Új privát üzeneted érkezett!

Kép
Vendég
 


Eliot: Kép

Kép
Kép
bondi
 
 


Szupi laptető! :D

Köszi csajok! Minden üzenet és puszi átadva!
Vendég
 

 
 

Eliotnak még a szeme is mosolyog! :wink:

babu!
Sajnálom! Átérzem.....a multkori vérvételünkön neki kézfejbe bökte, azt mondta könyökhajlatban nem talált jó vénát....5 ampullával vett. A 2. nál kihuzta a tűt, mert ugy nem folyt....és nyomkodva a kis kézfejét "préselt" ki belőle még 3 ampullával tű nélkül! :shock: Persze Lizy szegény végig üvöltötte. :( És a hét elején még lila volt a vérvétel helye (egy héttel a vétel után).

d.dodó
 
 


Babuli szegény Szabidat jól megkínozták,puszi a kis drágának.nagyon jó a kép :lol:

Eliot nagyon édes :lol: :lol:

Bondi na jól van na akkor nekem sincs "üldözési mániám" :lol:
de azért még reménykedjél,hátha összejön az a sielés :lol:

Dodó te nagyon ügyes vagy ,hogy már mindent megcsináltál ma.
Remélem nálunk már nem fog hó esni,már jöjjön a jó idő :wink:

Kép
csugi
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.06 19:22-kor.
Vendég
 


Dodó, Csugi! Köszi ! Szerencsére egy kekszel sikerült megvigasztalni!
Vendég
 


Csugi!
Még csak majdnem mindent ;). Na de tényleg már igazán csak holnapra a vendégek fogadására kell felkészülni. Pl szemetet levinni, a konyhaasztalt lepakolni, hogy majd minden ideférjen.
Mondjuk a felseprés, felmosás mindennapos.....mert ugye Lizy már mindenhol ott van, s szívesen mindent begyűjtene amit nem szabad neki! :lol:

d.dodó
 
 


Eliot és Anna nagyon édik!

Sült túrógombóc a sütőben! :lol:

Babu! szegén Szabi! :cry: Olyan rossz hallani ezeket a vérvétel sztorikat!

Kép
szly27
 
 


Viki, engem nem zavar, nem gondoltam komolyan!! Sőt, jó tudni, hogy van, aki alszik is! :lol: :lol: Ezzel az erővel semmit nem írhatnánk, mert minden mondaton megbántódhatna valaki!

Evelin, Eliot egyre szebb!

hypertelorizmusa :shock: Kata, magyarul ha kérhetném! :lol: :lol:
:lol: :lol: Na jó, ez is csak poén volt, persze! Örülök, hogy egy képről is tudsz olyat mondani, aminek Evelin örül!
Az meg, hogy mi halandók nem értjük... Evelin, lassan elvégzed az orvosit, gyorstalpalón!

Zsoltikám a borzalmas éjszaka után aludt 20 percet, azt is két részletben!

Kép
Kép
patr
 
 


Kitakarítottam, főzni sem kell már. Most iszom a kávémat, van kis nyugi. Délután, ha az emberem hazajön megyünk nagybevásárolni.
20150601134430
 
 


Babu, nagyon sajnálom Szabit! Meg minden babát, akitől vért vettek! Én már attól is rosszul voltam, amikor Zsoltinak leszívta a doki néni az orrát!

Kép
Kép
patr
 
 


szlya a sülttúrógombócot már én is megcsináltam,nagyon fini lett :lol:
a múltkor megakartam csinálni a rafaellódat ,de sehol nem tudtam venni hozzá tejport.

Kép
csugi
 
 


Sziasztok!
Evelyn! örülök, hogy jobban vagy. Eliot szerintem egyre szebb. Én tényleeg nem látom csúnyának, nem csak azért mert diplomatikus vagyok, hanem tényleg nem.

Jaj, Sly!
Nagyon sajnálom!
Pont most nem ez hiányzott nektek! De persze mikor hiányzik ilyesmi bárkinek?

VIVINEK ÉS NATINAK BOLDOG HÓFORDULÓT!!!

