, húslevest, paradicsomot, májat és pulykamellett kóstolhat ebben a hónapban. Elég lassan haladunk, még mindig szopizik 4-5x. Tegnap este későn jöttünk haza anyósomtól, nem volt vacsi csak szopi és nem volt elég neki, üvöltött, kénytelen voltam neki gyümölcslevet is adni cumisüvegből, már nem lett volna türelme kanalazgatni.

Nem tudom említettem-e de mi már mossuk a fogunkat. Élvezi, vigyorog. :D

Lilypie Első szülinap tickers
ede71
Veszprém
 
 



Sziasztok!

tényleg lelassult a fórum :roll:

piki: a shatawari készítménnyel kapcsolatban szeretném megkérdezni tőled, hogy mióta szeded és terhesség vagy szoptatás alatt is szedted?
Persze ahol utánanéztem semmi akadályt nem írtak a fenti eseteben a szedésre, viszont
http://www.termeszetgyogyaszat-konyvek. ... apszula-it
linken egyrészt a szoptatást támogatja, másrészt a tejtermelést csökkenti a késztítmény. Eléggé ellentmondó a dolog. :(
Lehet hogy meg kéne próbálnom szedni, mert a mit tavaly szedtem azt nem lehet szoptatás alatt :(
Viszont az aggodalmam, hogy Ákos még 3-4x szopik, és nem akarom elvenni ez tőle, persze meg tápszert sem akarok venni.

Lilypie Első szülinap tickers
ede71
Veszprém
 
 


Én most is szedem még a trimeszter végéig,olyan szakember ajánlotta,aki védikus gyógyászattal foglakozik.
Majd a 3. trimeszterben újra szedni fogom,elvileg segít megelőzni a koraszülést-ami nekem fontos lenne,egy késői vetélés és egy koraszülés után...
Pankával nem szedtem,csak a teherbeesésig,meg a szülés után,nekem tejserkentésre is ajánlották...tejem pedig volt is bőven. :D

piki
 
 


köszi a gyors választ.

Még egy kérdésem lenne, Te hol szerzed be ezt a terméket és melyik gyártóét használod?
Webáruház? Ja most látom pesti vagy így gondolom egyszerűbb.

Erősen gondolkodom rajta hogy én is elkezdjem, hátha sikerülne minél hamarabb a következő babát összehozni. :)

Lilypie Első szülinap tickers
ede71
Veszprém
 
 


Mi minden ilyen védikus cuccból a Himalaya termékeit vesszük csak.
Nálunk sajnos elég drágák,Andris nekem utoljára Litvániából rendelt,mert mindig van valami akció,hol 1et fizet,2t kap,hol 2t fizet,3at kap,most épp 20%-kal olcsóbb minden termék.
Külföldről még a postaköltséggel együtt is olcsóbb.Utoljára például 6000forintnyi euróért 4 dobozzal vettünk,itthon majdnem 1 doboz kerül ennyibe.
Ha érdekel,este megkérdezem Andrist,pontosan mi is a webshop címe és belinkelem.

piki
 
 


Piki: jöhet a webshop címe, előre is köszönöm az infot.

Te mióta szeded ezt a terméket?

Lilypie Első szülinap tickers
ede71
Veszprém
 
 


A himalayaherbals.com oldalon lehet regisztrálni és ha ott megadod az adataid,a hozzád legközelebbi országot fogja megadni,ahonnan rendelhetsz-ez Litvánia lesz.
Az oldal angol nyelvű,remélem ez nem okoz gondot,de ha bármiben segíthetek,csak szólj. :D

Nekem először Indiából hozott ilyet a párom 4 éve,mert gondok voltak a ciklusommal.Akkor egy havi adagot szedtem be,aztán terhes lettem és nem szedtem tovább...ez a terhességem végződött vetéléssel egy felszálló fertőzés miatt.
Utána újra szedni kezdtem,hogy mihamarabb regenerálódjak és újra terhes legyek,a 3.ciklusban így is lett,ahogy már írtam is.
Most márciusban kezdtem el szedni,amikor elkezdtük a babaprojektet és azóta szedem.

piki
 
 


Még egy kérdésem lenne, te napi 2x1-et szedsz vagy ennél eltérő adagolást?

Lilypie Első szülinap tickers
ede71
Veszprém
 
 


milyen a doboza a terméknek amit szedsz, mert a himalaya márkán belül is több féle shatavari található. :roll:

Lilypie Első szülinap tickers
ede71
Veszprém
 
 


Jelentem elfogadható okom van a kimaradásra, pénteken átköltöztünk, hétfőn meg apa elutazott egy hétre, szóval van itt minden, mint a mesében. Jobban birom az egyedül létet, mint 2 hónapja, talán csajom is kiszámíthatóbb már, vagy nekem van több önbizalmam, nem tudom. Netem eléggé akadozik, mobilra van kapcsolva a gép. Olvasok pár naponta, szóval képben vagyok a védikus szerekről :)

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol:
Grat a költözéshez végre! :D :D :D :D :D :D


2x1et szedek,a doboz mindig fehér,zöld kupakkal,elején a shatawari növény képével.A szögletes doboz megy az exportra,a henger alakú elvileg nem,de már olyat is vettünk,azon a shatawari latin neve,az asparagus található,de a doboz tartalma ugyanaz a zöld kapszula,ugyanolyan koncentrációjú növényi kivonattal. :D :D :D

piki
 
 


Hahó! Sehol senki? Ezek szerint senki sem babásodott be még Pikin kívül? Érdeklődve várom a friss híreket, hátha :)

Szaffinak kijött az első két foga! Nem aprózta el, egy nap különbséggel volt tapintható. Mindezt persze arra a hétre időzítve, mikor a költözés után egyedül voltam itthon, és semmi sem működött a lakásban. Most már egész jó, van melegvíz meg a tűzhely is bekötve. Persze ha már itt volt a gázos, mondtam nézzen már rá a kazánra, így szerencsére még a fűtési szezon elött kiderült, hogy cserélni kell, mert be se kapcsolható :(

Nekünk ez a hónap se jött össze :( Nem baj, majd a lombik januárban :)

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Rekuja: gratula a kisfogakhoz :D

Ákosnak is van két kis foga alul, már 7 hete bújtak ki, azóta állandóan harapdálna engem. Újabbakat nem látok.

Hétvégén esküvőn voltunk, elég nagy volt a kánikula. Ákos jól bírta, csak a házasságkötés alatt aludt 20 percet, aztán egész nap fent volt. Este fél 10-ig bulizott, megszoptattam és elvittem anyósomhoz (ő nem jött el a lakodalomba), így tudtunk a párommal egy kicsit táncolni. Rettentő hőség volt, még ruhát is kellett cserélnem, mert annyira leizzadtunk.
Egy kicsit aggódtam Ákos miatt, hátha felébred és nem leszek ott, mert mostanában eléggé nehéz megnyugtatni, annyira anyás :?
De szerencsére reggelig aludt :lol:
Egy hete kb. hogy már nem ébred fel éjjel, igaz most esti lefekvésnél van egy kis hiszti, nem akar elaludni, de aztán hajnali 4-5-ig is bírja, majd szopizik és alszik tovább, 7- fél nyolcig.

Tegnap voltunk vele a Balcsin is, tetszik neki. Volt kis medence a kempingbe ahová járunk (húgom ott dolgozik), beleültettem a babaúszógumiba és leért a lába, annyira élvezte egyedül mászkált ide-oda.
Sőt a lángost is megkóstolta, nagyon ízlett neki. Már elég sok mindent adok neki a tejtermékeken kívül, a lagziba is evett levest, húsit, rizzsel, bejött neki.
Már csak egy fél zacskó 3-as pelusunk van, és váltanunk kell 4-re, mert Ákos szerintem több mint 8 kiló, és elég kicsinek néz ki a 3-as rajta.

Olvastátok egy 7,3 kg baby született az USA-ban. http://www.hirado.hu/Hirek/2011/07/11/1 ... ott_a.aspx
Na mennem kell, Ákos most alszik, ilyenkor lehet bármit is csinálni.
Szép napot mindenkinek! :lol:

Lilypie Első szülinap tickers
ede71
Veszprém
 
 


7,3 kg-s baba?! Sztem Szaffi most fél évesen sincs annyi! :shock: Gondolom császár volt, azért ekkorát megszülni :roll: hú, ettől kiráz a hideg!

