Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Köszönöm, hogy befogadtok :D
Annus kérdezted van-e rosszulétem. Hát nincs. Aztán meg van. eleinte mellérzékenység, enyhe émelygés, éhesebb voltam mint máskor, és persze a székrekedés :oops: . Van, hogy hetekig semmit nem érzek, de még éhséget sem, szóval nem tudom. Igyekszem arra gondolni, hogy attól még, hogy nem sokmindent érzek még minden rendben van. :D :D
Na. Nem nyávogok tovább :lol:
Panni, hogy érzed magad? Van-e valamilyen tüneted?
talinn
 
 


Most hányadik hétben vagy? Mikor mész legközelebb dokihoz?

Kép
wruska
 
 


Dy: gratulálok a szépséges kisasszonyhoz, nagyon aranyos.
Mi megvagyunk, az éjszakák jók, egyszer-kétszer kel, a nappalok viszont elég húzósak. Csak a nap felét alussza át és azt is lent a babakocsiban. Nem tudom letenni a kiságyba, mert tíz perc múlva már fel is ébred és sír. A nyavajás babakocsit viszont annyira szereti, hogy órahosszákat képes aludni benne. Mitévő legyek? Annyira szeretném ha a kiságyba aludna nappal, akkor azért jobban mozoghatnék a házban. A tetejében a babakocsi hordozó részében alszik, ami igaz vizszintesre dönthető, de hát akkor is. Mi lesz ha nagyobb lesz?! Éjjel be tudom csempészni a kiságyba nagy nehezen. Egyébként szépen gyarapszik, két hét alatt 300g-ot hízott, ha jól mér az az átkozott mérleg.

KépKép
csige-bige
 
 

 
 

Tallin!

Nekem is csak émelygés van egész nap,estére puffadás,egész nap álmosság és székrekedés.
Még csak a 6.hétben vok...én általában mindig nagyon rosszul vok és hányok kb.a 6.-héttől a 15-16.-hétig.Kivi leszek mst hogy lesz :roll:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panni, mikor mész dokihoz? Uh-ra?

Mi remekül vagyunk. Olivér egyre ügyesebben megy - már egyre nagyobb távolságokat kapaszkodó nélkül - de egyenlőre a végállomás én kell, hogy legyek :lol: És megint és ismét Anyaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa őrület van nálunk. Jön utánam, mint a kiskutya, főleg este nem akar elszakadni. Aztán a fürdés megnyugtatja és szépen elalszunk. Mondhatom, hogy végigalusszuk végre az éjszakákat, max egy kis iszi, de ez kb ennyit is jelent ébrenlétben is és kb hajnal 5 magasságában, aztán még alszunk fél7, 7ig..(este 8 fél9től) Most persze megint jönnek a fogai - legalább is minden jel erre utal, úgyhogy most egy kis Nurofennel igyekszünk átsegíteni a nehezén. Sokat fejlődött egyébként ügyességben is - már maga visszateszi a rúdra a karikákat és "lego"zik is. Berreg az autóknak és tologatja. Hihetetlen, hogy mindezt kb 2 nap leforgása alatt produkálta :shock: Szóval zajlik az élet errefelé.

De gondolom mindenhol, mert nem nagyon hallani híreket tőletek.

Sorolhatnám a neveket, de inkább azt mondom, hahóóó Mindenki! Hol vagytok?

Kép
wruska
 
 


Sziasztok,
Lányok nektek szülés után mikor jött meg a menzitek? Én ma egy hónapja szültem és úgy tűnik, hogy megjött a menzim. Én úgy tudtam hogy amég szoptatok nem jön meg a menzim. Kicsit aggódok.

KépKép
csige-bige
 
 


Csige!

Ne aggódj teljesen normális az is ha szoptatás mellett megjön,és azis ha nem.Nekem pl.az első fiamnál a szoptatás befejzése után 6 hónappal jött meg,Krizsinél a szülés után 4 hónappa,Olikával pedig szülés után 3 hónappal..pedig ugyanúgy szoptattam őket,6 hónapig kizárólag szopiztak.

A barinőm a kislányát másfél éves koráig szoptatta és a szülés után 6 héttel már mensizett.Szal no para!!!

(legalább ki tudjátok számolni és fel tudtok készülni a kistesóra

:wink: :wink: )

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!!

Ma voltam védőnéninél. Közölte velem, hogy nem is a 11-12. hét között vagyok, hanem már a 12-13. között. Jó ezt az utolsó mesiből számolta. :D
Na mindegy. Veszélyeztetett lettem. Azt mondta, hogy, amint voltam dokinál, írassam ki magam. Ma elmondtam a főnökömnek is és ő is ezt mondta, nagyon megértő volt :D. (egyszerre dolgozom iskolában és óvodában).
Majdnem 1 órát voltam a védőnéninél, mire mindent kitöltött... De nem baj, nagyon aranyos volt, állandóan bíztatott, mire leesett neki, hogy miről beszélek. (nem akarta megérteni, hogy az első terhességem úgy ment el, hogy észre se vettem).
Nekem nem sok tünetem van változatlanul, néha émelygés, ha éhes vagyok, akkor nagyon, nő a mellem és a pocakom is. Méretben akár a 4. hónapnak is megfelelne :lol:
Múlt héten vett nekem a férjem bandázst! Olyan büszke voltam, hogy már hordhatom :D :D :D :D
Jövő hét hétfőn megyek dokihoz. 4 hete beszéltük meg, hogy akkor találkozunk.

Wruska
Mi van a kisfiad fogacskáival?

Panni
Hogy érzed magad? Mikor mész dokihoz?
talinn
 
 


Egyenlőre várat magára. Vannak villanásai - mármint fájdalmak, amik jönnek - mennek, de szerencsére egyenlőre elegendő a Viburcol kúp.

Egyébként egyre többet megy önállóan. Nagyon résen kell lennem, mert gondol egyet és elindul utánam /hozzám, és ha nem kapom el, igencsak nagyot zakózna a lelkem. Szóval egyik szemem mindig rajta - most különösen! :lol: :lol:

Kép
wruska
 
 


Sziasztok!

Tallin! A védőnőnek igaza van.
Én a pozitív teszt napjától táppénzre vonultam,a nőgyogyi azonnal kiírt.
Áron előtt nekem is úgy halt el 9 hetesen a terhességem,hogy semmi tünetem nem volt,12. hetesen derült ki.
Kaptam Duphastont már az elejétől és mindjárt 17 hónapos az egészséges kisfiam!
Minden rendben lesz,ne izgulj ,használd ki a pihenésre szánt időt,utána úgysem fogsz egy darabig! :wink:
Én is jövő héten megyek dr-hez .
Szedsz most valamit?

Panny! Mikor mész dr-hez?
Hogy vagy?

Nekem is 4 hónap után jött meg.

Jó éjt csajok!

Kép


Kép
ibm
 
 


Köszi a bíztatást! :D :D :D
Én is úgy gondolom, és egyre inkább érzem, hogy szretném is, ha decemberben már nem kellene dolgoznom.
Amikor megtudtam, hogy terhes vagyok, nem mentem el rögtön dokihoz csak akkor, amikor már biztosan tudtam, hogy dobog a szíve. Ez a 6. héten volt (+2) Ekkor mondta a doki, hogy már a 7-8 hét között van. Utrogestant írt fel, napi 2x, ami mostanra már elfogyott, emellet csak a magzatvédőt szedem (Femibion).
Már nagyon számolom a napokat és remélem minden rendben lesz.

Az első babám a 6-7 hét környékén halt meg és a 10. héten derült ki, aznaptól mentem volna táppénzre.
talinn
 
 


Gratulálok a kisbabádhoz Ibm!! Ha jól számoltam, akkor a kisfiad kb. 2 éves lesz, mire megszületik a kistesó. Az eleje biztos nem lesz könnyű, de pont ez az az időszak, amikor majd egyre önállóbb lesz a nagyobb.

Wruska, aranyos lehet a kisfiad, amikor utánad totyog :lol: :lol: :lol:
Terveztek majd neki kistestvért?
talinn
 
 


Tervezünk, de nálunk 4 év lesz a korkülönbség, ha minden úgy alakul, ahogy terveztük.

Kép
wruska
 
 


Úgy legyen :D
Mi, vagyis én nagy korkülönbséget szeretnék a gyerekek között, pl:5-6-7 év, majd meglátjuk, mert ebbe a szocpol is bele fog szólni. :D

Benne vagyok még egy 3. topic-ban is, ahol már ketten is túl vannak a 12. heti uh-on és hála Istennek minden rendben van velük. Már én is úgy túl lennék rajta...

Na nem nyafogok többet, sziasztok!!!!!!!!!!!! :D
talinn
 
 


Sziasztok!
Wruska :lol: Nem semmi, hogy Oli már sétál!!! Jó hamar elindult, nem?? azért az jó érzés, hogy ennyire anyás, valld be!!! :wink: Nem úgy volt, hogy már tervezitek a tesót? Lemaradtam...
Visszamentél dolgozni?

Csige :lol: Nekem még nem jött meg (most 3 hós Zsigi), de volt néhány napos pecsételésem, amivel elmentem a dokimhoz, hátha gond van. Azt mondta, hgoy az még nem mensi, hanem valami cucc a szülés után. Nálunk egyébként, ahogy megjön, hamarosan indul is a tesóprojekt, mert nem nagyon érünk rá.... Kissé elment az idő.

Talinn: Bandázs :lol: :lol: nekem is az egyik első kismamis szerzeményem volt, imádtam.
Na, most mégis van szocpol?? Én úgy tudtam, hogy júliussal megszűnt! :roll:
Ja, és az szerintem tök jó, hogy egy héttel nagyobbnak látszik a baba! nekünk is végig nagyobb volt, mint a kora, és szép nagy egészséges kisfiú lett!!!
vonalzÓ???? rámész az oldalra, ahonnan a vonalzót szeretnéd, url -kódot másolod, majd itt a profilodban beilleszted. Ha jól emlékszem, Te kérdezted, hogyan kell csinálni!!!!

Képzeljétek, mi már vagy két hete átalusszuk az éjszakát (7-8 órát), úgyhogy nem panaszkodhatom, egész jókat tudok szunyálni!

:?: mikortól kezdi felnyomni magát négykézláb, mikor kezd kúszni, mászni? vagy a felülés előbb van??? nem tudtok olyan oldalt, ahol össze van szedve, mikor mit csinál a béjbi??

anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Sziasztok!

Madaran, előkotortam az egyik főiskolai tételemet, amibe az van, hogy a 8-9.hónapban kezdi a kúszást és a felülést is. Nem tudom melyik van előbb, már annyira nem emlékszem... :oops:
Átalusszátok az éjszakát? :D Ez igen, nem semmi ez a Zsigi baba :lol: :lol: gratulálok!!
A szocpolt még tavaly novemberben kaptuk meg, azóta próbáljuk teljesíteni :D
talinn
 
 


KépMinta [/img]
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára talinn 2009.11.20 16:38-kor.
talinn
 
 


:lol: :lol: :lol:

OK, én bemásoltam, ez így megy, bocs Madaran, de tényleg béna vagyok :oops:
:lol: :lol: :lol:
És akkor ez most miért nem "jön" velem? :oops:
Látod, menthetetlen vagyok :lol:
talinn
 
 


[url]url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]




Talán most sikerül...
talinn
 
 


Többet nem próbálkozok :D

Családient.hu vonalzók

picibaba.hu vonalzó
talinn
 
 


na én is itt!

Nekem már 2szer megjött!Most így vissza számolva Iza kb 5 hós volt vagy mi! :lol:

Amúgy aminek nagyon örültem h megjött!!!A másik h elsőre egy 31 napos ciklust produkáltam!!!!Ez nálam szenzációs,mert gyógyszerrel is csak 35 naposra tudtuk beállítani Iza előtt! :wink: Amúgy egyik nap írtóra fájt a hasam!!!Annyiar szúrt a petefészekm h csak na!Lehet h akkor volt a peteérésem???Mart ha igen,akkor meg rövid a pé utáni szakasz....na nemis agyalok ilyenen,csak ugye mi meg nem védekezünk...azért igyekszem a pé nél kerülni a dolgot,jó lenne ha idén még nem "csúzsna" be 8) :lol:


Tallin!
Remélem jössz majd a jó hírekkel a dokitől!!!Mikro is mész pontosan???

Madaran!
Nagyon jó h átalussza az éjszakát a babó!!!!!Szerencsére nekünk is hamar átaludta Iza,mostanság volt h kelt hajnaban a foga miatt...én meg olyan voltam mint a mosott rongy másnap!Megszoktam h alszom éjjel!
Hála az égnek most megint alszik szépen,csak fogunk nincs még mindig....

annus11
 
 


Wruska!

Boldog Névnapot a te kis Olikádnak is! :wink:
Az enyémet már felköszöntöttük reggel..kapott egy tologatós Thomas gőzmozdonyt mert vonatmániás :wink: .
A te Olikádnak milyen közel van a szüli és névnapja most nézem...dupla buli lesz minden évben :wink:

És nincs még foga?Akkor olyan mint nálunk a Márk..egy évesen még egy szál fog sem volt...és ez összefüggésben van a későbbi állandó fogak kibújásával is....és ez most is meglátszik mert csontfoga is még csak kettő van,holott a kortársainak már sokkal több... :wink: nem baj,így legalább később romolhatnak el.

Tallin!

Hétfőn megyek dokihoz..van para eléggé amíg nem látom és hallom a szívhangot..amúgy nekem is úgy volt a vetélés júliusban h semmi jele nem volt...9 hetesen derült ki az uh-n és már 6-7 hetesn elhalt :( ..de amondó vok hogy kétszer egymás után nem történhet ilyen,igaz??!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Igen, Panni, igaz!!
Még egyszer nem történhet meg ugyanaz :!:
Te is hétfőn mész dokihoz? Akkor együtt izgulhatunk :D .
Már az egész rokonságnak és a barátaimnak is elege van belőlem (biztosan), mert állandóan a félelmeimmel traktálom őket :D . Tegnap a barátnőm azt mondta, hogy fel sem merült benne, hogy bármi gond lehet. Erre én elgondolkoztam, lehet, hogy igaza van? Minek parázok állandóan? :D
Na mindegy, nagyon sokat fogok rád gondolni, te meg cserébe gondolj rám, és akkor egyikünk se fog saját maga miatt izgulni :wink: . Persze ez nem igaz, de azért tényleg gondolok rád.
Majd írj, hogy mi volt.

Annus!
Hétfőn 8.45-re van időpontom, gondolj majd rám, meg Pannira is, mert ő is hétfőn megy dokihoz. Remélem én is, hogy jó híreket kapunk majd :D

Családient.hu vonalzók

picibaba.hu vonalzó
talinn
 
 


Nektek is volt már olyan, hogy tüsszentettetek és beleszúrt a hasatokba?

Családient.hu vonalzók

picibaba.hu vonalzó
talinn
 
 


Tallin!

Ok én is gondolok rád...én csak 1-re megyek.

A tüsszentés utáni nyílalás ismerős..nehogy parázz rajta!!!!!

Az az igazság h aki egyszer megégette magát az 9 hónapig para lesz..ezzel együtt kell élni,de mindig meg kell próbálni pozitívan hozzáállni!!!Neked már tutira nem lesz semmi gond..túl vagy a kritikus időn is!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Madaran: Szerintem is ügyes, szó, mi szó, főleg ha azt vesszük, hogy 8 hónapos koráig csak a forgolódás ment neki, aztán felpörögtek az események, most meg már gyakorlatilag kézfogás nélkül sétálgat. De azért ez nem kirívó. A legtöbb baba itt tart ennyi idősen. Ebből a szempontból mondhatom, hogy átlagbabám van :wink:

Az, hogy ennyire anyás, tényleg fantasztikus érzés. De azért fárasztó is. Mert azért néhány perc nyugalom jó volna..főleg, ha wcre menne az ember :oops:

Tervezzük a kistesót, de majd csak 2012re. Jövő ősszel Olivér megy bölcsibe, én meg vissza dologzni. Addig pedig élvezzük az együtt töltött időt.
Egyébiránt: Azt hiszem nálunk talán sosem volt úgy, hogy zsinórban jönnek majd a gyerekek. Bár nem bánnám. :lol:

Panni: Olinak is nagyon boldog névnapot! És egyben köszönjük a jókívánságot!
Mi a mamánál ünnepeltük e neves eseményt. Aztán jövő héten otthon a születésnapját, szintén nagyszülői körben. Utána hétvége Mikulás, aztán hipp hopp karácsony. Szóval ajándéközön. Igaz igyekszünk úgy válogatni, hogy olyan is legyen közte, amit az év folyamán - később is elő tudunk venni, mert akkor lesz "jó" neki.

Egyébként hihetetlen, hogy milyen gyorsan eltelt ez az 1 év. És fantasztikus volt, minden nehézségével együtt. Sokszor, amikor játszunk kettesben otthon, vagy hármasban apával, egy pillanatra mintha megállna körülöttem minden. Csak nézem őt, őket és a szívem csordultig lesz szeretettel. Bármilyen giccsesen is hangzik, csak így tudom kifejezni, amit érzek. És a következő gondolat, hogy még még még!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
wruska
 
 


Ja Panni: van már 8 fogunk! Megszenvedtünk érte :roll: Csak egyik héten úgy tűnt, megint beindult neki a fogzás. De szerencsére most van egy kis pihenő :roll: :wink:
Valószínű, hogy ő is érzékeny a narancsos dolgokra, mint én is. És ez lehetett az ébrenléteknek az oka. By the way: Nekem is csikar tőle a hasam. Úgyhogy ezt idén hanyagoljuk.

Kép
wruska
 
 


Sziasztok,
Sajnos nem tudok visszaolvasni és csak ma tudtam jönni. Elég nagy fennforgás volt a héten nálunk. Kiderült, hogy nem a menzim jött meg, hanem bezárult a méhszáj és nem ürült ki a méhem, így csütörtökön be kellett feküdnöm a kórházba és egészségügyi kaparást csinált a dokim. Hát azt mondta hogy sokminden volt ott bent, de most már kitisztított és nem is jött volna ki magától. Csütörtök este haza is jöttem a kórházból saját felelősségre, mert a kicsi lánynak nagyon hiányoztam és ő is nekem. Most már jól vagyok és remélem nem jön már több szörnyűség, mert nekem ez untig elég volt. Azt hiszem ki kell pihennem a történteket mielőtt ismét babát vállalunk.
Egyébként Lilike jól van, 4020g volt szerdán, ami azt jelenti hogy három hét alatt 720g-ot hízott :lol: Igazi zabagép. Szerencsére a tejem nem apadt el az idegeskedés ellenére, így szopizik ezerrel.
Majd jövök visszaolvasni ígérem.

KépKép
csige-bige
 
 


Sziasztok!
Csupa jó hírrel jövök a dokitól: 13 hetes vagyok és a kisbabám 65 mm. Mozgott, valahogy sose akart úgy fordulni,a hogy a doki akarta :lol: . Egy kicsit meg is kínozott minket, erősen megnyomkodta a hasamat, hogy jól lásson mindent. A babóca meg az arcára tette a kezét, és mindene megvan, az összes keze, lába... :lol: :lol: :lol:
Annyira boldog vagyok, most már merem mondani mindenkinek :D
Köszi, hogy meghallgattatok, bátorítottatok! :D

Panni, remélem te is jó hírekkel jössz, és írsz, hogy mi volt. :D

Családient.hu vonalzók

picibaba.hu vonalzó
talinn
 
 


Sziasztok!

Tallin! Jaj de jó,úgy örülök,hogy minden rendben van!
Gondoltam ám rád! :wink:
Most már picit nyugodtabb vagy ugye?

Panny????????????????
Rád is gondoltam,remélem jössz még ma!

Csige! Jaj de sajnálom,hát nem csodálom,hogy rá kell pihennetek a tesóra,de azért majd eljön az idő! :wink:
Remélem most már csupa jó dolog jön!

Én holnap megyek dr-hez,3 hete nem voltam.
Már nagyon várom,de azért izgulok minden alkalommal,hogy mit fog mondani ha rám teszi az uh-ot!
Remélem minden ok!

Jó éjt mindenkinek!

Kép


Kép
ibm
 
 


Tallin!!!


Jaj de jó!!!Örülök a jó hírnek!!!

Csige!
Hu,hát most már remélem nem kell többet idegeskedni!A lényeg h megoldódott a dolog!!!!

Panny??

annus11
 
 


Hali!

Voltam tegnap uh-n..van egy 16mm-es szabályos petezsákocskám,benne szikhólyaggal..sajna mást még nem láttunk mert az SZTK-ban elég szar a gép,meg a dokival kifilóztuk h mivel a 18.napon volt a pé így tegnap csak 6 hetes voltam és stimmel minden.Szal jövő héten megint megyek.Kicsit megnyugodtam de nem teljesen :roll:

Bocs h másra most nem reagálok,de Krizsi tegnaptól itthon van mert kitört az oviba valószínűleg a h1n1 és nem viszem őt h nehogy hazahozza nekem.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Talinn, Panni :lol: :lol: :lol: Szuper hírek!!! Most már jöhet a boldog babavárás!!! No para, hiszen a baba mindent megérez! Azért tessék lazzzzítani!! :wink: :wink:

Csige :lol: Húú, sajnálom... gyors felépülést!
Lilike nem semmi méreteket kezd ölteni!!!! :lol: Három óránként eszik?? Nálunk még ez megy, csak éjjel 7-8 óra. Délután meg kicsit kevesebb a tejcim, ilyenkor néha2-2.5 óránként kér...

Zsigi már elhagyta a hat kilót. Tegnap volt a védőnéni megcsodálni...

Wruska :lol: Oli lassan egy éves!!! :shock: Gyorsan megy az idő. Amit írtál, egyáltalán nem giccses, én is hasonlókat érzek, mikor elmélázom Zsigin. Mekkora csoda, hogy itt van, hogy család lettünk! 10 évet vártunk Rá, de megérte!!!

na, lefexem, míg Ő szunyál, én is............. :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Sziasztok!!
Panny
Gratulálok!!!! Ezek a jó hírek :lol: :lol:
Jövő héten mikor mész dokihoz?

Ibm
Mi volt az orvosnál? Említetted, hogy mész.

Madaran, Annus
Igen, azóta igyekszem sokat lazítani, pihenni és nem izgulni,de... azért nem tudok kibújni a bőrömből, úgyhogy az izgulás megmaradt, de csak nagyon finoman...

Most éppen nem tudok mit felvenni :D . A régi farmerjaim már nem jók, a terhes nacik meg még nem jók :lol: . Nem baj, nem tudom mikor fog megindulni a baba növekedése úgy igazából, de gondolom hamarosan.
Mit lehet a torokfájással kezdeni? Gőzölök, mézet, grapefruitot eszek, lehet-e még tenni valamit? Orvoshoz nem akarok elmenni, mert nem akarok a váróban a sok beteggel együtt ülni.

Családient.hu vonalzók

picibaba.hu vonalzó
talinn
 
 


Homeogene 9. Ilyen szopogatós tabletta szerűség. Torokgyulladásra nagyon frankó. Nekem bevált. De van más torokfájásra szedhető homeopátiás szer, csak nem tudom a nevét. Kérdezd meg a gyógyszertárban, ott biztos tudnak segíteni.

Ja és nagyon örülök nektek csajok! Édes babavárást mindenkinek! És kérjük a beszámolókat! :lol:

Kép
wruska
 
 


Hát megvolt a nagy ünnepség!

Végül úgy döntöttünk, hogy nem hármasban, hanem a nagyszülőkkel együtt köszöntjük fel Olivért és hát remekül sikerült. Így különleges volt, más, mint a megszokott hétvége, amikor apával és anyával is együtt játszhat. És más, mint amikor elmegyünk a mamáékhoz, mert most mindenki itt volt, őnála és ezt nagyon évezte. És persze a játékok! Újak és mindenkivel együtt lehetett játszani! Aludni sem ért rá a kis drága, egész napra csak 45 perc jutott. :lol:

De már fürdenek, és lassan jöhet az esti mese, és az alvás. Nem lesz nehéz dolgom, azt hiszem...

Aztán jöhet az "évértékelés" Apával egy pohár pezsgő mellett :wink:

És a képek:

Kép

Kép

Kép
wruska
 
 


Wruska :lol: :lol: :lol: Boldog szülinapot Olivérnek!!! :lol: :lol: Gyönyörű a vigyorral az arcán!!! Hatalmas gyerkőc!!! :shock: :shock:

Talinn :lol: lehet, hgoy már túl is vagy a náthán, de ha nem , torokfájásra nekem a Tantum verde kapszula jött be!!! Gyógyszertárban lehet kapni, szuper, és kismamik is szedhetik. én ahogy éreztem, hgoy kapar a torkom, már vettem is be, egyszer sem voltam beteg! :lol:

Zsigi mostanában a sok új élménytől mindig túlpörög, néha alig bírok vele. Megindultak ui. a látogatások, szinte minden másnap jön valaki. Ráadásul mindenki du. ér rá, amikor mi már nyűgösek vagyunk (nem véletlenül írom többesszámban), du. 4-5 körül. Ez a nap kritikus időszaka olyan 6-ig.... Ti hogy kezeltétek-kezelitek, ha nyügike, és semmi sem jó????? :?

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Madaran: nálunk az "irány a levegőre" taktika válik be a legjobban. Pöttömként is és most is.

A friss levegő jót tesz nekem is, neki is, eltereli másfelé a gondolataimat, feltölt energiával és kicsit megszabadulok az otthoni teendők látványától is, amiket nem mindig tudok elvégezni, ha Olivér nincs jó passzban.
Olivérnek meg változatosságot jelent. Amikor látom, hogy megunja a játékot idebent és már nem köti le semmi, akkor felöltözünk és megyünk ki. Kint jól lefárad és ha felhozom már alszik is. Vagy ha nem, akkor ismét örömmel fordul a játékai felé, ezzel is szerezve nekem néhány szabad percet.

Amikor meg kicsi volt, egyszerűen jó volt elaludnia, vagy csak ellazulni a babakocsiban. Nézni, ahogy a szél fújja a fák ágait, vagy csak az eget...és a friss levegő. Az ő nyűgösségének is jót tett :wink:

Kép
wruska
 
 


Gyors bekikk!

Boldog szülinapot Olivér!!!

Kép
Zabálnivaló a képeken!!!
merszi
 
 


Sziasztok, csak gyorsan jelentkezem. Sajnos csütörtökön ismét be kellett mennem a kórházba, mert eléggé vérezgettem és alvadtvérdarabok is jöttek ki. Ismét találtak valamit a méhben, így tegnap kellett visszamennem kontrolra éhgyomorra, hogy ha kell akkor tudjanak műteni. Mit ne mondjak szörnyű hétvégém volt, teljesen el voltam keseredve. Sajnos az a valami még tegnap is ott volt, de most a nagy géppel néztek meg a kórházban és kiderült, hogy nem vérről vagy szövetről van szó hanem egy myómáról. Úgy tűnik, hogy volt egy nagyon apró myómám és a terhesség alatt megnőtt és azt látták az uh-n. Azt mondta az orvosom, hogy a gyerekágyi vérzéssel menni fog össze és szépen visszahúzódik, bár én erre kíváncsi vagyok, mert már egész szépen visszahúzódott a méhem, de a myóma kb. 2 cm átmérőjű. Szóval nem kellett műteni tegnap és úgy tűnik a myómát se kell csak ha elkezd növekedni. Nem tudom így milyen esélyeink lesznek a második gyerkőcre, mert kettő volt tervbe véve. Bár egyenlőre nekem idő kell hogy kiheverjem ezt a tortúrát lelkileg, de majd ha eljön az idő akkor utánajárunk. Egyenlőre örülök az én kicsi lányomnak, főleg hogy ennyi probléma mellett sikerült ő is és nem sokon múlott az élete. Kicsit elkeserít viszont az a tudat, hogy van valami a méhemben aminek nem kellene ott lennie. Egy hónap mulva megyek majd kontrolra és akkor mondom majd a dokinak hogy adjon bővebb felvilágosítást. Egyébként meglett a kaparás szövettani eredménye és magzatbúrkot hagytak bent, azt kellett kiszedni. Szóval jól sikerült a császárom :evil: Ezzel nem akartam elrettenteni azt aki még a szülés előtt áll, mert ilyen sem mindenkivel fordul elő, de én már meg sem lepődtem, hogy velem igen.
Lilike jól van, szépen növöget. Már a 62-es rugikat hordjuk és ha így halad, akkor szerintem karácsonyra lehet hogy nem is lesznek jók rá. Igazi zabagép és imád cicizni csak sajnos túlzásba is viszi. A cici a mindene a kis bestiának. Eddig még nem kellett pótolni neki, bár apadt a tejem a történtek miatt, de most fejem ezerrel, hogy szaporodjon. Úgy tűnik működik a dolog és remélem több baj már nem ér bennünket.
Ha lesz időm akkor dobok nektek képeket majd.

KépKép
csige-bige
 
 


Wruska!
Nagyon aranyos a kisfiad!! :lol: Akkora boldogsággal eszi a tortáját, ez az ő napja :D

Madaran!
A gyógyszertáros néni nam adott Tantumverdét :( , de nem baj, mert tegnap óta minden rendben van,már csak egy kicsit vagyok náthás.
Sokan szoktak menni hozzátok látogatóba? Úgy értem egyszerre?
Vagy egyszerűen tényleg fáradtak vagytok ilyenkor? Mondjuk megértem, én is fáradt lennék.

Csige-bige
Sajnálom, ami veled történt, amikor olvastam, azt hittem megint egészségügyire kell menned. Nem egyszerű az életed mostanában.

Családient.hu vonalzók

picibaba.hu vonalzó
talinn
 
 


Köszönjük a jókívánságokat.

Csige: képek? Olyan kíváncsi vagyok Kiscsigátokra! :lol: Remélem már jobban vagy. Én is egy havi kórházi bentfekvéssel kezdtem..nagyon sz@r volt :evil: De Olivér ott volt velem és Apa is.

Kép
wruska
 
 


Csige :lol: a mióma jóindulatú, és sokszor magától elmúlik, úgyhogy szerintem ne izgulj miatta, lesz még tesóka is!!!!! Pihenj sokat és csak a béjbire koncentrálj!!!
képeket kérünk, iiigen!!! Ja, és a vonalzód is igencsak lejárt....

Wruska :lol: Köszi az ötletet! minden nap vagyunk kint elég sokat, de amikor már besötétedik, nem szívesen viszem ki... Bár lehet, hogy kenguruban simán ki kellene Vele menni sétizni :roll: :?: :wink:

Talinn :lol: Ezt nem értem!! A tantum vény nélkül kapható, szedhető!!!!
vendégek mostanában szaporodtak meg, egyszerre van hogy 10-en jönnek :roll: :roll: Holnapra is jönnek du. 4-en, és kicsit ki vagyok bukva, mert api délelőtt vadászni megy, így egyedül kell az uccsó simításokat végeznem+ kisütnöm a sütit ....kedden meg a kollégáim jönnek....Őket mondjuk várom is, hogy jól kidumáljuk a benti dolgokat...

jó hétvégét mindenkinek!!!!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Sziasztok!!

Igen a Tantum vény nélküli, mégsem adott. Már nem is aktuális, mert meggyógyultam :D De legközelebb biztos nem hagyom magam lerázni :!:
Szerdán megkaptam mind a két oltást, azóta itthon vagyok már nem is megyek dolgozni, nem emiatt, hanem, mert eléggé fertőzésveszélyes munkahelyem van.
Nem akarom elkiabálni, de csak a karjaim és a fejem fájt, ennyi.

Egyszerre 10-en jönnek? Az igen, nem lehet egyszerű készülni, a picurkáddal foglalkozni és beszélgetni. Minden elismerésem :D :D

Családient.hu vonalzók

picibaba.hu vonalzó
talinn
 
 


Hoztam a képeket, szerintem nagyot nőtt Lilike.
Ma egész nap aludt, nehezen és keveset evett. Szerintem az idő miatt, mert semmi különöset nem tapasztaltam rajta.
Madaran: remélem igazad van és szépen elmúlik a myóma, mert eléggé elkeseredtem miatta.
Kép Kép Kép

KépKép
csige-bige
 
 


Csige! Gyönyörű kislányotok van! Atyaég, hiszen meseszép!!!!Ilyenkor jut eszembe, hogy talán mégsem lennék annyira kétségbeesve, ha kistesó mégis kislány lenne... :oops:

Kép
wruska
 
 


Köszi Wruska :D Ez segített hogy átvészeljem a szülés utáni időszakot és a sok komplikációt.
Ma is aluszékony, nyugtassatok meg, hogy ez normális. Alig két órát volt fent délelőtt viszont akkor nagyokat mosolygott, majd nyüszizett és evés helyett elaludt cicin. Valami kevesett evett, de nem sokat. Most édesdeden alszik a kiságyban ami nagy szó. Nektek is szokott ilyen álomkóros napotok lenni. Lehet hogy az a gond, hogy szerdán elég élénk volt és nyűgös és azt mondtam neki, hogy a télapó tökön szúrja magát a jézuska pedig szívrohamot kap és nem kap ajándékot. Lehet hogy komolyan vette?! :D

KépKép
csige-bige
 
 


Minél többet alszik, annál okosabb lesz. Alvás közben dolgozzák fel a sok sok információt, ami éri őket. Nekik minden új. Minden hang, minden illat. Még jó, hogy néha kell egy kis szünet és akkor csak aludni és aludni és aludni kell :wink: Biztos nincs gond. Ilyen időben én is csak aludni szeretnék. :lol:

Kép
wruska
 
 


Kép
Kép

Boldog Mikulást nektek!!!!!

annus11
 
 


Annus

Igazi kis bohóc a kislányod :lol: :lol: látszik, hogy nagyon vidám a természete :D :D

Csige

Nagyon szép a kislányod, nagy hajú kis tündér :D :D

Családient.hu vonalzók

picibaba.hu vonalzó
talinn
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: