Új privát üzeneted érkezett!

Lucuzs
Ha azon a 13.-ás héten leszünk otthon nálunk Győr mellett, akkor csatlakozhatunk mi is?
Azért nem ígérem biztire, mert még változhat az időpont anyuék nyaralása miatt.

Egy aggasztó kérdésem lenne hozzátok lányok:
A dokinál találkoztam egy anyukával, aki azt mesélte, h tavaly nyáron a nagy melegbe fürdőt egy kicsit, másnapra elment a teje... Ti hallottatok már hasonlóról?!?!?!?!
Jól beparáztatott, mert mi szeretnénk menni nyaralni, és olyan jó lenne fürödni is!

Éjszaka: Barni sem alussza át. Lassan ott tartunk, h ébred 11kor, 2kor 4kor és 6kor tényleges ébresztő. Szerencsés napokon a 2órás kimarad és szinte újjászületve ébredek.
De sírni hagyni én nem bírom....

Vezetés: gyakorlom! De a Párom szerint ön és közveszélyes vagyok! :( :( :( De egyre jobb!

Felébredt. Folyt. köv.

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Wivi, mi most voltunk Horváto-ban és fürödtem, a nem is kicsit hideg vízben és nem csak 1x.... tejem ugyanannyi! Szerintem amúgy is elapadt volna neki, szóval ne izgulj!!!

Talira mi nem fogunk tudni menni, mert nyaralunk... :oops:

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Sziasztok!

Látom mindenki élvezi a nyarat! :wink:

Angie: hogy telt a múlt hét? keresztelő?

Ebba: mi pampers-t használunk (mindegyik színű jó, így épp amelyik akciós), illetve liberót, vagy a müllerét. Utóbbi kettőt napközben, éjszakára a pampers-t. Ja, és 4-es. Van egy 4+-os huggies, kíváncsi vagyok milyen lesz, de az még egy kicsit odébb van. hogy bírja Janka a lovas tábort?

Vikoo: megoldódni látszik Boldi éjszakai alvása? Olivér 4-szer kap kaját egy nap, kétszer gyümit, kétszer főzeléket. Utána mindig leöblíti tejcsivel.

Tatjana: sikerült az interjú?

Navi: Zorka megszokta a sztáréletet, hogy nem tudtál jönni képekkel? :wink: mi tavaly jártunk úgy, hogy nyaralás alatt leolvadt a hűtő! És hozzánk nem jött fel ránézni a lakásra, szóval egy hét alatt gondolhatod milyen szag gyűlt itt össze!!!! bár a mi esetünkhöz azért az hozzá tartozik, hogy Apa nem szólt, csak lekapcsolta a villanyórát, mert jó ötletnek találta!!! :D (nem is tudtam, hogy sírjak, vagy nevessek, mikor kiderült) azóta, ha csak egy napra is megyünk, mindig megkérdezem, hogy ugye nem kapcsolta le megint?? szegény, nem gondolta át, csak jót akart!

Lucuzs: sajnos nem tudunk menni a talira! :(

Wivi: én is voltam már többször úszni, és szerencsére nem történt semmi a tej mennyiségével. osztom Navi véleményét, szerintem is elment volna neki amúgy is.

nem tudom emlékeztek-e, de van egy gyűrűs kendőm. nos, nekem nem jött be, maradok inkább a simánál, ezért úgy döntöttem, hogy feldobom a vaterára. de előtte gondoltam megkérdezem tőletek, hogy érdekel-e valakit. 5000 a bolti ára, mivel csak két-háromszor szenvedtem vele, ezért tökéletes állapotban van, így 4500-re tartom, de a postaktg-et állnám. ja, és krém színű nandu.

megyek, fiatalúr megérezte, hogy a vége felé járok, és felébredt. szép napot mindenkinek, puszi!

Kép
Lilypie Maternity tickers
ninin
Dorog
 
 

 
 

Na mi történt csajok? Megjött a jó idő, ti meg eltűntetek? Vége van az első lovas tábornak, Janka meg megfázott szegénykém..... Fenistil cseppet írt föl a doki, meg egy köhögés csillapítót, de száraz köhögésre. Én pedig mondtam, a dokinak, hogy hurutosan köhög. Estére hőemelkedése volt, így adtam egy Nurofen kúpot. Hát, nem volt a kedvence.

ninin! Én a huggiest nem szeretem, alig várom, hogy elfogyjon. A kendőt megkérdem a barátnőmtől. Kicsit várnál vele?

nava! A babó is ment Horvátba, Mennyi volt az út, Hogy bírta Zorka baba?

Kép
ebba
 
 


Sziasztok Lányok!

látom mindenki punnyad ebben a böszme hőségben.
Uram marketingfutáson a Hortobágyon, igen, a pusztában 40 fokban, Molli anyukámmal a lakásban hűsült, én pedig most értem haza megfőve, nyakamba vettem a várost, és kihasználva az 50%-os akciót az összes Hádában, a Rákóczi úti baba-gyerek üzletben szétvásároltam az agyamat. Ámokfutást rendeztem, leereszkedett a rózsaszín köd a szemem elé :D :D :D :D :D 195-245-390Ft-ért olyan elképesztő szép, láthatóan sosem használt vagy 1x használt cuccokat vettem, hogy csak na. Rengetegen voltak, babakocsival, vagy nagy pocaskosok, és túrtak mint a vaddisznó :lol: :lol: :lol: :lol: Apa nagyon ideges lesz az összeg miatt :oops: :oops: :oops: :oops:

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Ninin, jaja alig van időm Zorkaborkától (nem panasz!), az tény, meg az idő is szuper, úh. nem sokat netezem.... de látom mások sem :oops: :D
Úúú akkor mi még jól jártunk a hűtővel... így is qrva büdös volt az egész lakásban, de a fagyasztóban még mindig, úh. mindent duplán csomagoltam be!