Medencézést mi is kóstolgatjuk, még szokni kell :) Nekem tetszik, este van miből locsolnom az erkélyt :) Amúgy kezd egész lakájos lenni a hely, már van net is meg tv, meg légkondi, így már csak 27 fok volt tegnap a nappaliban (egész nap ment a gép, de nem csuktam be a nappali ajtaját, mert így a konyhát meg a hálót is hűtötte egy kicsit). Végre itt a hideg, Szaffi cefetül viselte a meleget, alig aludt miatta. Ma meg aludt 4 órát egyben a hűvösben :)

ede
Úszógumi + járkálás remek ötlet :) Hát, nem bánnám, ha a felső fogacskák most váratnának magukra, és mind jól kipihenhetnénk a fogzást :) úgyis olyan lassan bújnak ki, alig nőttek 1 hét alatt, még mindig kis jelképes rizsszemecskék csak.
Esküvőre kicsit irigy vagyok, nekünk már minden ismerősünk vagy házas, vagy sztünk sose házasodik meg. Bár apáról is ezt gondolták a barátai :) Egyetlen potenciálisn esküvő előtt álló uncsitesóm szakított a barátnőjével pár hónapja :evil: Szörnyű, hogy nem gondol a rokonokra! :D
2-es pelusból nekünk egy fél zacsit el kellett ajándékoznunk, mert már annyira bevágott neki. Még jó, hogy Rozika rokonbaba 4 hóval fiatalabb, így van kinek adni a cuccokat. Olyan furi amúgy, nézem Rozi fotóit ahogy Szaffi cuki ruhácskáiban feszít...

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Sziasztok Lányok!

Most már vége a kánikulának és a strandolásnak, remélem gyakrabban benéztek majd! :lol:

rekuja: A mi fogacskáink is nagyon lassan nőnek, már 2 hónapja bújtak ki és talán most érték el a végleges nagyságot. viszont rettentően élesek, és a kisfiam állandóan rajtam gyakorolja a harapás. Mindenhol harapdál ha olyanja van, egyébként nagyon édi. :D
A kisfiam mint említettem nagyon anyás volt eddig, de most itthon volt a húgom olaszból és úgy néz ki egy kicsit javult a helyzet, mert nem csak én voltam vele itthon egész nap. Jó lenne ha megmaradna ez a helyzet, mert egyébként előtte egész nap csak rajtam lógott Ákos.

Képzeljétek, ha mondjuk Ákosnak hogy tánci-tánci elkezd rugózni és vigyorog.

piki: megrendeltem a shatawarit (az ajánlott oldalon), remélem beválik. :D
Viszont találtam egy másik oldalt, ahol Amerikából lehet megrendelni és fele ennyiért, úgyhogy most ott fogok majd próbálkozni ha megint kell.

Holnap már 9 hónaposak leszünk, annyira hihetetlen, hogy 9 hónapot vártam rá és már 9 hónap eltelt a szülinapja óta.

Lilypie Első szülinap tickers
ede71
Veszprém
 
 


Gratula Ákosnak a hófordulóhoz,meg a fogacskákhoz is! :D :D :D
Ezt az amerikai oldalt nem ismerem,de ha tényleg olcsóbb,légyszi oszd meg velem is,mert több barátnőm is keresi,hol éri meg a legjobban.

Mi azóta túlvagyunk az első genetikai UH-n,minden rendben,a pocaklakó szépen növöget,mindene megvan,a tarkóredője is szuper,csak 1,1mm,tehát bőven határértéken belül van.
A saját dokim is megnézte,már 67 mm a CRL-je,több,mint másfél centit nőtt egy hét alatt.
:D
Szombat reggel indulunk a Balcsira,már a frász kerülget,hogy olyan vacak idő lesz,mint most is... :evil: :evil: :evil:

piki
 
 


A link az alábbi:
http://www.onlineherbs.com

1db 6,67$, de hármat kell minimum rendelni és az 20$, nincs szállítási költség.
Viszont nem tudtam rendelni, mert a kártyámat nem tudtam regisztrálni a fizetési módnál, úgyhogy még a bankba kell bemennem ez ügyben. Sajna átutalással nem lehet fizetni, legalább is én nem írtam nekik ezzel kapcsolatban, de a fizetési módok között nem szerepel.
Így most én is a lettországit rendeltem, ez jóval drágább, de még így is olcsóbb mint a magyar beszállítótól vennénk. :lol:

Tegnap amikor bekukkantottam, akkor vettem észre hogy már a 13. hétben vagy(minden alkalommal irigykedem egy kicsit), ez egy kicsit megnyugtatja az embert. :D
Egyébként gratula a jó eredményekhez. :D

Hát hétvégére nem ígérnek kánikulát, sajna nem lesz strandidő. :(
Hová mentek?

Én szerencsére Veszprémben lakom, így párszor le tudtunk menni a múlt héten a Balcsira.

