Új privát üzeneted érkezett!

Tita Drága, kitartás!!!!

Sztem a nappali alvás is számit...Nálunk pl csak olyankor van üvöltés...( nem mindig szerencsére)

Kép
andkata
 
 


Titi4 Szerintem nappal is csináld!

Zsuszka! Nagyon cuki Tomi4 Két kis fogukkal olyan édesek!

Kép
szly27
 
 


Tomó irtó cuki!

Kép
andkata
 
 

 
 

Lackó annyira édesen alszik!!!Megzabálom.

Kata!
Nyugodtan vidd ki!
Én -2,3 fokig kiviszem, Szerintem jobb, mint a lakásban poshadni egész nap, főleg most, a barátnőd miatt.

Amúgy a pénz: nem jár érte nagy összeg, pár ezer forint, meg akönyv maga (ezek ált. azért jó könyvek).
és nem is biztos, hogy ki tudják fizetni, a gyed miatt ugyebár.

eddig Emma születése óta már csináltam 3-4-et, de nem kaptam pénzt.
Hogy akkor miért csinálom?
1. nem igazán szeretnék visszamenni tanítani, így próbálok bennmaradni a "köztudatban"
2. az agyam is karban szeretném tartani, meg azért olvasni, képben lenni, hogy ne essk ki nagyon és így rákényszeríthetem magam

na, tudnám ezt még magyarázni, de gondolom nem olyan érdekes behatóan, és így is érthető.

Jó utat nektek

Szilvi!
Múltkor kérdezted: igen, mi már a 4-est használjuk kb. 1 hete, a másiktól már piros volta combja, szorította már.
Vendég
 


Lacinkó egy tünemény! :D

Orsi! Mivel is foglalkozol, hogy ilyenekre kérnek fel?

Infókat gyűjtök. Valamit kezdenék az életemmel. De nem tudom milyen szakmát válasszak. Olyat akarok, amivel tényleg el lehet helyezkedni, és nem 11órát kell güriznem, mint eddig, hanem meg tudom oldani mellette a Levit is.

Megint egyre jobban szakad a hó, pedig mennünk kéne. (popsitörlő, feltankolok olyan késztápból, meg elfogyott a madár kajája :shock: )

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


Pelenkakérdést ne is említsétek: a Huggies 10 kg-tól is átenged újjabban reggelre ( de legalább nem hajnalra).

Orsi, én értem, de azért jó lenne ha fizetnének is érte! :)

Magdi és Anita irtó rég volt!

Kép
andkata
 
 


Krisztám,virágkötészet?
Végeznél sulit is?

Én szerintem ha újrakezdeném gyógytornász lennék...

Kép
andkata
 
 


Levi már nagyon álmos, de csak üvölt és nem tudom megnyugtatni...
Kiveszem megszeretgetem, de csak sír. Visszateszem és egyből fordul sírva és áll fel.
Nem tudom meddig bírom...
Most éppen morog mint egy kutyus, gondolom most áll fel...
Már áll és sír...

Bocsi csajok, de muszáj leírnom és erősítést kérnem...

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Pelusból mi már jó ideje a 4-est használjuk.

Viki, örülök hogy minden tetszik! (puszi dobálós szmájli :lol: )

Szilvi én kb. nyolc felé válogatom a gyerekruhákat, de lehet, hogy több :lol: Van, amit vissza kell adni, aztán máshova megy Zsu kinőtt ruhája, máshova Brigié, Misiét most már elteszem Zsoltinak, aztán a családban két helyen is jön a baba, plusz van amit eladok! Szóval jó program :lol:

Valaki kérdezte, hogy ki megy "torkos csütörtökölni"? Mi megyünk, elég sokan! Végül még Szabolcs exe is ideadta a gyerekeket (rendes mi?). Sőt, (remélem Szabolcs nem zugolvas), vasárnap lesz a 40. szülinapja, akkor akarjuk felköszönteni! Mert a gyerekei csak akkor lesznek velünk.
Tényleg NINCS VALAMI JÓ ÖTLETETEK ajándék gyanánt???
Már szét törtem a fejemet, de semmi jó nem jutott eszembe!

Kép
Kép
patr
 
 


Szilvi!

Drrukkolok a bálázóhoz!

Tomi mennyire kis aranyos!

Titi!
sajnálom, hogy még nem működik az alvás.
én tanácsot adni nem tudok, sajnos.

Én kézben altatok, amit sokan "elítélnek" és valóban nem jó megoldás (főleg neked, mert ott a pocaklakó is), Emma még sosem aludt el egyedül az ágyában.
de nekem ez a kényelmes, mert így legalább nem visít.
szóval én ezt lustaságból csinálom. :oops:

de neked lehet, hogy tényleg az aludj jól módszerhez kellene ragaszkodnod.

Kata!

tesódnak!
az INFACOL nálunk csodát tett!
én két hónapig mindig adtam neki szopi előt és SOHA nem fájt többet ahasa.
egyszer sem.
pedig az első 3 hétben nagyon pocakfájós volt
Vendég
 


Én meg ha újrakezdeném megállnék egy gyereknél.... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Kép

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Kata, szerinem a virágkötőnek is sokat kell dolgozni, és ráadásul hétvégén, ünnepkor is!!!! Pedig nekem is tetszik! Anno elvégeztem egy virágkötő tanfolyamot!

Kép
Kép
patr
 
 


Titi, kitartás!!! Konkrétan melyikről mondanál le????

Kép
Kép
patr
 
 


Kriszti!

Én magyar szakon végeztem, aztán maradtam még 3 évet doktorin (de az nincs meg), így keveredtem erre a mezőre...

és én is váltani akarok, nekem a tanítás túl strapa volt, nehezen bírtam.

ha lehetne újra, könyvtáros lennék...az olyan nagyon nyugis...egy kerületi fiókkönyvtárban...én már csak erre vágyom :P

Patti!
nincs ötletem.


Na, megyek felmosni!
Jók legyetek
Vendég
 


Ja, és nem akarok az ellentáborhoz tartozni, de azért van olyan gyerek, akinél ez a módszer nem jön be! Próbáld még pár napig, de azért ne dilizz bele!!!!

Kép
Kép
patr
 
 


Magdi csak akkor ír, ha dicsekednie valója, vagy panaszkodni valója van. Gonosz vagyok tudom, de így van.

Remélem Anitáéknál nem betegek a fiúk.
20150601134430
 
 


Orsi, én is könyvtáros akartam lenni! :)

Kép
Kép
patr
 
 


Sziasztok, szép napot!


Látom, sok helyen esik vagy esett a hó. Gyerekek (nagyobbak) tuti örülnek neki, én már inkább a tavaszt várom.

Emcinek és Tomcsinak boldog hófordulót!

Levi továbbra is aranyos!

Lizy kis tündérke, ahogy be van öltöztetve!

Adél szépséges!

Emmus csodás hajfürtjeit mindig is irigyelni fogjuk! (Nekünk talán Lea 2 éves korára lesznek hasonlóak... :lol: )

Laló alvós képe nem ér!!!! :D

Tomo is cukker! Kis vigyorka!

Bondi: Nattancsnak gyógypussz, hogy teljesen meggyógyuljon! Sajnálom, hogy apjukodnak ennyit kell utazni a bankok ügyfélbarát hozzáállása miatt. :evil:

Pati: Én sem kávézom.

kike: Nagyon ügyes vagy, kevesen tudják észrevenni a hibáikat, és még kevesebben vannak, akik próbálnak változtatni a rossz szokásaikon! Szóval elismerésem! :) Remélem, apa is hasonlóan átgondolja, min kellene kicsit változtatnia, és boldogan éltek tovább, EGYÜTT! Pusszantás!

wera: A fene essen az anyagiakba! Drukkolok, hogy rendeződjenek a dolgok!

Marcsikám: Menjünk fenéken billenteni apjukodat??? Ezek a pasik, csak a gond van velük! :)

Viki: Én AboMill-es kukoricadarát vettem a minap, nagyon fini!!!! Ismerem azt az aggódós anyukát az nlc-ről???

Tami: Annácskánap puszi a kobakjára! Kis nyüzsgő sajtkukacka. :)

akata: Szerintem simán menjetek ki, annyira nincs is hideg. Lea eddig minden nap kint alszik nap közben, akármennyire hideg van. :oops:
Adél sírása remélem, csak átmeneti. (Olyan rossz, amikor nem tudjuk, konkrétan miért sírnak, mi a gondjuk ugye?)

Szilvi: Hiteleteket sikerült elintézni?

Titi: Tudom, nagyon nehéz, de tegyél úgy, ahogy a lelkiismereted diktálja. Én nappal kint a friss levegőn a babakocsiban altatom Leát, ezen nem változtattam. (Vagyis annyit, hogy régebben délután bent aludt, de mostmár akkor is kiteszem.)

Orsi: Én bombáztalak kérdésekkel az eskövőtökkel kapcsolatban. :D Nem szeretnél rá válaszolni, vagy csak túl tolakodó és kíváncsi voltam? :oops:
Egyébként a GYED mellett is megkaphatod a fizut, attól függ, milyen jogcímen tudják neked elszámolni! (Pl szerzői tevékenységért járó pénzeket megkaphatod, és ez szerintem oda tartozik.)

Kriszta: A mai válságos helyzetben nem tudom, mit hoz a jövő, de szerintem köztisztviselőként el lehet menni gyerkőc mellett. Ott még általában tolerálják az anyaságot, és nem kell 11 órázni. (Bár az én esetemben még a pocakosságot sem tolerálták anno, de ezt főnöke válogatja. :roll: )

Na elküldöm, amíg tudom...
fmarti
 
 


[quote="titanilla78"] írta:titanilla78n meg ha újrakezdeném megállnék egy gyereknél.... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Kép


Ne beszélj hülyeséget! Mert lecsaplak!
20150601134430
 
 


Márti!
Nem ismered, új és hülye.
20150601134430
 
 


Márti!
Bocs :oops:
nem voltál tolakodó!

nem izgulok, ez már a második :P (volt polgári épp egy éve).
Anyu fodrász :P
még sosem csinálta ahajm, de most megkérem!!!!
szóval szép frizkóm lesz.
csak nem tudom, hogy kiengedve vagy feltűzve.

a szerzői tevékenységért meg csak akkor jár, ha pl. kiadták egy könyvedet és gyed alatt újra kiadják és a jogdíj jön, na az az egy amit elfogadnak, sajnos.

Írja magatokról is!
Milyen a 11. kerület?

Készülődtök már a nagy útra?

Na, tényleg megyek felmosni, Míg Lucretia Borgia durmol :wink:
Vendég
 


Szép napot Mindenkinek!

Még nem sikerült visszaolvasnom... :?

Patr! Köszönjük szépen a Férjednek és Neked azt a nagyfokú kedvességet ahogyan a ruha "bizniszt" lebonyolítottátok! 8)
Írtam Neked e-mailt! Kérlek mielőbb nézd meg, egyeztess és írd meg h mennyit és hova! Tényleg köszönjük szépen!
De azért remélem, ha lesz időtök azért majd benéztek hozzánk!:wink:

Na megyek visszaolvasni! :D
Vendég
 


Most felállítottam az utazóágyat, jól kibéleltem, amíg csináltam ámulva nézte aztán mikor beraktam még mindig nézte miez, de most megint üvölt.
Én nem tudom mikor lesz ebből alvás. Már fél 11 és nem sokára kelnie kéne.
Semmi hajlendóságot nem látok a sírás abbahagyására és alvásra, pedig már nagyon állmos. Már elég szaggatottan hüppögve sír!
Szerintem nem kéne bemennem, mert akkor sem nyugszik meg vagy ha igen ahogy kijövök gfolyt. köv....
Akit untatok nyugodtan ugorjon át.
De most kéne egy kis támogatás....
Mondja már valaki, hogy vegyem ki és hagyjam a csudába az egészet!!!!!! :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.06 18:20-kor.
Vendég
 


[quote]N írta:e beszélj hülyeséget! Mert lecsaplak!


Köszi!!!!! Rám férne!!! Kép

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Tita sajnálom....

Az eleje nagyon nehéz. Próbálj meg kitartani!!!!!!!!!!!!!

Patri, töröm a fejem....Nagy dátum.

Magdival kapcsolatban igazad van Viki, sajnos.

Orsi,
Van is otthon Infacol,vetettem a sógorral, de nem jutott eszükbe éjszaka. Most mondtam, hogy adjon. Remélem segít. De lehet hogy a hóeséstől volt zakkant a kismanó.

Nem is a hőfok, inkább a locspocs miatt érzem rosszul magam, hogy utaztatom a gyermekem. Mindegy, jól felöltöztetem, kibírja.

Kép
andkata
 
 


Szép napot :P

Kisuvickoltam a fürdőt, előtte még tornáztam is :D Most pihegek (elég nagy a fürdőnk)...

Csabicim alszik odafönt a szobájukban, kiságyban, édesen, és mélyen. Ajtók nyitva, hallom, ha majd felébred. Lilukám suliban. Mától új életet kezdünk, ebben maradtunk tegnap este :D (Párszor megrémít ám a tudásával. Tegnap pl. összeadott fejben ilyeneket, hogy 23+9, 35+7... Pedig ezt még nem tanulták, csak azt mondta, őt érdekli. Aztán elmondta kívülről az abc-t hiba nélkül. mondom ezt már tanultátok? Azt mondta nem, de ő hallotta párszor, és benne maradt a fejében. Szinte minden, amiről valaha hallott ott van a fejében. Olyanokat mond, hogy "amikor ezt a képet csináltad rólam, szerda volt." "Honnan tudod?" "Emlkszem" Jézus!!! A kép kb. 2,5 éves!!! És visszanéztem dátum alapján, és tényleg szerda volt azon a napon!!! Még pár képpel ezt megcsináltam vele, és mindre emlékezett!!! :shock:

Anyósom kh-ban. Kapja a sugarat. Még csak 2-t kapott, de alig forog a nyelve, nem bír felkelni, eszméletlenül legyengült tőle.