Ebba betegség :( sajnálom...
Persze, h. jött Zorka is! Nélküle egy tapodtat sem! 5-6 óra volt, mivel többször megálltunk, akkor etettem pelenkáztam... Csak a hegyekben nyavalygott mert valszín - ahogy nekünk is - bedugul a füle a szintkülönbség miatt és ő még nem tudja, h. ha nyel, akkor kidugul, ezért aztán cumit nyomtam a szájába. Amúgy nem volt gáz csak tudni kell, mikor utazzon az ember. Ott szombatonként van váltás (szállodákban) és akkor brutál sokan vannak, úh. vagy pénteken vagy vasárnap szabad!

Eclipse, ügyes vagy a cuccokkal! Én már ezer éve vásároltam rucikat Zorkának :? na persze van mit hordania, de ilyen dög melegben leginkább egy ujjatlan kombiban van!
Csak nem kapsz ki Apától??!! :twisted: :wink:

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Ebba: Jankának jobbulást! kendővel tudok várni, már egy ideje úgyis őrzöm :) !

Eclipse: én sem tudok ellenállni sosem a babaruciknak :wink: :) ! különben is, teljesen jó vásárt csináltál, ilyen olcsón vásárolni :wink: :D !!!

nem tudom, Babókáitok hogy viselik ezt a rettentő hőséget, de Olivér teljesen kivan. Éjjel fél 2-től 4-ig kukorékolt :? ! most is csak a cicin aludt el. igazából inkább az bosszant a dologban, hogy nem tudok rajta segíteni, és nagyon sajnálom szegényt! na, de csak jön valami enyhébb idő.

mindenkinek további jó hétvégét, puszi

Kép
Lilypie Maternity tickers
ninin
Dorog
 
 


délután irtam, csak most küldöm :roll:

Sziasztok!

Én is jelentkezek....bár jöhetnék jobb hírrel :evil:
Mára beteg lett Patrikom :cry: magas láza van, gyogyi+ hűtőfürdő. Egyébként "jót" tesz neki, mert sokkal nyugodtabb jókedvű :shock: nem nyúz annyit, apját is elfogadja. Mondjuk most annyit sem hajlandó kanalazni mint egyébként(3-6 kanál max) -ma csak 3 kanál almát evett és ezerrel szopizik. Tudja mi a jó neki :lol:

ETA: gyere elő :lol: -megoldodott a problémánk, van helyünk :wink: pusszantalak!!!
Méga nnyit akaartam tőled kérdezni hogy mikor lent leszünk júli25-aug 3-ig akkor valamikor ti is lent lesztek? mert akkor összefuthatnánk(és vinnéma meitait is ha kell)

Angie: kereszetlő?

Eclipse: én is szoktam ott vásárolni, d e most direkt nem mentem be, mert akkor tuti én is sokat költöttem volna:) és mindneünk van most:)-na meg mi is pelusban és kombidreszben nyomjuk 8)

én megint hatalmas varrásba fogtam. Felújitottam a babkocsinkat 8) 8)
NAptetőjét bevontam egy szép anyaggal meg a kosara is elkészült mert az nem volt neki, csak egy másik kocsiról volt ideglenesen rábarkácsolva....
Na meg kézsül egy új mei-tai mert nagyon szép anyagot találtam :roll: :roll:
meg még kinéztem egy-két dolgot :wink: :lol: :lol:
na megyek ennyi szabadidőt kaptam:)

rabbe78
 
 


Kint volt éjjel az ügyelet, valami virusos..... a torka piros... 4 óránként nyomjuka gyógyszert, ésa hütőfürcsit mert addigra mindig 40 fokos láza van :cry: :cry:

rabbe78
 
 


Rabbe: jobbulást Partiknak, küldöm a gyógypuszikat!!!

Kép
Lilypie Maternity tickers
ninin
Dorog
 
 


Juj? Rabbe! Patriknak mennek a gyógypuszik!!!
Janka jobban van, de mi jön ki az orrából....

Nava! Mi is voltun k már 2x, Trogir mellett a szigeten. Nagy családdal voltunk, 8-an, és jövőre mennénk Jankával :) Várom nagyon, bár nem éppen meleg ott a víz. De Görögbe nem megyünk,még messze van. Ez is kocsival 10 óra volt. Most megszállunk a Balcsin.

Kép
ebba
 
 


Köszönjük a gyógypuszikat

rabbe78
 
 


Rabbe! Jobban van már Patrikod? soproni gyógypuszik is mennek ám!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Ha szakadozva köhög Janka, meg hallom, hogy köhögnie kellene, mert tele van szörcsivel, akkor mit adnátok neki? Már a drnőhöz nem megyek, mert nem igazán jó..felírt száraz köhögésre neki gyógyit. Most fenistil cseppezünk.

Kép
ebba
 
 


Sziasztok Csajok!

Kis betegeknek jobbulást! Borzasztó ez a hőség... huh :(

Tegnap mi leruccantunk Hanna kivételével a Velencei tóra, valami isteni volt a víz. Brutál erős lehet a sugárzás, mert 50-es faktorral kentem őket folyamatosan, és mégis most fújom őket Panthenollal. :roll: viszket a hátuk, pedig nem is piros, csak színt kapott.. Barátnőmmel meg a lányaival voltunk és nagyon jól éreztük magunkat.
Hanna is csak reggel és este szopik, szépen eszeget mindenfélét, azonban nehezen meg a kakilás dacára a barack szezonnak. :?

Tényleg ne menjetek napra a kritikus időbe, mert szénné lehet égni.

Ma zűrös napom lesz, fodrász, Marci hajvágás, szélvédős, patika, bevásárlás, klímaszerelő fogadása, tisztítóba vinni Apa öltönyét, vasárnap utazik 2 hétre megint (Thaiföld, Malaysia, Singapore) :((, beígért fagyizás.

Nyaralás: m aug. elején megyünk 1 hétre Horváto.-ba családostul, barátostul, összesen 18-an. :) alig várom.
Hanna felkelt mennem kell.

SZép napot!
gigii
Budapest
 
 


Sziasztok Csajok!

Betegeknek jobbulást!!! Jajj, de nem jó ilyen melegban betegnek lenni, mondjuk sose jó betegnek lenni :-/ Éppen ezért tessék meggyógyulniiiii!

Mi jól vagyunk, Bobó imád pancsizni, így minden adandó alkalmat megragadunk arra, h vízközelbe menjünk. Vagy ha más nincs itthon pancsizik a kagylójában, (nem a wc kagylóban) :-D

Ebba, Trogírt mi is imádjuk!!!! Jankának is jobbulást, sajnos nem tudom, h mit lehet adni ha hurutusan köhög, mert ugye mi köptetőt szoktunk kapni, de, h babáknak mit, hát, nem tom!?

mindenkinek puszii

Kép

Kép
vikoo
 
 


Gigi: Mi Bobóval voltunk a Velencei tónál és imádta!!! Nekem is a hátam viszket, kb mint egy rühes, úgyrzem magam. :-)
Nyaralásra irigy-irigy :-)

a kaki pedig Bobónak is nehezebben megy, és rájöttem miért, ill a védőnpőis segített, mert most, h volt egy hét hidegebb, semmi gond nem volt, sőt! És most, h ismét nagyon meleg van, megint nehezen jön ki a kaki. A baj az, h a kis testük totál kiszívja a folyadékot és ami van azt pedig a belekből is, így a kaki totál beszárad! Bármennyi itatom, és kb 2 óránként szopizik is, még így sem elég neki...

Kép

Kép
vikoo
 
 


Sziasztok Csajok!

Most már ideje írnom is, nemcsak zugolvasni :oops: :oops: Talán sikerül a végére is érnem a mondandómnak, mert mindkét gyerek alszik.... kérdés meddig. Adél nem igazán ebédelt lefekvés előtt, csak egy-két falatot evett.
Zugolvasó meg azért lettem, mert annyira nincs itt élet :oops: Mi páran hetente nyomjuk személyesben, a többiek meg általában ritkán jönnek ide, a topic meg ne csak belőlem álljon, szóval ezért..... :oops: :oops: :oops:

Rabbe - 40 fokos láz?! Basszus!!! Sok-sok gyógypuszit küldünk mi is!!! Kitartás!!!

Lucuzs - láttam a tali végleges időpontját. Sokáig úgy volt nekünk, hogy mindegy mikor, aztán becsúszott egy 4 napos nyaralás. Ami persze jó, viszont előző nap jövünk haza, és nem bírunk másnap Sopronba menni. Az már túl sok lenne. A kendőt odaadtam Editnek, hogy eljusson hozzád. ÉÉÉÉÉÉs érezzétek jól magatokat, na meg mindenki, a megy!!! :D És várjuk a képes beszámolót.

Vikoo - és Bobó iszik is rendes mennyiségű vizet itatóból? (Cicit nem kérdezem, gondolom azt falja :lol: ) Adél jobbára öblöget, szóval ami az itatóból hiányzik, az ott van az előkén :lol: :lol: Mégis olyan kenődőset kaksikik mindig. Bogyót talán ha egyszer láttam tőle :lol: :lol:

Ebba - Jankának is jobbulást!!

Wivi - nem túloz a párod egy kicsit?! Örülök, hogy legyőzted a félelmed, csak így tovább! És ha már tele a hócipőd az instrukciókkal, menj egyedül, meglátod, sokkal jobb :wink: Elvégre van jogsid... Durván nyomjátok az éjszakákat.

Eclipse - dobjál képeket az új szerzeményekről. Apának nem kell tudnia, hogy mennyi volt az annyi :wink: Házzal mi van? Csináltok most vele valamit, vagy csak be kell költözni?

Valaki dobjon légyszi sos privibe Gyancsi elérhetőséget. Köszi!

És most rólunk: Adél már szépen felül egyedül. Most tart ott, hogy felkapaszkodik állásba. Kúszik, kicsit féloldalasan, de nem teljesen, csak az egyik lábát ritkábban használja tolásra. Négykézláb már megtesz egy-két lépést, sztem nemsokára mászni is fog. Jön a hetedik foga. Nyugodt, vidám, a rácsokért ő sincs oda, de azért elég jól elvan. Sokat rötyögünk együtt. Elérte a 9 kilót.

Atival vívjuk a csatáinkat, Rabbe tanácsait próbálom követni. Reméljük sikerem lesz! De úgy látom, hogy szimplán az is jót tesz, hogy itthon van velem, és így többet vagyunk együtt. Persze kiakasztó napok azért vannak.

Egy csomó képet szeretnék mutatni, csak egyik sincs letöltve. Na, majd este Karcsit megkérem, aztán majd mutizok párat.

Minitalis csoportunkat, nyáltestvéreinket imádom, ha nem jön össze a heti 1, akkor már nem is érzem jól magam! :lol: Megültük a szülinapokat, jókat eszünk és dumcsizunk, és jókat mosolygunk a törpikéken.

Na megyek, pusszantás mindenkinek!!!!

mikegirl
 
 


Hellóka!

BOCSESZ ha valakinek hiányoztunk!
Kb egy hónapja egy kicsit besokalltam.
Édesapám kórházba került, és a cég dolgai egy kicsit az ölembe hullottak! Gizus anyósomnál volt, én szállítottam intéztem amit kellett.
Persze nyaraltunk is, és még megyünk is :)
A tesóm (franciao-i) pedig nemsokára szül és mivel itt minden 1/3 áron van engem kért meg hogy szerezzem be a dolgokat occsóért és küldjem el:)))
Szóval ez az ok hogy nem jelentkeztünk.