Lilypie Első szülinap tickers
ede71
Veszprém
 
 


Köszi! :D

Keszthelyre megyünk.Sajna a jövő hétre se jósolnak meleget,eléggé bosszant is,hogy a kánikulában itt forrt az agyunk a városban,a nyaralásra meg ilyen tré idő lett. :evil:
De nincs mit tenni,apának most van szabadság...

piki
 
 


mobilról írok épp megyünk a balcsira szakadó esőben keszthely felé, szóval piki tudok jelenteni :) 21 fok van keszthelyen :) na felkelt a csaj ennyit a mobilon netezésröl

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Fel a fejjel lányok! :D

A köpönyeg.hu előrejelzése szerint
"jövő héten egyre több napsütés ígérkezik, és lassan-lassan erősödik a nappali felmelegedés is"

Lehet hogy strandolni nem fogtok, ha csak a szállodában nem lesz medence, de azért szép kis helyek vannak itt a Balaton-felvidéken ahová el lehet kirándulni.

Amikor Sopronban voltunk 1 hónapja nekünk is elég rossz időnk volt, de azért néha kisütött és Ákost jól felöltöztettem, mentünk aztán sétálni.
Sőt egyik nap szakadó esőben sétáltunk át a helyi uszodában, volt a babakocsira esővédő, a kicsit egyáltalán nem zavarta az időjárás.
Persze nektek azért sok napsütést kívánok és jó nyaralást!
Lényeg hogy együtt legyen a család! :lol:

Lilypie Első szülinap tickers
ede71
Veszprém
 
 


Sziasztok!

Olvasgatlak titeket egy pár napja....Én 26 éves vagyok, és van egy 15 hónapos kislányom...
Felmerült, hogy lehet, hogy babát várok, bár még biztos eredmény nincs a kezemben és azt sem tudom igazán, hogy mit is várok....
Kicsit félek belegondolni, hogy esetleg jön a tesó, mert elég pici még a lánykám és nagyon anyás...valamint munkahelyem sincs, így max fél évig kapnám a tgyást és utána csak a családi pótlék meg a gyes lenne....ugyanakkor szeretnék is kistesót, mert nem lehet olyan rossz a kis korkülönbség....
Látom, hogy többen vagytok, akiknek ilyen hamar jött a következő baba, hogyan élitek ezt meg? Mit szól hozzá a nagyobb tesó?
Szerintetek ilyen anyagi helyzetben amibe mi kerülünk, ha jön a baba, meg lehet majd élni?
Ha kiderül, hogy babát várok, akkor mindenképp velünk marad, akkor majd megoldjuk valahogy....
Ne haragudjatok, hogy írtam, de muszáj volt valakivel megosztanom...
remo85
Győr
 
 


ede Mi csak a hétvégére mentünk (volna) le, de szombaton már haza is jöttünk, mert ilyen időben a csajszim nem tud mit csinálni lent. Egy öreg vályogháza van a családnak, és hát nem nagyon lehet csak az ágyon mászatni, az meg neki nem elég tér. Nem baj, le kellett vinni egy csomó mindent, meg hazafelé bementünk Németbányára a telekre, megkérni Tóni bácsit, hogy kaszálja már le a füvet (3000 m^2, ahhoz már kell traktor). Nem baj, majd az ősszel megyünk még, addigra már futni is fog, ahogy fejlődik a mozgása :D

piki De jó olvasni, hogy minden okés veletek :) Kitartást az időhöz! Ismeritek a Berki sétautat? http://geocaching.hu/caches.geo?id=3373 tavaly csinálták, Keszthely felől is elérhető, de Hévizről érdekesebb (csak ott fizetős a parkoló). Gyönyörű, meleg vizes kis csatorna remek élővilággal, és kevés emberrel, mert nem nagyon ismert. Sztem a pici (lassan a nagy) is élvezné, csak bele ne essen :)
Én amúgy Keszthelyen születtem, mert anyám akkor is Balatongyörökön nyaralt a nagyszüleim házában tesómmal (aki 21 hós volt), szóval én imádom azt a várost :)

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Én is itt, csak mindig van valami.

remo, az anyagi részéhez nem tudok hozzászólni, de hidd el, nagyon jó a kis korkülönbség :wink:

piki, hogy megy a idő, már a második harmadban vagy, de jóó :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


panndi: hihetetlen, hogy már 1 hónapos elmúlt a kisfiad? Hogy van a kicsi? Hogy fogadták a nagyok?

remo85: szerintem örülj hogy terhes vagy! :D
Mivel második baba lesz, olyan sok beruházásra sincs szükség, sok mindent a kis tesótól majd megörököl.
Az anyagi oldalról nézve, függ a megélhetés, hogy hol laktok (van-e hiteletek, mekkora a rezsi stb.), a férjed fizetésétől. Ha annyira nem megy a dolog, akkor elkezdesz munkát keresni amig kicsi a gyerek és beadod őket bölcsibe, az sem a világ vége:)
Egyébként a most készülő új munkatörvény szerint egyetlen kismama sincs biztonságban
http://www.babanet.hu/hetrol-hetre.php? ... icles-3126 :(
gondolom ez eléggé visszavágja majd az anyákat/nőket, hogy merjenek-e egyáltalán kisbabát vállalni.

rekuja: együtt érzek veled amikor azt írod, hogy nem tudod letenni a kicsit az öreg házban. Hasonlóan járok én is anyósomnál, mindig fél hogy leteszem, mi lesz az Ákossal. De sajna annyira menne állandóan, hogy kínlódás vele olyan helyre menni ahol egész nap csak be van kerítve, vagy ülni kell az ülőkében. Múltkor nagyon édes volt, amikor hazaértünk és letettük itthon a szőnyegre, annyira boldog volt, hogy mászhatott. Most ebben a korban vannak.

Lilypie Első szülinap tickers
ede71
Veszprém
 
 


remo Nem frissítettem, amikor írtam, úgyhogy nem láttam, mit írtál :) Tudod, ha bárányt adnak, akolt is adnak hozzá :) Sztem egy nőnél sose igazán anyagi kérdés a következő baba, csak ez sokszor „jó kifogás” :roll: Legalábbis nálam sose lenne anyagi kérdés :roll: Amúgy tényleg vacak a családi pótlék meg a gyes mennyisége, szóval sok múlik apa fizuján, illetve hogy felétek van-e munka, hogy beadd-e őket bölcsibe. Vagy te legyél az, aki otthon van és mások gyerekeire is vigyázol a sajátjaid mellett családi napköziben, ha mások találnak melót :roll:

panndi De édes Gábor fotója a vonalzóján! Épp ma filóztam azon, hogy ha minden jól megy és a januári lombikunk sikeres lesz, akkor pocakosan fogom Szaffit felcipelni a harmadikra? Te terhesen hogy cipelted a lányokat? Meg egyáltalán, ez az emelgetés … mikor Szaffit vártam, szigorúan 2 kg-nál nem volt szabad többet emelgetnem. Csajszim most 7 kg fél évesen, ha tényleg tripláz a nagykönyv szerint tíz felett lesz, mire lombikozunk :roll: Anyám szerint mivel fokozatosan terhelek, ezért ez normális …

ede Ez a törvénymódosítás enyhén szólva felháborító! Az indoklás meg, hogy eddig is kijátszották, akkor minek, kb. olyan, mint hogy eddig is voltak adócsalók, töröljük el az adókat! Mi az, hogy a lombikprogramban résztvevőknél nem lehet tudni, mennyi ideig tart?! Persze, a tb támogatásnál pontosan lehet tudni mennyi ideig tart a lombikprogram, az első gyógyszertől az első tesztig, kb 2 hónapos intervallum alkalmanként, amiből én spec betegszabin voltam 3 hetet. Tiszta … :evil: … Na, nem kellett volna beleolvasnom!
Tegnap volt ilyen Szaffi, hogy egy csomót autóztunk, itthon meg már a szőnyege látványára is vigyorgott :) Kis cuki :)

Nektek volt olyan, hogy a száján át furán sípolva vette a levegőt? Kb 1 hete tanult meg a száján át is lélegezni, és hát, elég rémisztő hangokat ad ki :( Eleinte csak kakiláskor csinálta, de most már egyre gyakrabban, én meg nemtom, ez normális-e vagy épp vmi baja van :roll: Nem náthás, nem beteg (ma sokat csuklott mondjuk).

