Új privát üzeneted érkezett!

Hát lányok, azt hiszem telefonálok a dokinak. Az előbb 38,3-at mértem végbélben. :cry:

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


az meg csak hoemelkedes, de ha megnyugtat hivd fel!
Vendég
 


kriszta!
Abból 5 tizedet le kell vonni. De tényleg, ha megnyugtat hívd!

wera!
Olyan jót nevettem! :lol: És nagyon édes Bugri!

Mi elmegyünk barátnőmmel gyerekeket sétáltatni!

Ja, ESIK A HÓ!

d.dodó
 
 

 
 

De rossz h sorban mindenki betegeskedik! :cry:
Jobbulást a csöppségeknek!
Vendég
 


tami! nekünk még meg kell beszélni. Meddig lehet jelentkezni?

Kép
szly27
 
 


azt nem irta a no csak azt jobb minel elobb, igy hat azonnal jelentkeztem:)
es meg is beszeltem az urammal, hogy en fizetem a gyesbol, meg csaladibol, igy nem az lesz hogy o fizeti es ha esetleg nem tanulok, stb ezzel jojjon, hogy bezzeg....
Mar csak az erdekel majd hogy tobbszor is igenybe lehet e majd venni az 50%os kedvezmenyt vagy egy ember egy gyes alatt csak egyszer.
Mert ha lehet akkor jovore is csinalok egyet.
Jobb ha tobb papirrt tudok tarolganti itthon:)
Legalabbis abban nem hiszek hogy ezekkel munkat is kapok majd, de elmondhatom ezt is tanultam.
Igazabol ha ujra kezdenem en egyetemre nem is mennek, csak ilyeneket csinalnek....
Vendég
 


Kriszta sajnálom a betegséget?

Ki nem beteg még egyáltalán?

Bocsi nem bírok ennyit visszaolvasni, milyen tanfolyamra készültök?
Nem mintha be bírnék még vállalni vmit.?

Esetleg nyelvtanfolymra nincs ilyen kedvezmény?
Vendég
 


Tami
[quote]e írta:s meg is beszeltem az urammal, hogy en fizetem a gyesbol, meg csaladibol, igy nem az lesz hogy o fizeti es ha esetleg nem tanulok, stb ezzel jojjon, hogy bezzeg....


:shock:

Nekünk csak a "mi" pénzünk van, olyan nincs h én pénzem, te pénzed.

Nelli!
Bence nagyon édes!
20150601134430
 
 


Sziasztok, előbújok én is....


Mi is megkaptuk a felicitas csomagot... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Mi "még" nem vagyunk betegek...remélem, el is kerül bennünket ez a nyavalya, mert nem hangzik túl jól, amiket írtok róla... :roll:

Összecsomagoltam minden feladásra váró csomagot....a hinta egészen tűrhető lett, a méreteihez képest..
apa szétszedte, én meg elképzelem, hogy fogják összelegózni.. :wink: :roll: :lol: :lol:

Nicike!
A Te csomid is itt vigyorog még... :oops: Azt is ma csomagoltam be...

Most Jucika alszik, addig meg nekiugrok én is a vasalásnak......jujj, de nem szeretem.....................
Vendég
 


Hát ennyi volt. Felhívtam a dokit, az asszisztense vette fel, mondta, hogy ma nem is lesz, mert vmi konferencián van. :shock: :x
Mondta, hogy mérjem sűrűbben a lázát, ha feljebb megy: két Panadol között adhatok neki Nurofen szirupot, meg germicid kúpot.
Na ja, patikában lakunk. :roll:
De ha nem múlik, akkor vigyem holnap be. :?
Remélem addig helyrejövök én is, mert ülni alig bírok. :cry:

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


ááá,csak visít,de nem alszik ez a kölök :twisted: :evil: pedig fáradt :!:

Nálunk is csak MI pénzünk van-Apánál nem is hagyok pénzt,mert elkölti valami hülyeségre.Volt már rá példa,nem is egy.

Na,csend van,talán alszik végre :roll:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Viki: analunk sincs, csak a tudat, hogy az en szamlamrol lesz utalva nem az overol!:)
Vendég
 


Beteg babuciknak jobbulást.

Tegnap Lili is fosott,de azóta nem,úgyhogy mi nem vagyunk betegek.Bár a hője 37 fok,ami nem sok,de neki 36 fok szokott lenni.
De semmi baja,úgyhogy nem izgulok.
Azon kívűl h megutálta most a kanalat.Semmit nem hajlandó megenni.Csak a táp....
Ezzel mit tudok csinálni h megint egyen kanállal?meglátja h a kanál közelít felé és üvölt....

nicike
 
 


Ja, és a köhögésre nem mondott semmit. :evil:
Olyan tehetetlennek érzem magam. :cry:

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


vIKI KÖSZÖNÖM!
Most látom, hogy olyan vonalzót választottam amilyen a tietek! Bocsi majd lecserélem!
Vendég
 


Kriszti:sajnálom :( remélem helyrejön a picur,na meg te is!

