Új privát üzeneted érkezett!

[quote]D írta:urva, hogy 13 éves, de pluszban 8-nak néz ki tényleg!

De tényleg!!! :lol: :lol: Ezt én is néztem hogy még fiatalabbnak látszik!! Űbergáááááz!
Vendég
 


Oldalkezdős napom van! 8) :lol:
Na szép álmokat mindenkinek! Megyek megtanítom aludni a gyerekem! :twisted: :cry: :lol: :lol:

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

most nem tudok még visszaolvasni, csak annyit, hogy Emma ma többször is felült!!!
Olyan ügyi.

és voltunk ma benn a sulimban és szünetben beözönlött vagy 40 klollégáűm és körbeállták Emmust és ő meg nem ijedt meg csak vigyorgott, mag kacagott!

Én meg odavoltam abüszkeségtől!!!

Enni viszont nem eszik, és nem is iszik, sajna.

AKata!
Örülök, hogy Julcsiék otthon, drukk a tejnek!!!

Bugricsek nagy kópé, imádnivaló!!!

Kristi irtó kis pasis!

Most ennyi, majd még jövök.

Puszi
Vendég
 

 
 

wera!
Nagyon jók a képek! :lol:
Kitartást az alvásra tanításhoz!

akata!
Lecserélted a vonalzódat?

orsi!
Ügyes Emma, hogy már tud ülni.

Lizy már az ágyban. Kicsit mókás volt egyedül fürdetni, meg mindent előkészíteni (oké, többetek naponta egyedül fürdet, de nálunk nem tudom hova kiterítve kikészíteni a törölközőt, mert egy picike fürdőben kell fürdetnem, és utána 2 szobával arrébb meg törölni, öltöztetni)
Mondjuk annyiból sajnáltam, hogy előtte elmaradt a nagyágyon való meztelenkedés, mert egyedül nem hagyhattam volna ott, míg elkészítem a vizet, meztelenül nem rakhattam le a földre, és ha előbb csinálom a vizet, akkor nyilván kihül!

d.dodó
 
 


Linda!

BOLDOG NÉVNAPOT!!!

Roni!

BOLDOG SZÜLINAPOT!!!

Dodó!
Nálunk ue. a helyzet, én úgy oldom meg, hogy nem terítgetem sehova atörölközőt, hanem kiveszem és ahogy a kezemben van, amásikkal körbebugyolálom és rohanok vele aszobába.
Vizet meg úgy engedek, h. a meztelenkedés végén azon pucéran beteszem a kiságyba amíg engedem a vizet.
(kockáztatva persze, hogy odapisil)
Persz én nem arról vagyok híres, hogy túlkombinálom a dolgokat...

csak egyszerűen, sslendrián módon... :oops:
de azért hátha adtam ötletet :)

Jó éjt nektek!!!
Vendég
 


szép jó estét!

Hát megmondom őszintén, esélyem sincs rá hogy vissza olvassak :cry:

De azt láttam h Julcsiék már otthon is vannak,hatalmas gratula Nekik és sok boldogságot,meg persze jó egészséget!!!!!!!!!!!

Nóri milyen kis huncut:D Én elnem tudom képzelni h hisztizni is szokott :lol:
Wera,ha jó idő lesz egyből megyünk (ha áll még) megőrülök itthon...
De ez az idő bezár....

A képeket végig néztem,egyre szebbek a babucik:D

Na jó éjszakát mindenkinek,megpróbálok vissza rázódni.

nicike
 
 


Lányok!

Hogy hívják a kilencgyermekes mamát? nem találom.
pedig irtó szívesen olvasnék tőle néhány sort.

Még elképzelni is sok. Bár apósomék többen voltak, de azmár rég volt Erdélyben ráadásul egy kicsi faluban!
Vendég
 


egy info!!!

PDF-ben letölthető babaszakácskönyv, bár emil címeet meg kell adni, de akit érdekel:

www.kismamablog.hu/konyvek
Vendég
 


Most belenézegettem a könyvbe (amit fentebb írtam, hogy letölthető), elég használható és úgy tűnik egyezik a gyerekorvosok, katáink ajánlásaival (pl. mézet ne adjunk, diót mogyorót sem, stb.)---meg vannak receptek életkorok szerinti bontásban.