Katáim!
Miért van az, hogy az agyát sugarazzák? Ott az áttétek vannak, a primerdaganat a tüdőben van, és azt nem sugarazzák :roll:

Képek: tisztára odavagyok Emmától 8) Lacusom ülése pedig egész jól alakul, Vikim! Te, mivel állítod be így a séróját? Annyira tetszik, ahogy áll neki :D

Látom, Dórikánk is kezd kepeszteni :lol: Tami 2 fogától is olvadozom :D És nem sorolom tovább, mert valakit tuti kihagyok, minden baba édi!!!

Akatus!
Hene is nagggggyon eltűnt :cry:
A horoszkópit megcsináltam Gergőnek, de priviben kérte, hogy küldjem, mert alig tud jönni... :cry:

Lányok!
Rendelt már valaki Schäfer Shoptól?
Vendég
 


Már csukott szemmel sír...

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Tanulnék én, nem azzal van a gond. Csak tényleg el lehessen vele helyezkedni befektetés nélkül. Szívem szerint viszamennék az egyetemre, de hát, a lehetőségeim utánna, mivel Magyarországon nincs kereslet Kertészmérnökre:
1. saját vállalkozás fix telephellyel (ez a nagy álmom, de nincs 10milla a zsebemben, hogy megvalósítsam)
2. saját vállalkozás mozgó telephellyel (kevesebb befektetés:jogsi, autó, szerzsámok, de csak arra elég, hogy ne haljak éhen. Nagybátyjám ezt csinálja, amit meg tud takarítani nyáron, abból él télen.)
3. ugyanúgy 500Ft/óráét napi 10órában elmegyek kapálni valami kiskertészetbe (mondjam hogy felejtős?)
4. hagyok csapot-papot és kimegyek külföldre (és Levi? kiköltözik a család miattam? nem tudnám itthagyni őket)

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


ez nem az en napom
tettem fel csomo kepet akkor jott a critical error, most meg irtam csomot, kozben Anna idemaszott felvettem hogy el ne essen erre kitorolt mindent amit ortam :twisted: :evil:
szoval
AKata: menj ki nyugodtan ha elallna mi is kimennenk, csak hat a jardakat itt sem tisztitjak. Sajnalom a Huggies sem valt be hosszu tavon.

Kriszti: viragkoton en is gondolkodtam de neztem hirdeteseket es nem igen keresnek, vagy ha igen akkor gyakorlattal rendelkezot. Sajna ma hamar ennyi penzt kiadsz erte olyant "kell" valasztani amivel esetleg keresni is lehet. Mukormos, masszor?????????

Jajj volt meg valami de fogalmam sincs mi:(

Ja igen Tita: napkozben Anna sem tud elaludni sehogy, csak oriasi boges kozepette. Nalunk az katasztrofa minden nap ha ithon vagyunk. Semmi nem valt be- osszebujas, kezben ringatas, ...- amioa all uvolt vagy fel orat, ilyenkor neha odaig fajul a dolog hogy oklendezik, ilyenkor kiveszem az agybol megmosom hideg vizzel az arcat, hogy eszhez terjen, megnyugtatom, visszateszem, jo progi, de nincs otletem, nem akarom arra szoktatni hogy csak kendoben aludjon el. Alt kimegyek akonyhaba ott kevesbe hallom meg o sem lat mikor felall, aztan ugyis az almossag nyere felette, de idegorlo hogy mindezek utan csak fel orat alszik legjobb esetben is.


elkuldommielott megint eltunik
Vendég
 


Megjött, Kata? ( a kistesó szempontjából jó a hír...)
Én még mindig nem...

Sajnos hallottam ilyet, de ha elmúlik, lehet hogy újra rákap. Mást eszik rendesen?

Kép
andkata
 
 


en ah elorol kezdhetnem sem tudnam mi legyek, de egyszer ha sok penzem es idom lesz a csecsemo es gyermek gondozoit szeretnem elvgezni.
Vendég
 


Dóri!
Ez a haj bura gyári beállítás.

Lilu nagyon ügyes!!!! Zseni!

Titi!
Levi hidd el hamar átlendül majd ezen.
20150601134430
 
 


Veda: ugyi es szorgos vagy!huh Lilu tudasa tnyelg zsenialis! ilyen agyat!
Vendég
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.06 18:21-kor.
Vendég
 


VKatus!
Állítólag éreznek rajta vmi mellékízt. Lacus nem fordult el tőle, de nekem ahogy megjött, attól kezdve kezdett csökkeni.

Pár nap és elmúlik. Dórika pedig ügyescsaj, mert már milyen szépen eszik mást is.
20150601134430
 
 


Titi, én már írtam, csak úgy látszik nem olvastad!
De ha csukott szemmel sír, az már jó jel!!! Hátha mindjárt alszik!

Nelli, nagyon szívesen, de e-mailt még nem kaptam.

Kata, Zsolti észre sem vette, amikor nekem megjött, de Zsuzska igen. Pár napig fintorgott, nem nagyon kellett neki a cici, de aztán visszaálltunk rendesen, és aztán ugye jó sokáig szopott még! Ha van a fagyasztóban, vegyél elő azt, de azért kínálgasd!

Kép
Kép
patr
 
 


Véda, örülök, hogy Lillu ilyen okos!

Nem értem ezt a sugarat, pedig jogos a kérdés. Az agyban nagyobb rombolást végez egy daganat (térfoglalás), csak ez lehet a magyarázat. Az életét akarják hosszabbítani, megmenteni úgysem lehet. Hol van kórházban?

Kép
andkata
 
 


Csajok, nem bírom követni a tempót!

Dóri, Lilla nagyon ügyi, valamit ki kéne találni, hogy hasznosíthassa az agyát!! Matek szakkör, vagy hasonló!

Kép
Kép
patr
 
 


nos akkor ujra polkozom a kepekkel:
Kép erobuveszek
Kép Kép hulye arcok:)
Kép megeszlek
Kép Kép mindenaron felallok Kép kukk egy benan felkotott hati hordozasbol
Vendég
 


Dóri: anyukámnak is a tüdején volt elősször a daganat és utánna az agyán áttét és a tüdejére csak kemót kapott amire nagyon jól reagált és az agyára 5 sugarat amitől eltűnt. (bár nem engem kérdeztél)
Megköszönöm, ha Levire is koncentrálsz, nekem még nem nagyon megy sajna. hamar felhúzom magam, bár este és most is meglepődtem, hogy mikor bementem hozzá és nyugtatgattam akkor egész nyugodt voltam...
Éjjel már más sajnos...

A könyv azt írja, hogy a gyerek ha éjjel megébred és mindent úgy talál ahogy elaludt akkor nyugodtan visszaalszik, ja és ha sírva aludt el folytatja.....

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Titinek írtam, erre elszállt :(
De csak ismételtem a többieket :wink:
Na, visszaolvaskok!
Vendég
 


Tami!
Nagyon édes Anna, látom a bugyiját :lol: :lol: :lol: :lol:
20150601134430
 
 


Sziasztok!

csak füstjeleket adok! élünk virulunk! Sajna dolgozom most 3hétig minden nap! fennforgás van a cégben! kilépett 2 ember , felvettünk újat de be kell tanítani meg segíteni kell neki! Ezért be kell mennem minden nap!! Bevittem a gépemet, apa gépe nem jó, most szereztem egy harmadikat, de közben meg nem volt netünk vmiért! most állítottam be az ügyfélszolgos segítságável! :lol:

Zsimóci jól van! nincs új tudományunk- és fogunk sem :)

Remélem mindenki jól van!

Minden hóforulós babának utólag is boldog szülinapot!

most elkezdek visszaolvasni, amíg Zsimó alszik. Este pedig próbálok jönni!!!

szép napot mindenkinek!!!

Kép
mancsi76
 
 


Titi, nem alszik még?

Kata, köszi, gondolkozom ezen az újság előfizetésen! Igazából horgászni szeret, de hogy olvasni róla :shock:

Kép
Kép
patr
 
 


van meg csak feltem nemmegy at
Kép nap vegen ilyen koszos vagyok(Wera ez a sargasag a letol)
Kép megmosom a fogam
Kép je ezzel fulet tisztitani is lehet Kép
Kép jo reggelt Kép papa bicojan
Kép remekmu az ablakunkbol by Aleko
Vendég
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.06 18:21-kor.
Vendég
 


bocs hogy ilyen sok, de Aleko mindig annyi szenzacios kepet csinal.
Vendég
 


Viki: azon a kepen nem volt rajta pelus, mert mar este volt, gondoltam lehet pelus nelkul es csak body volt rajta a kis nadragot meg nem csatoltam ossze :oops:
Vendég
 


Cuki ez az Anna baba!
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?