Á,már megint nyöszög-ilyen nincs.....

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Nicike!

Akkor ne is erőltesd, ha a tápszert elfogadja... majd visszaszokik rá...
Mellesleg simán lehet, hogy a foga kínozza, ez mindegyik tünetre lehet magyarázat... :roll:
Vendég
 


Kriszti!

Nyugi!
Az még nem olyan magas, persze tudom, te aggódsz, de hidd el, semmi baj sem lesz.

Csillapítsd a lázát 38,5 fölött. (visszaszámolva) Addig nem kell.
Vendég
 


Na igen,tegnap mikor Domi is fosizott párszor,meg kicsit magasabb volt a hője,én is a fogára gondoltam...de hát fene tudja,azóta viszont ismét volt rendes kaki,úgyhogy nó problem :D

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Marcsi, én is a fogára gyanakszom,de nem hisztis...
Na nem tudom,ha kibújik meglátjuk :wink:

Orsi,nem tudom h pisil e amikor a hideg rázza, de lehet mert puki után is kirázza a hideg és füli ér a szája :lol:

nicike
 
 


Nelli!
Ne cseréld, nem ugyanaz a gyerek! :lol:

Kriszti!
NYUGI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mindig legyen otthon 2 hatóanyagú lázcsill. Köhögésre mehet a stodal szirup.

Katák kiokosítottak minket!
20150601134430
 
 


Viki mindenféleképp kicserélem, de most látom, hogy a fiacskáink közt csak 3 nap van!
Vendég
 


Figyelek rá, meglátjuk mi lesz. Remélem nem megy még feljebb. Reggel csak 37,6 volt.

Kedve ingadozik. Jelenleg én rosszabbul vagyok, mint ő. Mindjárt megmutatom, hogy mit csinál az én nagy beteg kisfiam. :twisted:

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


Niki: varni, hogy ujra elfogadja....Most ne kozlits kanallal egy ideig, mondjuk hetvegen probald ujra. Nalunk is volt ilyen ido:(



Kubu: palayazatiro az efebnel. Most nincs is olyan sok baba: Nora es Timiek hasmenos, Levi es Levi nathaszeru hoemelkedes. MAs ? Zsolti meggyogyult, Nati is jol van mar, Adel kilabalt.
De drukk hogy ne jojjenek ujabb betegsegek!

BONDI?AMI? PATTI??????????????????????????????????????????????????????????????????
Vendég
 


Kriszti: latod meg jol is jartal hogy nincs doki, e miatt az info miatt( doki is ezt mondta volna) feloltozni, lecuccolni, kimenni az esobe, betegek kozt lenni....szoval nyugi es tenyleg ennyi a teendo!
Vendég
 


MAVVVVVVVVVVVVVVVVVVV?
Vendég
 


Bondika!
Merre jársz?
20150601134430
 
 


halihó!

rettenet fáradt vagyok, és nem is értem, miért, mikor minden ugyanúgy zajlik, mint szokott :) mindenestre nyomom magamba a vitamint, sztem valami komplexet is elkezdek. Szed vki Lenkei vitamint? Lehet szoptatás alatt?

Védám, én is nagyon szívesen olvasnám!
Lilut nagyon sajnálom, neki is rossz lehet, mert olyan okos, hogy biztosan szenved attól, hogy ilyen. Sok erőt kívánok neked hozzá!

Jaj, látom, mennyien betegeskedtek! Mindenkinek jobbulást!

Hófordulósokat Isten éltesse!
Babák gyönyörűek! És huncutak!

Vkata, örülök, hogy tej-ügy rendben van!
Isten éltessen benneteket!

Akata, remélem, találtok szép, nektek való lakást!

Viki, ügyes vagy a sok finom babakajával!

Kike, nektek meg a legjobbakat! A lányok okos ötleteket adnak, jól járjatok utána, melyik módon járnátok a legjobban.
Így tényleg el tudnátok különülni anyóstól?

Akata, képzeld: hónapokig semmi koncert az oviban, erre épp febr. 18-án jön Otiékhoz az Alma együttes :shock: így 22-én nem fogunk elmenni rá, de máskor, másra, szívesen!
Akartam már írni: a Müpában vannak komolyzenei koncertek 1 év alatti babáknak, asszem vasárnapokon, de a honlapjukon biztosan utána lehet járni.

Tami, Szly, sok sikert a tanfolyamhoz, ha mentek!
Én egy szakfordítói-szaklektori vizsgáról álmodozom, talán a májusira már el tudok menni.
A tanfolyamok is érdekelnek, de egyelőre Nati az első.

Nálunk is közös pénz van, az enyém-tiéd csak annak szól, kinek a nevére érkezik :)

Kubu, az enyém sem mászik, kúszás-mászás ötvözetével halad előre, de inkább kúszik.
Nekem mindenesetre nagyon fura Oti után. Ő 8-9 hósan kezdett kúszni, 11 hósan mászni, és 15 után valamikor járni. Szóval ő abszolút "későn" csinált mindent. Ezt csak azért írom, hogy ne nyugtalankodjatok, ha a gyereketek még nem fut maratont :)
Egyelőre csak a doktori disszertációról késtek le, azt 4 hónaposan kellett volna :wink:

Zsuzska, sajnálom a fagyót!
Milyen a büszkeszósz?

Gyerekem olyan étvággyal bír, hogy meg bírna enni egy tehenet :lol: :lol: (épp Oti egyik bocijával birkózik :) )

Titi: KITARTÁS!!!!!!!!!!!!!!

Dodó, örülök, h Lizyvel minden ok!

Kryss, mennék én szívesen a SCS-be, csupa jó emlékem van onnan. Kb. 20 éve jártam ott utoljára, és volt egy kétszintes játékbolt, ahol a fölső emeletről le lehetett csúszdázni az alsóra :lol: :lol: megvan még? (naiv kérdés... :) )

Most már tudom, miért nyíg Natikám... mert a szőnyege távol van Oti játékaitól... most, hogy ott garázdálkodik Oti birodalmában, kutya baja! Persze ha Ottancs hazajön, vége lesz a jó világnak :D

Kép
Kép
bondi
 
 


TAmi, Viki, csak egy szavatokba került, és itt vagyok :D

Kép
Kép
bondi
 
 


[quote="bondi"]T írta:bondiAmi, Viki, csak egy szavatokba került, és itt vagyok :D


Kép
20150601134430
 
 



KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


Bondi!
A büszkeszósz ilyen édes szósz. :)
A büszkét zsíradékon cukorral megpároljuk, aztán én le szoktam turmixolni, mert így nem marad egyben a héja. Aztán habarás, cuokr+tojás sárgája tejjel kikavarva bele, a tetejére pedig cukorral felvert tojáshab. Összeforralni és kész is. (Hát nem egy diétás kaja. :) )
Nálunk csak én szeretem. Meg a barátnőm Gabi. Úgyhogy ha hazajön a felét oda is adom neki.

Már Timi is megfőzött szerintem mindent.
Nekem is bent van a csirkemell a sütőbe.
A többit lehet, hogy csak ha Zoli hazaér.
Vagy megkérem, hogy főzzön már inkább Ő! :D

Kép
zsuzska72
 
 


Hát megzabálom, úgy néz ki, mint egy beteg?
Megyek is és megszeretgetem. Úgyis mindjárt velem lesz tele az oldal.

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


Bondikám!
Én nem ismerem a Lenkei termékeket, mi Ökonet-funok vagyunk. Olajfalevél kapszula mehet várandós és szoptatós kismamiknak is. Immunrendszererrősítő, baktérium és vírusölő. Nekünk nagyon bevált. Anyu szívesen beszerez bárkinek itt a babanetes barátnőim közül, megígérte. És beszerzési áron adja, mint a rokonainknak! :wink: Majd pü-ben megírom a részleteket, ha érdekel. Ha nem, akkor sincs harag, nehogy tolakodásnak, erőszakoskodásnak vedd!
Puszi a tündéri gyerekeidnek!

Tamara!
Anna gyönyörű minden képen!

Wera!
Sztem ilyenkor érzik, hogy az anyatej gyógyszer, ezért nem kívánnak mást, és ez így van jól :wink:
Kitartás!
A sztori jó :lol:

Szly!
Az éjjelt sajnálom, de sugárzás esetén több hét is kell, mire helyrejön a szervezete! Nálunk volt ilyen bemérés, és akkor mondták!

Brúnónak boldog felediket!

Zsu!
Sajnálom a fagyót!
Ha megfőzöd, sütöd azt a sok mindent, újra le lehet fagyasztani valami ismerősnél talán... Úgy nem kell azonnal megenni...
Vendég
 


Jaaa, akkor büszke = piszke, egres, ugye?

Zsuzsi, nem kevés munkád van akkor a kajamentésben...

Viki: Kép

Én nem értem ezt a lányt... utálja az orrszívást, de ha játszani kell, az orrszívócső és a porszívó a legnagyobb barátja. Annyira, hogy már tudja, a kanapé mellett lakik a porszívó, és képes lenne fejest ugrani a karfáról, csak hogy megkaparinthassa.
Másik kedvenc: mindenféle kábel... :roll:

Kép
Kép
bondi
 
 


Védám: oké, ha elküldöd az ökonetes paramétereket, megksözönöm és megnézem. És elküldöd a könyved is? Köszi!

Viki, ma főzés közben gondoltam rád! ABO Milles kukoricadarából főztem puliszkát :)

Kép
Kép
bondi
 
 


Kriszti, Bencéd nagyon édes!!!

Kép
Kép
bondi
 
 


Bondi!
A kábeleket Csabi is imádja... Meg a kenyérsütőgépet, fényképezőt, tévét, hifit... Nagy műszaki szaki lesz, az tuti! :D
Vendég
 


Bondi!
Küldök pü-t, és kérek majd emilcímet is a könyvhöz!

Kriszta!
Levi havart megzabálom!
Vendég
 


Csillám!
Jól sikerült a puliszka?

Én nagyon szeretem a kukorica lisztünket is, isteni a kínai pipihez, amit szoktam csinálni.
20150601134430
 
 


Most találtam egy régi dvd-n képet a 16 hós Otival, annnyira cuki!

Kép

Kép
Kép
bondi
 
 


Otit imádom! Milyen kis kerek volt a pofikája! :D
Vendég
 


Viki!
Hogy csinálod a kínai pipit?
Vendég
 


Levi nagyon ügyes!

Oti milyen cukin vigyorgott! Mennyi foga volt már! Csillám! Szépek vagytok.
20150601134430
 
 


A receptesben benne van, az első recept az 1. oldalon.

Alszik a kis barátunk? Lacus csak szenved, éppen buszozik.
20150601134430
 
 


de jo volt igy a hajad! nem akarod ujra levagatni?


Annyira jo. Annam uvolt a fardagtol, de amint beteszem a kisagyba all fol. Egy oraja "altatom".
Talan ha teljesen kimerul elalszik :shock:
Vendég
 


Sziasztok lányok!

Köszi a hiányolást mindenkinek, aki hiányolt!
Jöttem életjelet adni.
Minden este lefekvéskor megfogadom, hogy másnap aktíválom magam fórumilag, de aztán reggel többnyire csak olvasásig jutok.

Olvastam, mennyi kis betegünk volt és van, mindenkinek gyors gyógyulást!


Gyerkőcök zabálnivalóak, az alvó Lackótól kis huncut Bugrin át, a „beteg” Levivel együtt! Domi új frizurája nekem is bejön! De mindegyik lurkó tünemény!

Mi jól vagyunk, éjszakák megint nyugodtak egy ideje, ami azt jelenti, hogy este 10-től kb másnap reggel 8-ig alszik a Mancilla.
A hozzátáplálással lassacskán haladunk, szép aprólékosan. Férjemmel együtt mi is elkezdtük a hozzátáplálást :D , mert a maradék zöldséget, gyümit mi esszük meg, így legalább eszünk ilyeneket is, mert amúgy nemigen. Sajna.

Majd még igyekszem benézni ma fotókkal, de most jelenésünk van a csap alatt. Kakk Mancika betrottyolt. Szegénykém, olyan erőlködő arcot tud vágni. Ilyenkor hagyom őt TV-t nézni, ha már nem tud egy újsággal elvonulni lerendezni ezt a dolgot, legalább ennyi jusson neki.

Kép
teó
 
 


Viki: fini lett, szoktam édesen, tejjel-cukorral is főzni, túrókrémet meg lekvárt rá! Most vadas pulykához főztem (csak sztem a hús nem a legjobb benne)

Otinak elég korán kibújt az összes foga. Imádtam akkor is a huncut kis búráját :)

Tami, ha hiszed, ha nem, épp ma éjjel álmodtam azt, hogy levágattam a hajam, és sajnáltam a jó kis bronzszínű csatokat, amiket nemrég vettem :D
egyelőre nem akarom vágatni, csak majd egy jó kis melírt bele, attól jobban fog kinézni (meg néha kellene idő, hogy beszárítsam :roll: ), és a hosszúval amúgy is kevesebbet kell foglalkozni (gumit bele oszt szevasz).

Teó, szia! Mancikád jó gyerek, asszem példaértékű az alvásával. nem osztaná meg a receptet a többiekkel?

[quote]I írta:lyenkor hagyom őt TV-t nézni, ha már nem tud egy újsággal elvonulni lerendezni ezt a dolgot, legalább ennyi jusson neki.

:lol: :lol: :lol:

Megyek, most már nyűgös a kis felfedezőm :)

Kép
Kép
bondi
 
 


51 adag tejet dobtam ki. :(

Kép
zsuzska72
 
 


Bondi!
Én a puliszkát juhturóval + tejföl + piritott szalonna kockával egybesütve szeretem Kép
20150601134430
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?