6 mp alatt letölti a gép :P

na, mielőtt megtöltöm az oldalt

szép álmokat!!!
Vendég
 


orsi!
Én is igy csináltam a törölközős megoldást.....de én a kiságyba nem mertem betenni...pont az odapisilés miatt. :oops:

d.dodó
 
 


Wera!
Tudom, hogy vissza fogom sírni ezt az időszakot, de engem az idegesít, hogy mi vagyunk a 2. legidősebbek és nem csinálunk semmit! Engem ez zavar! Már majdnem minden baba kúszik, mászik. Viki nem!

Kike! Kristinek sokkal jobb így a haja! Nekem legalábbis sokkal jobban tetszik. Így kisfiús, az előző séróval kislányos volt egy kicsit!

13 éves apuka! Ha a lánya is 13 évesen szül, az unoka is 13 évesen és így tovább, akkor milyen "rangban" lesz 80 évesen??
Vkata! Te szeretsz a számokkal játszani, nem? :lol: :lol:

Hene!!! Hol vagytok?? Miért nem jössz?

Dóri! Hogy van Csabi királyfi és Lilu hercegnő???

sz.andi
 
 


Sziasztok!


Jajj megint olyan jó képeket hoztatok! Meg kell zabálni ezeket a lurkókat!!!

Boldogságos napot a mai nap ünnepeltjeinek is!

kike: Örülök, hogy vére van gázotok!!!

Szilvi: Jázmin tündéri, ahogy kufircol!

Andi: Én is aggódok, hogy Lea nem kúszik, nem mászik, nem forog, csak elücsörög (de magától nem ül fel...). Próbálok nem parázni emiatt, de néha elszomorodok, nehogy valami baja legyen az én drága egyetlen kislányomnak...

vkata: Dórika amilyen pozitív személyiség, tuti nem lesz szüksége műtétre! (Én hiszek benne, hogy a lelkieknek nagyon nagy ereje van...)

bondi: Részvétem párod nagyija miatt.

muffin: Micsoda kiemelt ügyfeleid vannak! Majd mesélj, milyen titkos infókat tudtál meg Norbiékról!
Eliotról kérünk képet!

Tami: Én is imádom a kutyikat, de én valamiért nagyon ellenzem, hogy állatot lakásban tartsak. Ez mondjuk mindenkinek saját szemlélet kérdése, mindenki úgy csinálja, ahogy a szíve diktálja. De az a kép Anna plusz kutyinkó... meg kell zabálni őket együtt!

wera: Remélem, sikerrel jártok, drukkolok!!!Ttudom, nem lesz egyszerű, de ha hatásos, akkor utána nagyon fogsz örülni neki, hogy végigcsináltátok!

Viki: Mekkora forgalom volt ma nálatok! De örülök, hogy jl éreztétek magatokat.
Valamiért Lea is nagyon szereti a társaságot, szerintem sokkal jobban leköti a figyelmét, mint az unalmas, megszokott dolgok.

akata: Julcsiékat pusziljuk, és üzenjük, hogy ha kérdése van, itt sok sok anyuka áll rendelkezésére!

dodo: Ügyes voltál a fürdetéssel!

Nici: Nem úgy volt, hogy mostmár jössz és írsz?

véda: Füstjeleket kérünk! (Tudom, most elfoglalt vagy nagyon, de hiányzol. )

Csugi tényleg régen nem írt, vagy csak én nem voltam alapos olvasó?

Hirtelen ennyi jutott eszembe, meg hoztam pár képet én is. Ezzel köszönök most el, szép estét mindenkinek!

Kép Apával játszom.

Kép Anyával (Ne nézzétek a lelakott fejemet. :D)

Kép Bebe Tv-t nézek. (Anya szerint ez nagyon jó csatorna :D)
fmarti
 
 


orsi!
Tényleg jó a könyv...már le is töltöttem.

d.dodó
 
 


Márti!Szia!

Írtam,vissza kell zökkennem :lol:
Lea annyira szép,Nekem a hajkefés kép tetszik a legjobban:D
Lelakott fej.... :evil: Nagyon szép vagy!!!!!!!!!!!Lea örökölte :wink:

Még mindig csak úgy tudok bejönni ha valakire rákeresek és az ő hozzászólásait olvasom...
A privimet se tudom elolvasni mert oda sem enged be...
Nektek már rendesen működik?
Nekem mért nem????? :cry:

nicike
 
 


Nici!

SZia!
Nekem már rendesen működik.

Hordozós mamák 8kenguru, kendő, stb.)
főleg a kommentek tanulságosak
http://velvet.hu/poronty/2009/02/13/nem ... ot_hasznal
Vendég
 


Mártikám!

Lea gyönyörű és te is!!!
Vendég
 


Orsi,köszi,akkor csak nekem nem akar... :cry:

Elolvastam a kommenteket is,tényleg jó volt.

A husihoz hogy szoktassam hozzá?
ha üvegessel kezdem akkor hogy csináljam?Mert vettem csirke husit krumplival,abba tudok almát rakni neki,de előszőr hány kanálal adjak neki?és hány napig szoktassam????

Na megyünk pupukázni,jó éjt Nektek!

nicike
 
 


Nicikém: Most látom, hogy megelőztél az írással! :oops: A fene essen a babanetbe, mi az hogy nem működik nálad rendesen?! :evil: Megkeresem az illetékeseket, és leverem rajtuk, hogy hiányolnunk kell téged miattuk!!! :twisted:
Nem baj, ha nincs időd visszaolvasni, de mindenképp mesélj magatokról! Miket csinál már kislánykád? Szokott még leizzadni csak úgy hirtelen napközben? Kóstolgatja az új ízeket? Képet mikor kapunk rólatok?

Orsi: Neked nem is írtam az előbb, pedig akartam. :oops: Emmád olyan ügyes, nagyon szépen fejlődik, napról napra tanul valami újat! Nem hiába, tanárok a szülei. :lol:

Lányok, köszi a dícséreteket! :oops: Aranyosak vagytok! Egyébként meg ebben a fórumban csak szép babák és anyukák vannak! :lol:
fmarti
 
 


Nici: Én őszintén bevallom, soha nem kerítettem nagy feneket a szoktatásnak. Egyszerűen adtam neki egy kanállal és ha nem köpte ki, akkor újabbal és így tovább. Eleinte csak max 1/3 üvegnyit, nem többet egy ízből. ha meg nagyon nem ízlett neki valami, akkor adtam hozzá valami megszokottabb ízt, és úgy próbáltam újra. (Azt sem tudom, mi lenne a szabályszerű szoktatás. :oops: ) De majd biztosan a többiek is leírják a tapasztalatukat, inkább rájuk hallgass (én kissé ad hoc jelleggel etetem a gyerekemet). :lol:

Kérdésem van nekem is :oops: : Bátyámék csodálkozva néztek rám, hogy miért nem adok még kenyeret Leának. Szerintetek már kellene? Egyáltalán hogy lehet a darabosabb dolgokhoz szoktatni a babákat? Nálunk már az is öklendezést vált ki, ha a babakeksz nincs elég porrá törve a gyümiben. :roll:
fmarti
 
 


Mártim!

Már én is gondolkodtam, hogy megkérdezek valami admint(nem tom itt hogy hívják őket), hogy mért nem enged fel normálisan....
mert így elég macerás....
Lili elkezdett forogni,de úgy hogy most állt meg bennem az ütő,mert majdnem leesett az ágyról,pedig itt ültem melette...
Úgy forog,mintha kommandózna és akkora lendülettel fordult hasra,h rögtön tovább gurult hátra....már a szememet se vehetem le róla egy pillanatra se :lol:

kenyér:én úgy tudom azt a liszt miatt nem lehet adni elég sokáig,de lehet rosszul tudom... :oops:
baba kekszbe nincs glutén amúgy??

nicike
 
 


Nicike én úgy csináltam, hogy egy új ízből pl amit te is írtál csirke husi krumplival, először adtam neki 3-4 kanálnyit, utánna a megszokott tápszer, és ha nem volt tőle baja, másnap már annyit adtam neki amennyit megakart enni. És minden új íznél így csinálom, kivéve a gyümölcsösöknél.

Ezen én is mindig elgondolkozom, hogy hogyan lehet a darabos kajcsihoz hozzászokatni őket? Mert nálunk is ha egy picit darabos valami, pl alma, öklendezik. Én úgy gondoltam addig még nem lesz legalább 5-6 foga, nem adok neki darabosat. Vagy ez hülyeség?

Szép jó éjszakát mindenkinek!

Kép
linda24
 
 


Andikám, azok a Mütyi fogak... :)

Kata, négy és hat éves kor között lenne a hypert. a másikra lehet, hogy nincs is szükség, de egyenlőre semmit nem tudok. És nem fűzök hozzá túl sok reményt, hogy reagál, de akihez megyünk koponya uh-ra jövő héten, dolgozott vagy dolgozik vele és akkor kérek majd közvetlen elérhetőséget.

Kike, nagyon jó lett Kristi haja!


Márti, a mai legfrissebb infóm Norbiékról, hogy az ügyvédéknél fognak pezsgőzni az operabál előtt és utána limuzinnal mennek együtt... :) Ja és a nagy egészség ember szivarozik. :)

ÉS ELIOT AZ ELŐBB BENYOMOTT 90 BÉBIÉTELT, MAD 160 TÁPOT, ÉS BASSZUS, A FIAM AZT MONDJA, HOGY BABABABABA AZ ELŐBB MEGKÖNNYEZTEM A DRÁGÁT AHOGY A KIS KACSKA SZÁJÁVAL EZT HAJTOGATJA. EZ A LEGÚJABB TUDOMÁNYA. :) Ja, és nagyon úgy néz ki, hogy Eiot a felső két szemfogával kezd. :shock: :shock: A kis vámpír. :)

KépKép
muffin
 
 


Wera: a csut elore lathatoan jo nekunk



az a durva ebben a sztoriban hogy arra a kisfiura ranezek es sut belole az artatlansag, az hogy gyerek...szerintem igen gaz es durva de igy hogy a szulok segitenek nekik, van esely hogy egy ideig nevelni tudjak ot aztan en nem josolnek tul nagy kozos jovot, hisz a kisfiubol tini lesz.......szerintem szornyu hogy ilyen megtortenhet :?


Nagyon jo napunk volt, de hulla vagyok! Egyszeruen hihetetlen Anna mit rendez le ha gyereket lat. Annyira edes, majdenm kiugrik a borebol, es nagyon jol viselkedett imadja a kis huncut hogy mindenki agyon vissza dicseri nyuzza, mert hogy olyan kicsi, stb...
O is kifaradt nagyon de eleg nyugtalanul alszik.

En megyek is, mert szinte nem birom nyitva tartani a szeme es ki tudja milyen ejjelun lesz.

WERA: csak kemenyen! Jobb egy megszakad a szivem het mint meg 2 evig nem aludni( bocs de ismerek ilyen gyereket aki 3 evesen sem aludta meg vegig az ejjelt)
Norinak mar oriasi az akarata es eleg kemeny csaj igy nem lesz egyszeru de muszaly megtenni mert nem aksival mukodsz es epp emberkent kellesz neki( amugy en is kiabaltam mar Annaval, neha mert megijedtem neha mert duhos voltam, tudom nem szep, de az anyak is emberek!)

NO jo ejjt!
Vendég
 


Babakekszben is van gluten, en kenyeret is adtam mar Annanak hejjat ragcsalni.
Kata mondta multkor mar nem kell 9 honapos korig varni a glutennel, bar ahol van allergias ott jobb.

Marti: ha oklendezik nehez, de tan ha a fogat elezi majd szivesen veszi, mondjuk alma( nem is harap le csak kicsit lereszel maganak) Amugy folosleges meg darabost eroltetni.
Vendég
 


en ugy furdetek egyedul, hogy Anna a kezemben mig engedem a vizet Anna a kezeben mikor torulkozobe tekererk. En szinte mindent meg tudok egy kezzel csinalni( eljen a konnyu gyermek)
Mar nem tudom kisagyba rakni mert addigra olyan turelmetlen es fardt felek ossze torne magat.
En nem gondolkodom alt, hatha tul bonyolitanam:)


Evelyn: Eliot igen nagyon ugyes!
Vendég
 


MArti: olyan szepek vagytok!


Orsi: Emma nagyon ugyi!

MEg jo hogy alszok. NA tenyleg huzok!
Vendég
 


Jó reggelt!
Később leszek, most kelt a család is:

Kép
20150601134430
 
 


Jó reggelt!

Köszi Csajok,ha ti mondjátok elhiszem hogy jó lett Kristi haja :D

Mára lebetegedett,taknyos mint a nyavaja hőemelkedés,torokfájás... :?

Cső ismét folyik :evil:

Vercsi is köhög,így nem lesz iskolalátogatás...
Ó és gázzal nem tudunk befűteni,mert levegő van a csőben,kell gázszerelő,aki kiereszti :roll:

És mindennek tetejébe,Apa éjszakás,tehát ma alszik nappal,én meg szenvedhetek...

Vercsi meg mindenáron menni akar a suliba :roll:

bocsi az ismételt panaszáradatért :oops:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


áááá,már 37.8-annak ellenére hogy még mikor hőemelkedése volt adtam neki lázcsillapítót,irány az ügyelet.
Szorítsatok hogy ne influenze legyen,mert akkor mi sem ússzuk meg. :cry:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Sziasztok!

Bocsi de most Én is csak magunkról írok mert Apa itthon van!

Evés! Hát természetesen ebédre egy falatot sem evett vagyis 3 kan-llal! Uzsira bevágott egy almát és 160ml tejet. Örültem mint majom a farkának erre félálomban nem evett csak 90 tápit és reggel is csak 120-at sikerült legyürni! Úgyhogy most már kezdek nagyon depi lenni!

AKata! Megpróbálom, hogy darabosat adok Neki hátha ez beválik!

Kike! Örülök, hogy van gáz! Jobbulást Nektek! Kristi tényleg csini lett!

Nóri, Lea, Mütyi nagyon édesek! :D

Orsóanya! a 9 gyerekes mami neve Laki papné és amúgy református lelkész Ő is meg a férje is!

Andi! Tegnap raktam képet Szabiról! :D

Mindenkinek Jó hétvégét!

Legközelebb kedden leszek!
Puszi
Vendég
 


Sziasztok lányok!

Kiss bekukk.

Tök jó, hogy egy csomó jó képet láthattam, majdnem olyan volt, mint anno Viki felhívásakor, amit meg is lehetne ismételni és akkor még több képet láthatnánk!

Kike, gratula a gázhoz, Kristi sérójához és Vercsi suli-lázához!
És drukk, hogy ne legyen ronda influenza, és hamar el is múljon!

Andi, tök jó a neve párod bandájának!

Hát Norbiéknak lesz dolguk Amcsiban. Újabb kis csinos vagyonkát összeszedhetnek ott.

Wera, milyen volt az éjszakátok? Biztos tök sz@r érzés ezt végigcsinálni, de a muszáj nagy úr.

Miket olvasok, 9 gyerek?! Meg 13 éves apuka! Húh, nem tudom, melyik sokkol jobban. Na jó, azért inkább a kicsi fiú apuka.

Kata, gratulálok Dórika étvágyához! Anyukád tényleg hatásos lehetett.

Babu, ez a huncut Szabi fiú tényleg nem viszi túlzásba az evést, de hátha bejön Kata darabos tippje.

Már akartam kérdezni, kékszemű vagy ex-kékszemű babákkal mi a helyzet? Taminak még kék, nemigen látok rajta változást, nem tudom, bebarnulhat-e még?

Kép
teó
 
 


Pár kép.

Tami baba építkezik:

Dódozni megyek
Kép

Ilyen miért nincs a járókámban? Kép

Szép függőleges lett!

Kép

Hú, de elfáradtam!
Kép

Nagyon szép lesz a szobám, Apa!
Kép

Ezt meg csak úgy.
Kép

Jó sok lettem, bocsi!

Szép hétvégét mindenkinek!
Bár ilyen borús időben? Boáááá-jel.
ÚÚÚgy várom a tavaszt!

Kép
teó
 
 


Jó reggelt!

Kike! Kristi haja nagyon jó. Igazi nagyfiú lett! :D Jobbulást nekik!

Babu! Kellemes hétvégét!

Este:
Kép
Kép

Reggel:
Kép

Kép
dittke
 
 


Teo! De jók a képek! Tami tündéri. :D

Kép
dittke
 
 


Kép

Babukám
De depizz! Azért ha teljesen nem utasítja el a kaját/piát, éhen nem hal! Csinálod a 4-5 órás szüneteket ahogy Kata írta? Sajnállak nagyon, de tudod, többen is csinálták ezt a kajasztrájkot és abbahagyják előbb-utóbb! Tudom, nagyon szar, de türelem!!! Kitartás drága!!! :wink:

Niki
Nekem is jól működik már babanet pár napja! Nemtom mi lehet a nálatok! Várunk benneteket szeretettel továbbra is! Próbáltad azóta a kengurut? Még mindig nem szereti Lili? Szomorúan olvastam amikor írtad!
Képzeld! Még ki sem küldték Lengyelországba a babakocsinkat! :evil: Azóta ott áll náluk! Annyira pipa vagyok hogy fel tudnék robbanni! Hétfőn hívom őket újra és csapok egy nagy patáliát! Oké h kaptunk tőletek kölcsön másikat, de nem szeretnék visszaélni a jóindulatotokkal hogy hónapokig nem adom vissza, érted! :roll: Szóval próbálok találni vmi megoldást, mert ez már tök égő. :oops:

Tamara
CSüti jó! :D

Orsi
Emma nagyon ügyi hogy egyedül felült! Nem csodálom hogy dagadtál a büszeségtől a mhelyeden, tündéri a csajod! :D :wink:

Márti
Nagyon jó képek!! Olyan gyönyörű baba Lea! Annyira szép a bőre! Gondolom élőben még szebb, de a képeken is nagyon látszik h jótipusú! :D Ja! És neked ez a lelakott fejed??? :shock: Én örülnék a helyedben... :wink:

Evelyn
Annyira örülök Eliotnak hogy ilyen ügyes fiú!!! Nem csoda hogy meghatódtál, még én is ahogy olvastam! Kis tündérke milyen szépen fejlődik, látod!!! :wink: Egyébként VELETEK ÁLMODTAM!!! És nagyon jót!! Együtt játszottak a gyerekek (Eliot, Nóri és még 2 másik gyerek, már nem tudom kik voltak a többiek) és mi ott beszélgettünk mellettük és gyönyörködtünk bennük. De a lényeg most jön! kb 5-6 évesek lehettek és arról beszélgettünk milyen jó h Eliot egyáltalán nincs lemaradva a fejlődésben a többiektől, pedig az elején hogy aggódtunk miatta! És a kis pofija is olyan szép volt! Nagyon jó álom volt! :D




Na és most dicsekednem kell! Ezt nem fogjátok elhinni, de NÓRI ÁTALUDTA AZ ÉJSZAKÁT NYÖSZÖRGÉS ÉS SÍRÁS NÉLKÜL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Még most sem tértem magamhoz igazán ettől :lol:
Este 9-kor raktam le. Még ébren volt, de már jó fáradtnak látszott. Cumi, maci, duruzsoló búcsúzó szavak és kimentem. Sírt. 1 perc múlva visszamentem, cumi be, maci kézbe, akkor már csukta le a szemét. Újra kimentem. Megint sírás. Újabb 2 perc múlva be, cumi, maci visszaad, simi, kimegy. És ezután már aludt. 1x ébredt enni 5-kor, de akkor is csak egy halkat kurjantott, bementem a szobájába és ott állt a kiságyban és vigyorgott rám! Azt hittem megzabálom!!! Szopizott és NEM ALUDT VISSZA A CICIN, ekkor megsimogattam, megpuszilgattam, visszatettem a kiságyba, szép álmokat kívántam és kijöttem. Lefeküdtem és vártam hogy kiabáljon és EGYETLEN HANGJA SEM VOLT!!!!!! MAGÁTÓL ELALUDT!!! Hát, ezt frankón megkönnyezem most ahogy írom!

Oké, nem gondolom azt hogy ezután már mindig így lesz, de olyan jó látni hogy ilyet is tudunk!

Egyébként nem tudom pontosan mitől sikerült ilyen jól az éjjel, a határozott lefektetés, a Vibrucol vagy a sógornőm által küldött Nadis wodoo miatt, de lehet hogy kellett mind.

Na most lépek mert már hiányol.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.02.14 12:10-kor.
Vendég
 


Wera! Nóri ügyes!!!!!!! Kép

Kép
dittke
 
 


Jó reggelt!

Kike!
Jobbulást Kristinek!!!

Babu!

Ne aggódj, most az én nagyevő lányom is ezt csinálja, nem tudom miért, de tegnap egyáltalán nem evett kanállal semmit, a gesztenyétől még hányt is és 3 szopi és nuku!!!
Megértelek, de abban bízom, hogy egy egészséges csecsemő nem halhat éhen, jelezni fogja ha éhes!

Tamara nagyon szépséges és Iza is!!!

Wera!
Gratulálok!
Nagyon ügyes kislány ez a Nonó!
Lehet, hogy érezte, hogy már szükséged van erre, vagy hogy ki akarod próbálni a tanításos módszert :wink:
Nálunk is ez volt amúgy...4-5 kelés egy hónapon át, most meg a 4. napja csak kétszer kel!!!
és nem tudom miért, semmit nem változtattam, csak gondolt egyet.
Drukkolok, hogy a nagylány megtartsa ajó szokását!

Evelin!

Irtó ügyes Eliot.
Ahhoz képest, hogy most kezdte, nagyon jó adagokat eszik.
Meg már mindjárt beszél is :wink:

Viki!
Hogy aludtatok?

Mancsi!
Nem ér eltűnni!

Tamara!
Örülök, hogy jó napotok volt.

Mi ma megyünk Apuékhoz Szigetszentmiklósra és ott is alszunk Emmával. Ott van egy kis mopsz, aki mindent birtokol a lakásban és nem tudom hová ttesszük Bömbit, de majd megoldjuk.
Majd onnan jelentkezem.

Ja és elromlott a gépünk, elszállt róla az összes kép :cry:

de mindegy, szülőknél van egy pár darab.

Szép hétvégét mindenkinek!!!
Vendég
 


Wera:hatalmas gratula neked is,meg Nórikának is az éjszakához!!!! :P

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

wera!
Hurrá! Nagyon ügyes Nóri!

Tami és Iza nagyon édesek!

Kike!
Jobbulást Kristinek!

Evelyn!
Szuper!!! Nagyon Ügyi Eliot!

Lizy 4-szer kelt összesen (komolyan mondom, egyre rosszabb lesz), szóval kicsit hulla vagyok! Most viszont szépen eljátszik egyedül!
Lassan megetetem, aztán lemegyünk egyet sétálni!

Márti!
neked este akartam még válaszolni, de kivételesen nekem is azt írta ki, hogy Critikal Error. Elvileg 9 hónapos kortól mondják a kenyérhéjat, de szerintem ha babapiskótát már mondjuk eszik, akkor lassan lehet kenyeret is.

d.dodó
 
 


Jó reggelt!


Tamara csuda édes! Szerintem már kék marad a szeme, ha nem változott! Apa ügyes a szobával! :wink:

Iza is nagyon cukor a képeken!

Kike! Sajnálom a betegséget! Remélem semmi komolyabb!

Wera, gratula Nonónak! Remélem Te is tudtál pihenni!

Orsi, Emmának is gratula az alváshoz! Remélem ma jobban eszik majd!

Mártikám szépségesek vagytok!

Babu! Kitartás, Sazbinak már volt iylen nemevős korszaka, nem?

Dodó, Neked meg kitartás! Mind a négyzser evett Lizy?

Eliot nagyon ügyes, Evelin! Meglátod most már be sem fog állni a szája!

Más nem jut eszembe! Ha minden igaz, ma látjuk Marci babát! ( tegap este kicsit sirdogált a tesóm :(,ma még nem beszéltem velük...)
Holnaptól apa 5 napig távol, tanfolyam Hollandiában! Nem lesz egyszerű itthon! Na mindegy, hátha többet fog sütni a nap!

Kép
andkata
 
 


Igen, Dodó új a vonalzom, a másikat sose láttam...

Kép
andkata
 
 


akata!
"Csak" 3szor evett...egyszer le tudtam szerelni cumival.

d.dodó
 
 


Kata!

Épp tegnap gondoltam Julcsira, hogy mennyire várja az ember a kisbabát, és aztán az eleje milyen nehéz tud lenni.
De legalább te már el tudod mondani neki, hogy csak 6-8 hét a nehéz, és utána már könnyebb.

Mindenesetre add át Julcsinak, hogy bioztosan nagyon ügyes mama és nagyon drukkolunk neki.

Teó!
Emma kék szeme most kezd barnulni a pupilla körül szép lassan.
sztem Tami már kékszemű marad.
Vendég
 


Eliotnak nagy gratula,nagyon ügyes!!

Tamika nagyon aranyos,Apa meg nagyon ügyes!

Dominak is szürkéskék maradt a szeme.

Apa elvitte Vercsit a suliba,Mama meg a Kristit az ügyeletre,én meg maradtam itthon Domival,mert irtózatosan hideg,és viharos szél van!

És Apa sikeresen megcsinálta a gáz dolgot,most már fűthetünk! :)

Csak ugye folyik ismét a víz :evil:

Szegény Apa aludt vagy húsz percet... :roll:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 



Kép
teó
 
 


Na ehhez már hozzá sem szólok inkább :roll:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Jó reggelt!