Gizusnak is volt 3 napos láza, szerencsére csak alacsony lázzal.
Még nem mászik, nem áll fel, és csak szépen lassan halad a fejlődésben. Szerencsére viszont eszik mindent amit kap!

Minitalikra Irigykedem és gondolkodom hogy az ittenföldiekkel kéne egy itteni talit is összehozni! Persze Lucuzsén kívül, mert arra már most nagyon kíváncsi vagyok.

TATJANA:
Mi volt az állásinterjún???

Mikelány:
küddöm gyancsi telószámát priviben.

Rabbe:
Sajnálom hogy belázasodott a csöpped:(((
Tök jó hogy megoldódott! Nagyon lelkiismeret furdalásom volt!Igy egy kicsit megnyugodtam:) Merre lesztek?
25-29. ig leszünk, és Még jó hogy Találkozunk!!!!
Részleteket megbeszéljük ok??
Mei tai-ért cserébe valamit????

Megyek pakolni mert most gyüttünk haza, és ki kéne pakkolni!

Trogírról KÉPEKET LÉCCI!!!!!!!
Ti hol néztek szállást?? Előre is köszi a tippeket!


Pussza: Eta
BABÁKNAK SOK VIZET!!

Kép
Kép
eta
 
 


Vikoo

mekkora ötletet adtál! Próbálom visszaidézni az időt, lehet a kánikulától is "besül".. mindenesetre a kamillateát nyomatom..
gigii
Budapest
 
 


Sziasztok!
Én is jöttem pár szóra :D :oops:

Mike!
Ez aztán a komoly beszámoló. Én nem készülök hasonlóra, mert az én babám nem hagy annyi időt alvásidőben nekem, mint a tied, így ilyenkor este marad 10 percem lefekvés előtt gép elé ülni.

Rabbe!
Ma mondta Mike telefonba, hogy milyen beteg Patrik. Remélem, azóta már sokkal jobban van. Jobbulást!!!

Gyancsi!
Jó lenne, ha most szerdán tudnál csatlakozni, mert utána én nem tudok menni a minitalira, és nagyon szeretnék veletek is talizni.

Tali: Mi is nyaralunk azon a héten, így mi sem tudunk menni. Igaz, én privitt sem kaptam (lehet, hogy nem is lettem volna hivatalos :roll: :) )

Zsombikám magához képest csendesedett. Kapok tőle pár percnyi időt, így legalább kajálni tudok bömbi-hallgatás nélkül. Néha még teregetni is, mert elmatat a szárítón, vagy a vizes ruhákkal. Szóval jó úton haladunk. Lassan, de biztosan :D

Szilárdkám ovizik még ezen a héten (pár görbe napot csináltunk). Ő nagyon jó gyerek, szerencsémre vele nincs gond. Ma is sűrű programunk volt: reggel személyigazolvány intézés mindkét gyereknek, utána átjöttek a szomszédból a barátai, alvás, aztán a Vácrátóti arborétumba mentünk el egy kis hűsítő sétára, 5-től pedig pancsi a kertben. Zsombor egy víziemberke. Kúszik-mászik a vízben, mint egy ebihal.

További jó nyaralásokat. Majd még benézek, de én is hasonlóan vagyok, mint Mike, hogy alig van mozgás, és nem szeretném, ha az oldal velem lenne tele.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára angie34-- 2011.07.12 08:10-kor.

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Sziasztok Lányok!

Rabbe, jaj, magas láz, utólag is gyógypuszi!

Ebba, Jankának is gyógyhullám.

Mikegirl, cuccokat nem fényképeztem most. A ház beköltözhető állapotú, tisztasági festés kell majd csak. Majd ősszel.

Nálunk: múlt hét csütörtökön elromlott a mosógép (12éves Whirlpool) elfolyt az összes víz, úsztunk. Szerelő kijött, mondta hogy min. 24ezer lenne, de azzal is csak 3 hónapot menne, úgyhogy inkább vegyünk újat. Vettünk. Ma üzemelte be Molli keresztapja, és élvezkedem rajta.

Apa pénteken szerepelt a Népaszavában! :D :D :D

Lucuzs,
Sopronba nem tudunk menni, mert augusztus elejére intéz apa munkahelye giga kedvezményes, mondhatni jelképes árú üdülést a munkatársak családjainak Balatonfenyvesre, és 3 napra lemegyünk.

Cica: hmmm.... 7,5 hónaposan, azaz 1 hónapja jött rá a sok-sok hátrafelé kúszás és körbe-körbe kúszás után hogy előre is lehet menni. Pont ekkor voltunk a konduktornál a csuklótámasz miatt (leszokott) és akkor mindent rendben talált. Aztán ahogy előre megindult a lánykám, rögtön rájött a tempó, hogy ezt csak gyorsan lehet csinálni, mármint az előre kúszást, de milyen technikával?! Kegyetlen féloldalas, bár gyors mint villám. A lakást teljesen bejárja, járókája nincs, inkább fél szemem mindig rajta. De baromira nem tetszik, hogy az egyik lábát feltartja és csak a fordulásokhoz használja. Szóval megint felhívom a konduktort.

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Kép

Kuncogós-fogas: Kép

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Kép

Kép

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Helló Csajok!

Ahogy olvasom nem lesz valami nagy létszámú tali augusztusban nálunk. Persze megértem, első a várva várt nyaralás!!! :D

Akkor ha jól számolom, eddig ETA és TATJANA, Navared és Aranyoska pedig kérdéses... nem sok... ez inkább mini-tali lesz...

Aranyoska hívott, így tudtunk kicsit beszélni telefonon. :D Jól vannak, mindenkit puszil, és próbál majd jönni ide is!
És ahogy a "listából" kiderült, talin lehet lesznek ők is! Vagy előtte hétvégén, mikor Rabbeék Sopronban lesznek.