Kike!
Beszéltetek már azóta? Jobban érzed magad?

Bondi!
Oti nagyon aranyos! Kitartás!
Jövőre lesz még síelés!

Babu!
Sajnálom szegény Szabit. De hátha az eredmények segítenek!

Tami!
Holnap délelőtt lehet, megyek az Árkádba egyedül, ha esetleg te is, összefuthatunk!

Márti!
Jó, hogy jöttél!
Jobbulást a szemednek!
Vendég
 


Tegnap epp a tejpor volt a "tema" es Wera anyukaja a real uzletben latott turista tejpor neven tejport! Most en is azt vadaszom:)
Vendég
 


Én mai Kínait csinálok ebédre! Kínai illatos mártás ropogós zöldségekkel és barna rizs!
Vendég
 


Orsi: lehet en is:)
meg nem beszeltuk meg lesz e kimenon...
Vendég
 


Igen, turista tejpor kell hozzá. Én is alig találok, meg ostyalapot sem mindig, de általában az van a TEscoban.

Kép
szly27
 
 


Apa szerint eldönthetetlen az óramutató.
Tehát akérdés "nem értelmes" (Andi!csak filozófiai értelemben :P )

Mert körbemegy.
Felfelé megy vagy lefelé?--kérdezi Ő.

A nagy filozófus :P :P
Vendég
 


Vkata, örülök, h tudsz jó híreket mondani Evelynnek!

Dodó, ügyes vagy!
Viki, te is!

Csugi, ez a beszéd!

Szabi baba pont jó laptető!

Patti sorstárs, simi neked! Nati a 7. hónapját rémes, szinte óránkénti keléssel ünnepelte...

Mindenkinek köszi!
És a próféta szóljon belőletek síelés ügyben! Nem nyígok ám miatta... Apa drága volt, azt mondta, vmelyik hétköznap elmegyünk vmelyik pályára, és ő ellesz a gyerekekkel, amíg csúszkálok :D Ha összejön, önző leszek, és ki is használom :D

Tami, Orsi, lehet, hogy holnap én is megszököm az Árkádba. hogy mikor, még nem tudom. Semmit nem tudok biztosra mondani, de ha elszabadulok, és esetleg taliztok, megcsörgetem Tamit.

Kép
Kép
bondi
 
 


Tami!
OKÉ.
addig jelentkezem.

Viki!
Jó kávézást!
Vendég
 


Orsi: ha szabadulok en a turiba akarok kezdeni, van uj kollekcio, gondoolom mar tavasziak...hatha talalok valamit, aztan ikea es arkad, de ugye minden attol fugg hanykor tudok indulni. Jo lenne minel korabban, mert du lehet megyunk a varosba....
Vendég
 


viki!
Te is ügyi vagy! :) Kíváncsiságból megkérdezhetem, hogy egy nap hány kávét iszol?

Csugi!
Szerintem raffaellohoz completta is jó!

babu!
Nyami!! Imádom a kínai kaját!

d.dodó
 
 


Csilla: oksa!!!!!!!!!!!



mi akulonbseg a zabpehley es a zabkorba kozott? Azon kivul hogy az egyik kb fele olyan draga mint a masik :oops:
Vendég
 


Sziasztok!


Vivit és Natikát Isten éltesse!

Eszembe jutott még, hogy tegnap mit akartam írni. :oops:

véda: Remélem, párocskád jobban van már, nagyon sajnálom a történteket. :( Az biztos, hogy az ilyen sötét alakokat én összeterelném, és jók lennének kísérleti nyulaknak gyógyszerkutatásokhoz. :twisted: (Párom meg a kőbányába küldené őket kényszermunkára. :lol: )
Örülök, hogy sikerül megvalósítani a gondolataidat. Én a Titok c. könyvet még nem olvastam, de a Kérd és megadatik-ot igen, ami lényegében ugyanerről szól, mint amit te is leírtál. Abban is vannak gyakorlatok, hogyan lehet rárezegni azokra a dolgokra, amikte szeretnénk elérni az életünkben. Meg olvastam még elég sok dolgot ezzel a témával összefüggésben, csak más síkon (pl tudományos, fizikusi szemmel nézve stb.), és én is teljes mértékben hiszek benne! (Nálunk Lea úgy fogant meg, hogy a Kérd és megadatik-ot olvastam, és elhatároztam, ki fogom prübálni. Egyből első próbálkozós hónapunkban megérkezett hozzánk leánykánk úgy, hogy abban a hónapban hulla betegek voltunk mindketten, és csak 2x bújtunk össze :oops: , plussz én másfél hónappal előtte még fogamzásgátlót szedtem. Pontosan tudtam és éreztem, mikor történt amire annyira vágytam, úgy jártam-keltem azt követő napon, mint ha felhőkön lépdesnék... és nem lepődtem meg a pozitív teszten sem. :))
Szóval csak így tovább Dóri!!! :wink:

Evelyn: Örülök, hogy jobban érzed magad lelkileg. Én Eliot szemeibe beleszerettem!!! Olyan tekintete van, amivel tuti le fogja venni a csajokat a lábukról! :D

wera, Tami: Édesek a lánykák együtt!!! Szerintem ők nagy bandatagok lennének (ha hagynátok őket elkanászkodni :lol: ). Nóri jobb alvásának nagyon örülök!

Szilvi: Sajnálom a dolgot. :( A rendőrség tuti nem csinál semmit, max annyit mondanának, hogy tereld polgári peres útra a kártérítési igényedet. Szerintem az ügyvéd is ezt fogja mondani, de mire a perből lenne valami, addigra a cég tuti csódbe megy és már bottal lehet ütni a csalók nyomát. :( (Ha tudjátok, kik azok, lehet jobban járnátok, ha verőembereket küldenétek rájuk, ezekkel csak így lehet dűlőre jutni. :twisted: )

Kis farsangosok nagyon édesek, szuper jelmezeik voltak Vercsinek, Kristinek és Ottancsnak is!!

Kriszta: Sajnálom, hogy ennyire nehéz Levivel, fogalmam sincs, mivel próbálkoznék a helyedben. De talán érdemes lenne nem megerőstíeni benne azt a hitet, hogy csak melletted van biztonságban. Nem azt mondom, hogy hagyd egyedül és hadd sírjon, de minden nap lépésről lépésre kellene egy kicsit több időt adni neki, hogy egyedül is eljátszon. Ha azt látja rajtad, hogy aggódsz érte, egyből felkapod ha sír stb, akkor azt hiheti, tényleg "félnie kell" egyedül. Próbálj meg higgadt és vidám maradni, amennyire tudsz, nálunk ez bevált, mikor ideköltöztünk most pár hete. Eleinte ő sem akart egyedül maradni, szerintem az új közeg miatt nem érezte magát biztonságban, de ahogy teltek a napok, egyre jobban megszokta, megnyugodott. Ha sírt, én akkor is mosolyogva kérdeztem tőle, hogy ugyan már, mi a gondja, mikor csupa jó dolga van itt? :D Máskor is szoktam ezt alkalmazni, hogy ha sír, én mosolyogva megyek oda és a hansulyom, amivel beszélek hozzá, az is vidám, még ha nem is mindig érzek így teljesen belülről. :) Nem akarok okoskodni, csak elgondolkoztam, mivel lehetne könnyebé tenni a napjaitokat, hátha nektek is beválna valami. :)

Marcsi kedves: Puszillak! :) Kitaláltad már, mi finomat főzöl?

