Új privát üzeneted érkezett!

Adél Kép

Misi milyen magas!!! Már régen akartam írni, h nagyon jóképű legény lesz belőle!!!!!
20150601134430
 
 


Katus!
A macska nagyon cuki!!!! Hogy hívják?
20150601134430
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek!

Köszönjük a köszöntéseket! Mondtam is Tomónak, hogy mennyien gondolnak ma rá! :D

Emcinek is nagyon boldog hófordulót!

Nálunk is szakad a hó.... :( TAVASZT AKAROK!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Adél nagyon szép kislány még mindig... azok a szemek..... :)

És van egy csomó jó hírem! :D

Tomó megfordult! :D És vissza is tud, ha akar! A legújabb pedig, hogy ülésből hintáztatja magát, míg orra nem bukik, és így eléri amit akar! :D

Az éjszakánkról: Tegnap este elkezdtem olvasni A Titok c. könyvet. Amikor Tomót megetettem (fél 9-kor) mondtam neki, hogy nagyon szépet fog álmodni, és nagyon mélyen és jól fog aludni, majd reggel kipihenten ébred! (Ezt persze halálosan komolyan is gondoltam.) Reggel fél 7-ig meg se nyikkant, és mosolygósan ébredt, jókedvűen! :D:D:D:D:D:D OLYAN BOLDOG VAGYOK! A foga szerintem 1-2 napon belül kibújik, mert már nagyon ott van!

Kép
zsuzska72
 
 

 
 

Patri! Jelentkezem, mint nem kávé ivó. Kakaó jöhet! :wink:

Adél, olyan édes vagy!

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


Kép pizsiben Kép hiába fésülködtünk, ez a frizura önálló életet él... :P
Kép Kép Kép Kép Kép

na, ez jó sok lett... :roll:
Vendég
 


Marcsi, Emmának egyszerűen frenetikus a frizurája!

Viki, köszi a kakaót, nagyon guszta, Kriszti, megosztozunk rajta, jó?
Misi nagyon magas, majd egy évvel fiatalabb Zsuzskánál, és mégis jó két centivel nagyobb. Szeptemberben megy elsőben, szerintem harmadikosnak fogják nézni :lol:

Kép
Kép
patr
 
 


Vendég
 


Kóci Kép
20150601134430
 
 


Tami!

írtam neked privit!
Vendég
 


Emma csodaszép! Levi is megmondta előbb itt az ölemben!

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


Köszi Csajok! :oops:

A macska Mucius, nagyon aranyos.

Adél 1x evett és 3x sírt fel az éjjel. Egyszer apája ment be hozzá magától, kétzser meg megoldotta cumival egyedül a kisasszony, épp csak felébredtem.

Emma irtó cuki, ez a frizura! :)

Levi alvásához gratula!

Kép
andkata
 
 


Sziasztok!

Hófordulósoknak boldog hófordulót!

Éjszakánk tűrhető volt.
Ma már elmosogattam, főzni szerencsére nem kell, mert maradt gombócos káposzta!
Majd megyünk egyet Lizyvel sétálni!

Marcsi, akata!
Nagyon jók a képek!

Sajnálom, hogy ennyi helyen havazik, nálunk már olvad!

Apa ma nem sokat lesz itthon. Ebédelni hazajön majd, akkor látjuk, meg meló után egy órácskára. De aztán svéd lesz neki negyed 10-ig.

d.dodó
 
 


Adél és Brigi GYÖNYÖRŰ!!!

Misi pedig tényleg hatalmas nagyfiú! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Ja, és Lizy végre biztosan, egyenes háttal ül, és úgy játszogat! Ez hétvégi fejlemény! :)

d.dodó
 
 


Jó reggelt!

Emcinek és Tominak boldog hófordulót!!!

Tomi nagyon ügyes!

Adél gyönyörű, irtó szép nő lesz belőle!
Emma hajasbaba is nagyon édes!

Titi!
Végül hogy sikerült?

Natinak jobbulást!

Mi 3x keltünk, de hólapátolásra ébredtünk 7-kor, pedig szerintem most ment volna tovább is.
Az esti elalvás nekünk könnyű, mondjuk én kézben altatom, de 5-10 perc és kész. A nappalival az a gond, hogy- mint Tamiéknál- nagyon rövidek.

Tegnap a Ligetben voltunk, van ott egy szupi játszótér!

Mi is Maxi cosi-val szemezünk, de én is totál tanácstalan vagyok kisülés ügyben.