Lehet az előző hsz-emben elírtam valamit, de nem sms-ek, hanem privik készülnek menni a résztvevőknek... bár lassan készülnek :oops:

Ha bárki csatlakozna még, vagy véletlen lefelejtettem, írjon privit nekem!!! :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


A kis ebihalaim:

Kép

Kép

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Eclipse, a mi gyógytornászunk pont 2 hete mondta, hogy kúszásnál nem gond ha féloldalasan halad előre a baba.
2 hete kezdhettem tanítani kúszni Gergőt (múlt héten szerencsére be is indult a dolog, igaz, még csak lassan halad előre). Előtte mutatta is a gyógytornászunk, hogy vannak gyerekek akik féloldalasan kúsznak, vannak olyanok akik egyszerre rakják le a két kezüket és lökik utána a lábukkal és a karjaikkal magukat és vannak olyanok, akik váltott kéz-láb segítségével haladnak előre. Szóval tudomásom szerint nem gond ha nem szabályos.
De azért beszélj csak a konduktorral, hogy tényleg megnyugodj!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Sziasztok Lányok,

Úgy irigykedem a mini talik miatt, olyan jó lehet, mikor csoportba verődnek az azonos korú csöppek… biztos sok is tanulnak 1mástól!!!

Mi is jól vagyunk, Bobó 11kg, még nem kúszik, csak araszol azt is inkább hátra vagy körbe-körbe, viszont ezt brutál lendülettel teszi… ha csönd van, akkor biztos vmi „rosszat” csinál, így nálunk az sem elég ha csak fél szemem van rajta. :D Múltkor a papucsomat szedtem ki a szájából… :-/

Az akaratát már teljesen 1értelműen jelzi, nehéz nem tudomást venni róla. Néha csak morog, röfög, felhúzott orral kajabál, aztán vmikor csak szimplám nyikorog.

Továbbra is megállás nélkül szopizik, és ezen kívül 2x eszik gyümit és 1x főzit. Már csapatjuk a joghurtot, túrót, sajtit…
Imád pancsizni, fél napot a kagylóban tölti a másik felét pedig az esti pancsiban…

Az augusztusi talit ismét kihagyjuk, épp azon a 7végén lesz a keresztelője, tényleg ezzel kapcsolatba érdeklődnék, kinek h zajlott? Mennyire tervezgették, mennyire volt spontán, mennyiből jött ki, mit terveztek utána, kaját, vagy otthoni összejövetelt?

Csók mindenkinek! :D

Kép

Kép
vikoo
 
 


csajok! Nem ért valaki, vagy a férjek a nyomtatóhoz??? Sürgősen vennem kellene

Ma voltunk a védőnőnél, azt mondta, hogy vérvételre kell menni , ha továbbra sem hízik rendesen....Nyomatni kell a vasas ételeket addig is, 2 hét múlva meg vissza.

vikoo! Nekünk a keresztelő 26 fős volt, így nem én főztem, a helyi konyhán főztek, csak az alapanyagot kellett vinni, meg a szakácsnőnek adtunk egy kis pénzt. Én megterveztem, de nekem így volt jó, van, aki a spontánt szereti, de mi sokan voltunk, ezért. Ajándéknak a rokonoknak hívattam elő képeket Jankáról (DM, 17 FT ) Azt kapták, mikor mentek haza.

Eta! Trogír gyönyörű, nézd meg a neten! Olyan, mint Velence :) Mi a szállást egy közeli településen találtuk, egy helyi bácsinál, légkondis apartman, asszem 3000/ fő volt, szuper kilátással a tengerre. Slatine a neve.



Kép
ebba
 
 


Halihooo!!!
Sajna tényleg kissé leült a topic :( de hát persze nyár van, vagy mi?! :D

Májki, Angie és Eclipse! Nagyon jók a képek! Kiscsibék gyönyörűek!

Gratula az ügyesen mozgó babákhoz, a kevésbé ügyesen vagy csak lassabban beindulóknak meg türelem!!! Nem sok olyan embert ismerek, akinek van két lába, nem béna és mégsem tud menni vagy felállni :lol: Szóval addig örüljünk, amíg nem rohannak :D

Zorka is felült a napokban és egy kis mászás-félét is produkál már, bár inkább a kúszást gyakorolja, de szélsebesen! Sehol nem lehet egyedül hagyni, csak a járókában, amit meg nem különösebben csipáz :roll: Szóval időm nem sok, de annyira jó látni, ahogy napról napra ügyesebb!
Nagyon rafkós, huncut kiscsaj, pakol ezerrel. Ha ismerős dolgot talál, pl. a táskámban, azt félredobja és jöhet az újdonság! :wink:
Eszeget is most már nagyobb elánnal, bár egy hónap alatt csak 20 dkg-t hízott, de erre azt mondta a védőnő, h. egyrészt nyár van (ilyenkor kisebb a gyarapodás mértéke... kivéve Bobót :lol: ), másrészt meg az energiája most a mozgásra megy inkább, úh. ne aggódjak!
Fogacska még csak kettő, de az elmúlt 2 éjszakánk nagyon szar volt, nem akart az ágyában megmaradni :evil: remélem, ez csak átmeneti, mert én így nem tudok rendesen aludni :? Jó lenne, ha csak a foga miatt lenne nyügi...

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Ninin, na végre eljutottam idáig, h. képet dobjak...

Kép
keresztelőn, Apa kezében

Kép
nekem nagyon uncsi, amit itt magyaráznak, úh. inkább kumok egyet :D

Kép
pihengetek a nagy melegben

Kép
repülni akarok!!! :D

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Mindnekinek szép napot!

Éjjel jöttem olvasni-volt mit:)
Aztán most délutánra is adtatok olvasnivalót! :lol:

Köszönjük a gyógypuszika, hatásos volt. Vasárnap délután már láztalan volt hétfőre jöttek a pötyik, d e nagyon lightosan adta elő. A dokinéni azt mondta tipikusan 3 napos láz, és tegnap gyógyultá nyilvánitotta:) direkt rákérdeztem a szerdai minitalira és azt mondta nyugodtan:)

éééés fent is egy fogacska :P Azt hittem valami szájpenész kezdődik vagy hólyag...aztán kicsit lefogva erőszakosabban benéztem és a fogacska jön bal oldalt dokinéni is megerősitette. SZóval rákapcsolta fogzásra...na jó nem ugy mint itt egyesek 6-7 fogacskával de 2 hete még fogatlan volt :lol: :lol:

Eta: akkor keressük egymás 25-e körül.
Luczus: kendőt viszem szóval tuti kell taliznunk:)

na megyek mert mig ezt irtam a járokában kajabál.....
ja és miota lázas volt semmit de semmit nem eszik anyatejcin kivűl :roll:
tegnapi mérés: 9100gr

rabbe78
 
 


Sziasztok!

Ebba: jobban van Janka?

Eta: sajnálom apukádat, remélem jobban van! újra vásárolni újszülött holmikat?! na, azt én is szívesen csinálnám! kicsit irigy vagyok :wink: !

Angie: gyerekek édesek!

Eclipse: hogy szuperál az új mosógép? Apának gratula! Molli gyönyörű!

Vikoo: Boldi súlyából ítélve már igazi body builder vagy :D ! gondolom már egy hegyet is képes lennél felemelni a bicepszeiddel! alvás megoldódott?

Navi: fogzáshoz kitartás! a hintás-repülés kép a kedvencem!!! keresztelős ruci pedig egy álom!

Rabbe: örülök, hogy Patrik jól van!

rólunk: Olivér egyáltalán nem bírja már a meleget, olyan mint az Apja! napközben alig alszik, ezért persze nem nagyon lehet vele mit kezdeni, pancsolni imád, de délután már ez sem vigasztalta :( ! az utóbbi két éjszaka kritikán aluli, ha másfél órát alszik egyhuzamban az már megváltás. ma pedig fél 5-től szenvedett majdnem 6-ig, ezért már fel is adtam, hogy tovább aludjak. tegnap itt voltak anyósék, megünnepeltük a hétfői névnapját. mondjuk most sem tudták szó nélkül hagyni, hogy nem ez a „hivatalos”, netről néztem, hogy 4szer van egy évben, és Apával úgy döntöttünk, hogy ezt a dátumot tartjuk. Tőlünk egy hintát kapott, persze anyósnak arra is be kellett szólnia, majd ezek után még odaszúrta, hogy most akkor már nem kell semmire költeni!!! :evil: mintha az övét költenénk....

kitartás a meleghez, jó pancsizást, puszi

Kép
Lilypie Maternity tickers
ninin
Dorog
 
 


Hali!

Istenem ennyi csodálatos kismanót! Bocs nagymanót :)
Tok ügyi mindenki! Gizus meg egy kis lusta-pimasz. Ha valami túl messze van, és nem éri el első próbálkozásra akkor nem is érdeklii tovább, keres valami mást. Ha pedig semmi nincs a közelben akkor meg jön a hiszti!

ninin:
Köszi apa jobban van, és a tesóm cuccai is meg vannak. De nem gyerekruhákról van ám szó, amit az ember élvez, hanem minden hülyeségről amit 8 helyen kell megnézni mire találsz valahol... Szóval a végén már nem nagyon volt kedvem hozzá.
Remélem lassan normalizálódnak az éjszakáitok!
anyóst pedig fogadd el! Csak a vicc kedvéért: valahol olvastam (pszichológia szakkönyv), hogy minden pasi az anyjához hasonló nőt vesz feleségül :lol:

na megyek készülődni mert 11kor műtenek. Pussza mindenkinek szép napot!

Kép
Kép
eta
 
 


Sziaszok!!!

Én is idetaláltam... Szinte semmi időm a gyerekektől mostanában.
Dani ma 8 hónapos. 6 és fél hósan felállt a kiságyban, pár nap gyakorlás után a hálós járókában is, majd elkezdett kapaszkodva lépkedni. Azóta nincs megállás, folyamatosan kapaszkodik valamibe és jön-megy, meg persze mászik is :) 7 hós korára szépen megtanult ülni is. Most két napja próbálkozik elengedni a bútorokat, pár másodpercig sikerül is állnia egyedül.
Szeret kanalazni, ebédre kap főzeléket husival, uzsonnára gyümit, fürdés előtt tejpépet, a többi kajcsi szopi még. Szépen issza a vizet, vettem neki a dm-ben olyan babylove-os (nüby) itatót, de pohárból is szépen iszik.
Múlt héten voltunk tanácsadáson, 8200 gramm, 71 cm.
Alvásra sincs panaszom, egyszer szokott kelni éjjel inni, de egyébként este 9-től reggel6-ig fél 7-ig alszik.

Most nincs gépem se, mert bekoszolódott nagyon a ventillátor és tisztittatni, anyagilag elvileg rendeződünk lassan ha minden igaz...

Igyekszem mostmár jönni rendesen, no meg persze visszaolvasni
Puszi mindenkinek!!!

szisszka
 
 


Sziasztok Lányok!

