Új privát üzeneted érkezett!

Muffin! Határozatlan vagyok és tényleg a pénz miatt gondoltuk, nem másért. Napközis még életemben nem voltam, mindig osztályom volt. Az biztos, hogy az rosszabb lenne. Viszont nem kéne rá készülni. Nálunk nincs 6-ig ügyelet. 4-kor vége.
Igen, jár a GYes és az tényleg nagyon jó lenne nektek is! 10 évig! Ha addig Gyurcsány el nem törli, mert sanszos.

Kép
szly27
 
 


Tita!!!!!!!!!!!!! Mi van veletek? Jobban vagy már? Te jó ég, három nap múlva fél idős vagy :shock: :shock: :shock:

KépKép
muffin
 
 


Vkata! Édesek az uncsi tesók! :D

Szly! Gondoltam, hogy a törlesztő emelkedése miatt vagy gondolkodóba! A miénk is folyamatosan megy felfelé bezzeg a pénzünk nem emelkedik!

Köszi a jókívánságokat!

Kike! Nem hagytam annyiban mert attól beszaríbb vagyok! :oops:
Vendég
 

 
 

Muffin! Nálunk már máshogy vannak a dolgok. Lehet nálatok is, vagy hallottál már ilyesmiről. (biztos is hogy hallottad, mert ha már itt így van, akkor Pesten is biztos) Szóval már nem hagyományosan tanítunk. Egy osztálynak két ofője van és olyan régi igazi napközi nincs is. Egész napos a suli, délután is vannak órák. És délelőtt is van "napközi". De most nem mélyedek bele.

Kép
szly27
 
 


Babu! Hát igen! És ez még csak rosszabb lesz, mind a törlesztő, mind pedig a CSp miatt.

Kép
szly27
 
 


Titikém!
Boldog névnapot Neked is!

Kép
20150601134430
 
 


Titi! Dodó! Boldog névnapot kívánok!

Kép
szly27
 
 


Na tényleg megyek, mert a végén pizsiben maradnak a lurkók!

Kép
szly27
 
 


Titi Boldog Névnapot!
Vendég
 


Jó reggelt!

Szépséges Dóri Babának, Védánknak és Titánknak BOLDOG NÉVNAPOT!

Ildi, remélem nem akadtál ki és nem azért nem jössz!
Nem akartalak megbántani...

Babu, jobbulást Szabinak!

Evelin, jól emlékszel és én mondtam ! :)

Eliot tündéri azon a képen! :)

Katus, irtó jó az a kép! Nagyon édesek lurkók!

Szly, háááát a mostani helyzetben ez meggondolandó. Főleg ha a megélhetés a kérdés.

Kike, milyen a helyzet most otthon?

Timi, Bence jól van már?

Másra nem emlékszem bocs...

Adél éjjel kétszer ébredt, ennyit a negyed7-ről. Mindkétszer evett, mert így tudtam leszerelni....Pedig tutira nem éhes. Mindegy azért ez így is birható abszolút.

Kép
andkata
 
 


Titi!

BOLDOG NÉVNAPOT neked is!

Vkata!
Nagyon szép Barnus és a két mama szintén. :P

AKata!
Minden csoda egy napig tart :D
(Nálunk is a kettőből három ébredés lett)
Vendég
 


Viki: nagyon köszi!!!! Kép

Evelin: sajna még mindig nagyon győtőr ez a sz@r hányinger.
Hát igen, mostmár tuti félidős vagyok. :P :lol:
Levit győtri a köhögés és nagyon folyik az orra.
Olivér jól van, még mindig nagyon szereti az ovit.

Ildi: Levi is antibigyót szed, ne aggódj, a lényeg, hogy utánna adj neki valamilyen regeneráló szert! Normaflort vagy a gyógyszertárban tudnak adni annál jobbat is aminek most nem jut eszembe a neve.

Tamás reggel felköszöntött, nem felejtette el a névnapomat. Olivér is édesen kívánt nekem boldog névnapot. Ez a legjobb dolog a világon amikor a gyereked köszönt fel....
Már úgy várom az anyáknapját, most lesz elősször, hogy köszönteni fog az ovi keretein belül. már előre zokogok a meghatotságtól... :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Csajok: nagyon szépen köszönöm!!!
Kép

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Szép nepot Mindenkinek!

Dóráknak és Titának Boldog Névnapot!

Nekünk elég rosszul telt az éjszakánk, bár szerencsére nincs láza, és remélem, hogy ez így is marad! Viszont 1/2 11h-kor leszívtam az orrát, cserébe jött a bosszú 1/2 4 h körül aludt vissza újra.

Hát ez a munkahely dolog elég nehéz kérdés, szerintem olyan döntés nincs ami teljesen jó lenne minden szempontból, választani kell, melyik a fontosabb na és persze, a piszkos anyagiak!

Hogy mi lesz még itt!

Orsi kérdés érthető, ha megfőztem utána olvasok!
Egyébként, mi is így gondolkozunk a kis tesó bevállalásával kapcsolatban, sajnos pénzből élünk muszáj meggondolni. :(

Na mentem főzőcskézni! Lencse főzi lesz + tepertős pogi!

Ja, és piszkosul fáj a torkom! Nem tud vki vmilyen homeos bogyót ajánlani rá, szopi miatt nem merek csak mézezni ill. teát inni.

Előre is köszi!

Szép napot MIndenkinek!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.02.06 10:20-kor.
Vendég
 


V.Kata: nagyon szépek vagytok!!! Örülök, hogy jól sikerült a buli!!!

Kikészít ez a hányinger és még B6 vitamin sincs itthon.
Ma ebéd után el kell hoznom Olivért az oviból, mert nincs délután óvónénijük és aki meg tudja oldani az hozza el a gyereket. Levinek pont akkor kéne ebédelnie és az antibigyót bevennie...
De annak örülök, hogy hazajön Olivér csak kicsit felborul a napirendünk és itthon nem alszik délután csak nagyon nehezen.

Ami: Hogy vagytok? Neked elmúlt már a hányingered?
Sajna még nem tudtuk megnézni a mosógépet, mert Tamás mindig későn jön és elfelejtem. A sógoromnak szóltam, ha erre jár ugorjon már be és nézze meg. Ő egy szaki, mindenhez ért és nagyon ügyes.

Na elaludt Levi, szerintem követem én is!

Bocsi, hogy mostanában ilyen szűkszavú vagyok és alig szolok valakihez!!!
Most már össze kéne szednem magam...

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Titi,Dóriék:boldog névnapot nektek!!


Helyzet változatlan,sőt rosszabb:Apa tegnap megpróbálta megcsinálni a csövet,de későn ért haza,így leereszteni,meg újra feltölteni nem akarta,így is Domi már tiszta nyűg volt,mire végre letudtam aludni-lényeg,ami lényeg sokkal jobban folyik mint tegnap :? De ma is intézi a gázat,így nem tudom,lassan úszunk,mint a balatonban.Azért talán tud ma kezdeni valamit vele.

Gáz még mindig nuku,most még szerintem tolódik is a dolog,mert úgy néz ki talán megtudjuk oldani a visszakapcsolást lóvé nélkül,de ismételten telefonálgatás,bemászkálás és faxok által.Jövőhétnél előbb semmi nem lesz :cry:
És rezsó sincs,mert nem jó,ami a mamánál van,így el sem hzták ide. :cry:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Titi:Nagyon sajnálom a hányingert,még emlékszek milyen volt,nekem elejétől a végéig-ez a legrosszabb benne!Remélem hamar elmúlik neked!
Tudjuk hogy nem könnyű most neked,senki nem rója fel a dolgokat,csak elég ha jössz,és magatokról írsz! :wink:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Titám, jobbulást nektek! Mitől lehet ez a fránya hányinger? Nem az van hogy nyomódik fel a rekeszed és attól van? Mert már elég "nagy" ahhoz a picur ( meg a méhed)! Rennie-t próbáltad, nem segít?

Kike: és most mi lesz?
Nincs nagyon hideg?

Kubu, sajnálom a rossz éjszakát, ez a fránya taknyosság nem segít. Jobbulást Bencének!

Kép
andkata
 
 


Néha annyira kell Dominak az ölelgetés,olyan kis édes,belefúrja magát a nyakamba,vagy csak a vállamra pencizik,és ölel,és olyan jó úgy!! :P Úgy imádom a kincsemet!!

Soha többé nem mondom,és még csak nem is gondolom hogy minek kellett nekem három gyerek,mert kellett,mert imádom őket,ők a mindenem,és ha olykor igen nehéz is,de ha rám mosolyognak,elolvadok!!

Csöpögős szöveg vége :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Kata:nem,nincs hideg,sőt,fával fűtünk,így sokkal melegebb van! :)

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Csak a csövet lehetne normálisan megcsinálni :roll: :cry:

Meg hát persze kell majd a gáz,mert azért így nehezebb a főzés :?

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Tegnap megkaptam a pénzt,de amíg nem tudjuk hogy mi lesz a visszakapcsolással,meg hogy lehet-e részletre kérni a havit,addig még szerelőt sem merek hívni,bár legjobb lenne egy új radiátor,de...

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Most hívott Apa hogy nincs mit tenni,mert mire a családsegítős nőci feltelefonált,arra már levették az órát,így be kell fizetni a visszakapcsolást! :cry:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Mindenki itt hagyott? :cry:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Kike: én itt vagyok, mert nem feküdtem le. Levi elég sokszor köhög és akkor vissza kell adnom a cumiját, így meg sem próbálkozom az alvással. Csak szenvedek a hányingertől...
nem örülnék, ha még ez is megkeserítené az életemet.

Alváslaborba márc. 4-re kaptunk új időpontot....

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


jaj Kike nagyon sajnálom

Kép
csugi
 
 


Lányok, aludtam most másfél órát, Zsoltival az ölemben, (szopi közben bealudtunk mindketten), én nem tudom mi esett utoljára ilyen jól nekem, mint most ez! :lol: :oops:

Most aztán kapkodhatok, millió dolgom van, mennem kell az önkormányzatba, utána a nagyszüleimhez az otthonba, és negyed egyre meg Zsuzsiért, viszem a pszichológushoz.
Azt hiszem nem fogom hordani, a pszicho néni is azt mondta, hogy van ugyan amit segíthet neki feldolgozni (kinek nincs), de nincs semmi komoly gond vele. Így meg akkora rohanás, mert fél egyre viszem, meg kell ott várnom Zsoltival, utána meg fél kettőre vihetem vissza a suliba, indulnak úszni, aztán fél ötre meg menni kell érte! Áh, nem tudom, hogy fogom megoldani.

Titi, örülök, hogy örömet okoztam! :)

Kép
Kép
patr
 
 


Szép napot :P

Nagyon köszönöm a köszöntéseket! Milyen jó is, hogy vagytok! :D

Csöpp nózijú-szép arcú Dórikának és boldogságos kismami Titinek boldog névnapot!!!

Nekünk tökéletes, és tökéletlen éjjelünk volt egyszerre :?
Csabici olyan jót durmolt :D Na, jó 2-3 ébredés volt, de ez semmi! És, amúgy olyan szépen, kisimulva szundizott... Viszont nekem megfájdult a fejem. Vártam, hátha a kialvatlanságtól van, így reménykedtem, hogy elmúlik. De nem tette. Algopyrint akartam bevenni, de elfelejtettem, hogy elfogyott :evil: Így nyűglődtem reggelig, de boldogan gyönyörködtem kicsi kiráylfiban, aki tényleg meseszépen aludt. A fejfájást meg megérdemeltem! Olyan undok voltam mostanában! Tuti bumerángként kaptam. Nem szabad így elengednem magam, mert rontom a karmám :wink: :lol:

Kisfiam ma így köszöntött: mammabú!
Én meg: :cry:
Imádom!

Akata!
Te mindig ráérzel a lényegre! Igen, valóban külön élnek anyósomék. És Apus egyedüli fiú gyermek. Minden adott a fordított Oedipus-komplexushoz.
Adél csak nem Csabi ébredéseire hangolódik? :roll: Inkább aludjon a drága!

Szly!
Hú, ez nagyon nehéz döntés...
Én belehalnék, de ezt már Ronixnak is írtam. És én nem vagyok mérvadó, mert kórosan ragaszkodom a kicsinyeimhez! (Én 3 év GYES után is bőgve mentem először dolgozni.) De a többiek sok okosat írtak.

Kike!
Drukk a jövő heti vizsgálathoz!

Evelin!
Eliot valóban hőscincér! Nagy puszi neki!

Vkata!
Nagyon édesek a gyrekek! Nekem Barnus is tetszik! Dórika egyszer Csabinak is adhatna puszit :oops:

Bondi!
Kitartást a pöttyökhöz! Pat írta a szódabikarbónás vizet. Az csodaszer! Anno nekem is sokat segített, és Lilunál is bevált. Mindjárt teszek fel képet Liluról, milyen volt, mikor himlős volt :wink:

Titi!
Tegnap írtam egy rövid jellemzést a fiúkról, olvastad?

Ma is írok, csajok! De légyszi, aki szeretne kapni, az pü-ben küldje a következőket nekem:
-szül.hely
-szül.év,hó,nap,óra,perc!

Igyekszem, de elég sokan kértétek, úgyhogy pici türelem, de mindenkiét nagyon szívesen megcsinálom! :D

Lányok!
Február végi talira nálunk kevesen reagáltatok! Aki nem reagált, nem is jönne, vagy csak ártsiklott felette?
Vendég
 


Na meg persze már fa is alig van :?
Meg még sorolhatnám,de minek,elég volt a panaszkodásomból.

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Kike, nagyon sajnálom!

Titi, az megint jó messze van!

Kép
Kép
patr
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.11 18:20-kor.
Vendég
 


Kike: 3 gyerekre mennyi a családi?

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Titi boldog névnapot kívánok neked!

Nekem Mátéval végig hányingerem volt,csak ugye nem volt picibabám is hozzá és nappal legalább tudtam pihenni.

Szly ebbe csak neked kell döntened egyedül,de szerintem sehogy sincs jó döntés.

Kép
csugi
 
 


Sziasztok!

Kike!
Én vagyok, igaz, én is csak egy röpke bekukkantásra....

Ma már mostam, vasaltam, ágyat húztam, porszívóztam...
Most állok neki a főzésnek, pizza lesz. Sonkás és gombás.

Kike!
Nagyon sajnálom ezt a "GÁZ" dolgot. Azért ítram így, mert ez minden tekintetben gáz....

Kitartás!
Csak azt tudom mondani, amit néhány nappal ezelőtt is, innentől már csak jó jöhet! :wink:

Hozzánk ma délután jön az ablakos, mert kicseréljük a nyílászárókat, és most méri fel a terepet... :? Már előre egy kupacban van a gyomrom, hogy mekkora összeget fog mondani.

Andika!
Tegnap kérdezted, hogy ma kival talizok???

Hááát, ma senkivel, de tegnap este itt voltak az Éváék, úgyhogy tegnapra nekünk kettő jutott! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: (Éva az, aki néhányszor írt nekünk, neki van Istije...)
Annyira jól éreztem magam, jó sokáig itt voltak, én meg tuti híztam vagy 2 kilót, annyit nevettünk.... :lol: :lol: :lol: :lol:

Képek sajnos nem készültek... :(

Nicike!
Megkaptam, köszönöm!
Hogy vagytok????


Most rohanok tovább, este még valamelyikünknek szülőire is kell mennie, mert most lesz a megbeszélés az angol úttal kapcsolatban.
Vendég
 


Titi!

Boldog névnapot!

Családi 48000.- Ft.
Vendég
 


Sziasztok!

Nóri éjjel 6x ébredt 23h és 7h között... NO COMMENT! Kép



Tetézte a remek hangulatomat h írtátok h a gyed jóval kevesebb lesz mint a tgyás. Nem volt 50e a tgyásom se! Remek! Lassan már kellne kapnom az első gyedet, mert kb 2 hete adtam be a papírokat. Annyira elegem van most mindenből, inkább nem is részletezem... biztos a fáradtság (is) teszi.
Vendég
 


Szly, Zsuzsi másfél sem volt még, amikor visszamentem dolgozni.
Igaz én napközizni, és leszögeztem, hogy helyettesíteni akkor sem tudok, ha összedől az iskola (igaz rám akkor annyira szükség volt, hogy szabhattam feltételeket). Nekem nagyon bevállt, öt percre laktunk a sulitól (akkor a pátyi suliban dolgoztam) fél 12-re mentem és négyig voltam. A távollétem nagyrészégben aludt Zsuzsi! Mondjuk nekem muszáj volt, mert csak gyes-t kaptam, a volt férjem meg többet volt a kocsmában mint a munkahelyén!
De nem bántam meg.

Kép
Kép
patr
 
 


Kép Kép Kép

Kata: azt a napot pár éve kreálták, nekem addig csak 1x volt névnapom a mi csak az utónévkönyvben volt fellelhető és ez február 6. Semmi baj, mert ezt senki nem tudhatja! Köszönöm a köszöntést nektek is!!!

Pati: Kép
Egészségedre az alvást! Én tudom miről beszélsz!!! :wink:

Dóri: olvastam csak reagálni nem tudtam már! Levi nagyon nyügi volt. Nagyon szépen köszönöm!!! nagyon tetszettek! Levi tényleg kiszámíthatatlan!!! nagyot nevettem azon, hogy Olivér az idősebb nőkhöz fog vonzódni! :lol: :lol: :lol:
Már most észrevehetőek ezek a tulajdonségok amiket írtál!
Ha már meglesz minden gyerkőcé az enyémet is megcsinálnád Megköszönném. Nagyon kivi vagyok.

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Véd, mi mennénk ha hétvégén van! Apával...Egyedül nem vágnék bele a nagy útba azt hiszem...

Küldöm Adél adatait priviben :)
Ráér és köszi!

Kép
andkata
 
 


Bondi!
Lilu a bárányhimlő 7. napján így nézett ki :roll: És a kép sajnos nem adja vissza a valóságot, mert elég rossz minőségű... Itt már nem volt lázas, csak nyűgös.
Kép

És itt egy szintén régi kép, az amúgy bájos ördögfiókámról! Kép
Vendég
 


Wera: sajnálom az éjszakát!
A gyed csak akkor kevesebb, ha a tgyás magasabb volt mint a gyed maximuma. Mivel a tgyás akár a csillagos ég is lehet, mert annak nincs felső határa és az a fizetésed 70%-a. A gyed pedig a fizetésed 70%-a de legfeljebb 80 valahány ezer. ha jól emlékszem az összegre. Nekem pl. Nem kevesebb a gyedem mint a tgyás volt, mert megbeszéltük a könyvelővel, hogy annyi járulékot fizeünk, hogy max gyed-et kapjak (ami persze nem sikerült, de mindegy).

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Dórikának Kép , Védadórinak Kép és Titának Kép nagyon boldog névnapot kívánunk!!!
Vendég
 


Dóri: mi megyünk, ha nem jön közbe semmi! :lol:
Ki nem hagynám! ja és ha meggyógyultunk akkor szívesen felmérjük a terepet! :wink:

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


szep napot mindenkinek!

Veda Doranak es gyonyoruseges Dorikanak boldog nevnapot!

Titanak is !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hanyinger, szornyuuuuuuuuuuu! Tan a b6 nekem az bejott, van is egy uveg maradek otthon.


BEteg babaknak gyogyulas!

Evelyn: nagyon örulok a jo hireknek! Szuper jó, hogy orvosilag is megerositik amit te latsz!


Bondi: kitartas! A fonok nem veltlen oszt neha ilyen nehez munkat rad, rank!
Hipp hopp vege lesz es majd mar csak olykor felelmlegetitek hogy maikor pottysek voltak....en nagyon emlekszem egy egy tesom barabnyhimlojere, mi alt fotot is keszitettunk rola. legalabb tul lesznek rajta!
A faradsag ertheto, de hidd el, vege lesz es fellelgezhetsz.
Sok erőt küldök!


Marcsi: jo volt titeket latni! Nem lusti Emma, o ilyen kimert nyugodt, neha mit nem adnek egy egy ilyen oraert, mikor csak fekszik es nezelodik, jatszik.A telefont nagyon eltalaltad, Anna mindene a telefon. Ez zenel is, vgy csak zorog?

Anna minden masodpercben fel akar allni, komolyan semmivel nem is jatszik, csak odamaszik valamihez es addig kuzd mig fel nem all. eleg idegtepo es faraszto, egy masodperc nyugtom sincs.
ejjel ketszer kelt ketszer evett, napkozben ismet nem akar enni, anyukam meg babapiskotaval tomi :evil: hogy jujj ehes szegeny, egyen valamit, mit fozzon stb, latja semmit nem eszik meg hat a babapiskotat megeszi....
Mindegy hamarosan megyun khaza es megregulazom a gyermekem, itt mindenert felveszik, mindent lehet....
No mindegy, mondjak a nagymamamk mar csak ilyenek.
Engem az allergiam keszit ki a leginkabb, pedig meg a gyogyot is bevettem, es megis ugy viszket a szemem meg a torkom.
no de hat ez mar csaqk mindig igy van:(

Dori: kitartas a vizsgalathoz majd ird meg mi volt.


jo setat ma is miondenkinek, ki kell hasznalni, mert tenyleg azt mondja vas jon vissza a hideg.
Vendég
 


Titi:2008-ban három gyerek esetén ,gyerekenként 16 ezer volt,idén nem tudom,és gyessel,és családival együtt kapok:73.795-öt

Mennem kell,visi van

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Védadóri
Hű, ez a kép durva! :shock: :cry: A 2. meg gyönyörű! :wink:

Tita
Köszi! Akkor remélem nem lesz kevesebb, vagy nem sokkal. Jó nagy sz.rban vagyunk most sajna... :roll:

Szly
Tényleg nagy dilemma lehet a meló-kérdés. Én nem foglalok állást, tudom jól h a rohadt pénz milyen nagy úr! Ezt tényleg nektek kell eldöntenetek. Anyukádnál biztos jó kezekben lenne JÁzmin is. Azért ha bölcsibe kéne mennie, az sokkal nehezebb lenne.


Én is tuti visszamennék ősztől dolgozni, ha lenne hova :roll:
Vendég
 


Veda mi is mennenk de a febr 26 nekem sem jo.


Orsi: nagyon csini vagy a kepen.

Lilu olyan nagyalkas azon a hosszu haju kepen! nAgyon szep arca van!
Vendég
 


Tami
A nagyszülők nálunk is ilyenek... :twisted: Lesz bajod Annával otthon, de hát ez már csak így van! :wink:
Mire vagy allergiás? Nem szedsz/használsz rá semmit?
Vendég
 


Itt ültömben szétszakadt rajtam a melltartó (kapocsnál). :shock: :shock: :shock: Na jó, megyek inkább főzni, mert mindjárt felrobbanok! :twisted:
Vendég
 


Wera: nagyon köszönöm! Kép

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?