Pati: Én is akkor nyúltam a könyvhöz alvást illetően, mikor már kezdtem agresszívebb lenni a kialvatlanságtól. A türelmem is a végéhez ért, volt hogy rákiabáltam Leára. :oops: Én úgy gondolom, sokkal nagyobb baja lehetett volna Leának abból, hogy ha hagyom a régi kerkvágásban haladni a dolgokat, mint hogy 1-2 este sírdogált kicsit úgy, hogy én 3-5 percenként bementem hozzá. (Én nem hagytam ennél tovább egyedül, hiába írta a könyv, hogy 7-11 stb percre lehet tolni a látogatásokat, és így is működött. ) Mellesleg nálunk már Lea is sokkal rosszabb kedvű volt napközben, többször fakadt sírva a fáradtságtól, mert nyilván ő sem pihent nyugodtan. Na de nem rábeszélni akarlak, csak elmondtam a tapasztalatomat. :)

Tami: Anna nem semmi a kölesgolyóval!!! :shock: Lehet, nem eszik sokat, de nem válogat, hogy csak pépeset hajlandó enni! :D

csugi: Máté továbbra is olyan türelmes, mint Lea fejlődést illetően? Hason továbbra sincs meg? Majd te is hozz fényképet leányod farsangi jelmezéről! És küldhetsz fénypostán egy kis ebédet! :lol:

zsuzska: Sajnálom a sírást. :( Próbáld ki a Nurofent, nálunk az jobban használt, mint a Panadol.

babuli: Az asszisztensnek megforgatnám én is a tűt a karjában. :evil: Azért, mert ő béna, minek kínoz egy kisgyereket???
Jó a kép! :D

dodo: :shock: :shock: :shock: Szegény Lizy. :(

Viki: Neked akartam még írni ezer évvel ezelőtt, hogy lehet, elkanyarodok felétek valamelyik nap és begyűjtöm a kézcsókokat a túrógombikért. :lol: Nem is reméltem, hogy ekkora sikere lesz itt a topikon. :)

Orsi: Köszi neked is. :) Emmádról mikor kapunk képet? (iwiw-en megnézegettem a képeit, nagyon tetszettek!)

Rólunk: Lea 3 napja alig akar enni, főleg kanalazni nem hajlandó. :shock: Mi lett ezzel a gyerekkel? Nem látom, hogy az ínye bárhol piros lenne, vagy el lenne vékonyodva. Talán a torka? de nem köhög, nem taknyos, szóval nem tudom. Mostanában tápszert eszik szinte minden kajánál, szóval mi teljesen visszafejlődünk. :roll: És persze továbbra sem forog, nem mászik, már előre készülök a neurológiai vizsgálatra...

Na megyek, lenne mit csinálnom, csak nincs kedvem hozzá. :oops:
fmarti
 
 


Bondi!
De jó lenne, ha tudnál jönni te is!

Sajnálom a rossz éjszakákat!!!

Mi 2x keltünk csak, igaz másodjára be kellett magam mellé vennem és kitúrt a nagyseggű :P

szép napot!!!
Vendég
 


Szép Napot Mindenkinek!

Látom, mindenki frissebb itt nálam (Dodó, Viki), én még csak most fogok hozzá konyhát pucolni, lépcsőt törölgetni + mindenhol felmosni, főzni és a mosógépem is leállt... A Kishercegem pedig épp elaludt!

Eliotról nagyon jól sikerült a kép! :D Lehet, ha végre lesz időm én is teszek fel párat, még a 7 eleji szánkózásból.

Csugi akkor kezet foghatunk... :(
Szocpol-al kapcs-ban nagyrészt helyesen írtatok! Mi sem tudtuk felvenni tavaly, hát a szociálpolitika célja azok támogatása akiknek egyébként szinte semmijük sincs, mi "gazdagok", akinek hitelből akár, de van vmi tulajdonuk nem tartozunk ebbe a körbe... :twisted: :twisted: :twisted: . Sajnos nincs igazság! Bár kiskapu persze ez alól is van, de hát mi ezt sem mertük megjátszani...

Babuli annak a kínai ételcsodának fenn van a receptje a receptesben? Ha nincs létszi tedd fel!!!!!!!

Tényleg, szokott vki vadételeket készíteni? A 7végén ismét vendégek és vaddisznót akarok készíteni, a vörösboros pörit már kicsit unom, a neten ugyan vannak fent receptek, de ha vendég jön nem szívesen kísérletezek újakkal... Előre is köszi az öteleteket!

Na sajnos mennem kell :cry: Pedig még annyi mindent akartam, de miket is :roll:
Vendég
 


Evelin: akárki akármit is mond Eliot gyönyörű!!!!!
Látszik ahogy zázódik össze a homlokán a rés annál szebb lesz és meglátod ha teljesen összezárt milyen szépséges lesz. Nem lesz egyáltalán észrevehető, hogy gubanc volt valamikor. Én már látom milyen lesz!!!!!
Már most egy tünemény!!!Egy év múlva nevetni fogsz magadon, hogy milyen csacsi voltál időnként!!! Kép Kép

Natinak,és Vivinek nagyon boldog hófordulót!!

Levi ma reggel fél 7-ig az ágyában aludt, de azért ébredt párszor viszont hamar visszaaludt...
Reggelit kanállal ette, mostanábgan nem jön össze a cumisüvegből, ami nekem kicsit könnyebb lenne, de szép mennyiséget evett!

Dórikám: Gyógysimi apus arcára és lelkére!
Neked is simi és puszi!
Én, ha jól emlékszem pár éve olvastam a titok című könyvet vagy csak akartam.
Milyen képre írtál? Rajzolt vagy poszter? Én is ki akarom próbálni. Nálam működik, mert én mindig negatívan állok a dolgokhoz és be is jön...
Viszont a gyerekeim születésénél teljesen biztos voltam benne, hogy minden rendben lesz velük (azért minden nap imádkoztam is) és így is lett (1-2 apróságot leszámítva :wink: :lol: ) Most is tudom, hogy minden rendben van!!!!

Csilla: nagyon ügyes vagy, nagyon jól sikerült a jelmez. Nekem szerencsére csak dalmata jelmezt kell összehoznom...
Te és Dóri vagytok az elsőszámú példaképeim! Legszívesebben mindig körülöttetek lennék (hogy kaphassak a pozitív energiáitókból!!! by Titok igaz Dóri?)

" Amit az értelem el tud képzelni, azt el is tudja érni."
(Stone)
Lássuk magunkat egy tökéletesen egészséges testben. Hagyjuk az orvosokra a betegségeket.
" Az erő belülről árad, és ezért uralmunk alatt áll."
(Bollier)
" Ha azt gondolod, képes vagy rá, ha azt, hogy nem, mindenképpen igazad van."
(Ford)
"Kövesd a boldogságodat, és az Univerzum ajtókat nyit meg előtted ott, ahol eddig csak falak voltak."
(Campbell)

Annyit írtatok, hogy nem tudom mire reagáljak...

Marcsi: gyógyuljatok meg hamar és neked nagy kitartást kívánok!

Wera, Tami: örülök, hogy jól éreztétek magatokat!!! Gyönyörűek a csajok! Látszik egy húron pendülnek. Majdnem mi is csatlakoztunk, de inkább nem zavartunk...

Kike: Tudtatok beszélni? Nagyon ügyi vagy, hogy félre tudod tenni a haragodat és te tetted meg az első lépést! Remélem apa értékeli és elgondolkodik!!!

Amikám: Ároncinak gyors gyógyulást, neked kitartást!!!
Kép

A.Kata: örülök, hogy apa hazaért és gyorsan eltelt az idő!
Mond meg a tesódnak, ne foglalkozzon a védőnővel, ha Marci nyugodt és szépen szopizik nem számít milyen mértékbe gyarapszik. Mindenkinek más az igénye!

Csajok: már rohadtul unom ezeket a hülye védőnőket! Miért okoskodnak folyton? Miért nem azt nézik, hogy a gyerkőc jól érzi e magát vagy sem? Miért kell még plusban idegesíteniük az édesanyákat amikor nekik az a dolguk, hogy megnyugtassanak.
Az ilyen emberek minek mennek el VÉDŐNŐNEK?
Minden gyerek akkor és azt csinálja ami neki jó!!! Mjd fordul, ha akar és ül ha akar, stb....
Mióta hatáskörük a diagnózis felállítása. Esetleg javasolhatnak valamit, ha van valami gyanujuk és a vizsgálat végéig POZITÍVAN támogatni az édesanyát!

Na ezt kiadtam!

Szlivi: sajnálom, hogy ilyen szemét emberekkel kerültetek "kapcsolatba"! Sok sikert a harchoz és pozitív eredményt!!!!

Márti: sajna nincs pénzünk 4 d-re. Pocakfotót, majd csinálok! (ha még ráfér a képre!) :lol:
Gyógypuszi a szemeidre és mihamarabb legyenek tökéletesek!
Működik még az alvás? Lassan már én is elkezdem.... :oops: :P :oops:

Pati: tudom mit érzel éjjel amikor agresszív kezdesz lenni, sajna én ezért félek elkezdeni az alvásra szoktatást, mert nem tudok higgadt maradni...
Sajnos így meg nem működne csak rosszabb lenne szerintem, mert most ha már nagyon felmegy a pumpa akkor beteszem a babakocsiba és ott altatom el....

Andi: én is kivi vagyok a szocpolra, ha megtudsz valami érdemlegeset akkor írd meg légyszi. Azért én is utánna nézek....
Puszi nektek!

folyt.köv...

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Eliot nagyon édes vagy!

Szegény Lizy, így megkínozni egy babát! Pusszancs a kezecskére!

Na, Levi egy jó órát aludt. Olyan kevésnek tűnik, de ha az órát is nézem... Aztán megetettem, leraktam játszani, tök jól elvolt, persze hülye anyja nem nézi meg a gyanusan kussoló kölköt, hát mit csinált? Valahogy megszerezte a popsikrémet, azt túrta, és mikor szóltam neki, felnézett rám, az egész arca csupa fehér volt. Nem fotóztam le, mert megijedtem nehogy egyen belőle, egyből mentünk mosakodni.

Aztán valami koppant az erkélyajtón. Nézem, feketerigó nőstény. Nem repült el, belátott pedig mert nincs függöny. Odavittem Levit, szemmel láthatóan tatszett neki, hadonászott érte, de a madár nem ment el. Kimentem a konyhába, valami kaját akartam adni a madárnak. Aztán rá kellett jönnöm, hogy nincs itthon semmi, amivel megvendégelhetnék egy nyamvadt madarat. :oops:

Szóval szerintem egy óra múlva felkötöm Levit és lemegyünk a boltba.

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


Anyjuk, a korpa por alakú, a pehely, meg mint a műzli.

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


Márti! Azért huzgálta a tűt mert olyan vékony a véna, hogy csak így talált bele!

Kubu! A kínai ételcsodát az Uncle Bens szószból és csirkehúsiból készítem! Nem kell hozzá nagy tudomány!

Dodó! Én is imádom!
Vendég
 


Hát asszem, iszom én is még egy kávét, pszt!-ha ezt az Uram megtudja megöl!
De majd el alszom...
Vendég
 


Mártim!
Gyere! Gyere!

Tami!
A korpa a zab lehántolt külső héja, amit ledarálnak. A pehelynél pedig a zabot 2 forró hengeren átengedik és kilapul ezáltal.
20150601134430
 
 


Márti! Köszi a tanácsot! Valami ilyet muszály lesz alkalmaznom. Tegnap eldőlt, de jól esett a feje éppen csak hozzáért a parkettához, elkezdett sírni, de nem ugrottam hozzá, várva hogy mi lesz. Fejét lehajtva bőgött, közben odamászott hozzám, egyik kezével megragadta a nadrágomat, a másikkal nyújtózott felém, mindezt hogy a feje le volt hajtva és ordított. :shock:

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


Nelli!
Nem kávézhatsz?

Dodó!
Napi 2 kávé tejjel tuti, de ált. még egy lecsúszik, ha apája hazajön.
20150601134430
 
 


kubu!
A vadhús szeletekben van, egészben, vagy kockázva?

d.dodó
 
 


Babu:
[quote]A írta:ztán rá kellett jönnöm, hogy nincs itthon semmi, amivel megvendégelhetnék egy nyamvadt madarat.

Szóval szerintem egy óra múlva felkötöm Levit és lemegyünk a boltba.


Ez nagyon jó! Kép Szegény levi! Ne sokáig lógjon, még megárt neki!!!
Milyen háziasszony vagy? Nem készülsz vendégmadár megkínálására? Kép

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


[quote="desviki"]A írta:desviki korpa a zab lehántolt külső héja, amit ledarálnak. A pehelynél pedig a zabot 2 forró hengeren átengedik és kilapul ezáltal.

Ez így hivatalos. Nemhiába, Viki valami kajaellenőr volt. Nem tudom hivatalosan hogy hívják... :oops:

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


kubu!
Párod nem engedi, hogy kávézz?? :shock:

d.dodó
 
 


[quote="terek.krisztina"] írta:terek.krisztina
[quote="desviki"]A írta:desviki korpa a zab lehántolt külső héja, amit ledarálnak. A pehelynél pedig a zabot 2 forró hengeren átengedik és kilapul ezáltal.

Ez így hivatalos. Nemhiába, Viki valami kajaellenőr volt. Nem tudom hivatalosan hogy hívják... :oops:


Krisztim!
Én akkorát Kép

Nem voltam kaja ellenőr sosem. Csak sütő-malom-édes szakon végeztem + egy gabonaipari cégnél dolgoztam.
20150601134430
 
 


Viki!
Értem....végülis én is 2-őt. Reggel egyet, és ebéd után. Csakis tejjel, és csakis nesscafet. És most abból is csak koffein menteset mivel szoptatok.

d.dodó
 
 


Viki! Ez aztán profi volt!
Jaj, ne feltételezzetek semmi rosszat az emberemről, jót akar, csak hát... Az az igazság,h én is nagyon felpörgök, olyan szinten h még ülni sem bírok nyugodtan, meg hát félti a fiacskáját, tudjátok a szopi miatt!

Dodó a husi egészben van, csak az a baj, h azon felül h vaddisznó nincs rá írva semmi, így nehezen tudom kitalálni h comb v karaj, pedig ez nem mindegy... Van vmi recepted?
Vendég
 


Dodó!
Én szopi alatt is Omniát nyomtam, hadd szokja a gyerek :lol: :lol: :lol: :lol:

Nelli!
Sztem kockázd össze és pácold be (olaj, babérlevél, bors, gulyáskrém, piros arany) és másnap jó pörköltösen meg kell csinálni.
20150601134430
 
 


Viki: olyan jó téged olvasni, teljesenátjön a nyugodságod és az egész család kiegyensúlyozottsága. Ilyenkor olyan nyugalom lesz urrá rajtam...

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Orsi, Bondi: nem lesz kimenom:( :cry:
kosrazni megy, mar megint :twisted: :evil: :twisted: :evil:

Viki:koszike de ez most azt jelenti ugyan az csak mad allagu, formaju???????
Vendég
 


[quote="titanilla78"]V írta:titanilla78iki: olyan jó téged olvasni, teljesenátjön a nyugodságod és az egész család kiegyensúlyozottsága. Ilyenkor olyan nyugalom lesz urrá rajtam...


Kép

Titikém!
Ha ismernél live, inkább azt mondanád: Jó lökött ez a tyúk! Kép
20150601134430
 
 


Viki: az egy más tészta... :lol:

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Tami!
Nem ugyanaz, a pehely teljesértékű, mert ott a teljes tiszta magot préselik le. A korpánál meg csak a héja van.
20150601134430
 
 


Viki, én is osztom Titi véleményét, még ha lököttnek is tartod magad! :wink:
Egyébként legalább fotóról megismerhet(ünk)/(lek)? Biztos lemaradtam róla, de hát mit tegyek? Létszi! Sajnos Nyíregyházára biztos nem jutok el...

Na de ez már nagyon hosszú kávészünet, mennem kell :cry:
Vendég
 


Csilla: idén én is akartam menni sielni, de Édibébi lebeszélt!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?