Ninin,
köszi, élvezkedek a mosógéppel, olyan király és csendes!
:D
Szegény Olivér, sajnálom a melegben szenvedést. Anyós
:twisted: :twisted: :twisted: Enyém fürdőkúrán van vasárnapig

Szisszka,
gratulálok Danikához, nagyon ügyes :D :D

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Eclipse
Köszönjük szépen :)
Na mit szólt apa a sok kis rucihoz??? Egyébként jól tetted :) En is gondolkodtam, h el kéne nézni a hádába, de igy is elég sok cuccuk van a fiúknak, előbb szekrényt kell még beszereznünk :D
Gratula a mosógéphez! Én is örülnék már egynek :)


Egyébként van már aki adott sajtot, joghurot a babájának? Dani imádja a sajtot, joghurtot meg tegnap elött adtam neki, az is izlett

Na megyek, elalvás elött nézek egy kis 'How I met your mother-t'

Jóéjt!!!! =]

szisszka
 
 


Sziasztok!

Csak egy fél mondatra - a mai talis képek itt:
https://picasaweb.google.com/1116036293 ... p_ymZfrWg#

És ha elmentek a főoldalra, akkor még találtok mást is :wink:

Pusszantás mindenkinek!

mikegirl
 
 


KÖSZÖNJÜK!!! :P

Patrikról meg képek a blogomban
:wink:

rabbe78
 
 


Hali!
Szisszka! Grat az álláshoz!! Nem semmi! És szépen végigjárta a lépcsőket? Úgy gondolom, hogy a forgás-kúszás-mászás-ülést? Ha, igen, jó gyors a baba!! Mit baba, nagy gyerek már!! Janka a feltérdelésnél jár, mászni is tud, de nem szeret, kúszva sokkal gyorsabb :)

eclipse! Lehet, hogy lemaradtam, beköltöztetek már a csodás tündérlakba?
Én is indulok a Hádába, most kelt Janka, megyünk is :))))

Kép[/url]
ebba
 
 


Ebba
Köszi :) igen, végigjárta a lépcsöket, szépen sorban, annyi, h elöbb felállt és rá nemsokára megtanult ülni is. Próbálkozott vele elötte is, de valahogy nem jött össze neki!
Janka is belejön majd a dolgokba, semmivel nincs elkésve :)))
Daninak meg csak egy foga van még :D
Jó vásárolgatást!!!! :))))

Én a frissitö viharra várok, de hol van az még????? :)

szisszka
 
 


Sziasztok Lányok!

Ebba,
kb. októberben költözünk!
Most kedden voltam csatornát intézni.

Szisszka,
apa nagyon örült hogy milyen szép ruhákat vettem, nem firtatta az árukat :D

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Sziasztok Lányok!

Én is bejelentkezem....
Végignéztem a képeket, minden baba tündéri, annyira gyorsan telik az idő.1 évvel ezelőtt kezdtünk kb.igazán kerekedni.

Minitalis képek szuperek, tényleg jó nektek, hogy így tudtok heti egyszer találkozni.

Eclipse, örülök, hogy apa nem firtatta az árakat:)Én még nem is gratuláltam a házhoz!!!!!!!!!!!!!!!!!Most pótolom gratulálok!!!!!!!
Én is úgy mennék már turizni:)

Eta, apukádnak jobbulást, és kitartást neked!

Ebba, Mit turiztál?

Szissz, nagyon ügyes Dani!Én reszeltem pici sajtot a főzelékbe már, de még csak néhány alkalommal.A joghurton is gondolkozom már, de kicsit bizonytalan vagyok.

Ninin-anyós :twisted: Amikor olvasom ezeket a történeteket, mindig elgondolkodom, hogy azért én az enyémmel szerencsés vagyok, mert teljes mértékben kezelhető...

Rabbe, örülök, hogy Patrik már jól van.Nagyon ügyes vagy a varrással, komolyan úgy irigyellek, meg mindinkit, akinek ilyen jó kézügyessége van.Én ilyesmire képtelen vagyok...

Navi, nagyon édi volt Zorka a keresztelőn.Hogy bírta?

Vikoo, nálunk is egyértelmű akaratjelzés működik:)Nagyon öntudatosak már most)Nálunk névadó volt, és anyósoméknál a kertben.Jól sikerült, de Luca K.O. volt a végére, mindenki fel akarta venni stb.Már sajnáltam nagyon.Én is azon gondolkozom, hogy kiviszek az erkélyre valami fürdő alkalmatosságot:)

Lucuzs, 10 szopi az nem semmi.De jó nektek, én is úgy szoptatnék még.Abból hányszor kel éjszaka?

Mike, tényleg jó lehet, hogy találkoztok.:)Azért az teljesen más, mint itt, a neten.
Adél nagyon hasonlít rád, és örülök hogy Atival és egyre jobban alakulnak a dolgok:)

Magunkról: az elmúlt időszakban 2 barátnőm ment férjhez, plusz mindkettőnek lánybúcsú, aminek a szervezésében résztvettem.Most hátravan még 1 barátnőm, úgyhogy sűrű a program.
Lucamanó feláll, most azt próbálgatja, hogy elengedi, amiben kapaszkodik,és 10-15 másodpercig megáll egyedül.4 foga van.A gyümölcsöket nem szereti, a főzelék, az megy:)Bár most ebben a nagy melegben alig tudtam napközben valamit beletömni.

Megyek, mert ébredezik, próbálok most már visszatérni!Puszi mindenkinek!

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Dorka,
gratula Lucának hogy ilyen ügyes!
nálunk inkább fordítva van, a zöldségeket szereti kevésbé, a gyümi mindig jöhet.
Egész hétvégén főzök :shock: :shock: pedig semmi extra alkalom nincs, csak így jött ki. Apa sokat edz és melózik, és kell neki a táp.

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Sziasztok!!!!!

Voltam ám, csak olvasóban. Írni lusta voltam, de jegyzeteltem ám! :wink:

Ebba,
Huggies nappalra és Pampers active baby ha megyünk valahova és éjszakára. Most akarom kipróbálni a narancssárga pamperst. Amikor még 2-es kellett Máténak akkor utáltam. Hátha most bejön. Az ára kecsegtető! :D Ja egyébként mindegyikből a 4eset használjuk.