Akiknek ül a babája:
Hogy véditek ki a felborulásokat?

Megyünk ma jegyesoktatásra, anyuval hagyom egy órára, hát meglátjuk hogy bírja a kisasszony!

És! tegnaap egy egész üveg bébikaját bedobott!!!!

Tamara!
Pénteken akkor megyünk a cserepesházba?
f10-től f12-ig lesz?

Van viszont munkám, a gépe előtt dekkolok, úgyhogy rettegjetek, gyakran benézek!

Pussz
Vendég
 


Gratulálok Lizynek!!!

Lányok!
Nekem már csak max. 3 szopira van tejem, így a mellem egyre plötyibb.
Én most sszembesültem azzal, hogy milyen lesz az állaga szoptatás után. :(
sosem volt szép, de most elég botrányos.
na mindegy, a tej a legfontosabb, de én ennél azért jobbra számítottam. :oops:
bocs, hogy ezt leírtam, csak tegnap ezen megütődtem!
de tényleg nem nagy gond!
Vendég
 


Lizy nagyon ügyes!

Most elárasztalak titeket képekkel! :twisted:
Kép ilyen ronda vagyok, mikor bőgök
Kép fura póz
Kép én győztem
Kép szétszedtem a hordozót
Kép akkor kóstoljunk: lilakáposzta...
Kép ...sárgarépa...
Kép ...alma
Képmagyarázok

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


Levi!
Nagyon jóképű!!!!!

Orsi!
Sztem a napi 3szori szopi is varomi jó!!! Tessék megbecsülni!!!!!
20150601134430
 
 


Oké, Viki :wink:

Levi meg nem is csúny, mikor sír! Csak olyan kis kétségbeesett.
nagyon aranyos :P
Vendég
 


Lacus most ájult be a szőnyegen, hiába vettem fel, nem volt jó neki. Oldalra fordult, kicsit morgott és már horpaszt is.
20150601134430
 
 


Na, most jött a posta.

Egy szerkesztő felkért, hogy írjak egy könyvről, de azt mondja, mivel tudja, hogy kisbabám van, ezért rövidke a kötet (ez így is Vn)--ez volt a beetetés.

de küld mége egyet, ha nem bánom (gondoltam, az is rövid), erre 600 oldal :shock: :shock:

persze nem a mennyiség a lényeg, de mikor fogom végigolvasni??? :evil:

megyek is, jók legyetek
Vendég
 


Viki, azt hiszem Lackó alvási szokásait felvállalnám bármikor!

Orsi, amíg van tejed, akár mennyi is, nagyon jót tesz Emmának!

Mondjuk itt az utcában van egy kisfiú, 13 hónapos elmúlt, ő még mindig szinte csak szopik, szerintem az már kevés!

Kép
Kép
patr
 
 


Megyünk sétálni!

d.dodó
 
 


Pattim!
Te nem próbálod ki a Dóri által ajánlott Titkot?

13 hónapos és csak szopi? Sztem inkább durva. Milyen súlyban van?
20150601134430
 
 


jo reggelt!

Tita??????????????hogy ment? ugye nem adtad fel?

Hofordulosoknak minden szepet es jot!

A ho itt is szakad, szovla lehet nemmegyunk ki:( pedig mar kesz tervem volt, hogy ma aztan mar vegre tenyleg lemegyek a kondiba


Minden babakep nagyon szupi!

En is teszek majd fel mert kicsinyitgettem.

Orsi: ez nem torna hanem klub legalabbis a neten ugy van, asszem 9.30tol.
a cici sajnos ilyen, en tudtam ezt, fel voltam ra keszulve, de hat vegul ez nalunk nem figyelt be, hisz alig szoptattam. helyette viszont icike picike lett :oops:
Jo munkat!

Hat a tavaszt en sem bannam, de ugy tunk arra meg varni kell. Igazan ez a ho is szep, csak nem itt Budapesten, ha mindezt valahol a hegyekben kene latnom, szankoval es megfelelo ruhazattal felszerelve egy janddalo mellol szemlelve na hat nem bannam:)


MArcsi; privit oolvastam, igerem megprobalom nem elfejteni, meroszalgom nincs, igy majd azzal probalom merni amit a komuvesek, meg asztalosok hasznalnak.

Annam szinte egesz hetvegen a bugocsigaval jatszott, es morog hogy neki miert nem porog ugy mint ha a papa porgeti meg, es kitrukkozte, elkapja amig meg porog es ugy tologatja a szarat, mintha o porgette volna fel annyira, es akkor nevet elegedetten:)

Tegnap ezt beszelgettuk alekoval, milyen fantasztikusan jo, hogy a gyerekek ilyen kis apro dolgoknak ennyire tudnak orulni, raadasul ujra meg ujra, neha nekunk sem artana ha tudnank ilyenek lenni erre az uram: en is mindig orulok mikor porog a bugo csiga:))))) a kis draga! :oops:
Vendég
 


Kép

Orsi!
600 oldal :shock: ?????????? Ha nincs babád, akkor 1000 oldalasat küld?

Dodó!
Kellemes sétát.
20150601134430
 
 


Viki, de édesen alszik! Látom már időben ment a csomag, rövid a body ujja! :lol: :lol: :lol:

Nem csak szopik, néha eszik egy kis gyümit, de nagyon nehezen tudják beletukmálni! Próbálkoznak de nem kell neki!

Nálunk alvás ügyben azzal van baj, hogy csak cicin alszik el. Próbáltam én még Zsuzskánál ezt az elaltatást, de csak odáig jutottunk, hogy addig sírt, amíg összehányta magát.
Zsoltinál is megpróbáltam, de őt meg egyáltalán nem tudtam megnyugtatni, csak ha kivettem az ágyból. Most megint jobb nálunk a helyzet, többször ébred ugyan, de hamar visszaalszik. Így most kibírható.

Kép
Kép
patr
 
 


600 oldalt en Anna mellett egy ev alatt sem olvasnek el, max ha minden ejjel olvasnek :oops:

akkorat esett a draga az iment :cry: de hat a mindenhol felallok es vaganykodok, fel kezzel kapaszkodok csak dolog ezzel jar :?
Vendég
 


Patti!
Nem rövid még, csak felhúzódott rajta.

Megjött a csomag, apa majd utal! Köszönjük szépen! Kép
20150601134430
 
 


Orsi és ez szép pénzzel jár?

Kép
andkata
 
 


Patri én is utalok...

Szerintem a kisruhát mégis a leányom fogja kapni...
Nagyon tetszik...

Tamara, ez a szép a gyerekekben, mindennek annyira tudnak örülni! :)

Nem, tudod, van még a Zarában leárazás?

Evelin!!! Hogy vagy?

Kép
andkata
 
 


Szerintetek durva, ha kimegyünk? Itt már nem esik. Az agárdi barátnőmnek vaszínű a héten lesz a császárja és ma jött Bp-re be NST-re. Többet nem láthatom az tuti, max ha Villőcske már 2 hónap körül lesz, az meg minimum 2 hónap. Ráadásul egy csomó ruhát akarok vinni nekik...( 2 tömegközlekedési eszköz)

Kép
andkata
 
 


Katus!
Menjetek ki nyugodtan. Mi is megyünk, ha eláll a hó.
20150601134430
 
 


Kata, nem csodálom, hogy tetszik a ruha, nekem is! Miért ne mehetnétek ki? Nekem a GYEREKORVOS mondta, hogy - 5-ig bátran! :lol: :lol:

Viki, örülök, hogy odaért! Remélem minden tetszik!

Kép
Kép
patr
 
 


Sziasztok!

Nagyon édesek a babák!

Emcinek és Tominak boldog hófordulót!

Laló nagyon ügyin alszik el! Jázmin meglátta, hogy Laló alszik és gyorsan bealudt az ölemben ő is amíg olvastam a babanetet! Leraktam, pedig nem is evett, csak 7-kor szopizott!

Marcsi! Jól áll Emmának az új frizurája!

Titi! Hahó! Csak nem alszotok még? Remélem!

Én sem kávézok, de kakaó játszik reggel és este! Mint a gyerekek!

A sírós képen olyan édes Levi! Kis cuki!

Adél nagyon szép kiscsaj! Akata! Nevezd be valami babaszépségversenyre. Tuti megnyeri!

Zsuszka! Visszaigazoltalak iwiwen! Ügyesen aludt Tomi!

Ma nekem sem kell főzni. Ruhát fogok válogatni, mert egy csomót kinőtt már a kisasszony és csak a helyet foglalják a szekrényben. Csak az a gond, hogy ha alszik, nem tudom csinálni, mert bent van.

Kép
szly27
 
 


Nálunk még mindig szakad a hó! Mi is csak akkor megyünk ha eláll....

Viki!
Lacinkó milyen édesen alszik..... :D

Kép
zsuzska72
 
 


Szilvi, én is nekiálltam ruhákat válogatni, mert szintén kinőtt egy csomót, és a zörgésre fel is ébredt, úgyhogy gyorsan visszaaltattam, és abba is hagytam! Úgyhogy most itt ülök! :lol:

Kép
Kép
patr
 
 


Az lesz, elmegyünk szerintem. Mondjuk Adél délutáni alvásába is belerondítok, remélem alszik majd a babakocsiban.
Most sírva aludt el, mondjuk csak 5 percig üvöltött. De nem értem miért, nem csinálta régen.
Marcika éjjel fent volt 4 órán át, szegény tesó sehogy sem bírta elaltatni. Lehet hogy a hasa kezd fájdogálni, mondtam, h adjon Infacolt...

Kép
andkata
 
 


Patti! Nagyon tetszenek! Mennek is ma már mosiba.
20150601134430
 
 


Pat! :D Már rakom el a ruhákat a tesómnak. Bár még híre hamva nincs gyerkőcnek.

Kép
szly27
 
 


Lackó nagyon édesen alszik! :lol:

Szilvi!
Bálázó??????

Én kávézok, rengeteget... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Megyek is, főzök ismét..

Emma az imént elaludt, majd sikítva ébredt... szegénykémnek kibújhatna már a foga... :(
Vendég
 


Képzeljétek!
Az nlc-s fórumon van egy anyuka, aki nem jár ilyen időben sétálni, mert hideg van Kép De persze overált nem vett a gyereknek. Nem érti meg, pedig már többen írtuk neki, h ki kell mozdulniuk.
20150601134430
 
 


Én úgy szeretek gyerekruhát válogatni.

Szilvi, aranyos vagy, de az apja asszem levenné a fejemet, ha ilyesmire vetemednék. :)

Kép
andkata
 
 


Kata!

szerintem is menjetek nyugodtan!

mi babakocsival tuti nem megyünk, emrt erre a hókotrónak se híre, se hamva... :shock: A kicsi kerekű babakocsinak pedig ez az átka...

Max kenguruban tudom kivinni... :roll:
Vendég
 


Viki, oda is irogatsz még?
Jobb a csapat?

Kép
andkata
 
 


Jó reggelt!

Hát úgy aludt el, hogy bent maradtam nála, elösször simiztem aztán már csak ott voltam csöndben. Nagyon sokáig hüppögött és ennek a sírva elalvásnak az lett a vége, hogy hamar megébredt sírva és nehezen aludt vissza. Reggel 5-kor már muszáj volt betenni a babakocsiba, mert sehogy sem tudott visszaaludni.

Csajok: nappal Levi mindig a babakocsiban alszik. Ti a nappali alvást hogyan csináltátok a szoktatás alatt.

Bocsi, de most csak ezzel tudok foglalkozni.

Most elfordítottam az ágyát 90 fokkal, bár a feje ugyan ott van csak a lába nem. Fellógattam neki az Olivér szobájában csillárról lelógó pillangót, mert azt mindig álulva nézte. Adtam neki másik állatot, de rá sem hederít és egyből feláll az ágyban.

Még ki akarom képekkel dekorálni a szobáját, hgátha akkor jobban érzi ott magát, mert most tök sivár. Mit kéne még csinálnom.
Szerintetek nappal is csináljam azt mint este vagy a nappali alvás nem számít...

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Csapat nem jobb, csak pár emberke miatt írok oda. Meg osztom hülyéket. :lol: :lol: :lol: :lol:
20150601134430
 
 


Viki!
A múltkor mondtad, hogy mosolygós képet szeretnél Tomóról!
Végre sikerült! :D
Íme:
Kép
Kép

Kép
zsuzska72
 
 


Tomó nagyon CUKIIII!!!!!!!!!!!!! Most már cska mosolygyáros képeket hozhatsz róla!!!!!!!!
20150601134430
 
 


Marcsi! Bálázó állítólag ma dél körül jön. Előtte két órával fel kéne hívniuk, vagyis mostanában. Hát telefon még nem volt, nem tudom lesz-e belőle valami. Már nagyon lemondtunk róla, szóval nagy meglepetés és megkönnyebbülés lenne, ha ma megérkezne. 2-re egyébként megy az ügyvédhez após. De szerintem azt fogja neki mondani, hogy jó hülye volt, amikor ekkora összeget előre utalt.

Akata! Én Rolit tettem fel netre régebben, de nem nyertünk semmit. De ha apa ellene van, akkor nincs mit tenni.

Viki4 CSóró gyerek!

Kép
szly27
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?