Babócák nagyon édesek! És egyesek már építkeznek?!

Elolvastam a kendős cikket+a hsz-eket, hát jól felhúztam magam mindjárt az elején. Hogy jön valaki ahhoz, hogy lefikázza ezt a módszert? Valószínű, egy szép családi házban lakik, vagy földszinti lakásban, ahol egy lépcső sincs, csak ki meg betolja a babakocsit gyerekestül, és azt hiszi, hogy így van ezzel mindenki.
Én már el sem tudnám képzelni, hogy mit csinálnék kendő nélkül....
Negyedikről le-fel a 13,5kg-os kocsival+8,5kg-os gyerekkel+kitudjamennyi motyóval(ruha a gyereken, pelenkázótáska).
És mindezt adott esetben csak fél kg kenyérért? Mennyivel egyszerűbb, ha felkötöm magamra, lerobogok szó szerint a két percre sem lévő boltba, és már otthon is vagyok. Arról ne is beszéljünk, hogy magas buszra, csúcsidőben hogy a fenében szállunk fel egymagunk?
Na mindegy, nem dühöngök, de jól esett kiírni.

Éjszaka=k@k@.
10kor elaludt. Egyszer kelt, fél 3kor, egy órát tartott visszaaltatni, majd fél hatkor felébredtünk, végleg.

Ebéd még sehol, várom anyám. Lehetetlenség főznöm egyedül. Már annyira kívánom a főtt kaját. Kölöktől semmit nem lehet csinálni. De ezt vegyétek szó szerint. A nap 92%-ébán üvölt. Mindenre felkapaszkodik, aztán mikor elengedi, jön a koppanás:üvöltés. Kimegyek a szobából: üvöltés. Van etetőszék, hát nincs túl oda érte, talán addig, hogy összedobjam a reggelimet és már megyünk is a szobába. Utánna már nem is eszek csak este 10 után, mikor már elaludt. Wc dolgaimat is napi 2re redukáltam. Nappali alvás: az meg mi? Éjszakai: hát inkább hagyjuk.
Már olyan elegem van... :cry:

És akkor jön apa, hogy miért nincs elmosogatva? Hát akkor meg tudnám folytani egy teáskanál vízben. :evil: :evil: :evil:

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


Kriszti:Nagyon sajnálom! :(
Vercsi volt ilyen-tudom milyen rossz! :cry:

Apa meg- :twisted: :twisted: Kicsit gondolkodjon!

Csak egy példa a sok közül:
Vécére Vercsitől sem tudtam elmenni-beraktam a babakocsiba,amíg végzem a dolgom,na de ő ugye kiakart mászni,amit meg is tett,ráesett a küszöbre,szeme frankón bekékült,irány a baleseti-és ez csak azért mert Anyának wc-re kellett mennie! :twisted: És ez csak egy példa a sok közül.
Kitartás-Apával meg beszélgess el hogy kapjon észbe-és inkább segítsen,mintsem megszól! :evil:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Elvagyok ma csúszva. Beávsároltam, sétáltunk, főzök, sütök. A lényeg reggel kimaradt!

Márti Szép Leájának Boldog Hófordulót!
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Hú Wera! Ez igen! Gratula neked is és a kis Bugrinak is!
Milyen ügyes kis csajszi!
Tegnap mi is rájöttünk,hogy lehet jól elaltatni Áront,de persze ringatva! :cry:
Nem baj,lesz ez még jobb is!
21:30-6:30-ig aludt!
Aztán még de. is aludt!
Én el sem hiszem,rend van,ki van mosva,fő a húsleves és itt ülök,ő meg kompozik!

Kriszti! Nagyon sajnálom,Áron is ilyen nyafka,de nekem azért időnként van segítség!
Apa :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Mikor megy haza?

Kata! Julcsinak kitartás! Szegény! Hát az eleje nem egyszerű(utánna se) De azért sokkal könnyebb!
Nagy ölelés neki!

Másra nem emlékszem! :oops: :oops: :oops:

Kike! Jaj de jó,hogy van már gáz!
Vercsit suliba???????? Szombaton????????
Vagy lemaradtam valamiről? :oops:


Voltunk szánkózni Áronnal,dobok pár fotót!
Bocsi,sok lesz!

Kép


Kép
ibm
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?