Rodi, Ebba, Neva,
köszi a köszöntést! Tudjátok, hogy van ez 30 felett........:wink:

Tatjana,
nekünk is van olyan bébitornázónk. Most mászókának használjuk! :lol:

Eta,
műtenek?!?!?! Lemaradtam?!?!?!

Csajok,
éjszaka nyitott ablaknál is 29 fokban alszunk. Baba jól bírja én kevésbé. UTÁLOM!!!!!!

Kérdés,
szúnyog, kullancs elleni krémről mi a véleményetek. Lehet mellettük elektromosat használni????

Kép
Kép
haynii
 
 


sziasztok!

Hajni! van gyógynövényes kullancskrém-spry stb azt lehet babaáknak is. mi évek óta elektromosat(folyadékos-lapkás) nem használunk, hallottam egy-két rosszat róluk :roll:

Sajnos a heti talit elkell halasztannunk. Tegnapra Ádinak a szájában és a kezén ronda hólyagok jöttek ki, a dokinéni megnyugtatott hogy a talpán is lesznek mert ez a kéz-láb -száj betegság :shock: :shock: :shock: utánanéztünk a neten, tényleg van ilyen, kb egy hét a lefutása.... elkell különitenem Patriktól.... erre ma reggelre Patriknak szemgyulladása lett, d e nem kicsit, kisem tudta nyitni a szemét....szóval ma is megyünk dokihoz.... jó lenne jövöhét hétfőre gyógyultnak lenni..... ja és Ádi betegségének 30-50 nap a lappangási ideje.....ugyhogy nagyon nagyon ezer bocsánat ha valaki elkapja, akivel ezidő alatt taliztunk :cry: :cry:
egyébként orvosilag ártalmatlan betegség, nincs szövödménye egy baj van , hogy a szájban levő holyagtól nem tud enni(Ádinál ez nem akkor probléma, szerencsére joltáplált gyerek:) )
Majdmég jövök csak most Patrik sir, a lekvárom fő(7 kg barack)

rabbe78
 
 


Mikor én irok, soha nincs napokig senki....zavarok? :lol: szóljatok, akkor csak olvasok:)

Patriknak szeme rendben, ádi betegsége:elmondasa szerint rosszabb(bár telefonba apjának azt mondta hogy piict jobb). már arra is gondoltam hogy azért is mondja hgoy rosszabb hogy többet foglalkozzak vele:9 nagyon sajnálom szegényt, tudom milyen rossza az mikor az ember nyelvén van 1-2 holyag(mondjuk megharapom) akkor milyen sz@r lehet amikor televan az egész szája, nyelve inye.... nem is tud enni egyeltalán(mondjuk vana ranytartaléka szerencsére) tegnap még nyomta ezerrela kamillatát ma már csak vizet iszik... remélem holnapra jobb lesz szerintem most tetőzik.

patrik 3 . éjszaka csak egyszer kell éjjel:) elég jó éjjel nappal:)

rabbe78
 
 


Helló Csajok!

Sajnálom szétszéledő kis társaságunk!!! Ezért voltam olyan pofátlan, hogy facebookról összeszedtem, akit csak tudtam, és meghívtam a Picasa-s albumba, nemcsak nézelődni, hanem képeket feltölteni. Ha írtok az eszter1976@yahoo.com-ra, akkor létrehozom az albumot, és lehet feltöltögetni. Elnézést érte, ha nem akartátok volna! :oops: 8)

Nekem hiányoztok, meg a gyakori eszmecsere is. Adél felébredt, most mennem kell, de majd azért még jövök, hogy írjak - reagáljak és meséljek rólunk.

Pusszantás mindenkinek!!! És írjatok csajok!!!!!!!!!

mikegirl
 
 


Sziasztok Csajok!

Képzeljétek, lebetegedtem szombaton, 39fokos láz, köhögés stb...ÁÁá azt hittem megőrülök, ügyelet minden, Luca anyósoméknál volt 3 napig, csak estére hozták haza.Annyira rossz volt, annyira félek, hogy elkapta:(
Hétfőn itthon lesz Andris azért elviszem gyerekorvoshoz, nézze meg, biztos,a mi biztos, bár lehet, hogy nem fog örülni nekem...De nem érdekel!
Most már jól vagyok, csak nagyon köhögök, és a bitang antibiotikum kúrától egyéb gondjaim is vannak...

Eclipse, nagyon ügyi vagy, hogy ennyit főzöl!Mire edz most apa?
Én annyira utálok főzni, olyan nehezen veszem rá magam, de Luca főzelékeit örömmel gyártom, bár ahhoz nem kell nagy tudomány:)

Hajni, így utólag is nagyon boldog szülinapot kívánok!!!!

Rabbe, szegény Ádi, hát ez biztosan nem lehet kellemes.Reméljük tényleg meg volt a tetőzés, és túl lesz rajta.
Gratula az egyszer keléshez!!!!
De jó, hogy Patrik szeme is rendben!!!!!!!!!!

Eszter, írtam facebookon is, és itt is, hogy nagyon jó ötlet volt az album, és nagyon jó volt végignézegetni!!!!!!!!!!!!Nekem is hiányoztok ám!Úgyhogy én most már jönni fogok!

Pelenka: mi most vettünk Huggiest, és teljesen el vagyok ájulva, nekünk nagyon bejött, éjszakára meg a pampers.

Csajok, és kilókkal hogy álltok?

Ja, és képzeljétek szeptembertől szerdánként iskolába megyek.Fotózást fogok tanulni, régi álmom teljesül:)Nagyon fel vagyok dobva:)

Na, elindulok készülődni, mert 11kor indulunk a dédihez, bár ebben a szar időben inkább itthon maradnék Lucával:)De azt hiszem dédi nagyon megsértődne:)

Puszi mindenkinek, írjatok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Csajok, mindenki eltűnt???

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: