Új privát üzeneted érkezett!

csajok, tegnap nem kaptam választ arra, hogy a vaterán is úgy van-e mint a teszveszen, hogy beírod a max összeget amit szánsz rá és csak akkor megy feljebb a licit, ha más is felkínál valamit? nagyon fontos lenne. ma akarok először vásárolni vaterán... negyed 12 kor jár le a licit és nagyon kéne... egy rugós hinta...

KépKép
muffin
 
 


Na, Mini alszik!

wera!
uh-s foto! :lol: :lol: Hát tényleg fáradt lehetsz!
Amugy ő se mindig tátja így a száját!

Mary!
Nem talált, nem szilva.

Jó éjszakát tejpép, sinlac és áfonyás babyétel keveréke :) Csak az áfonyából csak minimálisat tettem. Reggel eszi ugy, hogy a gyümi a meghatározó, és kevés sinlac, este fordítva.

d.dodó
 
 


evelyn!
én sajna nem tudom.

d.dodó
 
 

 
 

Evelin, én nem tudom... :oops:

Édes Lizy!

Úgy látom ma minden gyerek meg van zakkanva alvásilag.
Lackó végül meddig nyomta?

Előre is esett és félre is nyelt ma Anna? Eseménydús nap! :shock: :cry:

Wera, remélem konszilidálódik a kaka-helyzet Nonónál...

Drukk holnapra, Tita!!!

Dóri, megkaptam már el is kezdtem! :wink: Köszönöm!

Apa rendes, Orsi. Jobb a kedved ( mint tegnap?)?

Mi is mennénk 16-án...

Mi nehéz napon vagyunk túl. Remélem rendeződik az én korábban mindig jókedvű leányom...

Jó éjszakát, nyugodt álmokat mindenkinek!

Kép
andkata
 
 


nálatok is mindig bukik a gyerek ha hason van? vagy már refluxra kellene gyanakodnom??? szegény, úgy örülök mindig ha hason van, de szinte mindig visszajön a kaja, és ugye neki orrán-száján jön. AZtán meg nagy bőgés... Nem akarom, hogy emiatt még jobban utáljon hason lenni... :( köszi a válaszokat csajok, remélem jön még este valaki aki tudja...

KépKép
muffin
 
 


evelyn!
Lizy még egy óra mulva is képes bukni ha hasra fordul. Ne aggódj. Tuti nem reflux....az már előbb előjött volna.

d.dodó
 
 


véda!
Már a 71.oldalon tartok...hát ezt tényleg nehéz "letenni a kézből"! :) Szuper!

d.dodó
 
 


ez egy kicsit megnyugtat, csak az a gáz, hogy nálunk akár a következő evés előtt is simán bukik még, vagyis három, négy órával evés után... most is már két és fél órája evett és olyan darabosan jött vissza neki... persze az orra totál eldugul és meg van totál rémülve amikor le akarom törölgetni mert azt hiszi, hogy megint nem fog levegőt kapni... de ha mással is előfordul, akkor még azért nem aggódok nagyon... csak olyan rossz nézni...

KépKép
muffin
 
 


na mostmár én is nagyon kíváncsi vagyok a könyvre. eddig is az voltam, de most már annyira, hogy el is kérem majd védától. :)

KépKép
muffin
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.12 08:11-kor.
Vendég
 


Na, csak sikerült még ma ideérnem.

Csajok, aki Született feleségek rajongó, ne felejtse el, hogy ma már lesz!!!!

A Corában pedig baba-mama hetek vannak!!!! Jó sok minden van a katalógusban, tavaly ilyenkor is volt, és akkor még a kismama rucikat nézegettem. Hogy elrohant egy év!

Muffin, sajna én nem tudom a bukásos dolgot, Tami sokat bukik hason, háton is, nála nem látok különbséget.

Lizy milyen kis édes, kis vigyorka! Jó színe van a kajcsijának! Örülök, hogy a múltkori eséstől nem lett semmi baja.

Adél manó és Vivike is egyre szebbek!

Kép
teó
 
 


Kata, köszi... Én is az utolsó pillanatban akarom nyomni, de pont ezért érdekel a dolog. Mert mondjuk rányomok 5000-et, és rögtön beveszi, de lehet, hogy az alattam lévő licit csak 3500... akkor a teszveszen ugye az enyém lenne, de csak mondjuk 3600-at kellene érte fizetni. Szóval ez a nagy dilemmám... :)

KépKép
muffin
 
 


Képhegyek:

Bűbájkám
Kép

Anya, le vagy halkítva!
Kép

Már nekem is van saját távírányítóm!
Kép

De azért kéne a tiéd is, Apa!
Kép

Sütőtökre várva!
Kép
Azt hittem, ez jobb lesz!
Kép Hátha Anya beveszi, hogy alszom és békén hagy ezzel a sütőtökkel!
Kép
Sütőtök veszély elmúlt!
Kép

Kép
teó
 
 


Evelyn: en szoktam vaterazni de nem tom, foglamam sincs:(
De logika alapjan annyi ahol epp tart hogy tied legyen a legmagasabb, legalabbis ebayon is igy van.


Kata: mi a muvhaznak a honlapja hogy megnezzem a koncert hogy s mint....Alekotol kell megkerdezzem. Ah, Anna napja, ez altal a mieink is mostansag mindig ilyen esemenydusak :? Szegenyem annyi kis baleset eri, de igen stramm lany alig sir, es mar en is elegge "lazan" kezelem, bar ez a felre nyeles tenyleg durva volt, es a legrosszabb az egeszben hogy en tehetek rola, mert nem vartam meg mig megnyugszik ,de szerencsere kiutogettunk raztunk belole mindent( most jol fest a szonyeg :oops: )


VKata: jo keszulodest csutortokre! Es elore is Isten eltesse a kislanyt! En nem igen leszek a heten mar. Holnap utazas, csut: MArcsiek, penteken baratnom, szombat?, vas. anya koszontese.

De neha be bekukkantok tan.

Jo ejjt mindenkinek!
Vendég
 


jajj de jo kepek!
Vendég
 


teo!
Nagyon édes Tami!

d.dodó
 
 


Jaj, nem is meséltem még! Lizy MÁSZIK! :) Rendesen megtanulta a kezeit is rakosgatni. Jó, még sajátos a módszere, és időközönként le kell hasalnia, hogy pihenjen, na de valahol el kell kezdeni! :wink:

d.dodó
 
 


Evelin, ne haragudj, én láttam, hogy kérdeztél, de olyan futva vagyok mindig... :oops:


Szóval igen, úgy van a vaterán is!

Visszaolvasok.. :roll:
Vendég
 


Visszaolvasgattam..

Tami gyönyörű!!!!!

Dodó!
Gratulálok Lizinek!

Evelin!
Emma is hihetetlen, hogy milyen sokkal evés után is képes még hason bukni... :shock:
Nyugi.
Csak nyomja a pocakját.

Drukkolok, hogy a kicsi királyfinak sikerüljön megvenned a hintát!

Mára eldugulok!

Jó éjt!
Vendég
 


Teó, haláli a szöveg a képekhez!!! :)

köszi csajok a segítséget! Mindenkinek! :) Ezek után már sikerülnie kell! :)

Férjecském még mindig nincs itthon. :( Ma tették be végre a zuhanytálcát. Jó lesz már túllenni ezen a mizérián! Ráadásul az a szép az egészben, hogy nem is tőlünk folyt a víz, úgyhogy tök fölöslegesen lett szétverve a fürdő. :( Ezek után viszont jól kihajtom a biztosítótól az összes pénzt amit ráköltöttünk. A szívás csak az, hogy emiatt akkor nálunk is továbbra is vizesek lesznek a falak...

KépKép
muffin
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.12 08:12-kor.
Vendég
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.12 08:12-kor.
Vendég
 


csak azért jöttem hogy elujságoljam hogy Vivinek kibújt az első FOGA! Nem tudtunk rájönni hogy miért volt ma olyan nyügi, egész nap csak 1 órát aludt, de mostmár tudom. Az első pici fogunk! :D

Most csak ennyi!

Jó éjt mindenkinek!

Kép
linda24
 
 


megszívtam a hintát. teszveszen forintra lehet menni, pl. beírhatod, hogy 5002 ft. és itt is így csináltam, amikor 10 mp. volt hátra, de a vaterán 100 ft-os a licitlépcső, úgyhogy buktam. 3400-ért vitték el. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

KépKép
muffin
 
 


azért készült ma is egy übercuki kép. :) unokatesóm ma jött haza és kimentünk elé a reptérre. ott készült:


Kép

ezzel kívánok mindenkinek jó éjszakát. :)

KépKép
muffin
 
 


Sajnálom, Muffin!

Cuki Eliot a képen!!! Gondolom örült nektek!


Nem jön valaki holnap a budaörsi Premier Outletbe talizni???
(én ott leszek... :oops: )

Nem hiszem, hogy tudok reggel jönni...
(telefonon elértek! Várom az önként jelentkezőket!) :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Jó reggelt!
Nagyon édes Lizy,látszik hogy ízlett neki,és jó sokat eszik!Márha megette mindet! :D Domi ennek a felét,vagy még kevesebbet eszik :roll: Pedig jó súlyban van-azt hiszem.Gratula a mászáshoz!

Ma megyünk oltásra,meg méreckedni.


Muffin:sajnálom a hintát,de Eliot nagyon édes! :D

Linda:Gratula Vivi első fogacskájához!! :D


Én nem tudom mi volt éjszaka Domival,reménykedek hogy neki is,,csak"a foga-bár nem hinném.
Négyszer kelt-ezt már azért megszoktam,de hogy ebből kétszer nem aludt vissza
:shock: :shock:
Ilyen még soha nem volt,nem értettem a dolgot.
Cicizett,visszaraktam a helyére és csak járt a szja,de aludni nem akart,aztán először azért visszaaludt egy idő után,de a második nemalvásnál sírás lett,persze eszem ágában sem volt kivenni,hagytam sírni,és vagy öt-tíz perc alatt elaludt,aztán még kel máskor is,de utána már szépen visszaaludt!
De hogy mi volt a baja???
majd ma lemeózom a száját,hátha fog :roll:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Jó reggelt!

Na tegnap este jól kicsesztem magam, 11 után feküdtem le, alig látok :lol:

Lizy!
Vmiféle új arcmaszkot használ?

Annának gyógysimi.

AKatus!

Du Lacus 45 percet aludt, és 9kor aludt be :shock: Tegnap egész nap aludt 2,5 órát 3 részletben, máskor ezt 1 délutáni alvással teljesíti.

Evelyn!

Lacusnál is vissza vissza jön egy kicsi. Pedig hiába mondom a beste kölkének h ne forogjon annyit.

Tami nagyon édes!

Gratula Vivi első fogacskájához!

Eliot nagyon cuki! Kép
20150601134430
 
 


Viki: hogy mit csináltál? :shock:
Éjjel hagyott pihenni Lacusod?

Evelyn, Eliot szép és cuki!
Sajnálom a hintát!

Marcsi, mi biztosan nem megyünk - Otikám lázas...
De mesélj majd az outletről! Jobban megéri nektek ide jönni, mint Parndorfba?

Linda, Vivi fogához gratula!

Kikém, szurkolok, hogy fog legyen nálatok is!

Teó, Tamid nagyon édes!

Akata, Adél manó gyönyörű!

Dodó, Lizy cuki!

Szly, Jázminod huncut! (a plüss rugira - meg a rugikra általában - mindig húzok zoknit, a lábfejük a kényes pontjuk :wink: )

Dodó, gratula Lizynek a mászáshoz!

Védám: olvaslak és csodállak...

Wera: hogy van Nóri?

Titi: majd mesélj!!!

Katák és más "szakavatottak": pelenkakiütésre mit javasoltok?
Nem pöttyös, hanem egybefüggő randa piros foltjai vannak Natikámnak, szélükön pöttyöződve.
Egyelőre aloe first-öt és zöld kenőcsöt használtam rá - Otinál is bevált, amikor egyszer picit volt neki -, de még nem látom a hatást (igaz, 2x kentem csak be eddig).

Kép
Kép
bondi
 
 


Bondim!
Tévéztem. :roll:

Lacus jól aludt, vmikor 4kor evett.

Sudocrem nekünk nagyon bejött popsira.
20150601134430
 
 


Jaaa.... :) nem tudtam, mire gondoljak :)
Én is tévéfüggök napok óta, Apa hazahozott pár évadot a Szívek szállodájából (persze tv-ben már láttam sokszor...)

köszi a tippet, akkor kérek kölcsön tesómtól Sudocremet.

Kép
Kép
bondi
 
 


[quote="bondi"]J írta:bondiaaa.... :) nem tudtam, mire gondoljak :)


:lol: :lol: :lol:

Szívek szállodáját én is nagyon szeretem, 3szor tuti láttam az összes részt.
20150601134430
 
 


Jó reggelt!

Jön az enyhülés, Adél ma először negyed7-kor kelt enni :shock: és még egy órára visszaaludt! Most visít! :)

Evelin, sajnálom a hintát! Eliot tényleg übercuki! :)
Hogy döntöttél úszást illetően?
Adél si nagyon sokat bukott amikor elkezdett hason lenni, meg forogni, de mára már sokat javult. Szóval hajrá!

Marcsi, én mennék....De itt lesz anyós és este lakást is nézünk...

Vivnek gratula!

Otinak jobbulást! Sudocrem vagy Canesten. ( Vszínű vannak jobbak is csak nem nagyon vagyok benne.)

Tamara is übercuki, mennyit nőtt! És szebb a bőre is nem? Gyakrabban!!!!

Na mennem kell továbbra is visít...

Kép
andkata
 
 


jó reggelt lányok!

muffin!
sajnálom hogy nem jött össze a hinta. az a welcome home kép nagyon tetszik! szupi ötlet volt!!!


teó!
nagyon jók a képek. nekem az első tetszik a legjobban. nagyon kis huncut ott a sok ruha alatt :D


bondi!
nekünk is nagyon bejön a sudocrem. mi állandóan azzal kenjük.
sőt mi már ott tartunk, hogy nem is állandóan... egy nap max 2-3 alkalommal.
este mindig, meg általában a reggeli rotyi után. aztán napközben még talán 1-szer.

kike!
sajnálom a rossz éjszakát!


lányok ne hari de másnak nem tudok reagálni mert csak ezt az oldalt olvastam még el :oops: :oops:

nekünk überbrutál éjszakánk volt.
a törpe is elég nehezen aludt el, aztán felsírt. én meg a másik szobából rohangáltam hozzá, mert anyukám itt aludt megint, de őt is elérte a kórság.
olyan hajnali fél1 körül lett rosszul. majdnem el is ájult. ugy kellett bekisérnem a wc-ről.
aztán utána hozzá is átjártam 10-15 percenként hogy mi van vele. szerencsére a törpe utána aludt reggelig...
de nagyon aggódtam anyukámért. neki nagyon nem tesz jót egy betegség se.
elég csunya kimenetele szokott lenni még egy kis náthának is.
ha láza lesz, akkor vszínű egyből kórházba kell mennie. neki sose megy le gyógyszerrel vagy hűtőfürdővel. és mivel a szivénél az egyik érrel probléma van igy neki nagyon veszélyes a dolog.

krisztián most hazavitte, mert otthon azt mondta jobb lesz. kényelmesebb... igaza van, de igy meg még jobban aggódok érte... :( :(

én már jól vagyok (kop-kop-kop). krisztián 80%-os. a törpét tegnap nagyon letörte. sokat felsír, és nincs is el egyedül. ha betettük a kiságyba és nem látott egyből keservesen ordított. tudom hogy van benne hiszti is... remélem most hogy betegeskedik nem lesz utána gond ezzel a dologgal, és visszaáll a rend.
jah és egy pozitívum. hajnalban nem kel enni. iszogat, de enni nem kel. reggel 7-kor kelt először hosszabb időre, de akkor sem evett. mondjuk azért örültem volna ha ekkor már eszik, de ha nem, hát nem.
remélem ez viszont ha már semmi baja, akkor is megmarad. mármint hogy csak ekkor kel először fel rendesen.


nah megyek, elolvasom a többi oldalt is :D

betegeknek jobbulást!!!!

u.i: zsuzsáéknál voltunk este. vittem sütit... izlett nekik. elfogyott majdnem az összes 15-20 perc alatt :D :D :D
vittem sok muffint :D szépen díszítve :D
volt meggyes és fügés-barackos. a teteje meg maricpánöntetes és csokiöntetes volt vegyesen, cukorka díszítéssel :D :D remélem jót tett a lelküknek :D

tök üres a hűtőjük. még egy üres üveg se volt benne :( :( nagyon szörnyű látványt mutatott....

Kép

Kép
timi1982
 
 


jah muffin!

mi reflux gyanúsak voltunk. mikor elkezdett hason lenni még rosszabb lett.
mára már ott tartunk hogy hason kevesebb jön mint nem hason :D :D

Kép

Kép
timi1982
 
 


Jobb reggelt mindenkinek!

Tegnap du nem volt Levinek hőemelkedése sem, este volt egy kicsi, 38,1 kapott Panadolt. Az éjjel egész jól aludt. 3kor ébredt először, na akkor még ki kellett venni visszaaltatni, aztán még kétszer kelt, de akkor már úgy aludt vissza, ahogy szokott. Egyszer köhögött éjjel, de azóta egyátalán nem. És vigyorog és teker ezerrel. :shock: 8)

Viszont én...a halálomon vagyok. :cry:
Fáj a torkom, hurutosan köhögök, hányingerem is van kicsi, minden porcikám fáj és alig állok a lábamon, olyan gyengének érzem magam. :(

Adél, Lizy, Vivi, Domi nagyon édesek!

Eliot! Annyira édes! Úgy tetszik az a kép! Keriapu biztos meghatódott!

Muffin! Levi is visszabukta a kaját mindig, mikor az elején jártunk a hasrafordulásnál, de volt mikor órákkal később is ment. De mostmár úgy néz ki, hogy kinőtte. Szerintem ne aggódj, biztosan el fog múlni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára terek.krisztina 2009.02.04 08:28-kor.

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


Jó reggelt mindenkinek!
Ma kicsit előbb keltünk mint szoktunk, de nem baj, előbb is fogunk gyümölcsözni, mert aztán megyünk a piacra.

Evelyn!
Sajnálom a hintát.
Eliot nagyon-nagyon cuki!

Linda!
Gratula Vivinek az első foghoz!

Mary!
Jó utat mára, és jó időtöltést!

bondi!
Én Lizynek a fülére kentem aloe firstöt. Viszont mondjuk ha ugy fujtam, hogy a nyakára is folyt, tiszta piros lett a nyaka. Aztán többet nem is fujtam, nehogy az legyen, hogy az egyik gyógynövényre, ami az összetevő, allergiás legyen. Nekem a sudocrem bevált!

kike!
Ilyet Lizy is szokott csinálni, hogy nem akar visszaaludni. És rájöttünk, hogy akkor csinálja, ha bent alszunk nála. Már nem szoktunk, de pl tegnap is megfigyelés céljából ott aludtunk inkább. És a kis hamis tudta ezt, megérezte, és odajött a kiságy végébe, és figyelemfelkeltően sikitot, meg sírt, nem akart visszaaludni!

d.dodó
 
 


Jó reggelt!

Tegnap már nem írtam, mert iszonyú fáradt voltam, mire ide jutottam volna, inkább bedőltem az ágyba.

Délután voltak a szerelők, és eléggé elkeserítettek. A hűtő kompresszoros lett. :( Január 22-én volt 1 éve, hogy vettük. A másik hűtőnk 16 éves volt, és még mindig működött. Ez 1 évesen bekrepált. Ami még aggasztó, hogy a szerelők szerint ne reménykedjünk, hogy egyhamar megérkezik az új kompresszor, állítólag a Samsung nem sieti el. Cserekészüléket nem tudnak adni, de ha 30 nap múlva se lesz alkatrész, akkor kicserélik. 30 nap??? :shock: :shock: :shock: Addig hová teszem a kajákat? Most az erkély a hűtőnk, de ha melegedik az idő akkor mi lesz?

Tomcsikám nem javul. Iszonyúan taknyos. Éjszaka többször is figyeltem, hogy megfullad e a gyerekem, vagy nem. Hajnalban már orrot szívtunk (biztos örültek a szomszédok), de mire befejezem, kezdhetném elölről. Köhög is, nekem már úgy tűnik, mint ha kicsit hurutos lenne. Ma megint elkezdjük a Bioptron lámpát használni. Tegnap este már lámpáztunk, de mától átállunk a napi 3x-i lámpázásra.

Kép
zsuzska72
 
 


vivi, jázmin, adél, lizy is nagyon szépek!

mi volt az a lila amit evett lizy???



kata!
ne hari hogy ezt kérdezem, de adélnak honnan szedtétek ezt az álomszép pofiját???? tudom örökölte :D :D
de én tőle mindig elájulok. annyira gyönyörű. az első képen... hmm... nem is tudom... annyira szépséges!!!
(nekem ő nagyon nagy kedvencem!!!) apánknak meg meg se merem mutatni. ő szerelmes lesz bele... mindig mondja hogy az a szép arcu baba... a nevét nem tudja :D :D

Kép

Kép
timi1982
 
 


Timi!
Sajnálom, hogy anyud is lebetegedett! Elhiszem, hogy aggódsz!


Kriszta!
sajnálom, hogy te s elkaptad! Van segítséged? Mert ha nagyon le vagy gyengülve, akkor nem a legjobb, ha csak egyedül vagy Levivel.

d.dodó
 
 


Zsuzsa!
Hú, ez nagyon rosszul hangzik! 30 nap? :shock:
Tomcsinak jobbulást!

Timi!
Lizy vacsi: sinlac, jó éjszakát tepép, és egy kevés áfonyás babyétel.

d.dodó
 
 


Feltámadtam haló poraimból!
Bocsánat, hogy nem jöttem tegnap, olvasni olvastam, csak nem volt energiám írni! Az utóbbi éjszakáink olyanok voltak, hogy leírni sem érdemes. És egyfolytában vonyít, lassan beszerzek egy füldugót, és kész. Rájöttem, hogy akkor is nyekereg, ha valamit akar, pl egy messzebb lévő játékot, vagy bármit. Addig sír, amíg rá nem jövünk mit akar. Iszonyú akaratos. A fogyózástól meg kevesebb lett a tejem, lényegesen, és ugye nekünk még a fő táplálék a tej, szóval ez nem lesz így jó. A rengeteg zöldségtől, amit az elmúlt pár napban megettem, szegény gyerek annyit pukizott, hogy lassan már repkedett a lakásban, szóval most azt inkább nem eszem. :roll:
Na mindegy, már kimásztam magam alól!

Betegeskedőknek jobbulást!

Evelin, sajnálom a hintát, tényleg jó találmány, csak sajnos Zsolti már kezdi kinőni, mindig beleszorul, amikor ki akarom venni!

Kép
Kép
patr
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.12 08:13-kor.
Vendég
 


patr!
Sajnálom, hogy ilyen a helyzet. Nem lehet könnyű!

d.dodó
 
 


Szabolcs poénkodott, hogy olyan keveset alszik a gyerek, hogy majd éjjeliőrnek adjuk. Mondtam, hogy az keveset keres, de majd orvos lesz, ott is sokat kell ügyelni (mintha az orvosok olyan sokat keresnének :? ).

Kép
Kép
patr
 
 


Hú,mennyit írtatok így korán reggel.
Nem fog gond volt éjszaka,nem bújt ki,így nem tudom mi volt vele,remélem többet nem fordul elő.
Domi velünk van egy szobában,nincs hely,hogy külön rakjam.

Kriszti:jobbulást!

Timi:jobbulást Anyukádnak!Sajnálom a rossz éjszakát!

Lehet hogy tényleg a melegedés kavar be a babáknál! :roll:

Nálam is:napok óta fájt a fejem,ma már nem.

Biztosan kihagytam valamit :roll:

Zsuzska:nagyon sajnálom a hűtő dolgot,erre is az igaz,mint mindenre,hogy a régebbi dolgok jobban bírják,mint az újak!Nagyon bosszantó!
Sajnálom szegény Tomcsit is!Gyógypuszi!

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.12 08:16-kor.
Vendég
 


8)
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.12 08:16-kor.
Vendég
 


Patr:sajnálom a rossz dolgokat,és addig ne fogyózz,amíg ilyen sokszor kell neki a tejci!Ráérsz utána,ha már nem szopizik! :wink:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Jó reggelt!

Köszi a Tami dícséreteket!
Olyan kis tündérbogyó, nem tudom, más baba is így csinál-e, de amikor kézben van, ide-oda forgatja a fejét, jobbra-balra, de az arcunkba nem nagyon nézett bele. Mostanában kezdi, egyre gyakrabban, hát attól végképp elolvadok, mikor tök komolyan vagy olyan kis huncut mosollyal néz rám tök közelről.

Viki, Te mit néztél?
Én jól pofára estem a Született Feleségekkel, mert ismételtek.

Viki, Te írtad régebben a Vögelle vagy milyen boltot, jó az, vannak gyerekrucik is ugye? Csak mert nyílt a Duna Plázában is.

Bondi, mi is aloézunk, csak a propoliszossal, de ma lesz kész a dokinő által felírt krém, a propoliszos inkább szinten tart.

Kata, most épp megint aránylag pirosak a foltjai Taminak, meg most viszket is neki nagyon, a jó időt várom, mert mikor volt pár nap enyhe idő, akkor olyan szép volt neki, mint 1ébként soha, hiába a szteroidos cucc meg akármilyen diétám.

Húh, ez a nyavalya elég durva lehet, jobbulást mindenkinek, főleg a kis prücsköknek!

Linda, gratula a fogacskához! Ennyi volt csak a jele, hogy egy nap nyügi volt?

Evelyn, keriapu biztos örült a vendégfogadónak!

Ja, még akartam írni, hogy a múltkor Tami fél éves szülinapja alkalmából rendeztünk egy kis családi összejövetetlt, amit elnevezhettem volna így is: vendégfogadás á la 2008. nyári kismamák!
A menűból: Henka-féle sajtos baconos, Tamara-féle joghurtos pizza, Dodó-féle madártej kocka és Kike és Sütis nővére-féle kürtőskalács. :D

Zsuzska, sajnálom a hűtőt, tényleg durva, hogy egy éves hűtő így tropára megy.
Tök jó, hogy írtad múltkor a büszkét, sokan nem ismerik ismerőseim közül, hogy mit takar, jó kis Heves megyei szó!

Kép
teó
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?