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


rekuja, Fruzsival a 29. héttől feküdnöm kellett, nem emelhettem. Gáborral az ötödik héten vérezni kezdtem, nem emelhettem. Szerencsére a lányok megértőek voltak, ha nagyon muszáj volt, emeltem, de amúgy nem, mindenhova bemásztak, felmásztak és jöttek gyalog :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a bíztató szavakat....kezdek megnyugodni...egyre jobban érzem, hogy terhes vagyok, a kislányommal is megéreztem, ő első próbálkozásra sikerült...
Apávan a megszakításos módszerrel védekezünk, a többi fog.gátló módszer nem jön be, meg még szoptatok is így a gyógyszer szóba sem jöhetett...a tesót csak 3-4 épv múlva terveztük, de ha már most jönni akar, akkor tárt karokkal várom, Apa egy kicsit parázik, hogy mi van, ha tényleg terhes vagyok...
Már kezdem magam beleélni a gondolatba...a hét végén kell hogy megjöjjön e mentsruációm...
Tegnap este óta émelygek, de ez lehet pszihésen is, mert az igazat megvallva szeretném ezt a babát....
Amikor 2 éve terhes lettem, akkor is hamar jelentkeztek a tünetek, az alhasi fájdalom épp úgy mint most, meg érzékeny volt a mellem, amit most a szopi miatt nem érzek sztem...
Annyi minden kavarog bennem, de ismát érzem magamon azt a határtalan nyugodtságot amit akkor...már az első hónaőban észrevették rajtam a munkahelyemen hogy terhes vagyok...azt mondták olyan vagyok, mint az aludttej, biztos babát várok...kicsit most is úgy érzem magam...
Tesztelni majd csak akkor szeretnék, ha nem jön meg...addig is reménykedem...

Ede! igazad va, valóban nem kell annyi minden a kezdetekben, kiságy, babakocsi, kisruhák vannak, ha csak kisfiú ne lesz, akkor nem kell annyi ruha sem :)
Lakáhitelünk az van sajnos, havi 40 ezer, apa rendőr, így a fizuja nem túl jó....elvileg fél évig kanám a tgyást és utána kb 51 ezer ft lenne...
Én is olvastam az új törvényeket...teljesen felháborodtam rajta...:(
Bölcsibe ment volna igy is a lánykám, mert elvileg mentem volna dolgozni márciustól legkésőbb, így ha most jön a tesó, akkor nem kell mennie :)

Rekuja! remélem lesz majd munka, elvileg amikor menne majd bölcsibe a nagyobb az ovit kezdi majd..de az még odébb van...egy éves kora előtt nem szeretném bölcsibe adni, ha csak nagyon nem élünk meg...

Bocsi, hogy így név nélkül írok, de amig nem biztos a dolog, addig nem szeretném, hogy bárki felsimerjen esetleg a barátok közül, mert többen fórumoznak itt....remélem megértitek...
remo85
Győr
 
 


remo Nem írsz név nélkül, remo vagy :) Megértem, hogy nem szeretnéd 1 éves kora előtt bölcsibe adni. Tudom-tudom, hogy anyáink (esetenként mi) is felnőttek így, de én is úgy érezném, megszakad ettől a szívem :( Mi legalább ebből a szempontból szerencsések vagyunk, hogy apa el tud tartani minket. Nekünk viszont nem jön egyből össze a baba :(

panndi Keményen hangzik a fekvés a pici mellett! Zsófi 1 évesen elfogadta, hogy nem emelgeted? :shock: De gondolom nem a harmadikon laktok :roll: Amúgy kb ugyanazt a korkülönbséget tervezzük, mint nálatok a lányok közt.

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Lányok mi történt, hogy ennyit írtatok? :D Megjött a rossz idő mi?! :(

Már alig várom hogy megint jó idő, legyen, annyira őszi idő van, Ákos alig bírja hogy fel kell öltöztetni.
Ma voltunk a védőnőnél, Ákos 71cm és 8,38 kg, majd fél kilót hízott egy hónap alatt. Most már ehet tejtermékeket is (tej kivételével), úgyhogy jöhet a joghurt, túró, tejföl. Ez azért mér nagy segítség. sőt mostantól mindennap kell neki húst adni a főzelékébe, mert sokat mozog és kell a fehérje a kis szervezetének.

Mi is tervezzük az új babót, de nem igen jön, párom szerint azért mert szoptatok. Most már csak 3x, viszont ebéd után még mindig igényli a kis srác a szopit, sőt nem tud elaludni anélkül.
Viszont én sokszor csinálom azt hogy nem emelem fel, csak ha kell, mondom neki, hogy gyere ide, és ő örömmel mászik utánam. A kiságyban is megvárom hogy felálljon, és úgy emelem ki. cipelni, meg a baloldalon szoktam a derekamon, már annyira tudja, hogy a kis térdével szorítja az oldalam.

panndi: tényleg cuki a kisfiad képe. :)

rekuja: nem igen vettem észre, hogy Ákos elkezdett a száján levegőt venni, sokszor liheg, meg erőlködik. sőt annyira horkol ha alszik, hogy szoktam rajta nevetni. Szerintem biztos semmi baja a kicsinek, csak éppen játszik a levegővel. Egyébként a csuklás normális a kisbabáknál, nekem is szokott többször egy nap is csuklani.

Lilypie Első szülinap tickers
ede71
Veszprém
 
 


rekuja, abszolút megértette, ügyes volt :)
Nem a harmadikon, de kétszintes lakásban, de nem volt gond :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Lányok, megint lelassult a fórum :?

Ma voltam Ákossal az önkormányzat által szervezett kis ünnepségen, amely a Szoptatási világnap alkalmából köszöntötte a 6 hónapon túl is szoptató kismamákat. Volt egy kis zenés műsor a kicsiknek is. Minden szupi volt, még kis csomagot is kaptunk, meg egy szál rózsát, csak éppen a politikai színezetet ne vitték volna bele.
többször kihangsúlyozták, hogy nem jöhetett volna létre mindez, ha az hatalmon lévő párt nem támogatja a programot. Gondoltam elég fura, mert itt nem az anyukákon van inkább a hangsúly :roll:

Már megint olyan rossz idő van, pedig már úgy várom a jó időt. Végre nyáron legyen nyár és ne ősz. Tavaly amikor terhel voltam akkor is állandóan esett, elég volt már :(

A kisfiam épp az erkélyen alszik. Az ünnepség után még elmentem vele bevásárolni, majdnem beesett a paradicsom ládába, mert a bevásárlókocsiból annyira nyújtózkodott a polcok felé.
És képzeljétek annyira bepisilt a boltban, ahogy felvettem, éreztem a ruhámon hogy valami meleg folyik rajtam, hát teljen átázott a drága.

Remo: mizu veled?

Ez a hónap sem jött össze, úgyhogy lehet hogy amig szoptatok tvalószínűleg nem leszek terhes :

Viszont megkaptam a shatavari visszaigazolását, hogy 6 nap múlva várhatóan megérkezik. Remélem hátha segít. :)

Lilypie Első szülinap tickers
ede71
Veszprém
 
 


Sziasztok!

Sajnos nálunk most nem jön a kistesó...reggel elkezdtem barnázni, most meg kezd rendesen megjönni....
Pedig annyira jó lett volna egy meglepetés baba.....
Most akkor megy minden a terv szerint és mikor a nagyobb 3 éves körül lesz majd ismét próbálkozunk....

Én elköszönök tőletek! Nálunk elvileg 2014ben jön a kistesó....:)

Nagyon sok boldogságot és örömöt kívánok a babákhoz, gyermekekhez, és minden kismamának gondtalan babavárást és könnyű szülést majd!!!!

pusssz Mindenkinek!!!
remo85
Győr
 
 


ede Olyan hideg van itthon, hogy fázik a kezem gépelés közben :D Na jó, csak letöltöttem néhány könyvet a netről, azokat olvasom írás helyett (tekintve, hogy 3 napig pakoltam a könyveket a szekrénybe, szilárd elhatározásom elveim ellenére a gépen könyvolvasás bevezetése. Meg olcsóbb is lopni :roll:).
71 cm tök jó! Én azon szenvedek, hogy Szaffi 67 cm, de a 68-as ruhák már kicsik rá, a 74 meg veszettül nagy :?
Csajszim hülye levegővétele aszem játék, mert néha vigyorog hozzá. Mint a köhögés, amit „anya, gyerek ide!” funkcióban használ :?
Szoptatós ünnepség politikai színezettel? Egy olyan párttól, aki épp kirúghatóvá teszi a kismamákat? Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :evil:

panndi Reményt adsz :) Apa épp most találta ki, hogy „edzük” Szaffit a fel-nem vevős korszakra :) Persze így, hogy napi 1-2 órát hordozom (kendő/kenguru) ez irreális :)

remo Akkor, ha minden a terveink szerint halad, mi leszünk még egyszerre terhesek :) 2014-re tervezzük a 3. babócánkat :)

Bejelentkeztünk a Kaáliba konzultációra augusztusra. Azt hittem, szeptemberre lesz csak időpontjuk :roll:

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Mi is megvagyunk, volt pár nehéz napunk, már nyugi van :)

Voltam hathetes kontrollon, kistesó szabad utat kapott :)

Köszi a képdicséreteket, Gábor sokat mosolyog, egy tündér :)

rekuja, Gábort most kezdtem el hordozni, a lányok mellett muszáj néha magamra kötni, amíg elbírom :)

remo: azért ne szomorkodj :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


panndi Mi van, lesz nektek még 2012-es babátok is? :lol: Hajrá! Gábor hordozása tök jó, sztem ez remek dolog :) Majd mesélj, hogy működik a 3 gyerek párhuzamosan :) mondtam már, hogy imádom Gáborod fotóját? Kis cuki hajasbaba :)

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Hááát, szeretnénk babát, eredetileg másfél évenként jöttek volna a babák, vagyis jöttek is, csak ugye Rékánk nem tudott megszületni, szóval egy 2012 tele esélyes ;)

A lányokat is hordoztam anno néha, de csak ha kirándulni mentünk, vagy ilyesmi, de Gábort már itthon is magamra kötöm, mert egyszerűen sokszor kevés a két kéz :roll:

Három gyerek hogy működik? Nehezen :) Mostanra jutottunk el odáig, hogy tudunk/tudtunk időt szakítani arra, hogy mindkét nagyra rendesen jusson külön idő, csap apával, csak anyával, holnap pl a férjem moziba megy Zsófival délelőtt, én a két kicsivel maradok, időjárásfüggő, hogy mit csinálunk. Utána Fruzsi megy bábszínházba, én megyek külön fagyizni először az egyik lánnyal, aztán a másikkal. Nagyon igénylik, hogy visszakapjanak minket, úgyhogy muszáj volt erre időt szakítani. Ősztől meg Zsófinak ovi délutánig, akkor picit nyugisabb lesz az itthonlét :) Decembertől Fruzsi is rendesen fog oviba járni, majd rám szakad a nagy nyugi :lol:

Köszi, nekem is ez a kép a kedvencem :)

Ha augusztusban mentek konzultációra, mikorra várható a lombik?

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


panndi "Sajna" január előtt nem merünk belevágni :roll: tudod, már csak két lombiklehetőségünk van, és ha megvan az 1 év a szülés után, akkor sokkal jobb esélyekkel indulunk. Nagyon reménykedek benne, hogy lesznek fagyibabáink is, mert akkor lenne esély a több gyerekre :roll: Mármint a 3-nál többre, mert addig minden áron menetelünk apával, abban maradtunk 8) De majd meghallgatjuk, mit mond a dokinéni ez ügyben!

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Na,ez szép...egy hétre eltűnök és annyit írtok,hogy nem győzök olvasni. :lol: :lol: :lol:

Tegnap este értünk haza,de anyukám még nálunk van,így csak beugrottam köszönni egyet.
Az idő pocsék volt,de ez nem szegte a kedvünket,sétálgattunk,kirándultunk,sétahajóztunk,megnéztünk pár múzeumot,a kastélyt stb.
Együtt voltunk,pihentünk és ez a lényeg. :) Panka nagyon élvezte az állandó jövés-menést,imád utazni,imádja az új dolgokat,semmi gond nem volt,a világ végéig is elmennék vele. :D

A pocakbaba is jól van,képzeljétek,már 2-3 napja érzem,hogy mocorog. :D :shock: Ez csak azért furi,mert ilyen korán nem számítottam rá,de örülök neki nagyon...olyan megnyugtató ráadásul...

Hétfőn nekiállunk tapétázni,festeni,Pankát kontrollokra kell vinnem+még a 18 hós oltást is meg kell kapnia,amit a nyaralás miatt elhalasztottunk,szóval nem fogok unatkozni,de azért majd benézek,amikor tudok. :)

piki
 
 


piki Látod, most meg egy hétig senki sem írt :roll: Tök jó, hogy érzed a kicsit mozgását!!! Jaj, de irigykedek :) Hogy álltok a lakásfelújítással? Hogy bírod terhesen a nagyot is? Panka már tudja, hogy jön a kistesó? Lassan jön a 18 hetes ultrahang, akarjátok tudni a nemét? (vagy ezt már kérdeztem? :roll:)

ede Nővérem esélyegyenlőséggel foglalkozik (foglalkoztatás politikus), meséltem neki az önkormányzati ünnepséget, teljesen ki volt akadva, hogy csak a szoptatós anyák kaptak bármit is, mert ezzel hátrányosan különböztetik meg és megbélyegzik azokat, akik valamilyen okból nem tudnak szoptatni. Mondtam, hogy de hát a szoptatás világnapján... mindenesetre érdekes felvetés :roll:

Jöttem büszkélkedni, hogy csajom múlt vasárnap felállt (rám támaszkodva), azóta már egyedül is megy neki a kiságyban a rácsba kapaszkodva. Kis lökött énekes, amint függőlegesbe kerül kajabálni kezd, eddig szinte alig nyivákolt. Ezek szerint ezt látja tőlünk, ülve nem beszélünk állva meg énekelünk :)
Kis dokumentáció: http://www.youtube.com/watch?v=YeTF3GShfeY

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: